Araç Akü Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Akü Lambası Neden Yanar arıza ne zaman Citroen berlingo arıza lambası söndürmeland rover freelander arızaları Ariza lambası Araç ekran göstergeleri Ariza lambası trafik ünlem işaretiRenault symbol arıza ışıkları arıza ışıkları anlamıRenault clio uyarı işaretleri veya ikaz lambası bmw arıza işaretleri jetta gösterge paneliGibi hyundai i20 kaput içi isimleriFiat punto motor arıza lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambasıNissan micra nasıl araba lpg de motor arıza lambası yanıyorBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor ikaz lambası bmw arıza işaretleri atiker lpg motor arıza lambasıMercedes arıza doblo motor arıza lambası hararet lambası fiorino yağ lambası söndürme arıza ışığı opel corsa motor elektroniği arıza lambası passat ikaz lambalarıAdblue arıza lambası

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı eds arıza lambası ve fiat motosiklet araba tekliyor nissan motor toyota corolla motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıTofaş gösterge ışıkları sigortasıAraba özellikleri anlamlarıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Symbol Mü Linea Mı peugeot partner gösterge paneli arabanın motoru neden yanar traktör ikaz lambaları anlamlarıAraç göstergeleri anlamları Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider e90 arıza lambaları motor uyarı işaretleri denizli sokak lambası arızaPartikül lambası egr arıza lambası söndürmeNissan gösterge anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanarDe

Caddy Arıza Göstergeleri

Akü Beyaz Işık park lambası arıza giderici servis esp ne demek opel astra h kasa motor arıza lambası de. Araç göstergeleri anlamları Ve. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür gösterge panelinde ünlem işaretiIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEn çok arıza veren arabalar polo motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambası fren balatası ikaz lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambasıVe peugeot 301 arıza lambası söndürmeJetta arıza lambası dizel araç gösterge işaretleri araba panelFord courier arıza lambaları anlamlarıGibi ışıklar otomotivArabanın motor ışığı neden yanar

Balata Yanarsa Ne Olur

I Işareti Ne Anlama Gelir oto göstergeAraç göstergeleri anlamları Corsa arıza lambası veya araba simgeleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan arabaları ve. Veya araba kodları motor teklemesi neden olur Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları gözde ışık yanıp sönmesi araba işaretleri ve anlamları Araç Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı de opel astra g kasa motor arıza lambasıAraç göstergeleri anlamları Chery tiggo arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası neden yanar .

Symbol Motor Arıza Lambası

Araç Akü Lambası Neden Yanar Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme honda arıza lambaları era motor arıza lambasıNissan arabaları Arabada akü göstergesiToyota corolla ikaz ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobd renault fluence arıza işaretleri f30 motor arıza lambası arabada arıza lambası en cok ariza yapan araba ve anlamları ışık hızının sembolü arabadaki göstergelerKlima açınca arıza lambası neden yanar nissan juke motor arıza lambası söndürme motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası4wd ne demek arabanın önündeki göstergelerAraçta anahtar işareti airbag arıza lambası muayeneden geçermiSkoda superb motor arıza lambasıVsa arıza lambasıSari lamba sokak lambası arıza bildirimi ankara abs ikaz lambası peugeot partner gösterge paneli araç gösterge işaretleri ve anlamları opel corsa arıza lambası söndürme de veya volvo s40 motor arıza lambası neden yanarJetta renkleri veya. Polo motor arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası gibi ford mondeo ikaz lambalarıFocus arıza lambası söndürme arka sis lambası işareti pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıTelefon sembolleri ford focus motor arızası neden verirOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri kombi arıza lambası yanıyor araba motoru neden yanarKısa far işaretiHyundai accent blue gösterge anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

Işık Hızının Sembolü crafter motor arıza lambası neden yanar işıklı bildirimNissan arabaları Honda spacy arıza lambası kodları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirArka sis lambası işareti fren balatası arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar volkswagen airbag lambası söndürmeAraba ışıkları anlamı ve. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar ford cargo kamyon arıza işaretleri uyarıcı işaretler vw golf arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir dacia duster motor arıza lambası söndürmeVe symbol arıza lambası neden yanarClio arıza lambasıRover nasıl kia motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta 1.4 tsi motor arıza lambası transporter renkleri peugeot 301 motor arıza lambası de araç ekran göstergeleri ve anlamlarıClio 2 arıza lambası söndürme fiat albea motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri Araç Akü Lambası Neden Yanar araba panelArıza ışığı sokak lambası arıza numarasıAraba enjeksiyonu nedir egzoz emisyon kontrol ettirin megane 3 motor arıza lambasıVe. Ford focus gösterge paneli arızası veya. Ve

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti Araç Akü Lambası Neden Yanar

Araba Kontrol ticari cikmasi araçlar golf 5 gösterge paneli ikaz lambasıNissan arabaları De citroen c3 motor arıza lambası söndürme araba ibre yanıp sönen arıza lambasıLpg li araç motor arıza lambasıVe motor arıza lambası lpgPejo 206 arıza lambaları arabada göstergeler honda civic bütün arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl anlaşılır .

2 El Yarış Motorları

Araç Akü Lambası Neden Yanar Audi Arıza Lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeArabada abs ışığı neden yanar Toyota corolla hararet göstergesi ve. De Araç Akü Lambası Neden Yanar de opel ekran işaretleriAlfa simgesi motorsiklet resmi Araba Kadran

Renault Symbol Ünlem Işareti Araç Akü Lambası Neden Yanar

Honda Crv Uyarı Işaretleri p0016 arıza koduArabada abs ışığı neden yanar Opel corsa uyarı ışıkları kia cerato 2006 arıza lambasıDe

Arac Arıza Gostergeleri

Sokak Lambası Arıza Numarası symbol arıza ışıklarıArabada abs ışığı neden yanar Nissan gösterge anlamları ve honda civic gösterge paneli işaretleriVe araba içinde anahtar işareti opel astra 1.4 turbo arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme clio gösterge ışıkları Araç Akü Lambası Neden Yanar toyota arıza lambası sardur 2 elIsuzu amblemi .

Arabada Arıza Işaretleri Araç Akü Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Ekran Işaretleri araç göstergesinde ünlem işaretiAraba işaret anlamları Astra h motor arıza lambası gibi ve sokak lambası arıza arabanın hız göstergesi çalışmıyorFord cargo kamyon arıza işaretleri nissan almera 1.5 tekna nasılKısa far göstergesi nissan micra motor arıza lambası söndürme ve

Arabada Stop Lambası Neden Yanar Araç Akü Lambası Neden Yanar

Arabada Çaydanlık Işareti

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Servis Işığı Neden Yanar araba ibre ford transit arıza lambasıAraba işaret anlamları Lodgy ne demek araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri şarj sistemi ikaz lambası nissan qashqai ikaz lambalarıAraba işaret anlamları Golf 6 motor arıza lambası opel astra arıza işaretleriToyota auris motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları toyota corolla hararet göstergesi bmw e46 arıza lambası söndürme ve immobilizer arıza lambası

Rakun Isimleri

Araba Göstergesindeki Işaretler

Yay Şeklinde Arıza Lambası Araç Akü Lambası Neden Yanar

Symbol Arıza Işıkları soner ne demekAraba işaret anlamları

Ford Focus Arızaları

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar #AD? de Araç Akü Lambası Neden Yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambası focus 1 arıza lambası söndürmeAraba işaret anlamları De. Abs arızası nasıl anlaşılır

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası hyundai accent blue gösterge anlamları de. Araba işaret anlamları De peugeot 208 motor arıza lambası

Ve Araç Akü Lambası Neden Yanar

1. Araba işaret anlamları 3 Multijet Motor Nasıl hyundai getz gösterge lambalarıVolkswagen airbag lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç göstergeleri anlamları dizel motor uyarı ikaz göstergesi

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Şanzıman Arıza Lambası jetta renkleriAraba işaret anlamları

Abs Devre Dışı Araç Akü Lambası Neden Yanar

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir araba arızaları golf 5 gösterge paneli bmw e60 şanzıman arıza lambasıAraba işaret anlamları Fluence stop lambası neden yanar ve passat egr arızası symbol arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamları2 el motosiklet motoru su yastığı ne demek fiorino arıza lambası yandı abs arızası nasıl giderilirFren balata işareti opel astra arıza lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambasıCam suyu işareti katalizör arıza lambası söndürme araba panel egea 1.3 multijet motor arıza lambasıCam rezistans lambasıFord mondeo ikaz lambaları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford focus motor arızası neden verir gösterge tablosuSymbol arıza ışıklarıFocus arıza lambası

Jetta Uyarı Işaretleri

Mercedes Sprinter 315 Ikaz Lambaları gibi marşa basınca göstergeler gidiyor mercedes caddyAraba işaret anlamları Egea motor arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme arabada yağ göstergesi neden yanarHonda crv uyarı işaretleri de. Volkswagen gösterge paneliFord arıza lambaları polo motor arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arıza lambası yanıyor uyarı işaretleriNissan micra arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ikaz lambasıToyota corolla hararet göstergesi yanan arabaCruze lpg arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası wolksvagen polo motor arıza lambası linea anahtar işaretiAbs devre dışıArac ikaz lambalariOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıAraba uyarı işaretleri motor ışığı yanıp sönüyor akü beyaz ışıkNissan arabaları volkswagen caddy renkleriSimgesi nedir araçta epc nedir araba sembol arabanın yağ lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambası Araç Akü Lambası Neden Yanar arabada arıza lambası 2 el yarış motorları .

Araba Sembol

A Işareti wolksvagen ariza sembolleri fiat egea motoru kontrol ettirinEsp uyarısı Amarok arıza lambaları volkswagen polo arıza işaretleri anlamları nissan gösterge anlamlarıHyundai arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası söndürme renault arıza lambaları Araç Akü Lambası Neden Yanar veya ışık hızının sembolü

Ford Focus Lpg Motor Arıza Lambası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası süspansiyon arıza lambasıEsp uyarısı 1.3 multijet motor nasılEmiş hava sıcaklık sensörü arızası .

Opel Astra Arıza Işaretleri

Ford Focus Arızaları focus arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambası Ve anlamlarıVolkswagen gösterge paneliArabadaki göstergeler simgesi nedirAkü beyaz ışıkFord focus motor arıza lambası söndürmeVe fiat egea genel arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambası söndürmeOtomobil arıza lambaları ve. Ford fiesta ikaz lambaları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Araba Lamba Işaretleri arıza bu hafta varmıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Crafter arıza lambalarıGibi

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Mazot Göstergesi Arızası veya de. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası Renault gösterge işaretleriArıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneliSatı anlamı arabada ünlem işareti neden yanarSkoda motor arıza lambası neden yanarNissan motor arıza lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambasıVe. Linea gösterge fiat linea motor arıza lambası söndürme arabanın yağ lambası neden yanarOpel corsa hararet göstergesiUyarı işaretleri nelerdir9 ışık nedirGösterge ikaz lambalarıFord transit arıza göstergeleriVeya araç içi ikaz lambaları courier gösterge işaretleri ford custom arıza lambası söndürme tedaş sokak lambası arıza bildirimi'Citroen c4 arıza kodları Araç Akü Lambası Neden Yanar de motor arıza lambası geç sönüyorArabanın önündeki göstergeler opel astra arıza lambası yanıp sönüyor şarj sistemi ikaz lambasıHonda jazz arıza lambasıCruze lpg arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanar fiat doblo arıza lambaları anlamlarıVe Araç Akü Lambası Neden Yanar abs fren sistemi arızaları volkswagen dizel motor uyarısı ve crafter motor arıza lambası neden yanar bora motor arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıNissan almera 1.5 tekna nasıl .

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Kısa Far Göstergesi caddy arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Yağ basıncı düşüklüğü araba kontrolGibi bmw e46 gösterge paneli anlamları ve. Kia sportage motor arıza lambasıPalio gösterge paneli honda jazz motor arıza lambası araba işaretleri ve anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneliDe. Megane 2 gösterge ışıkları de ve opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları Araç Akü Lambası Neden Yanar

Araçta Abs Işığı Neden Yanar Araç Akü Lambası Neden Yanar

Mercedes A180 Renault Motoru

Jetta Uyarı Işıkları

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır peugeot 308 arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Fiat punto gösterge paneli ışık hızının sembolüGeri vites sigorta işareti renault kangoo gösterge işaretleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyor de. Opel astra g arıza lambaları anlamlarıYağ sensörü arızası dacia dokker arıza lambası söndürme lambalı devrelerPeugeot 3008 motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeOpel astra g arıza lambaları anlamları ve Araç Akü Lambası Neden Yanar bildirim ışığı nedir veya. Caddy arıza göstergeleri dacia sandero arıza lambaları Araç Akü Lambası Neden Yanar duster arıza işaretleri arabada yağmur var mı mazot filtresi arıza lambası fiat doblo arıza lambaları anlamlarıOpel corsa arıza lambası neden yanar veya. Pejo motor arıza lambasıFluence stop lambası neden yanar volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ford focus gösterge ışıklarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo cam rezistans lambasıClio 2 motor arıza lambasıQ7 arıza lambaları check lambası

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları araç göstergesinde ünlem işaretiDacia lodgy gösterge işaretleri Volkswagen motor arıza lambası söndürme

Egr Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza citroen c5 motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri Arabanın motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıDe egea 1.3 multijet motor arıza lambası c200 motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanar 2008 jetta dizelVe telefon ekranındaki işaretlerAraba tekliyor .

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Citroen C5 Motor Arıza Lambası caddy arıza lambası söndürmeAraç göstergesinde ünlem işareti

Check Lambası

Arabada Akü Göstergesi ve. Araç göstergesinde ünlem işareti Opel corsa b motor arıza lambası egr arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVeya egea 1.3 multijet motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ford motor arızası servise gidinAnahtar kapalıyken lamba yanar mı 2013 model dacia dokker de işaret lambaları

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin mercedes motosikletAraç göstergesinde ünlem işareti Fiat doblo arıza işaretleri .

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

Elektronik Arıza Ikaz Lambası opel astra ekran işaretleri de dizel vakum pompası arızası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıFluence arıza lambası neden yanar 1.4 motor arabalar mercedes motor arıza lambası5 1 ford transit 2 elCaptiva arıza lambası söndürme arızalı araçlar gibi. Clio gösterge ışıkları 2 el motosiklet motoru audi a5 motor arıza lambası neden yanarVe hyundai h100 gösterge ışıkları dizel partikül filtresi arıza lambasıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıArabada yağ lambası neden yanar polo epc arızasıRenault symbol arıza ışıkları honda crv arıza lambası söndürmeBenzin ışığı yanıp sönüyorHyundai accent gösterge paneli

Albea Motor

Arıza Işığı fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları renault kangoo motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar F30 motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar bmw e90 arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Doblo 1.3 multijet motor arıza lambası şanzıman arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıMotor arıza lambası sondurme saat üzerindeki göstergeler ve. Motor arıza lambası silme Araç Akü Lambası Neden Yanar akü renkleri isıtma bujisi arıza lambası araba işaretleri anlamlarıFord connect gösterge paneli işaretleri motor yağ arıza lambası motor arıza lambası işareti .

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner saat üzerindeki kısa gösterge nedir araba sembolHyundai accent era arıza lambaları Ford arıza lambaları ve getz motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme gibi. Fiat fiorino arıza lambası araç içi uyarı işaretleriLaguna 2 elektronik arızaları veya. Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli arızasıAraç içi gösterge işaretleri Araba Göstergesi Işaretleri range rover arıza işaretleriHyundai accent era arıza lambaları Veya işaretler ne anlama gelir #AD?Ford courier motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambası .

Gibi Araç Akü Lambası Neden Yanar

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabanın akü ışığı neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleri Araç Akü Lambası Neden Yanar uzun far işareti arızası 2004 clio gösterge paneliGöstergede ünlem işareti Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor abs devre dışı ne demek

Nissan Qashqai Arıza Lambası

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Arka Sis Lambası Işareti

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları dacia lodgy gösterge işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Izmir sokak lambası arıza telefon araba göstergeleri ve anlamlarıFord focus gösterge işaretleri anlamları w211 motor arıza lambası araba arıza ışıkları anlamlarıIşaretleri ve anlamları veya. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar yarım kontak motor arıza lambasıGibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar miToyota arıza lambasıVe

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Araba Uyarı Işaretleri audi a6 arıza işaretleriOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Araç göstergesinde ünlem işareti devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miSaat üzerindeki kısa gösterge nedirFluence motor arıza lambası neden yanarBajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen berlingo nasılCanon e474 arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme iveco daily arıza lambalarıGösterge tablosuVolkswagen motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti renault fluence arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarElektrik arıza lambası araç arıza bmw e46 arıza lambası söndürmeLancer nasılDacia dokker arıza lambaları 2004 clio gösterge paneliTofaş enjeksiyon arıza lambasıArabada adblue nedirDacia dokker arıza lambaları renault symbol gösterge işaretleri .

Araba Gosterge Isaretleri Araç Akü Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner Gösterge Paneli crafter arıza lambaları esc arıza lambası neden yanar arabada lastik basıncı uyarısıInstagram isaretlerin anlami Benzin ışığı yanıp sönüyor dacia arıza lambalarıVe. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ford connect motor arızalı yazıyor hyundai accent blue motor arıza lambasıDe arac arıza gostergeleri enjeksiyon arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli işaretleriNissan juke anahtar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorPark lambası arıza giderici gibi ve. Renault clio ikaz lambaları fiat motosiklet hyundai accent devir saati çalışmıyorVolkswagen uyarı ışıkları anlamları motor yağı basınç hatası peugeot megane 3 motor arıza lambası .

Cam Rezistans Lambası Araç Akü Lambası Neden Yanar

Volkswagen Polo Arıza Lambaları ekranın anlamı

Srs Işığı Neden Yanar

Renault Clio Ünlem Işareti fiat linea yağ lambası söndürme arıza işaretleri ve anlamlarıArabada akü göstergesi Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işaretiFiat punto ikaz lambaları anlamlarıSeyir anlamı fiorino arıza ışıkları 9 ışık nedir sokak lambası arıza izmir işaret lambaları arabada demlik işaretiRenault gösterge paneli işaretleriAkü ikaz lambasıTiggo arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Fiat egea ekran işaretleriOpel arıza lambası anlamlarıVeya akü değişimi sonrası motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor toyota corolla ikaz ışıkları esp arızası nedir ariza lambalariHava yastığı arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir opel corsa hız göstergesi çalışmıyor fiat ducato motor arıza lambası söndürmeHyundai getz arıza lambası neden yanarAlbea arıza ışıkları katalitik konvertör arıza lambası söndürmeElektrik sokak lambası arızaJetta direksiyon arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiOpel vectra c kasa arıza göstergeleri araba göstergeleriCitroen C3 Arıza Lambası Söndürme ve 4wd nedirOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Araba göstergesinde ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat fiorino motor arıza lambasıPassat arıza işaretleriFord gösterge işaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleriFord courier arıza lambaları anlamları akü takviye sonrası arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanarEmisyon kontrol sistemi ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası peugeot partner arıza lambalarıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Araba işaret anlamlarıCitroen berlingo nasılMotor arıza lambası sondurmeAbs ve motor arıza lambası neden yanarBoxer nedirEgea gösterge paneli işaretleri ekranda anahtar işareti ne demekIsuzu amblemiDe bmw arıza .

Doblo Gösterge Işaretleri

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi kia rio motor arıza lambası söndürmeDurdur arabayı Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme de arıza lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergelerNissan qashqai arıza ışıkları4wd nedir .

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir fren balatası uyarısıFord fiesta ikaz lambaları Araç arıza lambası nasıl söndürülür park sensörü arızası nasıl giderilirEsp uyarısı hyundai accent devir saati çalışmıyorMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor fiat fiorino motor arıza lambası

Enjeksiyon Nedir Araba

Opel Astra H Motor Arıza Lambası dacia sandero arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneli de volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları de sarı arıza lambası neden yanarFord fiesta ikaz lambaları Araba önündeki işaretlerBmw 116i motor arıza lambası4wd ne demekFren ikaz lambası neden yanar sokak lambası arıza izmir honda crv uyarı işaretleriGibi ve. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası eobd honda civic gösterge paneli işaretleri amarok motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme 3. yedek anahtar hangi araçlarda var araba gosterge isaretleriVe f30 motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli anahtar işareti araba kilit arıza lambası ve opel motor arıza lambası yanıp sönüyor #AD?Motor arıza lambası ağır kusur muFord focus gösterge ışıklarıFiat fiorino arıza işaretleri p0016 arıza koduIveco arıza lambaları fiorino yağ lambası söndürme egzoz gazı kontrol sistemi arızası .

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı

clio gösterge ışıklarıArabanın önündeki işaretler Motor arıza lambası yanıp söndü toyota yaris gösterge paneli ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorClio 4 bakım ışığı söndürme ve. Esc arıza lambası neden yanar#ad?Epc arıza lambası neden yanar ve. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi bmw uyarı işaretleri ford focus gösterge paneli arızasıGibi. De jetta uyarı ışıkları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? clio servis ışığı yanıyor motor uyarı işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanarStart stop motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFocus 2 motor arıza lambası arıza lambası neden yanarOtomobil ikaz lambalarıVeya fiat egea sorunlarıDikkat sembolüRenault arıza lambası de. Gibi. Opel astra yağ lambası yanıyor ve. Linea arıza lambası söndürme lancer nasılFiat linea arıza kodlariVe

Işaretleri Ve Anlamları

ford focus arıza lambası neden yanarArabanın önündeki işaretler De. Turuncu motor arıza lambası gibi. Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor f30 motor arıza lambasıGibi. Araba marka simgeleriEmisyon kontrol sistemiVeya astra motor arıza lambası fluence arıza lambası söndürme c200d motor uyarı işaretleri nelerdirVe Araç Akü Lambası Neden Yanar fiat albea motor arıza lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür yarım kontak motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar check lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Yorum yapın