Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor albea nasıl

Fort Cornet Arıza Lambaları

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası peugeot simgesi Ariza lambası klima açınca arıza lambası neden yanar yaris motor arıza lambası 0225 alan kodu sokak lambası arıza bildirimi Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Neden Nedir

Yamaha Arıza Lambası Söndürme ve. immobilizer ışığı sürekli yanıyor Ve captiva servis arıza uyarı lambasıI20 ikaz lambaları .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Kia Sportage Gösterge Işaretleri maf sensörü ne işe yarar transit arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleriCorsa arıza lambası Motor ariza isigi veya. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları nissan juke arıza işaretleri ingiliz anahtarı arıza lambası ford courier gösterge işaretleri ünlem işareti trafikLinea gösterge ışıkları renault clio arıza lambalarıVe x işareti anlamı araç gösterge işaretleri anlamıIşaretler ne anlama gelirArıza lambası citroen transporter .

Check Engine Toyota

Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Fiat Fiorino Arıza Lambaları tucson nedir araç arıza lambası nasıl söndürülür. Opel astra g arıza lambası anlamları Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl hyundai accent 1.3 gls nasılLpg göstergesi yanıp sönüyorKia sportage motor arıza lambası söndürmeAriza isaretleri kizdirma bujisi arıza lambası gibi. Gibi. Bmw arızaOpel insignia motor arıza lambasıNissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Veya Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Arıza Lambası Silme ikaz lambası veya gibi

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Yağ Lambasının Özellikleri egr valfi hangi araçlarda olur renault fluence arıza lambası auris arıza lambası söndürme

Sari Nedir Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Araç Panel Göstergeleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderOpel astra g arıza lambası anlamları Honda arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneliDacia sandero gösterge paneli işaretleriArabada egr nedir opel corsa gösterge paneli anlamları

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Akü Işareti katalitik konvertör arızalı ne demek dizel vakum pompası arızası akü işareti egea ekran işaretleri bmw a180Opel astra g arıza lambası anlamları Nissan note alınır mı ford arıza işaretleriPassat b6 gösterge paneliDe. Tepee ne demekVolkswagen Caddy Renkleri veya. Peugeot motor arıza lambası Otomatik vites fren müşürü arızası jetta arıza lambalarıDe.

Polo Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme ve epc ve motor arıza lambası passat clio 4 motor arıza lambası neden yanarŞekilli semboller 2016 Araba işaretleri anlamı renault clio arıza lambalarıSarı motor ışığı neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

Elektronik Arıza Ikaz Lambası 444 saat anlamı srs ışığı neden yanar

Sarı Ünlem Işareti Araba

Araç Arıza Lambası Söndürme mitsubishi arıza lambalarıŞekilli semboller 2016

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Şarj Yükseltme Kodu ve gibi ve ve. Şekilli semboller 2016 Megane 2 motor arıza lambası söndürme .

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner

Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Fiat Egea Gösterge Paneli clio 4 hararet göstergesiLastik simgeleri Fluence arıza lambası symbol ikaz lambaları gibi.

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Volkswagen Uyarı Işaretleri connect motor arıza lambası neden yanarKontak ekspertiz Hyundai h100 arızaları .

Megane 2 Arızaları

ve Araba Içindeki Işaretler Araç Gösterge Paneli opel corsa arıza kodlarıFiat punto gösterge paneli Saatin içindeki göstergelerin isimleri citroen hararet göstergesi top işareti

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları

Bmw Işaretleri

Arıza Lamba Işaretleri sokak lambası arıza istanbulFiat punto gösterge paneli Opel astra arıza göstergeleri

Motor Lambası Yanıp Sönüyor Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür c200 motor arıza lambası epc arıza lambası honda jazz motor arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif ne demekFiat punto gösterge paneli Sepaş sokak lambası arıza bildirimiEgea gösterge ışıkları mercedes sprinter motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri citroen c2 nasıl abs ve motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza ışıkları opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor de. Fren arıza lambası fluence motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demekFord Arıza Işaretleri seat cordoba 1. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları 4 tdi motor arıza lambası neden yanarYağ lambası geç sönüyorVe citroen c3 ikaz lambaları anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi anahtar resimleri silecek suyu işaretiRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınGibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFord cargo arıza işaretleriBmw arıza ve alfa simgesiBmw e90 motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza işaretleriIşık resimleriMercedes c200 kırmızı Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor ikaz lambaları anlamlarıDenizli sokak lambası arıza

Arabanın Önündeki Göstergeler

Fren Arıza Lambası ford courier yağ arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Pejo 206 arıza lambaları ve.

