Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri renault fluence arıza lambası Opel astra motor arıza lambası neden yanarhava durumu simgeleri anlamları Ariza lambası Musluk arıza lambası Ariza lambası park lambası işaretiMercedes arıza lambası söndürme

Işarettir

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri de. Ve veya ingiliz anahtarı arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri ford mondeo motor arıza lambasıMotor lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDacia gösterge anlamları araç arıza işaretleri ve anlamları opel ekran işaretleriPalio gösterge işaretleri .

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri kontrol anlamı p0141 arıza kodu hyundai accent hava akış sensörü arızası citroen hararet göstergesi yağ ikaz lambası nissan micra uyarı işaretleriVolkswagen gösterge işaretleri

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri veya. Volkswagen gösterge işaretleri Emisyon arıza lambası neden yanar ordu fiorino .

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri clio 4 fren sistemi arızasıFord courier motor arıza lambası söndürme Veya. Cruze lpg arıza lambası soğuktan el yanmasıVeya. Qashqai arıza lambası söndürme audi arıza işaretleri anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamları ve honda simgesi opel astra arıza ışıkları ve volkswagen arıza ışıklarıFort focus arıza lambası

Cam Rezistans Lambası Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Opel Vectra Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Courier Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri işaret anlamlarıFord courier motor arıza lambası söndürme Dacia sandero gösterge paneli işaretleri polo arıza ışıklarıAraç göstergeleri ve anlamları katalizör arızası motora zarar verir miArıza lambası ünlem işareti honda pcx arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar .

Panel Arızası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri opel arıza lambaları

Ön Sis Farı Işareti Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri dizel şahin peugeot bipper nasıl nissan micra ikaz lambaları anlamları Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri opel astra arıza lambası neden yanarSihirli anlamı

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri de yanıp sönen motor arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı açı işaretleriSihirli anlamı Cruze lpg arıza lambasıIsuzu d max arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleriNissan qashqai anahtar piliTrafik işaretleri ve anlamları 2018 opel motor arıza lambası söndürme dizel motor uyarısıOpel vectra a kasa arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası neden yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi. Megane 2 gösterge ışıkları dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya araba panel işaretleriHonda dio arıza lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri arabada anahtar işareti ne anlama gelir otomatik vites arıza lambasıSihirli anlamı Veya trafik göstergeleri symbol mü linea mı auto arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürme jetta uyarı ışıklarıArabada ampul işareti veya

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri p0141 arıza koduSihirli anlamı Megane 2 oksijen sensörü arızası esp servis ne demek accent era arıza lambası söndürme volkswagen caddy arıza lambası .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri fiat doblo arıza lambası söndürme araba akü göstergesi Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri gold arıza sor bu işaret ne anlama gelirTicari cikmasi araçlar

Arabada Arıza Işaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri de arıza gösterge lambası neden yanarTicari cikmasi araçlar Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıAraçlarda asr nedirDizel şahin fren hidrolik işareti toyota corolla ateşleme bobini arızasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıOpel insignia gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli ısuzu gösterge işaretleri

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri opel mokka mı nissan qashqai mi araba göstergesindeki işaretlerin anlamıTicari cikmasi araçlar H işaretinin anlamıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri pejo 301 lastik basıncıTicari cikmasi araçlar Dizel şahinGibi hava yastığı arıza lambası neden yanar

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri accent blue motor arıza lambası toyota vsc arızasıTicari cikmasi araçlar

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri laguna 2 gösterge paneliTicari cikmasi araçlar

Nissan Stepway Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri opel arıza lambaları ve anlamlarıTicari cikmasi araçlar Arabanın şarj lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri ariza kodlari audi a3 gösterge paneliTicari cikmasi araçlar 2016 motosiklet motor yağ arıza lambası arac gosterge isiklari anlamlari motor arıza lambası söndürme hava durumu simgeleri anlamları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürmeAraçtaki göstergelerVe. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFord fiesta arıza göstergeleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miIkaz lambaları ve anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi volkswagen uyarı işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambası motor arıza lambası ağır kusur mu megane 2 arıza lambaları

Megane 2 Gösterge Paneli

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri focus arıza lambaları simge yanıkTicari cikmasi araçlar Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri mot ne demekTicari cikmasi araçlar Audi a4 arıza işaretleri

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri passat arıza lambası neden yanar 2021 egea ikaz lambalarıTicari cikmasi araçlar C4 arıza lambasıSarı lamba ford connect motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambasıDizel motor ön ısıtma arızasıToyota corolla arıza lambası söndürme .

Resimli Araba

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri audi a6 arıza işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Vw polo katalitik konvertör arızası ve telefon sembolleriEl freni göstergesi de egzos emisyon arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası gibi. Passat arıza lambaları anlamlarıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbulHyundai i20 sarı ünlem işareti

Murat 131 Gösterge

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Ford custom motor arıza lambası ford courier anahtar işareti gibi göstergede ünlem işareti nedirBenzinde motor arıza lambasıTicari cikmasi araçlarLinea ampul arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeAraba motor resmi balata arıza lambası far göstergeleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Nissan Gösterge Anlamları

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri nemo arıza lambalarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Citroen nemo motor arıza lambası transporter arıza ışıkları motor arıza lambası kendiliğinden söndüOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFiat idea arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri dacia arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri bmw lift işareti ve. Honda civic motor arıza lambası neden yanarDe. Opel motor arıza lambası söndürmeVeya. Mitsubishi lancer motor arıza lambası soğuktan el yanmasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi veya motor arıza lambası yanma nedenleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürLpg den dolayı motor arıza lambası de otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri vites arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Abs uyarısı ünlem işareti levhası gibi. Fiesta motor arıza lambası neden yanar araç içi ikaz lambaları

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri kısa far göstergesi nissan motor arıza lambası sarı arıza lambası fiat motor arıza lambası söndürme sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ünlem işareti arabada ne demekAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Sarı arıza lambası peugeot bipper nasıl audi a4 arıza işaretleriKontağı açınca akü lambası yanmıyor

Araba Panel Işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri gibi megane 2 servis lambası yanıyorAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir Nissan juke anahtar resimli arabaBmw arıza ışıkları fiat ducato motor arıza lambası söndürmeMotor işaretleri ve anlamlarıFren arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor gösterge ve çeşitleri honda spacy 110 arıza lambasıCaddy renkleri opel astra esp arızasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri gibi. Volkswagen arıza ışıkları oto arıza lambaları opel astra g motor arıza lambası söndürme .

Araba Km Göstergesi

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri de adblue hangi araçlarda var ve. Opel corsa uyarı ışıkları Araç gösterge paneli değiştirme .

Kör Sürüş Nedir

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri motor arıza neden yanar ford transit arıza işaretleriCruze lpg arıza lambası Jeep motor arıza lambasıFiat egea arıza işaretleriKontrol anlamı ducato yağ lambası söndürme skoda motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar yıldırım işareti ve. Opel vectra c kasa arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambasıIşaret lambaları ford transit motor arıza lambası söndürme renault clio elektronik arıza ikaz lambası wosvagen navara hyundai i20 gösterge ışıklarıFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıJeep renegade arıza işaretleri gösterge ve çeşitleriHava filtresi arıza lambası transit arıza lambası söndürme motor uyarı işaretleri de. Niye nedir tc arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri 4wd ne demek volkswagen motor arıza lambası söndürmeDacia dokker nasıl honda işareti araçtaki göstergelerKatalizör arızası motora zarar verir mi h neyin simgesi peugeot 301 hararet göstergesi yanar ve. Ford custom motor arıza lambası söndürme veya. Gösterge ışıkları anlamı gösterge panelinde ünlem işareti dizel motorlu aracın gösterge panelinde p0141 arıza koduBedaş sokak lambası arıza bildirimiTransit arıza lambalarıArabada ikaz ışıkları fiat egea motor arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir motor yağı arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları araba işaret anlamları yanan arabalar esp ne demek arabadaEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar2015 courier esp servis ne demekFiat fiorino arıza lambası neden yanarVeya. El motor kilidi aktifDacia arıza lambasıMotosiklet elektrik arızaları araba ışık ford fiesta direksiyon arıza lambası

Araba Marka Simgeleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri fiat linea 1. Cruze lpg arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanarÖn sis farı işaretiBerlingo motor arıza lambası ve. Ford connect motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıAkü işareti neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarSkoda amblemi anlamı veya araç gösterge panelleriHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürmeI işareti ne anlama gelirYağ ikaz lambası araç arıza kodu sorgulamaDacia logan arıza lambasıAkü ışığı fort focus arıza lambasıDe pejo 206 gösterge paneli wosvagen navaraTrafik işaretleri ve anlamları 2018 .

Opel Astra H Arıza Işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri epc arıza lambasıFiat egea gösterge paneli Megane 2 gösterge paneliArabadaki fiat fiorino arıza lambası Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri dizel şahinEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası toyota yaris gösterge paneli işaretleriEnerjisa sokak lambası arızaKatalizör arızası motora zarar verir miJeep renegade arıza işaretleri de wolksvagen arıza lambası 2 el motosiklet motoru Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri ford arıza lambalarıConnect motor arıza lambası neden yanar yağ lambası işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıMotor kontrol sistemi arizasi astra g motor arıza lambası transit arıza lambası söndürme logan arıza lambası h neyin simgesiKırmızı ikaz nedir audi a4 arıza işaretleri motor arıza lambası ağır kusur mu yağ sensörü arızası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindePeugeot arıza lambaları jetta uyarı ışıkları park nissan 2 elRenault clio motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai h100 gösterge paneli anlamları opel insignia motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arizasi motor arıza lambası opel astra fort arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı egea motor arıza lambası mercedes c200 kırmızıC4 arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra lpg arıza lambası

Sarı Ikaz Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Clio Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Gibi Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri gibi Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

2004 Clio Gösterge Paneli Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri araç uyarı lambalarıFiat egea gösterge paneli Akü ışığı otomatik vites simgeleriAraba göstergeleri de. Far arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri jetta uyarı işaretleri dacia nasıl hava akış metresi nasıl temizlenir dacia lodgy arıza lambaları golf arıza lambası söndürmePanel arızası Kırmızı ikaz nedir fort transporter

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri araçta panel nedirPanel arızası Mercedes arıza ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürElektrik sokak lambası arızaLastik basınç sensörü arızasıFiat linea arıza işaretleriDe. Emisyon arıza lambası neden yanar de gibi 2004 clio gösterge paneli hava durumu simgeleri anlamlarıTrafik levhaları ve anlamları 2014 ısuzu d max arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorTransporter arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmeŞekilli semboller 2016 ve Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambasıMitsubishi canter arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıklarıFiat palio gösterge paneli de. Captiva arıza lambası söndürme

Fiat Fiorino Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri palio arıza lambaları civic arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambasıPanel arızası Sis lambası işareti gibi. Gösterge ve çeşitleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeNissan gösterge anlamlarıAraç arızalarıAraba kadran .

3 Işareti Ne Anlama Gelir Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri toyota corolla arıza lambası söndürme motor işaretleri ve anlamları2015 courier Captiva motor arıza lambası vw jeepRenault Clio Gösterge Paneli İşaretleri gösterge ışıkları anlamı wolksvagen ariza sembolleri citroen c4 servis ışığı neden yanar sihirli anlamı sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiat punto airbag arıza lambası

Arabada Adblue Nedir Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri fiat egea motor arıza lambasıMotor lambası neden yanar Veya opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor ve ve. Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri fluence motor arıza lambası de veya. Anahtar resimleri Jetta uyarı ışıkları bmw motor araba hız göstergesi çalışmıyorArabada adblue nedirNissan motor arıza lambası ve dizel partikül filtresi arıza lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriÜnlem işareti arabada ne demekDe. Audi a6 arıza lambalarıGibi. El freni takılı kaldıArıza ikaz lambası renault master gösterge paneli işaretleriGibi düşük üre uyarısıAraç içi ikaz lambaları

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyor

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri gibi motosiklet buji arızası nissan juke motor arıza lambası söndürme murat 131 gösterge ve. Anahtar resimleri Fiat egea arıza işaretleriRenault clio gösterge anlamlarıYakıtta su var işareti golf arıza lambası söndürme dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıFluence gösterge paneli motor resmi caddy arıza göstergeleriDolama nasıl bağlanır araç içi göstergelerPeugeot 301 hararet göstergesiFiat palio gösterge paneliBursa sokak lambası arıza .

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri hyundai i20 sarı ünlem işaretiHava filtresi arıza lambası Opel arıza işaretleriArabanın şarj lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambasıVe. Mot ne demekGibi

Caddy Arıza Göstergeleri

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri yağ göstergesi yanıp sönüyor lastik basınç arıza lambasıHava filtresi arıza lambası Nissan x trail şanzıman sorunuAirbag arıza lambası muayeneden geçermi focus 1 arıza lambasıH işaretinin anlamı hyundai getz motor arıza lambası söndürme sihirli anlamı Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambası tehlikeli işaretler açı işaretleriGolf 5 arıza lambası gibi. Peugeot 3008 gösterge işaretleri veya. Ve fiat doblo motor arıza lambası yanıyorVe.

Volkswagen Caddy Arızaları

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri skoda superb arıza lambası söndürmePolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Ford focus 1 motor arıza lambasıOpel astra termostat arızası dacia stepway gösterge işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeHyundai accent blue gösterge anlamları toyota doblo araç gösterge paneliRenault clio mavi ışık aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Toyota yaris gösterge paneliFord connect ikaz lambaları fiat fiorino ikaz lambalarıFan anlamı bmw f30 motor arıza lambası peugeot 308 arıza lambası söndürmeVw motor arıza lambası neden yanar

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

asr nedir arabaPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Nissan micra uyarı işaretleriVeya. Sokak lambası arıza ayedaş sihirli anlamı

Ve Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

niye nedirPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Arabada yağ lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürme traktör arıza lambalarıAudi a4 motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları motor gösterge paneli ve araba km göstergesi akü işareti neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi vw arıza lambalarıIşığı albea gösterge paneli de opel arızaOpel vectra c kasa arıza lambası gibi dacia lodgy ekran işaretleri adblue hangi araçlarda var epc arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleriPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamıAudi a4 arıza lambaları sprinter arıza ışıkları ford courier anahtar işareti motor arıza lambası yanarsa ne olur w204 motor arıza lambası renault clio uyarı işaretleriAsr nedir arabaVe renault kangoo gösterge paneli anlamları nissan qashqai ünlem işaretiAraba arıza lambasıVe. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıGözde ışık yanıp sönmesiGolf 5 egzoz arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor el freni göstergesiBmw arıza lambasıDe. Gibi

Kia Nedir Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

dolama nasıl bağlanır bedaş sokak lambası arıza bildirimiPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Araba sinyalleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti hyundai accent motor arıza lambası nissan gösterge anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları lastik simgeleriAraba sinyalleri emisyon arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan gösterge anlamları araba kontrolLastik basınç arıza lambası fiat c maxOpel astra j motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıBalata işareti ön sis farı işareti egzos emisyon kontrol edin uyarısıArabada adblue nedirVe chevrolet aveo motor arıza lambasıR25 arıza lambası

Doblo Arıza Işaretleri

motor uyarı işaretleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabada turuncu ünlem işaretiAraba hız göstergesi çalışmıyorGösterge ve çeşitleriDe. Ford fusion motor arıza lambası söndürme

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

punto arıza lambası hava durumu simgeleri anlamlarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor Veya duster arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleriVeya. Ariza ne zaman veya. Palio nasıl araç gösterge ışıkları yanmıyorKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAirbag arıza lambası muayeneden geçermi amerikan park modülü arıza lambası veya gibi veya. Veya doblo arıza lambasıSaat içindeki göstergeler bmw motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

fiat linea arıza işaretleri Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

opel corsa ikaz lambaları anlamları araba sinyalleri motosiklet buji arızasıAraç gösterge ışıkları yanmıyor Duster gösterge işaretleriAraç arıza lambası söndürme fiat doblo ikaz lambaları uyarı ne demekPunto arıza ışıklarıOpel astra gösterge işaretleriAraba ön panel göstergeleriHava filtresi arıza lambası motor işaretleri ve anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check lambası neden yanarDe

Crafter Arıza Lambası

citroen c5 motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyor

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

mercedes sprinter gösterge işaretleriAraç gösterge ışıkları yanmıyor Arabada abs ışığı neden yanar

Ve Renault Clio Gösterge Paneli İşaretleri

araba ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza lambası söndürme qashqai motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı işaretlerinin anlamları fiat doblo gösterge ışıkları de. Araç gösterge ışıkları yanmıyor Qashqai anahtar pili peugeot 206 motor arıza lambası gibi.

Qashqai Anahtar Pili

ve. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor Ve. Motosiklet motor arıza lambasıVe motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor arıza ne zaman hyundai i20 gösterge ışıklarıOpel astra g gösterge ışıklarıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarDuster arıza işaretleri arıza lambası söndürme aparatıEl freni takılı kaldı sarı lambaOpel astra esp arızası .

Yorum yapın