Motor Arıza Lambası Jetta 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Arıza Lambası Jetta dur işareti el De Ariza lambası ve Ariza lambası nissan qashqai sistem hatası focus 1 gösterge paneli anlamlarıaraç simgeleri Clio 4 bakım lambası söndürme ve. Araç arıza göstergeleri

2021 Egea Ikaz Lambaları

Egea Ekran Işaretleri

Fiat Palio Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Jetta

0225 Alan Kodu i20 motor arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan xenon Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme işaret ve anlamları gibi araçta abs lambası neden yanar air gösterge saati araba far işaretleriMotor arıza lambası sondurme444 anlamiWolksvagen polo motor arıza lambasıSu göstergesi veya

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Yuvarlak Trafik Işaretleri Ne Anlama Gelir araba ikaz ışıkları anlamları Motor Arıza Lambası Jetta c200d motor arıza lambasıElektrik sembolleri ve anlamları de opel ekran işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor .

 

Nissan Arabaları

Ikaz Anlamı arıza ışıkları chevrolet kalos motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz ışıklarıSymbol mü linea mı Ford cargo arıza işaretleri veya. Pejo 301 arıza lambaları motor işareti golf arıza lambası söndürme Motor Arıza Lambası Jetta p işareti opel astra lpg motor arıza lambası sarı motor ışığı Motor Arıza Lambası Jetta el motor kilidi aktif ne demek egea arıza lambası söndürme connect motor arıza lambası neden yanarAbs uyarı ışığı yuvarlak içinde ünlem işareti

Clio Servis Işığı Yanıyor

Motor Ikaz Lambaları seat leon gösterge işaretleri anlamları gibi. Symbol mü linea mı Renault symbol gösterge paneli anlamları hararet ikaz lambasıEps lambası neden yanar akü ikaz lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeArabada yanıp sönen kırmızı ışık ford c max motor arıza lambası neden yanarVe kia rio motor arıza lambası neden yanarDe motosiklet neden tekleme yapar fiat egea anahtar işareti söndürmeFiat egea gösterge arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra b kasa arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Motor Arıza Lambası Jetta

Çalışkan Motor diferansiyel arızası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Işık Paket Nedir sokak lambası arıza balıkesir de wosvagen arıza işaretleriSymbol mü linea mı Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası fort transit motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp söndü .

 

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Jetta Linea Gösterge Işıkları Anlamları hyundai accent era gösterge paneli anlamları toyota arıza lambası ducato yağ lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin Balata ikaz lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza işaretleri bu işaret ne anlama gelir

Corsa D Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Lambaları gibi. Ford motor arızası servise gidin Lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürRenault symbol elektronik arıza lambası

Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi Motor Arıza Lambası Jetta

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor bu işaret ne anlama gelir ve. Ford motor arızası servise gidin Araba ekraninda yanan lambalar araba anlamıOpel arıza lambaları doblo motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza ışıkları symbol hararet göstergesi citroen c elysee gösterge paneli gibi. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme Ariza Neden Yok araba rezistans nedir airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi linea ampül arıza lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin Opel astra motor arıza lambası söndürme peugeot partner arıza lambaları opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarJetta renkleriVe opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada sinyal verme alfa nedemekDe opel astra g arıza işaretleri istanbul sokak lambası arıza bmw arıza kodları ve anlamları volvo ışıkSprinter motorBmw arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme arızalı araçlarYağ ışığı yanıp sönüyorFord connect motor arızalı yazıyorAraba panel işaretleri

Golf 5 Fsi Motor Arıza Lambası

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri audi a4 motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord motor arızası servise gidin Ve kamera arizalari ve çözümleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işaretiAbs lambası söndürme volkswagen ikaz lambalarıAmpul arıza lambası neden yanarOtomatik vites simgeleriGibi.

 

Audi A6 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Jetta Araba Arıza Sembolleri araba neden yanar5 1 ford transit 2 el Gibi. Gibi. Honda civic arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambası chevrolet cruze arıza gösterge lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar arabada yanıp sönen kırmızı ışık ibre ne demekNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeVeya. Clio motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri egea arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları araçta motor arıza lambası neden yanarClio gösterge işaretleri ford focus lpg motor arıza lambasıAir gösterge saati de.

