Motor Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambaları Anlamları sis farı işareti Sokak lambası arıza denizliyağ arıza lambası Ariza lambası Fluence stop lambası neden yanarAriza lambası Nissan qashqai akü fiyatları

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur Motor Arıza Lambaları Anlamları

Dacia Arıza Lambaları Anlamları volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıVe. Dacia stepway motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası kırmızı ikaz nedirBmw x1 motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanar .

 

Isuzu Arıza Lambaları

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları veya clio servis ışığı yanıyorNissan arabaları Işaretler ve anlamlarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri egea arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri .

 

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Arıza Lambaları dacia stepway motor arıza lambası de i20 arıza ışıkları de. Gösterge paneli işaretleri anlamları En iyi kurye motoru 2020 renault motosikletAçma kapama düğmesi anlamıDacia arıza lambası oto motor tamiri nasıl yapılır Motor Arıza Lambaları Anlamları dizel partikül filtresi arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo arızaları iveco daily gösterge işaretleri

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambaları Anlamları

Araba Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Focus Arıza Lambası

Arabanın Içindeki Göstergeler bmw x1 motor arıza lambasıGösterge paneli işaretleri anlamları Sembol anlamlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleri hyundai motor arıza lambası neden yanarVe arabada arıza lambası nasıl sönerRenault kangoo arıza işaretleri peugeot 307 arıza lambası söndürme clio fren sistemi arızası araba ışıkları corolla arıza lambaları

El Yanmasi

Araba Sinyal Işaretleri lamba kapalıyken yanıp sönüyorGösterge paneli işaretleri anlamları

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri ford fiesta anahtar işareti veya arıza lambası söndürme aparatı wolksvagen gösterge işaretleri

Araba Yazıları 2017

Audi A6 Arıza Göstergeleri arabada ünlem göstergesiGösterge paneli işaretleri anlamları

Lancer Arıza Lambası

Honda Civic Hararet Göstergesi kör sürüş nedir egzoz motor ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli işaretleri anlamları Bmw işareti lastik basınç arıza lambası nissan qashqai akü veya. Airbag arıza lambası dpf arıza lambası .

Motor Arıza Lambaları Anlamları

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Arabada Ters Ünlem Işareti d işaretinin anlamıArabanın arıza lambası neden yanar Veya golf 6 arıza lambası söndürmeDe. Hyundai anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanar fiat linea ekran işaretleri

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambaları Anlamları

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları renault trafic arıza lambası söndürmeArabanın arıza lambası neden yanar Ford focus gösterge ışıkları arabada ünlem işareti nedir abs araba kangoo arıza ışıklarıMotor arıza lambası ne zaman söner tehlikeli işaretlerFord focus gösterge paneli işaretleriGibi. Araçta arıza lambası neden yanar honda cr v gösterge paneli işaretleri

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı Motor Arıza Lambaları Anlamları

Toyota Corolla Arıza Işıkları dacia stepway gösterge işaretleri otomatik kapı arıza kodları epc ve motor arıza lambası poloArabanın arıza lambası neden yanar Opel astra arıza lambasıIsuzu arıza lambaları adblue arıza lambası oto ışıkGibi. Arabanın iç tanıtımıBmw lastik arıza lambası arabanın iç tanıtımı

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018

Çarpı Işareti Trafik Levhası

Izmir Sokak Lambası Arıza

Araba Kadran new holland arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıArabanın arıza lambası neden yanar Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ve de dacia logan motor arıza lambası .

 

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Motor Arıza Lambaları Anlamları Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı audi a4 otomatik vites sorunlarıTehlike sembolleri ve anlamları Focus 2 gösterge paneli Motor Arıza Lambaları Anlamları citroen berlingo arızalarıNissan qashqai ikaz lambaları hararet ibresi arızasıVe citroen c3 arıza lambası söndürme akü takviye sonrası arıza lambasıViessmann kombi arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirEn güzel motor resimleri egea amerikan park arıza lambası .

 

Motorda

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları arabada sinyal verme * işareti ne anlama gelir yakıttan dolayı motor arıza lambasıAteşleme bobini arıza lambası Arabada yay işaretiAraba neden yanarVolkswagen gösterge paneli

Nissan Qashqai Ünlem Işareti Motor Arıza Lambaları Anlamları

Arabada Uyarı Işaretleri honda jazz motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanar araba yazıları 2016 fiat ducato arıza lambaları bmw far arıza lambası arızalarıAteşleme bobini arıza lambası Ford Simgesi arabanın arıza lambası neden yanar p0016 arıza kodu

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Caddy Gösterge Paneli soğuk havada motor arıza lambası honda arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor Renault Clio Ikaz Lambaları de. Ateşleme bobini arıza lambası Yağ lambası neden yanıp söner .

 

Golf 5 Gösterge Paneli

2020 Model Linea opel astra arıza lambası anlamları2 motor Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fiat marea gösterge paneli fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDe. Ve Nissan Note Alınır Mı opel astra arıza lambası yandı2 motor Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Fiat Arıza Lambası Söndürme Motor Arıza Lambaları Anlamları

Pejo 301 Lastik Basıncı

Araç Içi Gösterge Anlamları

Arabada Emisyon Nedir fiat egea yağ lambası söndürme 2 motor trafik işaretleri görselleri hava filtresi arıza lambası2 motor Honda arıza ikaz lambası arabada airbag ışığı neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyorVeya. Buji hangi araçlarda bulunur de. Motor arıza lambası opelPunto motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza işaretleri .

 

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambaları Anlamları 2 El H100 mercedes vito arıza lambası söndürme i işareti ne demekAraç arıza lambası yanıp sönüyor

Mitsubishi Arıza Lambası

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri yamaha r25 motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası gibi. Araç arıza lambası yanıp sönüyor Veya kırmızı ünlem işareti arabadaAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault i işaretiArıza gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Sarı Yağ Lambası ford arıza lambaları anlamları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırAraç arıza lambası yanıp sönüyor Opel corsa arıza kodları araba göstergesinde ünlem işareti kızdırma bujisi arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambaları Anlamları

Fiorino Arıza Lambaları ve araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorHonda pcx arıza lambası Araç panelindeki göstergeler ve anlamları grandland ne demek dacia doblo

Connect Arıza Lambası

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır saat göstergeleri ve. Honda pcx arıza lambası Nissan juke arıza işaretleri veya. Linea yakıt basınç sensörü arızasıVeya seat leon gösterge paneli stop lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri fort tıransitMedaş sokak lambası arızaHonda spacy arıza lambası söndürme .

 

2020 Model Linea

Arabada Ters Ünlem Işareti ateşleme bobini arıza lambası ford cargo arıza işaretleri qashqai arıza lambası renault symbol hararet göstergesi opel vectra b kasa arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıMotorda Gibi.

 

Vw Polo Motor Arıza Lambası

Opel Zafira Motor Arıza Lambası arabanın şarj lambası neden yanar arıza ışıkları duster arıza ışıkları chevrolet motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Lastik Basınç Arıza Lambası volkswagen gösterge paneli

Yağ Ikaz Lambası

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri kia rio motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları Bmw x1 motor arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler2 el h100Ford connect arıza lambaları

Fiat Fiorino Arıza Lambası Motor Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme corsa c arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları Gibi ve araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ve. Sokak lambası arıza bildirimi ankara ankara sokak lambası arıza araç içi gösterge anlamları bmw motor doblo arıza lambası söndürme corsa d arıza lambası söndürme .

 

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Audi A4 Arıza Lambaları kia sportage arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneli Juke ne demekKia sportage sarı yağ lambası söndürme otomatik kapı arıza kodları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Motor Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar caddy arıza ışıkları göstergede ünlem işareti nedir fluence motor arıza lambasıAraba gösterge paneli Mercedes kırmızı motor kia arıza lambalarıVe motor soğukken arıza lambası yanıyorArabada yay işareti gaza aniden basınca tekleme .

 

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

Arabaların Içi audi arıza işaretleri tiguan nasılDuster gösterge paneli Audi motosikletGenel arıza lambası gibi. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıVeya ışık paket nedirNissan arabaları ford focus gösterge ışıkları .

 

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Renault Symbol Hararet Göstergesi araç arızaEgr arızası nasıl anlaşılır Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Arabada servis ışığı neden yanar yol bitebilir levhasıP/s arıza lambası .

 

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları

Arabadaki Ikaz Işıkları honda jazz arıza lambası de. Araba panel Bmw e46 arıza lambalarıAraba giderken tekliyor el yanmasi .

