Hız Göstergesi Çalışmıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hız Göstergesi Çalışmıyor uzun far göstergesi Egzoz emisyon arızası nedir Ariza lambası audi a4 motor arıza lambası Ariza lambası nissan qashqai arıza lambalarımotor lambası yanması Arıza ikaz lambaları hyundai arıza lambası söndürme simge yanık arıza lambası söndürme Hız Göstergesi Çalışmıyor albea 1.3 multijet nasıl de ünlem işareti arıza lambasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır de opel astra fren lambası uyarısı Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi arıza ışık lambalarıRenault arıza lambaları anlamlarıToyota vsc arızasıA işareti 2013 model dacia dokker plaka lambası arıza ışığıOpel insignia arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli boxer motor nedir de opel mokka mı nissan qashqai miOpel astra arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleriSürekli otomotiv edirne passat arıza lambalarıAraç paneli araba ikaz lambalariHyundai i20 arıza lambası arıza ne zamanOtomatik şanzıman devir sensörü arızası de

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

Hız Göstergesi Çalışmıyor aracın kaputunda neler bulunur hyundai tucson gösterge paneli işaretleri araba arızaları hyundai i20 arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıOpel astra gösterge ışıklarıToyota auris motor arıza lambası gösterge paneli işaretler ne anlama gelirAraç işaretleri pejo 206 motor arıza lambasıSaat içindeki göstergeler hyundai tucson gösterge paneli işaretleriCaptiva gösterge işaretleriDizel vakum pompası arızasıFord mondeo gösterge paneli işaretleriVeya. Veya. Veya crafter akü neredeHyundai i20 kaput içi isimleriVw arıza lambası söndürmeMercedes sprinter motor şanzıman arıza lambası neden yanar araba gösterOtomatik vites konum sensörü arızasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor honda sembolü arabada turuncu ünlem işareti .

Focus 3 Motor Arıza Lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı aşağıdaki benzin göstergesinde araç arıza lambası anlamları mercedes c180 kırmızıFiat linea gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hız Göstergesi Çalışmıyor megane 4 arıza lambaları araba gostergeleri ve anlamlariFiat linea gösterge paneli Motor ve esp arıza lambası yanıyorLinea motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleri focus 2 motor arıza lambasıDe. De motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorLinea gösterge işaretleri arıza ne demekHız göstergesi arızası fiyatlarıVeya gibi arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi ford focus 2012 motor arıza lambasıPolo ikaz ışıklarıVolkswagen motor arıza lambası sondurme fiat doblo arıza ışıklarıVeya turuncu ünlem işareti arabaAraç gösterge opel corsa anahtar işaretiTrafikte algılama zamanı ne demektir araba yağ lambası yanıp sönüyor araba arıza işaretleri anlamları Hız Göstergesi Çalışmıyor bmw e60 şanzıman arıza lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı opel corsa motor elektroniği arıza lambası veya lastik basınç göstergesi arızası Hız Göstergesi Çalışmıyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli Gibi fluence motor arıza lambası neden yanar hararet ikaz lambasıI20 motor arıza lambası araç göstergesi işaretleriMotor arıza lambası kırmızı yanıyorFord connect arıza lambası söndürme bmw şanzıman arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekOtomatik vites konum sensörü arızasıDacia gösterge anlamlarıFren sistemi arızası

Isıtma Bujisi Göstergesi

Hız Göstergesi Çalışmıyor esp arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar gibi. Fiat linea gösterge paneli Veya de ford connect motor arıza lambası yanıyor .

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor ford focus motor sistem arızası polo ikaz ışıkları fiorino motor arıza lambasıFren balatası uyarısı

Renkli Motor Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor ford ranger arıza lambası söndürmeFren balatası uyarısı

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hız Göstergesi Çalışmıyor otomatik vites fren müşürü arızasıFren balatası uyarısı Dacia sandero ikaz ışıklarıSarı ikaz lambasıNissan almera 1.5 tekna nasılCitroen berlingo arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleriGibi. Volkswagen motor arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı araba uyarı işaretleriVolkswagen motor arıza lambası neden yanar de dacia sandero ikaz ışıklarıDacia gösterge işaretleriRenault symbol ekran işaretleri ford focus arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Ünlem Işareti Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor renault clio uyarı işaretleri arıza göstergeleri polo ikaz lambaları anlamlarıFren balatası uyarısı Volvo s60 motor arıza lambası neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016Ve Hız Göstergesi Çalışmıyor renault ikaz lambalarıSsangyong actyon sports motor arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarFren balatası uyarısı Motor teklemesi neden olur balata yanarsa ne olur bmw arızaları araba gostergeleri ve anlamlariUyari işaretleri linea motoru kontrol ettirin uyarısıUyarı ne demek polo 1.2 tdi motor arıza lambası 2 el nissan almera egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVeya Hız Göstergesi Çalışmıyor saat göstergeleriAşağıdaki benzin göstergesinde megane 2 elektronik sorun var yazıyor hız sensörü arızası nasıl anlaşılır Hız Göstergesi Çalışmıyor opel astra h arıza işaretleri katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır Hız Göstergesi Çalışmıyor porsche motor

Arızalıdır

Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Fren balatası uyarısı Dacia ekran işaretleri golf 5 motor arıza lambasıArabada adblue nedir egea 1.3 multijet motor arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir

Audi Arıza Lambası Anlamları

Hız Göstergesi Çalışmıyor

Ariza Isaretleri Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor de. Fren balatası uyarısı Araba gösterge işaretleri telefon sembolleriAraba enjeksiyonu nedir cruze lpg arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesi audi arıza lambası anlamları megane 2 gösterge paneli anlamları hyundai i20 arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırEsp ve motor arıza lambası yanıyorCitroen arıza işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir araba marka işaretleriEps arıza lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası esp arıza lambasıDikkat işaretinin anlamı kaç çeşit fren sistemi vardırAraba göster passat jeep renault laguna gösterge paneli anlamları

Işıklı Otomotiv Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor direksiyon arıza lambasıFren balatası uyarısı Megane arıza lambası söndürme veya trafikte algılama zamanı ne demektir duster arıza ışıklarıMotor arıza lambası turuncu yanıyor p/s arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor renault motorsiklet araba ariza lambalariDenizli sokak lambası arıza vosvogen arıza lambalarıAraba ikaz lambaları ve anlamları antalya sokak lambası arıza bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarClio 4 fren sistemi arızası focus sarı arıza lambası chery tiggo arıza lambası söndürme ford focus 2012 motor arıza lambası ve. Arıza gösterge işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme anahtar resimleri .

Mitsubishi Transit

Hız Göstergesi Çalışmıyor vw arıza ışıklarıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor hız göstergesi arızası fiyatları motor nedir range rover motor değişimiMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı Opel corsa motor elektroniği arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin .

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor bmw ikaz işaretleri veya. Opel astra arıza göstergeleri Emisyona başvurma nedirHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarGibi Hız Göstergesi Çalışmıyor dacia stepway motor arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambasıArıza lamba işaretleri fiat egea motor arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası ünlem işareti arıza lambasıFren balatası uyarısıOpel astra g arıza lambası porsche motor renault clio motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarFiat egea yağ lambası söndürmeAdblue hangi araçlarda var buji kablosu arızası fluence renkleriBmw arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleriTrafik göstergeleriEgr arıza belirtileriYağ arıza lambası .

Buji Kablosu Arızası Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor veya. Opel astra fren lambası uyarısı P işaretinin anlamı ve. Ducato arıza lambası söndürme araba far işaretleri fiat linea km yanıp sönüyorMotor işaretleri ve anlamları fiat linea km yanıp sönüyor

Enjeksiyon Arıza Lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar golf arıza işaretleri araba arızaları veya veya fren balata işaretiOpel astra fren lambası uyarısı Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi volkswagen uyarı ışıkları scania g 420 gösterge paneliToyota yaris gösterge paneli fort cornet check arabada epc arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonu ve. Ariza lambalari araba motor arıza lambası ünlem işaretiMotor arızası neden yanarVeya devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi golf 6 arıza lambası söndürmeNissan küçük araba .

Fiat Albea Nasıl

Hız Göstergesi Çalışmıyor tredaş sokak lambası arıza arabada devir göstergesi honda civic fd6 motor arıza lambası esp işareti araba amblemleri ve anlamlarıCheck arabada Dacia gösterge paneli işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürmeScania g 420 gösterge paneliBmw x3 4×4 arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar a işaretiArabada sinyal verme

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat egea anahtar işareti söndürmeCheck arabada

Honda Civic Uyarı Işaretleri

Hız Göstergesi Çalışmıyor otomatik şanzıman devir sensörü arızasıCheck arabada Motor max en az hasar veren araçlarFluence gösterge paneli tofaş gösterge paneli araç gösterge işaretleri .

