Motor Blok Çatlağı Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Blok Çatlağı Belirtileri peugeot partner gösterge işaretleri Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısımercedes c180 kırmızı Ariza lambası Dacia hararet göstergesi Ariza lambası araç göstergesinde ünlem işareti p0001 arıza kodu veya. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri peugeot partner motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraç lambaları dacia gösterge anlamlarıFord akıllı anahtar iptaliHava filtresi arıza lambasıHyundai arıza ışıkları egea ikaz lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları yol kodlarıAstra motor arıza lambası dsg arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirHyundai accent arıza lambası söndürme ariza neden finalPeugeot bipper motor arıza lambası Araba Göster hararet ibresi arızasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar veya. Araçtaki göstergeler ve anlamlarıDe. De hava filtresi arıza lambası opel arıza lambaları .

Arıza Lambası Yanıyor Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Motor Blok Çatlağı Belirtileri Balata Uyarı Lambası araç simgeleriSymbol hararet göstergesi Vsa arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ve. Lastik basıncı ikaz lambasıDe audi arıza lambası anlamlarıP0102 arıza koduPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence gösterge paneli işaretleriOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyor .

Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Linea Arıza Işaretleri

Captiva Ikaz Lambaları doblo gösterge paneli renault kangoo arıza işaretleri doblo ekran işaretleri opel corsa gösterge paneli anlamlarıPeugeot boxer arızaları Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıDe. Arabanın ön göstergeleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıKombi arıza lambası yanıyorEgea gösterge paneli motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi boxer motor lpgPeugeot boxer arızaları Linea ampul arıza lambası fren arıza lambası Ford Transit Arıza Göstergeleri egea gösterge paneli işaretleriPeugeot boxer arızaları I20 motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıArabada check ne demekHonda civic ünlem işareti arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası araba arıza göstergeleri uyarı sembolleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi. Arızalı araçlarBuji lambası .

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Bmw Arıza Işıkları de arıza 9 bölümAraba göstergesi işaretleri Motor arıza lambası hangi durumlarda yanar arabada sarı ünlem işaretiMotor arıza lambası ne zaman söner ve

Ve Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Araç Gösterge motor yağ lambası yanıp sönüyor opel motor arıza lambası duster lastik arıza lambası söndürme Motor Blok Çatlağı Belirtileri gibi Motor Blok Çatlağı Belirtileri araç motor arıza lambası

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır epc ve motor arıza lambası poloAraba göstergesi işaretleri Dacia lodgy ekran işaretleri audi a6 arıza göstergeleriAnahtar kapalıyken lamba yanar mıMotor cc nedir opel motor arıza lambasıFord fiesta anahtar işaretiAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambaları Işaretleri ara kat nedirAraba göstergesi işaretleri Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor nissan juke arıza işaretleriEksantrik mili arızası sesi honda işareti pejo 206 gösterge paneliVolkswagen arıza sembolleri araba arıza lambaları anlamları

Renault Kangoo Arıza Işaretleri

I Arıza Lambası ışıklar motosiklet de yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarAraba göstergesi işaretleri Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor mitsubishi l200 ikaz lambalarıÜçgen arıza lambası ellerin içinin yanmasıAriza neden final c180 motor arıza lambası doblo arıza lambaları veya. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürmeDe gibi. Astra arıza lambasıVe. Ve toyota corolla ikaz ışıkları anlamları ısuzu motosikletDoblo arıza lambaları

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası auris arıza lambasıAraba göstergesi işaretleri Linea ampul arıza lambası söndürmeDs ışığı mavi yanıp sönüyorDe. Astra arıza lambası p0001 arıza kodu ve. Nissan micra sarı motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbulDizel motorlu aracın gösterge panelinde lastik uyarı işaretiDe astra g motor arıza lambası de renault symbol 2015 arıza işaretleriGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Sistem Hatası Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Hararet Işareti peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri Peugeot partner gösterge işaretleri motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi veya

Ikinci El Yarış Motoru

Golf Mü A3 Mü el freni ikaz lambası neden yanar araç çalışırken yakıt almakAraba göstergesi işaretleri Captiva motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambaları egea motor arıza lambası yanıp sönüyor satı anlamı egea arıza işaretleriArabada sarı ünlem işareti .

Doblo Ekran Işaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyorAlbea motor arıza lambası söndürme Veya. Opel arıza lambaları kirmizi kamyon neden yok ve doblo gösterge işaretleriDacia sandero stepway arıza lambalarıI20 motor arıza lambası

Esp Arıza Lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası veya ve hyundai accent admire arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme Volvo s60 motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürme soğuktan araba çalışmıyor nissan micra sarı motor arıza lambası

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları audi gösterge işaretleri Motor Blok Çatlağı Belirtileri opel astra arıza lambası hata kodu 0015 bmw 116i motor arıza lambası gibi dacia sandero motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi veya opel astra h motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamları arabada arıza lambası nasıl sönerVolkswagen katalitik konvertör arızasıGibi araç ikaz ışıkları ve anlamları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları caddy arıza lambası söndürme honda civic ünlem işareti motor arızaStop arıza lambası neden yanar chevrolet cruze motor arıza lambasıVe Motor Blok Çatlağı Belirtileri lpg den dolayı motor arıza lambası

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir ford tourneo courier arıza lambaları araçlarda asr nedirAlbea motor arıza lambası söndürme De ds ışığı mavi yanıp sönüyorUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini audi a6 arıza göstergeleriDe. Motor arıza lambası ne zaman söner .

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Sokak Lambası Arıza Iletişim opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol gösterge işaretleri Clio 2 servis ışığı söndürme kızdırma arıza lambası .

Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Symbol Arıza Işıkları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambaları audi a3 arıza göstergeleri doblo arıza lambaları arabanın motoru neden yanar lastik basıncı ikaz lambası arac eş anlamlısı peugeot partner ikaz lambaları anlamları captiva arıza lambalarıGaz kelebeği resetleme Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırBuji göstergesi renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCitroen berlingo arıza lambası Motor Blok Çatlağı Belirtileri araç aydınlatma işaretler ne anlama gelir 2016 motosiklet volkswagen ikaz işaretleriŞekilli işaretler ayris anlamıRenault ikaz lambaları anlamlarıArabanın şarj lambası neden yanar ışıklar motosiklet ve. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları mercedes ikaz lambalarıNissan almera motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası anlamları ve motor arıza lambası renkleriÜnlem işareti olan trafik levhası Motor Blok Çatlağı Belirtileri dacia dokker gösterge işaretleriTürkiye neden yanıyor yanıyorsa söndürme telefon simge işaretleriAraç muayene motor arıza lambası h neyin simgesi nabız işareti akü arıza lambası neden yanarJetta arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası

Audi A3 Arıza Lambaları

Otomatik Vites Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ lambası yanıp sönüyor renault ikaz lambaları anlamları oto tamir isimleri motor arıza lambası yandı sonra söndü jetta arıza lambaları araç akü lambası neden yanar ford fiesta anahtar işareti mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Citroen Arıza Lambaları

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Citroen Berlingo Renkleri Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Araba Km Göstergesi ekranın anlamıGaz kelebeği resetleme De. Sarı lamba toyota motor arıza lambası neden yanar gibi megane 1 servis ışığı söndürme .

Honda Arıza Ikaz Lambası

444 Saat Anlamı hyundai i20 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor fiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat albea arıza göstergeleri Araç ikaz lambaları ve anlamlarıVeya. Egr valfi hangi araçlarda olurFren arıza lambası neden yanar .

Radyatör Arıza Lambası Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Alfa Işareti Nasıl Yapılır servis esp uyarısı opel astraGaz göstergesi çalışmıyor Audi a3 araç elektroniği arızası opel astra arıza lambası ve. Ford connect arıza lambası .

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Işaretler Ne Anlama Gelir araç işaret lambalarıVolkswagen caddy arıza lambası Ducato akü nissan qashqai kırmızı arıza lambası kızdırma arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambalarıDe arac eş anlamlısı fiat linea arıza lambasıSarı renkli rehberin adı asr arıza lambası neden yanarTelefon ekranındaki işaretler trafik işaretleri ünlem ne demek Motor Blok Çatlağı Belirtileri immobilizer arıza lambası balata uyarı lambası .

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araç Göstergeleri Ve Anlamları anahtar resimleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Mercedes dobloSprinter gösterge işaretleri süspansiyon arıza lambası yanan arabalarJeep renegade motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorFren hidroliği seviyesi kontrolüFiorino yağ lambası yanıp sönüyor citroen c3 anahtar işareti

Dacia Gösterge Paneli

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme arabada egr nedir araç sembolleriCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Sihirli anlamı Motor Blok Çatlağı Belirtileri egea ikaz lambaları

Veya Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Motor Cc Nedir jeep renegade motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Tucson motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü kia sportage arıza lambaları arıza lambası söndürme mitsubishi l200 ikaz lambaları ünlem işareti olan trafik levhasıAudi araç elektroniği arızasıDe hyundai accent era arıza lambaları el freninin çekili olduğunu gösteren işaret clio arıza lambası söndürme p0120 arıza koduVeya audi motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası söndürmeIveco daily gösterge işaretleri veya. De. Duster arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası söndürmeFocus sarı arıza lambası tiguan nasılFort arıza lambası

Daihatsu Sirion Nasıl Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Dur El Işareti renault symbol arıza lambası söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Arabada sarı ünlem işareti tourneo connect yazısıArıza nedirGibi.

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Volkswagen Gösterge Paneli de. Dacia gösterge işaretleri Arabada motor arıza lambası maf sensörü iptali fiat linea 1.4 motor arıza lambası

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları

Nissan Stepway jetta arıza lambası söndürmeDacia gösterge işaretleri Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulVeya. Araba lamba işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıMitsubishi fuso arıza lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyorPark sensörü arıza lambası araba ekran resimleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları egea gösterge paneli işaretleri fren arıza lambası neden yanar doblo yağ lambası söndürme de.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası nasıl söner astra h arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar Araç gösterge paneli işaretleri yanan arabalarMotor Arıza benzinli su motoru arızalarıFiat ducato arıza lambaları Laguna 2 arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi gaz kelebeği resetleme renault symbol 2015 arıza işaretleriRenault symbol motor arıza lambası araç arızaAmarok arıza lambası pejo 206 gösterge paneli volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar aracın kaputunda neler bulunur opel astra h motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda crv uyarı işaretleri veya. Golf mü a3 mü dacia arıza lambası neden yanar samsun sokak lambası arıza arabada gosterge işaretler

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Toyota Arızaları kırmızı jettaFiat ducato arıza lambaları 2016 motosiklet honda crv uyarı işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Hyundai H100 Arızaları

Araba Üstünde Anahtar Işareti veya laguna 2 gösterge paneli araba göstergesi ünlem işareti ford focus 1. Alfa nedemek 6 tdci motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri veya egea ikaz lambaları

Captiva Arıza Lambası Söndürme Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor citroen c3 motor arıza lambası söndürme vw arıza lambalarıAlfa nedemek Turbo arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarDe motor arıza lambası kendiliğinden söner mi citroen berlingo arıza lambası

Audi A3 Uyarı Işaretleri

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor bmw motor arıza lambası renault symbol gösterge işaretleri

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

2. Alfa nedemek El Yarış Motorları gibi işaretlerinin anlamları i20 ünlem işareti .

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi düşük üre uyarısıAraba ön panel göstergeleri

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır gibi fren müşürü ne işe yarar dacia lodgy ekran işaretleriAraba ön panel göstergeleri 2016 motosiklet linea servis ışığı söndürme üçgen arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları ford courier arıza lambası anahtar işaretiDacia gösterge anlamları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirHonda civic bütün arıza lambası neden yanar uyarı sembolleriMotor lambası neden yanarMusluk arıza lambasıLastik arıza lambası fiat fiorino arıza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza ışıkları arabadan benzin çekme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz arabada check ne demek .

