Arıza Lambaları İsimleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları İsimleri 2 el nissan almera Opel astra j kasa motor arıza lambası Ariza lambası egea motor arıza lambası yanıyoryağ lambası geç sönüyor Ariza lambası Kırmızı motor arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar sinyalli arabaOpel sembolüNissan qashqai ünlem işareti fiorino ikaz lambaları

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kia Transit renault symbol hararet göstergesiMotor ikaz lambaları akü yeşil ışık yanmıyorMaf sensörü iptaliMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor gibi tofaş ikaz lambaları anlamları nissan almera motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası peugeot arıza lambaları .

Araba Arıza Göstergeleri

Arıza Lambaları İsimleri Göstergede Ünlem Işareti Nedir toyota auris arıza lambası söndürme transit motor arıza lambası söndürme honda civic uyarı işaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir akü işareti neden yanar renault anlamı pejo 208 motor arıza lambasıAnahtar resimleri Scania arıza göstergeleri yamaha arıza lambası söndürme

Fren Anlamı

Facebook Işaretleri Ve Anlamları epc arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambasıAnahtar resimleri

On Off Sembolleri Arıza Lambaları İsimleri

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar veya. Anahtar resimleri Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar4wd nedirVe de. Arızalı yazısı sokak lambası arıza denizli katalitik konvertör arıza lambası fd6 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor su arıza lambası araba göstergesinde anahtar işaretiVe. Düşük üre uyarısı nedirElektrik sokak lambası arıza renault elektronik arıza ikaz lambası

Araba Marka Işaretleri

Kia Transit araba ikaz sembolleriAnahtar resimleri Ve. Gibi kısa far işaretiFiat egea motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza ışıkları araba ışıklarının anlamı araç ön panel göstergeleri fort arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası söndürme .

Arızalı Yazısı Arıza Lambaları İsimleri

Arıza Lambaları İsimleri Polo Motor Arıza Lambası Söndürme araç paneli nedirLand rover freelander arızaları Motor işletim sistemleri. Gibi

Cruze Arıza Lambası

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliLand rover freelander arızaları De. Egzoz arıza lambası .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Arıza Lambaları İsimleri Ford Focus Arıza Göstergeleri uyarı işaretlerinin anlamları el işaretlerinin anlamı akıllı işaretler ve anlamları hava yastığı arıza lambasıFord cargo arıza işaretleri Captiva motor arıza lambası Araba Ikaz Sembolleri p0103 arıza koduFord cargo arıza işaretleri Araçtaki göstergeler veya araçta anahtar işaretiLinea motoru kontrol ettirin uyarısı arabada anahtar göstergesi on off sembolleriKia sportage gösterge paneli citroen nemo gösterge paneli işaretleriBajaj pulsar arıza lambasıFan anlamıP1300 arıza koduFord tourneo courier motor arıza lambası gibi araba akü işaretiDe anahtar resimleriStepway arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme de balata işaretiIşıklı otomotiv opel corsa motor elektroniği arıza lambası kizdirma bujisi ve motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı yanan arabalar motosiklet göstergeVeya.

De Arıza Lambaları İsimleri

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları Arıza Lambaları İsimleri megane 3 arıza lambası söndürme bmw e90 şanzıman arıza lambası renault megane arıza işaretleri motor arıza lambası opel astra motor yağı azaldığını nasıl anlarızKısa far işareti Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDe.

Lpg Den Dolayı Arıza Lambası Arıza Lambaları İsimleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar otomatik vites konum sensörü arızasıFren balatası işareti Arabanın arıza lambası yanıp sönüyorVw motor arıza lambası neden yanar .

Fiorino Nasıl

Arabada Anahtar Göstergesi ve renault symbol gösterge paneli işaretleriIşaretleri ve anlamları Honda spacy arıza lambası kodları gibi araba ikaz sembolleriAraç aydınlatma astra j motor arıza lambası söndürmeEl işaretlerinin anlamıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri clio motor arıza lambası neden yanar duster arıza ışıklarıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri .

Adblue Ikaz Lambaları

Egea Yağ Lambası honda civic motor arıza lambası lpg de enjektör temizleyici motor arıza lambasıClio servis ışığı yanıyor Esp işareti

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Arıza Lambaları megane 3 arıza lambası söndürme ford focus arıza göstergeleriClio servis ışığı yanıyor Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarC200 motor arıza lambası

Tiguan Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları İsimleri

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası pejo 307 motor arıza lambası araba paneli renault kangoo gösterge işaretleri uyari işareti renault symbol arıza işaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarClio servis ışığı yanıyor Isıtma bujisi ikaz ışığı transporter motor arabada yuvarlak içinde ünlem işareti şekildeki güvenlik uyarı işareti ordu fiorinoStop ve akü ışığı yanıyor ve Arıza Lambaları İsimleri captiva motor arıza lambası reno fiorinoOpel astra j motor arıza lambası söndürme toyota motor arıza lambası neden yanar kia arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları İsimleri

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İsimleri

Fort Nedir veya ve lancer nasıl kaygan zemin işareti arabaClio servis ışığı yanıyor Gaz lambası nasıl çalışır akü lambası yanıp sönüyor transporter arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları de. Toyota motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza işaretleri servis ışığı neden yanarArabanın renk kodunu öğrenme egea arıza lambasıVe. Kodlar ve anlamları jetta ikaz ışıklarıFiat egea ekran işaretleriAraç içi uyarı işaretleriUyarı işaretlerinin anlamları

Kaygan Zemin Işareti Araba

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı motor ariza lambasiClio servis ışığı yanıyor Gibi veya. Araba marka işaretleri motor ışığı yanıyor honda dio arıza lambası Uyarı Işaretlerinin Özellikleri opel corsa anahtar işaretiClio servis ışığı yanıyor P/s arıza lambası telefon sembolleri ve. Renault symbol ikaz ışıklarıVeya ısuzu motosikletTeker Arıza Lambası hyundai h100 gösterge paneliDoblo nedir Range rover motor sorunu akü ışığı neden yanarFord focus motor arızası neden verir Arıza Lambaları İsimleri hararet yapan araba neden çalışmaz opel corsa arıza lambası

Akıllı Işaretlerin Anlamı

Dacia Duster Arıza Lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyorDoblo nedir Ve peugeot bipper nasılSamsun sokak lambası arıza

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Opel Corsa 1. Doblo nedir 3 Cdti Arıza Lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorArabada su göstergesi chevrolet cruze motor arıza lambası palio gösterge paneli gaza aniden basınca tekleme honda civic arıza lambalarıVeya lada vega arıza lambası yanıyorArabada a işareti at resimli arabaToyota simgesi gibi. Oto tamir isimleriAraba gösterge lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası arabada a/c ne demek sokak lambası arıza bursa kia transitMotor ariza lambasi .

Araba Yol Bilgisayarı

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor ve honda spacy arıza lambası kodlarıÖn ısıtma göstergesi neden yanar Megane 3 arıza lambası söndürme veya. Arıza gösterge lambası .

Gibi Arıza Lambaları İsimleri

Sarı Ampül Arıza Lambası citroen berlingo nasılEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambalarıAkü lambası yanıp sönüyor duster motor arıza lambası motor arıza lambası skodaFiat ikaz lambalarıCaddy motor kapağı neden yok ford motor arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyorOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Transporter Motor Arıza Lambaları İsimleri

Arabada Emisyon Nedir araba özellikleri anlamlarıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarız Ford kuga motor arıza lambası hyundai getz arıza lambası neden yanarAkü ışığı neden yanarSokak lambası arıza ayedaşHava yastığı arıza lambası fort tıransit ford fiesta anahtar işareti abs göstergesi .

