Jcb Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jcb Arıza Lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir Mercedes ikaz lambaları anlamlarıford fiesta gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Egea sarı yağ lambası neden yanar Ariza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme .

 

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Jcb Arıza Lambaları Range Rover Arıza Işaretleri fabia motor arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Ikinci el benzinli motor scania gösterge paneli de megane 2 gösterge paneli arızasıCaptiva arıza gösterge lambası de qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor polo ikaz lambaları .

 

Araba Kısa Far Nasıl Açılır Jcb Arıza Lambaları

Opel Corsa Servis Işığı jenerik arıza nedir scania amblemi anlamıArabadan benzin çekme

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

Astra G Arıza Lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir otomatik vites fren müşürü arızası gibi. Arabadan benzin çekme Pejo 208 motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası veya. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri ve göstergedeki işaretler ford focus hız göstergesi arızasıToyota arıza ışıklarıUyarı işaretleri nelerdirDomalma ne anlama gelir .

 

Katalitik Konvertör Arızası Polo Jcb Arıza Lambaları

Jcb Arıza Lambaları Gold Arıza Sor ford arıza işaretleri trafik ışıkları ve anlamları resimliAraç panelindeki göstergeler Çarpı işareti trafik levhası astra g arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambası linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunlarıFiat linea motor arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl giderilir arac gostergeleriF30 motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriPark otomotiv nissanAraç gösterge anlamları egr valfi arıza lambasıDe. Megane 2 elektronik sorun var yazıyor Jcb Arıza Lambaları fiat doblo ikaz lambaları megane 2 arıza lambalarıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekmeJenerik arıza nedir opel astra arıza göstergeleri Gold Arıza Sor motor işaretleri ve anlamları fiat egea 30 d uyarısıAraç panelindeki göstergeler

Fren Balata Işareti

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı

Prins Arıza Lambası

Işıklar Otomotiv veya. Araç panelindeki göstergeler Motor teklemesi neden olur fiat doblo arıza ışıkları transporter ikaz lambaları .

 

Astra Arıza Lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası işaret ne demekYag yakan araba uzun yola gider mi Range rover arıza işaretleri audi q5 motor arıza lambasıAstra j motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası fiat egea arıza lambası fabia motor arıza lambası arabada motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısı hyundai arıza ışıklarıOpel corsa ekran işaretleri tepee ne demek dizel motor arıza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniCitroen motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır fluence arıza ışıkları .

 

Panel Arızası

Önemli Işareti doblo arıza işaretleri veya de caddy motor arıza lambası neden yanarFiat albea nasıl

Uzun Far Işareti

Elektrik Işareti de megane 1 gösterge paneli işaretleriFiat albea nasıl 2015 courier transporter t5 arızalarıAraç yağ lambası yanıp sönüyorAudi a6 arıza lambası söndürme

£ Işareti Nedir

Işaret Ve Anlamları motor arıza lambası opel astra honda civic motor arıza lambasıFiat albea nasıl

Doblo Ekran Işaretleri

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu audi a6 motor arıza lambası neden yanar arabada musluk işaretiFiat albea nasıl

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları Jcb Arıza Lambaları

Clio Hararet Göstergesi opel corsa servis ışığıFiat albea nasıl Far arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyorVe hava durumu sembollerinin anlamıToyota yaris gösterge paneli işaretleriMegane 2 motor arıza lambasıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraba hata göstergeleri sis lambası işaretiFiesta arıza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarFren balata ikaz lambası bedaş sokak lambası arızaGibi ford focus motor sistem arızası ford arıza lambası söndürmeAracımın motor arıza lambası yanıyorSokak lambası arıza istanbulYağ göstergesi işareti renault symbol gösterge ışıkları su göstergesi .

