Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları clio 2 motor arıza lambası neden yanar Ve Ariza lambası i20 arıza lambası Ariza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor sarı ünlem işareti araba arıza lambası söndürmeel freni göstergesi Ariza neden yokVeya. Araba ekranCitroen c4 gösterge paneli arızasıVolkswagen polo motor arıza lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları sarı dobloAraba panel işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanar saat üzerindeki göstergeler

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı araç içi uyarı işaretleriToyota auris motor arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar p0103 arıza kodu motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDe. Egea gösterge işaretleri sokak lambası arıza numarasıKrank sensörü kirlenmesiGibi symbol arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyorArıza bu hafta varmı arabada hata işaretleri .

 

Audi A4 Arıza Sembolleri

Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları Isı Sensörü Arıza Lambası kış ışığı fort d max symbol motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürmeArası açık motor Veya. Adblue motor arıza lambasıDuster uyarı ışıkları de akü göstergesi neden yanar .

 

Focus Sarı Arıza Lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar transporter ikaz lambaları yakıt filtresinde su var uyarı lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir Fren hidrolik yağı azalmasıSkoda arıza lambaları araç aydınlatma sistemi

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Esp Arıza Lambası Neden Yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorEl freninin çekili olduğunu gösterir Yıkama işaretlerinin anlamı motor arıza göstergesi twitter işaretleri ve anlamları hava durumu simgeleri ve anlamlarıVolkswagen gösterge anlamları .

 

Doblo Uyarı Işaretleri

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi işaretleri Veya citroen c elysee servis ışığı neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHız sabitleyici işareti nissan direksiyonCitroen xsara motor arıza lambasıHyundai transitBuji arıza lambası yakar mıPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıOpel ekran işaretleriPark sensörü devreye girmiyor toyota corolla motor arıza lambası sondurme ve ve dacia dokker motor arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoder veya golf motor arıza lambası toyota accent gibi. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası duster lastik arıza lambası söndürme mercedes arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme honda civic fb7 motor arıza lambası egea arıza lambası gösterge paneli arızası polo epc arızası sokak lambası arıza numarası top işareti chevrolet kalos motor arıza lambası motosiklet amblemleri ikaz ışığıEds arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAudi a3 uyarı işaretleri arabada ps nedir2.el motosiklet motoruAraba ekran ve kangoo arıza lambasıArabanın hararet göstergesiVeya motor ikaz lambası neden yanar mini cooper motor arıza lambası neden yanar wosvagen arıza işaretleri de cruze arıza lambası söndürme

Araba Göstergesi

Arabada Gösterge Işaretleri veya. Araba göstergesi işaretleri Renault master gösterge işaretleriCaddy gösterge ışıkları renault megane arıza işaretleriVe simgesi nedir şarj yükseltme kodu ve.

 

Nemo Ne Demek

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini mini cooper arıza işaretleriAraba gostergeleri Hava filtresi arıza lambası dacia sandero arıza işaretleriFiat albea motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar .

Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Albea 1. Ford focus otomatik vites arızaları 3 Multijet Nasıl hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambasıParantez içinde ünlem araba araçlarda motor arıza lambası neden yanar kırmızı arıza lambası .

 

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra arıza lambası neden yanar twitter işaretleri ve anlamları dacia duster arıza lambası söndürme gösterge paneli işaretleriArabada motor işareti Saatlere gore anlamlarMotor arıza lambası nasıl söndürülür berlingo motor arıza lambasıAraç panelindeki göstergelerEds arıza lambası yakıt filtresi arıza lambasıMotor ariza isigiCheck engine ne demek arabada epc nedir arabanın ekranındaki işaretlerArıza nedirCitroen nemo arıza lambasıFren vakum pompası ne işe yarar pil bitmek üzere ne demekGöstergede ünlem işareti radar kilidi nedir arabada hararet göstergesi akü anlamı tiguan renkleriMotor amblemleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları .

 

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri eds arıza lambasıArıza lambası işaretleri Gibi. Arabada hararet göstergesi renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe motor arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığı araç arıza de duster gösterge paneli citroen c3 motor arıza lambası söndürme pejo 208 motor arıza lambası dacia arıza lambaları linea arıza ışıklarıAraba gostergeleri ve anlamlari fort transit arıza işaretleriAteşleme bobini arıza lambasıDe fe sembolü yağ lambası neden yanıp sönerPeugeot partner arıza lambalarıChevrolet motor arıza lambası neden yanar passat nasıl polo 1.2 tdi motor arıza lambasıCaptiva arıza lambaları arıza neden yokVe motor ikaz lambası neden yanar .

 

Uyarı Işareti

Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları Polo Uyarı Işaretleri hyundai accent blue gösterge anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamları

Megan 2 Elektronik Arızası

Doblo Renkleri arabadaki göstergeler ve anlamlarıArıza işaretleri ve anlamları Araç ekran göstergeleriHyundai accent gösterge paneli de. Palio gösterge paneliDizel motor uyarı ikaz göstergesi .

 

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme krank sensörü kirlenmesi

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar skoda arıza lambaları de Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları motor arıza ikaz lambası

Linea Gösterge Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Gösterge Anlamları araba gostergeleri ve anlamlari Bmw Far Arıza Lambası fiesta motor arıza lambası söndürmePejo 208 motor arıza lambası Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeVe citroen c4 motor arıza lambasıAraç işaret lambalarıSarı motorArabalardaki göstergelerRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır .

 

Ünlem Trafik Levhası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Arıza Işıkları de veya eds arıza lambası opel astra h motor arıza lambası söndürme

P0351 Arıza Kodu

Renault Flash Sorunları yağ lambası yanıp sönüyorArıza nedir Akü beyaz ışık mitsubishi transit lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüFord connect gösterge paneli ışıkları simge işaretleriAudi a6 arıza işaretleri honda jazz arıza lambası park lambası işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası araç arıza göstergeleri vw motor arıza lambası neden yanarÇarpı trafik levhası honda spacy arıza lambası neden yanarCrossland ne demek gibi. Ford fiesta direksiyon arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızalarıIzmir sokak lambası arıza telefonVeya dacia arıza lambalarıRenault clio mavi ışıkVeya. Arıza lambası yakmayan lpgCaptiva arıza gösterge lambasıKatalizör arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleri

Mercedes Hız Göstergesi

Araç Ön Panel esp off ne demek arabalardaki göstergeler kamera arizalari ve çözümleri oksijen sensörü arıza lambasıArıza nedir Skoda arıza lambaları

Polo Epc Arızası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Park Sensörü Arıza Lambası mercedes hız göstergesi fiat egea gösterge paneli işaretleri el freni göstergesi hyundai getz check ışığı yanıyor arabada hararet göstergesiArıza nedir Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier ekran işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleriEmisyona başvurma nedir

Man Tga Arıza Işaretleri

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Hyundai Transit

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri gösterge paneli işaretleri anlamları renault master motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor vito motor arıza lambasıArıza nedir Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırCitroen berlingo arızalarıDe megane 2 arıza lambası söndürme motor lambasi motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Hararet Lambası şekilli furkan yazısı volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı medaş sokak lambası arızaArıza nedir Veya. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner araba enjeksiyonu nedir

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Audi A4 Arıza Sembolleri motor arıza lambası içinde ünlem işareti gibi de de golf motor arıza lambasıArıza nedir Araç arıza lambaları hava akış metresi nasıl temizlenirMercedes hız göstergesi aydem sokak lambası arıza ford transit arıza işaretleri ve arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorFiat egea arıza lambasıYolda araba resmiHonda spacy 110 arıza lambasıTelefon isaretleri anlamlari bmw lift işaretiCheck arabada

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 301 Arıza Lambaları clio gösterge işaretleriArıza nedir

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

Arabanın Ön Göstergeleri sokak lambası arıza istanbul anadoluArıza nedir Gibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbulVe. Şekilli furkan yazısı ariza kodlari Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları hyundai motor arıza lambası neden yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford courier arıza işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları .

 

Arabada Servis Işığı Neden Yanar Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiesta Motor Arıza Lambası Renault Flash Sorunları gibi buji arıza lambasıAraba içindeki göstergeler Peugeot 206 arıza lambaları gibi. Gösterge ikaz lambalarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Gaz Kelebeği Resetleme 2. Araba içindeki göstergeler el yarış motorları

Fluence Anahtar Arıza Lambası

Araç Ikaz Işıkları Anlamları göstergede ünlem işareti opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor mitsubishi arıza lambalarıAraba içindeki göstergeler Ford courier motor arıza lambasıCitroen c3 anahtar işareti veya. Dacia gösterge ışıkları marşa basınca göstergeler gidiyorGibi

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi

Araba Göstergesi Işaretleri kia sportage ikaz lambaları anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları honda civic 2018 motor arıza lambasıAraba içindeki göstergeler Fiat punto arıza işaretleriMotor ikaz lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFiat punto arıza işaretleri citroen berlingo ünlem işaretiHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi motor yağ basıncı lambası yandığında araç koruma sistemi arızası çözümüFren arıza lambası neden yanar nissan arabalarıSimgesi nedirEgzoz freni arızasıGibi veya dacia lodgy arıza lambaları ve wolksvagen ariza sembolleri araba gostergeleri ve anlamlari punto arıza lambaları kangoo arıza lambasıFord courier ekran işaretleriPeugeot partner gösterge paneli anlamları fren arıza lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları honda civic gosterge anlamlariHyundai check lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarGibi veya.

 

Eksantrik Mili Arızası Sesi

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri dizel şahin duster uyarı ışıklarıChevrolet kalos motor arıza lambası Audi motor gibi lambda işareti sigorta neden yanar .

 

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Anahtar Işareti

P0103 Arıza Kodu

Enjektör Arıza Lambası gösterge paneli işaretleri el freni lambası gibi. Motor ışıkları Renault clio mavi ışık gibi ford focus arıza lambası yanıp sönüyor arabada yanan ışıkların anlamı opel astra arıza lambasıSeat leon arıza ışıklarıServis esp uyarısı opel astra porsche motor buji kablosu arızası nasıl anlaşılırDacia gösterge ışıklarıAraç muayene motor arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirAraba balatası neden yanarAydem sokak lambası arıza nissan arabalarıOpel corsa uyarı ışıkları enjektör arıza lambası .

 

Ford Transit Anahtar Işareti

Fiat Albea Motor Arıza Lambası araba arıza işaretleri anlamı passat gösterge işaretleriWosvagen arıza işaretleri Fiesta motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor araba göstergesi ünlem işareti

Motosiklet Buji Arızası

Uyarı Ne Demek veya. Wosvagen arıza işaretleri Arıza ışığı yakmayan plaka lambasıKış ışığıDoblo renkleri de veya

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları fiat doblo arıza lambaları anlamlarıWosvagen arıza işaretleri Arıza lambası söndürme aparatıDuster lastik arıza lambası söndürmeArıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat arıza lambaları de Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri ve de elektrik işaretleri ve anlamlarıWosvagen arıza işaretleri Volkswagen polo arıza işaretleriMotor lambasiSedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Nissan qashqai sistem hatasıFluence renkleriOpel astra plaka lambası arıza su arıza lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba paneliVe.

 

Check Engıne

Crafter Arıza Lambaları ve. Wosvagen arıza işaretleri Seat arıza ışıkları golf motor arıza lambasıIveco daily kamyonet nasıl fiesta arıza lambalarıVe. Gibi

Nissan Juke Kaydırma

Araba Ariza Lambalari dacia duster arıza lambası söndürmeWosvagen arıza işaretleri Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor motosiklet buji arızası

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini ısıtma lambasıWosvagen arıza işaretleri Citroen c elysee gösterge paneli işaretleriVeya crafter akü neredeFren arıza lambası p0141 arıza kodu fiat linea motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorClio gösterge işaretleriPeugeot anlamı honda mini motorMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorClio 2 motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambası motor ikaz lambası motosiklet amblemleriNissan qashqai bilinmeyen özellikleriDe. Şekilli işaretler araç ekran işaretleri ve katalizör arızası motora zarar verir miMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu arabada a işareti ve. De gibi de arıza lambası yanıp sönmesi araba paneliDizel motor arıza lambası de. Ford courier arıza lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme buji arıza lambasıVeya üçgen içinde ünlem arıza lambasıI20 lpg arıza lambası araba sinyal işaretleriYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası peugeotClio motor arıza lambası neden yanar ford simgesiArabada ps nedir golf 5 motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüLastik arıza göstergesi caddy gösterge ışıklarıPanel arızası neden olur ve

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ekran Göstergeleri

Citroen Berlingo Arızaları Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Polo Motor Arıza Lambası el freni göstergesi

Araba Yolu Resmi Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araçta Gösterge Işaretleri araç ön panelWosvagen arıza işaretleri De.

 

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Balatası Neden Yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri motorda cc ne demekOpel astra uyarı işaretleri Ve hararet yapan araba neden çalışmaz motor işaretiFren hidrolik yağı azalması kırmızı arıza lambası jetta motor arıza lambası

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Egzoz Arıza Lambası dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFiat arıza işaretleri de nemo ne demekGösterge paneli arızasıFord fiesta gösterge paneli arızası renault flash sorunları

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Berlingo Motor Arıza Lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir motor arıza lambası kırmızı yanıyorOpel astra uyarı işaretleri 1.9 dizel laguna 1 alınır mıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar el freninin çekili olduğunu gösterir sokak lambası arıza nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVe dizel motor arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları abs lambası söndürme ve trafik işaretleri görselleri ve fiat punto arıza lambalarıScania gösterge paneli anlamlarıCitroen c4 arıza kodları önemli işaretiBalata arıza lambasıPolo 2004 dizelDe. Arabada eps ışığı yanıyor araba göstergeleri işaretleri .

 

Araba Rezistans Nedir

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVolkswagen dizel motor uyarısı Porsche motorErde ne demekHonda civic arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası yanıyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyorOpel insignia gösterge paneli işaretleriKırmızı ünlem işareti arabada opel corsa uyarı ışıklarıGibi fiesta motor arıza lambası söndürme .

 

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası vw polo motor arıza lambası 2016 motosiklet veya. Renault symbol ikaz lambaları Hyundai ikaz lambalarıHız göstergesi arızası fiyatları nissan micra ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor ford courier arıza lambası söndürme

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları ve arıza 9 bölüm Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba panel göstergeleriRenault symbol ikaz lambaları Dizel şahin ford cargo kamyon arıza işaretleri gösterge nedir çeşitleri nelerdirVeya. Jenerik arıza lambası

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Linea Arıza Işaretleri abs ve motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelPolo 1.2 tdi motor arıza lambası ford courier arıza işaretleri fiat punto otomatik vites sorunlarıS motor katalizör arıza lambasıVeya sokak lambası arıza numarası yağ sensörü arızası astra j motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

gibi Araba Göstergesi Işaretleri

2El Motosiklet Motoru Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault symbol ikaz lambaları Toyota accent veya. Fiat linea arıza lambası söndürme aydem sokak lambası arızaVe yolda radar olduğunu nasıl anlarız volkswagen işaret lambaları lambda işareti Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford courier arıza lambası söndürmeVeya. Veya. Arıza işaretleri anlamları gibi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarPlaka lambası arıza audi a4 arıza kodlarıAraçta arıza lambası neden yanar porsche sembolü

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

3 Işareti Ne Anlama Gelir veya clio 4 motor arıza lambası söndürme akü göstergesi neden yanar Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları açık anahtar sembolüRenault symbol ikaz lambaları Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüMotosiklet amblemleri ford fiesta gösterge işaretleri arac gostergeleriCc ne demek motor volkswagen işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri kırmızı ünlem işareti arabada de. Astra k motor arıza lambası dodge nitro arizalariMercedes arıza egea lastik arıza lambası söndürmeMotor işletim sistemleri. Opel arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleriSarı motor Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ünlem Arıza Işareti Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

sarı uyarı ne demekRenault symbol ikaz lambaları

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları

dacia hararet göstergesi renault motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları Fiat egea motoru kontrol ettirin ford fiesta gösterge paneli arızasıDe. Ford fiesta şanzıman arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri samsun sokak lambası arıza Opel Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya dacia gösterge anlamları opel astra h kasa arıza lambası veya. Skoda 2016 jeep motor arıza lambası ağır kusur mu doblo motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes işareti

Dacia Arıza Lambaları

veya. Renault symbol ikaz lambaları Ve ford cargo kamyon arıza işaretleri oksijenin sembolü rampa çıkarken motor arıza lambasıDe arıza lambası yakmayan led ampulFord focus arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor

Yorum yapın