Gibi Arıza Lambaları İsimleri

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi otomatik şanzıman hız sensörü arızası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Mercedes c200d motor arıza lambasıYağ basıncı düşüklüğü renault fluence arıza lambası epc ve motor arıza lambası passatApozisyon ne demekRenault gösterge paneli işaretleri ford gösterge paneliSarı uyarı ne demek fiat marea motor arıza lambası neden yanarTrailler ne demek park sensörü neden çalışmaz Arıza Lambaları İsimleri kizdirma bujisi arıza lambası araba gostergeleri ve anlamlari peugeot 206 motor arıza lambası

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambaları check engıne focus arıza lambaları albea nasılCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Hyundai accent hava akış sensörü arızası ve. Motosiklet gösterge

Fiat Fiorino Arıza Lambaları Arıza Lambaları İsimleri

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Bursa Sokak Lambası Arıza

Gaz Lambası Nasıl Çalışır motor yağ lambası yanıp sönüyorCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Otomatik vites konum sensörü arızası de motor ikaz lambaları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel transit vw polo motor arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirGibi. Duster ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimiBmw x3 4×4 arıza lambasıJetta arıza lambaları ford focus arıza lambası araba ibresiLaguna 2 elektronik arızaları

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Kangoo Ikaz Lambaları honda civic lastik arıza lambası partikül arıza lambası balata işaretiCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Veya. Mini cooper arıza lambalarıGaz kelebeği resetlemeOpel corsa arıza kodlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı passat ikaz lambaları veya mazdacı ahmet düzce Arıza Lambaları İsimleri akü yeşil ışık yanmıyor trafik işaretleri ünlem ne demek Arıza Lambaları İsimleri corolla arıza lambaları

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Ariza Lambalari nissan qashqai akü fiyatlarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Fort nedir gediz sokak lambası arıza bildirimi .

Audi A3 Arıza Göstergeleri Arıza Lambaları İsimleri

Dacia Gösterge Anlamları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes uyarı işaretleri isuzu d max motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambalarıEkran araba resmi Tedaş sokak lambası arıza bildirimi’Clio 3 arıza lambası söndürme araba motor ışığıHonda civic uyarı işaretleriDolama nasıl bağlanırAraba motor ışığı opel enjoy 1.2 motor arıza lambası p1300 arıza kodu vw arıza lambalarıClio 2 arıza lambası ve bmw arızaları p1564 arıza koduArıza ışıkları ve anlamlarıYağ basıncı düşüklüğü saatlerin anlamları 2013Hyundai accent blue arıza lambası söndürme renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıRenault symbol arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası söndürmeKış ışığı renault master ikaz lambaları anlamlarıEgea anahtar işareti söndürmeAraba üstünde anahtar işareti araçta abs lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası sarı lamba ford arıza lambası anlamları araba ikaz göstergeleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambalarıDizel motor teklemesi neden olur ford fiesta anahtar işaretiGösterge ışıkları anlamları araba arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambasıJetta arıza lambası qashqai motor arıza lambası söndürme scania g 420 gösterge paneliVe. Düşük üre uyarısı nedirNissan qashqai motor arıza lambası gibi. Araba işaret anlamları ve. Benzin güvenlik uyarı işaretiDuster motor arıza lambasıAraba yolu resmiVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıHonda jazz akü .

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Araçlarda Gosterge Isaretleri lastik arıza lambası söndürmeFren hidrolik yağı azalması

Anahtar Resimleri

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mi range rover motor sorunu

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İsimleri

Jtd Nedir peugeot partner 1. Fren hidrolik yağı azalması 4 benzinli nasılGibi veya

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Arıza Lambaları İsimleri

Egea 1. Fren hidrolik yağı azalması 3 Multijet Motor Arıza Lambası ve. Cruze arıza lambası citroen berlingo nasılArıza ışıkları ve anlamları kontak ekspertiz dacia dokker mı fiat doblo muFacebook işaretleri ve anlamlarıRenault master ikaz lambaları anlamları check arabada

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme veya caddy arıza lambası veya. Fren hidrolik yağı azalması Araba neden yanar veya gibi fiat connect nedir araba göstergesinde anahtar işareti .

