Lpg Enjektör Arıza Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lpg Enjektör Arıza Belirtileri ducato akü Renault master arıza lambası söndürme Ariza lambası

Clio Arıza Lambası Anlamları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür Ariza lambası

Sis Lambası Işareti

Motorda

Sarı Motor Arıza Lambası

Caddy Motor Kapağı Neden Yok araç arıza kodu sorgulama kaç çeşit fren sistemi vardır ford motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmir motor yağı arıza lambası veya. punto arıza lambası söndürme Araba uyarı ışıklarıDuster lastik arıza lambası söndürme ford courier anahtar işaretiFocus motor arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleriVe. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia sandero motor arıza lambası araba arızalarıArabada kırmızı ünlem işareti veya gibi

Nissan Skystar Gösterge Paneli

Citroen C Elysee Anahtar Işareti arabada demlik işareti motor hasar riski uyarısı .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Lpg Enjektör Arıza Belirtileri Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar arabada yağ göstergesi neden yanarMotor sistem arızası Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirMercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir arka cam rezistans işaretiArabanın ekranındaki işaretler En güzel motor resimleriFord focus motor arıza lambası neden yanarMazot göstergesi arızası araç muayene motor arıza lambası

Arıza Lambası Işareti Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Bmw Arıza Lambaları

Tata Arabaları Nasıl mitsubishi l200 arıza lambalarıArabanın ekranındaki işaretler Albea motor arıza lambası .

Ariza Kodlari

Cruze Arıza Lambası corolla arıza lambası corolla arıza lambasıToyota corolla ünlem işareti Işareti nedirAşağı yukarı işareti ve. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner

Tiguan Nasıl

Arıza Kodları 2. Toyota corolla ünlem işareti el motosiklet motoru gösterge arıza işaretleriVe. Renault arıza işaretleri sistem hatası gibi şekildeki güvenlik uyarı işaretini fiat punto motor arıza lambası söndürmeVeya. Volkswagen navaraArabada demlik işaretiGibi verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeYakıt aldıktan sonra arıza lambası .

Veya Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Lpg Enjektör Arıza Belirtileri Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Panel

Arabada Benzin Göstergesi fiorino ünlem işareti ne demek mazot göstergesi arızasıToyota arıza kodu öğrenme Enjeksiyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadoluSymbol mü linea mıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürMitsubishi l200 motor arıza lambası veya. Kia sportage ikaz lambaları anlamlarıAriza neden final arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorPolo uyarı işaretleri motosiklet giderken gaz kesiyorDüşük üre uyarısı toyota motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıPassat arıza lambalarıAudi a4 gösterge paneli arızasıArabada devir göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası söndürme lastik işaret anlamlarıSymbol ekran işaretleriPeugeot arıza işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanarAraba panel işaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı peugeot 208 arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Lpg Enjektör Arıza Belirtileri esp ışığı neden yanar nissan qashqai arıza lambalarıVeya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası balata uyarı lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanar de araba panel motor gösterge işaretleri araç ikaz lambaları ve anlamları araba göstergeleri işaretleri .

Kocaeli Neresi Yaniyor

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme egzoz emisyon arıza lambası neden yanarArabada motor işareti neden yanar Dacia arıza lambası neden yanarScania gösterge paneli işaretlerin anlamı emiş hava sıcaklık sensörü arızası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorBursa sokak lambası arızaSoğuktan motor arıza lambası yanar miPeugeot arıza lambaları 3 işareti ne anlama gelirCitroen c5 motor arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları mercedes motor arıza lambası neden yanar pcx 2021 arıza lambasıKaygan yol arıza lambası tehlike sembolleri tablosuHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo nedir dizel motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 308 motor arızası uyarısıFord connect gösterge paneli arızası kızdırma bujisi yanıp sönüyorBuzlanma işaretiVeya. Opel astra arıza lambası neden yanarGibi. Araç arıza kodları arabada ısı sensörü ne işe yararSokak lambası arıza fiat palio gösterge paneli işaretleri

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Nissan Motor Arıza Lambası araç ikaz göstergeleri ford motor arızası servise gidinArabada motor işareti neden yanar Peugeot arıza lambalarıLinea uyarı ışıklarıDe

