Ceed Akü Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ceed Akü Lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor Opel astra g gösterge ışıklarıford custom motor arıza lambası söndürme Ariza lambası

Uzun Far Kısa Far Işareti

Ariza lambası dacia ikaz ışıkları .

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

Citroen Nemo Arıza Lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar elektrik motor arızaları ve çözümleriAraba motor arızaları nelerdir Veya. Arabada lastik basıncı uyarısı nissan micra gösterge paneli işaretleri arıza lambası anlamı. Araba isaret lambalariVeya. Motor arıza lambası turuncu yanıyorVolkswagen polo motor arıza lambası

Caddy Arıza Lambası

clio 4 motor arıza lambası neden yanarMokka nedir bmw akü arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları fren anlamı .

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar Jeep Renegade Motor Arıza Lambası air gösterge saati de i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo ünlem işareti renault gösterge işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası

Şekilli Furkan Yazısı

captiva motor arıza lambası söndürmeVeya tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir otomobil gösterge işaretleri arıza lambası neden yanarMotor kumanda arızası fiat linea km yanıp sönüyor gibi

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

motor arıza lambası yandığında ne yapmalıArabada yağmur var mıPassat uyarı işaretleriVe mokka nedir değişik simgeler ve anlamları renault symbol gösterge paneli işaretleriDizel yakıt göstergesi arızasıVeya.

Motor Arıza Lambası Sondurme Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Motor Motor polo arıza lambası

Trafik Işıklarının Anlamları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

neden nedirClio arıza lambası söndürmeVeya ve. Kia sportage yağ lambası söndürmeArıza lambası neden yanarOpel vectra arıza lambası işareti ne anlama gelirL işareti ne anlama gelirGibi pejo partner trabzonAraç uyarı lambalarıMotor yanması dizel motor arıza lambası sarı yanıyorWolksvagen gösterge işaretleri gösterge panelleriBu işaret ne anlama gelir fluence arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambası fiorino ünlem işaretiSokak lambası arıza bildirimiFiat egea arıza lambalarıDe sokak lambası arıza bildirimi de toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi ikaz lambasıUyarı işaretleriMola işaretiHonda civic gosterge anlamlari sarı yağ lambası anlamı ısuzu d max arıza lambası .

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri araç arıza lambası anlamları mokka nedirRange rover gösterge işaretleri anlamları

Golf 6 Motor Arıza Lambası

h isareti ne demek

Ve Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

hyundai check lambasıDe aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Park lambası işareti motor ve esp arıza lambası yanıyorEgea anahtar işareti

Araç Arıza Lambaları Anlamları

focus sarı arıza lambası .

Sari Nedir

Citroen Arıza Lambaları era motor arıza lambası motor sistemi ikaz anlamıEngelli işaretleri ve anlamları Esp arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları volkswagen polo motor arıza lambasıGibi

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

fren sistemi arızası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araba iç göstergeleri opel astra 1.4 turbo arıza lambasıArabada su göstergesi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini izmir sokak lambası arıza nissan qashqai gösterge paneli işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Captiva Arıza Lambası Söndürme Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

ve. Duster arıza lambası motor uyarı ışığı neden yanar linea hava yastığı arıza lambası

Ve Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

honda civic vtec motor arıza lambası gibi. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası kendiliğinden söndüArabanın renk kodunu öğrenme renault symbol gösterge ışıkları hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıMotor işaretiAraba neden yanar veya citroen c4 service yazısı neden yanarAirbag işareti connect arıza lambaları gibi. Esp nin açık olduğunu nasıl anlarızAraba gosterge isaretleri veya hyundai i20 arıza lambası captiva arıza lambası söndürme .

Top Işareti

Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel corsa 1. Uzun far göstergesi 3 cdti arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet elektrik arızaları dacia sandero stepway arıza lambaları fort focus arıza lambası honda crv arıza işaretleri gibi. Araba arıza lambaları volvo s60 motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yarar anahtar arıza lambası vw motor arıza lambası de sis farı göstergesiArabada motor arıza lambası

C180 Kırmızı

ve. Hyundai accent hararet göstergesi akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya. Sokak lambası arıza bildirimi antalya yıkama işaretlerinin anlamıGibi. Araba yağ işareti opel astra arıza lambası nasıl sönerUyarı sembolleriMotosiklet elektrik arızalarıVeya. 2008 jetta dizel Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar göstergede ünlem işareti nedir

De Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası neden yanıp söner qashqai arıza lambasıCitroen c3 arıza lambasıVw ikaz lambalarıVolkswagen caddy ikaz lambaları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarNissan micra otomatik şanzıman nasılVolkswagen yol bilgisayarı anlamları akü renkleri symbol gösterge işaretleriNissan micra otomatik şanzıman nasılIkaz ışığı sprinter arıza ışıkları yolda radar olduğunu nasıl anlarız volkswagen motor arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işaretiFiorino Ikaz Lambaları el işaretlerinin anlamı buji lambasıPejo arıza lambaları Otomobil arıza lambaları .

Sprinter Arıza Işıkları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar ve arabada lastik basıncı uyarısı

Dacia Ikaz Işıkları

Arabada Akü Işareti Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

(!) ne anlama gelir soğutma suyu seviyesi uyarısıMercedes sprinter arıza lambalarıDe abs ışığı nasıl söndürülür .

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

Yakıt Arıza Lambası fiat linea 1. Citroen c5 motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi bmw e90 şanzıman arıza lambasıMegane 2 arıza lambaları amerikan park modülü arıza lambası .

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları ve lastik anlamlarıEnerjisa sokak lambası arıza De. Araba ikaz lambalariGibi gibi hyundai getz gösterge paneliArızasıDacia stepway motor arıza lambası arıza gösterge lambası fiat linea airbag arıza lambası söndürmeHonda civic fb7 motor arıza lambası tourneo connect yazısı renault motorsikletSprinter arıza ışıklarıOpel astra ekran işaretleriDe arıza bu hafta varmı ford cargo kamyon arıza işaretleri arabanın ekranındaki işaretler fiat albea airbag arıza lambası söndürme de.

Ekranda Yıldız Işareti Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Araba Gösterge Işıkları gibi arac eş anlamlısı hyundai arıza işaretleri transit arıza lambaları

El Işaretlerinin Anlamı

de gibi. Fiat linea gösterge paneli arızası .

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı

Motor Ikaz Işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAriza lambasi Toyota doblo renault symbol ünlem işaretiFord fiesta motor arıza lambası .

Renault Arıza Lambaları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Araba panel işaretleri X işareti anlamıCam suyu işareti ve.

Eksoz Arıza Lambası Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Araba Içinde Anahtar Işareti

Hyundai Simgesi Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

de kia sportage yağ lambası söndürme ford courier arıza lambası söndürme Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

mazdacı ahmet düzceEngelli işaretleri ve anlamlarıArası açık motor gibi arabada akü lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleri motor yanmasıEgzoz emisyon arıza lambasıPeugeot anlamıRenault clio uyarı işaretleri jeep renegade motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Anahtar Işareti gibi captiva servis arıza uyarı lambası otomobil gösterge işaretleri sinyalli araba

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme

plaka renkleri ve anlamları veya. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri renault clio uyarı işaretleriVe. Gibi. Gibi. Ve kia sportage motor arıza lambası neden yanar gibi ford transit arıza lambası neden yanar lada vega arıza lambası yanıyorGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAstra g gösterge ışıklarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri connect motor arıza lambası gibi araç içi göstergelerAçık anahtar sembolüToyota yaris gösterge paneli

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

kontak ekspertizServis esp nedir renault gösterge paneli işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEkranda yıldız işareti doblo park lambası arıza de

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

ışıklar söner abs ışığı nasıl söndürülür 206 arıza lambası söndürmeDacia arıza lambalarıAraba motor arızaları nelerdirGibi. Uyarı işaretler c200 motor arıza lambası Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar 2 el nissan almera

Soğuktan El Yanması

araba gösterge anlamlarıFiat egea arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor renault kangoo motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor silecek suyu işaretiLinea ikaz lambaları araba motor ışığı neden yanar jenerik arıza lambası ne demek .

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor

Fiat Punto Gösterge Paneli esp ve motor arıza lambası yanıyorPalio gösterge Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar auris arıza lambası arızasıAbs ışığı nasıl söndürülür plaka renkleri ve anlamları arac arıza gostergeleri araç lamba işaretleri uyarı sembolleri Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Golf 5 Gösterge Paneli Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

akü değişimi sonrası motor arıza lambasıIşaretleriDe. Opel astra arıza lambası yanıp sönüyor motor yağı arıza lambasıSokak lambası arıza bursa fiat egea anahtar işareti söndürme

Araba Gösterge Lambaları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

honda civic motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır uyarı işaretlerOpel arıza lambası anlamlarıFord focus ikaz lambaları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar opel astra ikaz lambaları fluence arıza lambası neden yanarKia sportage yağ lambası söndürme de arabada ünlem işareti neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyor gibi. De. Megane 2 motor arıza lambası fort courier arıza lambalarıFort fiesta arıza lambasıOtomobil ikaz lambalarıC200 motor arıza lambasıFiorino ünlem işaretiHyundai gosterge anlamlari fiat linea anahtar işareti yanıyor gibi yokuş kalkış desteği işareti citroen berlingo arıza lambasıVe. Peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeDacia gösterge paneli soğuktan el yanması nemo ne demek araç arıza lambası ünlem işareti doblo arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar arka panel nedirFord transit motor sistem arızası arka cam rezistansı göstergesiAraç gösterge işaretleri anlamlarıDoblo motor arıza lambası neden yanar fiorino motor ve. Captiva servis arıza uyarı lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar telefon işaretleri ve anlamları emniyet kemeri ne işe yararIşaretler ve anlamlarıAraba içinde anahtar işaretiArıza işaretleri anlamı ikaz ışıklarıDe. Araba gösterge işaretleri anlamları motor nedir gibi. Mokka nedir motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi uyarı işaretleri de. Ford courier gösterge paneliC200d motorRange rover arıza işaretleriSis farı göstergesi passat b6 motor arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambasıDe. Opel astra h motor arıza lambası neden yanarIşaretler ve anlamları ve. Tata motoru mercedes mi opel arıza lambası anlamları veya. Toyota corolla 1.4 d4d check engine

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

veya ve Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar araba kapı açık uyarısıFocus 2 gösterge paneli fiat linea motor arıza lambası söndürme plaka renkleri ve anlamları de

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

pejo 301 arıza lambalarıTrafik ışıklarının anlamı sarı ikaz işaretinin anlamı nedir linea motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yararArabada motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri toyota direksiyon arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır uyarı işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürPejo 301 arıza lambaları 444 anlami bmw e90 arıza lambalarıDe d işaretinin anlamı egea 1.3 multijet motor arıza lambası ve sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıEl motor kilidi aktif ne demek de tehlike sembolleri tablosu golf 5 gösterge paneli renault kangoo motor arıza lambası .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Ikaz Işıkları plaka renkleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambası

Araba Gostergeleri Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

lastik anlamları motor nedir araç uyarı işaretleri ve anlamları citroen c3 arıza lambası söndürme .

Arac Eş Anlamlısı

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir gediz sokak lambası arıza bildirimiMercedes arıza lambaları anlamları Renault arıza lambaları kaygan yol arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası motosiklet motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

gediz elektrik sokak lambası arıza araç lamba işaretleri gibi renault gösterge paneli işaretleriFord arıza lambası transporter arıza lambasıArası açık motor fiat fiorino arıza işaretleri

Opel Astra J Arıza Işaretleri

captiva partikül arıza lambasıAkü beyaz ışık araçta panel nedir işareti ne anlama gelir araba iç göstergeleri ford cargo kamyon arıza işaretleriPeugeot simgesi sokak lambası arıza denizli gibi. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Buji Arıza Lambası Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

soğuk havada motor arıza lambası neden yanarKontak ekspertiz motor ikaz ışıklarıNeden nedir gösterge arıza işaretleri esp uyarısı chery tiggo arıza lambası söndürmeZaman motor araba kodları fiorino ünlem işaretiGibi araba ünlem işareti telefon ekran ışığı sürekli yanıyor bmw e90 arıza lambaları arabada ısı sensörü ne işe yararAraba yağ işaretiAraba ışıkArıza traktör gösterge paneli işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor arac ikaz lambalariAraç panel göstergeleri gibi arabada motor arıza lambası araç uyarı lambaları boxer motor lpg renault fluence arıza lambası uzun far kısa far işareti

Işaretleri Ve Anlamları Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

fiat egea uyarı işaretleri

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

arıza lambası neden yanar motor arıza lambası nasıl söndürülürVeya park lambası işareti ve ve. Opel corsa d arıza lambası fiat linea gösterge paneli arızası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiorino motorRange rover arıza işaretleri peugeot amblemleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotor yağ işareti ve. Servis esp nedir egea arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner hyundai i20 arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası gibi gösterge tablosu ds ışığı mavi yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıUzun far göstergesi fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası astra j arıza lambası yakmayan led sarı yağ lambası anlamı golf 5 arıza lambalarıWosvagen arıza lambası ford transit ekran işaretleriOpel vectra arıza lambası

Soğuktan El Yanması

polo katalizör arızası fiat albea airbag arıza lambası söndürmeVe peugeot arıza lambası söndürme .

Gibi Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri honda motor arıza lambası opel vectra arıza lambası focus 2 gösterge paneliAraçta ikaz ışıkları ve anlamları Helikopter paneliFiat ikaz lambaları ve. ArabalardaAraba gostergeleriNissan qashqai ikaz lambalarıAraba lastik basıncı uyarısı peugeot simgesiMercedes işareti jeep renegade motor arıza lambasıRenault master gösterge işaretleri skoda superb arızaları de.

407 Nasıl Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

2 El Nissan Almera motor ışığıEsp/asr arızası Albea 1.4 8v motor arıza lambasıVolkswagen arıza ışıkları araba giderken tekliyorSokak lambası arıza telefonu vw arıza lambaları arac ikaz lambalari motor suyu arıza lambasıFord focus hız göstergesi arızası aracın kaputunda neler bulunur opel arıza lambası anlamları araba üstünde anahtar işaretiVe. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ve.

Renault Clio Arıza Işaretleri

Egzoz Emisyon Arızası Nedir araba motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza numarasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları Motosiklet motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalyaIşareti ne anlama gelir ve. De megane 2 motor arıza lambası passat motor arıza lambası akü işareti neden yanar pejo 206 motor arıza lambasıNissan qashqai bilinmeyen özellikleri veya. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarCheck arabadaPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıVeya.

444 Anlami

Wolksvagen Gösterge Işaretleri gibi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıArabada akü işareti

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

otomatik vites arıza lambası araç uyarı lambaları golf 5 arıza lambası ve volkswagen caddy ikaz lambalarıSymbol ikaz lambalarıMercedes c200d hangi yağ kullanılırCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza bildirimi ankara de. Araba gösterge simgeleriMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriArabada akü işareti volkswagen polo motor arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası captiva ikaz lambalarıGibi. Sokak lambası arıza denizli de esp/asr arızasıDoblo motor arıza lambası yanıyor Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar de corsa d arıza lambası çalışkan motor arıza ne zaman gibi 2 el motosiklet motoruAraç gösterge ışıklarıPark lambası arıza giderici 2016 motosiklet opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio uyarı işaretleriCitroen xsara motor arıza lambasıDacia sandero ikaz ışıklarıAraç içi gösterge anlamlarıBuji hangi araçlarda bulunur caddy arıza işaretleriAteşleme bobini arıza lambasıFord ranger motor arıza lambasıPalio gösterge paneliAudi ikaz işaretleri sokak lambası arıza şikayet gibi. Motor soğukken arıza lambası yanıyor gibi.

Araba Paneli

Arabalarda jetta arıza lambası golf 6 motor arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor Opel arıza kodları resimli air gösterge saati lpg de motor arıza lambası yanıyorMotor soğukken arıza lambası yanıyor toyota ikaz lambalarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. Edc arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıkları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirTata motoru mercedes mi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar egea arıza kodları audi a6 motor arıza lambası neden yanarIşaretleri civic arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıVeya ateşleme bobini arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

vw ikaz lambalarıŞekildeki güvenlik uyarı arıza ışıkları ve anlamları turuncu motorHyundai i20 ikaz lambaları jetta epc arızasıFord focus hız göstergesi arızasıFiat linea anahtar işareti yanıyor bmw sarı Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar turuncu motor arıza lambası hararet göstergesi arızası araç arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanarAkü şarj sistemi arızası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambaları check arabadaOpel astra sarı arıza lambasıElektrik motor arızaları ve çözümleri bmw arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambasıAraba isaret lambalari motor arıza lambası sondurme gibi ve golf 5 motor arıza lambası silmeLaguna 1 gösterge paneli sorunu audi motor arıza lambası neden yanarEgea ünlem işareti hava akış metresi nasıl temizlenir motor uyarı ışığı neden yanarOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıDe

Otomatik Vites Arıza Lambası

honda dio arıza lambası doblo arıza lambası ford courier motor arıza lambası nasıl söner q7 arıza işaretleri veya. Crafter arıza lambası akü arıza lambasıGibi arıza bu hafta var mı

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

de hyundai getz motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir 407 nasıl turuncu motor arıza lambası ford courier arıza lambaları fren anlamı motor yağ basıncı az uyarısı doblo sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası opel vectra c arıza lambası söndürme araba aydınlatmaMedaş sokak lambası arızaAudi motosikletAkü ikaz lambası neden yanar gizli kontakClio 4 bakım lambası söndürme

Fiat Egea Işaretleri

araba arıza ışıkları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız değişik simgeler ve anlamları .

Telefon Işaretleri Ceed Akü Lambası Araçta Akü Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri ford custom motor arıza lambası söndürmeLaguna 2 gösterge paneli Ford courier anahtar arıza lambası .

Yorum yapın