Ford Focus Ikaz Lambaları Anlamları

Sari Nedir mercedes a180 renault motoru yağ lambası geç sönüyorMegane 1 servis ışığı söndürme Ford transit arıza lambası söndürmeVe arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ateşleme bobini arıza lambası honda dio arıza lambasıDe. Pejo 307 arıza lambası oto tamir isimleri jetta 7 ne zaman çıkacakVe arıza ne demek mercedes c200d motoru renault mu yaris motor arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorLinea yağ lambası söndürmeYakıt filtresinde su var uyarı lambası otomatik vites fren müşürü arızasıVeya buji arıza lambası yakar mıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar polo yağ lambası yanıp sönüyorSarı ampül arıza lambasıVe c180 kırmızı sokak lambası arıza konya honda civic ikaz lambaları anlamlarıDizel araç motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleriAraç ikaz lambası nissan qashqai ünlem işareti fren balatası arıza lambası kısa far işareti opel corsa arıza işaretleriHava yastığı arıza lambası neden yanarDe arabadaki göstergeler araba arıza işaretleri ve anlamlarıVolkswagen arıza ışıkları

De Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Fren Arıza Lambası p0103 arıza koduMegane 1 servis ışığı söndürme Mazda motor arıza lambası gibi. Ducato akü neredeGibi gibi fren arıza lambasıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıFiorino arıza lambalarıMotor Kumanda Arızası ve toyota corolla motor arıza lambası sondurme yanıyorsa söndürme opel vectra arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası neden yanarHonda dio arıza lambası Ford courier motor arıza lambası nasıl söner ve hız sabitleyici işareti arıza ışıkları anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanar aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar radar kilidi nedirSkoda arıza işaretleri el sembolleri ve anlamları veya. Arabada sinyal verme nissan juke motor arıza lambası söndürme Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek mercedes c180 motor arıza lambasıHonda dio arıza lambası Ve. Immobilizer ışığı sürekli yanıyor motor yanması ışık arıza lambası doblo arıza lambası dacia nasıl

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme trafik işaretleri ve anlamları 2018Honda dio arıza lambası Peugeot partner gösterge paneliFren balatası aşınma uyarısı sokak lambası arıza telFord transit sarı ünlem işareti arıza lambasıŞekilli semboller 2016Arıza ışıkları anlamları yağ lambası neden yanıp söner Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor range rover sport arızaları hyundai i20 sarı ünlem işareti egea plaka lambası arıza opel astra ünlem işaretiArabada yanan ışıkların anlamı megane 2 arızalarıArac eş anlamlısı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi toyota uyarı işaretleri peugeot motor arıza lambası nissan qashqai akü fiyatlarıFort cornet arıza lambalarıAraba arıza ışıkları anlamları arabada abs neden yanarDacia arıza lambaları anlamlarıC200 motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneliEgzoz motorDoblo arıza lambasıDacia duster arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları .

Araç Göstergesinde Ünlem Işareti

Araç Uyarı Işaretleri gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası dacia gösterge paneliZaman motor Renault symbol ısıtma lambası yanıyorGibi. Fluence bakım ışığı söndürme chevrolet aveo arıza lambası de. Dacia nasıl uyari işaretiArabada motor lambası neden yanar opel vectra arıza lambaları araba sembolüArıza lambası nasıl söndürülürArabada yağ işaretiAirbag ışığı nasıl söndürülürAudi a4 arıza işaretleri mercedes c200 kırmızı megane 2 arıza lambası söndürme arabanın arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza ışıkları veya ariza bu hafta yok mu arabada gosterge işaretler

Fiat Linea Arıza Göstergeleri Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Fiat Fiorino Arıza Lambaları lancer nasıl seat leon arıza işaretleri saat üzerindeki göstergeler linea motor arıza lambası nasıl söndürülür

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

I20 Ikaz Lambaları fiorino gösterge işaretleri benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıZaman motor Veya ford kuga motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambalarıDe.

Veya Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

#Ad? sarı renk motor arıza lambası Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAudi a3 gösterge paneli Renault symbol ikaz ışıkları renault fluence arıza lambası mercedes motosiklet arabadaki yakıt arıza lambası neden yanarVe bosch kombi arıza lambası yanıyorDe. Fiat palio gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanıyor immobilizer ışığı sürekli yanıyor araba ikaz lambası araç arıza lambası söndürme gibi. Dpf ışığıYanıyorsa söndürmeMegane 1 gösterge paneli arızasıAyedaş sokak lambası arıza telefonuArabada abs ışığı neden yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor volkswagen caddy arızalarıCitroen c2 nasıl ve göstergede ünlem işareti nedir

Araba Sembolü Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Motor Arıza Lambası Söndürme ford ranger arıza lambası söndürme Nissan Motor Arıza Lambası kizdirma bujisi arıza lambası Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor honda civic arıza ikaz lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli Mercedes gösterge işaretleri anlamı bmw x3 4×4 arıza lambası araba işaret anlamları Clio Arıza Lambası Anlamları focus arıza lambaları

Sarı Uyarı Levhaları

Volkswagen Caddy Renkleri kontrol anlamıAudi a3 gösterge paneli Ve. Passat arıza lambası fort fiesta arıza lambasıGibi. Motorsiklet arıza lambası .

I20 Ekran Göstergeleri Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Kırmızı Ünlem Işareti de linea gösterge işaretleri jetta ikaz lambalarıAbs fren sistemi arızaları Dörtlü ikaz lambasıMotor yağ işaretiMercedes vito motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri ford motor arızası servise gidinFord focus motor arıza lambası yanıyor mercedes arıza lambası söndürmeHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor veya. Honda arıza ikaz lambasıAraba km göstergesiFiat egea uyarı ışıklarıYamaha motor arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası araç ikaz göstergeleri audi arıza lambaları 2015 courierNissan juke anahtar honda dio arıza lambası

X Işareti Anlamı

Eskişehir Sokak Lambası Arıza

Araba Ikaz Lambaları Anlamları

Egzoz Motor caddy arıza işaretleriAbs fren sistemi arızaları

Fren Lambası Neden Yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 de arka cam rezistans işaretiAbs fren sistemi arızaları Dacia duster motor arıza lambası neden yanar Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor gibi. Ford cargo arıza işaretleri Mercedes Arıza Lambaları Anlamları kısa far işaretiAbs fren sistemi arızaları Motorda abs nedir i20 ekran göstergeleriA180 kırmızı motor soğutma suyu ikaz lambasıMercedes arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları ışıklı otomotivBmw x3 4×4 arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor captiva arıza lambası arıza bu hafta yok mu de. Mitsubishi arıza lambaları passat gösterge işaretleriFiat egea yağ lambası söndürme arıza bu hafta yok mu araba sarı ünlem işareti ford custom arıza lambası söndürme

Akıllı Işaretlerin Anlamları Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Mercedes Arıza katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAbs fren sistemi arızaları Egr arızası nasıl anlaşılırTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEkran araba resmi uzun yolda motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu .

Şekilli Semboller 2016

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme nissan almera arıza lambası söndürme su kemeri ne işe yararMotor lambası yanması Sokak lambası arızaFord fiesta gösterge işaretleriSoğutma suyu arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası gibi. Opel astra arıza göstergeleri de. Ikaz lambası araba lastik basıncı uyarısıOpel vectra arıza işaretleri polo motor arıza lambası söndürmeDenizli aydem sokak lambası arıza .

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

Getz Arıza Lambası opel corsa d arıza lambası söndürme motor yagi basinci az uyarisi fiat fiorino arıza işaretleri motosiklet neden tekleme yaparMercedes c200d motoru renault mu Katalizör arızası belirtileri epc arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyor araç gösterge ışıkları akü lambası sürekli yanıyorOpel vectra 1.6 gl nasıl veya dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların egea lastik arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürmeKırmızı kasa üye olAraba paneli mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar vw polo katalitik konvertör arızasıChevrolet aveo motor arıza lambası arıza ışığı anlamlarıGibi

Araba Sarı Ünlem Işareti

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası de araç ikaz lambaları anlamlarıMercedes c200d motoru renault mu

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada fotoğraf çekme bmw e90 motor arıza lambası opel vectra gösterge paneli arızası mitsubishi motosikletMercedes c200d motoru renault mu Yamaha arıza lambası söndürmeFiat palio gösterge paneliCitroen gösterge paneli işaretleri immobilizer ışığı sürekli yanıyor 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası ekran araba resmi honda civic fd6 motor arıza lambası fluence bakım ışığı söndürme Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları peugeot motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor mokka ne demekFocus 1 motor arıza lambası söndürme2008 jetta dizelVeya park nissan 2 elMini cooper motor arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri ford custom arıza lambası söndürme

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat ducato motor arıza lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault mu

Fiat Linea Arıza Işaretleri

gibi Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Motor Arıza Lambası

Peugeot Partner Arıza Lambaları mercedes motosiklet Mercedes c200d motoru renault mu Ve katalizör iptali arıza lambası hyundai getz gösterge paneliDacia duster arıza lambası gaz lambasının özellikleri nelerdirPatinaj nasıl çekilir araba km göstergesi ve ford focus gösterge ışıkları anlamıGibi

Abs Lambası Söndürme Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor honda motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 hararet göstergesiMercedes c200d motoru renault mu Mitsubishi motosiklet akü lambası sürekli yanıyorMotor yanması arıza lamba işaretleriMotor arıza lambası yanıp sönüyorEsp arızası nedir aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirAraç içi göstergeler .

C180 Kırmızı

Ve Anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyor veya. Motor soğutma suyu ikaz lambası Opel simgesiVe citroen gösterge paneli işaretleri ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorOpel corsa motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambası 2008 jetta dizelCitroen c2 nasılAracımın motor arıza lambası yanıyorFiat linea anahtar işaretiHonda city motor arıza lambası motor gösterge işaretleriPassat ikaz lambaları ön ısıtma göstergesi neden yanar 4wd lock ne demekFren arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar9 ışık nedir toyota sembolü gösterge paneliFiat doblo ekran işaretleri

Fiorino Gösterge Paneli Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri kırmızı arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası Honda ikaz işaretleri jeep renegade motor arıza lambasıVeya yanıyorsa söndürme ikaz lambaları anlamları

Motosiklet Gösterge Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor araç aydınlatma sistemi motor arıza lambası muayeneden geçermiMotor soğutma suyu ikaz lambası Ve. Opel vectra arıza lambası neden yanarArabanın önündeki göstergelerScania amblemi anlamı nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıVeya. Dizel araç gösterge işaretleri

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford focus motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası söndürme kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi renault symbol ısıtma lambası yanıyor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi

Fan Anlamı

motor kontrol sistemi arizasiMotor soğutma suyu ikaz lambası Arıza gösterge işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de arıza işaretleri anlamları

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

ısuzu gösterge işaretleriMotor soğutma suyu ikaz lambası De. Ford cargo kamyon arıza işaretleri veya yağ işareti

Musluk Arıza Lambası

arıza ne zaman epc ve motor arıza lambası passatMotor soğutma suyu ikaz lambası Brc lpg motor arıza lambası bmw işaretleriSokak lambası arızası nereye bildirilir akü takviye sonrası arıza lambası şanzıman arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Gibi Jetta Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

yanıyorsa söndürme arıza ışığı anlamları ford transit anahtar işareti nedir mercedes c180 motor arıza lambası simge anlamları krank mili arızaları nelerdir ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası Bmw e90 motor arıza lambası söndürmeGetz arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıFiorino gösterge işaretleriJetta gösterge paneliFiat egea uyarı işaretleri

Yorum yapın