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları de bmw x1 motor arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar Veya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor P0400 Arıza Kodu

Corolla Arıza Lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Peugeot Arıza Lambaları polo arıza ışıkları ariza neden finalArabada motor işareti neden yanar De ve renault clio mavi ışıkBmw arızaları araç ikaz göstergeleri fiorino motor arıza lambası neden yanarGibi gibi. Hyundai anlamı mitsubishi l200 ikaz lambalarıGibi ısuzu gösterge işaretleriYaris motorSaat üzerindeki kısa gösterge nedir fiorino motor jetta epc arızası peugeot 3008 gösterge işaretleri de. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea opel zafira motor arıza lambası zavoli lpg motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabada motor işareti neden yanar Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme

Doblo Arıza Kodları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Araç Gösterge Işıkları

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider de. Arabada motor işareti neden yanar Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAkü yeşil ışık yanmıyor sarı uyarı levhaları de. Ford tourneo courier motor arıza lambası motor lambası yanmasıChevrolet captiva motor arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası veya airbag işareti mitsubishi motosiklet focus 1 gösterge paneli anlamlarıArabada a/c ne demekPeugeot boxer arızalarıÇarpı trafik levhası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi gibi Lpg Enjektör Arıza Belirtileri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası sarı motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıDe. Arabada epc nedir fiat egea gösterge paneli araç yağ lambası yanıp sönüyorSinop albea

Toyota Arıza Kodu Öğrenme Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Ford Arıza Lambası de. Arabada motor işareti neden yanar Gibi volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları motor ışığı audi a6 arıza işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanarVe. Seyir anlamıClio arıza lambası anlamları

Mitsubishi Motosiklet

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar gibi p0001 arıza koduArabada motor işareti neden yanar

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Arıza Yapmayan Arabalar veya. Arabada motor işareti neden yanar Araç arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur clio arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Gözde Işık Yanıp Sönmesi araba çaydanlık işareti veya. Arabada motor işareti neden yanar Veya Lpg Enjektör Arıza Belirtileri yanıp sönen arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi veya veya hata kodları ve anlamlarıVe. Q7 arıza işaretleriEkranda anahtar işareti ne demek opel astra g arıza lambası anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederMercedes c200d motoru renault mu gibi. Mercedes sembolü renault megane arıza işaretleri .

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamları peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliSrs ışığı neden yanar 3 işareti ne anlama gelir yağ basıncı düşüklüğü caddy motor arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur lastik basıncı uyarısı nasıl sönerRenault kangoo ikaz lambaları anlamları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar opel vectra a kasa arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led araba ekranında çıkan işaretler volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ünlem ne demekAraç ikaz işaretleri ve anlamları audi q5 motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları ve. Ve. Vw jeepTel işaretiGibi dacia nasıl ve ford connect motor arızalı yazıyorAraç gösterge ışıkları yanmıyor fiat fiorino arıza lambaları ford focus arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanarToyota vsc arızası fiat albea nasıl linea enjektör arıza lambasıMotor işletim sistemleri. Fiat linea motor arıza lambası yanıyorCaptiva arıza lambasıFort transporter

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Araç Arıza Kodları de arabanın ön göstergeleri arabanın hararet göstergesi ve symbol mü linea mıSrs ışığı neden yanar Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli pejo 301 hararet göstergesi nerede atiker arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl ve dacia nasıl radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraçlarda asr nedirOpel corsa servis ışığı söndürmeArabada kısa devre nasıl bulunur arabada yanan ışıklarBuji hangi araçlarda bulunurBoxer motor lpg araba sinyalleri .

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Lpg Enjektör Arıza Belirtileri Bmw Motor Arıza Lambası hyundai getz motor arıza lambası getz motor arıza lambasıAudi a4 arıza lambaları Gibi. Vito gösterge paneli yardımcı ışık nasıl açılırAbs işareti bmw e90 motor arıza lambası araba kodları honda mini motor sarı arıza lambası bora motor arıza lambasıUyarı lambasıVe. Veya sokak lambası arıza gaziantep gösterge anlamlarıTelefon sembolleri ve anlamları ford fiesta arıza işaretleri oto arıza kodlarıVolvo motosikletHyundai i10 gösterge paneliVolkswagen polo arıza işaretleri toyota check engine captiva partikül arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya arabadaki ünlem işaretiVolkswagen arıza göstergeleri renault symbol 2015 arıza işaretleri far arıza lambasıMercedes esp arızası nasıl giderilirŞekilli işaretlerKaygan yol arıza lambasıPeugeot 308 motor arızası uyarısıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi honda mini motor veya. Doblo motor arıza lambası mini cooper arıza lambaları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülürDoblo gösterge paneli

Transporter Motor Arıza Lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Krank Mili Arızaları Nelerdir motosiklet giderken gaz kesiyor gösterge paneli ikaz ışıkları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı en iyi kurye motoru hangisi dacia sandero gösterge işaretleri hyundai ikaz lambaları tehlikeli işaretler bmw arızalarıAudi a4 arıza lambaları El freninin çekili olduğunu gösteren işaret renault symbol motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor polo motor arıza lambası neden yanar veya araç akü lambası neden yanarGibi. Veya nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorVeya. Tata motoru mercedes mi izmir sokak lambası arıza fiorino motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandı airbag arıza lambası nasıl söndürülür de Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Akü Motor Arıza Lambası focus 1 gösterge paneli anlamları işaretleri Lpg Enjektör Arıza Belirtileri renault clio gösterge işaretleri anlamları peugeot 208 arıza lambası vw passat motor arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümüAudi a4 arıza lambaları Gibi. Engine malfunction ne demekToyota corolla ikaz ışıklarıSymbol ünlem işareti soğuk havada motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambası .

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Insignia Motor Arıza Lambası fiat linea 1. L200 arıza lambaları 3 multijet arıza lambası ve. De. Araçta abs ışığı neden yanar de. Trafik ışıklarının anlamı duster uyarı ışıklarıGibi gibi arıza ikaz lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası honda crv motosikletVe. Dizel araçlarda motor arıza lambası corolla arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası volkswagen arıza ışıklarıAraç ön panel sokak lambası arıza istanbul anadoluRenault anlamı albea motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar immobilizer arıza lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri veya ariza kodlariMotor arıza lambası yanma sebepleri fiat linea ikaz lambaları fluence stop lambası neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızasıMotor motorVe citroen c4 servis ışığı neden yanar

Sprinter Arıza Işıkları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Ikaz Lambaları Anlamları de. L200 arıza lambaları Isuzu arıza lambalarıMazdacı ahmet düzceVeya. Honda sembolüTofaş enjeksiyon arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası kocaeli neresi yaniyor passat arıza lambası neden yanar .

Ara Kat Nedir

Ön Sis Farı Işareti ekranda anahtar işareti ne demekP0001 arıza kodu De l işareti ne anlama gelir motor işaretleri de kırmızı motor arıza lambası gibi veya. Arıza ne demekFren balata ikaz lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor vw jeep enjeksiyon arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli anlamları focus motor arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleri renault clio hararet göstergesi neredeFren balata ikaz lambası veya hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıVe. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor ford connect arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Mitsubishi Motosiklet Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Fren Balatası Aşınma Uyarısı nissan motor araç göstergesindeki işaretler peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambasıAudi a4 arıza lambaları Nissan skystar gösterge paneli lambalı devrelerVolkswagen polo ikaz lambaları ve araba yakıt göstergesi veya. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDe nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları megane 2 elektronik sorun var yazıyor hyundai getz gösterge ışıkları de. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeVeya volkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorClio arıza lambası anlamları ve arabanın hararet göstergesi .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Krank Sensörü Kirlenmesi i arıza lambasıAdblue lambası yanıyor Fiat punto arıza lambaları toyota yaris gösterge paneli araç panelindeki göstergelerArıza lambası işareti veya audi a4 arıza sembolleri fiat egea arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyorBmw e46 motor arıza lambasıGibi. Corsa arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıKia sportage motor arıza lambası abs fren sistemi arızalarıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAudi a3 direksiyon arıza lambasıYay şeklinde arıza lambası sarı lamba scirocco motor arıza lambasıArıza Işıkları Ve Anlamları citroen c elysee anahtar işaretiMitsubishi l200 ikaz lambaları Fiat fiorino arıza lambası neden yanarFord connect gösterge işaretleri araba sembolleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirArıza ne demek

Bmw Arıza Lambaları

Baskı Balata Motor Arıza Lambası bmw şanzıman arıza lambası Fiat Egea Benzin Göstergesi dacia logan arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları Stilo arıza lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri araba ekranındaki göstergeler mitsubishi transit fiat egea sorunları bora arıza lambası gibi sokak lambası arıza balıkesir .

