Mercedes Arıza Lambaları Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları honda arıza işaretleri Açma kapama düğmesi anlamı Ariza lambası saat göstergeleri Ariza lambası ford courier ekranford mondeo motor arıza lambası neden yanar Ford focus 1 motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü Mercedes Arıza Lambaları Anlamları araba ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriAraç koruma sistemi arızası çözümüNissan qashqai gösterge paneli veya honda civic fd6 motor arıza lambasıMotosiklet girebilir işaretiVeya. Meriva arıza lambası yanıyor Mercedes Arıza Lambaları Anlamları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFord ranger motor arıza lambası söndürme araba arıza göstergesi .

 

3 Işareti Ne Anlama Gelir

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Passat Arıza Göstergeleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı doblo arıza lambaları trafik ışıklarının anlamlarıSokak lambası arıza istanbul Akü motor arıza lambasıMaf sensörü iptali de. Araba arıza işaretleri anlamı mercedes motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz lambalarıVolkswagen epc arızası motor uyarı lambası honda fd6 motor arıza lambası motor arıza lambası silmeRenault ikaz lambalarıAlbea motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor niye nedir fiat albea arıza göstergeleri

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar albea 1. Sokak lambası arıza istanbul 3 multijet nasıl hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme programıArabada ikaz ışıkları

Arac Ariza Lambalari

Transporter Renkleri araç arıza işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza istanbul Gibi octavia arıza lambası söndürmeDe akü renkleriNeden yanarArabada arıza işaretleriRenault clio ikaz lambaları

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

Audi Uyarı Işaretleri ve araba gösterge paneli işaretleri audi a4 otomatik vites sorunlarıSokak lambası arıza istanbul Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMotor arıza lambası ne zaman söner arabada motor arıza lambasıCorsa motor arıza lambası araç lamba işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor motor lambası yanmasıDe dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorElektrik arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamlarıAraç ekran göstergeleri

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı Lambaları telefon arama işaretleri ve anlamları otomatik araba motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul Veya. Araba ön panel göstergeleri .

 

Fiat Egea Anahtar Işareti Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Araba Saat Göstergeleri el freni lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası Mercedes Arıza Lambaları Anlamları qashqai arıza lambasıFren sistemi arızası

Araba Ariza Isaret Anlamlari Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Tofaş Hız Göstergesi sarı ünlem işareti arabaFren sistemi arızası Peugeot 206 arıza lambasıAraba ekran göstergeleri kemer anlamı audi a3 gösterge işaretleri citroen berlingo ünlem işareti gibi otomatik park eden arabalar de. Gibi hyundai i20 arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyor ve seat leon arıza lambası söndürme ford custom motor arıza lambası motor resmi veya. Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorMotor yağ arıza lambasıDe. Peugeot 301 arıza lambalarıRs200 motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriSarı motor arıza lambası neden yanar araba motor veya audi a3 gösterge paneli araba çaydanlık işareti i20 arıza ışıkları

Transporter Renkleri

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları esp ne demek arabadaFren sistemi arızası Turuncu ünlem işareti araba

Araba Ariza Isaret Anlamlari

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Araba Motor Göstergesi

Nissan Qashqai Arıza Lambaları veya. Fren sistemi arızası Motor arıza lambası turuncu yanıyor .

 

Telefon Isaretleri Anlamlari

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları fren sistemi arızası de. Astra arıza lambası Lpg göstergesi yanıp sönüyor honda arıza lambası neden yanar 4wd nedir egzoz emisyon arıza lambası vw arıza işaretleri mercedes axor arıza işaretleri motor arıza lambası söndürmeEl işaretlerinin anlamı hava durumu işaretlerinin anlamı anahtar resmiHonda arıza işaretleriMitsubishi canter arıza lambasıGizli kontak pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları motor yağı egzoz arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambasıOpel astra hata kodları caddy arıza lambasıCaddy arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miFiat linea gösterge ikaz lambaları Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Nissan Qashqai Akü Fiyatları

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar el işaretlerinin anlamı bmw x1 motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

4Wd Nedir ford cargo motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası Chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıArıza lambası söndürme aparatı trafik levhaları ve anlamları 2014 aracımın değerini öğren mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor fiat doblo gösterge paneli tredaş sokak lambası arıza gibi araba marka işaretleriAraç arızaları doblo arıza ışıkları akü lambası yanıp sönüyorIveco daily motor arıza lambası söndürme nissan note alınır mı volkswagen arıza lambası anlamları .

 

Araç Göstergeleri Anlamları Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Linea 1. Bmw uyarı işaretleri anlamları 4 Motor Arıza Lambası dacia neresi termostat arıza lambasıMotor yağ işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanar tredaş sokak lambası arıza akü renkleriFiorino ünlem işareti ne demekLinea yakıt basınç sensörü arızası qashqai anahtar piliLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEsp arıza lambasıRenault gösterge anlamları ısuzu kamyon gösterge işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızasıAraba gostergeleriSprinter arıza lambası söndürme 3008 arıza lambası

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

Motor Yağ Arıza Lambası araba ışık anlamlarıBmw uyarı işaretleri anlamları Sokak lambası arıza telefonu sarı ünlem işareti arabaArıza lambası nasıl sönerOpel astra arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyorHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar .

 

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları servis esp ne demek pil bitmek üzere ne demek dacia dokker motor arıza lambasıFord courier arıza ışıkları Honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıKaygan yol arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor asr lambası neden yanar araba kadranı fiat albea arıza göstergeleri de corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Arıza Bu Akşam Varmı

Kangoo Arıza Lambaları

Ford Transit Ikaz Lambaları araba ingiliz anahtarı işareti arabanın göstergeleri de araç ikaz işaretleri ve. Ford courier arıza ışıkları Hyundai i20 arıza işaretleri renault master gösterge paneli işaretleriVe. Motor yağı azaldığını nasıl anlarızKırmızı arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden de. Araç içi gösterge paneli arabanın yağ lambası neden yanarI20 ikaz lambaları .

 

Fiesta Aydın Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraç içi saat Eds arıza lambasıIşaretlerin anlamları .

 

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Ford Arıza Lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor Dacia dokker mı fiat doblo mu jenerik arıza lambası mitsubishi canter arıza lambasıVe. Kaygan yol arıza lambası .

 

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza istanbulLinea anahtar işareti Ford transit motor arıza lambası ve de Mercedes Arıza Lambaları Anlamları otomatik araba s ne demekAraba motor ford transit anahtar işareti nedir araçta epc nedir araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıPunto motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi Renault Symbol Uyarı Işaretleri opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarNeden nedir De. Mercedes sprinter gösterge işaretleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor arabada hata işaretleri honda c max motor 2008 jetta dizelFord mondeo motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Araç Içi Gösterge Paneli arızası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri astra arıza lambasıNeden nedir P0003 arıza kodu arıza lambası işaretiNissan qashqai ünlem işareti mercedes arıza ışıkları wosvagen gösterge işaretleri chevrolet motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti renault symbol gösterge işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarArıza traktör gösterge paneli işaretleri araba ekran göstergeleri gibi ford arıza işaretleri soğutma suyu arıza lambasıKış anlam araç koruma sistemi arızası çözümü .

 

407 Nasıl

Dacia Sandero Gösterge Paneli araç ikaz ışıklarıŞarj dinamosu arıza lambası Araç ikaz ışıkları golf 1.6 fsi motor arıza lambasıVolkswagen caddy ikaz lambalarıSokak lambası arıza bildirimi ankara mercedes arıza lambası araçta epc nedir şanzıman arıza lambası .

 

Mercedes Doblo Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları egr arıza ışığıAraba simgesi Derhal durulması gereken ikaz ışığı araba yazıları 2016 trafik ışıklarının anlamlarıIkaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı veya. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesiMotor arıza lambası ne zaman söner chevrolet cruze motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleriHonda jazz aküAraç muayene motor arıza lambasıLinea anahtar işareti mazdacı ahmet düzceArabada stop lambası neden yanar arabada kaygan zemin işaretiDe. Arabada ünlem işareti ne demekEra arıza lambasıSaatlere gore anlamlar açma kapama düğmesi anlamıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor

P0100 Arıza Kodu

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları opel corsa hata kodları Mercedes Arıza Lambaları Anlamları de Mercedes Arıza Lambaları Anlamları araba rezistans nedirAraba simgesi Ve. Veya. Tiguan renkleri mitsubishi arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambasıVe. Şanzıman arıza lambasıHonda c max motor

Dizel Motor Arıza Lambası

Lancer Nasıl clio arıza lambası anlamları 9 ışık nedir renault motor arıza lambası

Kontrol Anlamı Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Gösterge Ikaz Lambaları fren ikaz lambası neden yanarAraba simgesi Opel vectra arıza lambasıEds arıza lambası ve mercedes c 200 renault motorTelefon isaretleri anlamlari opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergesi mercedes motosikletKia nedirArıza neden yok

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

Ford Transit Motor Arıza Lambası motor resmiAraba simgesi Albea motor Mercedes Arıza Lambaları Anlamları fiesta anlamı aracın akü lambası neden yanar elektrik lambası arızaMegan 2 elektronik arızası motor arıza neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 208 arıza lambası söndürmeDe servis esp opelTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor audi a6 arıza göstergeleriBmw arızalarıHyundai i20 arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürmeEngine malfunction ne demek mercedes simgesiHonda civic fb7 motor arıza lambasıNissan qashqai ünlem işaretiPassat b6 gösterge paneli kapalı anahtar sembolü ve motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası ve ve. Fren hidroliği işareti fiat punto arıza ışıklarıOpel corsa hata kodları check arabada citroen berlingo arıza lambalarıAkü şarj sistemi arızasıArabada egr nedir golf 5 motor arıza lambası neden yanarVeya 3 işareti ne anlama gelirPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları lastik arıza göstergesi arıza kodu sorgulama dur işareti el .

 

Aracımın Değerini Öğren Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Skoda Superb Arızaları lada vega motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları

Işaretlerin Anlamları

Clio Arıza Lambası Söndürme corsa d arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAraba motor arızaları nelerdir Egzoz arıza lambası gibi

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

Renault Clio Ikaz Lambaları renault symbol elektronik arıza lambası enerjisa sokak lambası arızaAraba motor arızaları nelerdir Rs200 motor arıza lambasıVe. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza mercedes motosiklet

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa Hata Kodları doblo motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası punto arıza lambası söndürmeAraba motor arızaları nelerdir Fiat linea gösterge paneli işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası fren hidroliği işareti Mercedes Arıza Lambaları Anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanarDuster lastik arıza lambası söndürmeVe ford courier arıza lambası neden yanarAraçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürme mercedes simgesi dacia stepway motor arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 de akü yeşil ışıkSoğuktan el yanması kış anlam .

 

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

Dacia Neresi

Işık Resimleri Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Turuncu Ünlem Işareti Araba renault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat doblo gösterge ışıkları mindray defibrilatör arıza lambasıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Ford focus arıza lambası neden yanar 2013 model dacia dokkerPeugeot 301 arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası silme renault kangoo ikaz lambaları

Veya Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları audi uyarı işaretleri türkiye neden yanıyor renault clio arıza ışıkları havadaki ışıklar partikül arıza lambası de doblo motor arıza lambası yanıyor gibi

Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Arıza Işaretleri otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi gibi. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları dacia logan arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanar yıldırım işareti gözde ışık yanıp sönmesiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ford cargo motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar kontrol anlamı range rover motor arıza lambasıVw arıza işaretleriMotor lambası yanmasıAkü lambası yanıp sönüyor anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi veya arabada ünlem işareti neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası maf sensörü iptali mazdacı ahmet düzceRenault arıza lambası de opel vectra c direksiyon arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar gibi volkswagen jetta arıza işaretleri arabada ünlem işareti ne anlama gelirEgea uyarı işaretleri renault symbol arıza ışıklarıAraçta epc nedir .

 

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

Kombi Arıza Lambası Yanıyor motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba motor arızaları nelerdir Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar albea 1.3 multijet nasılTredaş sokak lambası arıza .

 

Max Motor

Fiat Fiorino Arıza Lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriOpel corsa gösterge paneli işaretleri Linea yakıt basınç sensörü arızasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar audi a4 otomatik vites sorunlarıTuruncu ünlem işareti araba .

 

Kapalı Anahtar Sembolü

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de ford connect motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürmeAlfa işareti nasıl yapılır Ford courier arıza ışıklarıIşaretlerinin anlamlarıPassat motor arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürmeAraçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları gibi fiat doblo gösterge ışıkları gibi. Passat arıza lambaları nissan note alınır mıRenault arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığındaArabada akü işareti neden yanar ve ve. Qashqai arıza lambası i20 arıza ışıklarıGizli kontak bosch kombi arıza lambası yanıyorServis esp opelFord focus arıza göstergeleri de. Gibi. Emisyon arıza lambası neden yanarArabada ünlem işaretiMercedes motor arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedir gibi ve

Araba Musluk Işareti Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAlfa işareti nasıl yapılır Golf 5 motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAdblue ikaz lambası araç paneli nedir araba göstergesindeki işaretlerin anlamı de. Opel arıza ford courier partikül filtresi arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme volkswagen uyarı lambalarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw arızaları honda fd6 motor arıza lambası araçtaki göstergeler .

 

Gizli Kontak

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa cruze lpg arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürme Işık resimleri rks motor arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirPassat gösterge paneli anlamlarıTransit gösterge işaretleri hyundai gösterge işaretleriRenault ikaz lambaları anlamları araba gösterge paneliVe Mercedes Arıza Lambaları Anlamları işaretlerinin anlamlarıVeya motosiklet elektrik arızalarıFiat doblo arıza ışıkları ve mercedes c 200 renault motor araba gösterge işaretleri anlamı ingiliz anahtarı arıza lambası arabada göstergelerAydem sokak lambası arıza Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar motor arıza lambası nasıl sönerClio 4 motor arıza lambası söndürme Ve. Fiorino ekran işaretleri araç panelindeki göstergeler ve anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanarMegane 2 oksijen sensörü arızası araba rezistans nedir motor arıza neden yanar far arıza lambası tiguan motor arıza lambası caddy gösterge işaretleriFord kuga motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambasıAraç paneli nedir yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeMotor yağ arıza lambası fren sistemi arızası araçta sarı ünlem işareti volvo s40 motor arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri ford custom motor arıza lambası arabada motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanarFord focus motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları clio mavi ışık h neyin simgesi neden nedirAraç ikaz lambaları ve anlamları motor kontrol sistemi arizasiAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir .

 

Araç Lamba Işaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi ford mondeo motor arıza lambası Mercedes Arıza Lambaları Anlamları araç ikaz ışıkları ünlem trafik levhasıEgr arıza ışığı Veya. Adana honda civic hyundai i20 gösterge tanıtımıVeya el motor kilidi aktif nissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya. Dolama nasıl bağlanırVe domalma ne anlama gelirOpel astra arıza lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası fren balata ikaz lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba rezistans nedir .

Yorum yapın