İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları passat arıza işaretleri Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası sarı yağ lambası Ariza lambası düşük üre uyarısı toyota corolla arıza ışıkları clio gösterge ışıkları ısuzu gösterge işaretleri ve nissan qashqai motor arıza lambası söndürme2008 jetta dizel Şekilli işaretler .

I20 Gösterge Işaretleri

İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Kalp Işaretleri hyundai simgesiTransporter arıza lambaları I20 gösterge işaretleriVe İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları de veya.

Bmw Şanzıman Arıza Lambası

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi opel astra arıza işaretleri sokak lambası arıza tel izmirHonda civic gösterge paneli işaretleri Mercedes sprinter motorEmisyon arıza lambası neden yanarHonda mini motor çarpı işareti trafik levhası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları esp off ne demek pejo 206 gösterge paneli İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları otomatik vites fren müşürü arızası akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar anahtar ışık gibi akü arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanarFiat punto gösterge paneliAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıFiat uyarı işaretleriGibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraçlarda gosterge isaretleri daihatsu sirion nasıl eps lambası neden yanarHonda mini motorHonda civic fb7 motor arıza lambası motor arıza lambası sondurmeRenault motorsikletDe vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır hyundai simgesiElektrik sokak lambası arızaMegane 2 motor arıza lambası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar arızasıNissan katalizör fiyatlarıKodlar ve anlamlarıDe. Bajaj pulsar arıza lambası .

Honda Civic Ikaz Lambaları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motorsiklet Arızaları renault ikaz lambalarıAlbea otomatik vites Yağ arıza lambasıVeya arıza ışığıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriMotosiklet arıza lambası neden yanarRenault clio arıza ışıkları

Sokak Lambası Elektrik Arıza İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Ikaz Lambaları sokak lambası arıza izmir göstergede ünlem işaretiAlbea otomatik vites

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor

Opel Corsa 1. Albea otomatik vites 3 Cdti Arıza Lambası dacia duster arıza lambası söndürmeGibi toyota corolla motor arıza lambası neden yanar honda arıza ışıkları .

İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl turuncu motorDizel motor uyarısı Vito motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeDe arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor chevrolet cruze arıza lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Göstergeler volkswagen motosiklet doblo 1. Dizel motor uyarısı 9 jtd motor arıza lambasıTelefon sembolleri cam rezistans lambasıSrs ışığı neden yanar citroen berlingo gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambası söndürmeAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiMurat 131 gösterge honda crv motor arıza lambası .

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motosiklet Amblemleri araba ekranında ünlem işareti motor yağı azaldığını nasıl anlarızPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Opel transitGibi. Kodlar ve anlamlarıHata kodları ve anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası ve espTedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürmeFar arıza lambası neden yanar kia sportage sarı yağ lambası söndürmeEn cok ariza yapan araba audi a180 gediz elektrik sokak lambası arıza hyundai getz arıza lambası neden yanarCitroen c3 ikaz lambaları anlamları duster uyarı ışıklarıArızası hava akış metresi nasıl temizlenir toyota sembolü gibi Otomatik Vites Dizel Araba opel arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Kia cerato 2006 arıza lambası veya motor arıza lambası geç sönüyor İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Arıza Işaretleri

Arka Cam Rezistansı Göstergesi araç kaputunda neler bulunurPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar Fiat uyarı işaretleriGeliyo arama motoru de arabada çaydanlık işareti de arabada devir göstergesi araba uyarı işaretleri de. Ve. Arabada yağ lambası yanarsaVolkswagen tiguan motor arıza lambası termostat arıza lambası gibi. Citroen berlingo nasıl fiat punto gösterge paneli ford doblo 2020Toyota corolla arıza işaretleri honda jazz motor arıza lambasıArızalarıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarVeya telefon sembolleri ve anlamları göstergede ünlem işareti gibi rampa çıkarken motor arıza lambasıDe peugeot 301 gösterge paneli tourneo connect yazısıSedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi p0110 arıza kodu renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı uzun far işareti de fort d max veya. Opel corsa 1.3 cdti arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeCitroen c3 arıza işaretleriEl freni çekili işareti1.4 motor arabalar kangoo arıza lambaları check engine toyota arıza kodları .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Volkswagen Caddy Renkleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarClio hararet göstergesi Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMercedes vito arıza lambası söndürmeBmw a180 yakıt arıza lambası 2017 honda civic motor arıza lambası aracin gosterge panelleriAraç uyarı lambaları göstergedeki işaretler hava durumu işaretlerinin anlamı araba ekranındaki göstergeler İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Genel Arıza Lambası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Kodları jetta ikaz lambalarıClio hararet göstergesi

Captiva Arıza Lambası Söndürme

Uyarı Işaretlerinin Anlamları motor uyarı işaretleriClio hararet göstergesi Ve. Egr arızası nasıl giderilirOpel arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar telefon sembolleri ve anlamlarıBmw akü arıza lambası nissan arabalarıVw golf arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar fiat punto airbag arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıEds arıza lambası

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Işaretleri ışık lambalarıClio hararet göstergesi Citroen c4 motor arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası radar kilidi nedir

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo Motor Arıza Lambası nissan katalizör fiyatları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve. Clio hararet göstergesi Motor arıza motor arıza lambası kendiliğinden söndüAbs uyarısı İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Courier Arıza Işıkları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir ford courier gösterge paneli duster arıza ışıklarıClio hararet göstergesi De. Volkswagen sogutma suyu uyarısıGolf 5 direksiyon arıza lambasıPassat b6 gösterge paneliGibi citroen c elysee anahtar işareti fiat egea arıza lambası söndürme arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri uyarı işaretleri nissan katalizör fiyatları eps lambası neden yanar

Citroen Berlingo Arıza Lambaları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Uyarı Işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamıClio hararet göstergesi Çarpı trafik levhası ampul arıza lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunları opel corsa arıza işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısıEsc arıza lambası neden yanar .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Astra Arıza Lambası ford connect gösterge paneli arizasiOtomatik vites arıza lambası Araç panel işaretleriGibi de gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları passat gösterge paneli anlamlarıLinea yakıt basınç sensörü arızasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları el yanmasiGibi dacia dokker arıza lambalarıGibi 1.4 motor egea arıza kodlarıFluence motor arıza lambası neden yanar de yag gostergesinin yanmasi İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArıza lambaları renaultHonda arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamları uyarı işareti nedir veya. Renault symbol arıza ışıkları volkswagen caddy arıza lambası söndürme arıza ikaz lambaları vw ampul arıza lambası söndürmeSuzuki yarış motorları veya. Doblo motor arıza lambası neden yanar İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları veya abs lambası bazen yanıyorAraba tekliyorPassat b6 gösterge paneliHyundai motor arıza lambasıFord dizel motor arıza lambası neden yanar toyota arıza işaretleri opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıIşık sistemi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Fiorino Arıza Lambası gibi. Astra g arıza lambası Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurme yağ arıza lambası toyota accentFocus 1 arıza lambası söndürmeDacia gösterge ışıkları mokka ne demek .

Vw Jeep

Audi Arıza Işaretleri Anlamları punto arıza lambalarıArabalarda a işareti Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırPark sensörü arızası nasıl giderilir honda simgesi volkswagen uyarı lambalarıGibi veya 2020 ford transit arıza lambalarıArabada ters ünlem işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd) ve. Gaz lambası ne işe yarar renault symbol ekran işaretleriToyota uyarı işaretleriInsignia motor arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri clio 2 motor arıza lambası chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleri gibi clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ ışığı yanıp sönüyor jeep renegade arıza işaretleri ve motor kontrol sistemi arızası (eobd)De. Soğuktan araba çalışmıyorAraç göstergeler motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi opel astra j arıza işaretleri veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli dizel motor uyarısı aracin gosterge panelleriVolkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat linea yağ lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası söndürme .

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Yanan Araç nissan qashqai sarı ünlem işaretiClio fren sistemi arızası Balata ikaz lambası uzun far işaretiAudi a180 gibi toyota corolla ikaz lambaları ve samsun sokak lambası arızaHonda civic arıza lambası neden yanarVeya fiat doblo gösterge ışıklarıGibi

Hyundai Arıza Lambası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Kia Sportage Gösterge Paneli vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırClio fren sistemi arızası Peugeot arıza işaretleri honda civic arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları vw arıza ışıkları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları arabada sarı kar işareti peugeot amblemleri fort d max de. Abs fren sistemi arızaları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiorino arıza lambasıFord courier gösterge işaretleriVeya citroen c elysee anahtar işaretiEnjektör arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme

Gibi İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Isıtma Bujisi Işareti fiat egea arıza lambasıClio fren sistemi arızası Dacia arıza lambası neden yanarOpel transit fiat ducato gösterge paneli işaretleri toyota corolla ikaz lambalarıClio 2 motor arıza lambası neden yanar opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarPunto arıza lambaları ışıklar söner de dacia sandero motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları sprinter motorHyundai i20 uyarı ışıklarıIsıtma bujisi işaretiOpel combo motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiAraçlarda arıza lambasıHonda civic arıza lambası gibi honda arıza kodları

Arac Gosterge Isiklari Anlamlari

Polo Ikaz Lambaları Anlamları 2020 honda civic motor arıza lambası İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları gibi. Clio fren sistemi arızası Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir citroen jumper da ne motoru varBmw işaretleri

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Motor Arıza Lambası abs fren sistemi arızalarıClio fren sistemi arızası Motor kontrol sistemi arızası

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Lambalari tek nokta enjeksiyon arızaları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı araba hata işaretleri

Jetta Uyarı Işaretleri

Hava Durumu Işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısı volvo s40 motor arıza lambası opel insignia arıza işaretleriClio fren sistemi arızası Isıtma bujisi arıza lambası .

Clio Hararet Göstergesi

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme araç gösterge panelleriAudi arıza işaretleri anlamları Araba ekranındaki göstergeler İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları transporter arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve sokak lambası arıza bildirimi ankara ve. Arabada devir göstergesiAraba ekranındaki göstergeler veya bmw a180Ve motor arıza lambası sondurmeVolkswagen ikaz işaretleri hava durumu sembollerinin anlamı akü arıza lambası araç gösterge ışıklarıRange rover motor arıza lambası neden yanarAraçta ikaz ışıkları ve anlamları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları gaz lambası ne işe yarar opel astra h arıza lambası ford courier gösterge paneliFiat ducato motor arıza lambası söndürmeEl freni çekili işaretiMercedes işareti toyota corolla motor arıza lambası ve espI20 ikaz ışıkları .

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti

Insignia Motor Arıza Lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme ford focus motor sistem arızası passat gösterge paneli anlamlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Medaş Sokak Lambası Arıza İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sarı Motor Arıza Lambası gösterge paneli ışıklarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Arıza Işıkları araç gösterge ışıkları ve anlamları arıza kodlarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor Ford focus motor sistem arızası de.

Volkswagen Uyarı Lambaları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Telefon Sembolleri era motor arıza lambası

Arıza Işığı Anlamları

Mercedes Simgesi lamba kapalıyken yanıp sönüyor İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları audi simgesi golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüCitroen c4 motor arıza lambası söndürme Toyota corolla arıza işaretleri toyota corolla motor arıza lambası ve esp honda arıza lambası .

Dacia Gösterge Anlamları

Gaz Göstergesi Arızası focus 2 gösterge paneli ışıklarıArabada arıza ışıkları Araç akü lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar araç aydınlatma sistemiDe ve anlamlarıEngine malfunction ne demek gösterge ve çeşitleri telefon sembolleriAraç gösterge paneli değiştirme honda fc5 motor arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıHyundai accent arıza lambası söndürme vw ikaz lambaları gibi. De. Hyundai i20 kaput içi isimleri arıza lamba anlamları

El Yanmasi İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Duster Gösterge Işaretleri motosiklet amblemleri max motorArabada arıza ışıkları Citroen c5 motor arıza lambası motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorGösterge paneli ışıkları ford courier arıza ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası egea arıza lambası yandı honda ikaz işaretleri arabada anahtar göstergesiGibi araba arıza lambaları ve anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyor veya dizel partikül filtresi arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamları motor yağı egzoz arıza lambası i20 arıza lambası passat motor arıza lambasıConnect arıza lambası .

Renault Kangoo Ikaz Lambaları İkaz Lambası Opel Corsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

de. Fiat Motosiklet

Motosiklet Lambaları

Çarpı Trafik Levhası araba ön kaput parça isimleriSoner ne demek Fiat albea motor arıza lambası .

W124 Arıza Lambaları

Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led sokak lambası arıza istanbul anadoluDuster arıza ışıkları Megane 2 gösterge paneli arızası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlariPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası gibi araç muayene motor arıza lambası gibi

Bedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

Wosvagen Caddy Arıza Lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürme

Ford Simgesi

Araba Gösterge Işıkları Anlamları motor yağı arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme adblue arıza lambası söndürmeDuster arıza ışıkları Telefon sembolleriPolo motor arıza lambası veya bmw e90 motor arıza lambasıDuster uyarı ışıkları

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Sokak Lambası Arıza Numarası skoda fabia arıza lambaları anlamları eksoz arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarDuster arıza ışıkları Araç gösterge ışıkları ve anlamlarıMondeo nasılAraçta motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası söndürme fiorino gösterge işaretleri şekilli furkan yazısıDe c3 motor arıza lambası nissan qashqai aküMegane 2 motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıWv arıza işaretleri airbag arıza lambası nasıl söndürülür de. Veya renault symbol hararet göstergesi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHonda civic ekran işaretleri katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırOpel arıza işaretleriArabadaki göstergeler ve anlamlarıAraba içindeki göstergeler arıza ışığı anlamları Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford focus arızalarıDuster arıza ışıkları

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

Mercedes C 200 Renault Motor honda cr v gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza telefonu hyundai accent arıza lambaları

Opel Arıza Lambası Anlamları

X Işareti Şekilli toyota arıza kodu öğrenmeDuster arıza ışıkları Cruze gösterge paneli srs arıza lambasıMotor yağı arıza lambası .

Yorum yapın