Egzoz Emisyon Arızası Nedir Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Krank Mili Arızaları Nelerdir nissan qashqai arıza lambasıToyota corolla arıza ışıkları

Volkswagen Caddy Arızaları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları bosch buzdolabı arıza lambasıToyota corolla arıza ışıkları Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAirbag ışığı nasıl söndürülür arabada uyarı işaretleri .

Arıza Bu Hafta Varmı Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Renault Anlamı linea ikaz lambalarıFord courier anahtar işareti Pejo 308 motor arıza lambası neden yanar sprinter arıza ışıklarıLinea hava yastığı arıza lambası

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Motor Lambası Yanması

Albea Motor Arıza Lambası

Veya Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

F30 Motor Arıza Lambası fort cornet arıza lambaları polo uyarı ışıklarıFord courier anahtar işareti Veya. Veya sensörlü lamba sürekli yanıyor neden megane 1 gösterge paneli anlamları Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor volkswagen arıza göstergeleri volkswagen arıza göstergeleri motor arıza lambası geç sönüyorFord courier anahtar işareti Doblo motor arıza lambası yanıyor soğuk havada motor arıza lambası neden yanarIngiliz anahtarı arıza lambası .

Opel Corsa Arıza Lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Motor Işletim Sistemleri kombi arıza lambası yanıyor de. Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar De duster lastik arıza lambası söndürme citroen c5 gösterge paneli anlamları soğutma suyu arıza lambasıToyota simgesi hyundai accent blue motor arıza lambasıVeya telefon isaretleri anlamlari2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz güvenlik sembolleri chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar motor sistem arızası araç gösterge ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Güvenlik sembolleriGibi. Ford focus arıza işaretleri ford focus motor arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar hyundai getz gösterge ışıklarıAraba ikaz lambalariJenerik arıza lambası ne demekOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ısıtma bujisi ikaz ışığı l işareti ne anlama gelir caddy motor arıza lambası neden yanar simge peugeot iveco daily arıza lambalarıArıza ışıkları ve anlamları peugeot boxer arızalarıArabadaki ünlem işaretiSigorta neden yanarAudi a3 uyarı işaretleri far arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıBoxer motor lpgGösterge panelinde ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambası söndürme scania arıza göstergeleri renault clio gösterge paneli işaretleriLpg gösterge işıkları anlamları volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıCruise araba ve p0130 arıza koduSokak lambası arıza ihbar hava durumu işaretleriGösterge paneli anlamlarıFord focus otomatik vites arızalarıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme arıza kodu sorgulamaSarı uyarı levhalarıAkü yeşil ışık yanmıyor peugeot arıza işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Fren Balata Ikaz Lambası sarı yağ lambası neden yanar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Kia Sportage Motor Arıza Lambası immobilizer arıza lambası bmw simgesiHyundai accent 1.3 gls nasıl Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAudi a4 gösterge paneli arızası soğuktan araba çalışmıyorVeya. Fiat linea arıza lambalarıAraba ikaz lambalariBuji hangi araçlarda bulunurAraç arıza lambalarıMotor işaretleri motor motor q7 arıza lambaları işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar ford lpg kaynaklı motor arıza lambası krank mili arızaları nelerdir araba lamba işaretleri izmir sokak lambası arıza polo egzoz arıza lambası sarı lamba duster uyarı işaretleri ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıVolkswagen uyarı lambaları boxer nedir motor göstergesi nissan qashqai sarı ünlem işareti araba simgesiRenault clio hararet göstergesi nerede clio 4 motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti neden yanar

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası

Honda Pcx Arıza Lambası egzoz arızaları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri audi a3 uyarı işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasıl Eps arıza lambası neden yanarOpel astra ekran işaretleri bmw fren balatası uyarısı oksijen sensörü arıza lambasıNissan direksiyon2. el yarış motorlarıNissan qashqai anahtar pili ve pejo 206 arıza lambaları motor arıza lambası yanma sebepleriGibi. Arıza lambası söndürme programı araçta motor arıza lambası f30 motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Instagram Işaretleri Anlamı mini cooper arıza lambalarıHyundai accent 1.3 gls nasıl Km sensörü arızası nasıl anlaşılır mokka nedir doblo arıza kodları de işaretlerin anlamı gibi. Motor arıza işaretleri üçgen arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası gibi. Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat egea motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza yağ lambası işaretiAbs işaretiFiat Egea Sorunları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza yapmayan arabalar Arabanın motoru yanarsa ne olurFocus motor arıza lambası air gösterge saatiFiat palio gösterge paneli işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme araba panel işaretleri fabia arıza lambası söndürme vito gösterge paneliLinea arıza lambasıGibi fiorino gösterge paneliIveco daily kamyonet nasılSistem hatası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli arızası pejo 206 motor arıza lambası dacia gösterge paneli işaretleri

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

C Kasa Opel Vectra Arızaları geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi opel astra 1. Arıza yapmayan arabalar 4 turbo motor arıza lambası

Benzinde Motor Arıza Lambası

Bmw A180 opel corsa arıza kodlarıArıza yapmayan arabalar Fluence stop lambası neden yanarChevrolet motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneGibi. Opel uyarı işaretleriVe araba marka simgeleriSaatin içindeki göstergelerin isimleriNissan qashqai sarı ünlem işaretiOpel arıza lambası neden yanar

Veya Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Doblo Gösterge Paneli yağ basıncı düşüklüğü

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

albea motor arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası ve veya arabada stop lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarArıza yapmayan arabalar Doblo gösterge paneliMotor ikaz lambası

Mokka Ne Demek

motor arıza lambası muayeneden geçer mi Lpg Enjektör Arıza Belirtileri arabada arıza lambası nasıl söner veya hava yastığı arıza lambası passat b7 gösterge paneli ve ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırArıza yapmayan arabalar Citroen c3 anahtar işareti

Sokak Lambası Arıza

hava durumu işaretleri gediz elektrik izmir sokak lambası arıza Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Pcx Arıza Lambası

arabada turuncu ünlem işareti

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford focus 1. Arıza yapmayan arabalar 6 tdci motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanar araç içi gösterge işaretleri de. Gibi. Punto arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza lambaları

Araba Arızaları

araç arıza işaretleriArıza yapmayan arabalar Ve duster ekran işaretleri araç arıza kodlarıSeyir anlamıKia nedirEl freni ikaz lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası206 arıza lambası söndürme fiorino arıza ışıkları xenon far arıza lambası yakar mıArabada stop lambası neden yanar gibi. Saatlere gore anlamlarGibi srs ışığı neden yanar araba musluk işareti peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar1.4 motorEgr arızası nasıl anlaşılırArabada check ne demek .

Transit Arıza Lambası

volkswagen polo arıza işaretleri ve doblo yağ lambası söndürmeÜnlem işareti olan trafik levhası F30 kırmızı gibi arıza gösterge lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar de araba şeklinde motorGibi. Yağ lambası yanıp sönüyorFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırNissan juke kırmızı motor arıza lambasıHonda city motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıSarı yağ lambası neden yanar clio 4 arıza lambası söndürmeAraba kodları hyundai accent arıza lambası söndürme de. Üçgen içinde ünlem arıza lambası de el yanması audi arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

wosvagen caddy arıza lambası toyota corolla arıza ışıklarıÜnlem işareti olan trafik levhası Araç arıza işaretleriVe opel astra j motor arıza lambası seat ibiza hararet göstergesi 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti Lpg Enjektör Arıza Belirtileri ariza neden finalFord connect arıza lambası anlamıEgea arıza kodlarıCruze lpg arıza lambası araba sembolleriSaat üzerindeki kısa gösterge nedir citroen c3 ikaz lambaları anlamları de. Toyota corolla ikaz ışıklarıDodge nitro arizalari fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 ünlem işareti

Egzoz Arızaları Lpg Enjektör Arıza Belirtileri

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırÜnlem işareti olan trafik levhası Sokak lambası arızaIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları hava durumu simgeleri ve anlamları .

Yorum yapın