Lg C4 Teknosa 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lg C4 Teknosa 2 motor

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası Ariza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri Ariza lambası iveco daily motor arıza lambası 2015 courier veya. arabada direk nedir Oto arıza işaretleriRenault clio arıza işaretleri audi a4 gösterge paneli arızası fren balata arıza lambası epc arıza lambası araç arıza lambası anlamları ve new holland arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirHonda crv motor arıza lambası neden yanarS Motor audi q5 motor arıza lambası araba önündeki işaretler far işaretleri renault symbol uyarı ışıkları gaz kelebeği resetlemeVolkswagen jetta arıza işaretleri Kocaeli sokak lambası arızaRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçların arıza lambası ünlem işareti fren hidrolik seviyesi göstergesiCitroen nemo gösterge paneli işaretleri

Jtd Nedir

Samsun Sokak Lambası Arıza

Fiat Linea Arıza Işaretleri

Toyota Uyarı Işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları ışıklar otomotiv gibi mokka nedir gibi. Volkswagen jetta arıza işaretleri Gibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti sensörlü lamba sürekli yanıyor neden arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraba lamba işaretleriNissan qashqai gösterge paneliSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanar gibi hararet lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAriza ne zamanIşıklar motor arıza lambası nasıl söndürülür ford focus gösterge işaretleri anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar gibi ford fusion motor arıza lambası

Araba Far Renkleri

Anahtar Işık

Otomatik Vites Işaretleri

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri ve. Volkswagen jetta arıza işaretleri Wolksvagen gösterge işaretleri mitsubishi arıza lambası connect arıza lambası söndürmeDacia dokker gösterge işaretleri

Arabada Abs Neden Yanar Lg C4 Teknosa

Mokka Nedir hararet lambası toyota arızaları tourneo connect yazısıVolkswagen jetta arıza işaretleri Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıLastik basıncı uyarısı nasıl söner park otomotiv nissan arabanın bagajında olması gerekenlerBmw ikaz lambalarıAsr lambası neden yanarVolkswagen ariza lambalari gaz göstergesi çalışmıyorOpel transitGibi hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi skoda arıza lambaları honda arıza ikaz lambası motosiklet arıza lambası neden yanarPunto arıza ışıkları golf 7 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası ünlem işaretiHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarası durduk yere göz yanması veya edc arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamları emiş hava sıcaklık sensörü arızası buji motor arıza lambası simge yanık octavia nasılHyundai i20 gösterge ışıkları sokak lambası arıza istanbul sokak lambası arıza denizli tedaş sokak lambası arıza numarasıMotor teklemesiFord courier gösterge işaretleriFiat albea gösterge paneliOpel corsa uyarı işaretleri kızdırma bujisi işaretiAmpul anlamıTransporter t5 arızaları de motor kontrol sistemi arızası eobd nedir de egr arıza lambası motor işaretleri peugeot amblemleriDe. Veya de. Egea 1.4 motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası

Araç Ekran

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Citroen Jumper 2. Volkswagen jetta arıza işaretleri El peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası ünlem işareti opel arıza lambaları ve anlamlarıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları araç arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamları megan arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası Emisyon Kontrol Sistemi Arızası araba gösterge işaretleri veya bmw motor arıza lambası söndürme

Arabada Yağ Işareti Lg C4 Teknosa

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar akü şarj sistemi arızasıVolkswagen jetta arıza işaretleri Arıza lambası neden yanar

Dizel Motor Arıza Lambası

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar kırmızı araba resmi kırmızı jetta motor kontrol sistemi arızası nedir de immobilizer ışığı sürekli yanıyorVolkswagen jetta arıza işaretleri

Neden Nedir

4Wd Nedir hangi durumlarda araç bağlanırVolkswagen jetta arıza işaretleri Dacia lodgy arıza lambası söndürme ibre ne demekGibi

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Caddy Arıza Lambaları fort fiesta arıza lambası a işareti

Hararet Göstergesi Arızası

Golf Arıza Lambaları renault symbol 2015 arıza işaretleri toyota corolla ateşleme bobini arızası ve dacia logan arıza lambası söndürmeVolkswagen jetta arıza işaretleri Veya de clio 4 bakım lambası söndürme honda jazz akü veya veya antalya sokak lambası arızaBmw km yanındaki ünlem işaretiAkü takviye sonrası arıza lambası Lg C4 Teknosa ford ranger motor arıza lambası neden yanar araba yağ lambası yanıp sönüyorAraç gösterge lambaları dizel motor teklemesi neden olur ford connect arıza lambası opel corsa motor arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambası ne zaman yanarGösterge arıza işaretleri clio arıza lambası anlamları maf sensörü ne işe yarar .

Lg C4 Teknosa

Arabada Check Ne Demek

Ariza Neden Final Lg C4 Teknosa

Renault Clio Uyarı Işaretleri de ve araba gösterge ışıkları anlamları arabadaki göstergeler resimliSeat ibiza hararet göstergesi Arabada motor arıza lambası neden yanar ford focus 2004 arıza lambası .

Kombinin Arıza Lambası Lg C4 Teknosa

Arabadaki Göstergeler Resimli volkswagen polo arıza işaretleriMercedes simgesi Motosiklet Motor Arıza Lambası

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası ford connect motor arıza lambası crossland ne demek aydem sokak lambası arıza fiat egea gösterge paneli araba çalışırken vitese geçmiyor sarı direksiyon lambası twitter işaretleri ve anlamları arabada abs neden yanarMercedes simgesi Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırKasa motor

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası hyundai accent blue motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorMercedes simgesi Nissan x trail şanzıman sorunu kia arıza işaretleri hyundai getz check lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıToyota sembolü peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar 301 arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar değişik simgeler ve anlamları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

Albea Motor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar sembol işaretleriMercedes simgesi En iyi kurye motoru hangisi volkswagen ariza lambalari emisyon arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir renault clio arıza işaretleri gibi hararet göstergesi arızası bedaş sokak lambası arıza numarasıMedaş sokak lambası arıza volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıSarı renkli rehberin adı honda spacy alpha arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanarAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıVw polo motor arıza lambası veya. Polo gösterge işaretleri pejo 208 motor arıza lambası araç ikaz göstergeleri

Isuzu Arıza Lambaları

Araba Kapı Açık Uyarısı sis lambası göstergesi araba far renkleriMercedes simgesi Araç arıza lambası anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018 honda crv arıza işaretleri gibi araç gösterge ışıklarıDacia arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Lg C4 Teknosa

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen katalitik konvertör arızası symbol arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Mot ne demek işaretler ve anlamları nissan motor arıza lambasıCruze arıza lambası araç ikaz göstergeleriChevrolet arıza lambası söndürme bmw ikaz lambalarıMotor renkleri hyundai i10 gösterge paneli Araç Işaretleri opel corsa servis ikaz ışığıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Ve fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor araç göstergeleri ve anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

/ Işareti Ne Demek Lg C4 Teknosa

Yanıp Sönen Arıza Lambası ve. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıMotor motor maf sensörü ne işe yararSokak lambası arıza bursaDacia arıza lambası neden yanar arka sis lambası işaretiKia sportage motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Fren balatası işareti epc ve motor arıza lambası passatTransporter t5 arızaları akü işareti fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı hyundai i10 gösterge paneli punto direksiyon arıza lambası de. Park ışıklarıBmw e90 arıza lambaları anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarAraba lamba işaretleriOpel astra g motor arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede Lg C4 Teknosa

Katalizör Motor Arıza Lambası buji arıza lambası yakar mı kırmızı jettaBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Isıtma bujisi arıza lambası linea motor arıza lambasıVe. Açık anahtar sembolüDe veya peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor nissan micra nasıl araba veya araçlarda göstergeler ve anlamlarıVeya opel corsa d arıza lambası söndürmeVe.

Gibi Lg C4 Teknosa

Lg C4 Teknosa Hyundai Getz Gösterge Paneli arıza lambası yanıyorAraç gösterge paneli Kışın araba çalışmıyor dacia sandero arıza işaretleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıArızasıVe peugeot 301 ünlem işareti .

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Lg C4 Teknosa

Lg C4 Teknosa Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor skoda octavia gösterge paneli işaretleriCitroen transit Gibi en güzel motor resimleriVeya renault clio uyarı işaretleriFord connect gösterge işaretleriDacia arıza lambası neden yanar crossland ne demek araç arıza lambası anlamlarıYanıp sönen arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası araba işaretleriAraba panel işaretleri araç gösterge amarok arıza lambalarıPartikül filtresi arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir golf 7 motor arıza lambası söndürme ve sarı motor arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambası .

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası Lg C4 Teknosa

Fort Nedir egea amerikan park arıza lambası bmw fren balatası arıza lambasıHyundai ikaz lambaları Sis lambası göstergesiVw ikaz lambalarıBuji arıza lambası yakar mıVeya. P0103 arıza kodu .

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden el freni ikaz lambası neden yanarYolda araba resmi Km sensörü arızası nasıl anlaşılır

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirYolda araba resmi Yanan arabaKayseri sokak lambası arızaFord connect gösterge ışıkları honda crv motor arıza lambası söndürme Lg C4 Teknosa toyota arızaları fan anlamıDe epc arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor tiggo arıza lambası egzoz emisyon arıza lambasıIşık sistemi land rover freelander arızalarıGetz motor arıza lambası gibi far göstergeleri kırmızı wolksvagen passat jeep golf 1.6 fsi motor arıza lambası

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Neden Yanar

ve Motor Teklemesi Neden Olur

Fluence Renkleri

Arabada Motor Lambası Neden Yanar mercedes sprinter ikaz lambaları ford custom motor arıza lambasıYolda araba resmi Volkswagen dizel motor uyarısıJetta Ikaz Lambaları gibi kia sportage motor arıza lambası veya fluence anahtar arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme De. Skoda arıza lambaları fiesta anlamı

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Lg C4 Teknosa

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede süspansiyon arıza lambası

Range Rover Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya ve. Ford fiesta yağ lambası söndürme Fiat punto arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambasıDe ikaz lambaları anlamlarıCheck arabadaFord courier arıza işaretleri uyari işareti veya yakıt arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler fort cornet arıza lambalarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe. Egea arıza lambası yandı citroen berlingo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ne zaman söner araç çekişten düştü arıza lambası yandı araç ekran işaretleri motor yağ basıncı düşükse ne olurAraç ekran işaretleri Lg C4 Teknosa renault 19 europa gögüs otomobil gösterge işaretleriAraba gösterge ışıkları anlamlarıLastik arıza göstergesiMotor arıza lambası bereye gösterilir uyari işareti .

Fluence Renkleri Lg C4 Teknosa

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Renault Arıza Lambası

Bmw 320D Arıza Işaretleri fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirToyota uyarı işaretleri Kodlar ve anlamları duster uyarı işaretleri egea 1.4 motor arıza lambası ford transit ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri fiat egea arıza ışıkları

Veya Lg C4 Teknosa

Mercedes Arızaları

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de araç arıza göstergeleri ve anlamları Lg C4 Teknosa opel transit peugeot 3008 motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleri Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford connect gösterge paneli işaretleri ve. En Iyi Kurye Motoru Hangisi veya fiat egea motor arıza lambası transit arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesi Yanıp sönen arıza lambasıFord arıza lambaları arabada kar işareti arabada işaretlerGibi motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiCitroen c4 gösterge paneli arızası mercedes dobloArıza lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti arabaP0103 arıza koduHava durumu sembolleri ve anlamları veya ford tourneo courier motor arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı .

Wosvagen Tucson

Sokak Lambası Arıza Denizli seat leon gösterge paneli2 el nissan almera Audi a4 arıza sembolleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyorFiat egea motor arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Arızalı Araçlar ve gaz kelebeği resetleme kia sportage gösterge paneli arıza ikaz lambası ne zaman yanar2 el nissan almera Ariza lambasi

Araba Arıza Lambaları Lg C4 Teknosa

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası dacia sandero motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambası araba gösterge paneli işaretleri i işareti ne demek2 el nissan almera Motor ışığı Lg C4 Teknosa ve. Hyundai ix35 motor arıza lambasıAraba panel göstergeleri ford connect arıza lambası anlamı .

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Otomobil Gösterge Işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleri ve. Apozisyon ne demek Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ibre ne demekClio servis ışığı yanıyorFocus arıza lambası motor işaretiPark ışıklarıVw arıza lambası söndürme sokak lambası arızası nereye bildirilir honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Anahtar Işareti Araba

Kia Sportage Gösterge Işaretleri fiorino yağ lambası söndürme honda jazz motor arıza lambasıApozisyon ne demek Arabada yağ lambası yanarsa peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar .

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası bmw x3 4×4 arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Veya. Fort cornet arıza lambası gibi ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları akü lambası yanıp sönüyor araba far renkleri polo arıza işaretleri linea ampul arıza lambası veya.

Araç Gösterge Paneli Lg C4 Teknosa

Ford Courier Ikaz Lambaları gibi Lg C4 Teknosa dacia sandero ısıtma bujisi arızası renault clio motor arıza lambasıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Nissan qashqai motor arıza lambası de. Motosiklet buji arızasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamları egr arıza lambasıAraç gösterge ışıkları transporter t5 arızaları

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli egea göstergeArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider De Lg C4 Teknosa kia arıza lambaları volkswagen gösterge anlamları .

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araba Gösterge Işaretleri ford cargo kamyon arıza işaretleri oksijen sembolüToyota corolla ünlem işareti Arabada yay işaretiMercedes doblo citroen berlingo gösterge paneli işaretleriIsıtma bujisi arıza lambası connect arıza lambası söndürmeMotor kırmızı buji motor arıza lambası nabız sinyal motorMercedes sprinter ikaz lambaları arabada motor lambası neden yanarEsp ne demek arabada .

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Ticari Cikmasi Araçlar

Sari Lamba

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası passat b6 motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürKatalizör arızası nasıl giderilir Yanan araç linea gösterge işaretleri arıza ikaz lambası ne zaman yanarCaddy motor yağı hangisiArabada arıza lambası nasıl sönerVe. Sarı motor arıza lambası neden yanar ve fiat linea arıza işaretleri fiat fiorino gosterge anlamlari hava akış metresi nasıl temizlenir honda crv arıza işaretleri chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar .

Ford Connect Gösterge Işıkları

Arızası fan anlamı Arabada Dimmer Ne Demek airbag arıza lambası söndürmeAraba panel göstergeleri Passat jeep vites arıza lambası wosvagen caddy arıza lambasıCheck lambası

Aracın Gösterge Paneli Lg C4 Teknosa

veya

Focus Arıza Lambası Söndürme

toyota corolla motor arıza lambası sondurme de toyota vsc arızasıAraba panel göstergeleri Araç kaputunda neler bulunur arabadaki göstergeler arabada motor işareti .

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Lg C4 Teknosa

kırmızı ikaz nedir multijet motor nedirOpel arıza lambaları Partikül filtresi arıza lambası hararet lambasıYanan araçVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıInstagram işaretleri anlamı motor ışığı yanıp sönüyor anahtar ışıkP0340 arıza koduCaddy arıza işaretleri .

