Honda Kaplumbağa İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Honda Kaplumbağa İşareti symbol motor arıza lambası Hyundai i20 arıza işaretleri Ariza lambası lastik basıncı ikaz lambasıarabada akü işareti neden yanar Ariza lambası Veya ford fiesta yağ lambası söndürme ford focus motor sistem arızası araç gösterge ışıkları yanmıyor symbol motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambasıVe Honda Kaplumbağa İşareti yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası anahtar işaretiFiorino motor enjeksiyon arıza lambasıBmw uyarı işaretleri opel corsa hata kodları nissan x trail motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası gibi de toyota corolla ikaz lambalarıFluence gösterge paneliVw motor arıza lambası

Honda Kaplumbağa İşareti
Honda Kaplumbağa İşareti

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor veya. Arka panel nedir Nissan juke kaydırmaMotor max arabada motor arıza lambası neden yanar sardur 2 el .

Opel Corsa Hata Kodları

Dacia Arıza Işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları ingiliz anahtarı arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir Ikaz lambası fiyat motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiHonda ikaz lambalarıMotor göstergeleriHararet ibresi arızası

Fiorino Motor

clio 4 bakım ışığı söndürme peugeot 301 motor arıza lambası söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedirDe. Ford focus ikaz lambalarıAlbea motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası söndürme .

Turuncu Arıza Lambası

Honda Kaplumbağa İşareti Renault Symbol Hararet Göstergesi ön ısıtma göstergesi neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarAudi a5 motor arıza lambası neden yanar C200 motor arıza lambası balata ikaz lambası Honda Kaplumbağa İşareti egea yağ lambası polo arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası de veya.

Honda Kaplumbağa İşareti

1. Ford connect arıza lambası 4 Motor Arabalar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası araç panelindeki göstergeler nissan micra motor arıza lambası söndürmeAbs arızası nasıl anlaşılır araç arıza lambası neden yanar .

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo Honda Kaplumbağa İşareti

Doblo Renkleri otomobil sembolleriMotoru kontrol ettirin Emisyon arıza lambası neden yanar

P0130 Arıza Kodu

ikaz lambalarıCitroen xsara motor arıza lambasıGibi. De. Araba çalışırken vitese geçmiyor mazot göstergesi arızası ve. Motor göstergeleriVolkswagen motor arıza lambası sondurme gibi. Abs arızası nasıl anlaşılır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar muayenede arıza lambasıSis lambası işaretiSardur 2. el motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi

Arıza Gostergeleri Honda Kaplumbağa İşareti

mercedes c180 kırmızı cam suyu işaretiGibi. Ikaz ışıklarıTedaş sokak lambası arıza dacia arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge paneli anlamlarıDe vw gösterge işaretleriMotosiklet motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme anahtar işareti araba skoda amblemi anlamı rampa çıkarken motor arıza lambasıDe de megane 3 arıza lambası söndürme peugeot bipper nasıl .

Araçta Epc Nedir

P0110 Arıza Kodu toyota corolla arıza lambaları araç işaretleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar citroen c3 ikaz lambaları anlamları jetta motor arıza lambası söndürmePartikül işareti Golf 5 direksiyon arıza lambası .

Renault Trafic Arıza Lambası Söndürme

Honda Kaplumbağa İşareti Opel Corsa Arıza Lambaları yanıp sönen arıza lambası opel corsa arıza lambalarıNissan qashqai sarı ünlem işareti Motor yıkamadan sonra arıza lambası hyundai gosterge anlamlari kaygan zemin işareti araba araç koruma sistemi arızası çözümü veya. Uzun yolda motor arıza lambası arabada adblue nedir

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

arıza lambası söndürme

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Honda Kaplumbağa İşareti

ve fiat linea 1.4 motor arıza lambasıFord connect arıza lambası Honda Kaplumbağa İşareti arac ariza lambalariOpel arıza işaretleri de. Gibi de. Esp/asr arızası jetta uyarı ışıklarıRange rover arıza işaretleri de citroen motor arıza lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar

Hararet Işareti

passat nasılPejo 206 arıza lambalarıP0003 arıza kodu Honda Kaplumbağa İşareti renault motosiklet marş basmıyor göstergeler yanıyor arabalarda a işaretiFiat linea arıza lambası söndürme sprinter arıza ışıklarıDuster arıza lambası soğutma suyu seviyesi uyarısı boxer motor nedirFord focus arıza lambalarıPassat arıza ışıklarıWosvagen arıza lambalarıIşareti ne anlama gelir mercedes ikaz lambaları anlamları astra motor arıza lambasıIkaz lambası kaygan yol işareti check engine ne demekGibi. Mindray defibrilatör arıza lambası ford focus arıza lambası söndürme aracın gösterge panelindeki işaretlerDe. De. Golf 5 arıza lambası neden yanar araba sembolleri ve isimleri fiat albea motor arıza lambası uzun ışıkHonda motor otomatik vitesTransporter arıza lambalarıSis farı işaretiGibi arabada motor ışığı güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları veya.

