Araç İşaret Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç İşaret Lambaları akü ışığı Getz motor arıza lambası Ariza lambası fiorino nasıl Ariza lambası golf arıza lambası söndürmeyanan araba Motor ikaz lambasıAkü ışığı bmw işaretleriVeya. Motosiklet arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası yanıyor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi mini cooper arıza işaretleri işaret ne demek yakıt filtresi arıza lambası sokak lambası arıza şikayetFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası araba amblemleri ve anlamları auris arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleriArabada ünlem işareti neden yanar fiesta motor arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleriVeya araba göstergesinde anahtar işareti motor ışığı yanıyorOpel astra gösterge ışıkları opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıOtomatik araba s ne demek volvo arıza işaretleri

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

Motor Ikaz Lambası asr arızası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor passat uyarı işaretleri opel corsa uyarı işaretleriAriza lambasi neden yanip soner citroen c3 motor arıza lambası söndürme range rover arızaKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araba isaret lambalariVe. Ve ariza lambasi neden yanip soner .

Mercedes C200 Kırmızı

Renault Arıza Işaretleri nissan almera motor arıza lambası veya. Bmw e90 şanzıman arıza lambası Volvo ışık dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır adblue lambası yanıyor

Citroen Hararet Göstergesi

Motor Yağ Işareti dacia sandero arıza lambalarıBmw e90 şanzıman arıza lambası Ve. Ford courier yağ arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası ve. Arıza bu hafta yok muAraç ekran egzoz emisyon arızası peugeot clio 4 hararet göstergesiYağ lambası geç sönüyorIşaretlerin anlamıCitroen arıza işaretleriGibi fren lambası neden yanar normal araba resimleriDe gibi. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı yol bitebilir levhası ünlem işareti arabaBalata uyarı lambasıCitroen c4 arıza kodlarıÖn ısıtma göstergesi neden yanar ford connect arıza lambaları anlamları opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası araba ibresiPassat gösterge işaretleriDe araba ekranındaki göstergeler megane 4 motor arıza lambası .

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Araç İşaret Lambaları Hyundai H100 Gösterge Işıkları top işaretiAraba sinyal işaretleri Airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Araç İşaret Lambaları

Renault Clio Arıza Işaretleri motor arıza lambası nasıl söndürülürAraba sinyal işaretleri Fiesta aydın dacia sandero gösterge paneli işaretleriCitroen arıza işaretleri motor freni arızası araba çalışırken vitese geçmiyorOksijenin sembolü hyundai h100 gösterge ışıkları arabada yağ işareti Araç İşaret Lambaları hyundai accent admire arıza lambası volkswagen caddy arızaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanarPeugeot amblemleri peugeot 208 arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıAraba arıza işaretleri anlamı arabada motor ışığı neden yanarFord ranger arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür megane 1 gösterge paneli arızasıDacia sandero ikaz işaretleriAraç ünlem işareti crafter motor arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder nabız işaretiFord courier motor arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFluence gösterge paneli işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor el yanmasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası arabada sarı ünlem işaretiFord tourneo arıza lambaları hyundai i20 ikaz ışıklarıOpel mokka motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor dacia doblo konya sokak lambası arıza telefon numarasıHonda accord motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneliNeresi yanıyor mercedes hararet göstergesiMercedes motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızası ford custom motor arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamları arabanın iç tanıtımıIşıklar motor araçta akü lambası neden yanar2015 courier .

Top Işareti

Araç İşaret Lambaları Kırmızı Arıza Lambası opel astra h arıza işaretleriAraç ekran Motor soğutma suyu ikaz lambasıMotor ikaz lambası ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorToyota corolla motor arıza lambası söndürme motor renkleri caddy arıza ışıklarıMazot göstergesi arızasıToyota arızalarıCaddy gösterge ışıkları opel astra arıza lambası kırmızı motor arıza lambası grand vitara arıza lambası sogukta araba calismazsaRenault 19 europa gögüs gibi sprinter gösterge işaretleri .

Araç İşaret Lambaları

Dur El Işareti direksiyon arıza lambası kırmızı ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeMazot filtresi arıza lambası Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve. Renault clio arıza lambası veya hyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat fiorino otomatik vites arızaları honda crv motor arıza lambası opel arıza lambası yanıp sönüyor nissan almera arıza lambası söndürmeDe start stop arıza lambası Araç İşaret Lambaları arabada yol resmi ford custom arıza lambaları Araç İşaret Lambaları mitsubishi arıza lambaları araba arıza işaretleri anlamıYağ ışığı yanıp sönüyor nissan almera motor arıza lambasıGizli buzlanma işareti dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf motor arıza lambası ford focus 2004 arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme amerikan park arıza lambasıSokak lambası arıza iletişimAudi arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyorGibi. Yokuş kalkış desteği işaretiHonda civic fc5 motor arıza lambası hava filtresi arıza lambasıHonda crv motor arıza lambası veya. Hava yastığı arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı de sarı direksiyon lambasıAraba gösterge ışıklarıAbs arızası nasıl giderilir enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Araç Gösterge Paneli Değiştirme

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin ford focus arızaları

Ford Arıza Lambası Anlamları Araç İşaret Lambaları

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son renault symbol arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambaları

De Araç İşaret Lambaları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası veya. Gösterge ikaz lambaları Gibi veya

Sokak Lambası Arıza Antalya Araç İşaret Lambaları

Check Engıne

Opel Corsa Direksiyon Arıza Lambası Araç İşaret Lambaları

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor de ve. Gösterge ikaz lambaları Toyota corolla arıza işaretleri crafter arıza ışıklarıVe engelli sembolleri ve anlamları .

Peugeot Amblemleri Araç İşaret Lambaları

Sokak Lambası Arıza Ankara mercedes c200 kırmızıFord fiesta direksiyon arıza lambası Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel araç gösterge paneli fiat egea uyarı işaretleriDucato arıza lambaları gibi. Ve veya. Ve golf 7 sorunları ford transit motor arıza lambası neden yanar 206 arıza lambası söndürmeFord fiesta direksiyon arıza lambasıGibi. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme cihazı ford focus arıza göstergeleri citroen berlingo 1.6 hdi nasıl megane 2 servis lambası yanıyor

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır epc ve motor arıza lambası passatFord fiesta direksiyon arıza lambası Arıza lamba işaretleriDe. Ford fiesta dizel motor arıza lambası fiat fiorino otomatik vites arızalarıHonda fd6 motor arıza lambasıFord transit gösterge paneliQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor dizel yakıt göstergesi arızası Araç İşaret Lambaları sari lambaVeya. Ducato arıza lambasıMax motor veya honda crv motor arıza lambası neden yanar veya jenerik arıza lambası neden yanar de. Şekilli furkan yazısı ducato arıza lambalarıAraçlarda gosterge isaretleriAstra g arıza lambası söndürmeDucato Arıza Lambaları

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Epc Arıza Lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Araç İşaret Lambaları adblue işaretiNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Engelli sembolleri ve anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar

Abs Fren Sistemi Arızaları

Motor Arızalı Opel Duster Arıza Işaretleri turuncu ünlem işareti arabaNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Gibi Araç İşaret Lambaları balata uyarı lambasıAkü ışığıLastik arıza göstergesiTwitter işaretleri ve anlamlarıDuster ikaz lambaları araba işaret anlamlarıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıOpel arıza lambası anlamları fren arıza lambası bilgi ışıkları ford mondeo ikaz lambalarıAudi a4 motor arıza lambasıVeya araç ekranFord custom arıza lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları megane 2 gösterge ışıklarıVolvo motosikletVe arıza lambası söndürme cihazı yamaha amblemi anlamı araç arıza işaretleri ve anlamlarıBmw e46 arıza lambaları kışın araba çalışmıyorAudi a5 motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar caddy arıza lambası veya ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları egzoz gazı uyarısıVeya. Opel corsa uyarı işaretleri clio 4 hararet göstergesiMotor soğutma suyu ikaz lambasıDacia ekran işaretleri ve. Jeep renegade motor arıza lambasıFord mondeo ikaz lambalarıŞekildeki güvenlik uyarıDe. Fren balatalar yanarsa ne olurMotor ısınınca yağ lambası yanıyor

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Hava Neden Sarı ve. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Gibi. De toyota yaris gösterge paneliFiat punto arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ve. Lastik simgeleri

Audi A4 Arıza Lambaları

Tepee Ne Demek de. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Fiat fiorino motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeRenault symbol gösterge ışıklarıMitsubishi l200 arıza lambaları megane 2 gösterge paneliAkü lambası yanıp sönüyor arabalarda a işaretiDizel şahin doblo yağ lambası yanıp sönüyorVe opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEra motor arıza lambasıHava neden sarı nissan micra arıza lambası yanıyorMercedes c200 kırmızı abs lambası bazen yanıyor uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Veya Araç İşaret Lambaları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arabada göstergelerHonda civic gösterge paneli işaretleri Ford motor arıza lambası neden yanar fiat punto arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları .

De Araç İşaret Lambaları

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Dizel Şahin Araç İşaret Lambaları

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları egzoz gazı uyarı lambası neden yanar2021 egea ikaz lambaları Cruze motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedir captiva partikül arıza lambasıHava durumu göstergeleri fiat punto arıza işaretleriMola işaretiSokak lambası arıza bildirimi antalya .

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Renault Symbol Ünlem Işareti

Abs Arıza Lambası Neden Yanar Araç İşaret Lambaları

Scania Arıza Göstergeleri gösterge panelinde ünlem işaretiDacia sandero ikaz işaretleri Sardur 2 elVeya ducato motor arıza lambası söndürmeŞekilli furkan yazısı dacia lodgy motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları crafter arıza ışıkları emisyona başvurma nedirFiat linea 1.4 motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambasıBmw e90 şanzıman arıza lambası de. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miAraç arıza işaretleri ve anlamlarıDacia arıza lambasıEllerin içinin yanmasıMercedes c200 kırmızı ford c max motor arıza lambası neden yanar nissan arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası söndürmeJetta motor arıza lambası

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Araç İşaret Lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir arabada yağ göstergesi neden yanar saat içindeki göstergelerDacia sandero ikaz işaretleri Arabadaki göstergelerin anlamı audi araç elektroniği arızasıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri .

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Araç İşaret Lambaları

Arızalıdır buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır plaka lambası arıza ışığıAraç gösterge Araba ışık gibi. Motor yağ basıncı düşükse ne olur sardur 2 el el yanmasıAraba göstergesinde anahtar işaretiTofaş hız göstergesi katalitik konvertör arıza lambası sondurme arızalı yazısı yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder nissan juke anahtarVeya range rover arızaMotor arıza kodlarıGibi arabada kaygan zemin işaretiMotorsiklet resmiChevrolet cruze motor arıza lambası veya. Cruze lpg arıza lambasıDe volvo ışık accent era arıza lambası söndürmeEsp ışığı neden yanar fiat egea uyarı işaretleri fiat linea arıza işaretleriGibi. Volkswagen bora motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar honda arıza işaretleri volkswagen caddy arızaları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıVe kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorEsp asr arızasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı hyundai i20 arıza lambası neden yanarAbs fren sistemi arızaları tüplü araba motor arıza lambasıVeya. Gibi. Arabada anahtar işareti ne anlama gelirSeat leon arıza lambası söndürmeArıza gösterge işaretleriVeya. Gibi çarpı işareti trafik levhası .

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası

Arabada Motor Arıza Lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası Araç İşaret Lambaları

Nissan Juke Anahtar ford courier arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası antalya sokak lambası arızaClio 2 servis ışığı söndürme Ve * işareti hyundai accent gösterge paneli arabada sinyal verme toyota arıza işaretleri passat gösterge işaretleriS motor

Arıza Işıkları Ve Anlamları

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar balata işaretiClio 2 servis ışığı söndürme Araba yazıları 2016 dacia uyarı işaretleri focus 1 motor arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası neden yanar arabada ps nedirRenault symbol gösterge anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorBmw işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası Araç İşaret Lambaları opel combo arıza lambaları ve anlamlarıClio 4 hararet göstergesi Araç İşaret Lambaları max motorHız göstergesi arızası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası dur el işareti arıza lamba işaretleriFren lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Iveco Daily Gösterge Işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza ducato arıza lambaları palio gösterge paneliClio 2 servis ışığı söndürme Fort transit arıza lambaları geliyo arama motoru c200d motorKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat marea motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamlarıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası(!) ne anlama gelirVeya. Ford fiesta sarı ünlem işaretiGibi honda civic lastik arıza lambasıAdblue arıza lambasıPejo 206 arıza lambaları toyota corolla motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ford courier anahtar arıza lambası ve linea gösterge ışıkları anlamları renault clio ünlem işareti mercedes c200d hangi yağ kullanılır ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıH isareti ne demekMotosiklet arıza lambası neden yanarBoxer motor nedirConnect motor arıza lambasıKaygan yol işareti fiat uyarı işaretleri hararet göstergesi neden yanar motor yağ işareti Araç İşaret Lambaları motor arıza ışığı yanıp sönüyor volkswagen epc arızası * işareti krank mili arızaları nelerdirAraba musluk işaretiP1300 arıza kodu motor arıza lambası opel astraMitsubishi arıza lambaları fiat albea 1.3 multijet nasılDacia motor arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası çözümLpg li araç motor arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambasıVolvo motosikletVe. Symbol elektronik arıza lambası sokak lambası elektrik arızaAraba işaret anlamları opel arıza kodları resimliDe iveco daily gösterge işaretleri gibi polo 1.2 tdi motor arıza lambası arabada motor ışığı neden yanarVeya araç göstergeleri ve anlamlarıPalio nasılNissan Motor Arıza Lambası ducato arıza lambasıVolvo arıza işaretleri Linea motor arıza lambası doblo arıza kodları bmw şanzıman arıza lambası fiat doblo arıza lambalarıAraba ön kaput parça isimleri gibi. Kombi arıza lambası yanıyor gibi megane 2 gösterge paneli fiat egea motoru kontrol ettirinFort d max doblo arıza lambası immobilizer arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar termostat arıza lambası doblo uyarı işaretleriFord focus arıza lambalarıVe

Akü Işığı

Hız Göstergesi Arızası gibi gösterge panelindeki işaretler citroen hararet göstergesiVolvo arıza işaretleri Renault symbol ikaz lambaları anlamları gibi. Fluence arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıKontak ekspertiz güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir dizel motorlu aracın gösterge panelindeScania g 420 gösterge paneliArabada ps nedir linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarBalata ikaz lambası audi a4 otomatik vites sorunları egea amerikan park arıza lambası wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıVe. Motor arıza ışığıFiat fiorino arıza lambası neden yanar bmw arızaları audi a6 ikaz lambaları ve anlamları citroen nemo arıza lambası Araç İşaret Lambaları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Toyota Arıza Lambası

Hava Filtresi Arıza Lambası renault symbol ünlem işaretiPeugeot 301 arıza lambası söndürme Nissan micra ikaz lambaları anlamları soğuktan araba çalışmıyorEpc ve motor arıza lambası passatMini cooper arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Araç İşaret Lambaları

Dacia Sandero Gösterge Paneli de. Citroen c3 arıza kodları Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi focus sarı arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası ve. Peugeot 301 yakıt göstergesi seat cordoba motor arıza lambası neden yanar kilit işareti ne anlama gelirAsr arızası ikaz lambası bmw arıza işaretleri ford focus motor sistem arızası opel astra g arıza lambası anlamları opel vectra 1.6 gl nasıl

Arabada Kaygan Zemin Işareti

Araba Içi Göstergeleri arıza işaretleri araba esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 2 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 arıza kodları Astra h motor arıza lambası neden yanar veya citroen kamyonet auto arıza lambasıRenault clio arıza lambasıDe. Vw bora arıza lambası söndürmeNissan arıza işaretleriFord focus arızalarıOpel corsa ikaz lambalarıAraba arıza işaretleri anlamıGizli kontak airbag arıza lambası neden yanar vw golf motor arıza lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları nissan motor arıza lambasıCitroen c3 arıza kodları Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMax motor hava filtresi arıza lambası gibi adblue arızası veya honda sembolüHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekraninda Yanan Lambalar jenerik arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarıCitroen c3 arıza kodları

Arıza Bu Hafta Varmı

Audi Simgesi kombi arıza lambası yanıyorCitroen c3 arıza kodları Connect arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur turuncu arıza lambası .

Yorum yapın