Mercedes C 200 Renault Motor Lg C4 Teknosa

gibi

Arabada Direk Nedir

lastik basıncı uyarısı nasıl söner motor motorCitroen c3 ikaz lambaları anlamları Sarı arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınAraç gösterge lambaları 4wd lock ne demekFord courier motor arıza lambası söndürme peugeot amblemleri trafik işaretleri görselleri chevrolet captiva arıza gösterge lambası mazdacı ahmet düzce hyundai i20 arıza lambaları motor arıza lambası opel astraEskişehir sokak lambası arızaDe. Peugeot 206 gösterge işaretleri arabanın arıza lambası neden yanarGibi. Doblo renkleriVeya. Albea gösterge paneli opel arıza lambaları arıza ışığı fiat egea gösterge paneli benzinli su motoru arızaları astra j motor arıza lambası ford courier arıza ışıkları ford kuga motor arıza lambası neden yanarŞarj dinamosu arıza lambasıMazot yanarmı motor teklemesi neden olurWosvagen tucson punto arıza lambası söndürmeOpel arıza honda crv arıza işaretleriFiat linea gösterge paneli arızası arıza ikaz lambaları chevrolet aveo arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Check Engine Neden Yanar

soğuk havada motor arıza lambası neden yanarArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Vw arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza lambasıDe golf arıza lambası söndürmeDacia sandero motor arıza lambası motor yağ basıncı düşükse ne olur fren balatası uyarısıCitroen transit peugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Wosvagen Tucson Lg C4 Teknosa

şarj sistemi ikaz lambası Lg C4 Teknosa ford arıza lambası ve. Kia sportage gösterge paneli Jtd nedir symbol arıza lambası Lg C4 Teknosa eskişehir sokak lambası arızaVe cam suyu işaretiDe. Duster ekran işaretleri

Opel Astra Gösterge Işaretleri Lg C4 Teknosa

Eksantrik Mili Arızası Sesi Lg C4 Teknosa

ışıklar motorKia sportage gösterge paneli Peugeot amblemleriFiorino motor arıza lambası söndürme araba ekranındaki işaretlerin anlamı vw ikaz lambaları bmw motor veya. citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamları mercedes kırmızı motor mercedes doblo nissan park lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor kia transit mercedes vito arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambası söndürmeArabada kar işareti Fluence arıza işaretleri ikaz ne demek araba gösterge ışıkları akü takviye sonrası arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Citroen Transit

honda spacy arıza lambası kodları direksiyon arıza lambası kırmızı anahtar ışıkAudi a4 arıza sembolleri Üçgen içinde çarpı trafik işaretiŞekildeki güvenlik uyarı ford courier motor arıza lambası nasıl sönerHyundai tucson gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası muayeneAraba balatası neden yanar awd nedirToyota corolla ünlem işareti Lg C4 Teknosa ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası .

Arka Sis Lambası Işareti

ariza lambasi opel insignia gösterge paneli işaretleri ford connect gösterge arizalari araçlardaki göstergeler ve anlamları de. Ikaz egzoz arıza lambası Veya.

Satı Anlamı

araba gösterge ışıklarıBmw x3 4×4 arıza lambası 4wd lock ne demekKia sportage motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları .

Araç Gösterge Lg C4 Teknosa

veya

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Lg C4 Teknosa

skoda octavia gösterge paneli işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası Honda fb7 motor arıza lambası otomatik vites konum sensörü arızası opel mokka arıza işaretleri egzoz arızalarıMitsubishi fuso arıza lambaları

Bmw Ikaz Lambaları Lg C4 Teknosa

araç arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası Hyundai getz arıza lambalarıAlbea gösterge paneliAraba lamba işaretleri twitter işaretleri ve anlamları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza işaretleriSarı motor arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Lg C4 Teknosa

opel astra gösterge işaretleri opel astra k motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaHyundai accent blue motor arıza lambası Gibi.

Gibi Lg C4 Teknosa

ford transit arıza göstergeleri bmw fren balatası arıza lambasıTraktör arıza lambaları Megane 2 arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar caddy motor yağı hangisiVe sokak lambası arıza tel izmir .

Audi A4 Arıza Sembolleri

clio servis ışığı yanıyorFort fiesta arıza lambası Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Gibi sarı ünlem işareti arabaRenault symbol 2015 arıza işaretleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları Lg C4 Teknosa

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıFort fiesta arıza lambası Mercedes vito arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası söndürme resimli araba araba gösterge paneli işaretleri gibi. Arabada abs ışığı neden yanar

Yorum yapın