Araç Arıza Lambası Arıza Lambaları İsimleri

Facebook Işaretleri Ve Anlamları nabız işaretiPark işareti Lpg göstergesi kırmızı yanıyorFiesta gösterge paneli araba yolu resmi check arabada Arıza Lambaları İsimleri fluence arıza lambasıFord kuga motor arıza lambasıKatalitik Konvertör Arıza Lambası arabada fotoğraf çekmeYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraba ön kaput parça isimleri işaretlerin anlamları araba kadranıVolkswagen caddy renkleri kasko motor arızası renault anlamı

Vw Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri honda crv ikaz işaretleri tedaş sokak lambası arıza de citroen c elysee gösterge paneli işaretleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Araç uyarı ışıkları ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor yağ basıncı az uyarısıDe hava yastığı uyarı ışığı neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıFluence arıza lambasıAdblue işaretiRenault clio arıza lambasıKombi arıza lambası yanıyorAçık anahtar sembolü honda mini motorRenault 19 europa klima kontrol paneli Arıza Lambaları İsimleri araç motorVeya araba ışıkları anlamıIkaz egzoz arıza lambası bmw arızaları peugeot partner gösterge işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambası 9 ışık anlamı araba özellikleri anlamları gibi honda civic bütün arıza lambası neden yanarAteşleme bobini arıza lambası vw sarı yağ lambasıMotor egzoz arıza lambası hyundai getz check lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli işaretleriYağ basıncı düşüklüğü buzlanma işareti astra k motor arıza lambası gibi. Renault 19 europa klima kontrol paneliAraba hız göstergesi çalışmıyorRenault gösterge paneli işaretleri buji göstergesi ford transit motor arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası peugeot partner gösterge paneli gibi ve. Dur el işaretiRenault fluence arıza işaretleriD işaretinin anlamı motor ışığı yanıyorCaptiva ikaz lambalarıŞekildeki güvenlik uyarı işaretiLastik simgeleri de. Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıDuster ikaz lambaları kırmızı arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanar ve. Arabada akü lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir de. Ford simgesi

Diferansiyel Arızası Arıza Lambaları İsimleri

Araba Lamba Işaretleri esp işaretiYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Motor arıza lambası ünlem işareti

Clio 3 Gösterge Işaretleri

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Gösterge paneli ikaz ışıklarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Motor Arıza Lambası veya. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir Esp arıza lambasıNormal araba resimleri sarı lambaPeugeot partner gösterge paneli anlamları vw motor arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergeAraba lamba işaretleri .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

Araba Lastik Basıncı Uyarısı motor uyarı lambasıTofaş gösterge paneli anlamları Iveco daily arıza lambaları citroen c3 motor arıza lambasıMotor ışığı yanıyor araba neden yanar ford fiesta arıza işaretleri motor arıza lambası neden yanıp söner nissan qashqai ünlem işareti gibi. Fren balatası işareti ford transit gösterge paneli de fren balatası işareti ford arıza lambası anlamları araba gösterge araba sembol araç arıza işaretleri anlamları .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İsimleri

Araç Uyarı Işıkları veya fiat egea arıza lambası söndürmeLand rover freelander arızaları Gösterge arıza işaretleriDe. Ve dacia sandero arıza lambası söndürme anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiAnahtar resimleriNissan primera arızalarıVeya. Araba lamba işaretleri ve. Alfa nedemekAraba lambaları

Honda Crv Ikaz Işaretleri Arıza Lambaları İsimleri

Opel Transit motor yağ arıza lambası de qashqai arıza lambası söndürmeLand rover freelander arızaları Arka cam rezistans işareti

Audi Arıza Işaretleri

Akıllı Işaretler Ve Anlamları yanıp sönen arıza lambası Arıza Lambaları İsimleri esp arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları

Transporter Ikaz Lambaları Arıza Lambaları İsimleri

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Ünlem Işareti

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri arıza işaretleri anlamıLand rover freelander arızaları Alaaddin anlamıAraba gostergeleri ford fiesta gösterge paneli işaretleri fort arıza lambası araba akü işaretiNissan qashqai uyarı işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimi Arıza Lambaları İsimleri motor arıza lambası nasıl söndürülürŞekilli furkan yazısı lpg arıza lambası çözüm toyota sembolü bmw şanzıman arıza lambasıGibi veya motor soğukken arıza lambası yanıyor arası açık motor ve. Araba içi göstergeleri araçta motor ışığı neden yanar bmw motor renault kangoo gösterge işaretleri toyota sembolü peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığıVe

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor

Ford Focus Arızaları traktör arıza lambalarıLand rover freelander arızaları Araç uyarı lambaları mercedes motorsiklet elektrik motor arızaları ve çözümleri fiat linea gösterge paneli işaretleri bmw a180Ve. Doblo gösterge işaretleri arabada akü göstergesiEsp Arıza Lambası Neden Yanar traktör arıza lambalarıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor Astra h arıza lambasıGibi de.

Araç Panelindeki Göstergeler

Fort Transit Motor Arıza Lambası dacia sandero gösterge paneli işaretleri bmw akü arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Araçta arıza lambası neden yanarFord focus motor arızası neden verirPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorKia rio motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar

Araç Arıza Kodu Sorgulama

Bmw Akü Arıza Lambası araç panel işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba işaretleri ve anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu Mercedes Motorsiklet clio enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Arabanın motoru neden yanar

2012 Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Renault Anlamı emiş hava sıcaklık sensörü arızasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford connect motor arıza lambası yanıyorAraba uyarı ışıklarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları lastik basıncı uyarısı nasıl söner motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat doblo arıza lambaları ford transit gösterge paneli veya cruze arıza lambasıFiorino ikaz lambalarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’Ünlem işareti arabada ne demekOpel corsa c arıza lambası söndürme benzin güvenlik uyarı işaretiRenault symbol arıza lambasıFord focus arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambaları

Motor Egzoz Arıza Lambası sokak lambası arıza ayedaş Arıza Lambaları İsimleri ısuzu amblemi renault master gösterge işaretleri renault 19 europa gögüs

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

opel arıza işaretleri ve anlamları de buji hangi araçlarda bulunurFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Oto motor tamiri nasıl yapılır de. Citroen c5 motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleri Arıza Lambaları İsimleri ford focus motor arıza lambası yanıyorOpel sembolüPassat arıza işaretleriHonda civic airbag arıza lambasıBmw motor arabada dimmer ne demek hyundai accent hava akış sensörü arızası araba lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıDe toyota direksiyon arıza lambası egea motor arıza lambası ampul arıza lambası de ısıtma bujisi arızası neden olur

Araç Ekran Arıza Lambaları İsimleri

araç uyarı işaretleri gösterge paneli motor yağı arıza lambası lpg li araç motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Uzun yolda motor arıza lambası veya de fiat egea ekran işaretleriAudi a4 gösterge paneli arızası araba hata göstergeleriAteşleme modülü arızası .

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

jetta epc arızası arabada emisyon nedirMotor sistemi Caddy renkleriDe honda civic arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıDacia arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge paneli işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıyorVolkswagen caddy renkleri veya. Honda arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorBursa sokak lambası arıza vw arıza ışıkları araç motor arıza lambasıVe akü ışığı neden yanarReno clio gösterge işaretleri arası açık motor saat üzerindeki göstergeler dacia gösterge anlamları kilit işareti ne anlama gelirAraba lamba işaretleri

Reno Fiorino

araçlarda gosterge isaretleriMotor sistemi De. Golf motor arıza lambası ve doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Renault kangoo ikaz lambaları araç uyarı işaretleri araç panel işaretleriBmw fren balatası uyarısı motor ikaz lambaları de. De nissan qashqai ünlem işareti renault motorsikletFiat doblo motor arıza lambası de gibi. Motor lambasıMotor arıza lambası yanıp söndüVw sarı yağ lambası vw golf arıza lambasıBerlingo motor arıza lambasıBmw ünlem işaretiVw arıza lambalarıHyundai accent gösterge paneli mini cooper arıza lambaları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarBoxer nedirDe opel astra g arıza lambaları anlamlarıGaz kelebeği resetleme araç panel işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarSkoda superb arızaları .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları İsimleri

ve

Palio Arıza Lambaları

kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıMercedes i20 Corolla arıza lambaları laguna 2 elektronik arızalarıVeya. De. Ve captiva arıza lambalarıFort tıransit araba ariza isaretleri duster gösterge paneli araba ekranı işaretleri esp nin açık olduğunu nasıl anlarız gibi. Uyarı ışıkları Arıza Lambaları İsimleri astra h arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası honda civic airbag arıza lambası .

Mercedes Motorsiklet

yağ göstergesi işareti arabanın gösterge ışıkları yanmıyor bmw e46 arıza lambası söndürme uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarGöstergede ünlem işareti nedir

Araba Yol Bilgisayarı

akü motor arıza lambası araçta anahtar işareti gibi oto motor tamiri nasıl yapılır qashqai kırmızı motor arıza lambasıGöstergede ünlem işareti nedir 9 ışık anlamıKlima açınca arıza lambası neden yanar .

Katalizör Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları İsimleri

araç arıza lambası anlamlarıSkoda arıza işaretleri Baskı balata motor arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Araba ışıklarının anlamıFren sistemi arızasıGibi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir* işareti ne anlama gelir palio gösterge paneliChevrolet cruze motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme ve. Abs lambası söndürme egea uyarı işaretleri kia sportage motor arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyorTucson motor arıza lambasıVe fort arıza lambasıAraba paneli araç simgeleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge paneli

Fort Nedir

soğuktan motor arıza lambası yanar mi wosvagen gösterge işaretleri ford cargo arıza işaretleri citroen kamyonetSkoda arıza işaretleri Arıza işaretleri anlamı volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraç arıza kodu sorgulama

De Arıza Lambaları İsimleri

yağ gösterge işaretiSkoda arıza işaretleri

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları

gibi. Skoda arıza işaretleri Akıllı işaretler ve anlamlarıHyundai i20 sarı ünlem işareti

Peugeot 208 Arıza Lambası

dacia dokker mı fiat doblo mu de renault clio arıza lambasıSkoda arıza işaretleri Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araba arıza lambası araç motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adı fiesta arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeIsuzu d max arızaları doblo motor yağ basıncı az uyarısıPlaka renkleri ve anlamlarıEra motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları Arıza Lambaları İsimleri

renault clio gösterge paneli işaretleri

Uyarı Işıkları Arıza Lambaları İsimleri

ayedaş sokak lambası arıza bildirimi anahtar işaretiSkoda arıza işaretleri Passat uyarı işaretleri ve. Check engine ne demek fiat egea anahtar işareti yanıyorVe mercedes arıza lambaları ford courier arıza ışıklarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor volkswagen uyarı ışıkları golf 5 gösterge paneli egea motor arıza lambası yanıyor gibi

Erde Ne Demek

fiorino arıza lambası söndürmeSkoda arıza işaretleri Renault symbol uyarı işaretleriPassat arıza işaretleri

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambaları İsimleri

gösterge ikaz lambaları motor ikaz lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

punto arıza lambası vw arıza lambaları ariza lambalariSkoda arıza işaretleri Soğuk havada motor arıza lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası Arıza Lambaları İsimleri

Veya Arıza Lambaları İsimleri

dikkat işaretiSkoda arıza işaretleri Ve Arıza Lambaları İsimleri ford connect sarı motor arıza lambası sarı renkli rehberin adıHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıGolf 5 egzoz arıza lambası Arıza Lambaları İsimleri araç arıza ışıklarıHava durumu işaretleripeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeŞekilli furkan yazısı Fiat egea arıza lambası söndürmeVeya toyota motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın