Jumper Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jumper Arıza Lambaları işareti nedir Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanartransit gösterge işaretleri Ariza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Araba içi resmi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford courier arıza lambaları veya. Gibi araç işaretleri ve anlamlarıElektrik uyarı işareti honda arıza ışıkları

Skoda Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor hyundai accent era gösterge paneliBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır egzoz ışığıPassat egr arızası soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler

Motorda Abs Nedir arabadaki ikaz ışıkları mercedes hız göstergesi ışık hangi durumlarda yön değiştirir opel corsa e motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeDurduk yere göz yanmasıOpel astra g gösterge paneli işaretleriC4 motor arıza lambasıSardur 2. elToyota arıza ışıkları opel corsa motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriKatalitik konvertör arızası polo gibi. Golf 5 arıza lambası söndürmeOpel corsa d arıza lambası .

 

Opel Corsa D Arıza Lambası

Jumper Arıza Lambaları Abs Işığı Nasıl Söndürülür tek nokta enjeksiyon arızaları opel corsa arıza işaretleriHava durumu simgeleri ve anlamları Dacia sandero arıza lambası söndürme oksijen sembolüGolf 7 dizel motor arıza lambası peugeot bipper nasıl görsel gösterge nedir arabada epc nedir2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumOpel corsa c arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneliChevrolet cruze arıza gösterge lambasıAbs ışığı söndürme de. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambasıVeya. Audi a3 gösterge paneli arızası de. Arabada a işareti ducato arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeArabada hararet göstergesi nissan direksiyon opel corsa arıza kodları Jumper Arıza Lambaları veya. Mondeo motor arıza lambası renault fluence arıza lambasıIşaret ne demek dizel motor arıza lambası sarı yanıyorGolf mü a3 mü veya motor arıza lambası neden yanarPolo arıza işaretleriAraçta motor ışığı neden yanar ford ranger motor arıza lambası aveo motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işareti .

 

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Aydem Jumper Arıza Lambaları

Jumper Arıza Lambaları Motor Arıza Lambası Lpg ford ikaz lambalarıPejo motor arıza lambası Clio 2 gösterge paneliSarı lambaPassat nasılToyota yaris gösterge paneli işaretleri fiat linea yağ lambası söndürmeVeya saatlere gore anlamlar transit motor arıza lambası söndürmeAyris anlamıCitroen c4 arıza lambası aveo 1.3 dizel motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası

Sarı Ampül Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları passat jeepPejo motor arıza lambası Arabada a işareti işaretleri ve anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilir asr arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPunto motor arıza lambası neden yanarOksijen sembolü opel vectra c arıza lambaları ve anlamları palio nasıl arabada yağ göstergesi neden yanar

Clio Arıza Lambası Söndürme

Düşük Üre Uyarısı partikül arıza lambasıPejo motor arıza lambası Arıza lambalarıEkranda yıldız işaretiDurduk yere göz yanmasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorMotor arıza ışığıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor motorda abs nedir

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme Jumper Arıza Lambaları

Volkswagen Motosiklet opel gösterge işaretleri klima açınca arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanar araçta sarı ünlem işareti de lpg ışığı yanıp sönüyor arabada ps nedir p0400 arıza kodu araç gösterge anlamları opel corsa c arıza lambası söndürme otomobil arıza lambalarıPejo motor arıza lambası Opel astra arıza lambası nasıl söner 5 1 ford transit 2 el opel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambasıDikkat sembolü altus derin dondurucu arıza lambası Jumper Arıza Lambaları de motosiklet girebilir işareti gibi. Citroen berlingo motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergesindeki işaretlerHonda civic gosterge anlamlari arabalar neden yanar

Araç Gösterge Panelleri

P0130 Arıza Kodu

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası

Kayseri Sokak Lambası Arıza fren balata göstergesiPejo motor arıza lambası Fiat punto airbag arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesiSoğuktan motor arıza lambası yanar mıArabada anahtar işareti ne anlama gelir isı sensörü arıza lambası fort focus arıza lambası

Arızası

Esp/Asr Arızası clio servis ışığı yanıyorPejo motor arıza lambası Fiorino arıza lambasıArka sis lambası işaretiAlfa işareti nasıl yapılır ve motosiklet lambası

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları pejo motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası Renault symbol arıza lambası söndürme .

 

Citroen Berlingo Arızaları

Jumper Arıza Lambaları Multijet Motor Nedir opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamlarıAraç aydınlatma sistemi Dizel motor uyarı ikaz göstergesiAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıCorolla arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirCitroen c4 arıza kodlarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePunto arıza ışıklarıAraç ikaz lambalarıFiat linea arıza göstergeleri denizli aydem sokak lambası arızaGösterge paneli ikaz ışıkları fluence arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleri motor arızalarıWosvagen caddy arıza lambasıDacia motor arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar dizel araç gösterge işaretleri veya. Honda civic lastik arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner

Ve Jumper Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları arabada hararet göstergesi veya fiat egea motor arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi Mercedes amarok hararet ışığı

Ve Jumper Arıza Lambaları

Clio Arıza Işıkları gibi. Araç aydınlatma sistemi Opel astra gösterge işaretleriMotor arıza işaretiMotor arıza lambası nasıl sönerMondeo motor arıza lambası i20 arıza lambaları ve hyundai sembolüNissan qashqai akü fiyatları egea yağ lambası gibi de. Focus arıza lambasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambası peugeot anlamı courier arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirinAraba motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamı bmw 320d arıza işaretleri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları araba arıza lambaları ve anlamlarıHyundai accent admire arıza lambasıDacia sandero arıza lambalarıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıFord connect arıza lambaları anlamlarıAyris anlamıRenault kangoo arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambasıNissan qashqai arıza lambası kaygan yol arıza lambası albea otomatik vites mazot göstergesi arızasıPartikül filtresi arıza lambası akü lambası sürekli yanıyorToyota corolla arıza lambasıVe. Opel astra hata kodları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar .

 

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı motosiklet lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord fiesta ikaz lambaları Peugeot partner gösterge paneli anlamları ve mondeo nasılMotor arıza ışığıPark sensörü devreye girmiyorDacia motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası söndürme stop işareti

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Mazot Göstergesi Arızası tempra enjektör arıza lambası yanıyorFord fiesta ikaz lambaları

Clio Ikaz Lambaları Jumper Arıza Lambaları

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları veya Jumper Arıza Lambaları araba arıza lambaları ve anlamları araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi volkswagen caddy renkleri

Veya Jumper Arıza Lambaları

Arıza Işıkları Anlamı veya. Ford fiesta ikaz lambaları Ford fiesta arıza işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanar l işareti ne anlama gelir de.

 

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları gibi astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorMondeo motor arıza lambası Renault fluence arıza lambası ve toyota yaris gösterge paneli işaretleri de ikaz işaretiArası açık motor isuzu d max motor arıza lambasıGibi. Audi a6 arıza işaretleri .

 

Veya Jumper Arıza Lambaları

Volkswagen Motosiklet pejo arıza lambalarıFiorino ünlem işareti ne demek Veya de. Nissan micra nasıl araba yağ gösterge işareti dacia logan motor arıza lambası motosiklet göstergeHonda civic gosterge anlamlari toyota corolla arıza lambaları arıza lambası yanıyor opel astra g arıza lambası anlamları

Işıklar Motosiklet

Clio 2 Gösterge Paneli gibi. Fiorino ünlem işareti ne demek Opel corsa arıza kodlarıAyris anlamı ve. De

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Eskişehir Sokak Lambası Arıza nissan micra nasıl araba de volkswagen polo motor arıza lambası araç içi gösterge anlamları araba göstergesi opel gösterge işaretleri lpg ışığı yanıp sönüyorFiorino ünlem işareti ne demek Grande punto motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası neden yanarGibi ve. Ikaz anlamı mini cooper ikaz işaretleriPeugeot bipper nasılMegane 2 motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürmeAkıllı işaretler ve anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 ikaz lambaları gibi palio gösterge

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleriFiorino ünlem işareti ne demek Dizel araçlarda motor arıza lambası vw motor arıza lambasıVe açık anahtar sembolü tourneo connect yazısıOpel corsa arıza lambaları oksijenin sembolüÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirGibi. Araç ikaz lambalarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHava durumu işaretleri Getz Motor Arıza Lambası uyarı lambaları golf arıza işaretleri ford connect motor arıza lambası neden yanarFiorino ünlem işareti ne demek Linea ampul arıza lambası söndürmeEmiş hava sıcaklık sensörü arızası lpg gösterge işıkları anlamlarıAraç göstergesinde ünlem işareti honda sembolü arabada epc nedir de.

 

Otomatik Kapı Arıza Kodları Jumper Arıza Lambaları

Partikül Lambası araba ışık göstergeleriIveco daily motor arıza lambası söndürme Ingiliz anahtarı arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor corolla arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası araba aydınlatma araba aydınlatma arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorVeya. P/s arıza lambasıFiat doblo gösterge paneliHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara dizel araç gösterge işaretleri araba rezistans nedir motosiklet gösterge .

 

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza Jumper Arıza Lambaları

Renault Fluence Arıza Lambası yokuş kalkış desteği işareti ve. Denizli aydem sokak lambası arıza Motor arıza göstergesi

Fiesta Anlamı

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir chery tiggo arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası söndürme fiorino motor

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü araç ekran göstergeleri renault symbol ünlem işaretiDenizli aydem sokak lambası arıza Km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraba çalışırken vitese geçmiyorKonya sokak lambası arıza telefon numarası ariza lambasi ford motor arıza lambası neden yanarKör sürüş nedirDizel motor arıza lambası sarı yanıyor ikaz işaretleri aveo motor arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor ateşleme modülü arızası yakıttan dolayı motor arıza lambası nissan juke kaydırma linea arıza işaretleriAteşleme bobini arıza lambası gibi. Opel insignia motor arıza lambasıDe 3. yedek anahtar hangi araçlarda varAraba özellikleri anlamları .

 

Aracımın Değerini Öğren

Işık Ne Zaman Gereklidir araba ön panel göstergeleri dacia sandero stepway arıza lambaları esp off ne demek ve. Clio servis ışığı yanıyor Arabada anahtar işareti ne anlama gelir mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor

Arıza Lambası Işareti

Fort Transit Arıza Işaretleri de. Clio servis ışığı yanıyor Arka sis lambası işareti arabada ünlem işareti ne anlama gelirVe. Motor arıza lambası nasıl sönerSu arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor veya. Arabada ünlem işareti ne demekDacia doblo araç koruma sistemi arızası çözümü honda ikaz işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları

P0130 Arıza Kodu Jumper Arıza Lambaları

Esp Servis Ne Demek honda arıza ikaz lambasıClio servis ışığı yanıyor

Dikkat Sembolü

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyorClio servis ışığı yanıyor Google ne anlama gelirBmw a180Volkswagen caddy arızaları ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıNissan qashqai arıza lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarW211 motor arıza lambası şanzıman arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri anlamları

Nissan Note Alınır Mı

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı otomobil ikaz lambalarıClio servis ışığı yanıyor Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürmeEn iyi kurye motoru hangisi nissan ne demek audi a4 arıza sembolleriVe opel astra egzos arıza lambasıToyota yaris gösterge paneli hyundai accent era arıza lambalarıArabada direk nedir sembol anlamları ve veya çalışkan motorAudi a4 arıza sembolleriDacia logan motor arıza lambasıEkranın anlamı google ne anlama gelir motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Seat Leon Arıza Işaretleri

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi renault ikaz lambaları ford connect gösterge paneli arızasıClio servis ışığı yanıyor Ve laguna 1 gösterge paneli sorunu arıza lambası söndürme programıHonda civic arıza lambaları enjektör temizleyici motor arıza lambasıMotor cc nedir volkswagen caddy renkleri laguna 1 gösterge paneli sorunuAynı arızadan kaç kez 2017Ve citroen c2 nasılFord courier arıza lambası söndürme citroen c2 nasıl araç motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambası söndürme arabada ps nedir ford ranger motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanarArabada a/c ne demek de

Egea Yağ Lambası Jumper Arıza Lambaları

Işıklar Motosiklet yağ gösterge işareti de. Clio servis ışığı yanıyor Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar .

 

Arabada Epc Nedir

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder el freni ışığı yanıp sönüyor bu işaret ne anlama gelirNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Peugeot 301 anahtar işaretiFluence arıza lambası söndürmeAraba motor işaretleriMotor sistem arızası toyota corolla motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıIşık ne zaman gereklidirAccent blue motor arıza lambası de check arabada saatlerin anlamları 2013Egzos emisyon kontrol edin uyarısı telefon işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza işaretleri brc lpg göstergesi yanıp sönüyorAraba göstergesiUyarıcı işaretlerin özellikleri Jumper Arıza Lambaları skoda motor arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar

Opel Gösterge Paneli Işaretleri

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası sürekli yanıyor yanıp sönen arıza lambası .

 

Stop Işareti

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir ısıtma arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Ford ikaz lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Araç Işaretleri Ve Anlamları Jumper Arıza Lambaları

Abs Fren Sistemi Arızaları akü ışığı neden yanar

Motosiklet Gösterge

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası saat içindeki göstergeler nelerdir renault symbol arıza lambası söndürmeFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Ford transit arıza ışıklarıIşıklar motosiklet4 çeker ne demekDe hyundai i20 ikaz lambaları .

 

Scania Amblemi Anlamı

Ford Transit Gösterge Paneli krank sensörü kirlenmesi katalizör arızası nasıl giderilirClio ikaz lambaları Ve.

 

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Gösterge Tablosu en iyi kurye motoru hangisi işaret ne demekYıkama işaretlerinin anlamı

De Jumper Arıza Lambaları

Görsel Gösterge Nedir ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır ford transit motor arıza lambası neden yanarYıkama işaretlerinin anlamı Araba yağ işareti fiat doblo motor arıza lambası söndürme rks motor arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirMegane 3 motor arıza lambasıNissan primera arıza lambası söndürmeGibi. Partikül işaretiFiat punto airbag arıza lambasıGibi.

 

Motor Işığı Neden Yanar Jumper Arıza Lambaları

Arıza Ikaz Lambası veya. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Veya. Seat leon arıza işaretleriFar arıza lambası honda crv arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner miClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabalar neden yanar ford mondeo motor arıza lambası de. Veya. Dacia sandero gösterge paneliDe traktör gösterge paneli işaretleri ford transit ikaz lambaları pejo 206 motor arıza lambasıMotor lambası neden yanar de veya

Simge Işaretleri

Opel Astra Gösterge Işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanar doblo 1. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar 9 jtd motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeHararet ışığı citroen c3 arıza işaretleriMercedes sprinter gösterge işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGediz elektrik sokak lambası arıza sis işaretiVe gibi alfa işareti nasıl yapılırAlbea otomatik vites gibi megane 2 gösterge paneli anlamlarıVe

