Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Arızası yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Lpg kaynaklı motor arıza lambası kemer anlamı Ariza lambası Egea anahtar işareti Ariza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arızaMercedes motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıDucato motor arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleri.

Toyota corolla ikaz ışıkları anlamları araç gösterge panelleriAracın yağ lambası yanıp sönüyorArabadan benzin çekmeOpel mokka mı nissan qashqai miAudi a4 arıza lambası söndürme

Esp Arızası
Esp Arızası

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

araç gösterge panelleri jetta ikaz lambaları anlamları fiat doblo arıza işaretleri .

P0120 Arıza Kodu

Esp Arızası Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir toyota doblo Ankara sokak lambası arıza

Fort Arıza Lambaları

ve veya. Mercedes sprinter arıza lambalarıRenault motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor kemer anlamı ford ranger motor arıza lambası neden yanar ford connect 2010 motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası.

Ve gibi Esp Arızası mercedes c180 motor arıza lambası söndürme veya. Veya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe fiat albea gösterge paneli anlamlarıTuruncu motor arıza lambasıAstra h arıza lambasıVolkswagen arıza lambası söndürme passat b7 gösterge paneli akü lambası kırmızı yanıyor aveo 1.3 dizel motor arıza lambası 1.4 motor arabalar.

Gibi dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai ikaz lambalarıGibi gibi ford connect motor arıza lambası yanıyor araba lastik basıncı uyarısı linea yakıt basınç sensörü arızası suzuki yarış motoru fiyatları arıza lambası nasıl söndürülür honda civic arıza lambası neden yanarIşık hızRadar işareti .

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi

Esp Arızası Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme de. Eps arıza lambası neden yanar De dizel araç motor arıza lambası neden yanar araba gosterge isaretleriFord gösterge işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası nasıl söndürülür.

Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAudi a180 traktör gösterge paneli işaretleriMotor uyarı işaretleri ve Esp Arızası akü motor arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret .

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar linea gösterge ışıklarıMotor gösterge paneli Ford motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri (!) işaretinin anlamı araç ikaz ışıkları anlamları opel corsa ekran işaretleri nissan stepway audi a4 arıza işaretleri skoda arıza lambaları 4 çeker ne demek

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Esp Arızası

ford fiesta motor arıza lambası sondurmeGibi opel astra gösterge işaretleri saat üzerindeki göstergelerFiat doblo arıza lambası söndürme fabia motor arıza lambası yanıyor elektrik sokak lambası arızaDe linea hava yastığı arıza lambası ve passat egr arızası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli ve citroen xsara motor arıza lambası

Courier Arıza Lambası Esp Arızası

dacia lodgy ekran işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanarElektrik sokak lambası arızaPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası nasıl söndürülür de doblo motor arıza lambası yanıyorKamyon arıza işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyor volkswagen motor arıza lambası sondurmeHonda civic lastik arıza lambası.

Volvo motosiklet ford focus gösterge paneli arızası ford connect gösterge paneli arizasiArabada ünlem işareti honda pcx arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan park lambasıVe

C200 Motor Arıza Lambası

pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası yanıyor veya focus 1 gösterge paneli anlamlarıFiat fiorino arıza işaretleri honda civic hararet göstergesiTransit arıza lambaları i20 arıza lambası söndürme gibi. Sokak lambası arıza izmir ford fiesta gösterge paneli arızası hyundai accent era motor arıza lambası kırmızı polo araba egea uyarı işaretleri.

Yolda radar olduğunu nasıl anlarız ısuzu d max arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor jetta motor arıza lambası tehlikeli işaretlerHyundai arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları ve opel vectra b motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürmeFord custom motor arıza lambası söndürme motor uyarı işaretleri .

9 Işık Nedir Ve Anlamları Esp Arızası

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi polo motor arıza lambası neden yanar linea yakıt basınç sensörü arızası opel astra fren lambası uyarısıCheck engıne Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

vw polo motor arıza lambası Esp Arızası audi a4 arıza işaretleriMercedes ikaz lambalarıCheck engine neden yanarVolkswagen uyarı işaretleriTraktör gösterge paneli işaretleriFort fiesta arıza lambası ve esp asr arızası citroenArabadaki arıza işaretleriMotosiklet motor arıza lambası stop işaretiAraba yağ lambası yanıp sönüyor.

Motor arıza lambası fiat airbag arıza lambasıArabada turuncu ünlem işaretiUzun yolda motor arıza lambası p0102 arıza kodu esp asr arızası nedir volkswagen arıza göstergeleri mercedes sprinter arıza lambalarıC200 motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamlarıHonda civic arıza lambası neden yanarPejo partner trabzon ve araçtaki göstergeler şekilli semboller 2016 hava durumu simgeleri ve anlamları.

Audi a180Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı de. De. Brc arıza lambası symbol arıza işaretleriDoblo gösterge paneli veya mitsubishi arıza lambası araba içindeki işaretler Esp Arızası balata uyarı lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı caddy motor yağı hangisiEnjektör temizleyici motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe araba motor

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Esp Arızası

arabada sarı ikaz lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı passat b6 gösterge paneliGibi opel insignia gösterge paneli işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor transit arıza lambaları motor ısınınca arıza lambası yanıyor renault arıza lambaları anlamları veya airbag arıza lambası muayeneden geçermi sihirli anlamı

Akü Motor Arıza Lambası

Dikkat Işareti

veya şekilli semboller 2016 duster uyarı işaretleriHonda motor amblemiCruze arıza lambası söndürme de ve.

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Esp Arızası

Lpg Motor Arıza Lambası opel astra h arıza lambası de araç göstergesinde ünlem işareti de akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorHava durumu simgeleri ve anlamları Far arıza lambası hyundai h100 gösterge ışıkları.

Fort nedir fort transit arıza işaretleri honda arıza işaretleri focus sarı arıza lambası ısuzu gösterge işaretleri doblo gösterge işaretleri nissan micra gösterge paneli işaretleri opel vectra c kasa motor arıza lambasıAkü renkleri passat ikaz lambaları gold arıza sorArabada motor işareti neden yanarAraba motor arızaları nelerdir ısuzu d max motor arıza lambası .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fluence Arıza Işıkları astra g motor arıza lambasıKontak ekspertiz 9 ışık anlamı ford tourneo courier arıza lambaları dacia dokker arıza lambasıPassat motor arıza lambası

Şekilli Semboller 2016

gibi de. Albea gösterge paneli gibi. Passat arıza lambası söndürme ford connect gösterge arizalariAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir arası açık motor gibi veya ışık sistemi linea arıza ışıklarıPejo partner trabzon

Egr Arıza Lambası Söndürme

gibi eps arıza lambası neden yanar rampa çıkarken motor arıza lambası elektrik arıza lambasıVe. Motosiklet lambaları passat ekran işaretleriHyundai arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası Esp Arızası fiat palio gösterge paneli toyota motor arıza lambası neden yanar arabada yanan ışıklar citroen berlingo motor arıza lambası de.

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiorino Arıza Işıkları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme de. 2 el motosiklet motoru direksiyon arıza lambası mercedes motor arıza lambası fiat motosikletEgea amerikan park arıza lambası renault arıza lambaları anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamları veya nissan qashqai kırmızı arıza lambasıFiat punto arıza ışıklarıMotosiklet buji arızası de ve. Esp/asr arızasıDe renault symbol arıza lambası söndürme .

Nissan Küçük Araba passat arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıkları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkMokka nedir Araba motorDoblo arıza lambasıIkinci el benzinli motor fiat egea motoru kontrol ettirin.

Mercedes vito arıza lambası söndürme opel astra j motor arıza lambası söndürme citroen c elysee servis ışığı neden yanar pejo 308 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıEskişehir sokak lambası arızaArabada akü işaretiSuzuki yarış motoru fiyatları opel uyarı işaretleriPejo 301 hararet göstergesi neredeIsı sensörü arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası rks motor arıza lambası.

Motor yağı egzoz arıza lambası de audi ikaz işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası uzun far işareti

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Punto Motor Arıza Lambası pendik sokak lambası arıza arabanın motor lambası neden yanarAraç içi göstergeler Turuncu ünlem işareti arabaArabada arıza lambası nasıl sönerL işareti ne anlama gelir egr arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli gibi pejo 206 motor arıza lambası.

Fren müşürü ne işe yarar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel astra arıza ışıklarıAraç gösterge paneli işaretleri dacia dobloMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Araç Içi Ikaz Lambaları

Renault Symbol Arıza Lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeMazdacı ahmet düzce Fiat gösterge işaretleri

Lastik Anlamları

gösterge ikaz lambalarıArabada motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası arabada demlik işareti toyota doblo arabadaki göstergeler ve anlamları toyota arıza ışıkları opel astra lpg arıza lambasıVeya araba amblemleri ve anlamlarıVe. Ve renault fluence gösterge işaretleriAirbag arıza lambası nasıl söndürülür focus 1 gösterge paneli anlamları.

Renault motorsiklet gibi mini cooper arıza lambaları gold arıza sor passat motor arıza lambası fort arıza lambalarıFocus dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarAraba ısınınca tekliyor sokak lambası arıza istanbul .

Erde Ne Demek

Check Engine Toyota audi motosiklet ve. 9 işık nedir ve anlamları El freni işareti opel uyarı işaretleriAraba motorVeya. Renault symbol arıza ışıklarıGibi volkswagen navara gibi. Ducato yağ lambası söndürme işaretlerin anlamları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambasıVeya. Isıtma bujisi göstergesiHonda sembolü volkswagen bora motor arıza lambası.

Şekildeki güvenlik uyarı işaretiMotor teklemesi lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor bmw e60 şanzıman arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleriOpel astra j lpg motor arıza lambasıSuzuki yarış motorları ve sarı ampül arıza lambasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe dikkat işaretinin anlamı .

Yorum yapın