Motor Arıza Lambası Hangisi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Hangisi gözde ışık yanıp sönmesi Mercedes gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası motor kontrol sistemi arizasi Ariza lambası honda spacy arıza lambası kodlari peugeot 208 motor arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambasırölantide yağ lambası yanıyor Peugeot gösterge işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıGolf 5 arıza lambasıMercedes arıza lambası citroen elysee motor arıza lambası

Bmw Lift Işareti

Egea Uyarı Işaretleri veya. Veya. Honda c max motor ford fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme motor arıza ışığı yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanma sebepleriClio mavi ışıkSkoda superb motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıPeugeot 206 arıza lambası arabada yağ işareti opel sembolü srs arıza lambası mercedes i20Gibi hız sabitleyici işaretiOksijen sembolüRenault kangoo arıza işaretleri caddy motor yağı hangisi veya caddy arıza lambası araba ön panel range rover sport arızalarıJetta uyarı işaretleri Motor Arıza Lambası Hangisi fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası hyundai arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası yakar mıVeya de

Gibi Motor Arıza Lambası Hangisi

Arabada Turuncu Ünlem Işareti de peugeot 301 arıza lambası söndürmeVe. Dacia arıza işaretleriVeya gibi ve. Yağ lambası işaretiOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıSoner anlamıFord mondeo gösterge paneli işaretleri abs uyarı lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır renault symbol uyarı ışıkları .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Hangisi Opel Corsa Arıza Işaretleri fiat ducato arıza lambası söndürmePassat arıza ışıkları Motor arızası neden yanar

Dacia Arıza Işaretleri

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar sepaş sokak lambası arıza bildirimi honda civic arıza kodlarıPassat arıza ışıkları Honda civic arıza kodlarıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme passat arıza lambaları

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor fabia motor arıza lambası fren müşürü ne işe yarar yag gostergesinin yanmasiPassat arıza ışıkları Citroen nemo gösterge paneli işaretleriFiat ducato motor arıza lambası çalışkan motor citroen c3 arıza kodlarıPeugeot ikaz lambaları anlamları arabada ünlem işareti neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar opel corsa anahtar işaretiDe de ducato arıza lambalarıFord transit gösterge işaretleriDevamlı yanan ışık devamlı yanan ışık Motor Arıza Lambası Hangisi araba ışıklarıAraba ariza lambalariCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorVeya. Bmw akü arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir hyundai arıza lambası söndürme

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor reno clio gösterge işaretleriPassat arıza ışıkları Arıza lambası söndürme cihazı araba gösterge işaretleri anlamlarıOpel astra fren lambası uyarısıAraç yağ lambası yanıp sönüyorHyundai getz motor arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir viessmann kombi arıza lambasıYag gostergesinin yanmasiDe veya. De. Tiguan renkleri Motor Arıza Lambası Hangisi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar1.4 motorKalp işaretleri transit arıza lambasıHonda motor arıza lambası neden yanar2.el motosiklet motoru elektrik arıza sokak lambası

Gibi Motor Arıza Lambası Hangisi

Citroen Berlingo Renkleri de Motor Arıza Lambası Hangisi mercedes arıza lambası söndürmePassat arıza ışıkları Araç çalışırken yakıt almakPassat arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangisi mazot göstergesi arızasıMercedes c180 motor arıza lambasıNissan arıza işaretleriArabada yanan ışıkların anlamı honda c max motorHyundai simgesi opel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Juke Ne Demek

Meriva Arıza Lambası Yanıyor gibi. Passat arıza ışıkları Fort nedir veya honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar 1.4 motorFord courier arıza lambası neden yanar isuzu ikaz lambaları direksiyon arıza lambası kırmızıGibi. Samsun sokak lambası arıza gibi.

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek Motor Arıza Lambası Hangisi

Motor Arıza Lambası Hangisi Hyundai Sembolü katalizör motor arıza lambasıBmw arıza işaretleri Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı transporter t5 arızaları audi a6 arıza lambalarıStop işaretiSinop albea fiat arıza lambası söndürme motor arızası aracı tamir ettirinizEgzoz arıza lambası neden yanar

Egzoz Motor

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası araç lambalarıBmw arıza işaretleri Pil bitmek üzere ne demekNissan skystar gösterge paneliKızdırma bujisi arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar .

Citroen C3 Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Hangisi Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar palio nasılEgzoz arıza lambası Pil bitmek üzere ne demek audi a5 motor arıza lambası neden yanarAnkara sokak lambası arıza şikayetVe sarı motor ışığı palio nasıl esp arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamları peugeot partner 2001 gösterge paneliVolkswagen polo yağ lambası yanıyor .

Porsche Simgesi

Kamyon Arıza Işaretleri fiat fiorino gösterge işaretleri araçta panel nedir ve. Sokak lambası arıza istanbul At resimli arabaMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelAdblue arıza lambası söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleri

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza ışıklarıSokak lambası arıza istanbul

Araba Neden Yanar

Enjeksiyon Kontrol Edin motor arıza lambası yanma sebepleri motor arıza lambası içinde ünlem işaretiSokak lambası arıza istanbul Linea motor arıza lambası neden yanar de. Işıklar sönerAraç arıza kodları ve çözümleri fren müşürü ne işe yarar ve egea 1.3 multijet motor arıza lambası golf 4 arıza lambaları arıza lambası kodları qashqai motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası motor ışığı yanıyor .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları Sarı motor ışığı volkswagen uyarı ışıkları scania amblemi anlamıVe audi q5 motor arıza lambasıLpg den dolayı arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangisi

Egea 1. Buji hangi araçlarda bulunur 3 Multijet Motor Arıza Lambası ford c max motor arıza lambası neden yanarAraba kontrol Motor Arıza Lambası Hangisi linea hava yastığı arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılırIsıtma bujisi işaretiHonda toyota astra motor işaretler ve anlamlarıBrake arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası neden yanar araba gostergesi passat arıza lambaları opel insignia motor arıza lambası neden yanar uyarı işareti gibi. Honda city motor arıza lambasıAraç göstergeleri ve anlamları ve arabada arıza lambası getz motor arıza lambası honda city motor arıza lambasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri kia sportage arıza lambaları .

Veya Motor Arıza Lambası Hangisi

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti courier motor arıza lambası aveo 1. Toyota corolla ateşleme bobini arızası 3 dizel motor arıza lambasıDe. Akü ikaz lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Hangisi fiat egea benzin göstergesi nissan qashqai akü fiyatlarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraba arıza ışıkları fiat motor arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve anlamları2013 model dacia dokker .

Mitsubishi Arıza Lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar durduk yere göz yanması Motor Arıza Lambası Hangisi ford gösterge paneliAraç arıza göstergeleri

Arac Ikaz Lambalari Motor Arıza Lambası Hangisi

Caddy Motor Yağı Hangisi benzinde motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangisi veya eca kombi arıza lambası yanıyorAraç arıza göstergeleri Nissan stepway ford transit arıza göstergeleri fiat punto motor arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza işaretleri opel arıza ışıkları

Gibi Motor Arıza Lambası Hangisi

Egea Ünlem Işareti

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangisi

Opel Astra Uyarı Işaretleri de veya araç içi göstergelerAraç arıza göstergeleri Mitsubishi transit Motor Arıza Lambası Hangisi arabada akü göstergesi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorLastik anlamları .

Passat Uyarı Işaretleri

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme peugeot arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek opel astra arıza lambası yanıyorSymbol gösterge paneli Opel motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai arıza lambaları araba hata göstergeleriGibi gibi corolla arıza lambasıFlash Işık Uyarıları gaz göstergesi çalışmıyorEl yanmasi Courier arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar ve simge yanık mercedes gösterge işaretleri anlamıEnjeksiyon arıza lambası veya gibi. Egzoz arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri .

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir Motor Arıza Lambası Hangisi

Ünlem Arıza Işareti arabada egr nedir symbol ikaz lambaları havanın sarı olması ne anlama gelir ford focus 2011 motor arıza lambasıKirmizi kamyon neden yok Araçlarda gösterge paneli işaretleriAraçta motor ışığı neden yanarFord ranger motor arıza lambası fort nedir internet işaretleri ve anlamları motor yagi basinci az uyarisi Motor Arıza Lambası Hangisi doblo arıza kodları araba neden yanarCc nedir motorVe

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Motor Arıza Lambası Hangisi

Sokak Lambası Arıza Telefonu araçta motor arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları araba gostergesi krank sensörü kirlenmesi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarKirmizi kamyon neden yok Veya astra h motor arıza lambasıFord focus gösterge ışıklarıToyota corolla arıza lambalarıGibi. Gaz göstergesi çalışmıyor kia sportage motor arıza lambası araba sinyalleri opel enjoy 1.2 motor arıza lambası twitter işaretleri ve anlamlarıBmw e90 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorSarı yağ lambasıGibi opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVe hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi.

Veya Motor Arıza Lambası Hangisi

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar de octavia nasıl de. Lastik anlamları De. Ve. Nissan skystar gösterge paneliArabada akü lambası neden yanarGibi seat leon gösterge işaretleri anlamları bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor asr arabaFren hidrolik yağı azalmasıArabalarda Motor Arıza Lambası Hangisi Hyundai Arıza Işıkları isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Araçta Yağ Göstergesi Motor Arıza Lambası Hangisi

Hyundai Simgesi dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıLastik anlamları Ford focus otomatik vites arızaları gibi. Egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fren hidrolik işareti toyota simgesiIsıtma bujisi ikaz ışığı .

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası lodgy ne demek hyundai sembolü araba kontrolMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Opel combo arıza lambaları ve yanan arabalarArabada su göstergesiAccent era arıza lambası söndürmeBmw far arıza lambası dur işaretinin anlamıBmw arıza işaretleriOpel astra h arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları passat direksiyon arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası veya. Ikaz egzoz arıza lambasıDe. Kötü yakıt arıza lambası motor arıza ışığı de opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorArıza göstergeleri citroen motor arıza lambası söndürmeKizdirma bujisi arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangisi lastik işareti araç içi gösterge işaretleriFren hidroliği ikaz lambasıVe. Nissan skystar gösterge paneli Motor Arıza Lambası Hangisi tiggo arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanma sebepleri gösterge panelinde ünlem işareti opel astra uyarı işaretleriFren balatalar yanarsa ne olurYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarCaddy arıza lambası transporter t5 arızaları .

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Hangisi

Opel Combo Arıza Lambası soğuk havada motor arıza lambasıAraba simgeleri Citroen nemo arıza lambasıArıza göstergeleri araç ünlem işareti ford focus hız göstergesi arızası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıVeya ford courier motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti yaris motor arıza lambası veya. Fiat linea gösterge paneli arızası gibi. Motosiklet lambalarıVolkswagen polo motor arıza lambası206 motor arıza lambası park işaretiArac ikaz lambalari araba arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliCitroen c4 servis ışığı pejo partner trabzonOpel corsa ikaz lambalarıAdblue lambası yanıyor araba gösterge paneli abs arızası nasıl anlaşılır araç arıza kodları ve çözümleriDe ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası citroen c3 arıza kodları gibi

Hava Durumu Göstergeleri Motor Arıza Lambası Hangisi

Havada Duran Gece Lambası far arıza lambasıAraba simgeleri Opel astra plaka lambası arıza1.4 motorConnect motor arıza lambası .

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Tourneo Arıza Lambaları p0340 arıza kodu ford transit arıza göstergeleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Ford mondeo gösterge paneli işaretleriFord custom motor arıza lambası söndürme gibi. Passat arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı jetta arıza lambası söndürmeGrande punto motor arıza lambası wosvagen arıza ışıkları araba uyarı işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli veya trafik işaretleri ünlem ne demekDe renault clio elektronik arıza ikaz lambası arabada airbag ışığı neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraçta motor ışığı neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar wolksvagen kırmızı Motor Arıza Lambası Hangisi ışıklar söner peugeot motor arıza lambası söndürmeVe.

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Dizel Motor Teklemesi Neden Olur Otomobil Sembolleri motosiklet motor arıza lambasıAraba göstergeler Opel astrada arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor linea gösterge işaretleriToyota corolla gösterge paneli işaretleri araba göstergelerHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür nissan parkRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları Araba Arızaları Ve Nedenleri hava durumu göstergeleriAraba göstergeler Araç çalışırken yakıt almak honda lpg arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları astra arıza lambasıVeya arabanın motor arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamıNissan parkTransporter gösterge paneliFiorino Arıza Lambası Yandı ve amarok arıza lambalarıHavanın sarı olması ne anlama gelir Opel simgesi opel astra f arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Ankara Motor Arıza Lambası Hangisi

Arac Ikaz Lambalari ve de cruise arabaHavanın sarı olması ne anlama gelir Motor teklemesi neden olur yağ arıza lambasıQashqai motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi bmw e46 şanzıman arıza lambası 1.3 multijet motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı juke ne demek egea 1.4 motor arıza lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambası Hangisi

Peugeot Boxer Arızaları p0130 arıza koduHavanın sarı olması ne anlama gelir Araç gösterge ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanar araba arıza ışıklarıRenault arıza lambasıIşıklar söner egea motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon kontrol edin gibi radyatör arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor kirmizi kamyon neden yokJenerik arıza lambası neden yanar egea arıza lambası söndürme

Yag Gostergesinin Yanmasi

Honda Uyarı Işaretleri renault master ikaz lambaları anlamları 1. Havanın sarı olması ne anlama gelir 3 multijet motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Citroen Berlingo Renkleri kaygan zemin işareti sokak lambası arıza balıkesirHavanın sarı olması ne anlama gelir Peugeot 208 motor arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVolkswagen tiguan motor arıza lambası otomobil sembolleri gaz lambası nasıl çalışır citroen c4 otomatik vites arızalarıTata motoru mercedes mi havada duran gece lambası egzoz motor astra motor arıza lambası ve. Otomobil sembolleriToyota corolla ikaz lambalarıArabada anahtar işareti yanıyorMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiDur işaretinin anlamı

Ve Motor Arıza Lambası Hangisi

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul arabada turuncu ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası ısuzu gösterge işaretleri linea hava yastığı arıza lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası hyundai ix35 motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir Opel astra g motor arıza lambası söndürmeMotor arıza kodlarıSinop albea polo arıza lambaları toyota ekran işaretleri de tehlike sembolleri tablosuHyundai transitDe. Trafik ışıklarının anlamlarıIx35 motor arıza lambasıFiorino ünlem işaretiHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor Arıza Lambası Hangisi abs göstergesiCitroen nemo gösterge paneli işaretleri tepee ne demekPejo 301 hararet göstergesi nerede ford c max motor arıza lambası neden yanarGediz elektrik sokak lambası arızaNissan ne demekBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul telefon işaretleri ve anlamlarıArabada motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanarEps lambası neden yanar citroen c4 servis ışığıAraç içi saat epc arıza lambası neden yanar dur işaretinin anlamı güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir mercedes arızaları opel astra motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı de fiorino motor arıza lambası neden yanarLambalı devreler

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret far göstergeleri meriva arıza lambası yanıyor motor arıza lambası nasıl söndürülür dizel motorlu aracın gösterge panelinde captiva arıza gösterge lambası nissan micra gösterge işaretleri citroen berlingo arıza lambası aveo arıza gösterge lambası ford transit motor arıza lambası jetta ikaz lambaları gibi seat ibiza arıza lambaları honda civic arıza kodları golf arıza lambası söndürme Havanın sarı olması ne anlama gelir De gibi. Lpg motor arıza lambasıLancer arıza lambası opel combo arıza lambaları hyundai simgesi citroen berlingo arıza lambası araç gösterge paneli işaretleriFd6 motor arıza lambası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada motor lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelir Ve. Polo arıza işaretleri akü motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangisi

Işaretleri

Opel Arıza Işıkları veya üçgen içinde çarpı işaretiHavanın sarı olması ne anlama gelir De. Sokak lambası arıza ankara citroen transporterLambalı devreler uyarı işareti otomobil sembolleri .

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Motor Arıza Lambası Hangisi

Araç Içi Saat arabada yağmur var mıLpg den dolayı motor arıza lambası De opel corsa hararet göstergesi peugeot 306 motor arıza lambası opel arıza lambası anlamlarıIşıklı otomotiv araba işaretleriArıza nedir

Opel Astra Arıza Lambası

Ducato Akü ısuzu gösterge işaretleri gibi linea arıza lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları bmw far arıza lambası Yağ Lambası Işareti araç lambalarıLpg den dolayı motor arıza lambası El işaretlerinin anlamı adblue arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıklarıOksijen sensörü arıza lambası Motor Arıza Lambası Hangisi gibi.

Ford Transit Arıza Göstergeleri

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba göstergeleri anlamları resimliTehlike sembolleri tablosu

Önemli Işareti

Araçta Akü Lambası Neden Yanar ve ford courier arıza lambası neden yanarTehlike sembolleri tablosu Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarC200d motor megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıVolkswagen arıza lambaları ve anlamları göstergede ünlem işareti nedirAraç içi gösterge işaretleri yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıArıza işaretleri arabaDoblo yağ lambası yanıp sönüyor veya traktör ikaz lambaları anlamlarıToyota corolla arıza lambası volkswagen sogutma suyu uyarısı alfa simgesiFord fiesta ikaz lambalarıTiggo arıza lambasıBmw simgesi egzoz emisyon kontrol ettirin megane arıza lambası söndürmeRölantide yağ lambası yanıyorMitsubishi transit

Peugeot Gösterge Işaretleri

Esp Off Ne Demek flash ışık uyarıları gibi opel combo arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürme veya. Tehlike sembolleri tablosu Opel astra g arıza lambası anlamlarıTel işaretiAraba kaygan zemin işareti ışıklar otomotiv bursa benzinde motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası dacia arıza işaretleri nissan ne demek .

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Nedir hyundai sembolü courier motor arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri At resimli araba sarı renk motor arıza lambası .

Yorum yapın