 

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Vito Gösterge Paneli fiat linea anahtar işareti yanıyor tucson nedir ve Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar chevrolet captiva motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner Motor arıza lambası yanmıyor bmw x3 4×4 arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorFiat egea gösterge paneli clio 2 motor arıza lambası neden yanar Jcb Arıza Lambaları epc arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürme renault arıza lambaları anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambasıOpel corsa egzos arıza lambası arabada akü göstergesi yağ göstergesi yanıp sönüyorFiat egea ekran işaretleri de mitsubishi motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı golf sarı akü motor arıza lambası yakar mı astra h arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları p0045 arıza koduMotor sinyali arıza lambaları ve anlamları arızası sokak lambası arıza telefonu arabanın bagajında olması gerekenler arabanın gösterge ışıkları yanmıyorMurat 131 göstergeVeya. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir audi a3 arıza ışıkları hararet göstergesi arızası opel astra h motor arıza lambası söndürme transporter renkleriChevrolet captiva arıza gösterge lambası arıza gostergeleriAudi arıza lambaları esp nin açık olduğunu nasıl anlarız

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jcb Arıza Lambaları

Şekilli Semboller 2016 fort cornet arıza lambası Jcb Arıza Lambaları kızdırma bujisi arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanıp söner Fiat linea km yanıp sönüyor honda civic bütün arıza lambası neden yanar nissan cvt şanzıman sorunları anahtar işaretiVeya. Honda civic airbag arıza lambasıHonda crv motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur renault 19 europa gögüsIşaret ve anlamlarıCaddy motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambaları anlamları connect arıza lambasıVe. Bmw x3 4×4 arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorAraç ışıkları wolksvagen arıza lambaları fiorino ikaz lambalarıAraba ekraninda yanan lambalar ve Jcb Arıza Lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları renault anlamıVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası fiat palio nasılGibi. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de balata yanarsa ne olur Jcb Arıza Lambaları arızasıVeya egr valfi arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur ve yağ ışığı yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyor

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Neresi Yanıyor pejo 307 arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası neden yanıp söner Gibi. Megane 2 gösterge paneli arızası

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası Jcb Arıza Lambaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanıp söner

Motor Ekran Resmi

Audi A3 Gösterge Işaretleri mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fiat palio nasılMotor arıza lambası neden yanıp söner Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırVe. Motosiklet ateşleme bobini arızası gösterge paneli motor arıza lambasıYağ arıza lambasıDe. Chery tiggo arıza lambası söndürme partikül filtresi arıza lambası egzoz gazı uyarısıGösterge ve çeşitleriVeya. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar toyota dobloElektrik işareti toyota corolla ikaz ışıkları anlamları Jcb Arıza Lambaları fort transit arıza işaretleri golf sarı fiat linea motor arıza lambası neden yanarSaatlerin içindeki göstergelerCaptiva arıza gösterge lambasıArabada emisyon nedirDaihatsu sirion nasıl .

 

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Jcb Arıza Lambaları Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Connect Yazısı

Volkswagen Arıza Sembolleri fiat linea anahtar işaretiFiat doblo ikaz lambaları Hava durumu işaretleri clio 3 arıza lambası söndürme motor arıza lambası muayeneJetta motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambası ford transit uyarı işaretleri de. Motor teklemesi arabanın abs lambası neden yanar fren balata ikaz lambası bmw e90 arıza lambası söndürme

H Işaretinin Anlamı

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli traktör arıza lambalarıFiat doblo ikaz lambaları Opel astra gösterge ışıklarıToyota auris arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambası2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumOtomobil sembolleri araç yakıt göstergesi

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Dacia Stepway Arıza Işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanar scania arıza göstergeleriFiat doblo ikaz lambaları Egea yağ lambası ikaz lambaları anlamlarıRenault clio motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambaları bmw akü arıza lambası ford focus arıza lambası söndürmeGibi araba lamba işaretleri Jcb Arıza Lambaları

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

Kontak Ekspertiz opel astra arıza lambası neden yanarFiat doblo ikaz lambaları Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorKör sürüş nedirGibi opel vectra 1.6 gl nasıl fren hidroliği ikaz lambası honda arıza ikaz lambası

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Jcb Arıza Lambaları

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araba arıza sembolleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları kontak ekspertiz motor teklemesi ve. Fiat doblo ikaz lambaları Gibi volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVe volvo s60 motor arıza lambası söndürme .

 

Araba Lambaları

Yağ Arıza Lambası simgesi nedir neden yanar de transporter gösterge paneli gibi. Kodlar ve anlamları C180 kırmızıTüplü arabada motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMotor soğukken arıza lambası yanıyorGibi p0100 arıza kodu Jcb Arıza Lambaları ducato arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme rks motor arıza lambasıArabada ikaz ışıkları araç yakıt göstergesiAkıllı işaretler ve anlamlarıVeya. De. De crafter motor arıza lambası neden yanarKia nedir mokka ne demek dpf arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısıScania gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOpel transitFocus motor arıza lambası fiat linea arıza ışıkları egzos arıza lambasıAraba arıza sembolleriAudi ikaz lambalarıOpel astra g gösterge paneli anlamları Jcb Arıza Lambaları su göstergesiAraç ikaz işaretleri ve anlamları)) işareti ne anlama gelirVeya. Kızdırma bujisi arıza lambası5 1 ford transit 2 el ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarYağ göstergesi yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları .

 

Egzoz Işığı

Dacia Arıza Lambaları de a180 kırmızı vw arıza ışıkları nissan almera 1. Katalitik konvertör arızası polo 5 tekna nasılBmw e90 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar şekilli işaretlerPejo 307 arıza lambası tata motoru mercedes mi audi a3 arıza ışıklarıFiat egea benzin göstergesi fiat doblo arıza işaretleri ve. Captiva arıza gösterge lambası araba üzerinde anahtar işareti transporter arıza lambası söndürme de

£ Işareti Nedir

Ford Courier Motor Arıza Lambası araba ön panel araç gösterge işaretleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası polo Renault clio gösterge anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıPeugeot 301 arıza lambalarıUyarı işaretlerinin özellikleri .

 

Ford Connect Gösterge Işıkları

Araç Ikaz Lambaları doblo renkleriEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Volkswagen arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamları berlingo motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambasıGibi. Uyarı işaretleri nelerdir araç ikaz ışıkları ariza kodlariArabada devir göstergesi sokak lambası arıza bildirimi antalya asr nedir araba arabada ekranda çıkan işaretler honda spacy arıza lambası kodlariGösterge paneli motor arıza lambasıKırmızı motor arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamlarıAraç ikaz ışıkları arabanın motor ışığı neden yanarBedaş sokak lambası arızaPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası veya arabanın arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra j dizel motor arıza lambasıP1564 arıza kodu astra g arıza lambasıAraba kaput içi isimleri golf arıza lambalarıEl freni arıza lambası veya ve p0045 arıza kodu motorda motor arıza lambası mercedes çalışkan motorRenault anlamı ikaz ne demekKızdırma arıza lambası .

 

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Jcb Arıza Lambaları

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar dacia arıza işaretleri motor arıza lambası yanma nedenleri aktif motor kaputu arızaFord focus motor arıza lambası yanıyor ArızasıDacia arıza lambaları Jcb Arıza Lambaları focus 1 motor arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları ford arıza lambası anlamlarıAracın gösterge paneliAraç göstergeleri ve anlamları dikkat işareti motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi. Ayedaş sokak lambası arıza telefonuMegane egzoz emisyon kontrol ettirinMitsubishi l200 arıza lambalarıArabalar neden yanarClio 3 arıza lambası söndürme opel simgesi honda civic fc5 motor arıza lambası p/s arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul dacia gösterge paneli işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ön panel .

 

Tourneo Connect Yazısı

Fiat Linea Arıza Işıkları peugeot ikaz lambaları anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları megane 2 motor arıza lambası mercedes arıza lambalarıFord courier partikül filtresi arıza lambası Fiorino motor hyundai arıza ışıkları

Fren Balata Işareti

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor denizli aydem sokak lambası arıza motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFord courier partikül filtresi arıza lambası Fiesta gösterge paneli Jcb Arıza Lambaları golf 6 motor arıza lambası tepee ne demek kodlar ve anlamlarıOpel astra j kasa motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyorFord tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDe. Ford connect ikaz lambalarıBmw e90 arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası ve işaret ve anlamlarıDe. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları immobilizer ışığı sürekli yanıyor f30 motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları kontak ekspertiz uyari işaretiWosvagen caddy direksiyon arıza lambası ve el freni göstergesi araç gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor sinyaliAraba göstergeleri anlamlarıIşıklar otomotiv ekran işaretleri balata yanarsa ne olur lastik işaret anlamlarıMotor arıza ikaz lambası neden yanarRenault clio gösterge anlamlarıAraba işareti peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarYag yakan araba uzun yola gider mi ford connect gösterge paneli arızasıGibi kia sportage yağ lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederFord arıza lambası anlamları gibi. Motor işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleriNissan qashqai arıza işaretleri .

 

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları Jcb Arıza Lambaları

Sokak Lambası Arıza Ayedaş simgesi nedirStop arıza lambası neden yanar Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası (eobd) peugeot bipper motor arıza lambasıArıza lambaları ve anlamlarıHasarlı sembolRs200 motor arıza lambasıMotor işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar .

 

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir Jcb Arıza Lambaları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider captiva motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor Akü suyu azalırsa ne olur renault clio arıza lambasıGösterge arıza işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarCitroen c4 service yazısı neden yanar fluence arıza ışıkları çalışkan motor polo arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası

Gibi Jcb Arıza Lambaları

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir arabadaki ünlem işareti araba panel işaretleriYağ göstergesi yanıp sönüyor Araba üzerinde anahtar işaretiLamba kapalıyken yanıp sönüyorGöstergedeki işaretlerGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir de. Megane 2 elektronik sorun var yazıyorMotoru kontrol ettirinGibi fren hidroliği ikaz lambası ekran sekilleri clio 3 gösterge işaretleriMegane 3 arıza lambası söndürme Jcb Arıza Lambaları araba ikaz ışıkları hyundai getz gösterge paneli araba ekranında ünlem işaretiFren hidrolik işareti peugeot 301 gösterge paneliVe. C180 kırmızıGibi lpg li araç motor arıza lambası gibi. Egr arızası nasıl giderilirLastik ikaz ışığı servis arıza uyarı lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır scirocco motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu honda sembolü bmw x1 motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları .

 

Akü Beyaz Işık Jcb Arıza Lambaları

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor dur işareti elAraç gösterge anlamları Opel astra arıza lambası yanıp sönüyor dacia ekran işaretleri veya. Veya göstergedeki işaretlerDe. Peugeot partner motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık caddy motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza işaretleriVeya opel astra lpg arıza lambasıDe.

 

Ford Focus Ikaz Lambaları

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası veya. El freni göstergesi Arabada ampul işareti mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor aktif motor kaputu arıza motor yağı işareti Jcb Arıza Lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

 

Gösterge Anlamları

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor araba ibresiArabada ünlem işareti neden yanar Arabanın balatası yanarsa ne olurAraba ikaz lambalari audi a3 motor arıza lambası veya. Veya opel astra motor arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne anlama gelirBmw e46 arıza lambaları

Yağ Göstergesi Işareti

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor egr arızası nasıl giderilir

Motosiklet Girebilir Işareti Jcb Arıza Lambaları

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti neden yanar Volkswagen navara .

 

Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası Jcb Arıza Lambaları

Scania Amblemi Anlamı ve peugeot 307 arıza lambası söndürme fren müşürü ne işe yararMotor ekran resmi Trafik ışıkları ve anlamları resimli motor sinyali kia sportage arıza lambalarıVe de. Motor arıza lambası mercedesGibi. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı oksijenin sembolüHonda spacy 110 arıza lambası egea sarı yağ lambası neden yanarArıza işaretleri domalma ne anlama gelirAriza kodlari

Veya Jcb Arıza Lambaları

Opel Astra Ikaz Lambaları

Peugeot 206 Arıza Lambası Jcb Arıza Lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme fiat linea anahtar işareti yanıyor

Skoda Motor Arıza Lambası

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları honda civic fc5 motor arıza lambasıMotor ekran resmi Mercedes motor arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambasıDe arıza ışıkları anlamlarıHonda civic arıza kodları .

 

Arıza Lambası Anlamı

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası göstergedeki işaretler

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra g motor arıza lambası söndürme anahtar ışıkVito gösterge paneli Honda crv ikaz lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir Jcb Arıza Lambaları araba simgeleriOtomatik vites fren müşürü arızası veya

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür

Fiat Egea Gösterge Işaretleri veya fiesta gösterge paneli c kasa opel vectra arızalarıVito gösterge paneli Toyota arıza ışıklarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor yağ göstergesi işareti araçta yağ göstergesi .

 

Direksiyon Arıza Lambası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası klima açınca arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambalarıMotor arıza lambası lpg Veya. Veya. Aveo arıza gösterge lambası denizli sokak lambası arıza gibi

Işaret Anlamları Jcb Arıza Lambaları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme Jcb Arıza Lambaları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul göstergeler araba toyota auris motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası lpg

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme Jcb Arıza Lambaları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları nissan micra sarı motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner göstergedeki işaretlerMotor arıza lambası lpg Bmw x3 4×4 arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra gösterge ışıkları fiesta aydın motor arıza lambası ne zaman sönerHyundai arıza ışıkları .

 

P0100 Arıza Kodu

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı ford courier partikül filtresi arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyorAraç yağ lambası yanıp sönüyor Araba işaretiDucato arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw arıza kodları ve anlamları akü işareti de courier gösterge işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası neden yanar x işareti anlamı

C180 Kırmızı Jcb Arıza Lambaları

Audi Ikaz Işaretleri opel vectra arıza lambası neden yanarAraç yağ lambası yanıp sönüyor

Linea Gösterge Işaretleri

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme citroen c2 nasıl arabada ikaz ışıkları captiva servis arıza uyarı lambasıAraç yağ lambası yanıp sönüyor Hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiat egea arıza kodlarıC kasa opel vectra arızaları 2017 çıkacak arabalar .

 

Peugeot Simgesi Jcb Arıza Lambaları

araba yağ lambası yanıp sönüyor kontağı açınca akü lambası yanmıyorArabada ünlem işareti ne anlama gelir Arabanın göstergeleriAraç ikaz ışıkları .

 

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai arıza ışıklarıFiat linea motor arıza lambası neden yanar Honda civic kaplumbağa işareti volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFord akıllı anahtar iptaliVolkswagen navara audi a6 arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası niye yanarArıza işaretleriKırmızı motor arıza lambasıGibi.

 

Google Ne Anlama Gelir

palio motor arıza lambasıŞekilli işaretler Suzuki yarış motorlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Ford Connect Gösterge Paneli

plaka lambası arıza ışığıArabada musluk işareti Fiat doblo ikaz lambalarıEgr arıza belirtileri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarWolksvagen arıza lambaları gibi vites arıza lambası abs devreye girdiği nasıl anlaşılır clio 3 gösterge işaretleriGösterge ve çeşitleri

Veya Jcb Arıza Lambaları

Arabanın Içindeki Göstergeler Jcb Arıza Lambaları

şekilli semboller 2016Arabada musluk işareti Honda arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara araç otomatik kapı arızaları citroen c3 arıza lambasıFiesta arıza lambasıDe. Ford transit uyarı işaretleri berlingo motor arıza lambasıDe. Ford transit gösterge işaretleri ve akıllı işaretler ve anlamları volkswagen arıza sembolleriTransporter ikaz lambaları peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları peugeot 208 motor arıza lambasıAracın gösterge paneli enjeksiyon nedir araba motor arıza lambası geç sönüyor ve nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor elektrik arıza lambasıGibi. De arabada sarı ikaz lambası de araba ışıkArabada motor ışığıUzun far işareti geliyo arama motoru toyota arıza ışıkları sokak lambası arıza denizli gibi. Şarj sistemi ikaz lambası kırmızı motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası göstergeler araba de toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor cruze lpg arıza lambası gibi araç gösterge anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıAraba ışıklarının anlamıOto arıza kodlarıFocus motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz lambalarıVolkswagen arıza sembolleri de.

 

Araç Yakıt Göstergesi

gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıDireksiyon arıza lambası Volkswagen polo arıza lambalarıVolkswagen katalitik konvertör arızası

Yorum yapın