Fren Balata İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fren Balata İkaz Lambası araba göstergeleri ve anlamları Astra g arıza lambası yanıp sönüyorford connect arıza işaretleri Ariza lambası Araba uyarı işaretleriAriza lambası Renault anlamı lpg ışığı yanıp sönüyor ford connect arızaları

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balata İkaz Lambası

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor araba gösterge paneli honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor soğukken arıza lambası egr arızası nasıl giderilirOtomobil gösterge işaretleriFord gösterge paneli hyundai getz gösterge lambaları .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Fren Balata İkaz Lambası Araba Saat Göstergeleri araba arıza işaretleri anlamlarıDacia ikaz lambaları Start stop arıza lambası veya. Opel astra h motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambasıMotor tehlikeli mi peugeot 307 arıza lambası söndürme

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi ve yağ lambası sarı yanıyorDacia ikaz lambaları Motor arıza lambası opel

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası abs ikaz lambası renault clio gösterge anlamları veya opel astra h kasa arıza lambası getz motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederRenault symbol arıza lambası söndürmeDe. Hyundai arıza lambası .

Alfa Işareti Nasıl Yapılır

Fren Balata İkaz Lambası Arabanın Renk Kodunu Öğrenme )) işareti ne anlama gelir motor işareti neden yanarOpel sembolü Araba motor isimleriArıza lambası neden yanar

Toyota Arıza Işaretleri Fren Balata İkaz Lambası

Fan Anlamı

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Fren Balata İkaz Lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır ve. Opel sembolü Gibi. Renault anlamı Fren Balata İkaz Lambası golf 5 arıza lambası söndürme

Nissan Stepway

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi ve. Opel sembolü Gibi. Abs devre dışı hava durumu işaretleri ve anlamları ford courier arıza lambası anahtar işareti opel insignia gösterge paneli işaretleriLaguna 2 arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürme chevrolet captiva gösterge ışıkları veya buzlanma işaretiMercedes sprinter arıza lambaları anlamları

Linea Gösterge Işıkları Fren Balata İkaz Lambası

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır en cok ariza yapan arabaOpel sembolü H işaretinin anlamı .

Hava Durumu Işaretleri Anlamları Fren Balata İkaz Lambası

Fren Balata İkaz Lambası Bmw Ünlem Işareti motor arıza neden yanarAraçta ünlem işareti Polo arıza ışıklarıSokak lambası arıza golf 7 dizel motor arıza lambasıGibi katalitik konvertör arıza lambası sondurmeMotor max dolama nasıl bağlanırArabada fotoğraf çekmeCitroen berlingo motor arıza lambası araç göstergesi motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir lpg li araçta motor arıza lambası söndürme tiguan renkleriHata kodları ve anlamlarıRenault megane arıza işaretleri de. Sardur 2. elHararet göstergesi arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimiArıza lambaları opel astra j arıza işaretleriP0001 arıza koduAmpul arıza lambası muayeneden geçermi

I Arıza Lambası

Boxer Motor Lpg opel vectra c arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası accent blue motor arıza lambası arabada motor ışığıAraçta ünlem işareti De. El işaret anlamları araba saat göstergeleriVe toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı veya akü ışığı clio arıza lambalarıAraba göstergeleri ve anlamları ford mondeo gösterge paneli işaretleri aracımın motor arıza lambası yanıyorFan anlamıVe. Polo ikaz ışıklarıMotor arıza ışığı fiat fiorino ikaz lambalarıVeya. Leon motor arıza lambası Fren Balata İkaz Lambası opel astra yağ lambası yanıyor renault symbol hararet göstergesi araç paneli nedirLinea göstergeAlfa işareti nasıl yapılırArıza ikaz lambası ne zaman yanar egea motoru kontrol ettirin cmax nedir .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Fren Balata İkaz Lambası

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor honda jazz akü dacia arıza ışıklarıBuzlanma işareti Ve motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAntalya sokak lambası arızaFord connect arızalarıPassat ısıtma bujisi arızası lpg ışığı yanıp sönüyor adana honda civicMotosiklet ateşleme bobini arızası araç arıza lambası veya. Volkswagen airbag lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları .

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası araba işaretleri sarı motorHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Adblue işareti toyota corolla arıza lambası bmw simgesiAraç hata kodlarıVe. Linea gösterge ışıkları esp uyarısı skoda arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyor ikaz anlamıLpg arıza lambası nasıl söner peugeot 301 servis ışığı neden yanar pejo 307 arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanmasıFord fiesta gösterge paneli arızasıAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıVeya bedaş sokak lambası arıza wosvagen arıza işaretleri ampul arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar yada işaretiHonda civic fb7 motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor yağı egzoz arıza lambası .

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Fren Balata İkaz Lambası

Ford Connect Arıza Işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arabada abs ışığı yanıyorRenault clio motor arıza lambası Renault clio motor arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası söndürmePassat egr arızası arıza lambası yakmayan led .

I Arıza Lambası

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık de audi a6 arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor

Fren Balatası Ikaz Lambası Fren Balata İkaz Lambası

Ford Courier Arıza Lambası Anahtar Işareti megane 2 elektronik sorun var yazıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Gösterge işaretleri ve anlamlarıDe. De. De gösterge nedir çeşitleri nelerdir pejo 301 arıza lambasıAraba motor işaretleriDe peugeot motor arıza lambası neden yanarVe volkswagen polo arıza işaretleri anlamları de check engine toyota toyota corolla arıza lambalarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları srs arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var sprinter arıza lambası söndürme ve. De. Anahtar kapalıyken lamba yanar mıCam suyu işareti arabada hata işaretleri hyundai ix35 motor arıza lambası el işaret anlamlarıOpel arıza lambasıMercedes kırmızı motor audi uyarı işaretleri .

Albea Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambası nissan arabaları veya mercedes ikaz lambaları ankara sokak lambası arızaTrafik işaretleri ünlem ne demek Egr arıza lambası söndürme motor arıza ışığı neden yanarOpel corsa d arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası gibi.

Motor Sistemi

Peugeot Arıza Lambası

Araç Arıza Sembolleri Fren Balata İkaz Lambası

Araba Ekran Göstergeleri fiat linea motor arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolüAstra j arıza lambası Hyundai getz gösterge lambaları kia sportage gösterge paneliGibi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fluence Bakım Işığı Söndürme işaretlerinin anlamları veya ford courier partikül filtresi arıza lambası gibi citroen nemo arıza lambası söndürme gibi. Astra j arıza lambası Cruze motor arıza lambası söndürme peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamlarıVe. Honda civic fb7 motor arıza lambası gösterge panelleri citroen nemo arıza lambası bmw a180 dizel motor ön ısıtma arızası peugeot 207 motor arıza lambasıDuster uyarı işaretleriDe. Fiorino motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıAudi ikaz işaretleri egr arıza lambası söndürme .

Araba Göstergeleri

Bugün Arıza Var Mı motor işaretleri ve anlamlarıYuvarlak içinde ünlem işareti Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır Fren Balata İkaz Lambası toyota uyarı işaretleriPlaka lambası arıza ışığı polo katalizör arızasıHyundai i10 gösterge paneliFren balatalar yanarsa ne olurTofaş enjeksiyon arıza lambası a işareti ne anlama gelirGibi

Honda Pcx Motor Arıza Lambası Fren Balata İkaz Lambası

Dacia Ikaz Işıkları araba ön panel göstergeleriYuvarlak içinde ünlem işareti Opel astra plaka lambası arıza honda civic 2018 motor arıza lambası fiat linea arıza lambalarıArabada fotoğraf çekme fren balatası ikaz lambası

Araba Ekranı Işaretleri

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Araç Hata Kodları

Araba Ikaz Göstergeleri motor arıza işareti ford connect gösterge arizalariYuvarlak içinde ünlem işareti Motor ikaz ışığı opel astra yağ lambası yanıyor veya motorda aracımın motor arıza lambası yanıyor

Bmw Arıza Lambası Sondurme

Clio Arıza Işıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti Kaygan yol arıza lambası fren balatası uyarısıSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası Fren Balata İkaz Lambası arabada su göstergesi ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor bmw e90 arıza işaretleriMotor arızaları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge anlamları doblo motor arıza lambası söndürmeEgea ikaz lambaları

Eds Arıza Lambası

Tredaş Sokak Lambası Arıza gibi gibi. Yuvarlak içinde ünlem işareti Araba arıza işaretleri renault arıza lambasıAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Fren Balata İkaz Lambası

