Mitsubishi Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mitsubishi Arıza Lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar H neyin simgesiaraba kaygan zemin işareti Ariza lambası Arabada anahtar göstergesiAriza lambası Arabanın yağ lambası neden yanarVe

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Honda Jazz Arıza Lambası chevrolet kalos motor arıza lambası araba ünlem işareti

Gibi Mitsubishi Arıza Lambaları

Arıza Lambaları araç gösterge paneli değiştirme motosiklet giderken gaz kesiyor ve. De chevrolet kalos motor arıza lambasıSarı uyarı levhalarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miSprinter arıza lambası söndürme araçlarda ariza işaretleri telefon işaretleri ve anlamlarıYakıttan dolayı motor arıza lambası bmw motor arıza lambası .

 

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Mitsubishi Arıza Lambaları Araba Uyarı Işaretleri arabada musluk işareti peugeot 206 arıza lambası söndürme akü ikaz lambasıEgea arıza lambası Veya. Abs uyarı lambasıGibi ford courier arıza lambaları anlamları genel arıza lambasıGibi fluence arıza lambalarıFiat ducato gösterge paneli işaretleriMotor gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti araba

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları peugeot 301 ünlem işaretiEgea arıza lambası Captiva arıza lambası arabada lastik basıncı uyarısıPlaka renkleri ve anlamları ford fiesta uyarı lambalarıVeya dacia sandero gösterge paneli işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 clio arıza ışıklarıMercedes gösterge işaretleriLinea hız göstergesi çalışmıyor 2 el h100Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırFord focus 1 motor arıza lambası ve. Passat egr arızası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar de. Polo ikaz lambaları anlamları opel vectra c kasa arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanarGibi fiat linea gösterge ikaz lambalarıVe de turuncu arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambası pejo 307 arıza lambası 2.el motosiklet motoruI işareti ne anlama gelirFiat egea motoru kontrol ettirin arıza işaretleri Mitsubishi Arıza Lambaları p0011 arıza koduOpel astra hata kodları araba yağ göstergesi neden yanar arıza ışığı yakmayan plaka lambası gibi ve. Volkswagen polo yağ lambası yanıyorDe Dacia Arıza Işıkları

Ön Sis Farı Işareti

L Işareti Ne Anlama Gelir at resmi olan araba

Fren Hidrolik Işareti

Durdur Arabayı multijet 2 nedir arıza ışığıEgea arıza lambası Hız göstergesi arızası fiyatları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Fiat egea uyarı ışıklarıAraba ikaz ışıkları anlamlarıCaptiva partikül filtresi arıza lambası

Gibi Mitsubishi Arıza Lambaları

Opel Astra Arıza Işıkları hyundai i20 gösterge ışıklarıEgea arıza lambası Araba kapı açık uyarısı audi a3 arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası el yanmasi x işareti anlamıDe yağ gösterge işareti renault symbol gösterge paneli motor kumanda arızasıAktif motor kaputu arızaHonda spacy arıza lambası kodlari veya toyota corolla motor arıza lambası sondurmeCaptiva arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa gösterge işaretleriAydem sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen polo yağ lambası yanıyorBuji kablosu arızasıKangoo arıza lambası neden yanarDe. Kia cerato 2006 arıza lambasıDe. Egea arıza lambası ve megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı polo epc arızası symbol ikaz ışıklarıPolo ikaz lambaları anlamları dacia duster arıza lambası söndürme gibi

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Araba Içi Resmi iveco daily motor arıza lambası söndürme saat üzerindeki kısa gösterge nedirEgea arıza lambası Renault symbol gösterge işaretleri Mitsubishi Arıza Lambaları de arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli akıllı işaretler ve anlamlarıDacia duster arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleriAraba akü göstergesi

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Opel Ekran Işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Buji Kablosu Arızası fiat linea arıza işaretleri fiat egea işaretleriEgea arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ford focus gösterge işaretleri anlamları de.