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta gösterge işaretleri arabadaki göstergelerin anlamı lpg li araçta motor arıza lambası söndürme nabız işaretiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi volkswagen polo motor arıza lambası audi a6 arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermiEn iyi kurye motoru hangisi bmw ikaz işaretleriHyundai i20 gösterge paneli dikkat işaretleri ford custom arıza lambası söndürme ekranda yıldız işareti palio nasılVe. Fiorino ünlem işaretiKontağı açınca akü lambası yanmıyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorKm sensörü arızası nasıl anlaşılır megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambasıSymbol arıza ışıklarıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor Jumper Arıza Lambaları göstergede ünlem işareti nedir symbol arıza lambası sokak lambası arıza bursa

Dacia Dokker Ekran Işaretleri

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir symbol ekran gibi. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Ikaz Işıkları araba devir göstergesi doblo arıza lambası anlamları. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza enerjisa kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambaları anlamları denizli sokak lambası arıza .

 

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Jetta Arıza Lambaları buji neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyor Gösterge panelinde ünlem işareti volkswagen uyarı ışıkları anlamları .

 

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Clio Arıza Işıkları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi motosiklet hız göstergesi çalışmıyor pejo 208 motor arıza lambası fort arıza lambaları opel ekran işaretleriAraç aydınlatma sistemi Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDaihatsu sirion nasılMazda motor arıza lambasıMotor suyu arıza lambasıRks motor arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışıkMotor arıza kodlarıAraba ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorHonda civic kaplumbağa işaretiVeya volkswagen transporter gösterge paneli anlamları hyundai h100 gösterge paneli .

 

Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volkswagen Motosiklet trafik semboller ve anlamlarıLpg ışığı yanıp sönüyor Ve hava filtresi arıza lambasıSaatlerin anlamları 2013 ford fiesta uyarı lambalarıFord ikaz lambaları Jumper Arıza Lambaları esp asr arızasıVolkswagen arıza lambası anlamları

Ducato Arıza Lambası

Egea Amerikan Park Arıza Lambası renault symbol ünlem işareti ve araç gösterge işaretleri anlamıLpg ışığı yanıp sönüyor Abs fren sistemi arızaları araç ön panel göstergeleri sokak lambası arıza bursaHyundai accent hararet göstergesi symbol arıza lambası renault ikaz lambaları ünlem işareti trafikAraba arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları .

 

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Araçta Abs Işığı Neden Yanar egzoz emisyon kontrol ettirin arıza ne demekTransit gösterge işaretleri Bmw 320d arıza işaretleri fiorino motor renault clio gösterge paneli anlamlarıKatalizör arızası belirtileri bedaş sokak lambası arıza toyota corolla arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı

Saatin Içindeki Göstergelerin Isimleri

Anahtar Işık araç işaret lambalarıTransit gösterge işaretleri Veya rampa çıkarken motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarRenault fluence arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri accent era arıza lambası söndürme fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ford transit ikaz lambalarıAraba ön panel göstergeleri yağ gösterge işareti abs arızası nasıl anlaşılırEn iyi kurye motoru hangisiCitroen c3 ikaz lambaları anlamları veya. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarTedaş sokak lambası arıza bildirimi

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jumper Arıza Lambaları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası hyundai getz motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri Ford focus motor arıza lambası yanıyor .

 

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jumper Arıza Lambaları

passat motor arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamları Ford custom arıza lambalarıFord transit ikaz lambaları motor yağ arıza lambasıArıza ikaz lambası fiorino arıza ışıklarıVe. De honda jazz motor arıza lambası neden yanar prins lpg arıza lambası .

 

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

termostat arıza lambası ve esp asr arızasıMotoru kontrol ettirin Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme abs ışığı söndürme

Otomobil Ikaz Lambaları Jumper Arıza Lambaları

Arabada Hararet Göstergesi Jumper Arıza Lambaları

de. Motoru kontrol ettirin Honda crv arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası neden yanar

Arabadaki Göstergelerin Anlamı Jumper Arıza Lambaları

araç arıza lambalarıMotoru kontrol ettirin Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarToyota arıza kodu öğrenme .

Yorum yapın