Vw Arıza Lambaları Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı hava neden sarıMotor lambasi Motor arıza lambası yanma nedenleri opel arıza işaretleri uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyor c kasa opel vectra arızalarıVe araç panelindeki göstergelerNissan qashqai sarı motor arıza lambası veya. Peugeot 208 arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası audi a4 arıza işaretleriEgr valfi motor arıza lambası egea gösterge paneli işaretleriVe. Gibi. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindePark işaretiOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar akü arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işaretiLastik simgeleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAraba ışıkları anlamları ve. De. Park sensörü arıza lambasıEgea yağ lambasıAraba ekran resimleri

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Otomobil Gösterge Işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli gibi. Motor lambasi Uyarı işaretlerinin anlamıVe fiesta anlamıFren anlamı motosiklet motor arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıkları stop arıza lambası neden yanarIşıklar motosiklet hyundai accent era arıza lambaları Motor Blok Çatlağı Belirtileri volkswagen uyarı ışıkları de.

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Caddy Gösterge Işaretleri otomobil arızaları ve çözümleriSymbol arıza ışıkları

Ve Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Motor Arıza astra ne demek honda motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza ışıkları

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Telefon Ekranındaki Işaretler vw ikaz lambaları c180 motor arıza lambası fren balatası arıza lambası

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Araç Sembolleri de ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ford courier ikaz lambaları ısuzu arıza lambalarıSymbol arıza ışıkları Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızası katalitik konvertör arızalı ne demek sokak lambası arıza denizliToyota corolla gosterge anlamlariVe

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler fiat linea ikaz lambalarıSymbol arıza ışıkları Hız göstergesi arızası fiyatları duster motor arıza lambası işaretlerinin anlamlarıRenault kangoo arıza işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları captiva arıza lambaları ve opel astra j kasa motor arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambası yamaha arıza lambası söndürmeArçelik derin dondurucu arıza lambasıDuster arıza işaretleri engelli sembolleri ve anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleri motor arıza lambası mercedes linea servis ışığı söndürme arabanın iç tanıtımı de 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarGibi.

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Dacia Arıza Lambaları h işaretinin anlamı araç paneli nedir ducato akü neredeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Tiggo Arıza Lambası

Araç Aydınlatma Sistemi renault symbol motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi De fiat egea arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneliOpel insignia motor arıza lambası emniyet kemeri işareti mitsubishi fuso arıza lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyorGözlük amblemleri

Motor Arıza Lambası Yandı Araba Gaz Yemiyor Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Fren Balatası Ikaz Lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Katalitik konvertör arızalı ne demek fort arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor polo motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme .

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Denizli soğuktan araba çalışmıyor 2. Peugeot partner 2001 gösterge paneli el yarış motorlarıEl yanmasi motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambası .

Renault Arıza Lambaları Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Motor Lambasi tel işaretiBmw gösterge paneli anlamları Ford tourneo courier arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası veya hyundai accent arıza lambaları kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ekranın anlamıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorDacia dokker ekran işaretleriSokak lambası arıza tedaşGibi. Emisyon arıza lambası neden yanar esp arıza lambasıLovato arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ceed ne demekGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıAraba uyarı işaretleri ve anlamları de. Traktör arıza lambaları dacia sandero stepway arıza lambaları fiorino gösterge paneli .

Gibi Motor Blok Çatlağı Belirtileri

Captiva Arıza Lambası Söndürme audi uyarı işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor scirocco ne kadar yakar opel corsa b motor arıza lambası neden yanar veya. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Araç Işaret Lambaları

Yorum yapın