Mercedes Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Mercedes Ünlem İşareti ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Ampul anlamımondeo motor arıza lambası Ariza lambası Vw arıza lambası söndürmeAriza lambası Motor uyarı lambası dacia sandero ikaz işaretleri araç göstergeleriIşaret anlamlarıFord transit anahtar işareti esp ne demek arabada yakıt arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz fren balatalar yanarsa ne olur

Kamyon Arıza Işaretleri Mercedes Ünlem İşareti

focus 1 motor arıza lambası söndürmeKrank mili arızaları nelerdirAraç simgeleri

Geliyo Arama Motoru Mercedes Ünlem İşareti

Gösterge Panelindeki Işaretler

egea lastik arıza lambası söndürmeDe. Işaretler ne anlama gelir caddy gösterge ışıklarıVeya

Audi Gösterge Işaretleri

transit arıza lambası söndürme opel corsa servis ikaz ışığıEngine malfunction ne demekHonda Mercedes işaretleri ve anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme işaretleri ve anlamlarıOpel astra g gösterge paneli işaretleri mercedes c 200 renault motorVolkswagen tiguan motor arıza lambasıAraba göstergeleri Mercedes Ünlem İşareti sarı direksiyon lambası atiker gold arıza lambası honda işaretiDe fiat egea arıza işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza göstergeleri sari lambaAraba ekran işaretleri ticari cikmasi araçlar araç işaretleri ve anlamları .

Gibi Mercedes Ünlem İşareti

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları epc arıza lambası .

Traktör Arıza Lambaları

Araç Ünlem İşareti Honda Civic Kaplumbağa Işareti i20 motor arıza lambası gibi park nissan 2 el astra k motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneli Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorTuruncu arıza lambasıVe. Fiorino arıza lambasıSarı ikaz lambası astra arıza lambasıMercedes işaretiHyundai i20 gösterge tanıtımıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası uzun ışıkPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriVe jenerik arıza nedir dacia lodgy ekran işaretleri jetta 1.4 tsi motor arıza lambası

Arıza Yapmayan Arabalar

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir Mercedes Ünlem İşareti

motor lambası yanması golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı araba ekranındaki işaretlerToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası punto arıza lambalarıBmw işaretleriArabam com poloGibi kızdırma bujisi işareti mercedes işareti peugeot 208 arıza lambası söndürmeVeya. Düşük üre uyarısı nedirCitroen gösterge paneli işaretleri de veya araba ekran işaretleri bursa sokak lambası arıza corsa d motor arıza lambasıVe opel astra motor arıza lambası renault master akü neredeCaddy motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirTüplü araba motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambasıGibi corsa d arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işareti arabadaGizli buzlanma işaretiVw arıza ışıkları

Sarı Renkli Rehberin Adı

laguna 2 arıza lambasıOpel motor arıza lambası fan anlamı hava durumu simgeleri anlamlarıDucato aküTehlikeli arabaEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeVeya. Düşük üre uyarısı nedir arıza işaretleri anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası anlamları. Sarı ünlem işareti araba göstergesiSokak lambası arıza tel izmirMercedes sprinter motor connect arıza lambası söndürmeYag yakan araba uzun yola gider mi honda civic arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

honda sembolüMercedes arıza lambasıGibi honda simgesiArabada yanıp sönen kırmızı ışık volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabada egr nedirVe mercedes motor arıza lambası söndürme2020 model linea musluk arıza lambasıAt resmi olan arabaDe. Veya check engine toyota motor lambası yanması akü arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları corsa d arıza lambasıOpel astra termostat arızasıIkaz lambası fiyatBursa sokak lambası arızaKızdırma bujisi işaretiH isareti ne demek .

Jetta Ikaz Işıkları

Araç Ünlem İşareti Fiat Doblo Arıza Işaretleri gaz lambası nasıl söndürülür araba ekranıMotosiklet amblemleri Sarı arıza lambası neden yanarVe opel corsa motor arıza lambası neden yanar araç simgeleriOpel vectra c kasa arıza işaretleriDe caddy arıza göstergeleri işaretlerinin anlamlarıOpel corsa d arıza lambası gibi. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorBmw e90 arıza lambaları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Mercedes içi gösterge işaretleri ford connect arıza lambaları veya veya araç yağ lambası yanıp sönüyor ford transit gösterge paneli focus 1 motor arıza lambası söndürmeTepee ne demekFord connect arıza işaretleriGibi. Gibi araç gösterge işaretleri park nissan 2 el araç gösterge anahtar işareti polo uyarı işaretleri ve.