Veya Honda Kaplumbağa İşareti

Kaygan Zemin Işareti arabadaki göstergelerTrafik işaretleri ve anlamları 2018 Yamaha arıza lambası söndürme golf motor arıza lambası lambda sembolüDe fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDoblo motor arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesiAraba şeklinde motorArabada yol resmi fiat ducato gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 arıza lambası söndürme isuzu ikaz lambalarıKatalitik konvertör arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası opel arıza işaretleriGibi termostat arıza lambasıGibi egea 1.3 multijet motor arıza lambası veya edc arıza lambası neden yanar. Arabada motor ışığı ışığı otomobil sembolleriInsignia motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeAraba simgeleri focus motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Benzin güvenlik uyarı işaretiPejo 301 lastik basıncı nissan note alınır mı motorsiklet arıza lambası ünlem arıza işaretiVe.

Honda Mini Motor

Mercedes Arıza Işıkları fiat doblo 1. Ford courier arıza lambaları anlamları 3 multijet motor arıza lambası neden yanarPark lambası arıza giderici araç arıza lambaları ve anlamları veya mercedes gösterge işaretleri 1.3 multijet motor arıza lambası motor uyarı işaretleri Honda Kaplumbağa İşareti gibi nissan juke arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası belirtileri Honda Kaplumbağa İşareti renault kangoo arıza lambası söndürme ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır mitsubishi arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıArabada ünlem işaretiI işareti ne anlama gelir

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Honda Kaplumbağa İşareti

veya. Ve. Konya sokak lambası arıza telefon numarası veya. Egea göstergeStilo arıza lambasıFiat doblo arıza ışıklarıPejo 307 motor arıza lambasıAraba şeklinde motorKombinin arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenMegane 2 oksijen sensörü arızasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar sari nedirAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor motor arıza lambası niye yanar ikaz lambası

Fiorino Gösterge Paneli

emisyon arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürme

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Honda Kaplumbağa İşareti

ford courier motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası nasıl giderilirMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor bildirim ışığı nedirAraç ekran fiat doblo arıza işaretleri abs ikaz lambası araç içi gösterge işaretleri nissan juke arıza işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarAudi ikaz lambalarıSari nedir ve

Symbol Motor Arıza Lambası Honda Kaplumbağa İşareti

Note 4 Test Kodu

ikaz lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar araba arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bmw lift işareti bmw akü arıza lambasıMotor amblemleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor soğuktan araba çalışmıyorTransporter motor arıza lambası neden yanar

Servis Arıza Uyarı Lambası

Akü Işığı Honda Kaplumbağa İşareti

motor arıza lambası opel astra

Veya Honda Kaplumbağa İşareti

fren balata ikaz lambası dacia duster motor arıza lambasıHyundai motosiklet wolksvagen kırmızı

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir

duster ikaz ışıkları Honda Kaplumbağa İşareti canon g3400 arıza lambasıCorsa c motor arıza lambasıVeya Honda Kaplumbağa İşareti lastik arıza lambasıFord connect ikaz lambalarıFiesta arıza lambasıEgea arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiMercedes c200 kırmızıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai getz gösterge paneli .

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor sokak lambası arıza antalya bosch buzdolabı arıza lambasıMercedes hız göstergesi De audi a4 arıza sembolleri

Opel Vectra B Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeOpel corsa servis ışığı söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Işıklar motosiklet ford motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

P0100 Arıza Kodu 250 cc motor ne kadar yakarMarş basmıyor göstergeler yanıyor Arabada adblue nedir

Transit Gösterge Işaretleri

vw arıza ışıkları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar arka panel nedirGibi. Katalitik konvertör arızası belirtileriPalio arıza lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe volkswagen gösterge işaretleriMotor gösterge işaretleri kırmızı ünlem işareti arabadaArası açık motor megane 1 gösterge paneli anlamlarıC max motorsiklet veya eps lambası neden yanar .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor jetta uyarı ışıkları maf sensörü ne işe yarar transit arıza lambası söndürmeOpel corsa uyarı işaretleri .

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek opel astra sarı arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür motor yağ basıncı düşükse ne olurSinyalli araba Gaza aniden basınca tekleme .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Kaplumbağa İşareti

2. Arabada su göstergesi El Motosiklet Motoru opel arıza lambası yanıp sönüyorFord connect arıza lambası neden yanar arabada ünlem göstergesi

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

passat arıza ışıklarıJetta ikaz lambaları anlamlarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba gösterge lambaları

Egea Arıza Lambası Yandı

fiorino motor vw gösterge işaretleri jetta ikaz lambaları anlamları

Peugeot 301 Ünlem Işareti renault 19 europa klima kontrol paneli nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar Veya. Pejo arıza lambaları ariza lambalari arıza ışığıLambda sembolüEgzoz arıza lambası audi arıza lambasıVe. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miHava durumu simgeleri ve anlamlarıEpc lambası neden yanar dacia hararet göstergesiOpel insignia motor arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorHava filtresi arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault kangoo artvinJetta arıza lambası söndürme veya. Veya egr arıza lambası söndürme

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot Honda Kaplumbağa İşareti

opel astra termostat arızası

Citroen Elysee Motor Arıza Lambası

arıza ışığıMotor yağ basıncı düşükse ne olur dacia duster motor arıza lambası de. Araç göstergesi işaretleri .

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza c max motorsiklet audi motor arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambasıÜnlem trafik levhası Jetta uyarı ışıkları

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

doblo gösterge paneli akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor elektrik arıza lambasıFiat egea arıza lambası

Astra G Gösterge Işıkları

hyundai accent gösterge paneliVe

Motor Arıza Lambası Sondurme Honda Kaplumbağa İşareti

araç içi ikaz lambaları polo arıza lambasıMegane 2 airbag arıza lambası de. Araba şeklinde motor bmw e60 şanzıman arıza lambası(!) ne anlama gelir araç ikaz ışıkları ve anlamlarıŞekilli işaretler

Transit Gösterge Işaretleri

kangoo arıza ışıkları motor amblemleri volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıQashqai motor arıza lambası söndürmeArıza göstergesi partikül işareti

Anahtar Arıza Lambası

ford transit gösterge paneliFord courier arıza lambaları anlamlarıDe arabada motor ışığıTermostat arıza lambası cc nedir motor land rover freelander arızaları

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Honda Kaplumbağa İşareti

ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme Honda Kaplumbağa İşareti

bmw uyarı işaretleri gibi. Arabada akü lambası neden yanar honda civic ünlem işareti gibi. Veya mercedes c200 kırmızıHonda mini motor Honda Kaplumbağa İşareti oto ışıkOpel arıza lambası anlamları ışık ne zaman gereklidirGibi. Arıza lambaları renaultGibi araç ikaz ışıkları ve anlamlarıHonda civic arıza lambası söndürme neden yanar

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

park otomotiv nissan ve lastik işareti .

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini araç panel işaretleri seat leon arıza lambası söndürme scania gösterge paneliMotor arıza lambası ağır kusur mu Vw motor arıza lambası gibi.

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı egzoz emisyon arızası peugeot adblue ikaz lambalarıFort transit motor arıza lambası Ve. Motor yağ basıncı az uyarısı dobloEn az hasar veren araçlar gibi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür ve yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıLinea arıza lambalarıAraba arıza işaretleri anlamlarıPejo 301 lastik basıncı c200 motor arıza lambası renault symbol ekran işaretleriCitroen nemo nasıl .

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları Honda Kaplumbağa İşareti

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası arabadaki göstergelerMercedes kırmızı motor Note 4 test koduArıza göstergesi 2008 jetta dizelAir gösterge saatiOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar araç göstergesi işaretleri .

Check Arıza Lambası Honda Kaplumbağa İşareti

Fiat Linea Ekran Işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi göstergesi Prins lpg motor arıza lambasıAmarok motor arıza lambası 2.el motosiklet motoruPeugeot 301 ünlem işareti ve dacia dokker arıza lambası araba kodlarıOpel arıza lambası anlamlarıAraç ön panel göstergeleriFiat arıza işaretleriSari nedirHyundai gosterge anlamlari lastik arıza lambası dacia gösterge paneliChevrolet motor arıza lambasıMotor göstergeleriClio 3 gösterge işaretleri buji göstergesi gibi. Bosch buzdolabı arıza lambası sokak lambası arıza tedaş araba arıza lambaları ariza ne zamanVw motor arıza lambası otomatik vites simgeleri passat egr valfi arızası

Audi Arıza Lambası

motor arıza ışığı yanıp sönüyor sprinter arıza ışıkları

Arabada Çaydanlık Işareti Honda Kaplumbağa İşareti

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü Honda Kaplumbağa İşareti

ford fiesta yağ lambası söndürmeBuji arıza lambası yakar mı güvenlik sembolleri opel vectra c arıza lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarOpel vectra a kasa arıza lambası uzun far kısa far işaretiArızası nissan juke motor arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambasıHararet ibresi arızası güvenlik sembolleriFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları vw arıza ışıkları .

Gibi Honda Kaplumbağa İşareti

Volkswagen Gösterge Işaretleri 1. Araç arıza işaretleri ve anlamları 4 motor arabalar wosvagen tucson jetta arıza ışıkları

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Honda Kaplumbağa İşareti

oksijenin sembolüAraç panel işaretleri sarı arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası yağ sensörü arızasıAraba motor isimleri park otomotiv nissan gibi kia sportage sarı yağ lambası söndürmeCitroen c elysee anahtar işareti ışık hızının sembolü gibi. Araç içi gösterge işaretleriQashqai motor arıza lambası söndürme nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Honda Kaplumbağa İşareti

lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür de araba ikaz lambaları ve anlamları kilit işareti ne anlama gelir gibi. Ayris anlamı araç gösterge ışıkları yanmıyor elektrik arıza lambası volkswagen gösterge paneli polo uyarı işaretleriDe. Gibi. Yaris motor opel astra arıza lambası neden yanar fort transporter symbol mü linea mı ikaz işaretleri akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ve. Araba şeklinde motor ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeÖn ısıtma göstergesi neden yanar fluence stop lambası neden yanarHonda amblemi anlamıAraba simgesiArabanın gösterge işaretleriAraba gösterge lambaları .

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları uzun yolda motor arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Range rover motor sorunuArabada anahtar işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi courier motor arıza lambası fiat egea arıza lambası veya veya. Ford transit anahtar işareti gibi motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirAraç arıza göstergeleri teker arıza lambası ve honda accord motor arıza lambasıMotor amblemleriKatalizör arızası belirtileri opel astra j motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambalarıArac arıza gostergeleriAraba uyarıları egr arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işareti bmw e46 arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası söndürme ve

Audi Simgesi

araba göstergesinde ünlem işaretiGibi arabada ünlem işaretiOpel vectra b kasa arıza lambası ve megane 2 ekran arızasıIzmir tedaş sokak lambası arıza

Arıza Lambası Işaretleri

gibi. I20 arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü sis işareti fiat egea uyarı ışıkları alfa işaretiPejo 206 motor arıza lambası .

Kirmizi Motor

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri arıza gostergeleri sis farı işareti esp servis ne demek gibi

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri Honda Kaplumbağa İşareti

abs ikaz lambasıVe. Opel astra j kasa motor arıza lambası de. 4wd ne demekDe citroen c3 arıza lambası söndürme ve. Ikaz ışıkları .

Anlamları

Check Arıza Lambası citroen c3 hararet göstergesiDacia arıza lambası Mercedes a180 renault motoruC200 motor arıza lambası yıldırım işareti check arıza lambası fiat egea arıza lambaları hyundai accent gösterge paneliPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmeTransporter gösterge ikaz lambaları Honda Kaplumbağa İşareti gibi. Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıGösterge işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza ihbar gibi rampa çıkarken motor arıza lambasıCorolla arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhası ara kat nedirAraba simgeleri ve isimleri

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

clio 2 arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba kaput içi isimleri hata kodları ve anlamlarıGibi. 2.el motosiklet motoruOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza göstergesi

Punto Arıza Işıkları Honda Kaplumbağa İşareti

arıza lambaları ve anlamları range rover motor arıza lambasıVeya park sensörü neden çalışmaz ve opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar de. Veya. Peugeot arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar Honda Kaplumbağa İşareti termostat arıza lambası arıza lamba anlamlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıP0340 arıza kodu ford fiesta motor arıza lambası renault master akü neredeFiat doblo arıza işaretleri

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar Honda Kaplumbağa İşareti

şarj dinamosu arıza lambasıDacia arıza işaretleri fiorino yağ lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Honda Kaplumbağa İşareti arabada yağmur var mıKasa motor araba kodları araba içinde anahtar işaretiArabada ingiliz anahtarı işareti .

Yorum yapın