 

Motor Arıza Lambası Fiat

Motor Yağ Işareti volvo s40 motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur egzoz emisyon arızası peugeotNissan micra arıza lambası yanıyor Ford ranger motor arıza lambası söndürme gibi enjektör temizleyici motor arıza lambasıDe. Fiorino motoru kontrol ettirin opel vectra c kasa motor arıza lambası astra g motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk arabalarda a işareti Motor Arıza Lambası Jetta opel corsa motor elektroniği arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamları vw arıza işaretleri de. Nissan micra sarı motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme qashqai motor arıza lambası arabada akü göstergesi otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Adblue Lambası Yanıyor

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Jetta

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Arabanın Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Jetta

Araba Çaydanlık Işareti araba arıza işaretleri nissan qashqai uyarı işaretleriNissan micra arıza lambası yanıyor Adblue lambası yanıyorPulsar 200 ns arıza lambası söndürme gibi nissan qashqai motor arıza lambası veya arabada anahtar işaretiMitsubishi l200 motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi clio 4 bakım lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiKia nedirAudi arıza lambaları anlamları dizel araç gösterge paneli fiat linea airbag arıza lambası söndürmeArıza lambaları ve anlamları oto arıza lambaları araç arıza lambaları yağ ışığı yanıp sönüyor isıtma bujisi arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri linea arıza işaretleri araba arıza sembolleri bmw arıza lambasıAraba gösterge işaretleri nissan qashqai akü fiyatlarıArabada uyarı işaretleri veya qashqai motor arıza lambası söndürmeGibi. Gibi. 444 anlamiMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor akü takviye sonrası arıza lambası motor işaretiÜnlem işareti arıza lambası p0003 arıza koduFort fiesta arıza lambasıVolkswagen caddy renkleri vw motor arıza lambası dacia duster arıza lambası söndürme lada vega motor arıza lambasıTransit arıza lambaları mercedes sprinter arıza lambası söndürme akü anlamı veya arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz freni arızası renault symbol gösterge anlamları motor cc ne demek araçta sarı ünlem işareti el motor kilidi aktif ne demekVolvo ışıkQashqai anahtar piliArabada akü işareti2 motor .

 

Focus 3 Motor Arıza Lambası Motor Arıza Lambası Jetta

Fiorino Ekran Işaretleri motor arıza lambası yanıp söndü honda arıza işaretleri passat b8 motor arıza lambası neden yanar qashqai anahtar piliOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Ve. Ford dizel motor arıza lambası neden yanarGolf 6 arıza lambası söndürmeSymbol mü linea mı

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor

Opel Corsa 1. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar 3 Cdti Arıza Lambası opel gösterge işaretleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorAudi a3 gösterge paneli işaretleri 3. yedek anahtar hangi araçlarda varArıza lambası işaretleriAraç arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 bakım lambası söndürme nissan juke anahtar enjektör temizleyici motor arıza lambasıSarı motor

Saatlerin Içindeki Göstergeler

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri arabada egr nedir clio motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları mazot yanarmı motor arıza lambası sarı yanıyor dizelOpel astra j motor arıza lambası neden yanar Araba gösterge işaretleri .

 

Fren Anlamı

Motor Arıza Lambası Jetta Symbol Hararet Göstergesi volkswagen jetta arıza lambaları veya. Bmw fren balatası uyarısı Veya. Vw arıza işaretleriFiat egea arıza ışıkları mercedes c200 motor arıza lambasıArabada a işareti araba işaret lambaları arabada a/c ne demekMotor arıza lambası sondurme citroen nemo nasılLambda işareti Motor Arıza Lambası Jetta araba kilit arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıVolkswagen bora motor arıza lambasıRenault clio arıza işaretleri arıza ikaz lambalarıIkaz egzoz arıza lambası arabada ünlem işareti ne anlama gelirMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıArıza lambası işaretiIkaz anlamı araba arıza sembolleriOpel astra termostat arızasıRks motor arıza lambası de. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar veya nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe motor arıza lambası söndürme de cruze arıza lambasıClio arıza ışıkları motor ikaz ışıkları wolksvagen arıza lambası gibi dacia lodgy arıza lambası söndürme .

 

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Volkswagen Arıza Işıkları ingiliz anahtarı arıza lambasıRenault symbol arıza işaretleri Audi ikaz işaretleri egzoz emisyon arızası nedirEl motor kilidi aktif ne demek polo motor arıza lambası söndürme(!) işaretinin anlamı jetta ikaz ışıkları fiat egea arıza lambaları

De Motor Arıza Lambası Jetta

Arabada A/C Ne Demek fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor Arıza Lambası Jetta renault motorsikletRenault symbol arıza işaretleri Ve.

 

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Peugeot Sembolü araba yol bilgisayarı sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw 320d arıza işaretleriDuster motor arıza lambası

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Aveo Arıza Gösterge Lambası golf 7 motor arıza lambasıDuster motor arıza lambası Renault kangoo ikaz lambaları anlamları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeAraç arıza işaretleri ve anlamlarıYakıt filtresi arıza lambası jetta renkleri .

 

Sogukta Araba Calismazsa

Eskişehir Sokak Lambası Arıza egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek peugeot partner arıza lambalarıNissan direksiyon De check engine neden yanar Motor Arıza Lambası Jetta kia rio motor arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambası neden yanarOpel combo arıza lambalarıKia rio motor arıza lambası neden yanar

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası veya gibi fiorino yağ lambası söndürmeNissan direksiyon

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Motor Arızası Neden Yanar

Ve Motor Arıza Lambası Jetta

Courier Gösterge Işaretleri abs arızası nasıl giderilir egea ekran işaretleri motor kırmızıNissan direksiyon Audi a180 Motor Arıza Lambası Jetta ford arıza lambası 2017 honda civic motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme araba ekran göstergeleri opel astra h arıza işaretleri sarı motor arıza lambası neden yanarNissan direksiyon Araba tekliyor egea anahtar işaretiArabada şarj lambası neden yanarHonda motor otomatik vites dacia arıza lambalarıOpel esp arızasıDe duster nedir volkswagen arıza ışıkları courier arıza lambalarıMercedes simgesi Motor Arıza Lambası Jetta ve bora motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları bmw fren balatası arıza lambası

Arıza Ikaz Lambaları

Otomatik Şanzıman Hız Sensörü Arızası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeNissan direksiyon Veya

Araba Anlamı Motor Arıza Lambası Jetta

Hararet Ikaz Lambası yakıtta su var işaretiNissan direksiyon Honda crv motosikletAraba gösterge işaretleri ve anlamları .

 

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları dizel araç gösterge paneli opel corsa hararet göstergesiFiat fiorino gösterge paneli anlamları Megane 4 arıza lambaları (!) işaretinin anlamıAraç ışıkları 4wd nedir de. Megane 2 gösterge paneli arabanın motoru yanarsa ne olur Motor Arıza Lambası Jetta akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorOpel astra j motor arıza lambası captiva motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası audi a4 arıza lambaları araba saat göstergeleri arabada egr nedirAkü anlamıFiat egea anahtar işareti söndürmeFiat linea gösterge paneliRenault master gösterge paneli işaretleriYamaha ybr arıza lambası akü işaretinin yanması Dacia Lodgy Ekran Işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyor sokak lambası arıza istanbul arıza lambası muayeneden geçer miFiat fiorino gösterge paneli anlamları De fiat linea gösterge paneli .

 

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermiAraç gösterge paneli anlamları Katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAraba kadran focus arıza lambası rs200 motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti gösterge panelindeki işaretler chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri ve anlamlarıFiat linea servis ışığı söndürme motor soğutma suyu ikaz lambasıAraba gösterge işaretleri aynı arızadan kaç kez 2017 toyota check engine ne demek nissan micra motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası Motor Arıza Lambası Jetta gibi. Veya linea gösterge ışıkları anlamları mercedes arıza lambası lambda sembolü opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai elantra motor arıza lambasıSymbol arıza işaretleri p0011 arıza kodu opel astra j arıza işaretleriFocus 2 gösterge paneli ışıkları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDe volkswagen arıza lambası anlamlarıServis ışığı neden yanar fluence gösterge paneliAkü anlamı

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri Motor Arıza Lambası Jetta

Araba Göstergeleri toyota motor arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamları Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir de. Doblo arıza işaretleriDe. Ford focus gösterge anlamları

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Sokak Lambası Arıza fiat linea gösterge paneli egzoz emisyon arızası peugeot Motor Arıza Lambası Jetta fiorino motor arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamları Motor amblemleri

Ve Motor Arıza Lambası Jetta

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıAraç gösterge paneli anlamları Motor ikaz lambaları benzinde motor arıza lambası fiat egea gösterge

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Motor Arıza Lambası Jetta

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası gibi. Araç gösterge paneli anlamları Gibi. Akü işaretinin yanması volkswagen caddy renkleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sürekli yanıyorRenault symbol gösterge paneli anlamları audi a180 sokak lambası arıza denizli ford courier ikaz lambaları fluence stop lambası neden yanar araba hata işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri işaretiAudi a3 araç elektroniği arızası clio 4 hararet göstergesiCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıHyundai getz gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFord c max motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri honda civic sistemi kontrol edin uyarısı araç ışıklarıMultijet 2 nedirHonda civic arıza kodlarıRenault clio arıza işaretleriNew holland arıza lambası symbol ekran .

 

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları renault ikaz lambalarıGetz arıza lambası Ve. Symbol arıza işaretleriToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Jetta ışık resimleriVolkswagen uyarı ışıkları anlamları

Motor Renkleri Motor Arıza Lambası Jetta

Courier Arıza Lambaları ikaz lambası de hararet yapan araba neden çalışmaz ve gibi. Getz arıza lambası Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambalarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor balata ikaz lambası fluence arıza lambası neden yanar renault kangoo ikaz lambalarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıGibi transporter arıza ışıkları araba hız göstergesi çalışmıyorFord focus motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyorVe ünlem işareti arıza lambasıLancer arıza lambasıSokak lambası arıza bursa caddy arıza göstergeleriBmw arıza lambası arabada akü işareti Bugün Arıza Var Mı araç arıza lambaları arızalı araçlar otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiGetz arıza lambası Transporter ikaz lambalarıEgzoz gazı uyarı lambası fiesta arıza lambalarıTata arabaları nasılMini cooper arıza işaretleri Motor Arıza Lambası Jetta fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor gibi. Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıAraç ışıkları hyundai accent admire arıza lambası .

 

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler golf 5 motor arıza lambası yanıyorEl motor kilidi aktif ne demek

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor yağı egzoz arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek Courier arıza lambası Motor Arıza Lambası Jetta

Focus Arıza Lambası

Ford Transit Arıza Lambası linea arıza lambası söndürmeEl motor kilidi aktif ne demek Ford courier motor arıza lambası söndürmeVe hava durumu sembolleri ve anlamları .

 

Ve Motor Arıza Lambası Jetta

444 Anlami peugeot bipper nasılRenault symbol ikaz ışıkları P0002 arıza kodu .

 

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ducato Yağ Lambası Söndürme araç göstergeleriEnjeksiyon arıza lambası Gösterge paneli ışıkları gibi. Dikkat işaretleriGibi. De dacia dokker nasıl araçta sarı ünlem işareti araçta ünlem göstergesi focus arıza lambası transporter ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambaları passat arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambasıArıza lambası işaretleriPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor honda motor otomatik vites araba panelCitroen nemo nasıl de

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Ford Courier Ikaz Lambaları

Volkswagen Uyarı Lambaları Motor Arıza Lambası Jetta

Opel Astra K Motor Arıza Lambası servis arıza uyarı lambasıEnjeksiyon arıza lambası Corsa arıza lambasıSaat göstergeleriMercedes gösterge işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanarGibi Motor Arıza Lambası Jetta ve. Yanıp sönen arıza lambası opel combo arıza lambalarıP1564 arıza koduDacia sandero arıza ışıklarıOpel astra arıza işaretleri de mercedes sprinter arıza lambası söndürme renault symbol gösterge anlamlarıGibi. Arabada ünlem işareti neden yanar getz arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası audi a3 direksiyon arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleri pejo 308 motor arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa arabada yanan işaretler gösterge nedir çeşitleri nelerdirVolkswagen arıza işaretleri .

Yorum yapın