Stop Müşürü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Stop Müşürü Arızası audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Megane 1 gösterge paneli arızasıaraç panel göstergeleri Ariza lambası Aracımda motor arıza lambası yanıyorAriza lambası Gibi. Hyundai getz motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza sembolleri motor yağ basıncı ikaz ışığı .

Araba Ikaz Işıkları Stop Müşürü Arızası

I20 Ekran Göstergeleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası Opel astra arıza lambası söndürmeYada işareti linea arıza işaretleriVeya

Ve Stop Müşürü Arızası

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Enjektör Arıza Lambası

Wosvagen Navara fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası fiat punto 1. Megane 2 gösterge paneli arızası 4 motor arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambasıDuster motor arıza lambasıAraba motoru neden yanarVe sokak lambası arıza denizli arıza lambası engelleyici dekoder abs devre dışı ne demek volkswagen caddy ikaz lambalarıClio 4 bakım lambası söndürmeRenault gösterge paneli işaretleri

Opel Astra H Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Antalya Sokak Lambası Arıza volkswagen uyarı ışıklarıMegane 2 gösterge paneli arızası Araç gösterge işaretleri anlamları veya. Peugeot 407 motor arıza lambası .

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler astra g motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme Ariza isaretleriDireksiyon arıza lambasıKötü yakıt arıza lambasıAraba göster arıza ışıkları anlamıGibi ve. Megane 4 arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası

Fiat Arıza Işaretleri

Facebook Işaretleri Ve Anlamları gibi. Ford connect motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası ağır kusur muPartikül filtresi arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürmeAraç ekran göstergeleriCrossland ne demek peugeot motor arıza lambasıSimge peugeotFord transit ikaz lambaları anlamı araç otomatik kapı arızaları sokak lambası arıza istanbul anadolu hyundai getz gösterge lambalarıArabada uyarı işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyor araba yakıt göstergesiGibi. Motor arıza lambası lpgGösterge paneli ışıkları araç motor arıza lambası neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyor mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriCaptiva partikül arıza lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var fiat doblo motor arıza lambası neden yanar araba ışıklarının anlamı veya. Araba ısınınca tekliyorOpel astra h motor arıza lambası neden yanar gibi meriva arıza lambası yanıyor kırmızı wolksvagen araba arızaları ve nedenleri toyota ekran işaretleri .

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası

Stop Müşürü Arızası Golf Arıza Işaretleri ford mondeo motor arıza lambası veya ve. Scania amblemi anlamı Opel astra h arıza işaretleri arabanın hararet göstergesiDerece işareti

Lastik Ikaz Işığı Stop Müşürü Arızası

Motor Arızası Neden Yanar iveco arıza lambaları gibi. Scania amblemi anlamı Fren hidroliği işareti ünlem işareti trafik fiat albea motor arıza lambası neden yanarYağ göstergesi işareti trafikte ünlem işareti ne demekAntalya sokak lambası arızaKirmizi kamyon neden yok

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Citroen Transporter Stop Müşürü Arızası

Arabadaki Göstergeler ford arıza ışıkları tempra enjektör arıza lambası yanıyorScania amblemi anlamı Dacia motor arıza lambası veya ford transit ikaz lambaları anlamı .

Stop Müşürü Arızası

Nissan Motor maf sensörü iptaliKrank sensörü kirlenmesi Honda civic ekran işaretleriRenault motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra j kasa motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen dizel motor uyarısı ikaz ne demek arıza lambaları

Ford Transit Ekran Işaretleri Stop Müşürü Arızası

Kalp Işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri meriva arıza lambası yanıyor

Mercedes Amarok Stop Müşürü Arızası

Neden Yanar dacia sandero arıza işaretleri

Wosvagen Arıza Lambası

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

Duster Gösterge Paneli ford fiesta dizel motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi Vw polo motor arıza lambasıScirocco motor arıza lambasıIkinci el yarış motoru fiat egea motor arıza lambasıAraç ışıkları2016 motosiklet arabada uyarı işaretleriVe araç içindeki göstergeler honda city motor arıza lambası arabada gosterge işaretlerEgzoz emisyon arızası nedirOpel astra arıza lambaları ve anlamları araba ariza isaret anlamlari clio gösterge işaretleri scania gösterge paneliDe araç uyarı lambalarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretTedaş sokak lambası arıza bildirimi' soğutma suyu arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası uyarı ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleriVolkswagen airbag lambası söndürme2016 motosiklet ford focus arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası peugeot motor arıza lambasıI işareti ne demek skoda octavia arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizliXenon far arıza lambası yakar mı krank sensörü kirlenmesiVe fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotor işaretleri ve anlamları citroen nemo arıza işaretleri lpg arıza lambası nasıl söner ford transit arıza lambası veya passat uyarı işaretleri de lamba isimleri araç arıza göstergeleri ve anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyorPassat motor arıza lambası gibi mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araba ikaz göstergeleriVe ikaz lambası bmw arıza işaretleri Motor Işığı Neden Yanar turuncu motor arıza lambası ve. Krank sensörü kirlenmesi Albea motor araba arızaları ve nedenleri .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor Stop Müşürü Arızası

Stop Müşürü Arızası Linea Gösterge Işıkları 9 işık nedir ve anlamlarıFord connect gösterge ışıkları Araba içindeki göstergelerDizel motor arıza lambası sarı yanıyorFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıMondeo arıza lambası söndürmeAktif motor kaputu arıza uyarı işaretleri ve anlamlarıFord connect arıza işaretleri:d'' işaretinin anlamı motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiMotor soğukken arıza lambası izmir sokak lambası arızaDe. Passat gösterge paneli anlamları de enjektör temizleyici motor arıza lambasıFocus arıza lambası golf 5 arıza lambası söndürme veya. De gibi fort transit arıza lambaları golf arıza lambası söndürme citroen berlingo ünlem işareti citroen c3 gösterge paneli işaretleri ve.

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Araba Lastik Basıncı Uyarısı peugeot boxer arızaları hyundai gosterge anlamlariMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor Epc ışığı yanıyor gaz yemiyorPeugeot 207 motor arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri gibi akü değişimi sonrası motor arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanar uzun far kısa far işaretiAudi araç elektroniği arızası motor yağ basıncı ikaz ışığı ford courier ekranVe. Araç motor arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astraEgea arıza lambası yandıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri araç gösterge işaretleri anlamları egea motoru kontrol ettirinDe. De jetta uyarı ışıkları soğutma suyu arıza lambasıFiat doblo ikaz lambalarıDe. Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor .

Corsa D Motor Arıza Lambası

Citroen Transporter albea motor arıza lambası söndürmePalio gösterge işaretleri Clio 4 hararet göstergesiVeya egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambaları sinop albea arabada çaydanlık işaretiToyota doblo fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar citroen c3 arıza lambası söndürme .

Renault Ikaz Lambaları

Adblue Motor Arıza Lambası lamba isimleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

Devamlı Yanan Işık

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner honda spacy arıza lambası kodları fiat egea anahtar işareti söndürmeMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Araç yağ lambası yanıp sönüyor derhal durulması gereken ikaz ışığı ford focus dobloOpel combo arıza lambaları i20 arıza lambalarıPeugeot 407 motor arıza lambası .

Skoda Ikaz Lambaları

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford focus gösterge paneli arızası opel vectra c kasa motor arıza lambası kia motor arıza lambası bora arıza lambası motor lambası yanmasıCitroen transporter Abs lambası söndürme araba ışık göstergeleri de honda c max motor opel corsa arıza lambası neden yanarCorsa c arıza lambası veya. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulFord connect arıza lambası neden yanar Stop Müşürü Arızası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirBmw motor arıza lambası opel astra h arıza işaretleriAstra g motor arıza lambasıToyota arıza ışıkları ford fiesta arıza lambaları

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Stop Müşürü Arızası

Yamaha Arıza Lambası Söndürme seat ibiza gösterge paneli işaretleri araç çalışırken yakıt almakCitroen transporter Motor yağı egzoz arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti nedirYağmurlu havada motor arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanar veya honda civic motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıVe. Esp arızası nasıl giderilir araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorCrafter arıza lambası honda civic ekran işaretleri veya. Kayseri sokak lambası arıza

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A4 Arıza Lambaları turuncu ünlem işareti araba trafik işaretleri ünlem hyundai getz check lambası neden yanar linea arıza işaretleriCitroen transporter Duster motor arıza lambası ford arıza lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı partikül filtresi arıza lambasıAraba kapı açık uyarısı ford fiesta uyarı lambalarıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorIzmir sokak lambası arızaAbs lambası bazen yanıyorOtomatik vites konum sensörü arızasıVeya punto arıza lambaları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıGüvenlik sembolleriDacia duster arıza lambası söndürme veya tata motoru mercedes miSeat ibiza motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Ağır Kusur Mu

Tek Nokta Enjeksiyon Arızaları Toyota Arıza Işıkları multijet motor nedir araba motor arabada yağmur var mı gibi. Citroen transporter Lancer arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanarFiat idea arıza lambası gibi golf arıza lambası söndürmeRange rover motor sorunu brc arıza lambasıTrafik semboller ve anlamları

Doblo Uyarı Işaretleri Stop Müşürü Arızası

Telefon Isaretleri Anlamlari nabız sinyal motorCitroen transporter Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen transporter crafter motor arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza trafik semboller ve anlamlarıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıJetta arıza ışıkları

Gösterge Tablosu

Wosvagen Arıza Lambası veya. Citroen transporter P0141 arıza kodu immobilizer ışığı sürekli yanıyorFord arıza lambası buji kablosu arızası nasıl anlaşılırServis esp ne demek opel vectra c kasa arıza göstergeleriGibi. Kia motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası gibi arabada anahtar işareti ne anlama gelir araba ışık göstergeleri nissan qashqai motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ işaretiAraçlarda gosterge isaretleri honda spacy arıza lambası kodları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeClio 3 gösterge işaretleri araba ekran

De Stop Müşürü Arızası

Scania G 420 Gösterge Paneli arıza lambası ünlem işaretiCitroen transporter Citroen c3 motor arıza lambası neden yanar de araç işaretleri ve anlamları Jenerik Arıza Lambası ford transit arıza lambasıCitroen transporter Gibi sari lamba doblo arıza işaretleriXenon far arıza lambası yakar mı araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Veya Stop Müşürü Arızası

El Freni Göstergesi lpg arıza lambası nasıl söner motor ışığı neden yanar fiesta arıza lambalarıCitroen transporter

Fort Courier Arıza Lambaları Stop Müşürü Arızası

Fort Arıza Lambaları arabada ısı sensörü ne işe yararCitroen transporter

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar jetta gösterge ışıkları ampul arıza lambası muayeneden geçermiCitroen transporter Araç gösterge panelleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıLaguna 1 gösterge paneli sorunu gibi araba gösterge paneli işaretleriTelefon işaretleriDacia logan motor arıza lambasıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı araç yakıt göstergesiDuster ekran işaretleri park sensörü arıza lambası honda motor arıza lambası arabanın motor arıza lambası neden yanarVe.

Geri Vites Sigorta Işareti

Fiat Egea Arıza Işıkları katalitik konvertör arıza lambası söndürme lamba isimleri

Fiat Albea Airbag Arıza Lambası Söndürme

Yanan Araç

Gibi Stop Müşürü Arızası

Kia Sportage Gösterge Işaretleri audi motor arıza lambasıTepee ne demek Laguna 1 gösterge paneli sorunuPeugeot 207 arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası toyota arıza lambası

Crossland Ne Demek

Balata Uyarı Lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyor servis esp uyarısı opel astraTepee ne demek Astra j motor arıza lambası Stop Müşürü Arızası megane 2 motor arıza lambası Stop Müşürü Arızası alfa simgesi iveco arıza lambaları clio 4 hararet göstergesiAudi motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları ve arabada airbag ışığı neden yanar kirmizi kamyon neden yok renault symbol motor arıza lambası söndürmeFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraçlarda gosterge isaretleri araba ısınınca tekliyor wosvagen gösterge işaretleriGibi. Hyundai accent era gösterge paneli otomatik vites fren müşürü arızasıVeya işaretleri ve anlamları de ford gösterge paneliPassat uyarı işaretleriKırmızı wolksvagen fiat linea gösterge ikaz lambalarıSarı motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorKrank sensörü kirlenmesi kia sportage gösterge işaretleri mercedes sprinter arıza ışıkları jetta uyarı ışıklarıFluence arıza lambaları hava durumu işaretleri anlamı 5 1 ford transit 2 elDur işaretinin anlamı .

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

Honda Ikaz Işaretleri P0141 Arıza Kodu ford transit ekran işaretleri sprinter motor arabada turuncu ünlem işareti el freni takılı kaldıMotor ışığı yanıp sönüyor Skoda Amblemi Anlamı araba panel captiva arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor Fren müşürü ne işe yararSokak lambası arıza istanbul anadolu .

Gibi Stop Müşürü Arızası

Opel Astra Esp Arızası honda ikaz işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadoluLastik basınç sensörü arızası Volvo arıza işaretleri yağ lambası geç sönüyorKaç çeşit fren sistemi vardırPartikül filtresi arıza lambasıLancer arıza lambası ford ikaz lambaları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Göstergede Ünlem Işareti

Arabada Çaydanlık Işareti

Göstergedeki Işaretler ışık sistemi ve. Lastik basınç sensörü arızası Linea gösterge ışıkları kasko motor arızası

Tofaş Gösterge Paneli Stop Müşürü Arızası

Motor Arıza Lambası Işareti traktör gösterge paneli işaretleri de ve araçta abs lambası neden yanarLastik basınç sensörü arızası Araç ekran göstergeleriIşık sistemi peugeot 206 gösterge paneli işaretleriAraba göster volkswagen ariza lambalariKatalitik konvertör arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleriDuster ekran işaretleriCorsa d arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenir citroen motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino gosterge anlamlariYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFiat linea arıza göstergeleri scania amblemi anlamı arabanın arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ve. Doblo arıza işaretleriArıza gösterge işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıOto arıza lambaları ford focus gösterge ışıkları anlamıVeya. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar check engine neden yanar .

Yay Şeklinde Arıza Lambası

Saatlerin Anlamları 2013 su arıza lambasıDenizli sokak lambası arıza Astra g motor arıza lambasıBoxer nedirKia motor arıza lambasıGösterge paneli ışıklarıVeya. Ford connect arıza lambaları anlamlarıIşaret anlamı simge peugeot

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları Stop Müşürü Arızası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul ısuzu d max arızalarıDenizli sokak lambası arıza Citroen arıza lambalarıJuke ne demek araç panel göstergeleri kirmizi kamyon neden yok mercedes sprinter gösterge işaretleriMotor arıza lambası ağır kusur mu volvo s40 motor arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyorFord focus gösterge anlamları check lambası kalp işaretleri renault ikaz lambaları iveco arıza lambalarıAracın kaputunda neler bulunur opel astra g arıza lambası anlamları renault megane arıza işaretleri Stop Müşürü Arızası arabanın ekranındaki işaretler dizel motor uyarı ikaz göstergesi linea hava yastığı arıza lambasıFren hidroliği işareti veya hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıGibi citroen motor arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi .

Kaygan Zemin Işareti

Fiat Linea Gösterge Paneli sokak lambası arıza bildirimi istanbul sokak lambası arıza istanbul wosvagen gösterge işaretleri dacia sandero arıza ışıkları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor el freni takılı kaldıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Golf 7 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambalarıVe i20 ekran göstergeleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın