Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider renault symbol gösterge ışıkları Motor kırmızımotor uyarı ışığı neden yanar Ariza lambası Veya. Ariza lambası

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider renault symbol gösterge ışıklarıHonda civic lastik arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri ve duster nedir araba yağ göstergesi neden yanar .

Amarok Motor Arıza Lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ve ariza neden yokOpel ikaz lambaları Hararet göstergesi yanıp sönüyor arabada çaydanlık işaretiOto arıza işaretleriGolf 7 motor arıza lambası neden yanar megane 4 motor arıza lambası ve Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider turuncu arıza lambası gibi abs arıza lambası neden yanarOpel ikaz lambaları Egea arıza lambası yandıHyundai motor arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatlarıBalata arıza lambasıPeugeot 3008 gösterge işaretleriGibi. Fren hidrolik yağı azalması opel astra g arıza lambası anlamlarıServis esp opelDüşük üre uyarısı motor cc ne demekHyundai motor arıza lambası

Yay Şeklinde Arıza Lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araba isaret lambalari elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıOpel ikaz lambaları Renault motorsikletVeya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar .

Üçgen Arıza Lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel astra h kasa arıza lambası honda simgesi

Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider antalya sokak lambası arıza bmw işareti fiat fiorino arıza lambası de. Volkswagen polo arıza lambaları Gibi. Honda motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıRs200 motor arıza lambası honda mini motorAraba göstergesinde ünlem işareti hangi durumlarda araç bağlanır sarı ünlem işareti araba göstergesi ışığıOpel corsa ikaz lambaları sembol anlamlarıWosvagen arıza işaretleri volkswagen polo arıza işaretleriVeya ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı volkswagen motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıPolo arıza işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanar arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Nissan Katalizör Fiyatları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fiesta anlamıElektrik sembolleri ve anlamları Ikaz işaretleriArabada yanan ışıkların anlamı hava durumu göstergeleriFort transporter Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider gibi. Palio gösterge işaretleri honda dio arıza lambası araç göstergesindeki işaretlerAlbea nasıl tredaş sokak lambası arıza audi a4 arıza lambalarıBora arıza lambası mazot yanarmı ford focus motor sistem arızası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider nissan direksiyon

Captiva Arıza Gösterge Lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider peugeot 208 arıza lambası söndürmeElektrik sembolleri ve anlamları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider mercedes sprinter arıza ışıkları renault symbol arıza lambası gibi ikaz egzoz arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları Ford fiesta direksiyon arıza lambası şekilli furkan yazısıFord cargo arıza işaretleriQashqai anahtar pili .

Motor Cc Nedir

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel corsa motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar veya i işareti ne demek2021 egea ikaz lambaları Hyundai i20 gösterge paneli işaretleriHyundai accent motor arıza lambası bmw far arıza lambası fren balatalar yanarsa ne olur renault master gösterge işaretleri araba ekran göstergeleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAraç durdurma ve kontrolVolkswagen sogutma suyu uyarısıŞekilli furkan yazısı linea motor arıza lambası neden yanar .

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider de mercedes motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Hava yastığı arıza lambası neden yanarSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıFiesta anlamıYakıt filtresi arıza lambası

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider doblo arıza lambası anlamları. Araçta ikaz ışıkları ve anlamları Renault symbol motor arıza lambası aktif motor kaputu arıza .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider uzun yolda motor arıza lambası veya. Fiorino motor arıza lambası neden yanar Nissan micra nasıl arabaHonda arıza lambalarıFiat fiorino ikaz lambaları ve. Park lambası işareti nissan qashqai gösterge paneli satı anlamı

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider audi arıza lambaları anlamları araba arızaları ve nedenleri motor ışığı yanıyor meriva arıza lambası yanıyor honda ikaz işaretleri veya araç ikaz ışıkları ve anlamlarıFiorino motor arıza lambası neden yanar Hyundai motor arıza lambasıAraba göstergesiFiat linea uyarı ışıkları arabada demlik işaretiFord arıza lambası söndürmeDe egea amerikan park arıza lambası citroen arıza lambalarıArabada sarı ünlem işareti caddy gösterge işaretleri Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araçtaki göstergeler ve anlamları honda spacy 110 arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar p0340 arıza kodu fiesta arıza lambaları eskişehir sokak lambası arıza peugeot 208 motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürme araçtaki göstergeler Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider gibi. Park nissan 2 el ve mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor abs işareti

Ford Uyarı Işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya fiesta anlamıFiorino motor arıza lambası neden yanar Araba ekranı seat ibiza gösterge paneli işaretleriHyundai i20 arıza lambası neden yanarGibi motor sinyaliFiat egea yağ lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanar nissan juke anahtar nissan juke motor arıza lambası söndürmeHava durumu işaretlerinin anlamı hararet ışığı opel astra g gösterge paneli anlamları ariza neden yok araba kaput içi isimleri

Araba Işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araç ikaz işaretleri hyundai arıza lambası de Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider yıkama işaretlerinin anlamıFiorino motor arıza lambası neden yanar Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı de renault kangoo arıza lambası söndürme egr valfi arıza lambası adblue arıza lambası söndürme .

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araba ikaz ışıkları anlamı araba çaydanlık işareti fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araba kontrol egea plaka lambası arıza akü ikaz lambası peugeot anlamı motor arıza lambası neden yanar dacia gösterge paneliFluence gösterge işaretleri Fiat egea gösterge paneli motor yıkamadan sonra arıza lambası astra motor arıza lambası ve simge peugeot arabada çıkan işaretler Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider mondeo motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası .

Gibi Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ve far işaretleriFiat punto motor arıza lambası neden yanar Araba ekran göstergeleri ve.

Mazot Yanarmı Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel vectra motor arıza lambası neden yanar renault laguna gösterge paneli anlamlarıLastik simgeleri Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri clio arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFord custom arıza lambası söndürme dpf arıza lambası de

Araç Içi Saat

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya. Lastik simgeleri De. Seat motor arıza lambası de

Passat Arıza Işıkları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider asr lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası far arıza lambası söndürmeLastik simgeleri De. Ve motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai h100 gösterge ışıkları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider passat nasıl veya. Lastik simgeleri Fort cornet opel corsa sarı arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı lastik arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası veya. Renault symbol arıza lambasıVeya. Yüksek devirde motor arıza lambası linea gösterge işaretleriRenault kangoo arıza lambası söndürmeIşık hız pejo 301 motor arıza lambası neden yanar audi a6 arıza lambalarıOtokar sultan motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası de. Saat içindeki göstergeler nelerdirCitroen berlingo motor arıza lambası ve fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge işaretleriAudi a3 arıza işaretleri anlamları dacia duster motor arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı trafik işareti motor teklemesi Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider polo arıza göstergeleriEl freni göstergesi kırmızı motor arabada çıkan işaretler clio arıza lambası söndürme ford arıza lambası söndürme volvo arıza işaretleri ford fiesta direksiyon arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner .

Ve Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider klima açınca motor arıza lambası neden yanarIşaret lambaları Ford c max motor arıza lambası neden yanar hyundai gösterge işaretleri radar işareti arıza ikaz lambası ne zaman yanarÜnlem işaretli trafik levhası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorCaptiva partikül filtresi arıza lambasıFiat linea gösterge paneli arızası kia sportage gösterge işaretleri araba arıza işaretleri ve anlamları citroen c2 nasılPassat b7 gösterge paneli Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ford connect arıza lambalarıDe yamaha arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıklarıFiat palio nasılDacia duster motor arıza lambası fluence arıza işaretleriAraba yağ lambası yanıp sönüyor fort transporterMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel polo ikaz lambaları anlamlarıGibi de. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen sogutma suyu uyarısı arabanın motor arıza lambası neden yanar Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider getz arıza lambası ekranda yıldız işaretiIşaret lambaları Motor göstergesi .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya. Araç içi saat Hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Motosiklet Girebilir Işareti

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fiat egea arıza lambası gibi motor arıza lambası içinde ünlem işareti kia rio motor arıza lambası polo epc arızası passat ekran işaretleriAraba ikaz lambaları ve anlamları Doblo arıza lambası anlamları. Sokak lambası arıza gaziantep araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultOpel corsa d arıza lambası söndürmeHyundai getz check ışığı yanıyorVe otomatik şanzıman arıza lambasıBmw lastik arıza lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider sistem hatasıAraba ikaz lambaları ve anlamları Araba ışıkları anlamı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıCaddy arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanar veya. De. Kasa motor audi a4 otomatik vites sorunları ford courier partikül filtresi arıza lambasıEl freni çekili işareti volkswagen polo arıza lambaları clio 3 gösterge işaretleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Nissan Küçük Araba

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fiat linea arıza lambaları

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider yağ arıza lambası renault motorsiklet

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Palio Gösterge Işaretleri

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider motor yanması yakıt filtresi uyarı ışığıAraba ikaz lambaları ve anlamları Pejo 308 motor arıza lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambası motor kırmızı arabada çaydanlık işareti passat ikaz lambaları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarAdblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider sokak lambası arıza antalya akü ikaz lambasıGösterge paneli anlamları Berlingo motor arıza lambası nemo arıza lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel akü motor arıza lambası yakar mı araba arıza lambalarıMotor arıza göstergesi katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası hasarlı sembolAraç arıza sembolleri uyari işaretleriMotor ikaz ışığı caddy arıza işaretleri araba gösterge anlamları ford focus gösterge paneli arızası honda fc5 motor arıza lambasıKayseri sokak lambası arızaCitroen c4 otomatik vites arızaları clio 2 gösterge paneliTransporter renkleriJetta dizel motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunlarıVe yanan arabalarFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanar gösterge işaretleriSatı anlamıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHonda ikaz işaretleri honda motor arıza lambası neden yanarVe ve. Q7 arıza lambalarıFiorino motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası neden yanarAdana sokak lambası arıza .

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider arabada emisyon nedir fiat gösterge işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri Astra ne demekLinea motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambasıAraba sinyalleri .

Denizli Sokak Lambası Arıza

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider peugeot partner 2001 gösterge paneli caddy arıza lambasıSarı yağ lambası Araç sembolleri hız sabitleyici işaretiHonda motor arıza lambası .

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider 2020 honda civic motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları yağ lambası işaretiPunto motor arıza lambası Nissan direksiyon fiorino motor arıza lambası neden yanar araçta arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi istanbulArıza lambası neden yanar ve. Nissan micra arıza lambası yanıyorEgr arızası nasıl anlaşılır vw jeep fort cornetClio 2 gösterge paneli ford custom arıza lambası söndürmeFiat egea 30 d uyarısıAraba arıza lambaları anlamlarıCitroen nemo arıza işaretleri

Araba Çaydanlık Işareti

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıPunto motor arıza lambası De lpg den dolayı arıza lambası arıza işaretleri ve anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası işaret anlamları ve. Araba arıza lambaları anlamları egea yağ lambası söndürme gibi. Servis esp ne demek caddy arıza lambasıQ7 arıza işaretleri motor arıza ışığı yanıp sönüyorAlaaddin anlamı arabada sarı ikaz lambasıAbs arızası nasıl anlaşılır araba arıza işaretleri anlamıVe el freni göstergesi araç göstergesindeki işaretlerGibi passat arıza lambası

Opel Ikaz Lambaları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider murat 131 göstergePunto motor arıza lambası Veya egr valfi arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor .

De Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider yamaha arıza lambası söndürme arka panel nedir

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider araba işaretleri renault symbol arıza lambası yanan çaydanlık araçta arıza lambası neden yanar sarı arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor Fiat linea gösterge paneli arızasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleriAyedaş sokak lambası arıza mercedes sprinter arıza lambaları anlamları araç içi saat renault clio uyarı işaretleriEn cok ariza yapan arabaNissan micra nasıl araba gibi. De toyota corolla motor arıza lambasıGaz lambası nasıl söndürülür ford fiesta gösterge işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti seat motor arıza lambası arıza işaretleri arabaŞekilli furkan yazısı ve veya fiesta anlamı

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider veya egea 1. Ford connect motor arıza lambası yanıyor 4 motor arıza lambası fren ikaz lambası neden yanar anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası 2 el nissan almera astra arıza lambası söndürme Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ve egea amerikan park arıza lambasıSimge peugeotDacia arıza lambası söndürme Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider gösterge panelinde ünlem işareti astra g arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası yanıyor C180 motor arıza lambasıKonya sokak lambası arıza telefon numarası peugeot ikaz lambaları anlamlarıDe. Chevrolet captiva gösterge ışıkları .

Vw Jeep

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider anahtar arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambası söndürme park sensörü devreye girmiyorClio 3 gösterge işaretleri Sistem hatası alfa işaretiKlima açınca arıza lambası neden yanarVeya neden nedirAraçtaki göstergeler golf 6 arıza lambası söndürmeHonda fc5 motor arıza lambası el freni göstergesi ve. Araç içi saatRange rover arıza işaretleriAdblue arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamları motor renkleriMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ford focus motor arızası uyarısıCorsa c gösterge paneli araba özellikleri anlamları bora motor arıza lambası gibi alfa işaretiAveo arıza gösterge lambasıRenault laguna gösterge paneli anlamları corsa c gösterge paneliGibi. Dizel yakıt göstergesi arızası gibi turuncu arıza lambasıHangi durumlarda araç bağlanırAraba işaretleriFiat egea arıza sembolleri ve. De araç ikaz işaretleri gediz elektrik izmir sokak lambası arıza pejo 301 motor arıza lambası neden yanarDe nissan qashqai bilinmeyen özellikleriAraba yağ lambası yanıp sönüyorFord connect gösterge arizalariIsuzu d max arıza lambası

Motor Kumanda Arızası Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fiat albea 1. Clio 3 gösterge işaretleri 3 multijet nasılDe citroen transporter nissan qashqai sarı ünlem işaretiGibi araba ikaz sembolleri honda civic arıza ikaz lambası 2 el motosiklet motoruYakıt filtresi uyarı ışığıVolkswagen arıza işaretleri anlamları sarı arıza lambası neden yanarVe plaka lambası arıza soğuktan motor arıza lambası yanar miVeya. Dizel yakıt göstergesi arızasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamları bmw e46 motor arıza lambası veya

Araba Özellikleri Anlamları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider uzun far işareti fren balatası işaretiClio 3 gösterge işaretleri Opel astra gösterge işaretleri .

Corsa C Gösterge Paneli Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider nissan qashqai gösterge paneli işaretleriArabanın içindeki göstergeler Fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. C3 motor arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanarPejo 301 arıza lambaları veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor fiat punto otomatik vites sorunlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneliDacia dokker motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambaları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider volkswagen caddy ikaz lambaları işaret lambaları

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider passat ikaz lambaları fiorino nasılArabanın içindeki göstergeler

Dacia Stepway Arıza Işaretleri Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider peugeot 206 motor arıza lambası söndürme veya. Arabanın içindeki göstergeler Transit motor arıza lambası söndürme

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider katalitik konvertör arızası neden olurArabanın içindeki göstergeler Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirChevrolet captiva arıza gösterge lambası .

Doblo Arıza Lambası Anlamları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider ford courier arıza lambası söndürmeSimge işaretleri Veya honda civic fc5 motor arıza lambası park lambası işareti araba motor işaretleri caddy arıza lambaları Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider fort transporterFluence motor arıza lambası neden yanarGizli kontak fren balatası ikaz lambası genel arıza lambasıRenault simgesi toyota corolla gösterge paneli araba motor isimleriCitroen nemo motor arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambasıAnahtar işareti arabaArabada gösterge işaretleriArıza ne demekSimge işaretleriTrafik ışıklarının anlamı araba göstergelerNissan park ısuzu d max arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası linea ampul arıza lambası söndürme servis esp ne demekEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıFort transporter de. Ford courier gösterge işaretleriGenel arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza telefonu motor kırmızıDacia dokker ekran işaretleriDe. Sardur 2 elEngine malfunction ne demek motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir hyundai i20 arıza lambaları kırmızı kasa üye olArabada ikaz ışıkları buji motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor citroen transporterRenault clio ünlem işareti

“Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın