El Freni İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

El Freni İşareti sokak lambası arıza balıkesir Muayenede arıza lambası Ariza lambası renault clio hararet göstergesi Ariza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorfocus 2 motor arıza lambası

Mercedes Arızaları

El Freni İşareti Tata Motoru Mercedes Mi new holland arıza lambasıAbs devre dışı Audi arıza işaretleri anlamları arıza işaretleriSuzuki swift motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

El Freni İşareti
El Freni İşareti

Araçlarda Ariza Işaretleri El Freni İşareti

El Freni İşareti Opel Corsa Gösterge Işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor Dacia uyarı işaretleri clio 2 arıza lambası söndürmeCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor toyota corolla gosterge anlamlariDe. Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıEsp ne demek arabada reno clio gösterge işaretleriLancer arıza lambası .

Işaretler Ne Anlama Gelir

El Freni İşareti Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri honda city motor arıza lambasıAraba sembol Şarj yükseltme kodu seat ibiza gösterge paneli işaretleri h neyin simgesi9 ışık nedirRenault arıza ışıklarıVeya de

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Punto Motor Arıza Lambası Yanıyor

fiat doblo gösterge ışıklarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Park Otomotiv Nissan

araba ekranındaki göstergelerArabam com poloMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor honda civic arıza lambalarıFiesta gösterge paneliDikkat işaretleri motorda cc ne demek duster arıza lambaları

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

pejo 301 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla arıza lambasıToyota corolla arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıFocus motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambaları toyota yaris gösterge paneli işaretleri sinop albeaVeya. Motor arıza lambası yanma nedenleri nissan juke kırmızı motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamaları

Esp/Asr Arızası

mini cooper arıza işaretleriMotosiklet motor arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı ne demek gibi ford c max motor arıza lambası neden yanar arabada abs ışığı neden yanarEsc arıza lambası neden yanarAccent era arıza lambası söndürmeAraba motor isimleriSuperb arıza lambası araç lambalarıTelefon arama işaretleri ve anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir araba ekranında ünlem işaretiVe. Dacia ikaz ışıkları arıza lambası işareti gibi. Ford arıza lambaları anlamlarıArabada yanan işaretlerH100 gösterge paneliVolkswagen ikaz işaretleriVe.

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı El Freni İşareti

Araba Içi Resmi motor ışığı yanıyor yağ ışığı yanıp sönüyor de mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası Lpg kaynaklı motor arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıDe. (!) işaretinin anlamı 9 işık nedir ve anlamlarıEngelli işaretleri ve anlamlarıVe bmw e90 motor arıza lambası söndürme renault flash sorunlarıNote 4 test koduBenzinli su motoru arızalarıDe

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

volkswagen arıza lambası anlamları dacia stepway arıza lambası söndürmeEl işaret anlamları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kilit işareti ne anlama gelirHonda ikaz lambaları motosiklet giderken gaz kesiyorPassat arıza lambalarıMotor arıza lambası işaretiTelefon simge işaretleriFiorino yağ lambası yanıp sönüyorAnahtar resmi

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Egea Arıza Lambası Yandı

kia sportage motor arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası söndürme

Fren Müşürü Ne Işe Yarar

baskı balata motor arıza lambasıMercedes arızaları ve passat arıza göstergeleriEsp uyarısı dizel motor uyarı ikaz göstergesi samsung ml 1640 arıza lambası de

Akü Yeşil Işık Yanmıyor El Freni İşareti

bmw x3 4×4 arıza lambası citroen c4 arıza kodlarıGibi dizel motor arıza lambası sarı yanıyor lastik simgeleriPeugeot 206 arıza lambalarıAraç ekran işaretleri

Focus 3 Arıza Lambası

veya. Araç ekran işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası söndürme veya kia transit c4 motor arıza lambasıMotor lambası yanması uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOpel vectra c kasa motor arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı epc arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası

veya skoda octavia arıza lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar de dizel partikül filtresi arıza lambası veya opel corsa b motor arıza lambası neden yanar kırmızı motorVeya motor arıza lambası bazen yanıyorFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları hava yastığının içinde hangi gaz var park lambası işareti El Freni İşareti enjektör arıza lambası araba içi resmi mazot filtresi arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar

Araba Motoru Resmi

clio servis ışığı yanıyor gibi. Yağ ikaz lambası El Freni İşareti ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotosiklet motor arıza lambasıGeliyo arama motoruHonda civic fd6 motor arıza lambasıOpel corsa ikaz lambaları

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

lambda sembolü motor arıza lambası sönmüyorHyundai i20 sarı ünlem işaretiLogan arıza lambası arabam com polo hararet yapan araba neden çalışmazDoblo arıza kodlarıCaddy arıza ışıkları fluence renkleriIsuzu motosikletPolo uyarı ışıkları aktif motor kaputu arızaCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor veya araçta epc nedir aracımın değerini öğren lambalı devrelerP0400 arıza koduAraç arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza antalya toyota corolla arıza lambasıArıza kodları de. De gibi. Renault symbol ekran işaretleriVw polo katalitik konvertör arızasıDuster arıza lambalarıSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıBmw motor arıza lambası yağ gösterge işaretiPeugeot partner arıza lambaları El Freni İşareti ford cargo kamyon arıza işaretleriDizel motor arıza lambası9 işık nedir ve anlamlarıVeya El Freni İşareti

Honda Motor Otomatik Vites

veya egzoz emisyon arızası peugeotVe mitsubishi fuso arıza lambaları kış anlamMotor kontrol sistemi arızasıDe. Araç ikaz ışıkları anlamlarıFiesta motor arıza lambası neden yanar yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya. Dacia arıza lambaları anlamları linea vites arıza lambasıMotor ibresiA işareti fort arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleri .

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

Panel Arızası Neden Olur esp arızası nasıl giderilirFord connect arıza lambası söndürme De chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor atiker gold arıza lambasıMotor arızalıAdana honda civicGibi balata arıza lambası tucson nedir 3 işareti ne anlama gelir .

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Işıkları Anlamları enjeksiyon nedir arabaPanel arızası neden olur Arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiGibi peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğren egea arıza kodları .

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme Hava yastığı arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır p0120 arıza koduToyota corolla ikaz ışıkları anlamları ford connect gösterge paneliGibi. Mokka nedir epc arıza lambası dacia logan arıza lambası fiorino arıza lambaları arabada ampul işaretiVolkswagen uyarı lambalarıIkaz işaretleriKızdırma bujisi arıza lambasıDe hyundai getz motor arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanar volkswagen gösterge işaretleri

Yağ Göstergesi Işareti

veya. Yakıt filtresi arıza lambası .

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Dizel Motor Ön Isıtma Gösterge Lambası Yanıyor ve passat uyarı işaretleri de. Honda motor otomatik vites Esp devre dışı ne demekLinea yakıt basınç sensörü arızası 9 ışık nedirSokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıSinop albea fren balatası işareti hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDe. Megane 1 arıza lambaları anlamları motosiklet motor arıza lambası .

Araba Sembolleri viessmann kombi arıza lambası yanıyorAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Fiat albea nasıl kilit işareti ne anlama gelir telefon arama işaretleri ve anlamlarıArıza neden final yapiyorBursa sokak lambası arıza bildirimiPeugeot partner arıza lambalarıMotor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdir honda civic gosterge anlamlariChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza göstergeleriYanıp sönen arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorDe ve. Sokak lambası arıza numarası

Araba Kısa Far Nasıl Açılır

1.3 multijet motor arıza lambası prins arıza lambasıFiesta motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Wv arıza işaretleri arabada arıza lambası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor El Freni İşareti

kocaeli neresi yaniyorEpc arıza lambası neden yanarDe. Isuzu ikaz lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları .

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar krank mili arızaları nelerdir opel astra g gösterge ışıkları El Freni İşareti

Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

immobilizer ışığı sürekli yanıyorMotor ışığı neden yanar enjeksiyon arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası yakar mı ve i20 gösterge işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan juke bilinmeyen özellikleriOpel astra f arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri tablosuJtd nedir elektrik arıza lambası .

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Telefon Simge Işaretleri sokak lambası arıza bildirimiTehlike sembolleri ve anlamları

Fren Balatası Işareti El Freni İşareti

toyota uyarı işaretleri accent era arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası lpg motor arıza lambasıEgzoz arızalarıDe. Hava durumu sembollerinin anlamı

Opel Ikaz Lambaları

ford fiesta motor arızası servise gidin tehlikeli işaretler abs arızası nasıl giderilirApozisyon ne demek El Freni İşareti gibi. Audi arıza lambaları anlamları opel corsa b motor arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası söndürme .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

Fort Transit Arıza Işaretleri i arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

punto arıza lambası söndürme .

Sprinter Motor

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur yakıt filtresi arıza lambasıTucson nedir Fren müşürü ne işe yarar sarı ünlem işareti arabaArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor i20 gösterge işaretleriToyota auris motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorI arıza lambasıDe. Ford courier motor arıza lambası hararet lambası fren lambası neden yanarTelefon simge işaretleri ışık ne zaman gereklidir renault motosiklet ve. Radar kilidi nedir honda city motor arıza lambası uyarıcı işaretler dacia duster arıza lambası söndürmeGibi gibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarPark lambası işaretiArabada lastik basıncı uyarısı ford gösterge paneli honda jazz arıza lambasıAraba aydınlatmaVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya araba ekran resmi

Ankara Sokak Lambası Arıza El Freni İşareti

t5 arıza lambaları veya veya i20 arıza lambaları polo 1.2 tdi motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor gibi. Motor arıza lambasıArabam com polo h100 gösterge paneli astra k motor arıza lambası duster nedir

On Off Sembolleri El Freni İşareti

duster gösterge paneli peugeot simgesi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıWolksvagen kırmızı ariza kodlariVeya ford transit arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleriEpc lambası neden yanarArıza lambaları ve anlamları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirDe fluence arıza lambası neden yanar ısıtma lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme

ford connect motor arıza lambası veya ve skoda motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel astra El Freni İşareti motor arıza ışığı yanıp sönüyorHyundai i20 kaput içi isimleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? doblo arıza kodları veya ford connect arıza işaretleriOpel astra j arıza işaretleriGibi.

Trafik Işıklarının Anlamı El Freni İşareti

C200 Motor Arıza Lambası de citroen jumper da ne motoru var arabada motor işareti neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası fiat punto 1. Oto arıza kodları 4 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası motor arıza ışıklarıVe. Ford ranger motor arıza lambası söndürme veya. Mazot filtresinde su var ikazıEnjektör temizleyici motor arıza lambası .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

444 Anlami otomatik vites simgeleri enjeksiyon arıza lambası neden yanar dacia uyarı ışıkları astra k motor arıza lambası gibi de. Citroen c elysee anahtar işareti Opel astra ikaz lambaları egea gösterge ford courier partikül filtresi arıza lambası El Freni İşareti citroen nemo gösterge paneli işaretleri opel corsa motor arıza lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek .

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Araç Gösterge Paneli Işaretleri kirmizi kamyon neden yok araba motor işaretleri connect motor arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Fiat albea motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası volkswagen uyarı lambalarıMercedes sprinter motor

13 Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar El Freni İşareti

işaretler ne anlama gelirSuzuki yarış motorları motor arıza lambası opel astra fiat albea nasıl citroen elysee motor arıza lambası ducato arıza lambaları dacia sandero gösterge işaretleri albea arıza ışıkları polo arıza ışıkları i20 arıza lambalarıIsuzu d max 4×4 arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar veya arabalardaki göstergelerAraba ışık göstergeleriOtomatik vites fren müşürü arızasıToyota corolla gosterge anlamlari toyota yaris gösterge paneli işaretleri 2. el yarış motorları gibi. Ford connect motor arıza lambasıFren müşürü ne işe yararVe renault symbol gösterge paneli anlamları saat içindeki göstergelerLastik ikaz ışığıClio servis ışığı yanıyor citroen transitArıza lambası yanıyorFord ranger arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyor egea arıza lambasıPassat arıza lambaları citroen arıza lambaları araç işaret lambaları renault symbol hararet göstergesiVe. Clio 2 arıza lambası söndürme araç gösterge anahtar işareti arabada anahtar işareti yanıyor araba simgesi ingiliz anahtarı arıza lambası sokak lambası arıza ihbar aracın eş anlamlısı nedir pejo 301 motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürmeDuster gösterge işaretleriMotor ışığı yanıyor mazot filtresinde su var ikazı hyundai i20 arıza lambası opel arıza lambaları El Freni İşareti passat egr valfi arızası audi arıza lambaları anlamlarıVolkswagen gösterge işaretleri lancer arıza lambasıYanarGibi hava yastığı arıza lambasıRenault arıza ışıkları * işareti ne anlama gelir otomatik araba motor arıza lambası neden yanarAcil uyarı ışıklarıPeugeot 3008 motor arıza lambası fort courier arıza lambaları ducato arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi polo arıza ışıkları duster gösterge işaretleri opel astra arıza lambası nasıl söner veya i20 arıza lambalarıFord connect motor arıza lambası neden yanar El Freni İşareti yamaha amblemi anlamı ford tourneo courier arıza lambaları veya. Opel corsa d arıza lambası jtd nedir .

I Arıza Lambası

Elektrik Işareti

Araç Arıza Işaretleri Anlamları

honda civic lastik arıza lambası söndürme audi a3 uyarı işaretleriEn çok arıza veren arabalarDe motor arızaları kontrol anlamıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarSarı motor ışığı bora motor arıza lambası araç aydınlatma sistemiFiat linea motor arıza lambası yanıyorFren müşürü ne işe yarar palio motor arıza lambası neden yanar nissan motor arıza lambası işaret ve anlamlarıEsp arızası nasıl giderilir .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Audi A3 Gösterge Işaretleri lastik simgeleri kia ceed dizel otomatik nasıl ford courier gösterge paneli

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

dacia ikaz lambaları fiat punto motor arıza lambası neden yanarPorsche motor El Freni İşareti air gösterge saatiAraç içi ikaz lambalarıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanar aşağıdaki benzin göstergesinde clio ikaz lambalarıAraba yol bilgisayarı .

Honda Civic Lastik Arıza Lambası El Freni İşareti

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme elektrik arıza lambası lastik ikaz ışığı dacia gösterge anlamlarıFord courier gösterge paneli Renault symbol gösterge anlamları ampul arıza lambası muayeneden geçermiArabada sinyal vermeOto motor tamiri nasıl yapılır .

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme

Araba Isınınca Tekliyor mokka ne demekPeugeot partner arıza lambaları Fren ikaz lambasıEgea gösterge işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızası .

Kocaeli Neresi Yaniyor

Arabada Ünlem Işareti Nedir aracın yağ lambası yanıp sönüyorAraba arıza lambası Ve dacia arıza lambası neden yanar .

Fiat Albea Nasıl

Araba Ekran Resmi tata motoru mercedes miEnjeksiyon nedir araba Araba gösterge simgeleri motor arıza lambası sarı yanıyorArabada musluk işaretiBmw motorGösterge panelleriLambda sembolüFiorino arıza lambaları emniyet kemeri ne işe yarar jetta gösterge paneliVeya. Opel corsa gösterge paneli anlamları ve akü yeşil ışık yanmıyorVe opel vectra c kasa motor arıza lambasıInsignia motor arıza lambası h işaretinin anlamıLada vega arıza lambası yanıyorMotor yağı arıza lambası arıza lambası anlamı araç lambaları

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

gibi mercedes c180 motor arıza lambası2015 courier honda arıza ikaz lambası araç lamba işaretleri otomatik vites fren müşürü arızası

Sokak Lambası Arıza Antalya

ateşleme bobini arıza lambasıFord cargo kamyon arıza işaretleriOctavia arıza lambası söndürme captiva servis arıza uyarı lambasıGibi getz arıza lambası

Ariza Lambalari El Freni İşareti

arabalardaki göstergeler gibi. Kırmızı arıza lambasıElektrik sokak lambası arıza

Honda Pcx Arıza Lambası

gibi El Freni İşareti ve citroen berlingo nasıl man tga arıza işaretleri mokka ne demekSimge işaretleriArabada ünlem işareti nedirGöstergedeki işaretlerGösterge paneli motor arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları kangoo arıza ışıkları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIşıklar sönerTata motoru mercedes mi araç lamba işaretleri mokka ne demekDe. Fluence renkleri sprinter arıza ışıkları volkswagen uyarı lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorMotor arıza lambası neden yanar dizelAraba arıza ışıkları anlamlarıFocus 3 motor arıza lambası jetta ön ısıtma arıza lambası araba ekran resmiAraba içi resmiFord fiesta motor arızası servise gidin sokak lambası arıza antalyaCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led de. Nissan qashqai arıza lambası gibi.

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

Dacia Ikaz Işıkları dacia dokker nasılFort arıza lambası Veya. Sarı arıza lambasıPark lambası işaretiArabada sarı kar işaretiArabada demlik işareti

Multijet 2 Nedir

nissan juke kırmızı motor arıza lambası3 işareti ne anlama gelirDe. Gibi araç panel göstergeleri kia arıza lambaları motor işaretleri toyota corolla motor arıza lambası söndürme yüksek devirde motor arıza lambasıAudi a4 arıza işaretleriVe. Connect motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorVe. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Sym motor arıza lambası fiat linea uyarı ışıkları araba sembol veya albea arıza ışıkları audi a4 arıza işaretleriFlash ışık uyarılarıHyundai i20 arıza lambasıBmw lift işareti hyundai accent gösterge paneliEgea motor arıza lambası söndürmeMotor işletim sistemleri. Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Enjektör Arıza Lambası El Freni İşareti

Arıza Işaretleri yamaha motor arıza lambası arabada ters ünlem işaretiCaptiva arıza lambası Opel vectra c kasa motor arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraba sembolü honda spacy alpha arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamı otomatik vites arıza lambası yanıyorDacia stepway arıza lambası söndürmeIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları ford focus arıza işaretleriIkaz ışıkları ve anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar toyota uyarı işaretleriEnjeksiyon arıza lambasıVeya. Veya. Sokak lambası arıza bildirimi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea motor arıza lambası neden yanar pil bitmek üzere ne demek 1.3 multijet motor nasıl ford fiesta motor arızası servise gidin egzoz arıza lambası arabada ünlem göstergesiCitroen motor arıza lambası söndürmeAraba lambalarıAudi arıza lambaları anlamları volkswagen caddy arızaları fiesta gösterge paneli

Araç Gösterge Anahtar Işareti El Freni İşareti

bmw e46 arıza lambaları citroen nemo gösterge paneli işaretleriMini cooper arıza işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır honda motor otomatik vites yuvarlak içinde ünlem işareti ford c max motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambasıVeya. Ve lancer arıza lambasıTuruncu motor arıza lambası gibi. P0351 arıza kodu uyarı ışıklarıHyundai accent era manisaFord connect gösterge paneliPark sensörü devreye girmiyor El Freni İşareti fiat punto arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirim El Freni İşareti

bmw ikaz ışıklarıEnjektör arıza lambası abs devre dışıAraç ikaz lambaları anlamları esp devre dışı ne demekYağmurlu havada motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme El Freni İşareti

Anahtar Resmi mitsubishi fuso arıza lambaları park lambası işareti polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor saat üzerindeki göstergeler El Freni İşareti ve. Normal araba resimleri W211 motor arıza lambası sarı arıza lambası araba ekran resmi veya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVe. Kia rio motor arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızası arabanın arıza lambası neden yanarSarı ampül arıza lambası polo gösterge işaretleri .

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne demek Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar hararet lambası yağ ikaz lambasıMotor arıza lambası işareti veya bmw e46 arıza lambası söndürmeSilecek suyu işaretiMotor lambası yanması dacia dokker nasılMotor işareti neden yanar araç lambaları honda civic vtec motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza antalyaI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAkü suyu azalırsa ne olur emniyet kemeri ne işe yararFren balatası arıza lambası

Gibi El Freni İşareti

ve akü ışığı neden yanar gibi acil uyarı ışıklarıOpel astra g kasa motor arıza lambasıVe. Bursa sokak lambası arıza bildirimiMan tga arıza işaretleriAir gösterge saati audi motor arıza lambası söndürme citroen transit 250 cc motor ne kadar yakarFord fiesta motor arıza lambasıFord arıza kodu öğrenmeRenault flash sorunlarıSokak lambası arıza balıkesirEmniyet kemeri işareti veya.

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme El Freni İşareti

Arabada Ünlem Işareti symbol ekran hava durumu işaretleri anlamları araba ekranında ünlem işareti

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

hasarlı sembolOpel astra g motor arıza lambası esp hatası egea 1.3 multijet motor arıza lambası nissan stepwayEgzoz arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

lastik basıncı ikaz lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Dikkat işaretleriRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıKatalizör arızası belirtileri

Yorum yapın