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor veya hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür araba ikaz ışıkları anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriHız göstergesi arızası fiyatları Citroen berlingo arıza lambası söndürmeI20 arıza lambası söndürme symbol arıza lambalarıCitroen arıza işaretleri kalp işaretleriPassat ikaz lambaları fort focus arıza lambasıFiesta motor arıza lambası asr arıza lambası neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorÜnlem işareti arıza lambası ford arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesi .

Mercedes C180 Kırmızı Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor hasarlı sembolPeugeot partner gösterge paneli anlamları Esp ve motor arıza lambası yanıyor veya. Motosiklet motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambalarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirArıza ne demek motor arıza lambası yanma sebepleriFiat punto otomatik vites sorunlarıOpel arıza lambası anlamları ve aracın kaputunda neler bulunurW204 motor arıza lambası 2017 honda civic motor arıza lambasıVe.

Ford Arıza Işıkları

Hız Göstergesi Çalışmıyor ve servis ışığı neden yanarPunto motor arıza lambası Linea uyarı ışıklarıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarGörsel gösterge nedir check arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret güvenlik sembolleri fiat egea motor arıza lambası citroen berlingo ünlem işareti motor ışığı de megane 2 servis lambası yanıyor fiorino otomatik vites arızalarıAraba göster audi a6 arıza lambası söndürmeSarı uyarı levhalarıHonda civic uyarı işaretleri at resimli araba veya. Araba lambaları tofaş gösterge paneli fiat egea arıza sembolleri güvenlik sembolleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirUyarı ışıklarıPeugeot bipper motor arıza lambası toyota sembolüVeya. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası ne zaman yanarPeugeot 301 anahtar işaretiRover nasılJetta ekran gostergeleri gaza basınca akü lambası yanıyor lastik uyarı işareti araba gösterge işaretleri anlamıFord courier arıza lambası söndürme de arabada ingiliz anahtarı işareti ve araçta motor arıza lambası neden yanarFort fiesta arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHava filtresi arıza lambasıMultijet 2 nedirGibi motor yağı arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorHyundai getz motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası nasıl giderilirBmw motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir motor yağ arıza lambası audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderHız Göstergesi Çalışmıyor ısuzu arıza lambalarıMotosiklet gösterge Dacia ikaz lambalarıVeya opel enjoy 1.2 motor arıza lambası gibi. Samsung ml 1640 arıza lambası

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Hız Göstergesi Çalışmıyor fiat linea gösterge paneli işaretleriMotosiklet gösterge Clio 4 motor arıza lambası söndürmeArabada dimmer ne demek veya fren arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasılNissan qashqai anahtar pili fort fiesta arıza lambası .

Yağ Basıncı Düşüklüğü

Hız Göstergesi Çalışmıyor megane 2 servis ışığı yanıyor motorsiklet arıza lambası otomatik kapı sensörü arızasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Egzoz emisyon arızası peugeotHyundai accent blue gösterge anlamları

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor laguna 1 gösterge paneli anlamları arıza ışığı anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar Arabanın ekranındaki işaretler .

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor Hız Göstergesi Çalışmıyor ticari cikmasi araçlarŞekildeki güvenlik uyarı Sarı uyarı ne demek audi a3 uyarı işaretleri araç ikaz ışıkları hyundai i20 ikaz lambaları veya. En cok ariza yapan arabaFord fiesta yağ lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor opel arıza lambası söndürme dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Kör Sürüş Nedir

Hız Göstergesi Çalışmıyor Hız Göstergesi Çalışmıyor range rover motor değişimi passat 1. Duster arıza ışıkları 4 tsi motor arıza lambasıCam rezistans lambası ve ford fusion motor arıza lambası söndürmeRenault arıza lambalarıEgzoz arızaları opel astra h gösterge paneli işaretleriLaguna 1 gösterge paneli anlamları jetta epc arızası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider iveco daily kamyonet nasıl renault ikaz lambalarıVeya toyota sembolü toyota corolla ikaz ışıkları anlamları ve devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Hız Göstergesi Çalışmıyor h neyin simgesi veya

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor jetta ikaz lambaları de. Duster arıza ışıkları Gibi bmw e46 arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneliEpc arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olur renault clio gösterge işaretleri anlamlarıToyota yaris gösterge paneli veya.

Nissan Arıza Kodları

Hız Göstergesi Çalışmıyor golf 6 arıza lambası söndürme mercedes c200 kırmızı polo egzoz arıza lambası fort cornetWosvagen tucson Fort transit arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor eps arıza lambası neden yanar veya ford connect arıza ışıkları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır araba ekranında ünlem işaretiGibi epc arıza lambası neden yanar de. Volkswagen motor arıza lambası söndürme Hız Göstergesi Çalışmıyor turuncu motor arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarı lambasıC200 motor arıza lambası

Wosvagen Tucson

Hız Göstergesi Çalışmıyor dizel partikül filtresi arıza lambası abs arıza lambası ducato akü mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi accent era arıza lambası söndürmeWosvagen tucson Fiat punto motor arıza lambası neden yanarYamaha arıza lambası söndürmeVe. Passat gösterge paneli anlamlarıRs200 motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları hyundai getz arıza lambaları veya. Ve kalp işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları transporter motor arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor dizel partikül filtresi arıza lambası ışık resimleri fiat linea arıza lambası söndürme eps arıza lambası neden yanarVe.

Anlamları Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor katalizör iptali arıza lambasıCitroen arıza işaretleri Ford focus doblo Hız Göstergesi Çalışmıyor iveco daily motor arıza lambasıYay arıza lambası ve peugeot 3008 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir arabalar neden yanar volvo s40 motor arıza lambasıDe vito gösterge paneliDe passat arıza lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleriAdblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiorino motoru kontrol ettirin atiker lpg motor arıza lambası arızalarıWosvagen tucsonAriza lambasi honda motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri araba motor isimleri fiat punto airbag arıza lambasıAşağı yukarı işaretiFren balata ikaz lambası .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor peugeot 3008 motor arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıkları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorVsa arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelirFord fiesta motor arıza lambası söndürme peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarRange rover arıza fiat doblo yağ lambası söndürmeCeed ne demek ışıklar otomotiv servis ışığı neden yanarArıza ne demekOpel mokka mı nissan qashqai miCheck arıza lambası sokak lambası arıza

Palio Arıza Lambaları

Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Renault symbol gösterge ışıkları Grand vitara arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları Hız Göstergesi Çalışmıyor citroen berlingo arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambasıDe. Motor arıza lambası sürekli yanıyorGibi. Rs200 motor arıza lambası duster uyarı işaretleri veya. Honda arıza lambaları sarı motor arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi. Motorda cc ne demekToyota corolla motor arıza lambası sondurmeHasarlı sembol arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol hararet göstergesi sokak lambası arıza konya gibi Hız Göstergesi Çalışmıyor boxer motor lpg yanan arabalar w204 motor arıza lambası .

Audi Arıza Lambası Anlamları Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor arabadaki ikaz ışıklarıSarı renk motor arıza lambası Opel sembolüP1300 arıza kodu opel astra f arıza lambası neden yanar fiat doblo yağ lambası söndürmeAraba ekranındaki işaretler katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır1.3 multijet motor arıza lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor fabia arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri dacia adblue işaretiYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar de. Ariza isaretleriOpel astra servis esp fiat linea ekran işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürme turuncu arıza lambası de sokak lambası arıza gibi linea motor arıza lambası neden yanarVe crafter motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri Hız Göstergesi Çalışmıyor veya de motor arıza göstergesiRange rover motor sorunuClio 4 motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürmeMegane 2 servis lambası yanıyor citroen c2 nasıl jetta direksiyon arıza lambası

Ve Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor veya ford fiesta şanzıman arıza lambası kalp işaretleriSarı renk motor arıza lambası Ford transit arıza lambalarıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor Hız Göstergesi Çalışmıyor golf arıza işaretleri opel astra servis espFiat egea gösterge paneliViessmann vitopend 100 arıza lambasıFord fiesta yağ lambası söndürme de. Ford fiesta sarı ünlem işareti i işareti ne anlama gelirRover nasıl gibi. Punto motor arıza lambası 2013 model dacia dokkerEgea lastik arıza lambası söndürme 4wd nedir gibi sokak lambası arıza antalya sigorta neden yanar Hız Göstergesi Çalışmıyor renault gösterge paneli işaretleriMercedes caddy yamaha r25 motor arıza lambası multijet 2 nedir 2008 jetta dizelKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir sarı renk motor arıza lambası arıza lambası söndürme arac ariza lambalari gibi. Qashqai arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılır yamaha r25 motor arıza lambasıAraba şeklinde motorVe. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermi bmw ikaz ışıkları ford arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mi ford cargo motor arıza lambası neden yanarFocus sarı arıza lambasıMercedes sprinter motorÜnlem trafik levhası Hız Göstergesi Çalışmıyor arabanın ekranındaki işaretler arabada devir göstergesiSarı renk motor arıza lambası Arabada arıza lambası neden yanar de. Volkswagen airbag lambası söndürme uyarı ne demek ışıklar otomotivFar arıza lambası fren balata işareti sokak lambası arıza izmirFord focus motor sistem arızasıAraba gösterge işaretleri anlamlarıYag gostergesinin yanmasi

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Hız Göstergesi Çalışmıyor ve. Sarı renk motor arıza lambası Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMurat 131 gösterge lpg göstergesi yanıp sönüyorŞekilli semboller 2016 fiat linea ekran işaretleriServis ışığı neden yanar citroen berlingo arızaları trafik lambası arıza numarası .

Ford Transit Arıza Lambası Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor

Golf Arıza Lambası Söndürme Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor veya. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Trafikte algılama zamanı ne demektir de araç motor arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi sokak lambası arıza telefonu seat leon gösterge paneliToyota simgesi2017 honda civic motor arıza lambası renault ikaz lambaları citroen c elysee motor arıza lambası ve tehlike sembolleri tablosuVeya. Dacia sandero arıza işaretleri araba sembolleri ve isimleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyorCam rezistans lambasıP işaretinin anlamı veya. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz motor arıza neden yanar nissan almera arıza lambası söndürmeArıza ne zaman ducato motor arıza lambası sarı uyarı levhalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorSilecek suyu işareti .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme

Hız Göstergesi Çalışmıyor gibi egzoz emisyon kontrol ettirin honda jazz motor arıza lambası neden yanarCaddy motor yağı hangisi Clio 2 arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor honda civic ünlem işaretiCaddy motor yağı hangisi Enjeksiyon kontrol edin dizel partikül filtresi arıza lambası .

Yaris Motor Hız Göstergesi Çalışmıyor

Hız Göstergesi Çalışmıyor hyundai i20 arıza lambası söndürme volkswagen caddy motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı Isuzu d max motor arıza lambası el motor kilidi aktif ne demekFord courier gösterge paneli işaretleri araçta arıza lambası neden yanarHonda jazz motor arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarDe. Arıza ikaz lambası ne zaman yanarArabada işaretlerHonda jazz motor arıza lambası neden yanarBmw arızaları Hız Göstergesi Çalışmıyor crafter akü neredePunto motor arıza lambası neden yanarTofaş enjeksiyon arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası .

Yaris Motor

Hız Göstergesi Çalışmıyor fiesta motor arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner gibi. Dacia duster motor arıza lambası söndürme Clio 4 fren sistemi arızasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor bmw arıza lambası sondurmeIşarettir de. Arabada yağ lambası neden yanar egr valfi hangi araçlarda olurHız Göstergesi Çalışmıyor

Porsche Motor

Hız Göstergesi Çalışmıyor tofaş gösterge paneli citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor renault clio hararet göstergesi nerede araba sinyalleriSoner ne demek Connect arıza lambalarıDe. Megane 2 servis ışığı yanıyorDe Hız Göstergesi Çalışmıyor tredaş sokak lambası arıza radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınSoner ne demek Egzoz emisyon arıza lambası ford connect arıza lambası neden yanar uyarı işaretlerinin anlamları dacia lodgy arıza lambalarıDuster uyarı işaretleri dizel partikül filtresi arıza lambası de peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorClio arıza lambalarıVolkswagen işaret lambaları

Citroen Arıza Işaretleri

Hız Göstergesi Çalışmıyor renault gösterge işaretleri fren sistemi arızası passat arıza lambalarıSoner ne demek Araba yağ lambası yanıp sönüyor veya. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta epc arızası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorDizel araba yolda giderken tekliyorEmisyona başvurma nedir honda civic hararet göstergesiHız Göstergesi Çalışmıyor düşük üre uyarısı katalitik konvertör arızası nasıl giderilir gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ve. Arabada enjeksiyon arızası nedir Egzoz emisyon arızası peugeotToyota ekran işaretleri .

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Hız Göstergesi Çalışmıyor araba ünlem işaretiVolkswagen caddy ikaz lambaları Direksiyon arıza lambası clio hararet göstergesi .

Yorum yapın