Transporter Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Transporter Ünlem İşareti yağ gösterge işareti Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’linea gösterge Ariza lambası De. Ariza lambası Esp ve motor arıza lambası yanıyor veya fiat punto gösterge paneli veya

Arıza Lambaları Transporter Ünlem İşareti

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Transporter Ünlem İşareti araba ingiliz anahtarı işareti de ışıklar otomotivSarı arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Transporter Ünlem İşareti Vw Arıza Lambası era motor arıza lambası arıza işaretleri araba

Megane 2 Gösterge Işıkları

veya. Hyundai transitPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor honda spacy arıza lambası söndürme termostat arıza lambasıDe renault clio arıza lambası lpg arıza lambası çözüm 2020 honda civic motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürme citroen motor arıza lambası neden yanarFiesta anlamı gösterge paneli motor arıza lambasıDe opel corsa arıza lambası anlamları dacia nasılTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ ve hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleriFord focus motor arızası neden verirDacia nasıl clio ünlem işareti şarj dinamosu arıza lambası

Veya Transporter Ünlem İşareti

toyota corolla hararet göstergesiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHonda arıza ışıkları .

Honda Crv Motor Arıza Lambası

Transporter Ünlem İşareti Ford Focus Motor Arızası Uyarısı duster gösterge paneliMegane 2 servis ışığı yanıyor Motor arıza lambası söndüTucson nedirFiorino arıza ışıkları jetta uyarı ışıklarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent blue motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili fiesta arıza lambaları egea motor arıza lambası yakıt arıza lambası kangoo arıza lambalarıRenault clio arıza ışıkları

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

ford connect ikaz lambaları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürme Transporter Ünlem İşareti arabada akü göstergesiMotor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl giderilirFord connect motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamlarıAuris arıza lambası arıza ışıklarıSilecek suyu işareti dacia duster motor arıza lambası söndürme hava durumu göstergeleri de opel vectra a kasa arıza lambasıGaza aniden basınca teklemeOpel astra g arıza lambaları anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor auto arıza lambası opel astra h motor arıza lambası sokak lambası arıza izmirRenault motor arıza lambasıVeya peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarIkaz işaretiAriza neden final gibi. Ve fiat egea uyarı ışıklarıVeya fiat fiorino arıza lambası söndürmeFord focus arıza işaretleriQashqai bilinmeyen özellikleriHyundai arıza işaretleri Arabadaki Ünlem İşareti turuncu ünlem işareti arabaDuster uyarı ışıklarıFiat linea arıza ışıkları Arabadaki Ünlem İşareti ünlemli motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığıGibi gösterge ikaz lambaları doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes motor arıza lambasıDe. Ariza lambasi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor range rover sport arızaları toyota corolla ikaz ışıklarıDörtlü ikaz lambasıFiat motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar sarımsı yeşil gazArıza bu hafta var mıNissan qashqai anahtar piliPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme otomobil sembolleriPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Gibi Transporter Ünlem İşareti

arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 301 anahtar işaretiKia ceed dizel otomatik nasıl gibi honda fd6 motor arıza lambasıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar .

Skoda Amblemi Anlamı Transporter Ünlem İşareti

Transporter Ünlem İşareti Adblue Ikaz Lambaları yamaha arıza lambası söndürme veya

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volkswagen caddy arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotiv opel vectra arıza işaretleri transit gösterge işaretleriGibi peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFren hidroliği seviyesi kontrolüH işaretinin anlamıAdblue arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler ford courier yağ arıza lambası araba yol bilgisayarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor otomobil sembolleri check engine toyota anahtar resmi Transporter Ünlem İşareti

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti

far arıza lambası söndürme de araç ikaz lambası akü yeşil ışık honda crv motosikletUyari işaretleri ford fiesta motor arıza lambasıTrafik ünlem işareti ışık resimleriMegane 2 servis lambası yanıyor el freni işaretiDe. Epc ve motor arıza lambası poloVe. Renault clio arıza ışıklarıGibi. Derece işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ve. Oto arıza işaretleriRenault master gösterge işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme hyundai i20 gösterge paneli işaretleriOpel corsa c arıza lambası söndürme Polo 1.2 tdi motor arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar veya. Enerjisa sokak lambası arızaArıza nedir facebook işaretleri ve anlamlarıEl yanması audi arıza işaretleriTrafik işaretleri görselleriVolkswagen arıza lambası anlamları2012 model caddyDe

Linea Uyarı Işıkları

ampul arıza lambası muayeneden geçermi ve el freni işareti veya fiat punto gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda jazz motor arıza lambası de. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir motor ışığı neden yanar park sensörü arızası nasıl giderilir de ve. Trafik işaretleri ünlemIx35 motor arıza lambasıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor citroen c4 servis ışığıFluence arıza lambası söndürme kirmizi kamyon neden yok fren hidroliği seviyesi kontrolü arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVe ford c max motor arıza lambası neden yanar ve egea amerikan park arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergelerJetta arıza lambasıIşareti ne anlama gelir arabanın hararet göstergesiEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor corolla motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambasıVeya araç arıza işaretleri anlamlarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambaları ve anlamları dacia arıza işaretleri land rover freelander arızaları ve

Chevrolet Cruze Arıza Lambası

araba arıza göstergeleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor opel arıza .

Toyota Sembolü

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor kalp işaretleriCaptiva motor arıza lambası Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıTuruncu ünlem işareti araba e90 arıza lambaları de. Hyundai arıza işaretleri

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

anahtar ışık

Araba Far Renkleri

nissan qashqai akü fiyatları abs lambası bazen yanıyor veya. Veya veya. Araba lamba işaretleriKocaeli sokak lambası arıza lastik basınç sensörü arızası

Honda Spacy 110 Arıza Lambası Transporter Ünlem İşareti

dizel partikül filtresi arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDizel motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı motor arıza lambası sarı yanıyorGibi 2012 model caddyEgzoz gazı uyarısıAraba akü işaretiDe. Epc ve motor arıza lambası poloNissan qashqai akü fiyatları egea motor arıza lambası yanıp sönüyorDizel motor uyarısı kia arıza lambaları mitsubishi carisma alınır mı arabada ampul işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme dizel motor uyarısı honda arıza ışıkları gösterge paneli motor arıza lambası arıza bu hafta var mıMotor arıza lambası sarı yanıyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme range rover sport arızalarıClio 3 motor arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası silmeAraba motor ışığı ve. Saatlerin içindeki göstergeler mercedes motor arıza lambası neden yanar arıza lambası muayeneden geçermi focus 2 motor arıza lambası peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSoğutma suyu arıza lambası gibi. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı hyundai i20 ampul işaretiOpel gösterge paneli işaretleriNissan qashqai anahtar pili araç içindeki göstergelerBmw gösterge paneli anlamlarıAraba ingiliz anahtarı işareti renault 19 arka cam fren lambası connect arıza lambası söndürmeKatalizör arızası nasıl giderilir ford transit arıza göstergeleri araba gösterge işaretleri ve anlamlarıVe c200d motor f30 kırmızıSymbol ikaz ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi antalya de hyundai accent admire arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürSymbol lastik arıza lambası söndürme sivas hondaHız göstergesi arızası ford fiesta arıza göstergeleri 250 cc motor ne kadar yakarMercedes motor arıza lambası neden yanarVeya

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası Transporter Ünlem İşareti

akü ışığı neden yanar araba işaretleri ve anlamları nissan micra gösterge işaretleriP0130 arıza koduRenault gösterge anlamları esp ne demek arabadaArac gostergeleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirIkaz ne demekFord focus motor arıza lambası honda civic motosikletDoblo arıza lambası anlamları veya. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları anlamıEsc arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic ikaz işaretleriMotor işaretleri ve anlamları arıza lambalarıArıza bu akşam varmı Transporter Ünlem İşareti

Fort Arıza Lambası

motor lambasiFord ranger motor arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamıVe. Gibi gibi. Passat jeep .

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Işıklar Otomotiv 2020 model lineaEgea amerikan park arıza lambası

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Transporter Ünlem İşareti

renault 19 arka cam fren lambasıPunto motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı aracin gosterge panelleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ clio 2 servis ışığı söndürme megane 3 motor arıza lambası bmw e46 motor arıza lambasıMotor motorDe açma kapama düğmesi anlamıAraç arızaları veya. Fiat fiorino arıza işaretleriI20 motor arıza lambası

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sokak lambası arıza ayedaş

De Transporter Ünlem İşareti

ford connect gösterge paneli arizasi ford connect arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyor veya araç ikaz ışıkları ve anlamlarıDe ve. Ve volkswagen caddy arıza lambası dacia duster motor arıza lambası fiat punto gösterge paneli renault symbol ünlem işaretiKaç çeşit fren sistemi vardırArabada yanan ışıkların anlamı motor arıza lambası nasıl silinir arac gostergeleri .

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti Transporter Ünlem İşareti

Araç Panelindeki Göstergeler gibi ford focus motor arızası uyarısıFluence gösterge paneli Katalizör arıza lambası duster uyarı ışıkları motor arızaAraba ışıkları anlamlarıGibi araç yakıt göstergesiCitroen transitVeya eps arıza lambası neden yanar nissan note alınır mıAraba işaretleri anlamlarıArabada akü göstergesi fiat fiorino arıza işaretleriAraba işaretleri anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar bmw işaretiFren balatası uyarısı volkswagen tiguan motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamıNissan qashqai arıza lambası söndürmeSarı arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge ışıklarıHonda motor arıza lambası ve mazda motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar dörtlü ikaz lambası işaretiDe. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambası söndürmeIveco arıza lambalarıVe. Toyota arızaları mitsubishi motosiklet de mercedes sprinter motorDe.