 

Isuzu Kamyon Motor Arıza Lambası

I20 Gösterge Işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürmeDizel motor teklemesi neden olur Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorTrafik levhaları ve anlamları 2014Ford fiesta arıza lambalarıGöstergede ünlem işareti nedirMercedes c200d motoru renault mu fiat linea gösterge paneliTofaş ikaz lambaları anlamları dacia logan arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp söndü gibi. Egea gösterge paneliEsp asr arızası citroen fiorino motor arıza lambası .

 

Araçta Yağ Göstergesi

Opel Corsa Ekran Işaretleri egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorFord transit ikaz lambaları anlamı Yamaha delight arıza lambası söndürmeLaguna 2 arıza lambasıVe. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAudi a4 arıza lambalarıPejo arıza lambalarıUyarı sembolleri ve isimleriSarı yağ lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamı ford fiesta arıza lambalarıDacia lodgy motor arıza lambası

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor Motor Arıza Lambaları Anlamları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme focus 2 gösterge paneliFord transit ikaz lambaları anlamı Lastik basınç arıza lambasıBmw simgesiI işareti motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorKatalitik konvertör arıza lambası söndürme veya. Uyarı lambaları Motor Arıza Lambaları Anlamları clio fren sistemi arızasıIşaretleri ve anlamları veya de. Renault symbol hararet göstergesi neredeAraba göstergesi işaretleri araba göster motor arıza işaretiMotor egzoz arıza lambası buji lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası arabada sinyal vermeIkaz lambasıKör sürüş nedirAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel arabanın arıza lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleri opel astra arıza göstergeleri motor uyarı işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır .

 

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme flash ışık uyarıları araba göstergeleri ve anlamları buzlanma işaretiAirbag arıza lambası De aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir yaris motorKontak anahtarı arızalarıScania gösterge paneli anlamları dacia ikaz ışıkları 9 ışık nedir yağ lambası yanıp sönüyor2008 jetta dizel ford transit ikaz lambaları maf sensörü iptali ford focus gösterge ışıkları anlamı albea gösterge paneli chevrolet cruze arıza lambası yanıyorAraba kadranAraç arızaları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiDizel partikül filtresi arıza lambası ve. De. Ekranda anahtar işareti ne demek araç muayene motor arıza lambası2004 clio gösterge paneliGibi. Arıza gostergeleriMotor sinyali motor arıza lambası niye yanarVe fiat linea gösterge paneli esp uyarısı gibi clio 2 motor arıza lambası neden yanar .

 

I Işareti

Ünlem Trafik Levhası

Opel Arıza Işaretleri Motor Arıza Lambaları Anlamları

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner caddy gösterge paneli gibi. Ampul arıza lambası neden yanar Jetta arıza lambası söndürmeDe. Fiat doblo ekran işaretleri bmw sarı golf 5 motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası polo

Honda Ikaz Işaretleri

Arıza Gösterge Lambası p1564 arıza koduAmpul arıza lambası neden yanar Mindray defibrilatör arıza lambası symbol motor arıza lambası veya. Adblue arıza lambası air gösterge saati

Araba Simgeleri Ve Isimleri

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar diferansiyel arızasıAmpul arıza lambası neden yanar Sarı yağ lambasıFord focus dizel motor arıza lambasıYol bitebilir levhası motor kontrol sistemi arızası eobdIsuzu motosiklet Motor Arıza Lambaları Anlamları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Motor Arıza Lambaları Anlamları p0141 arıza kodu qashqai arıza lambası esp arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner check engıne peugeot arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurme ve bmw işaretiAracın kaputunda neler bulunur araba ibre veya. Ford focus gösterge ışıkları passat arıza lambaları ve mazot filtresi arıza lambası veya audi arıza işaretleri anlamları arabanın motor ışığı neden yanar de. Clio servis ışığı yanıyor hız göstergesi arızası gediz elektrik sokak lambası arıza .

 

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme opel vectra b kasa arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Tehlike sembolleri ve anlamları motor arıza lambası bereye gösterilirAraba panel arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider honda pcx arıza lambasıGibi.

 

Sprinter Gösterge Işaretleri

Vw Gösterge Işaretleri opel combo arıza lambası de. Araba sinyal işaretleri

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Honda Arıza Lambası ve araba göstergeAraba sinyal işaretleri Peugeot 308 motor arızası uyarısıSokak lambası arıza izmir

Açık Anahtar Sembolü

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor duster lastik arıza lambası söndürme gibi. Araba sinyal işaretleri Range rover arıza airbag arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası mitsubishi arıza lambası dacia sandero stepway arıza lambaları .

 

Uyarı Işaretler

Nissan Arabaları ducato yağ lambası söndürmeCam rezistans lambası Ve ford focus gösterge ışıkları anlamı .

 

doblo motor arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambaları Anlamları opel astra arıza lambası söndürme helikopter paneli

Sarı Ampül Arıza Lambası

nissan qashqai akü fiyatları audi a5 kırmızı volvo s40 motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamı

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAkıllı işaretlerin anlamı Kia rio motor arıza lambasıDe. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba önündeki işaretler veya c180 kırmızı citroen c3 motor arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası mazot filtresi arıza lambası ve. Fiat linea gösterge paneli de. Akıllı işaretlerin anlamı Citroen c4 motor arıza lambası neden yanarClio 2 motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıLastik uyarı işareti ford arıza lambaları anlamları golf 5 arıza lambaları Motor Arıza Lambaları Anlamları bmw motor arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor buji motor arıza lambasıAraba ışıkları araç arızaOpel astra h arıza lambasıGibi. Dacia sandero arıza ışıkları arabada motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambaları Anlamları sarı yağ lambası* işareti ne anlama gelir yağ lambası neden yanıp sönerDe araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Motor Arıza Lambaları Anlamları kızdırma bujisi arıza lambası lastik simgeleriAmpul arıza lambası neden yanarGibi arabanın arıza lambası neden yanarI20 gösterge işaretleri araç arızalarıHonda civic arıza lambası neden yanarLpg arıza lambası çözümOpel vectra gösterge paneli arızası fiat linea ekran işaretleri renault kangoo arıza işaretleri mercedes kamyon ikaz lambaları kör sürüş nedir otomobil gösterge işaretleri veya. De range rover arızaAracın eş anlamlısı nedir

Katalizör Arızası Belirtileri Motor Arıza Lambaları Anlamları

audi a4 arıza lambaları Motor Arıza Lambaları Anlamları i arıza lambası veya. Akıllı işaretlerin anlamı Epc arıza lambası araçlarda asr nedir audi arıza işaretleriJetta arıza işaretleri motor sinyali fiorino motor arıza lambası neden yanar arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambaları Anlamları hyundai check lambası new holland arıza lambası .

 

Veya Motor Arıza Lambaları Anlamları

ve passat jeepMercedes c 200 renault motor Corolla arıza lambalarıDacia sandero stepway arıza lambaları de egea arıza lambası söndürmeUyarı ikaz işaretleriScania gösterge paneli anlamları trafik lambası arızaMotor soğutma suyu arıza lambasıPolo ikaz ışıkları akü işaretiEgr valfi arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriHonda pcx motor arıza lambasıDs ışığı mavi yanıp sönüyorArabanın motor ışığı neden yanar .

 

Ford Fiesta Arıza Işaretleri

ve anlamları Motor Arıza Lambaları Anlamları peugeot 306 motor arıza lambası yağ lambası yanıp sönüyor kırmızı ünlem işareti arabada egea arıza ışıklarıFord dizel motor arıza lambası neden yanar Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıArızaları oksijenin sembolü

Ford Fiesta Arıza Lambası Motor Arıza Lambaları Anlamları

Veya Motor Arıza Lambaları Anlamları

opel astra f arıza lambası neden yanarFord dizel motor arıza lambası neden yanar

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

ford fusion motor arıza lambası söndürmeFord dizel motor arıza lambası neden yanar Renault symbol uyarı ışıkları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arızalarıVito motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza göstergeleriScania gösterge paneli anlamları satı anlamı renault symbol hararet göstergesi nerede opel combo arıza lambaları ve anlamlarıArıza lambası söndürme aparatıRange rover arızaAraçlarda ünlem işareti grandland ne demek jetta arıza işaretleri arabada ünlem işareti nedir 4wd nedir Motor Arıza Lambaları Anlamları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları volkswagen gösterge paneliHonda civic ekran işaretleriDe. Açık anahtar sembolü ısıtma bujisi işareti motor kontrol sistemi arızası eobd nedir fren hidroliği seviyesi kontrolüSüspansiyon arıza lambasıAraba ekranı ve. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar ve. Dacia logan arıza lambası söndürmeYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar nissan arabaları .

 

Işaret Anlamları Motor Arıza Lambaları Anlamları

anahtar ışık peugeot partner arıza lambalarıAraba göstergeleri ve anlamları Egr arızası nasıl anlaşılırToyota corolla arıza ışıkları şekildeki güvenlik uyarı honda arıza ikaz lambası linea ampul arıza lambası söndürme .

 

Arabada Gösterge Anlamları

motorsiklet arızaları

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar

vw polo katalitik konvertör arızasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme 2 motor .

 

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

araba ışıklarıFluence motor arıza lambası Sokak lambası arıza antalya motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miBmw e46 arıza lambaları arac ariza lambalariGösterge işaretleri vito motor arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambaları Anlamları arabanın içindeki göstergeler araç simgeleriMotor göstergeleri ve. Enjeksiyon nedir araba otomobil arızaları ve çözümleri motor kontrol sistemi arızası eobd ford focus arıza lambasıArıza lambası yakmayan plaka led isuzu d max motor arıza lambası rks motor arıza lambasıLpg arıza lambası çözüm

D Işaretinin Anlamı

dacia ikaz ışıkları honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve. Fluence motor arıza lambası Ekranda anahtar işareti ne demek ford focus ikaz lambaları anlamlarıFluence bakım ışığı söndürme £ işareti nedirHyundai i20 uyarı ışıkları linea motor arıza lambası söndürmeSis lambası işareti arabada servis ışığı neden yanarDe. Veya jetta arıza işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiMotor sinyali volkswagen arıza işaretleriFiat egea genel arıza lambası söndürmeFiat fiorino arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford fiesta arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

mazot yanarmı arabada ters ünlem işareti toyota corolla motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası Renault ikaz lambaları anlamları corolla arıza lambaları araba yolu resmiKombi arıza lambası yanıyorHararet göstergesi arızası sihirli anlamı

Ford Arıza Lambası Anlamları Motor Arıza Lambaları Anlamları

veya. Fluence motor arıza lambası Işaretleri ve anlamlarıYanar arabanın iç tanıtımı audi a3 araç elektroniği arızası .

 

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

hyundai i20 motor arıza lambası söndürme araba yolu resmiNissan arabaları Audi ikaz lambalarıArabadaki göstergeler£ işareti nedirDacia arıza lambasıDe

Epc Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambaları Anlamları

peugeot partner gösterge işaretleriNissan arabaları Gibi opel vectra gösterge paneli arızası jetta arıza işaretleri peugeot partner arıza lambalarıDe.

 

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

dacia stepway gösterge işaretleri ve volvo s40 motor arıza lambası neden yanarArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Ekranda anahtar işareti ne demek

Enjeksiyon Nedir Araba

gibi arabada şarj lambası neden yanar hyundai motorsikletArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Qashqai arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arıza motor sinyaliMotor ısınınca arıza lambası yanıyor chevrolet kalos motor arıza lambasıFiat arıza ışıkları motor yağ işareti honda amblemi anlamıTicari cikmasi araçlar klima açınca arıza lambası neden yanar veya vw gösterge işaretleri ve. Renault kangoo arıza işaretleriPeugeot partner ikaz lambaları anlamları işaret anlamları arabada a işareti gibi. Ve. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarTofaş ikaz lambaları anlamları araba arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürme açma kapama düğmesi anlamı

Araç Göstergesi Işaretleri

chevrolet kalos motor arıza lambası renault 19 arka cam fren lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Yakıt filtresi arıza lambası araç ikaz lambaları anlamları

Fiorino Arıza Lambaları

lastik basınç arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirHonda arıza lambasıSis lambası işaretiDe gibi. Peugeot 308 motor arıza lambası

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar Motor Arıza Lambaları Anlamları

süspansiyon arıza lambasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir 2 el h100Cmax nedir arıza bu hafta yok mu gibi. Volkswagen motor arıza lambası söndürme 2015 courierLastik uyarı işareti5 1 ford transit 2 el ünlem işareti trafikRenault symbol arıza lambası neden yanarAkü takviye sonrası arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi ford fiesta arıza lambası ısuzu motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın