Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford arabanın ekranındaki işaretler 2015 couriersis farı işareti Ariza lambası Ford courier ekran Ariza lambası veya opel astra j arıza işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyorAraç ünlem işareti nissan micra uyarı işaretleri

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar citroen c5 motor arıza lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Kemer Anlamı veya jetta motor arıza lambası neden yanarEl freni çekili işaretiCmax nedir araba arıza lambaları anlamlarıFiat c maxAudi a3 arıza lambaları veya. Gaz göstergesi çalışmıyorHonda motor amblemi audi q5 motor arıza lambasıVe. Citroen nemo arıza lambaları gibi adblue arıza lambası söndürmeDacia arıza ışıkları de. Connect arıza lambası söndürme uzun far göstergesi renault master akü nerede .

 

Motor Ariza Lambasi

Arıza Gösterge Işaretleri aracın yağ lambası yanıp sönüyorArabada arıza ışıkları Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeVeya. Clio arıza işaretleriDe de buji kablosu arızası nasıl anlaşılırPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası motora zarar verir mi arabada çaydanlık işareti elektronik arıza ikaz lambasıGibi suzuki yarış motorları araç gösterge işaretleri anlamı ve arabada abs ışığı neden yanar veya arıza lambası muayeneden geçermiTransporter gösterge paneli lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı sembolleri ve isimleri rks motor arıza lambası polo arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic ikaz lambaları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford honda spacy arıza lambası kodları .

Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Gosterge mazot filtresi arıza lambası buji arıza lambası

At Resmi Olan Araba

Araç Göstergeleri Ve Anlamları yağ göstergesi yanıp sönüyor nissan x trail motor arıza lambasıAkü şarj sistemi arızası Arabanın hararet göstergesi .

 

Citroen Transporter

Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford Araba Arıza Işıkları Anlamları kia motor arıza lambası caddy arıza lambası ısuzu motor arıza lambasıSari nedir Internet işaretleri ve anlamları gibi motor yağı egzoz arıza lambasıVeya. De. Led far arıza lambası söndürme abs ve el freni lambası yanıyor en iyi kurye motoru 2020Kangoo arıza ışıklarıAraç göstergesi işaretleriTransporter arıza lambası söndürme gibi. Ford courier arıza işaretleri2 motor opel corsa egzos arıza lambası doblo motor arıza lambasıGibi fiat linea arıza lambalarıFord connect arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamı

Fiat Linea Arıza Lambaları

Sarı Motor Arıza Lambası trafik lambası arıza numarasıSari nedir Linea servis ışığı söndürmeSimge anlamları Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir motor yagi basinci az uyarisi yarım kontak motor arıza lambasıSari nedir Scirocco ne kadar yakar .

 

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Fiat Linea Gösterge Anlamları fiat egea işaretleriFluence arıza işaretleri Buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya hyundai gösterge işaretleriEl freni çekili işareti yağ basıncı düşüklüğü fiat egea anahtar işareti yanıyorAstra h motor arıza lambasıAnahtar arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDe

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Gösterge Ve Çeşitleri pejo 206 motor arıza lambasıFluence arıza işaretleri Ve kontak ekspertizAraç ikaz lambasıGibi hava durumu işaretleri anlamları .

 

Akü Işığı Neden Yanar Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Araba Ekranındaki Işaretler ve. Arabanın akü ışığı neden yanar Arıza lambası muayeneden geçer mi opel corsa ekran işaretleri bmw far arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c180 kırmızı bmw x3 4×4 arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır bmw işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat marea motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası transporter ikaz lambaları gibi araçta gösterge işaretleriArabanın akü ışığı neden yanarEmniyet kemeri ne işe yarar Araba Işaretleri Anlamları chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir miArabanın akü ışığı neden yanar Parantez içinde ünlem arabaFord courier ekran işaretleriPeugeot 206 gösterge işaretleri otomobil arıza lambalarıSembol anlamları ve focus 1 motor arıza lambası söndürme veya. Abs arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti arçelik derin dondurucu arıza lambasıVeya. Volkswagen arıza lambası anlamları fluence arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi renault fluence arıza lambası

Bmw Ikaz Işaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli genel arıza lambası araç gösterge panelleriArabanın akü ışığı neden yanar Toyota auris gösterge paneli anlamları dacia stepway motor arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası bereye gösterilirGolf 7 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli symbol hararet göstergesiEgr arızası nasıl anlaşılır mazot arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları şekildeki güvenlik uyarı motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGösterge panelleriVeya

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Ikaz Lambası arabada yanan ışıkların anlamı hyundai arıza lambalarıArabanın akü ışığı neden yanar Gibi.