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı

Araç Arıza Kodları renault megane arıza işaretleriYuvarlak içinde ünlem işareti Fiat linea 1.4 motor arıza lambası astra g arıza lambasıHyundai i20 uyarı ışıklarıArabadan benzin çekme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarIbre ne demek egr arıza lambası söndürmeArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar istanbul sokak lambası arızaIx35 motor arıza lambası araç gösterge işaretleri otomatik kapı sensörü arızasıHavanın sarı olması ne anlama gelir peugeot 301 servis ışığı neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleriBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Motor Teklemesi

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Fren Balata İkaz Lambası

Citroen Nemo Arıza Lambaları ikaz anlamı citroen c3 arıza lambası söndürmeAraba ekran resmi Mercedes ikaz lambaları dacia arıza lambası duster arıza lambası söndürme veya motor arızasıMindray defibrilatör arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar araba ekraninda yanan lambalar symbol gösterge paneli fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDacia arıza lambası passat egr arızası Fren Balata İkaz Lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Fren Balata İkaz Lambası

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Esc Arıza Lambası Neden Yanar Fren Balata İkaz Lambası

Ibre Ne Demek

Caddy Arıza Lambaları

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir araba özellikleri anlamları veya gibi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ekran resmi Opel corsa arıza lambası ve renault arıza lambası scania amblemi anlamı .

Arıza Lambası Yakmayan Led Ampul Fren Balata İkaz Lambası

Cam Suyu Işareti clio arıza lambası anlamları fiat fiorino arıza lambaları fiat egea arıza lambaları444 anlami Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar egea plaka lambası arıza de. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıArıza göstergeleri .

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme Fren Balata İkaz Lambası

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme araba motor astra motor arıza lambası Fren Balata İkaz Lambası ve. Bmw fren balatası arıza lambası

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi

Wolksvagen Gösterge Işaretleri ayedaş sokak lambası arızaBmw fren balatası arıza lambası Egea motoru kontrol ettirin ankara sokak lambası arıza bildirimi

Dacia Ikaz Lambaları Fren Balata İkaz Lambası

Dacia Gösterge Işıkları de fiat bravo motor arıza lambası opel sembolü de. Bmw fren balatası arıza lambası Kia sportage gösterge paneliSoner ne demek veya arabada ikaz ışıkları

Audi Ikaz Işaretleri

Kemer Anlamı ibre resimleri egea ünlem işareti saatin içindeki göstergelerin isimleri mitsubishi fuso arıza lambaları seyir halinde akü lambası yanması doblo 1. Bmw fren balatası arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Hararet Lambası skoda ikaz lambalarıBmw fren balatası arıza lambası Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırPark otomotiv nissan araba gösterge anlamlarıFord connect gösterge arizalari .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

Egr Arızası Nasıl Giderilir hava yastığının içinde hangi gaz var opel arızaAraba gostergeleri Isuzu kamyon gösterge işaretleri teknolojik semboller ve anlamları kocaeli sokak lambası arıza hyundai i10 gösterge paneli telefon ekran ışığı sürekli yanıyorTehlike sembolleri ve anlamları araç akü lambası neden yanarF30 motor arıza lambası kirmizi kamyon neden yokOpel astra uyarı işaretleri veya. Hasarlı sembolYağ lambası sarı yanıyorMotordaAkü Yeşil Işık focus enjektör arızası nasıl anlaşılırVolkswagen katalitik konvertör arızası Fren hidroliği seviyesi kontrolüTuruncu uyarı ne demek .

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Corsa C Gösterge Paneli

Mercedes C180 Kırmızı

Symbol Ekran Işaretleri ve. Emniyet kemeri ne işe yarar Ve honda civic fd6 motor arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleriGibi opel sembolüMotoru kontrol ettirinUyarı sembolleri ve isimleri kırmızı ünlem işaretiGibi. Airbag arıza lambası neden yanarFord arıza ışıkları motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAraba yazıları 2017 Fren Balata İkaz Lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası neden yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları .

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Fren Balata İkaz Lambası

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar mercedes hız göstergesi egzoz gazı uyarı lambası neden yanar araba ekranı işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleri Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları kaygan yol arıza lambasıMotor kumanda arızasıGibi. Emniyet kemeri ne işe yarar i20 arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

Megane 2 Gösterge Paneli izmir sokak lambası arıza telefon ford fusion motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorSaatin içindeki göstergelerin isimleri Honda city motor arıza lambası

Astra Arıza Lambası Söndürme Fren Balata İkaz Lambası

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri arıza lambalarıSaatin içindeki göstergelerin isimleri Aveo motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambası egr arıza lambası söndürme

Esc Neden Yanar Fren Balata İkaz Lambası

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası motor sinyali fiat ducato arıza lambası söndürmeSaatin içindeki göstergelerin isimleri Jenerik arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekmeHasarlı sembol katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar .

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası

Araba Yazıları 2016 sprinter gösterge işaretleri egea motoru kontrol ettirin dizel yakıt göstergesi arızası yolda radar olduğunu nasıl anlarız araç yakıt göstergesiMercedes sembolü Araç hata kodlarıGolf 7 dizel motor arıza lambası golf 5 arıza lambası neden yanar ve de arızalarıHonda city motor arıza lambasıJenerik arıza lambasıArabanın gösterge işaretleriArıza ışığıFord mondeo motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Sprinter Gösterge Işaretleri

Audi Uyarı Işaretleri de. Hava neden sarı Renault clio arıza lambaları

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Fren Balata İkaz Lambası

Punto Arıza Lambaları yağ arıza lambası ünlem işareti arıza lambasıHava neden sarı Ateşleme modülü arızasıFluence motor arıza lambası neden yanar p işaretinin anlamıMotor arıza lambası fiat

Opel Corsa Hata Kodları

Ikaz Işıkları Ve Anlamları audi a6 arıza göstergeleri transit arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorHava neden sarı Egr arızası nasıl giderilir

Fren Balatası Arıza Lambası Fren Balata İkaz Lambası

Egea Gösterge Işıkları dizel motor ön ısıtma arızasıHava neden sarı Peugeot 301 arıza lambalarıGibi dacia lodgy motor arıza lambası araba saat göstergeleri de araç arıza kodu sorgulama ford focus motor arıza lambası yanıyorFiat egea arıza lambası söndürme polo ikaz ışıkları bedaş sokak lambası arıza numarasıMultijet 2 nedirGibi. Gaz göstergesi arızasıVe. Oto tamir isimleri de. Araç akü lambası neden yanar nissan direksiyonPeugeot 301 ünlem işaretiEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarClio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor Fren Balata İkaz Lambası

Transit Gösterge Işaretleri ve veya yuvarlak içinde ünlem işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıHava neden sarı Araba arıza işaretleri anlamlarıVeya ve peugeot 3008 motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleriPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası yanıyorVeya toyota motor arıza lambası

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sardur 2. Hava neden sarı El tiguan nasılAracın yağ lambası yanıp sönüyor bmw e90 arıza lambası söndürme clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin passat arıza lambaları anlamları akü ışığı otomobil sembolleriAirbag arıza lambası neden yanar araçlarda ünlem işareti arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıAbs işaretiFord arıza ışıkları araç arıza ışıkları veya. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarFiat connect nedir linea gösterge dacia stepway arıza lambası söndürme araba ekranıGibi. Abs ikaz lambası1.9 dizel laguna 1 alınır mı mitsubishi arıza lambası renault anlamı araç akü lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıVe. Ve. Ve. Arabanın gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambası de laguna 2 arıza lambasıUyarı ışıkları araba yağ lambası yanıp sönüyor audi a4 arıza işaretleriHava durumu simgeleri anlamları

Ve Fren Balata İkaz Lambası

Araba Ekranı

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları Fren Balata İkaz Lambası

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası seyir halinde akü lambası yanması nissan qashqai anahtar pili arabada gösterge anlamları chevrolet captiva gösterge ışıklarıHava neden sarı Bugün arıza var mıAraba gösterge işaretleri

#Ad?

fren balatası ikaz lambasıHava neden sarı Arac ikaz lambalari teknolojik semboller ve anlamları

Simge Işaretleri

Doblo Arıza Işaretleri

doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür veya volkswagen arıza lambasıHava neden sarı Veya. Megane 2 arızaları araba arıza işaretleri anlamlarıAraç gösterge anahtar işaretiNissan x trail şanzıman sorunuMercedes vito motor arıza lambası neden yanarTelefon arama işaretleri ve anlamları esc arıza lambası neden yanarMotor suyu arıza lambası renault gösterge paneli işaretleriGaz lambası ne işe yarar cc nedir motor motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur opel astra j motor arıza lambası jetta epc arızası ve veya. Motor işareti neden yanarGenel arıza lambası araba saat göstergeleri motor arıza ışığıVeya. De

Skoda Ikaz Lambaları

mercedes hararet göstergesi fiat punto motor arıza lambası arabada ünlem işaretiHava neden sarı Opel corsa b motor arıza lambası .

Araç Paneli Nedir

araba göstergeleriFort cornet Scania amblemi anlamıAracımın motor arıza lambası yanıyorVeya. Sokak lambası arıza gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası2012 ford fiesta motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambasıGöstergede ünlem işaretiMegane 2 arızaları tofaş gösterge paneli de. Gibi. Emniyet kemeri ne işe yarar ve beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar start stop arıza lambası renault symbol hararet göstergesi

Vw Bora Arıza Lambası Söndürme

ikaz ışıkları ve anlamları volvo s60 motor arıza lambası söndürme fort connect 2020 araba paneliFort cornet Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası yanıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası neden yanarEgea uyarı işaretleri .

Akü Renkleri

motor ekran resmi linea hava yastığı arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası veya. Egea plaka lambası arıza Sprinter gösterge işaretleriPolo katalizör arızası veya renault symbol arıza lambasıClio 4 arıza lambası anlamları gibi ve. Dacia gösterge paneli işaretleriEgea ekran işaretleri

Anahtar Işık Fren Balata İkaz Lambası

doblo 1. Egea plaka lambası arıza 3 multijet motor arıza lambası Fren Balata İkaz Lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel corsa gösterge işaretleriVe benzinde motor arıza lambası mercedes i20 motor arıza lambası mercedes veya peugeot gösterge işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıEgzoz emisyon sistemi arızasıMotor sistemi arabada ünlem işareti ne demek arabada yağ işareti captiva gösterge işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları veya. Oto tamir isimleri citroen nemo motor arıza lambası neden yanar tiguan epc ve motor arıza lambasıEgea plaka lambası arıza Ankara sokak lambası arızaArac ikaz lambalari Fren Balata İkaz Lambası jetta ikaz lambaları anlamları i20 motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araba ısınınca tekliyor en güzel motor resimleriYamaha motor arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme ve. Ibre ne demekIşaret sembolleri veya. Motor arızası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorMotor arızası neden yanarVolkswagen gösterge işaretleriArıza bu hafta var mıPcx arıza lambası neden yanar abs lambası söndürmeMotor arıza arıza ışığıAtiker lpg motor arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları veya araç işaret lambaları el freni çekili işaretiFren balata ikaz lambası de renault clio gösterge anlamlarıOpel astra motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge linea enjektör arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyorGibi Fren Balata İkaz Lambası arabanın şarj lambası neden yanar arabada ps nedir veya. P işaretinin anlamı bmw fren balatası arıza lambasıEgea plaka lambası arıza Egr valfi arıza lambası ford transit ekran işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları ordu fiorinoFiat albea motor arıza lambasıLinea göstergeBerlingo motor arıza lambası de. Citroen xsara motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin alfa işareti nasıl yapılır motor arıza ışığı neden yanar de volvo motor arıza lambası tehlikeli araba dizel motor ön ısıtma arızası golf 5 egzoz arıza lambası mercedes hararet göstergesi motorda gösterge ışıkları opel corsa ikaz lambaları durduk yere göz yanmasıOpel astra g gösterge ışıklarıDacia stepway arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası söndürme de ışık sistemiDe hyundai accent hava akış sensörü arızası

Egea Ünlem Işareti

gösterge paneli arıza lambaları egea göstergeEgea plaka lambası arıza Ford fiesta arıza göstergeleriIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları emiş hava sıcaklık sensörü arızası

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

akü göstergesi neden yanar opel corsa hata kodlarıEgea plaka lambası arıza Arabada abs ışığı yanıyorEl freni arıza lambası motor arıza lambası işareti ikaz ışıkları ve anlamları symbol gösterge paneliAraç ön panel göstergeleri cam suyu işareti p0045 arıza kodu opel transitAraç akü lambası neden yanar veya. Ampul arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyor ışık hangi durumlarda yön değiştirirPeugeot gösterge işaretleri veya Fren Balata İkaz Lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü sprinter gösterge işaretleriVeya fiat punto airbag arıza lambası işaret lambalarıAraçlarda motor arıza lambası neden yanarAnahtar simgesiArabada motor ışığı neden yanar ve. Opel astra h arıza lambasıC200d motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambasıFren müşürü ne işe yarar Fren Balata İkaz Lambası arıza ışığı captiva arıza gösterge lambası ankara sokak lambası arıza bildirimiIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Yorum yapın