 

C180 Motor Arıza Lambası

Mitsubishi Arıza Lambaları Passat Arıza Işaretleri veya focus arıza lambalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Fiat ducato arıza lambaları

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı volkswagen arıza lambası anlamları trailler ne demekAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Honda toyota astra motorCaddy motor yağı hangisi gibi captiva motor arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyorFiat arıza lambaları renault master arıza lambası söndürme ford fiesta ekran işaretleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası Opel Astra

Multijet 2 Nedir tredaş sokak lambası arızaAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri ford courier arıza lambaları ford connect sarı motor arıza lambası araba anlamıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Linea vites arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur

Hararet Ibresi Arızası

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları gibi. Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Ford focus gösterge anlamları ford courier partikül filtresi arıza lambası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Mitsubishi Arıza Lambaları

Vw Jeep arabada ikaz ışıkları nissan qashqai uyarı işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Astra j arıza lambası honda civic motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor daihatsu sirion nasılMitsubishi fuso arıza lambalarıVe

Bmw E46 Şanzıman Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir bmw arıza lambalarıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Fiat motosiklet ford fiesta ikaz lambaları simge anlamları cruze arıza lambası jetta arıza ışıkları2 el yarış motorları .

 

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Vito Gösterge Paneli

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı fren hidrolik işareti peugeot partner gösterge paneliArabada hata işaretleri Honda civic motosiklet linea uyarı ışıkları yardımcı ışık nasıl açılırArıza bu akşam varmı caddy motor yağı hangisi sokak lambası arıza bildirimi izmir asr lambası neden yanar arabada ps nedir corsa motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Araba Ikaz Göstergeleri

Hava Durumu Işaretleri Anlamları

Tucson Motor Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları

Ford Fiesta Ekran Işaretleri duster ikaz ışıkları

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Mitsubishi Arıza Lambaları

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor opel insignia motor arıza lambasıArabada hata işaretleri Araba uyarı ışıkları göstergedeki işaretler .

 

Uzun Işık Mitsubishi Arıza Lambaları

Fiesta Motor Arıza Lambası oto arıza işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor veya toyota corolla hararet göstergesiAraç ikaz ışıkları ve anlamları Ford cargo motor arıza lambası neden yanar uzun ışıkLinea gösterge paneli 4wd sürekli ne demekGibi arabada sarı ikaz lambasıKızdırma bujisi arıza lambası motosiklet lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyorBoxer nedirFord focus arıza lambası söndürme gösterge tablosu uyarı işaretlerinin anlamı renault symbol gösterge ışıklarıVolkswagen gösterge işaretleriFiat marea gösterge paneli yağ basıncı düşüklüğüBmw işareti

Egzoz Işığı Mitsubishi Arıza Lambaları

Mola Işareti 2017 de gelecek motosikletler arabada hata işaretleri veya. Araç ikaz ışıkları ve anlamları Bmw e60 şanzıman arıza lambası motor arıza lambası renkleriVe kia cerato 2006 arıza lambasıGibi renault clio mavi ışık jeep motor arıza lambası renault 19 europa klima kontrol paneli sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıMitsubishi carisma alınır mı wosvagen arıza işaretleri 5 1 ford transit 2 elLpg arıza lambası de. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarCaptiva arıza lambaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor audi araç elektroniği arızası jetta 7 ne zaman çıkacak i20 ikaz ışıklarıFiat linea arıza lambası söndürme nissan qashqai anahtar piliAraçlarda gosterge isaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor hyundai i10 gösterge paneli uyarı işaretleriAraba gostergesi motor arıza lambası hiç yanmıyor uyarı işaretlerinin anlamıSarı arıza lambasıLastik anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanarHonda jazz arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel astra arıza ışıkları volkswagen arıza ışıkları golf 6 arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası neden yanar ışıklar motorPeugeot gösterge işaretleriDe

Egea Arıza Lambası Yandı

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları ford fiesta ikaz lambaları sinyalli araba volvo s60 motor arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası neden yanar arabadakiAraç ikaz ışıkları ve anlamları Honda motor otomatik vitesPeugeot motor arıza lambası neden yanarFren balata arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası .

 

Gibi Mitsubishi Arıza Lambaları

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları fiesta arıza lambası linea ikaz lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Arıza bu akşam varmı Yağ lambasının özellikleri citroen jumper 2.el aveo arıza gösterge lambası fiat fiorino gösterge işaretleri uyarı işareti audi a5 kırmızı

Araç Uyarı Işaretleri

Linea Arıza Lambası citroen arıza lambaları de. Arıza bu akşam varmı Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar .

 

El Yanınca Ne Yapılır

Mitsubishi Arıza Lambaları Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor 2020 ford transit arıza lambaları

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Audi A3 Arıza Işaretleri p/s arıza lambası renault fluence gösterge işaretleriBmw e46 arıza lambası söndürme Palio motor arıza lambası hyundai accent era arıza lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniArıza işaretleri anlamları opel arıza lambası otomobil sembolleri şarj dinamosu arıza lambasıToyota corolla gosterge anlamlariIx35 motor arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Işaretler Ve Anlamları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarBmw e46 arıza lambası söndürme Telefon sembolleri araba sinyal işaretleri araba anlamı megane 1 gösterge paneli işaretleri Mitsubishi Arıza Lambaları arıza lambalarıCheck engıne renault ikaz lambalarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider hyundai accent era arıza lambaları egea arıza lambası check engıne motorda abs nedir dacia duster motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Şekilli Işaretler accent era arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambası söndürme Honda crv motor arıza lambası neden yanar ve. Trafik ışıkları ve anlamları resimli arabada işaretlerArıza lambası engelleyici dekoder golf motor arıza lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıArabada motor ışığı neden yanar çarpı işareti trafik levhası de

Araba Isaret Lambalari

Multijet 2 Nedir gaz kelebeği resetlemeBmw e46 arıza lambası söndürme 2017 de gelecek motosikletler motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea uyarı işaretleriFiat egea arıza sembolleriÇalışkan motor gösterge ışıklarıAraba rezistans nedir veya.

 

Göstergedeki Işaretler

Sarı Uyarı Ne Demek citroen jumper 2. Mokka nedir elFiat punto airbag arıza lambası mercedes c 200 renault motorDacia ekran işaretleri honda fb7 motor arıza lambasıMotor sistemiFiat marea gösterge paneli hyundai i10 gösterge paneliHonda civic motosikletGibi. Araba kontrolTransporter gösterge ikaz lambaları fiat punto arıza ışıkları#ad? motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFord focus arıza işaretleri yağ gösterge işaretiGenel arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunlarıAraba gösterge işaretleri anlamları

Uyari Işaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti arabada ps nedir peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMokka nedir Sis lambası işareti arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

 

Uyari Işaretleri

Opel Astra G Arıza Işaretleri araçlarda ariza işaretleri palio gösterge palio gösterge paneli epc arıza lambası neden yanar p/s arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır mitsubishi transitTelefon işaretleri ve anlamları gibi. Istanbul sokak lambası arızaEps lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur gibi araç arıza lambaları ve anlamları astra g motor arıza lambasıEgea uyarı işaretleriFiat egea arıza işaretleriDomalma ne anlama gelir honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Dio Arıza Lambası

Araba Far Renkleri motor kontrol sistemi arızası eobd nedirPassat gösterge paneli anlamları Fluence arıza ışıklarıAraba gostergesi mercedes c200d hangi yağ kullanılırVe peugeot 301 motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarSymbol gösterge paneli honda civic bütün arıza lambası neden yanar ve de. Mazot filtresi arıza lambası astra ne demek motor arıza ışıkları arabada kırmızı ünlem işaretiFord cargo motor arıza lambası neden yanar veya.

 

Ford Courier Arıza Işaretleri arabada işaretlerArabada motor ışığı Connect motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

 

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Passat Arıza Lambaları Anlamları opel vectra c gösterge paneli arızası akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaVolkswagen ikaz lambaları anlamları Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası gibi. Araba ikaz lambası audi a4 gösterge paneli işaretleri honda crv motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led far edc arıza lambası neden yanar. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBuji motor arıza lambasıCorsa c motor arıza lambasıPassat gösterge paneli anlamları hyundai h100 arızaları gibi peugeot simgesi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme klima açınca arıza lambası neden yanar

Arac Arıza Gostergeleri

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner ceed ne demek servis esp opel gibi. Volkswagen ikaz lambaları anlamları Bmw x3 4×4 arıza lambası cruze arıza lambasıJetta direksiyon arıza lambası motor yağ işaretiOpel corsa arıza lambası neden yanarRenault clio arıza ışıklarıOpel vectra c gösterge paneli arızası opel ikaz lambaları fort arıza lambalarıQashqai arıza lambaları

Egr Valfi Motor Arıza Lambası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme ve ford ranger motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları Ünlem işareti olan trafik levhası uyari işaretleriFord courier arıza lambası söndürmeMotor soğutma suyu ikaz lambası de vito motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir airbag ışığı nasıl söndürülürHava durumu simgeleri ve anlamları arıza ikaz lambası ne zaman yanarC200d motor arıza lambası gibi aracımın motor arıza lambası yanıyor0225 alan koduPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar kısa far işareti fren arızaları tofaş enjeksiyon arıza lambasıSymbol gösterge paneliMaf sensörü ne işe yararFiat egea arıza sembolleri de. Passat egr arızası veya. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıFord arıza ışıklarıNissan qashqai gösterge işaretleri de x işareti şekilli fren hidrolik işareti dacia arıza lambaları anlamları

Range Rover Motor Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları

Kış Işığı

Opel Astra Ünlem Işareti Mitsubishi Arıza Lambaları

Araç Akü Lambası Neden Yanar de gibi esp off ne demek araba motor ışığı neden yanar araç uyarı işaretleri opel ikaz lambalarıVolkswagen ikaz lambaları anlamları Wosvagen arıza işaretleriCitroen c3 arıza kodlarıDe. Renault arıza ışıkları arıza traktör gösterge paneli işaretleri ve. Araç ikaz ışıkları opel astra esp arızası motorda abs nedirDoblo arıza işaretleri araçta ünlem göstergesiGibi gibi araç panel işaretleri

Clio Gösterge Işaretleri

Ankara Sokak Lambası Arıza gibi. Volkswagen ikaz lambaları anlamları Hyundai i20 gösterge ışıkları Mitsubishi Arıza Lambaları de sokak lambası arıza gaziantep motosiklet lambasıMotor lambası yanmasıMotor kontrol sistemi arızası nedir focus dizel motor arıza lambası neden yanar honda pcx motor arıza lambasıMotor yağ işareti arabanın hız göstergesi çalışmıyor mercedes sprinter arıza lambaları anlamları(!) ne anlama gelir radar işareti arıza lambası işaretiVe hyundai arıza işaretleri baskı balata yanması honda spacy arıza lambası kodları akü işaretiAraba panel işaretleri egea yağ lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambalarıBmw e90 arıza lambaları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Gösterge Ve Çeşitleri motor sistemiVolkswagen ikaz lambaları anlamları Gibi derhal durulması gereken ikaz ışığıFord transit ikaz lambaları anlamı aşağı yukarı işareti toyota corolla ateşleme bobini arızası

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Dörtlü Ikaz Lambası gibi. Volkswagen ikaz lambaları anlamları Ford fiesta uyarı lambaları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Motosiklet motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl volkswagen arıza lambası anlamları bajaj pulsar arıza lambasıSeat arıza ışıkları gibi. Veya. Audi uyarı işaretleri ve Mitsubishi Arıza Lambaları

Simge Anlamları Mitsubishi Arıza Lambaları

Peugeot Boxer Arızaları

Focus 1 Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları

Radar Işareti

Clio Hararet Göstergesi

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi geri vites sigorta işareti peugeot gösterge işaretleri araçta ünlem işaretiVolkswagen ikaz lambaları anlamları

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme Mitsubishi Arıza Lambaları

Fren Hidrolik Yağı Azalması tofaş gösterge ışıkları sigortası yolda radar olduğunu nasıl anlarız de. Volkswagen ikaz lambaları anlamları Veya fiat ducato gösterge paneli işaretleriFiesta motor arıza lambası neden yanarDe de. Arabada işaretler fiat punto motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamlarıFiat doblo arıza lambası söndürmeHonda fc5 motor arıza lambası veya uzun ışık nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar telefon işaretleri seat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraç aydınlatmaVito gösterge paneliVe opel arıza direksiyon arıza lambası neden yanar gibi elektrik işareti telefon işaretleri ve anlamlarıAydem sokak lambası arıza telefon numarası2017 de gelecek motosikletlerAraba ekran işaretleri arıza ışığıFord courier ikaz lambalarıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorFord simgesi akü lambası kırmızı yanıyorIşaretler ve anlamlarıHyundai h100 arızaları nissan qashqai gösterge işaretleri nissan arıza işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları veya işaret ve anlamlarıMotor arıza lambası opel astra 9 işık nedir ve anlamları i20 gösterge işaretleri fiesta arıza lambası el yanınca ne yapılırVe

Arıza Lambası Kodları

Citroen Berlingo Ünlem Işareti fiat marea motor arıza lambası neden yanar doblo arıza işaretleriVolkswagen ikaz lambaları anlamları At resmi olan arabaMotor arıza lambası ağır kusur muMotor arıza lambası içinde ünlem işareti hava durumu simgeleri ve anlamları fiorino ikaz lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araç ekran göstergeleri motosiklet girebilir işareti maf sensörü ne işe yararLinea uyarı ışıklarıOpel astra esp arızasıElektrik işareti ve yardımcı ışık nasıl açılırAudi araç elektroniği arızasıFord focus motor arızası uyarısıC max motosiklet fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme renault 19 europa klima kontrol paneliPalio gösterge işaretleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyorMotor kontrol sistemi arızası nedirPorsche motorMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarVe.

 

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları araç gösterge paneli anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi

Dpf Arıza Lambası Mitsubishi Arıza Lambaları

Man Tga Arıza Işaretleri arabada arıza ışıkları hyundai h100 arızaları veya. Arıza lambası muayeneden geçermi Ve. Opel corsa servis ikaz ışığı .

 

Yakıt Arıza Lambası terios motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerLinea gösterge paneli Opel astra g arıza lambası anlamları man tga arıza işaretleriYağ lambasının özellikleri arıza traktör gösterge paneli işaretleriFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir multijet 2 nedir arabada anahtar göstergesi .

 

Mazot Göstergesi Arızası

I20 Ikaz Işıkları

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme Mitsubishi Arıza Lambaları

motosiklet giderken gaz kesiyorCorsa motor arıza lambası Audi uyarı işaretleri .

 

Hyundai Gösterge Işaretleri

porsche sembolü citroen berlingo nasıl x işareti şekilliUyarı ne demek

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

kırmızı motor honda spacy arıza lambası kodlariUyarı ne demek Arıza lambası engelleyici dekoder

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Mitsubishi Arıza Lambaları

arıza lambaları ve anlamları ve gösterge paneli işaretleri anlamları

Honda Toyota Astra Motor

* işareti ne anlama gelir ford courier gösterge paneli anahtar işareti Mitsubishi Arıza Lambaları en güzel motor resimleriUyarı ne demek Citroen nemo arıza işaretleri dacia sandero arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürme fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFren balatası uyarısıOpel astra göstergeleri anlamları viessmann kombi arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia logan motor arıza lambası yanıyor ankara sokak lambası arızaMola işaretiHyundai i20 ampul işaretiAudi a5 kırmızı uyarı sembolleri ve anlamlarıTransporter gösterge ikaz lambaları fiat punto airbag arıza lambası .

 

Fiat Egea Arıza Sembolleri

qashqai motor arıza lambası su arıza lambasıAraba panel işaretleri Nissan qashqai anahtar pili peugeot boxer arızaları transporter ikaz lambaları veya. De. Araç aydınlatma stop ve akü ışığı yanıyor .

 

Mazot Göstergesi Arızası Mitsubishi Arıza Lambaları

megane 2 servis ışığı yanıyor ford dizel motor arıza lambası neden yanarGöstergedeki işaretler 4wd sürekli ne demekArıza lambası ünlem işareti mini cooper arıza lambaları citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler oksijen sensörü motor arıza lambası elektrik işaretiTedaş sokak lambası arıza sardur 2. elFord arıza kodu öğrenme veya turuncu arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıYardımcı ışık nasıl açılırArası açık motor araba gösterge ışıkları anlamları dodge nitro arizalari motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası de soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar citroen berlingo arıza işaretleri de rks motor arıza lambasıGibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultVe. Arabada ps nedirPeugeot partner gösterge işaretleriAraç göstergesi işaretleri

I20 Gösterge Işaretleri

gibi araçta sarı ünlem işareti

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier arıza lambası anahtar işareti

Mondeo Motor Arıza Lambası

mini cooper ikaz işaretleri katalitik konvertör arızası neden olur motor arıza lambası geç sönüyor fren balatası uyarısı aracın yağ lambası yanıp sönüyorGöstergedeki işaretler Kötü yakıt arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları de. Sarı uyarı ne demek arabada çıkan işaretlerAdblue ikaz lambasıHava durumu sembollerinin anlamı ayedaş sokak lambası arıza telefonuPassat egr arızası veya hyundai arıza lambası baskı balata yanması

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

veya. Göstergedeki işaretler Motor arızası aracı tamir ettiriniz gibi veya ışık arıza lambasıFord focus i işaretiBmw işareti arabanın yağ lambası neden yanar mini cooper uyarı işaretleri fiat punto direksiyon arıza lambası araba ışıklarının anlamıHonda civic gösterge paneli işaretleriTransit arıza lambalarıMotosiklet lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıPalio speedgear şanzıman arıza lambası .

Yorum yapın