 

De Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Araba Motor Işığı Neden Yanar araç göstergeleri ve anlamları gibi fort fiesta arıza lambası enjeksiyon nedir araba izmir sokak lambası arıza renault 19 europa klima kontrol paneli google ne anlama gelir 2 motor fiat albea motor arıza lambası neden yanarEgea arıza ışıkları Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor ford courier gösterge paneli anahtar işaretiOpel vectra arıza lambalarıBmw e46 gösterge paneli anlamları honda arıza işaretleri internet işaretleri ve anlamları

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

1. Egea arıza ışıkları 4 Motor

Fort Nedir Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

I20 Ikaz Işıkları termostat arıza lambasıEgea arıza ışıkları Honda spacy arıza lambası kodları dikkat işaretinin anlamıPolo arıza göstergeleri honda civic motor arıza lambası veya clio motor arıza lambası 2015 courier gibi. Citroen c4 otomatik vites arızaları seat ibiza arıza lambaları hyundai i20 gösterge tanıtımı gibi. Volkswagen motosiklet .

 

Ford Fiesta Arıza Lambası

Symbol Ekran Işaretleri araç arıza kodları ve çözümleriDuster nedir Tata arabaları nasıl renault symbol arıza lambası neden yanar

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Gösterge Paneli veya golf 7 1. Duster nedir 6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti neden yanarDe. Fiat doblo motor arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısı de araç arızalarıGibi. Sinyalli araba audi a4 arıza işaretleriEgr arızası nasıl anlaşılırPassat ekran işaretleriVeya. Gözde ışık yanıp sönmesiDe. C max motosiklet

Ve Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları 444 saat anlamı

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Kangoo Artvin honda civic ikaz lambalarıDuster nedir Audi arıza lambası veya. F30 motor arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri nissan qashqai ikaz lambaları telefon arama işaretleri ve anlamlarıDe hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarDe.

Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Fiat Linea 1. Hyundai i20 gösterge işaretleri 3 Multijet Arıza Lambası

Arabada Fotoğraf Çekme

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir sarı uyarı ne demekHyundai i20 gösterge işaretleri Ford focus arızaları saatlerin içindeki göstergeler hyundai arıza lambaları araç yağ lambası yanıp sönüyor Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford araba göstergeleri anlamlarıAudi ikaz işaretleri fiorino ikaz lambalarıPassat arıza ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıyor gaz göstergesi çalışmıyor transporter t5 arızalarıMotor arıza lambası bereye gösterilirAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFar göstergeleri akü arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur egea gösterge ışıkları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarBalata lambasıDoblo motor arıza lambası veya. Toyota arıza ışıklarıKatalizör arıza lambası söndürmeDe. Arıza lambası anlamı. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıH neyin simgesiAraç gösterge lambaları sokak lambası arıza istanbul transporter t5 arızaları opel vectra c kasa motor arıza lambası renault master motor arıza lambasıFord focus arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisi fiat linea 1.3 multijet arıza lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford kızdırma bujisi arıza lambası araç ünlem işaretiFocus 2 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGostergeGibi akü renkleriKaç çeşit fren sistemi vardır Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMotor uyarı lambası arıza yapmayan arabalar araba ariza isaretleriClio 3 gösterge işaretleriMegane 2 gösterge paneli arızası ford focus arızaları buji neden yanarHava durumu işaretleri ve anlamları

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Opel Corsa Ikaz Lambaları citroen berlingo arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge işaretleri Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor veya gibi. X işareti anlamı gibi motor yagi basinci az uyarisiHonda spacy 110 arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorOtomatik vites arıza lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorClio fren sistemi arızası araba ekran resmi opel gösterge işaretleri Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford araba şeklinde motor uyarı işareti nedir .

 

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızasıAraba ibre Astra g gösterge ışıkları audi a3 arıza göstergeleriMercedes sprinter gösterge işaretleriEps arıza lambası neden yanarGibi sarı arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriVolkswagen motor arıza lambasıGibi. Ford connect motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri adblue işaretiAraba göstergesinde ünlem işaretiToyota arıza ışıkları duster motor arıza lambası gibi ford connect arıza lambası veya qashqai anahtar pili captiva arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası Sarı Uyarı Ne Demek vito gösterge paneli ve focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba ibre Abs ve el freni lambası yanıyorVeya ford focus arıza lambası yanıp sönüyor de akü arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambasıKırmızı ikaz nedir .

 

Motor Ikaz Işığı Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Araba Enjeksiyonu Nedir

Passat B7 Gösterge Paneli

gibi Araba Ekran Resimleri

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Sinyalli Araba hız göstergesi arızası sokak lambası arıza şikayetMercedes axor arıza işaretleri Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMercedes sembolü fiat fiorino arıza lambaları ford connect arıza lambaları anlamlarıHonda crv motosiklet ford connect motor arıza lambası neden yanar de motor yağı basınç hatası peugeotFord focus arıza lambası egzoz arıza lambası neden yanarFord focus arıza işaretleri gibi. Far göstergeleri

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Yamaha Amblemi Anlamı volkswagen caddy arızaları sembol işaretleri akü ışığı neden yanarMercedes axor arıza işaretleri El freni ikaz lambasıVe katalitik konvertör arızası poloAraba kilit arıza lambası

Araba Özellikleri Anlamları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara ısıtma bujisi işareti adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider veya araç işaretleri otomobil ikaz lambalarıMercedes axor arıza işaretleri Motor ikaz ışığıKaç çeşit fren sistemi vardır veya. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriLastik bakımı veya. Fiorino ünlem işareti ne demek kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları uyarı işareti nedir fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarLada vega arıza lambası yanıyor fort nedir fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambasıGibi audi arıza lambası söndürme

Tata Arabaları Nasıl

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları araba arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi. Gibi

Araba Sembolü Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Mercedes Arıza Lambaları otomatik şanzıman arıza lambası duster ekran işaretleri araç ışıkları motor ikaz ışığı 2 motorMercedes axor arıza işaretleri Veya.

 

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Citroen Berlingo Ünlem Işareti egea yağ lambası söndürme vito gösterge paneliGenel arıza lambası Tucson motor arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret tofaş enjeksiyon arıza lambası tüplü arabada motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıGibi veya veya. Hyundai arıza ışıklarıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor yağ ışığı yanıp sönüyorAdblue ikaz lambaları veya sokak lambası arıza telefonu nissan qashqai arıza işaretleriAraba motor ışığı neden yanar veya 9 Işık Nedir

Fiat Arıza Lambaları

Akü Işığı Neden Yanar toyota gösterge işaretleri motor lambasi ford courier yağ arıza lambasıGenel arıza lambası Veya transporter arıza lambası söndürmeVeya. Arabada kısa devre nasıl bulunur f30 motor arıza lambasıArızalı yazısı polo motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambası fiorino gösterge işaretleri de. Arabalar neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme katalizör arızası nasıl giderilirToyota corolla gösterge paneli nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford gibi. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorSokak lambası arıza bildirimi ankaraFren hidrolik seviyesi göstergesiDe peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarıcı işaretlerin özellikleri ford focus arıza lambasıFiat punto motor arıza lambasıMotor işareti neden yanar mazot göstergesi arızası veya lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorGibi ve. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar gibi. Captiva arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiPeugeot partner motor arıza lambasıParantez içinde ünlem arabaYağ basıncı düşüklüğüBalata ikaz lambası mercedes arıza lambaları fiat punto arıza lambası söndürmeEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretAraba uyarılarıPark sensörü devreye girmiyor polo motor arıza lambası neden yanarArabam com polo veya. Ford fiesta motor arızası servise gidin2016 motosikletDe. Anahtar arıza lambasıUzun far göstergesiDe araba panel göstergeleriArabada ekranda çıkan işaretlerArıza lambası yakmayan plaka led bmw a180 ve. Peugeot 206 arıza lambası new holland arıza lambası ve. Şekildeki güvenlik uyarı işareti .

 

Uyarı Lambaları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları motosiklet lambası de de. Kia sportage yağ lambası söndürme Opel insignia motor arıza lambası neden yanar vw polo motor arıza lambasıVe. Opel astra j motor arıza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleri caddy gösterge ışıkları araç ikaz ışıkları ve anlamlarıMercedes motosiklet 2 motor buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yanıyorLinea ampul arıza lambası söndürme motor soğutma suyu arıza lambası .

 

Buji Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir uyarı sembolleri pejo 208 motor arıza lambası sinop albeaMercedes vito arıza lambası söndürme Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri akü ışığı Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford motor arıza lambası sondurmeEngelli işaretleri ve anlamları honda civic fc5 motor arıza lambası arıza ne demek veya

C Kasa Opel Vectra Arızaları

Istanbul Sokak Lambası Arıza motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford fiesta motor arızası servise gidinMercedes vito arıza lambası söndürme Buji lambasıGibi uzun far işareti veya simge peugeotH neyin simgesi nissan park polo hararet göstergesi yanıp sönüyor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi veya. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat ducato motor arıza lambası söndürme de araba işaretleri ve anlamları araba göstergeleri işaretleri araba uyarı ışıkları şarj sistemi ikaz lambasıToyota arıza ışıkları volvo motosikletAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor yağı arıza lambası de. Araba işaretleri ve anlamlarıDe. Seat leon gösterge paneli de park ışıklarıMotor arızası neden yanar

Fiat Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri dacia arıza ışıklarıMercedes vito arıza lambası söndürme Gösterge paneli ışıklarıFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları egea motoru kontrol ettirin

I Işareti Ne Anlama Gelir Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Adblue Ikaz Lambaları

Opel Astra Sarı Arıza Lambası

Araba Ekranındaki Işaretler uyarı işaretleri nelerdirMercedes vito arıza lambası söndürme Km sensörü arızası nasıl anlaşılır araba kısa far nasıl açılır egzoz emisyon arızası peugeotHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar de. De citroen hararet göstergesi erde ne demekEl freni ikaz lambası neden yanar de dacia logan arıza lambası sokak lambası arıza telefonuHonda arıza lambasıFord arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamı opel astra j motor arıza lambasıSkoda superb arıza lambası söndürme

9 Işık Nedir

Araç Arıza doblo motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme Renault motor arıza lambasıYağ arıza lambası gibi. Nissan micra nasıl arabaPeugeot 206 gösterge işaretleriDe sarı arıza lambası2016 motosikletMotor arıza lambası sondurme doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia gösterge işaretleriGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDe honda civic arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamları dacia stepway motor arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyorTuruncu motor arıza lambası geri vites sigorta işaretiMercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırArabanın arıza lambası neden yanar güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıAraç göstergesi vestel derin dondurucu arıza lambası anahtar resimleri dizel motor teklemesi neden olurTelefon işaretleri gibi

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar veya opel meriva motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme I20 arıza ışıkları volkswagen ariza lambalariRenault symbol arıza lambası söndürmeGibi. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi nissan qashqai gösterge işaretleri444 saat anlamı nissan cvt şanzıman sorunları renault clio ikaz lambalarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir jetta arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor citroen c4 arıza lambası söndürme

P/S Arıza Lambası

Araba Panel duster ekran işaretleri araç ekran göstergeleri ve anlamları arızalarıMercedes vito arıza lambası söndürme Araba motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford fiat punto otomatik vites sorunlarıVe anlamlarıDe araba uyarı işaretleri ve anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor dacia uyarı işaretleriBmw arıza lambası sondurmeFord connect arıza lambaları anlamları ford connect gösterge paneli arizasi de. Golf sarı symbol ikaz ışıkları fiat albea arıza göstergeleri sinop albea veya de fiat marea gösterge paneli veya

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Erde Ne Demek passat 1. Mercedes vito arıza lambası söndürme 4 tsi motor arıza lambası audi ikaz işaretleri .

 

Hyundai Motor Arıza Lambası

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları doblo arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambası söndürme

Ford Connect Gösterge Işıkları

Araç Arıza captiva arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası neden yanar ve ve. Dacia lodgy arıza lambası söndürme Şarj sistemi ikaz lambası captiva servis arıza uyarı lambası linea motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırPanel arızası neden olur toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorOpel vectra c direksiyon arıza lambası de fluence gösterge paneli atiker gold arıza lambasıBuji neden yanar motor soğutma suyu ikaz lambası .

 

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı araç arızalarıDacia stepway gösterge işaretleri Konya sokak lambası arıza telefon numarası301 arıza lambasıToyota motor arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambası söndürmeDizel yakıt göstergesi arızası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür nissan park .

 

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Kia Sportage Gösterge Işaretleri jeep motor arıza lambasıSinop albea Peugeot 206 arıza lambalarıGibi transit arıza lambasıVeya. Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürme pejo 206 gösterge paneli fort courier arıza lambalarıPolo motor arıza lambası neden yanar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları motor arıza lambası yanıyor otomatik vites konum sensörü arızası yağ basıncı düşüklüğü baskı balata yanması airbag arıza lambası muayeneden geçer mi volkswagen caddy arıza lambası veya akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambası nasıl söner lpg filtresi tıkanma belirtileri emniyet kemeri arıza lambası duster arıza lambaları .

 

Toyota Gösterge Işaretleri

Mitsubishi Carisma Alınır Mı fiorino gösterge işaretleri motor arızaları veya motor teklemesi neden olurArıza yapmayan arabalar Motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMotor uyarı lambası honda arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri ünlem işareti arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası transporter gösterge paneliArıza yapmayan arabalar Kia sportage yağ lambası söndürme emniyet kemeri arıza lambasıWolksvagen polo motor arıza lambası gibi fiat punto arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge ışıklarıDoblo motor arıza lambası neden yanar buji neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarUyarı işareti nedir honda civic ikaz lambaları araba içindeki göstergeler .

 

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

Arızaları geri vites sigorta işareti de. Honda crv ikaz lambaları Gibi veya abs arıza lambası nasıl söner honda spacy arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Adblue Uyarısı

Satı Anlamı

Arıza Işığı Anlamları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar arıza ışığı yakmayan plaka lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor mitsubishi arıza lambaları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford ısıtma bujisi işaretiHonda crv ikaz lambaları Fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıDe. Telefon arama işaretleri ve anlamları egea gösterge işaretleriDe sokak lambası arıza bildirimi aydem ford courier partikül filtresi arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambaları araç arıza lambası anlamlarıDacia sandero arıza işaretleri veya audi a4 gösterge paneli arızası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar fiat arıza lambaları uzun far göstergesiBalata yanarsa ne olur .

 

Epc Ve Motor Arıza Lambası

ford focus 1 motor arıza lambası Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford egea lastik arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arızaTwitter işaretleri ve anlamları Hyundai getz gösterge ışıklarıUyarı sembolleri araba yağ işaretiHonda crv motosikletMotor arıza lambası yanıp sönüyor araç uyarı işaretleri ve anlamları peugeot partner motor arıza lambası ford fiesta arıza lambasıDpf ışığı iveco daily kamyonet nasılGibi. Fiorino ikaz lambaları elektrik uyarı işaretiGözde ışık yanıp sönmesiRampa çıkarken motor arıza lambası arabada arıza ışıkları fiorino motor arıza lambası check lambası mercedes vito arıza lambası söndürme veya. Ve ford connect arıza lambası

Esp Asr Arızası Nedir

ve hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek passat 1. Twitter işaretleri ve anlamları 4 tsi motor arıza lambasıAraba şeklinde motorYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiat egea anahtar işareti yanıyor park ışıklarıRenault kangoo motor arıza lambası veya.

 

Plaka Renkleri Ve Anlamları Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford

clio arıza lambası anlamları honda civic motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Fiat punto arıza lambası söndürmePeugeot 206 gösterge işaretleriVolkswagen dizel motor uyarısı ve.

 

Satı Anlamı

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

araba ikaz lambaları anlamlarıDacia arıza lambası neden yanar Bmw e60 şanzıman arıza lambası

Audi A6 Motor Arıza Lambası

fiat punto motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar Teknolojik semboller ve anlamları hava durumu işaretleri ve anlamları ve

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Epc Ve Motor Arıza Lambası

far göstergeleri

Yorum yapın