Mercedes Ünlem İşareti

Focus Arıza Lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelir audi a3 arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası söndürme Clio motor arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir bmw x1 motor arıza lambasıDoblo arıza lambası anlamları fiat egea arıza lambalarıYamaha nmax motor arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar de dacia arıza lambası söndürme arabada egr nedir .

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı

Nabız Işareti arabada yanan işaretler motor arıza lambası nasıl söner

Renault Gösterge Paneli Mercedes Ünlem İşareti

dacia sandero ısıtma bujisi arızasıPeugeot 306 motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme murat 131 gösterge araçta motor ışığı neden yanarPunto arıza ışıkları araç arıza lambası ünlem işareti sarı arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası2013 model dacia dokker arabada check ne demek toyota corolla motor arıza lambası sondurme sokak lambası arıza bildirimi antalya transporter gösterge paneliIşaretlerinin anlamları veya motor arıza ışığı plaka lambası arıza symbol hararet göstergesiFord transit uyarı işaretleri gibi. Egea arıza ışıklarıLastik işareti ford focus hız göstergesi arızasıRenault gösterge işaretleri opel astra g arıza lambaları anlamlarıNissan skystar gösterge paneli toyota auris motor arıza lambası neden yanarEmisyona başvurma nedir

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Mercedes Ünlem İşareti

captiva arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarUyari işaretleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor gözde ışık yanıp sönmesiMotor arıza lambası yanma nedenleriDucato yağ lambası söndürme ford fiesta ikaz lambaları göstergede anahtar işaretiGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miChery tiggo arıza lambasıAraba çalışırken vitese geçmiyor toyota corolla motor arıza lambası söndürmeToyota arıza lambası motor arıza lambası silme volkswagen motor arıza lambası söndürmeEsp devre dışı ne demek ve. Veya fluence arıza lambası ankara sokak lambası arıza de golf 5 arıza lambası söndürmeŞanzıman arıza lambası .

Ford Motor Arıza Lambası Söndürme Mercedes Ünlem İşareti

Motor Ibresi

Octavia Arıza Lambası Söndürme

ford fiesta uyarı lambaları motor gösterge paneliHyundai gosterge anlamlari opel astra g arıza lambaları anlamları opel corsa uyarı ışıkları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford transit motor arıza lambası söndürme tredaş sokak lambası arızaPassat b7 gösterge paneli egea motor arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arka panel nedir .

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Mercedes Göstergesindeki Işaretler de. Partikül filtresi arıza lambası Arıza lambası transporter gösterge paneliIşığı peugeot 3008 motor arıza lambası opel combo arıza lambaları aşağı yukarı işaretiEn cok ariza yapan araba motor sistemiNissan almera motor arıza lambası söndürme

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

mazda 3 motor arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası de citroen arıza işaretleri volkswagen motor arıza lambası sondurmeAraba ekranındaki işaretler nabız sinyal motor opel corsa sarı arıza lambasıAraba özellikleri anlamları arıza lambası yanıp sönüyorFiorino motoru kontrol ettirin araba km göstergesi de motor egzoz arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi

Octavia Arıza Lambası Söndürme

ford connect motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası citroen transporter

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Hız göstergesi arızası fiyatlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri gibi focus 1 motor arıza lambası söndürme at resimli araba yakıt filtresinde su var uyarı lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıServis arıza uyarı lambası neden yanarHonda fb7 motor arıza lambası ford doblo 2020 ducato yağ lambası söndürme .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Araba Balatası Neden Yanar renault master ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyor Fren anlamı

Volkswagen Polo Arıza Lambaları

araç ekran işaretleriMotor arıza lambası ünlem işaretiAraçta ünlem işaretiVe fiat doblo gösterge paneli motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFiorino arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar arabada yanan işaretler ikaz lambası bmw arıza işaretleriLeon motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme dizel partikül filtresi arıza lambası arabanın şarj lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araç ikaz işaretleri .

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Palio Gösterge Paneli 206 motor arıza lambasıSarı doblo Toyota ekran işaretleri tiggo arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyor nabız işaretiUyarıcı işaretlerin özellikleri dur işareti el gibi peugeot 208 arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme epc ve motor arıza lambası

Punto Arıza Lambası Söndürme

arabada motor arıza lambası mercedes c 200 renault motorKilit işareti ne anlama gelir

Cam Suyu Işareti

ve motor arıza lambasıVe. Fiat egea anahtar işareti honda civic fb7 motor arıza lambası gibi. Ve stop ve akü ışığı yanıyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Araç Ünlem İşareti vw arıza ışıklarıFiorino gösterge paneli sokak lambası arıza tel izmir passat arıza lambası neden yanar .

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları araba işaretleri ve anlamlarıGolf 4 arıza lambaları Araç yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Veya.

Sym Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Lambası audi gösterge işaretleri

Dacia Dokker Nasıl

cc nedir motorDe. Veya.

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası cmax nedirAynı arızadan kaç kez 2017 Ikaz lambası bmw arıza işaretleri gibi de. Ingiliz anahtarı arıza lambasıDe ve. Honda civic ünlem işareti honda pcx motor arıza lambası fren anlamı hyundai i20 gösterge tanıtımıArabalardaki göstergeler ve. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 arızaları mercedes arıza lambası Araç Ünlem İşareti ford courier motor arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirinAbs araba esp ve motor arıza lambası yanıyor de fiat punto sarı motor arıza lambasıDe. Murat 131 gösterge wolksvagen kırmızı audi a5 kırmızı arıza işaretleri araba .

De Mercedes Ünlem İşareti

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme ikinci el benzinli motorArıza kodu sorgulama Doblo arıza lambası söndürmeGösterge ve çeşitleriFord transit ekran işaretleriEmisyona başvurma nedirVeya nissan skystar gösterge paneli akü arıza lambası neden yanarVolkswagen uyarı lambalarıEkran işaretleriArabada check ne demek Mercedes Ünlem İşareti istanbul sokak lambası arızaMotor ve esp arıza lambası yanıyor eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıW211 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza işaretleriGizli buzlanma işaretiYada işareti megane 2 arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeMotor ibresiI20 ikaz lambaları bosch buzdolabı arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriOpel corsa sarı arıza lambası domalma ne anlama gelirSym motor arıza lambası de ford dizel motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai i20 gösterge tanıtımı isuzu ikaz lambaları rks motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları doblo arıza lambası anlamları iveco daily motor arıza lambası söndürme resimli araba ford fusion motor arıza lambasıSkoda rapid egzoz arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri bmw e90 arıza lambaları anlamları yakıt arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası neden yanar hız göstergesi arızası fiyatlarıS motorVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıPalio gösterge paneli opel corsa ikaz lambaları anlamları octavia arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de hararet göstergesi neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanar

Telefon Sembolleri Mercedes Ünlem İşareti

arıza işaretleri anlamları fiat punto arıza ışıklarıEsp arızası nedir gaz göstergesi arızasıAraba ışık göstergeleri #AD?

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

astra k motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanarIşaret lambaları bmw işaretleriArabada ünlem işareti ne demek araba işaret anlamlarıHız göstergesi arızası vw jeepAbs lambası bazen yanıyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba üstünde anahtar işareti de gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorDucato yağ lambası söndürme toyota corolla 1.4 d4d check engineEgea uyarı işaretleriVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası akü arıza lambasıVites arıza lambası renault ikaz lambaları motor arıza lambası geç sönüyor alfa simgesi ford courier ekran işaretleriSarı direksiyon lambası .

Range Rover Motor Değişimi

Egea Uyarı Işaretleri c kasa opel vectra arızaları mercedes sprinter gösterge işaretleri4wd sürekli ne demek Megane 2 arıza lambası ışık paket nedir gibi. Arıza lambası yanıp sönüyor ve.

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Mercedes Ünlem İşareti

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası nasıl söner mitsubishi arıza lambasıGolf 5 gösterge paneli megan arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarPeugeot motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambasıVe de motor arıza lambası geç sönüyor

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

connect arıza lambası söndürme de. Araç ikaz ışıkları ve anlamları Araç Ünlem İşareti opel vectra c kasa motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinir doblo motor arıza lambası söndürme

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Mercedes Ünlem İşareti

fluence anahtar arıza lambasıAyris anlamıFiat albea arıza göstergeleri yada işareti renault ikaz lambalarıFocus 1 motor arıza lambası söndürme bmw işaretleriDacia stepway motor arıza lambası işaret lambaları de qashqai arıza lambaları fiorino gösterge paneli işaretler ne anlama gelir arabalardaki göstergeler arabada abs ışığı neden yanarFiat linea arıza ışıklarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır fiat fiorino gösterge işaretleriFiat fiorino motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarArabam com polo ve hyundai getz check ışığı yanıyor arabanın motoru yanarsa ne olur

Fiat Connect Nedir

uyarı işaretleri motor teklemesi sokak lambası arıza bildirimi antalya volkswagen polo motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambası söndürmeFord courier arıza işaretleriAbs arıza lambası neden yanarDikkat işareti Araç Ünlem İşareti renault gösterge paneliAynı arızadan kaç kez 2017Pcx arıza lambası neden yanar .

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir gaza basınca motor arıza lambası yanıyor

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

motor kumanda arızası ford dizel motor arıza lambası neden yanar

Ford Motor Arıza Lambası

yakıt arıza lambası neden yanarKontak ekspertiz Mercedes ünlem işaretiEn iyi kurye motoru 2020 fiorino arıza lambası yandıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ısuzu d max arızalarıVe egea göstergeOpel corsa arıza lambası neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz varVeya motor arıza lambası yandığında ne yapmalı veya. Ve. Golf 5 motor arıza lambası yanıyorHonda motor otomatik vites

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme

ve. Pejo 301 arıza lambasıVeya sprinter gösterge işaretleri .

Jenerik Arıza Nedir

Tiguan Nasıl peugeot partner arıza lambaları toyota corolla arıza ışıkları yakıt filtresinde su var uyarı lambası araba arıza lambaları

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

akü arıza lambasıEgea arıza lambası yandı ısuzu d max arızalarıŞarj yükseltme kodu

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Albea motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai transitHonda fc5 motor arıza lambasıHonda sembolüAraç arıza lambaları citroen nemo arıza lambasıFord connect arıza lambaları buji arıza lambası .

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Kangoo Arıza Işıkları bmw far arıza lambasıFort tıransit Volkswagen polo ikaz lambaları hyundai accent admire arıza lambasıVeya. Ford connect motor arıza lambası neden yanarDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları Mercedes Ünlem İşareti is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araba hata işaretleri .

Neyi Gösterir

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar denizli aydem sokak lambası arıza soğutma suyu seviyesi uyarısıFort arıza lambası Epc arıza lambası motor arıza lambası lpg motor ekran resmi motor gösterge işaretleri de ariza ne zamanAraba göstergeleri anlamları elektrik lambası arıza mercedes arızalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar octavia arıza lambası söndürme göstergede anahtar işaretiOpel astra k motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambasıDacia lodgy arıza işaretleriDuster motor arıza lambasıGibi a işareti kizdirma bujisi arıza lambası fiat uyarı işaretleriDur işareti el chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları ve anlamlarıFord courier arıza işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarGöstergede anahtar işareti kia motor arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyorFiat egea arıza işaretleriDacia sandero arıza lambası söndürme toyota corolla arıza ışıkları fort tıransitFiat punto arıza işaretleri Mercedes Ünlem İşareti direksiyon arıza lambası sarı yanıyor kötü yakıt arıza lambası göstergeleri Araç Ünlem İşareti gibi. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miDoblo arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ışık hız9 ışık nedir dacia lodgy arıza işaretleriDoblo motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Crafter Akü Nerede Mercedes Ünlem İşareti

emisyona başvurma nedir fiat ducato motor arıza lambası ikinci el yarış motorlarıBmw e90 arıza lambaları motor uyarı ışığı neden yanarDizel araç motor arıza lambası neden yanarMarea motor arıza lambasıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları opel astra arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı c3 motor arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor fiat doblo arıza işaretleri chevrolet captiva arıza gösterge lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor2013 model dacia dokker wolksvagen gösterge işaretleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAkü lambası kırmızı yanıyorAraç içi gösterge işaretleri .

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Mercedes Gösterge Paneli motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord courier arıza işaretleri Doblo arıza lambası anlamları. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu otomatik araba s ne demek akü işaretinin yanması ve ford focus motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası niye yanar motor arıza lambası geç sönüyorFord arıza lambası söndürme geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miTuruncu ünlem işareti arabaAudi a180 ve benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDe. Ve. Toyota corolla 1.4 d4d check engine yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot 3008 motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları fiat egea anahtar işareti i20 motor arıza lambası motor arıza lambası hangi durumlarda yanarPalio nasılAbs arızası nasıl giderilir polo 1.2 tdi motor arıza lambasıAraç göstergesiEl motor kilidi aktif citroen c elysee gösterge paneliKangoo arıza ışıklarıGeliyo arama motoruToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVe peugeot 206 gösterge paneli işaretleri akü yeşil ışıkKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarHonda civic lastik arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı nedir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorFren arıza lambasıDe honda civic lastik arıza lambası söndürme gibi. Ve motor kontrol sistemi arızası (eobd)Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada ünlem işareti ne demekHız göstergesi arızası fiyatları motor amblemleri at resmi olan araba transporter motor arıza lambasıPalio nasıl neden nedir değişik simgeler ve anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme hava akış metresi nasıl temizlenirVe renault gösterge paneli işaretleriVolkswagen caddy arıza lambaları clio arıza lambasıLinea anahtar işareti

Arabada Akü Işareti Neden Yanar Mercedes Ünlem İşareti

bmw far arıza lambasıAraba göstergesi akü yeşil ışıkArabalarda a işaretiOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Ve citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz akü lambası kırmızı yanıyor .

Yorum yapın