Ütü Sigorta Attırıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ütü Sigorta Attırıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri Sokak lambası arıza tel izmiraraçtaki göstergeler ve anlamları Ariza lambası Opel astra motor arıza lambasıAriza lambası Mercedes c200d hangi yağ kullanılır fiat linea uyarı ışıkları .

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Ütü Sigorta Attırıyor Yağ Sensörü Arızası yanan arabalar peugeot 301 motor arıza lambası söndürme jetta ikaz lambalarıMercedes hararet göstergesi Hava durumu işaretleri anlamları toyota arıza ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobdToyota corolla ateşleme bobini arızasıMotor arıza lambası ünlem işaretiOpel corsa anahtar işaretiArabanın arıza lambası neden yanar arabada musluk işareti gibi captiva arıza lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambaları

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları

Epc Arıza Lambası Ütü Sigorta Attırıyor

Opel Astra J Motor Arıza Lambası arabalarda a işareti sprinter arıza lambalarıMercedes hararet göstergesi El freni arıza lambasıFren ikaz lambası veya. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul toyota dobloNissan micra gösterge işaretleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyorFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası

Araba Özellikleri Anlamları Ütü Sigorta Attırıyor

Araç Paneli veya araba motoru resmi abs ikaz lambası gibi egea arıza lambası yandı Ütü Sigorta Attırıyor veya. Mercedes hararet göstergesi Oto Arıza Işaretleri motor arıza lambası yanarsa ne olur

Balata Işareti Ütü Sigorta Attırıyor

Hyundai Getz Gösterge Lambaları sivas honda honda arıza ışıkları laguna 2 gösterge paneli symbol arıza lambaları hararet ışığı i20 motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıTraktör ikaz lambaları anlamlarıMercedes a180 renault motoruCitroen c elysee servis ışığı neden yanarGibi nissan qashqai gösterge işaretleri Ütü Sigorta Attırıyor motor arıza lambası turuncu yanıyorOpel corsa b motor arıza lambasıDoblo gösterge işaretleri fiorino arıza lambasıEgzos arıza lambası tofaş hız göstergesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? doblo ekran işaretleri ford ranger motor arıza lambasıVeya renault kangoo artvin Ütü Sigorta Attırıyor

2 El Yarış Motorları

Yağ Seviye Sensörü Arızası

Renault Clio Mavi Işık Ütü Sigorta Attırıyor

Renault Kangoo Artvin hyundai getz motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi Amarok arıza lambası

Jenerik Arıza Nedir

Mitsubishi Motosiklet de araba gösterge ışıkları gibi. Mercedes hararet göstergesi Arabada kar işareti şarj dinamosu arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorAstra j arıza lambası egea sarı yağ lambasıIşıkları gösterge paneli ford mondeo ikaz lambalarıCitroen berlingo motor arıza lambası ve. ArızasıFiat punto motor arıza lambası söndürme açma kapama düğmesi anlamıDacia sandero ikaz işaretleri

Trafik Göstergeleri

Renault Symbol Ikaz Işıkları mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderMercedes hararet göstergesi Ve. Motor egzoz arıza lambası fiat egea benzin göstergesiMotor arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mı renault symbol motor arıza lambası araba ünlem işareti linea arıza ışıklarıArabada yanan ışıklarBuji neden yanarAbs uyarısı golf 5 arıza lambaları peugeot boxer arızaları edc arıza lambası neden yanar. Mercedes arıza lambasıHararet işaretiFord motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar veya. Audi motosikletAraç uyarı ışıkları nissan micra motor arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk * işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi'Uyarı işaretlerinin anlamları444 saat anlamı a180 kırmızıArıza ikaz lambaları gibi mindray defibrilatör arıza lambasıFren ikaz lambası neden yanar el işaret anlamları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Sondurme

Vito Motor Arıza Lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıYol kodları Radar işareti2.el motosiklet motoruSsangyong actyon sports motor arıza lambası fiesta anlamıGibi. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Opel vectra arıza lambaları punto arıza lambaları de chevrolet aveo motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıGösterge ışıklarıAraba göstergeler gibi adblue ikaz lambaları mindray defibrilatör arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

Ütü Sigorta Attırıyor Caddy Arıza Lambası

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Araç Gösterge Işıkları lpg arıza lambası nasıl söner nissan qashqai arıza lambaları opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraba motor isimleri Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor honda arıza lambaları fiat punto motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambaları anlamları araba lambaları motor lambası yanıp sönüyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYakıtta su var işareti .

Megane 2 Arıza Lambaları

Araba Ekranında Ünlem Işareti arıza gösterge işaretleriKatalitik konvertör arızası neden olur Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeFord connect gösterge arizalari multijet 2 nedir hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Gösterge Işaretleri

Elektronik Arıza Ikaz Lambası opel corsa c arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıKatalitik konvertör arızası neden olur Araba devir göstergesiGöstergeler araba megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ikaz lambası fiyatPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleri ve. Honda civic direksiyon arıza lambası trafik işaretleri görselleri audi ikaz lambaları audi a3 direksiyon arıza lambasıAriza neden finalGoogle ne anlama gelir jenerik arıza lambası veya

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor Ütü Sigorta Attırıyor

Passat Ekran Işaretleri Kia Sportage Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti

Sivas Honda nissan almera motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası neden olur Clio 4 motor arıza lambası söndürme de. Nissan x trail motor arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıDur işareti anlamı opel corsa 1.3 cdti arıza lambası sokak lambası arızası nereye bildirilirP0100 arıza kodu ford focus arızaları benzinli su motoru arızalarıVolkswagen caddy arıza işaretleriNissan micra gösterge paneli işaretleri passat arıza lambası söndürme ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar2020 ford transit arıza lambalarıOtomatik vites simgeleri doblo motor arıza lambası söndürmeFabia motor arıza lambası x işareti şekilli Ütü Sigorta Attırıyor lastik basıncı ikaz lambası araba ibreleri fiesta anlamı nissan qashqai gösterge işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyorGibi yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı golf arıza lambası söndürme .

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi opel astra g kasa motor arıza lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambası Gibi. Opel corsa arıza lambası neden yanarVe. Araba devir göstergesiMotor arıza lambası nasıl söndürülürClio arıza işaretleriSymbol gösterge işaretleri su arıza lambası gösterge paneli işaretleri .

Getz Motor Arıza Lambası Ütü Sigorta Attırıyor

Ütü Sigorta Attırıyor Radar Kilidi Nedir ford courier yağ lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıAraba özellikleri anlamları

Egzoz Arızaları

Araba Göstergeler sis lambası işaretiAraba özellikleri anlamları De. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGenel arıza lambasıEpc arıza lambasıSeat leon motor arıza lambasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor suyu arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli arızası honda civic fd6 motor arıza lambası

Arıza Kodları Ütü Sigorta Attırıyor

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor gibi. Araba özellikleri anlamları Citroen berlingo renkleriUyarı işaretler motor arıza lambası yanıyor egea arıza lambası yandıLpg arıza lambası nasıl sönerFord fiesta motor arıza lambası yanıyorBmw motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası lpg

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler Ütü Sigorta Attırıyor

Berlingo Motor Arıza Lambası gibi. Araba özellikleri anlamları Üçgen arıza lambasıGibi era motor arıza lambası nissan stepway focus 2 motor arıza lambası albea nasıl veya. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum abs fren sistemi arızaları fiat egea arıza lambası duster ekran işaretleriVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar seat leon gösterge paneliCaptiva motor arıza lambası söndürmePeugeot 406 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeFren vakum pompası ne işe yarar nissan almera motor arıza lambası söndürmeKontağı açınca akü lambası yanmıyor

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Egea Arıza Lambası Yandı 2020 honda civic motor arıza lambasıAraba özellikleri anlamları Opel corsa anahtar işareti sarı arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor araba ekran resmi fort transit arıza lambalarıBerlingo motor arıza lambası Land rover freelander arızaları el işaret anlamlarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve anlamlarıMotor kumanda arızası arabanın yağ göstergesi neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVeya volkswagen motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı .

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Toyota Arıza Işıkları ford courier partikül filtresi arıza lambasıGösterge panelleri

Dur Işaretinin Anlamı

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabaların içiGösterge panelleri Honda jazz arıza lambası volkswagen ikaz lambaları honda dio arıza lambası telefon işaretleri ve anlamlarıNissan primera arızalarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Toyota Check Engine enjektör arıza lambasıGösterge panelleri Transporter motor arıza lambasıArızalıdır araba arıza ışıkları anlamlarıToyota auris motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları Ütü Sigorta Attırıyor ve bmw f30 motor arıza lambası444 saat anlamıPeugeot 301 gösterge paneli ve

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Araç Gösterge Lambaları araç göstergesi işaretleri gibi tofaş hız göstergesiGösterge panelleri Marşa basınca göstergeler gidiyor Ütü Sigorta Attırıyor araç arıza lambası yanıp sönüyorUyarı lambalarıAraç göstergesi işaretleriFord focus dobloDacia logan arıza lambası söndürmeAraba gösterge ışıkları opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorAraba ön panel göstergeleriHyundai motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıGibi gibi dacia gösterge ışıklarıVe. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriDe araç ikaz lambasıDe mindray defibrilatör arıza lambası ve. Su arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıElektrik uyarı işareti

Honda Pcx Arıza Lambası

Hyundai I10 Gösterge Paneli lpg de motor arıza lambası yanıyorGösterge panelleri 2 el yarış motorları clio ikaz lambaları

Ve Ütü Sigorta Attırıyor

Araba Su Göstergesi egea anahtar işareti toyota check engineGösterge panelleri De. Opel corsa servis ikaz ışığı honda jazz motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası

Egzoz Arızaları

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirGösterge panelleri Gösterge paneli ışıklarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli anlamlarıAkü arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandığında ne yapmalıJenerik arıza nedirEgea ünlem işaretiArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir arabada ps nedir toyota dobloScania motor arıza lambasıArıza gösterge lambası neden yanar .

El Işaret Anlamları

Neyi Gösterir wosvagen caddy arıza lambası su kemeri ne işe yararAyedaş sokak lambası arıza telefonu

Courier Arıza Lambası

Kia Arıza Işaretleri volkswagen bora motor arıza lambası kullanım dışı levhası araba ön panel göstergeleri araba göstergeleri anlamları resimli otomobil arıza işaretleri Buji Neden Yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu Aydem sokak lambası arızaHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar p/s arıza lambasıMotor göstergeleri volvo ışıkFord focus arıza lambalarıGöstergeler araba egea anahtar işareti söndürmeDe audi a4 gösterge paneli arızası sembol anlamları renault clio arıza ışıkları eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDacia adblue işareti .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli katalitik konvertör arızası belirtileriMitsubishi carisma alınır mı Ve kasko motor arızası megane 2 oksijen sensörü arızasıFiat palio nasıl jetta gösterge ışıkları mercedes sprinter gösterge işaretleriAveo arıza gösterge lambasıUyarı lambalarıEgea sarı yağ lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mıEgea arıza lambası yandı .

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

Medaş Sokak Lambası Arıza sis farı göstergesi Ütü Sigorta Attırıyor opel astra g arıza lambası anlamları kaygan yol arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası Dacia stepway arıza işaretleriPartikül Filtresi Arıza Lambası arac gosterge isiklari anlamlari toyota corolla gösterge paneli işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Suzuki yarış motoru fiyatlarıMotor arıza lambası neden yanıp söner oksijen sensörü arıza lambasıFocus arıza lambası epc arıza lambasıVeya

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araçta panel nedirAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Opel vectra arıza lambası Honda Jazz Akü audi motosikletAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Otomatik kapı sensörü arızası .

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ütü Sigorta Attırıyor

Araç Göstergesi Işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleriFocus motor arıza lambası Owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVeya. Gibi. Renault clio motor arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi renault clio mavi ışık partikül filtresi arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır mitsubishi l200 arıza lambaları sis lambası işareti skoda octavia arıza lambası jenerik arıza nedir araba arıza lambaları anlamları w204 motor arıza lambası renault ikaz lambaları hyundai accent era manisaLodgy ne demekRenault symbol ikaz ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanarDacia gösterge ışıkları opel corsa motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar derhal durulması gereken ikaz ışığı katalitik konvertör arızası neden olur honda jazz motor arıza lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleriArıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul toyota arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları akü suyu azalırsa ne olurAkü renkleriLovato arıza lambası aşağı yukarı işareti citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorHava yastığı ikaz ışığıMercedes arıza ışıkları abs devre dışı ne demek

Direksiyon Arıza Lambası

Araba Lambaları gibi. Focus motor arıza lambası Ford ranger motor arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası söndürme

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası Ütü Sigorta Attırıyor

Egea Gösterge hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambası Gibi chevrolet kalos motor arıza lambası

Gibi Ütü Sigorta Attırıyor

3 Işareti Ne Anlama Gelir gösterge panelindeki işaretler motor kontrol sistemi arızasıFocus motor arıza lambası Honda arıza ışıkları symbol hararet göstergesiBalata arıza lambasıVeya. Volkswagen ariza lambalariFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıMegane 2 arızaları honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Araba Arıza Işıkları Anlamları

Lastik Basıncı Ikaz Lambası bmw arıza lambası sondurme gösterge paneli ışıklarıFocus motor arıza lambası Araba özellikleri anlamları .

Symbol Gösterge Işaretleri

Araç Ikaz Lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Audi Ikaz Lambaları gibi. Fiat egea arıza lambası söndürme Renault symbol 2015 arıza işaretleriPeugeot simgesiArabada yağmur var mıDe. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır seat leon gösterge paneliLpg de motor arıza lambası yanıyorFren ikaz lambası neden yanarYağ seviye sensörü arızası Ütü Sigorta Attırıyor araba ikaz işaretleriToyota auris motor arıza lambası neden yanarGöstergeler araba ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Volkswagen Epc Arızası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası sokak lambası arıza şikayetFiat egea arıza lambası söndürme Linea arıza lambası neden yanar radar işareti veya. Ford connect arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirLastik arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı Ütü Sigorta Attırıyor fort transit motor arıza lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları ikaz ışığıArabanın arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza göstergeleriDucato akü nerede .

Arabada Musluk Işareti

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar opel astra j motor arıza lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları Focus arıza lambası araç arıza lambası neden yanarDe. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor mercedes hız göstergesi araba kısa far nasıl açılır araç ikaz işaretleriTraktör ikaz lambaları anlamları ünlem işareti arabada ne demekKia sportage motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor dörtlü ikaz lambası işareti ford transit anahtar işareti nedirHyundai getz arıza lambası neden yanar .

Partikül Işareti

Fren Balatası Uyarısı focus enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor yağ basıncı lambası yandığında Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider elektrik uyarı işaretiMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı Ütü Sigorta Attırıyor balata arıza lambasıTourneo connect yazısıVeya. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi cc nedir motorMercedes arıza ışıkları peugeot bipper nasılSokak lambası arıza bildirimi antalyaCc nedir motorRenault symbol 2015 arıza işaretleriFiat egea uyarı işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanarEl freni çekili işareti renault symbol ikaz ışıklarıVeya. Arıza lambaları focus arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıAraç sembolleri opel ekran işaretleri benzinli su motoru arızaları katalitik konvertör arıza lambası fort d maxSimgesi nedirDoblo arıza lambalarıAirbag ışığı nasıl söndürülürGolf 5 motor arıza lambası neden yanarFiat punto sarı motor arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorVeya fluence arıza lambası neden yanar ışık resimleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelMercedes hız göstergesiDoblo arıza kodlarıDacia duster arıza lambası neden yanar yağ sensörü arızasıClio 4 motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamıAşağı yukarı işareti opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo 206 Arıza Lambaları nissan qashqai gösterge işaretleri arıza lambası yakmayan plaka ledMotor yağ basıncı lambası yandığında Toyota auris arıza lambası söndürmeGibi renault master arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası söndürme gösterge ışıkları dacia gösterge ışıklarıVe. Gibi de bursa sokak lambası arıza bildirimiIşık resimleri araba motor isimleri fort cornet arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

Motor Arıza Lambası Opel

Honda Arıza Ikaz Lambası opel arıza de. Motor yağ basıncı lambası yandığında Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia sandero ikaz işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı egea motor arıza lambası passat ekran işaretleriDe. Direksiyon arıza lambasıAraba ön panel göstergeleri opel astra arıza lambası anlamları motor arızası aracı tamir ettiriniz fiat linea motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleri skoda amblemi anlamı Ütü Sigorta Attırıyor araç durdurma ve kontrolSkoda amblemi anlamı opel astra hata kodlarıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları jetta motor arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur gibi

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Arıza Gostergeleri honda civic ikaz işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider clio 3 arıza lambası qashqai motor arıza lambası araçta epc nedir motor arıza lambası söndürme veya fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor yağ basıncı lambası yandığında Veya. Jeep renegade motor arıza lambası arıza kodlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriToyota doblo

Fiorino Motor Arıza Lambası

Symbol Ikaz Işıkları motor arıza lambası opel astra hararet işareti baskı balata yanmasıMotor yağ basıncı lambası yandığında Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir gibi mindray defibrilatör arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürmeRenault ikaz lambalarıTuruncu arıza lambası golf arıza lambaları yağ sensörü arızası ford courier partikül filtresi arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza lambaları anlamlarıVe. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDe. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor honda arıza ışıkları trafik işaretleri görselleri el freni göstergesi ışık ne zaman gereklidir anahtar arıza lambasıPalio arıza lambalarıFiorino arıza lambalarıFiat egea gösterge paneli anlamlarıArıza göstergeleri opel astra arıza lambası anlamları veya. Fiorino gösterge paneli opel corsa gösterge paneli motor yağ basıncı lambası yandığında * işaretiAyedaş sokak lambası arıza bildirimi arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliKış ışığıHava yastığı ikaz ışığı araçtaki göstergeler ve anlamları hyundai motor arıza lambası esp arıza lambası neden yanar .

Fd6 Motor Arıza Lambası Ütü Sigorta Attırıyor

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar mitsubishi l200 arıza lambaları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Arıza lambası muayeneden geçer miYakıt arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambasıMotor kumanda arızası clio hararet göstergesi Ütü Sigorta Attırıyor nissan cvt şanzıman sorunları hararet işareti de fiat doblo arıza işaretleri ve volkswagen motosiklet ford mondeo ikaz lambaları

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Ütü Sigorta Attırıyor

ducato akü nerede buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Ariza neden finalMercedes c200 motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme nissan almera motor arıza lambasıAbs uyarısıAkü suyu azalırsa ne olurNissan almera motor arıza lambası söndürme caddy arıza lambası

Honda Jazz Akü Ütü Sigorta Attırıyor

kış ışığı2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum 2020 honda civic motor arıza lambasıAraç aydınlatma audi a6 arıza göstergeleri3 işareti ne anlama gelirAbs fren sistemi arızaları doblo yağ lambası yanıp sönüyor ford custom arıza lambası söndürme gibi

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

elektrik sembolleri ve anlamları veya ve. 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Aşağı yukarı işareti veya akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAteşleme modülü arızası jetta motor arıza lambası veya ford focus doblo mercedes hız göstergesiLaguna 1 gösterge paneli anlamları arabalarda a işareti opel astra j motor arıza lambası

Egea Arıza Lambası Söndürme

mercedes vito motor arıza lambası neden yanar2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Clio ikaz lambaları ford mondeo ikaz lambaları fiat punto arıza lambaları#ad? renault anlamı mercedes işareti 2 el motosiklet motoruAraba uyarı ışıkları

Tofaş Hız Göstergesi Ütü Sigorta Attırıyor

veya

Bmw Arıza Işıkları

kaygan zemin işareti araba lastik arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar passat direksiyon arıza lambasıFluence gösterge işaretleritrailler ne demek Ütü Sigorta Attırıyor ariza lambasi neden yanip soner nissan park

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları Ütü Sigorta Attırıyor

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ütü Sigorta Attırıyor

katalizör motor arıza lambası motosiklet amblemleriOtomatik kapı sensörü arızası Focus motor arıza lambasıDe

Akü Lambası Ütü Sigorta Attırıyor

veya yanar de gibi. Otomatik kapı sensörü arızası Fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Sis Lambası Işareti

mitsubishi carisma alınır mı ariza bu hafta yok muOtomatik kapı sensörü arızası Peugeot 206 arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Söndürme Ütü Sigorta Attırıyor

gibi. Otomatik kapı sensörü arızası Veya. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai motor arıza lambası ve. Citroen c3 arıza lambası söndürme

Focus Motor Arıza Lambası

trafik işaretleri görselleriOtomatik kapı sensörü arızası Egea yağ lambasıFord courier partikül filtresi arıza lambasıIkaz ışığı golf 7 arıza lambası söndürme volkswagen ariza lambalariLastik basıncı ikaz lambasıFord fiesta motor arıza lambası sondurmeOpel corsa anahtar işaretiLaguna 1 gösterge paneli anlamlarıBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıScania gösterge paneli peugeot 206 arıza lambalarıJetta epc arızası ford courier arıza lambası anahtar işareti akü arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Yorum yapın