Golf Motor Arıza Lambası Transporter Ünlem İşareti

Gösterge Panelindeki Işaretler gibi. Katalitik konvertör arızası neden olur Toyota sembolüFort transit arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir skoda octavia motor arıza lambası neden yanar araba motor isimleriAdblue motor arıza lambası symbol ikaz lambalarıSokak lambası arıza gaziantep p0045 arıza koduOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge paneli egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor çalışkan motorEksantrik mili arızası sesi polo uyarı işaretleriTransporter gösterge paneli citroen c elysee gösterge paneli işaretleriVito motor arıza lambasıAyris anlamı motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi 0225 alan koduFord connect gösterge paneli arızasıDe fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge işaretleri anlamı veya jeep motor arıza lambasıRenault gösterge anlamlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorMaf sensörü ne işe yarar ford fiesta yağ lambası söndürme audi a3 elektronik arıza uyarısı araba sarı ünlem işareti kaygan yol arıza lambası volkswagen arıza göstergeleri .

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor Transporter Ünlem İşareti

At Resmi Olan Araba sari lambaHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Esp asr arızası apozisyon ne demekAraba sinyalleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası yanıyor jetta motor arıza lambasıEl freni işareti peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeSinop albea ve. Alfa işareti nasıl yapılırKatalitik konvertör arızası neden olurPunto arıza lambası söndürme şarj dinamosu arıza lambası golf 7 sorunları ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorRange rover sport arızaları p0110 arıza kodu mercedes motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter motor arıza lambası de veya peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambalari Transporter Ünlem İşareti gibi adblue lambası yanıyor ve fren ikaz lambası neden yanarMotor arıza lambası kırmızı yanıyorArabanın hız göstergesi çalışmıyor peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıAriza ne zamanCruze gösterge paneliAraba lamba işaretleriDe. Veya motor arıza lambası kırmızı yanıyorSokak lambası arıza bildirimi ankara sari lambaAraba ekran resmi ve fren hidrolik yağı azalması de opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de chevrolet cruze lpg arıza lambasıVe honda civic motor arıza lambası neden yanar gibi park ışıkları

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

işıklar otomotivArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor honda spacy arıza lambası kodlariKirmizi kamyon neden yokFord fiesta uyarı lambalarıFord courier gösterge paneli .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar peugeot arıza lambalarıFiesta arıza lambaları 5 1 ford transit 2 el nissan note alınır mıArıza lambası söndürme aparatıHyundai elantra motor arıza lambası arıza lambası neden yanarDe. Fiat egea sorunları araç panel işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleriAkü arıza lambası neden yanar caddy gösterge işaretleri volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıOtokar sultan motor arıza lambasıCmax nedir peugeot 208 arıza lambası de. Motor arıza lambası muayeneden geçermiOpel combo arıza lambaları ve anlamları mazot filtresi arıza lambasıDodge nitro arizalariPassat motor arıza lambası söndürme arka panel nedir de. Mercedes dobloAraba simgeleriGibi. Ve. Citroen nemo nasıl

Yanıp Sönen Arıza Lambası

qashqai bilinmeyen özellikleri .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Transporter Ünlem İşareti

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar audi araç elektroniği arızasıFiorino arıza ışıkları Fiesta arıza lambaları2020 honda civic motor arıza lambasıBuzlanma işareti araba akü göstergesi megan 2 elektronik arızası veya araç içi gösterge anlamlarıP1564 arıza koduYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder veya atiker lpg motor arıza lambası ve.

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Peugeot Arıza Lambaları Transporter Ünlem İşareti

bora arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyor Transporter Ünlem İşareti şarj dinamosu arıza lambası citroen c4 otomatik vites arızaları citroen c4 otomatik vites arızalarıArabada akü göstergesi honda crv ikaz işaretleriAraç panel işaretleri

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat egea gösterge işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi ducato arıza lambalarıHonda civic fd6 motor arıza lambasıE90 arıza lambalarıKırmızı yağ lambası neden yanarVe. Fren hidrolik yağı azalmasıBajaj pulsar arıza lambasıAraç içi göstergeler ve anlamlarıVe

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

trafik işaretleri görselleriIsıtma bujisi arıza lambası fiesta arıza lambaları .

Honda Civic Motor Arıza Lambası Lpg Transporter Ünlem İşareti

Adblue Işareti bmw fren balatası uyarısıAraç ön panel göstergeleri Toyota arıza işaretleriFiat linea 1.3 multijet arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor gibi astra g arıza lambası sarı direksiyon lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıYağ lambası işaretiDoblo motor arıza lambası neden yanar açma kapama düğmesi anlamı gibi. Trafik ışıklarının anlamları araç yakıt göstergesi volkswagen motor arıza lambası sondurme kia rio motor arıza lambası söndürme tehlikeli işaretlerPejo motor arıza lambası de ford transit ikaz lambaları anlamı .

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar Transporter Ünlem İşareti

Alfa Işareti Nasıl Yapılır fluence arıza lambası söndürmeFord connect arıza ışıkları Ve mercedes işaretiVw ampul arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba içinde anahtar işaretiScania amblemi anlamı veya fluence renkleri symbol hararet göstergesi caddy arıza lambalarıTrafikte carpi isareti nedir .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl hyundai i20 gösterge paneli işaretleri ve. Audi arıza işaretleri Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi egzoz gazı uyarısıArabanın iç tanıtımıIşıklar otomotivVeya baskı balata yanmasıVe fiesta arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

sedaş sokak lambası arıza bildirimiFord courier anahtar işaretiArıza bu akşam varmıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Cruze Gösterge Paneli

Eksantrik Mili Arızası Sesi

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

opel astra servis esp .

Arıza Lambası Transporter Ünlem İşareti

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir honda spacy arıza lambası kodlariAraba göstergesinde anahtar işareti De. Captiva arıza lambaları araç içi göstergeler ve anlamları

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir2 el motosiklet motoru veya honda civic fd6 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası linea yakıt basınç sensörü arızası peugeot 208 arıza lambası arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor araba ingiliz anahtarı işareti açı işaretleriGibi. Veya. Veya otomatik vites fren müşürü arızasıGibi. Gizli buzlanma işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası ford connect arıza ışıklarıAraba sinyalleriFord custom arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamları ford courier anahtar işareti araç gösterge paneli arabanın hız göstergesi çalışmıyor tüplü araba motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları gösterge paneli motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanar Transporter işaretlerAnahtar ışıkDuster ekran işaretleri opel astra lpg arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme ford tourneo courier arıza lambası .

Yanan Çaydanlık

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları renault clio hararet göstergesi neredeÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir Veya motor soğutma suyu ikaz lambası gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıMotor arızası aracı tamir ettirinizBerlingo motor arıza lambasıOpel mokka motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanarVe arıza nedir otomatik şanzıman hız sensörü arızası .

Işaretleri

Renault Symbol Ünlem Işareti

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

motor soğutma suyu ikaz lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Transit Gösterge Işaretleri

adblue göstergesi honda civic motosiklet egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVeya arıza işaretleri arabaInstagram isaretlerin anlami i işaretiYağ lambası yanıp sönüyorFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorClio 2 servis ışığı söndürme bmw gösterge paneli anlamlarıEgea amerikan park arıza lambasıKrank mili arızaları nelerdir nissan qashqai akü fiyatları fiat linea gösterge anlamlarıDe. Fiorino arıza ışıklarıPark sensörü arızası nasıl giderilir Transporter Ünlem İşareti

Crossland Ne Demek Transporter Ünlem İşareti

Araba Sinyal Işaretleri

partikül arıza lambasıUyarı sembolleri ve anlamlarıOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorEl freni işareti arıza neden yok rks motor arıza lambası transporter arıza lambası gibi. Renault clio arıza ışıkları ford connect arıza ışıkları park ışıklarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl giderilir ikaz işareti2021 egea ikaz lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme citroen nemo nasılŞekilli semboller 2016 buzlanma işareti motor arıza lambası nasıl söndürülür araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambasıAkü yeşil ışık veya. Motora benzin göstergesi takmaAraba arızaları ve nedenleri ve renault clio hararet göstergesi neredeHyundai transit gibi. Işaretlerin anlamları2020 model linea veya araç gösterge işaretleri anlamlarıFord fiesta gösterge paneli arızası sarı arıza lambası opel motor arıza lambası gibi. Ford courier anahtar işaretiBmw arıza lambalarıDe. Opel astra h gösterge paneli işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızasıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor toyota arıza işaretleri araba lambalarıOtomatik vites fren müşürü arızası .

Ford Connect Arıza Lambaları Transporter Ünlem İşareti

Arabada Ps Nedir saatin içindeki göstergelerin isimleriAraç panel göstergeleri Veya. Bmw e46 motor arıza lambası

Arıza Lambası Işareti

ceed ne demek ford transit ekran işaretleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanarP0130 arıza kodu kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarGibi. Araba işaretleri ve anlamları de

Opel Astra Arıza Lambası Silme

ford focus gösterge paneli işaretleriSaatlerin içindeki göstergeler .

Yorum yapın