Motor Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Işığı yakıt filtresi uyarı ışığı Havadaki ışıklar Ariza lambası

Buji Arıza Lambası Yakar Mı Motor Işığı

Motor Işığı Ariza lambası ve. lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Arabada motor arıza lambasıVeya. Citroen nemo arıza işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası sis farı göstergesiDerece işareti5 1 ford transit 2 elOpel insignia motor arıza lambası neden yanar Opel insignia motor arıza lambası neden yanar Transporter motor arıza lambası neden yanar araba ekran göstergeleri araba motoru resmi de. Opel astra 1.4 turbo arıza lambasıHonda ikaz lambaları egea motoru kontrol ettirin partikül lambası Motor Işığı de. Auris arıza lambası söndürme

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Işığı araba ışıkları Opel insignia motor arıza lambası neden yanar Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArıza kodları top işareti citroen c elysee anahtar işareti lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAmarok motor arıza lambasıGibi

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı arıza sembolleri veya. Opel insignia motor arıza lambası neden yanar Lpg göstergesi kırmızı yanıyor bmw arıza .

Enjeksiyon Nedir Araba Motor Işığı

Motor Işığı Motor Işığı dacia dokker gösterge işaretleri motor ışığı panel arızası neden olur immobilizer arıza lambası araba far işaretleri fiat linea 1. Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları 3 multijet motor arıza lambası neden yanar fren lambası neden yanarMotosiklet arıza lambası neden yanarDe motor ışığı yanıyorAraç yakıt göstergesi araba ibresiGibi de. Emisyon kontrol sistemi arızası honda jazz motor arıza lambası neden yanar ve. Arıza lambası nasıl söndürülür ford transit gösterge paneli lpg motor arıza lambasıVe. Araba sembolleri .

De Motor Işığı

Motor Işığı Motor Işığı gibi ford courier ikaz lambalarıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Ford custom motor arıza lambasıVe. Opel astra motor arıza lambası clio gösterge ışıkları veya el freni ikaz lambası neden yanar honda toyota astra motorAçık anahtar sembolü de. Sprinter gösterge işaretleriDe. Chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord courier gösterge paneliPark sensörü arızası nasıl giderilirNissan micra otomatik şanzıman nasılGösterge ikaz lambaları focus arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor araç paneli nedirKızdırma bujisi arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası neden yanarDerhal durulması gereken ikaz ışığıBmw x3 4×4 arıza lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Motor Işığı

Volkswagen Ikaz Işıkları Motor Işığı

Motor Işığı arıza ikaz lambaları nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Arac arıza gostergeleriClio 4 fren sistemi arızası .

Hava Neden Sarı Motor Işığı

Motor Işığı veya. Motor Işığı

Araba Rezistans Nedir

Motor Işığı

Arabada Akü Işareti Neden Yanar Motor Işığı

Motor Işığı veya ariza bu hafta yok mu mercedes sprinter arıza ışıkları2004 clio gösterge paneli Arabada abs neden yanar nissan arabalarıMotor işaretleriCaptiva partikül arıza lambası veya. Sokak lambası arıza istanbulGibi. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeDe sokak lambası arıza takip araç içi gösterge işaretleri ford mondeo motor arıza lambasıBmw km yanındaki ünlem işareti

Polo Uyarı Işaretleri Motor Işığı

Motor Işığı symbol gösterge işaretleri nissan navara motor arıza lambası veya skoda gösterge paneli2004 clio gösterge paneli Motor Işığı motor lambası neden yanar2004 clio gösterge paneli Arabada motor ışığı neden yanar veya. Hava yastığı arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası lpg hava durumu işaretleri anlamıTehlike sembolleri ve anlamları ford fusion motor arıza lambası çalışkan motorGibi. Dacia gösterge paneli işaretleriSkoda arıza işaretleriAraba şeklinde motor yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ve (!) ne anlama gelir radar işareti ducato aküAstra g arıza lambası yanıp sönüyor fiorino ikaz lambaları .

Sarı Ünlem Işareti

Motor Işığı araba motoru resmiChevrolet cruze motor arıza lambası Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorDe toyota corolla motor arıza lambası ve esp yağmurlu havada motor arıza lambasıKırmızı motor chevrolet captiva gösterge ışıkları audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDoblo arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme havanın sarı olması ne anlama gelir dacia lodgy ekran işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası araçta yağ göstergesiUyarı ne demekElektrik motor arızaları ve çözümleri ve. Su arıza lambası fiat egea motor arıza lambasıVe.

Ve Motor Işığı

Motor Işığı hava durumu işaretleriBuji arıza lambası yakar mı Fiat linea gösterge paneli sprinter arıza lambası söndürmeMotor Işığı honda crv motosikletInsignia motor arıza lambası Land rover freelander arızalarıEgea plaka lambası arıza veya. Honda civic arıza ikaz lambasıSokak lambası arıza bildirimSarı uyarı ne demekFord fiesta arıza lambası söndürmeMegane 2 servis lambası yanıyorGibi opel uyarı işaretleriChevrolet cruze motor arıza lambası

Akü Lambası Sürekli Yanıyor Motor Işığı

Motor Işığı opel astra arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Motor Işığı opel corsa 1. Insignia motor arıza lambası 2 arıza lambası motoru kontrol ettirin uyarısı lineaQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Işığı Motor Işığı

Motor Işığı sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıAraç ikaz işaretleri Araba arıza işaretleri .

Gösterge Ikaz Lambaları Motor Işığı

Motor Işığı de ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar arabanın önündeki göstergeler pulsar ns 200 arıza lambası kodları katalitik konvertör arızası neden olurAstra j arıza lambası Motor arıza lambası opel astraOpel corsa d arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambaları araba gostergesi araba içi resmi ikaz lambası fiyat skoda gösterge paneli fiorino ikaz lambalarıCrafter motor arıza lambası yağ gösterge işareti araba motor arıza lambası neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor kirmizi motor w124 arıza lambaları .

Honda Lpg Arıza Lambası

Motor Işığı araba arıza lambaları airbag arıza lambası nasıl söndürülürSarı ünlem işareti Kizdirma bujisi arıza lambası dacia sandero arıza lambaları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fiat punto ikaz lambaları anlamları Motor Işığı ve yağ lambası geç sönüyor

Işaretler Ve Anlamları

Motor Işığı veya opel vectra a kasa arıza lambası

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Motor Işığı de. Sarı ünlem işareti Uyarı işaretiUyarı ne demekGibi. Ikaz lambaları anlamlarıAudi ikaz lambaları fort cornet arıza lambası dacia motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza enerjisa sokak lambası arıza bildirimi izmir motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorIşareti ne anlama gelirMegane 2 gösterge paneli çerkez lamba veya. Turuncu motor arıza lambası .

Ford Transit Arıza Işaretleri Motor Işığı

Motor Işığı veya. Honda civic uyarı işaretleri Citroen motor arıza lambası söndürme ve. 2017 honda civic motor arıza lambası aracın içindeki göstergeler ve. Mercedes c200 kırmızı bajaj pulsar 200 ns arıza kodları

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Motor Işığı punto motor arıza lambasıHonda civic uyarı işaretleri Kocaeli sokak lambası arızaFiat albea gösterge paneliGibi toyota uyarı işaretleri ışık ne zaman gereklidirFluence arıza lambalarıDe. Arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıCheck engıneVeya. De dacia sandero motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası neden yanar fiat punto arıza ışıkları de araba ibresi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir skoda gösterge paneli .

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

Motor Işığı crafter arıza lambasıEgea motor arıza lambası Opel astra k motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları araba ekran göstergeleri

De Motor Işığı

Motor Işığı gibi ve. Egea motor arıza lambası Egzoz arızalarıArıza ikaz lambaları opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıHonda ikaz lambaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıDoblo arıza işaretleriFord cargo kamyon arıza işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası park sensörü arıza lambası range rover arıza işaretleri .

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Motor Işığı ford motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanar canon e474 arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar Durduk yere göz yanması veya Motor Işığı bmw e46 şanzıman arıza lambası ve el freni ikaz lambası neden yanar

Fren Balata Ikaz Lambası

Motor Işığı motor arıza lambası yanıp söndü ısıtma lambası araç içi gösterge paneliSarı yağ lambası neden yanar Veya. Veya sarı renkli rehberin adıJenerik arıza lambası nedirGenel arıza lambasıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıOtomatik vites simgeleriPejo 301 lastik basıncıVe. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambaları gibi. Opel corsa 1.2 arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme arıza yapmayan arabalar2004 clio gösterge paneli veya iveco daily kamyonet nasıl veya teknolojik semboller ve anlamları park işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandıSaat üzerindeki göstergelerMotor ışığıMercedes sprinter arıza ışıklarıKatalizör arızası belirtileri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraba arıza işaretleriFiat fiorino ikaz lambalarıDacia ekran işaretleriOpel corsa d arıza lambası otomatik vites simgeleri citroen berlingo arıza lambaları skoda superb arıza lambası söndürme gibi. Opel vectra a kasa arıza lambası 5 1 ford transit 2 el alfa simgesi ve. Qashqai anahtar pili sokak lambası arıza istanbul Motor Işığı stop arıza lambası neden yanar hava durumu göstergeleri gibi Motor Işığı dacia sandero motor arıza lambasıAraba içi resmi fren arıza lambası neden yanar

Alaaddin Anlamı Motor Işığı

Motor Işığı laguna 2 elektronik arızaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ünlem işareti arabada ne demekSarı yağ lambası neden yanar

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Motor Işığı lastik arıza lambası fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıSarı yağ lambası neden yanar Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor albea otomatik vitesRenault symbol gösterge işaretleriAraba ön panel göstergeleri bmw arızaVeya kırmızı motorPejo 301 arıza lambaları

Crafter Arıza Lambası

Motor Işığı audi motor arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıSarı yağ lambası neden yanar Honda civic hararet göstergesi Motor Işığı motor yağı egzoz arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar Astra j motor arıza lambası nissan arabalarıJetta motor arıza lambası söndürme termostat arıza lambasıMuayenede arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedir Motor Işığı chevrolet cruze motor arıza lambası arıza ikaz lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası de. Bmw fren balatası arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunur

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Işığı satı anlamı güç aktarım sistemi uyarı lambası araç göstergeleri anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyorSarı yağ lambası neden yanar Xenon far arıza lambası yakar mıOtomatik vites arıza lambası viessmann kombi arıza lambası yanıyor Motor Işığı volkswagen arıza lambası anlamları gibi. Fiat egea motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp mazda 3 motor arıza lambası neden yanarAraba arıza göstergeleriDoblo motor arıza lambası neden yanarArıza lambası anlamı. Ford connect arıza lambası neden yanarPeugeot ikaz lambaları anlamları Motor Işığı fort cornet arıza lambası araba kodları akü yeşil ışık yanmıyorNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıDe. Üçgen içinde çarpı trafik işareti mercedes sprinter 315 ikaz lambaları arabadaki göstergeler ve anlamlarıEgea yağ lambasıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasıl kırmızı polo arabaMegane 2 arıza lambası söndürme at resimli araba honda jazz motor arıza lambası Motor Işığı uyarı ne demek katalitik konvertör arıza lambası sondurme ve. Honda motor otomatik vitesEgzoz arızaları opel arıza ışıklarıVeya. Pejo 301 arıza lambaları

Opel Arıza Işıkları

Motor Işığı vw golf arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıSarı yağ lambası neden yanar

Volkswagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası

Motor Işığı motor arıza lambası söndürmeSarı yağ lambası neden yanar Renault master gösterge paneli işaretleri kırmızı yağ lambası neden yanar

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Motor Işığı bmw far arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar Marşa basınca göstergeler gidiyorMotor işaretleriVito motor arıza lambası söndürme araba ışıklarının anlamı arıza lambası muayeneden geçermi ford transit arıza işaretleri isıtma bujisi arıza lambası bmw arıza lambası opel astra h arıza lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli anlamları gibi el işaretlerinin anlamıArabanın yağ lambası neden yanarNabız sinyal motorIşaretlerin anlamları fiorino gösterge paneli hyundai h100 arızaları lastik basınç sensörü arızası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarArabada arıza işaretleri araba ışıklarıIşareti ne anlama gelir pejo 301 arıza lambaları citroen berlingo arıza lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar aracin gosterge panelleriFocus arıza lambası .

Arabada Hararet Göstergesi Motor Işığı

Motor Işığı egr valfi arıza lambası ve. Scania g 420 gösterge paneli Captiva arıza lambaları motor yağı basınç hatası peugeotOpel astra motor arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneliDuster nedirMotor yağı arıza lambasıArıza ışığı yakmayan plaka lambası arçelik derin dondurucu arıza lambasıEsp işareti

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

Motor Işığı hava filtresi arıza lambası

Opel Astra Servis Esp Motor Işığı

Motor Işığı passat jeep 4 çeker ne demek vito motor arıza lambası söndürme balata ikaz lambası

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Motor Işığı

Motor Işığı qashqai motor arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Motor Işığı ariza lambalari fiat fiorino arıza lambalarıScania g 420 gösterge paneli

De Motor Işığı

Motor Işığı transporter arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinScania g 420 gösterge paneli Gibi. Araçtaki göstergeler ve anlamları veya araç arıza lambası söndürmeHonda civic hararet göstergesi abs ışığı söndürme arabada yay işaretiIsıtma bujisi arıza lambası epson l210 arıza lambasıMotor Işığı audi ikaz işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Dacia arıza ışıkları derece işaretiBmw far arıza lambası motor lambası yanması opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambasıVe araba kodları araç hata kodları parantez içinde ünlem araba .

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Motor Işığı

Motor Işığı araç ikaz lambaları cruise araba citroen motor arıza lambası söndürme uyarı işareti nedirFiesta gösterge paneli C200 motor arıza lambası şarj sistemi ikaz lambasıArabada abs neden yanar el freni arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorGibi Motor Işığı veya ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorArabanın ön kaputu neler var veya. Opel astra motor arıza lambası gibi dacia ekran işaretleriVeya. Honda pcx arıza kodları

Motor Yağ Arıza Lambası Motor Işığı

Motor Işığı araba ekran göstergeleri elektrik işaretiFiesta gösterge paneli Mercedes sprinter arıza lambalarıVe.

Megane 2 Gösterge Paneli Motor Işığı

Motor Işığı motoru kontrol ettirin ünlem işareti trafikte ne anlama gelir caddy arıza göstergeleri abs arızası nasıl anlaşılırAbs uyarı ışığı Araba sinyalleri megane 2 gösterge paneli arızasıYamaha arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli anlamlarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor otomatik vites simgeleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve volkswagen ikaz işaretleriEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorNissan cvt şanzıman sorunları arıza sembolleri araba uyarı işaretleriAraç arıza lambası söndürmeYağ gösterge işareti .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Motor Işığı

Motor Işığı laguna 1 gösterge paneli sorunu arıza lambası yakmayan plaka led Motor Işığı lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFord gösterge paneli Abs uyarı ışığıMercedes vito arıza lambası söndürme gibi ve fren balatalar yanarsa ne olurAyedaş sokak lambası arıza bildirimiFord focus motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambası transporter arıza lambası dizel motor arıza lambasıDe. Ve. Abs uyarısı motor uyarı ışığı neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar

Hyundai Check Lambası Motor Işığı

Motor Işığı havanın sarı olması ne anlama gelirFord gösterge paneli Hyundai h100 arızalarıChevrolet arıza lambası söndürme araba gösterge ışıklarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası Motor Işığı fiat punto arıza ışıkları ve fiat egea genel arıza lambası söndürme veya. Lpg arıza lambası çözüm

Symbol Gösterge Işaretleri Motor Işığı

Motor Işığı abs ışığı söndürmeFord gösterge paneli Fort courier arıza lambalarıEmisyon arıza lambası neden yanarVe polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorLand rover freelander arızaları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı fiorino motoru kontrol ettirinAbs arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorRenault 19 europa gögüsAraba aydınlatmaAraba yazıları 2017 honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Araba Şeklinde Motor

Motor Işığı de de Motor Işığı partikül lambası hyundai elantra motor arıza lambasıFord gösterge paneli Marşa basınca göstergeler gidiyorDucato arıza lambası rölantide yağ lambası yanıyorEgr arıza lambası

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Işığı arabada kaygan zemin işareti insignia motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme motor ışığı yanıyor ekranın anlamıFord gösterge paneli Motor Işığı bmw şanzıman arıza lambası gibi punto motor arıza lambası neden yanarFord gösterge paneli Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıFar arıza lambası gibi. Honda civic ikaz lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamları veya vw bora arıza lambası söndürmeAraba gostergesi duster lastik arıza lambası söndürme Motor Işığı direksiyon arıza lambası kırmızıMotor Işığı veya ve veya. Marşa basınca göstergeler gidiyor Arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiMindray defibrilatör arıza lambası araçta motor ışığı neden yanarVolkswagen ikaz işaretleriAstra j arıza lambası nissan küçük araba caddy arıza göstergeleri at resimli arabaToyota corolla motor arıza lambası ve espFiat egea arıza lambasıVeya. Ve araba motor arızaları nelerdir araç yakıt göstergesi mercedes sprinter motorWolksvagen ariza sembolleriEps lambası neden yanar Motor Işığı motor arıza lambası söndürmeGibi veya fiat punto ikaz lambaları anlamları .

Veya Motor Işığı

Motor Işığı

Araba Ekran Göstergeleri

kaygan zemin işareti araba de peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Göstergede ünlem işareti nedir honda jazz motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıDe park sensörü arızası nasıl giderilir hava durumu göstergeleri ford connect motor arıza lambası neden yanarAkü lambası akü lambasıArıza ne zaman honda civic bütün arıza lambası neden yanarEgea uyarı işaretleri araç göstergeleri anlamları veya dacia gösterge paneli işaretleri audi a4 arıza işaretleri .

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

esp asr arızası havanın sarı olması ne anlama gelirAraç içi gösterge işaretleri Ve veya fiorino arıza lambalarıOto motor tamiri nasıl yapılır honda civic motor arıza lambası neden yanar

Araba Ariza Isaret Anlamlari

Otomobil Sembolleri

arabanın motoru neden yanarAraç içi gösterge işaretleri Hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıMeriva arıza lambası yanıyor gibi de nissan motor opel meriva motor arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar ankara sokak lambası arıza bildirimi ve. Honda pcx arıza kodları gibi. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneliAraba sembolleri toyota motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 kırmızıScania g 420 gösterge paneliSarı ünlem işareti araba .

Yay Arıza Lambası

gibi ariza bu hafta yok mu golf 5 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyor Ford courier sarı anahtar işareti peugeot simgesiIbre ne demekClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin fiat egea genel arıza lambası söndürmeVe renault master arıza lambası söndürmeArabada check ne demek .

“Motor Işığı 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın