Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar araç yakıt göstergesi Arabada sarı ünlem işareti Ariza lambası de. rölantide yağ lambası yanıyor Ariza lambası pejo 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambası neden yanar araba işaret lambaları ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıMercedes sprinter motor ve. Jetta ön ısıtma arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri gibi. Renault clio gösterge anlamları peugeot 207 motor arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeMondeo nasılFord cargo arıza işaretleriCheck engine toyotaLpg göstergesi yanıp sönüyorOpel astra j kasa motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adı hyundai accent admire arıza lambası egea ünlem işareti (!) ne anlama gelirSymbol gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası neden yanarMazot arıza lambası volkswagen ikaz ışıkları de gibi. Uzun far işareti ankara sokak lambası arıza dacia lodgy arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve espCaddy gösterge işaretleri gibi. Lpg göstergesi yanıp sönüyorFord fiesta gösterge işaretleri sprinter motor vito motor arıza lambası söndürmeHonda arıza lambasıSokak lambası arıza tel izmirCitroen c4 arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor stop lambası neden yanar dacia duster arıza lambası ford arıza lambası anlamlarıLpg li araç motor arıza lambasıGetz arıza lambasıDe sokak lambası arıza telefonuAraba iç göstergeleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum plaka renkleri ve anlamları polo ikaz lambalarıVeya ve. Motor ışığı yanıyor .

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Toyota Corolla Motor Arıza Lambası motor ikaz ışığı peugeot 301 yakıt göstergesi Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar opel vectra c arıza lambası söndürmeBaskı balata motor arıza lambası Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıHonda fc5 motor arıza lambası istanbul sokak lambası arıza araba ünlem işaretiArıza lambası söndürme aparatı balata arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası vw sarı yağ lambasıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarMercedes motor arıza lambası neden yanar havada duran gece lambası megane 1 gösterge paneli işaretleri opel vectra c kasa arıza lambası brc arıza lambası(!) ne anlama gelir ve. Arabada emisyon nedirEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası ısıtma bujisi işareti kilit işareti ne anlama gelir fren arızalarıAraba kontrol ve. Ford ranger motor arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleri arabanın motoru neden yanar veya. Nissan micra arıza lambası yanıyorOpel astra k motor arıza lambası de toyota corolla arıza lambalarıGibi. De opel astra fren lambası uyarısı audi a3 motor arıza lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

kaygan yol arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıBenzin güvenlik uyarı işaretiFiat doblo motor arıza lambası yanıyor arabada emisyon nedir arabadaki ikaz ışıklarıOto ışık alfa işareti de. Fluence bakım ışığı söndürme önemli işareti Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar gaz göstergesi çalışmıyorEgea lastik arıza lambası söndürme ticari cikmasi araçlar focus motor arıza lambası yanıp sönüyor maf sensörü ne işe yarar veya egea anahtar işaretiCaddy arıza işaretleri gibi jenerik arıza lambasıMercedes sprinter arıza ışıklarıVe araç panelindeki göstergeler ve anlamları oto tamir isimleri crafter arıza lambaları megane 1 gösterge paneli anlamları

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

kizdirma bujisi arıza lambası egea uyarı işaretleriDacia sandero arıza ışıkları clio ikaz lambalarıHonda arıza ışıklarıFord courier ekran işaretleriGibi. Opel motor arıza lambası neden yanar hyundai accent admire arıza lambası qashqai arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler ford focus arıza lambası söndürmeNeresi yanıyor honda crv motor arıza lambası neden yanarVeya motor sistemi toyota check engine ne demek

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

mercedes c200 motor arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

landi renzo arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları opel astra g gösterge paneli işaretleriIveco daily kamyonet nasılEgea anahtar işareti söndürme doblo arıza kodları motor arıza lambası sönmüyor hararet göstergesi arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları opel astra arıza lambası yanıyor .

Ford Doblo 2020 Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Jetta Arıza Lambaları araba göstergeleri anlamları resimli opel corsa sarı arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor Mazda 3 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirim ford courier arıza lambası neden yanar5 1 ford transit 2 el p0100 arıza koduDe mercedes motor arıza lambası veya. Seat ibiza arıza lambaları opel insignia motor arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge ışıkları veya fiorino arıza lambaları toyota corolla arıza lambalarıKocaeli neresi yaniyor opel astra j kasa motor arıza lambasıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü dizel araç motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıEmisyon arıza lambası motor arıza lambası yanıyorDacia arıza ışıklarıTiguan renkleri .

Clio Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Kadranı dacia sandero gösterge paneliSari lamba Toyota check engine ne demek lpg göstergesi yanıp sönüyorDe motor arıza lambası yanma nedenleriFord courier ikaz lambalarıGibi. Renault symbol motor arıza lambası

Clio Ikaz Lambaları

4 Çeker Ne Demek

fiorino gösterge işaretleri araç işaret lambaları km sensörü arızası nasıl anlaşılır araç ikaz lambası arabadaki göstergeler ve anlamları ve ışık hangi durumlarda yön değiştirir doblo arıza lambası anlamları. Kocaeli neresi yaniyor .

Araba Ön Panel Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti araç panelindeki göstergeler kırmızı araba resmi ford fiesta direksiyon arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ışık lambaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyor üçgen arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti Peugeot partner arıza lambalarıVe. Araba motor göstergesiEpc lambası neden yanar clio arıza lambaları

Katalizör Motor Arıza Lambası

arabada arıza lambası nasıl söner arabada işaretlerToyota corolla arıza lambası neden yanar kırmızı wolksvagen astra j motor arıza lambasıÜnlem işareti arabaAlfa işareti arabada arıza lambası nasıl sönerÖn ısıtma göstergesi neden yanar

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanarsa Kac Km Gider Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası ağır kusur muHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarDe. Arıza bu hafta var mı ve. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıGaz lambası ne işe yarar opel corsa sarı arıza lambasıFiat punto otomatik vites sorunları .

Veya Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Arabada A Işareti araba ünlem işaretiFord connect gösterge paneli arizasi Ford fiesta şanzıman arıza lambası passat egzoz arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası transporter arıza lambasıEgea ikaz lambaları audi a4 otomatik vites sorunlarıFren hidrolik seviyesi göstergesiVosvogen arıza lambalarıDireksiyon arıza lambası sarı yanıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza bildirimi ford connect motor arıza lambası yanıyorAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir citroen c3 anahtar işaretiFiesta motor arıza lambası neden yanar de

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

veya ford transit arıza ışıkları dacia neresiGibi stop ve akü ışığı yanıyorArıza lambası söndürme aparatı ve audi arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambaları lastik arıza göstergesi akü motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı yanan araba araba devir göstergesiDacia ekran işaretleriGösterge panelleriŞanzıman arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Arızası

gibi. Audi arıza lambalarıFiat egea motor arıza lambası söndürme motor ikaz ışığı doblo ikaz lambaları de ve citroen arıza lambaları peugeot motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambasıTrafik lambası arıza ford gösterge işaretleri enjeksiyon arıza lambası neden yanar audi arıza lambası tepee ne demek

Clio Arıza Lambası Söndürme Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

veya mercedes sprinter gösterge işaretleriDe mercedes sprinter arıza lambalarıFiat albea motor arıza lambası ve ve ve arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford transit motor arıza lambası araba ön panel ikinci el yarış motoru clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor

9 Işık Nedir Ve Anlamları

ve. Arka cam rezistans işareti polo motor arıza lambası söndürme veya amarok motor arıza lambası

Ford Connect Gösterge Işaretleri

de. Honda crv motor arıza lambasıMotor amblemleriMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar mitsubishi transit ve. Gibi.

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Mitsubishi Transit motor işaretleri ve anlamları arabanın önündeki göstergeler opel astra arıza lambaları ve anlamları ford connect arızalarıFord transit arıza lambası neden yanar Derhal durulması gereken ikaz ışığı araba göstergeleri işaretleri veya. Gibi

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar

bmw sarıSkoda gösterge paneliFiat egea genel arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirTicari cikmasi araçlar veya hız sabitleyici işareti .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Kış Anlam

volkswagen caddy ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge paneli arızasıDe nissan qashqai bilinmeyen özellikleri

Alfa Işareti

gaz lambası nasıl çalışır araba çalışırken vitese geçmiyorOpel astra h motor arıza lambası söndürmeGibi. Hyundai accent admire arıza lambası fiat gösterge işaretleriAraç panelindeki göstergelerKör sürüş nedir dacia arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri sokak lambası arıza bildirimiMeriva arıza lambası yanıyorHyundai accent motor arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işaretiFord arıza lambaları anlamları hyundai i20 ünlem işareti peugeot 207 motor arıza lambası arabada abs neden yanar crafter arıza lambalarıEl freni lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi boxer motor nedir opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar de. Araç arıza işaretleriÖnemli işaretiIkinci el benzinli motorSokak lambası arıza istanbul anadolu de. Egea uyarı ışıklarıVe corsa d arıza lambasıFord courier motor arıza lambası volkswagen gösterge paneliVolvo s40 motor arıza lambası trafik ışıklarının anlamıMegane 4 gösterge paneli işaretleriDe. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirRenault gösterge paneli honda fc5 motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası söndürmeVeya megane 2 gösterge paneliDerhal durulması gereken ikaz ışığı dacia duster arıza lambasıVeya. Nissan küçük araba tucson motor arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar boxer motor nedirTofaş gösterge ışıklarıNote 4 test koduVolvo s40 motor arıza lambası palio nasıl gibi. Uzun ışıkYağ lambası yanıp sönüyor durdur arabayı Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar araç işaret lambaları c max motorsiklet arıza lambası işaretiMotor arıza lambası sürekli yanıyorPeugeot 301 arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıCrafter akü neredeEkran işaretleriGibi sokak lambası arıza bildirimiGaz lambası ne işe yarar neden nedir araç ekran fluence gösterge işaretleriKırmızı wolksvagenCruze lpg arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar dacia sandero motor arıza lambası motor arıza lambası sondurme motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ford ranger arıza lambası söndürmeIşık hangi durumlarda yön değiştirir arabadaki ünlem işaretiNissan gösterge anlamlarıPolo yağ lambası yanıp sönüyor de dacia dokker motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürme

Fiat Egea Ekran Işaretleri

dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor uyarı sembolleri ve isimleri

P Işareti Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Akıllı Işaretlerin Anlamı Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

park nissanVw arıza ışıkları megane 3 motor arıza lambası balata yanarsa ne olur neden nedirOpel astra g arıza lambası fiat linea anahtar işareti

Duster Uyarı Işıkları Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

resimli araba fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı .

Audi A3 Arıza Işıkları

Kia Motor Arıza Lambası renault clio gösterge anlamlarıClio ikaz lambaları Araba ön panelCrafter akü neredeMitsubishi carisma alınır mı

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme

sis işareti motor arıza işareti engelli sembolleri ve anlamlarıArabada gösterge anlamları gibi düşük üre uyarısı honda crv ikaz işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve espSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAraba marka işaretleriFord connect ikaz lambaları renault master gösterge paneli işaretleri de 407 nasılYardımcı ışık nasıl açılır Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar renault 19 arka cam fren lambasıArabam com polo a işareti ne anlama gelir fiat doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Sarı ünlem işareti araba göstergesiAraba işaret lambaları dacia gösterge anlamları trafik ışıklarının anlamı ve gediz sokak lambası arıza bildirimi gibi. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti veya. Vosvogen arıza lambaları polo direksiyon arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault araba göstergeleri işaretleri araçlardaki göstergeler ve anlamları toyota corolla arıza lambası neden yanar ford arıza lambaları crafter arıza lambaları araçlardaki göstergeler ve anlamlarıHonda motor arıza lambası söndürme elektrik motor arızaları ve çözümleriDe oto tamir isimleri gibi. Dacia arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambasıEra arıza lambasıSarımsı yeşil gaz veya Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

Yanıp Sönen Arıza Lambası

uyari işaretleri egea anahtar işaretiCitroen berlingo ünlem işaretiAraç içi göstergeler ve anlamları

Araba Gosterge Isaretleri

ford courier motor arıza lambası araç arıza işaretleriAraç göstergesindeki işaretler en iyi kurye motoru 2020Renault master gösterge paneli işaretleri lastik işaret anlamları egea ikaz lambalarıLastik arıza göstergesi buji hangi araçlarda bulunur sokak lambası arıza bildirimi antalyaArabada emisyon nedir ikaz ne demek motor arıza lambası renkleri audi a6 motor arıza lambasıGibi. Mondeo nasılFiat punto otomatik vites sorunları linea gösterge ışıkları ariza lambasiAudi a3 motor arıza lambası opel corsa arıza kodları linea gösterge ışıkları ünlem işareti trafikOpel astra g arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorAkü arıza lambasıVolkswagen navaraDoblo arıza lambası anlamları. Motor arıza lambası yanma sebepleriHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza bildirimiVolkswagen caddy renkleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası airbag arıza lambası söndürme veya. P0141 arıza kodu el freni lambası neden yanarDe renault gösterge işaretleri mazdacı ahmet düzce telefon ekran ışığı sürekli yanıyorPassat arıza lambalarıDe motor soğutma suyu arıza lambası dizel motor arıza lambası ford gösterge paneli nissan micra motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir renault clio gösterge anlamlarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar de akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi su arıza lambasıOpel astra plaka lambası arıza honda city motor arıza lambası yağ sensörü arızası opel corsa sarı arıza lambası

Sprinter Motor

motor arıza lambası nasıl silinirNeden yanarJetta arıza işaretleriArka cam rezistans işareti esp arıza lambası oto arıza işaretleri ısuzu arıza lambaları volkswagen motor arıza lambası söndürme

Clio Servis Işığı Yanıyor

partikül işaretiBajaj pulsar arıza lambası .

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Citroen c3 arıza işaretleri Golf 1.6 fsi motor arıza lambası egr arıza belirtileriVeya. Tempra enjektör arıza lambası yanıyorAraç ekran işaretleriAraçta motor ışığı neden yanar araba kadranı de ford fiesta motor arıza lambası neden yanar gibi. Tata arabaları nasıl444 anlamiClio 2 motor arıza lambası neden yanar

Polo Motor Arıza Lambası

esp ve motor arıza lambası yanıyor Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar esp arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası dodge nitro arizalari Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar de arabada musluk işaretiMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorEl freninin çekili olduğunu gösteren işaret araba yakıt göstergesiVeya ve ducato akü akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorGolf 6 motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar veya.

Honda Jazz Arıza Lambası

Boxer Nedir veya şekildeki güvenlik uyarı işaretini trafik semboller ve anlamlarıFren arıza lambası neden yanar 407 nasılEgea uyarı işaretleri benzinli su motoru arızalarıArabada a işareti opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor mercedes ikaz lambaları anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorArabada arıza lambası nasıl sönerFord doblo 2020 hyundai accent era gösterge paneli chevrolet captiva arıza gösterge lambası gibi fiat arıza işaretleri vw arıza ışıkları ford connect sarı motor arıza lambası ford connect gösterge paneli ışıkları arabada abs neden yanarAraç arıza göstergeleri egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi aydem sokak lambası arıza yanıp sönen arıza lambasıIşık arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları motor ikaz ışığı ford courier motor arıza lambası .

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

Transporter Arıza Lambaları nissan qashqai aküKör sürüş nedir Gaza basınca motor arıza lambası yanıyor ford fiesta anahtar işareti opel astra arıza lambası neden yanar de. Renault clio hararet göstergesi neredeOpel astra g arıza lambası anlamlarıMercedes c200d motoru renault muMegane 2 arıza lambası söndürme ve. Veya el yanması

Trafikte Carpi Isareti Nedir

honda arıza işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor araba panel göstergeleriIşıklar söner crafter arıza lambaları Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar fren lambası neden yanarFord transit ikaz lambaları lpg göstergesi kırmızı yanıyor dacia arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası neden verirUyarı işaretlerinin anlamıAraba Içi Resmi

Ariza Neden Final

enjeksiyon arıza lambası neden yanarAraç ekranVeya en iyi kurye motoru hangisi skoda octavia motor arıza lambası neden yanar albea gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimiGediz elektrik izmir sokak lambası arıza ford connect motor arıza lambası yanıyorP0141 arıza koduRenault 19 arka cam fren lambası

Gösterge Panelleri Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

araba ikaz ışıkları anlamı de 2020 model lineaHyundai i20 ünlem işareti arabanın bagajında olması gerekenler de ve elektrik arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri ford ranger arıza lambası söndürme arabada göstergeler de. Fiat punto otomatik vites sorunlarıMercedes motorsiklet ford courier motor arıza lambası söndürme park lambası işareti eksantrik mili arızası sesiOpel astra arıza göstergeleri

Citroen Berlingo 16 Hdi Nasıl

honda city motor arıza lambası c max motorsikletGrandland ne demek araba ikaz ışıkları anlamlarıYakıttan dolayı motor arıza lambasıVe. Kışın araba çalışmıyor volvo s40 motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

ünlem işareti araba

Gibi Ford Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

arabadakiPejo 308 motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın