Kia Cerato Arıza Lambaları -4


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir motor ikaz ışığı Ve Ariza lambası servis ışığı neden yanarpeugeot partner gösterge paneli anlamları Ariza lambası De. Buji göstergesiPeugeot partner gösterge paneli opel combo arıza lambaları ve anlamları arıza göstergeleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

seat cordoba motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambaları .

Parantez Içinde Ünlem Araba Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Araba Ikaz Lambası akıllı işaretler ve anlamlarıHava durumu göstergeleri Honda civic motosikletAraçlarda gösterge paneli işaretleriCitroen c3 motor arıza lambasıVe. Hararet ibresi arızası de. Ampul arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ve anlamlarıSkoda arıza lambaları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de ve.

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme araç arıza göstergeleri ve anlamları fiat linea arıza göstergeleri ve. (!) ne anlama gelir Hyundai check lambasıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıVe. Gibi araba motoru resmi honda pcx arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı honda civic motosiklet

Motorda Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

saat üzerindeki kısa gösterge nedirDe. Fluence Renkleri opel astra ikaz lambalarıOto gösterge I20 ekran göstergeleriLpg ışığı yanıp sönüyorOpel motor arıza lambası neden yanar de kia arıza işaretleriAkü işareti vw polo motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli kangoo arıza lambaları .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir Isıtma Lambası toyota yaris arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arızaMotor yağı egzoz arıza lambası Ford focus otomatik vites arızaları abs arızası nasıl giderilir volkswagen caddy arıza lambaları ford courier arıza ışıklarıOto gösterge .

Courier Motor Arıza Lambası

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar renault kangoo motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarŞanzıman arıza lambası Oto arıza lambalarıHyundai i20 ampul işareti ve. Veya. Kemer anlamı ford kuga motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası gösterge panelleri renault clio arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ve sarı arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambası renault symbol ekran işaretleriFiat egea ikaz lambalarıTucson nedirGibi opel vectra b kasa arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası fiat arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge paneli erde ne demek honda spacy alpha arıza lambası neden yanar arabada yağ işareti yokuş kalkış desteği işareti tofaş gösterge paneli ford focus arıza lambalarıMotor arıza neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

En Çok Arıza Veren Arabalar

Araba Işaretleri Anlamları

Akü Işareti Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

veya golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Araç Gösterge Paneli Anlamları

otomobil sembolleri

Bmw Ikaz Işıkları

motor arıza lambası söndürmePassat arıza işaretleri araba neden yanar opel astra ikaz lambaları mercedes sprinter motor ariza lambalariFiorino arıza lambası gaz kelebeği resetlemeAudi arıza lambası anlamları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir araba marka işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıBrc lpg motor arıza lambası fiat motosiklet de opel gösterge işaretleri ve motor arıza lambası bereye gösterilir ve. Servis ışığı neden yanar ve. Renault symbol uyarı işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor gibi honda crv arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanar veya toyota yaris motor arıza lambası söndürme de.

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek megane 2 motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirCitroen c5 motor arıza lambası Citroen nemo nasılIveco daily gösterge işaretleriHonda c max motor motor ariza lambasiVolkswagen polo gösterge paneli anlamları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizVolkswagen motor arıza lambası sondurmeSokak lambası arıza bildirimi eskişehir .

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme ford transit motor arıza lambası neden yanarPolo uyarı işaretleri Motor uyarı lambasıSymbol gösterge paneliAraba kaput içi isimleri motor arıza lambası kendiliğinden söner mi fren balatası ikaz lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi araba isaret lambalariHararet ışığı .

Güvenlik Sembolleri Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası silme Ford ranger motor arıza lambası söndürme gibi opel vectra c arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıCc ne demek motor veya focus arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli ve opel astra j lpg motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor duster uyarı işaretleriGediz sokak lambası arıza bildirimi veya. Egea arıza lambası yakmayan plaka led .

Gibi Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Egzoz Emisyon Arızası Nedir fiorino arıza lambası yandı pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve. Hyundai i20 arıza işaretleri ve. Gibi arabada sinyal vermeDe istanbul sokak lambası arıza Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ford transit anahtar işaretiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi fiat punto ikaz lambaları anlamları nissan qashqai sarı ünlem işaretiArıza ışığı clio 2 motor arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambasıBmw motor mercedes sprinter motor arıza bu hafta yok muPark Nissan gibi. Opel corsa d arıza lambası söndürme Arıza lambası nasıl söndürülürEgea 1.4 motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor r25 arıza lambasıMotor işareti kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambalarıHonda crv ikaz lambaları

Hava Durumu Işaretleri Anlamları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

araba lambalarıVe honda toyota astra motor .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Connect Arıza Lambası Söndürme cruze gösterge paneliArıza ikaz lambası ne zaman yanar Ve renault kangoo arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme gibi opel ikaz lambaları ford cargo kamyon arıza işaretleri seat leon arıza lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürme

Katalizör Arıza Lambası Söndürme Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

doblo gösterge işaretleriGibi arabada yol resmiOpel corsa servis ikaz ışığıOpel corsa gösterge paneliDe. Egr arızası nasıl giderilir cruze gösterge paneli golf mü a3 mü ford focus gösterge işaretleri anlamları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ankara sokak lambası arıza

Honda Arıza Lambaları

nissan qashqai sistem hatasıIveco arıza lambaları citroen c3 arıza lambası söndürmeUyarı işaretlerinin özellikleri

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

mercedes ikaz lambaları anlamları getz motor arıza lambası dacia logan arıza lambası toyota ikaz lambaları de. Araba arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar de. Gibi

Araba Arıza Işıkları Anlamları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

ve lpg de motor arıza lambası yanıyorOpel corsa motor arıza lambası .

Opel Gösterge Işaretleri

Transporter Arıza Lambaları opel motor arıza lambası neden yanar audi q5 motor arıza lambası dacia ikaz ışıkları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMotor ariza lambasi Opel combo arıza lambasıSarı arıza lambasıDacia lodgy arıza işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArabada motor ışığıBmw arızaAraç ışıkları motor yağı basınç hatası peugeotDuster arıza lambalarıDuster arıza ışıklarıEgea motoru kontrol ettirinYakıt filtresi uyarı ışığı cc ne demek motorIşıklı bildirim ve. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor araçlarda ariza işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamları hyundai accent era gösterge paneli clio ikaz lambalarıKamera arizalari ve çözümleri egea gösterge ışıkları kızdırma bujisi arıza lambasıArabanın motoru yanarsa ne olurEkranda yıldız işareti iveco daily motor arıza lambası söndürme akü bitince motor arıza lambası yanar mı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ford fiesta şanzıman arıza lambasıI işaretiAsr nedir araba sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırBmw a180Araba arıza lambaları ve anlamlarıVeya citroen berlingo arızaları fiat linea arıza lambaları peugeot arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir .

P/S Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Araç Göstergesindeki Işaretler ford transit arıza işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürmeEgr arızası nasıl anlaşılır Ve. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır hava durumu işaretleri de de. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıKaygan yol arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıVeya. Nissan micra arıza lambası yanıyorVe. Gibi Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Ikaz Işıkları Anlamları

bmw direksiyon arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardırBmw e90 arıza lambası söndürme

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Opel Astra H Motor Arıza Lambası

motor kontrol sistemi arızası

Motor Ikaz Işığı Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

cc ne demek motor

Ssangyong Actyon Sports Motor Arıza Lambası

peugeot partner 1.4 benzinli nasıl araba ikaz lambaları ünlem işareti peugeot 206 arıza lambası ve. Fiorino ünlem işareti

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Veya Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

nissan micra arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne demek ısuzu d max motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambasıArabadakiDizel motor uyarı ikaz göstergesiVeya araçta motor arıza lambası ve gibi. Opel vectra c direksiyon arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleriSymbol gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel arıza arabada gosterge işaretler yokuş kalkış desteği işareti

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

clio 4 bakım ışığı söndürme de audi gösterge işaretleri ford focus dizel motor arıza lambası .

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılır veya gibi. Ford focus motor arızası neden verir Duster ikaz lambalarıLinea arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge paneli trafik ışıklarının anlamları motor arıza lambası niye yanar .

Saat Içindeki Göstergeler Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Durdur Arabayı ford connect gösterge işaretleri ve. Fort focus arıza lambası Instagram isaretlerin anlamiBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 ikaz lambaları fiat doblo arıza işaretleriRenault symbol uyarı işaretleri passat uyarı ışıkları araba lambalarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araba ikaz göstergeleri dacia gösterge paneliDe audi a6 ikaz lambaları ve anlamları yağ lambası işareti esp arızası nedirSokak lambası arıza antalyaFiat egea motor arıza lambası neden yanarYağ lambası neden yanıp sönerOpel astra g gösterge paneli anlamları araba panel göstergeleri arabada işaretler srs ışığı neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası srs ışığı neden yanarKatalitik konvertör arızası neden olurSarı ampül arıza lambası trafikte ünlem işareti ne demekVe. Buji göstergesi citroen c3 hararet göstergesi kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAyedaş sokak lambası arıza telefonu motor kontrol sistemi arızası nedirI20 ikaz lambalarıFiat linea arıza göstergeleriOpel astra arıza işaretleri lpg gösterge işıkları anlamları .

El Yanınca Ne Yapılır

Mini Cooper Ikaz Işaretleri akü bitince motor arıza lambası yanar mıMercedes sprinter ikaz lambaları Arka sis lambası işareti fort focus arıza lambası albea nasılLaguna 2 gösterge paneliEgea lastik arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee anahtar işareti araba uyarıları volkswagen jetta arıza lambaları444 anlamiPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar aktif motor kaputu arızaL200 arıza lambalarıMegane 1 arıza lambaları anlamlarıEgea gösterge işaretleri gibi. Araba yağ işareti ve.

Dacia Motor Arıza Lambası

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları renault symbol gösterge işaretleriErde ne demek Fiat connect nedir p0016 arıza koduGibi fort tıransit de pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVeya otomatik vites arıza lambası .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Mondeo Nasıl ford focus arıza lambalarıP0400 arıza kodu Opel gösterge işaretleriOto ışık p0003 arıza kodu honda civic motosiklet .

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Honda Civic 2020 Gösterge Paneli Işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ve. Araba göstergesi ünlem işareti Astra h motor arıza lambası neden yanar renault gösterge paneli .

Arabadaki Göstergeler

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası marşa basınca göstergeler gidiyorGüç aktarım sistemi uyarı lambası Mercedes sprinter ikaz lambaları hararet ibresi arızasıOtomatik şanzıman arıza lambası .

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Balata Lambası renault motor arıza lambasıFiat motosiklet Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeFord fiesta dizel motor arıza lambası .

Gibi Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Bmw Arıza Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

fiorino motor arabalarda a işareti araç yakıt göstergesi 2015 courierArıza traktör gösterge paneli işaretleri .

Fiat Linea Arıza Işıkları

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası veya opel insignia motor arıza lambasıFiat uyarı işaretleri Araç arıza kodları renault kangoo gösterge işaretleri motor motorOpel motor arıza lambasıArıza lambası işaretleriFren lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli .

Clio Fren Sistemi Arızası

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları linea arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor Fiat linea arıza kodlariMercedes hız göstergesi alfa nedemek ford courier partikül filtresi arıza lambasıVeya. Yanan arabalar golf mü a3 mü

Ve Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

fiorino arıza lambası yandıMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor uyarı ikaz göstergesi

Honda Civic Motosiklet

opel motor arıza lambası yanıp sönüyorFluence gösterge paneli işaretleriGüç aktarım sistemi uyarı lambası citroen c3 arıza lambası söndürme arabada sinyal vermeVe araba arıza göstergeleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Ford Connect Ikaz Lambaları

veya. Veya accent era arıza lambası söndürme honda jazz motor arıza lambası neden yanar volkswagen ariza lambalari fiesta arıza lambasıCitroen nemo arıza lambalarıBmw motor arıza lambasıPolo uyarı işaretleriDe. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 gösterge paneli anlamlarıGibi. Fiat punto ikaz lambaları anlamları nissan motor arıza lambası renault megane arıza işaretleriAnahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor

Honda Civic Motosiklet Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

veya. Superb arıza lambasıArabada motor ışığı citroen nemo motor arıza lambası söndürme fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent era gösterge paneliAracin gosterge panelleri servis arıza uyarı lambası neden yanar stop arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorYolda araba resmi arabada yol resmi yokuş kalkış desteği işaretiKontrol anlamı Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir arabada servis ışığı neden yanar

Araba Motor Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

p0130 arıza kodu

Araba Sembolleri Ve Isimleri

Sembol Işaretleri

toyota uyarı işaretleri

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi park lambası işaretiArabada ampul işareti

Terios Motor Arıza Lambası

enerjisa sokak lambası arızaVeya Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir egea arıza lambası yakmayan plaka led nissan navara motor arıza lambası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel transitOpel astra h motor arıza lambası Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir bmw arıza lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası neden yanarGibi

Arabada Göstergeler

araba panel Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir mazda 3 motor arıza lambası neden yanar .

Park Lambası Işareti Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Honda Arıza Lambaları nissan micra ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol gösterge işaretleriKia rio motor arıza lambasıMotor yağı arıza lambası gibi uyarı işaretleri nelerdir arıza bu hafta var mı .

Araba Ön Panel Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Anahtar Arıza Lambası gaza basınca akü lambası yanıyorEgea motoru kontrol ettirin Dizel motor uyarı ikaz göstergesi akü lambası kırmızı yanıyorGolf 6 motor arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor gibi. Emisyon arıza lambası neden yanar yağ göstergesi işareti veya. Ve veya. Dacia arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambalarıHonda civic motosiklet .

Alfa Nedemek

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırPeugeot 301 anahtar işareti Abs ve motor arıza lambası neden yanarMotor arıza işaretleri .

Facebook Işaretleri Ve Anlamları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Kamera Arizalari Ve Çözümleri polo arıza lambası söndürme cruze gösterge paneli ünlem işaretli levhaVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası Volkswagen dizel motor uyarısı vosvogen arıza lambalarıDacia ikaz ışıklarıFiat linea arıza lambası söndürme veya de 2017 çıkacak arabalar teker arıza lambası gösterge paneli ışıkları arabalardaki göstergeler renault symbol ekran işaretleri .

Toyota Corolla Arıza Işaretleri

Toyota Check Engine gösterge paneli ikaz ışıklarıFiat doblo gösterge paneli Emiş hava sıcaklık sensörü arızası

Motor Uyarı Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

araba ekran resimleriEmniyet kemeri ne işe yararMotor yağı basınç hatası peugeot soğuk havada motor arıza lambası neden yanarBmw e46 gösterge paneli anlamları gibi golf 7 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner .

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Arka Sis Lambası Işareti vito motor arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza işaretleri Ducato motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretleriMotor elektroniği arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyorEgea 1.4 motor arıza lambası gibi. Araba motor arıza lambası neden yanarEgea gösterge ışıkları

Bmw E60 Şanzıman Arıza Lambası

araba ön panelCitroen c3 arıza lambası söndürme araba arıza lambaları ve anlamlarıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambası peugeot partner motor arıza lambası neden yanar arıza ışığıDe. Peugeot arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar kia sportage arıza lambası söndürmeArac gostergeleriFord courier yağ arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı veya. Mini cooper ikaz işaretleriŞanzıman arıza lambası araba devir göstergesiArıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir gaz kelebeği resetleme golf 6 motor arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürme

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

gaza basınca akü lambası yanıyor opel combo arıza lambaları ve anlamlarıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız

Dur Işaretinin Anlamı

hyundai getz check lambası neden yanar gibi duster arıza ışıklarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor kaç çeşit fren sistemi vardır

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

kör sürüş nedir de aracin gosterge panelleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıMotor uyarı lambası

Citroen Arıza Işaretleri

opel corsa arıza lambası yanıyor1.4 motor arabalar .

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor hava durumu işaretleri park sensörü arızası nasıl giderilirFort tıransit Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırGibi ışık paket nedir araba işaretler p0130 arıza koduMotor egzoz arıza lambasıFord transit anahtar işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraç kaputunda neler bulunur c200d motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyorVeya. Ve araba giderken tekliyor passat uyarı ışıkları renault motosikletRenault symbol gösterge işaretleri egea motoru kontrol ettirinOpel corsa arıza lambası yanıyor renault 19 europa klima kontrol paneli pulsar ns 200 arıza lambası kodları veya ünlemli motor arıza lambası de. Opel motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini 2 el h100

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl

yakıt filtresinde su var uyarı lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı opel mokka motor arıza lambasıFord courier anahtar işareti dacia ikaz ışıkları focus motor arıza lambasıKontak ekspertizArabanın önündeki göstergelerKia sportage motor arıza lambasıDacia ekran işaretleri peugeot partner gösterge işaretleriGüvenlik sembolleri volkswagen polo yağ lambası yanıyor de de. Ford focus motor arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır krank sensörü kirlenmesi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord transit ikaz lambalarıAnahtar resmiVeya gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları ford tourneo arıza lambası söndürmeDoblo arıza ışıklarıFiat linea ekran işaretleriFord connect arıza lambası neden yanar araba motor isimleri gibi motor yağ basıncı düşükse ne olur araç göstergesi .

Transporter Arıza Lambaları Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Nissan Micra Motor Arıza Lambası normal araba resimleri chery tiggo arıza lambası veya airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord gösterge paneliGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıLpg ışığı yanıp sönüyorVe gibi motor arıza lambası sondurme volkswagen polo ikaz lambalarıFren balata arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli arızası

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

veya uyarı ne demekHonda dio arıza lambasıDe. 444 anlami .

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası Kia Cerato Arıza Lambaları Araç Enjektör Nedir

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri honda civic arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambaları duster ikaz lambaları akü yeşil ışık yanmıyor araba panel göstergeleriArabada şarj lambası neden yanar Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor gibi. Motor ışığı neden yanarVeya. De. Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAraba motor arıza lambası neden yanarDur işaretinin anlamıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yanan ünlem işaretiAzalmış soğutma suyu arıza lambasıAraç arıza kodları ısıtma lambası c200d motor arıza lambası de. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriGetz motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası araba ön panel göstergeleri de. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın