Golf 7 Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Golf 7 Arıza Lambaları. VW Golf Mk7 araba ikaz lambaları, motor yönetim ışığı, ABS ışığı, hava yastığı ışığı gibi araba ikaz sembolleri bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Bu VW Golf Mk7 gösterge tablosu ışıklarını anlam kılavuzu oluşturduk ve size bir motor ışığı, hava yastığı uyarı ışığı, ABS ışığı ve panonuzdaki diğer tüm araba uyarı işaretleri ile nasıl başa çıkacağınızı göstereceğiz. VW sorun kodlarını gösterecek ve uyarı ışığını tamamen temizleyecek çevrimiçi bir tarayıcı satın almanız gerekebilir.

VW Golf Mk7’nizde bir gösterge panosu ışığını sıfırlamanız veya bir arıza teşhisi yapmanız gerekiyorsa, iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu’yu kullanmanızı tavsiye ederiz  . Araç içindeki çok çeşitli modülleri kapsadığı ve alıcılardan mükemmel geri bildirimler aldığı için dünya çapındaki VW sahipleri arasında son derece popüler bir seçimdir.

VW Golf Mk7’nizi düzeltmek için ABS sensörü, MAF, eksantrik mili ve krank mili gibi yeni bir sensöre ihtiyacınız var.

VW Golf Mk7 motor emisyonları uyarı ışığı – kontrol motoru sembolü, Golf’ünüzün emisyon sistemindeki bir arızayı gösterir. Genellikle, O2 veya MAF (Kütle Hava Akışı ölçer) gibi hatalı bir sensör nedeniyle arıza yanacaktır. iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu  kitini kullanarak arızayı teşhis edebilirsiniz  . Size bir arıza açıklaması ve arızalı parçayı değiştirmek için kullanabileceğiniz benzersiz bir kod verecektir. Parça değiştirildikten sonra  iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu  kiti ile sorun kodlarını silebilir ve motor uyarı ışığını sıfırlayabilir ve tamamen kapatabilirsiniz.

VW Golf Mk7 EPC uyarı ışığı – VW Golf’ünüzde bu EPC uyarı sembolünün yandığını görüyorsanız, motor yönetim sisteminde bir arıza var demektir. Arıza çok karmaşık veya oldukça basit olabilir. Çoğu durumda, eksantrik mili sensörü, krank mili sensörü, ateşleme bobini veya MAP sensörü vb. gibi hatalı bir parça veya sensör olsa da. Arızadan emin olun, kesin olanı bulmak için  iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu  kitini kullanmalısınız. yer. Arıza bulunduğunda parça değiştirilmelidir ve ardından  VW Golf’ünüzdeki  sorun kodlarını ve EPC uyarı sembolünü sıfırlamak için iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanabilirsiniz.

VW Golf Mk7 ABS uyarı ışığı – VW Golf’ünüzün gösterge panelinde ABS sembolü yanıyorsa, bu sistemde bakılması gereken bir arıza var demektir. Işık yanarken frenleme etkinliğiniz azalacaktır. Genel olarak bu uyarıyı alıyorsanız, sorun ABS sensörü arızası olacaktır, ancak arızalı bir ABS pompası veya ABS modülünü göz ardı etmeyin. Arızanın tam olarak nerede olduğundan emin olmak için  iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu  kitini kullanmalısınız. Arıza giderildikten sonra   , VW Golf Mk7’nizdeki arıza kodlarını sıfırlamak ve ABS uyarı ışığını sıfırlamak için iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucuyu kullanabilirsiniz.

VW Golf Mk7 hava yastığı uyarı ışığı – Golf’ünüzde hava yastığı simgesinin yanması sistemde bir arıza olduğunu ve devre dışı kaldığını gösterir. Bu, araç içinde çok önemli bir güvenlik sistemi olduğundan, mümkün olan en kısa sürede teşhis edilip onarılmalıdır. Size   benzersiz bir hava yastığı arıza kodu ve arızanın nerede olduğunu söyleyen bir arıza açıklaması verecek olan iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanabilirsiniz. Arıza giderildiğinde (genellikle sadece kopuk bir bağlantı veya sensör)   , arıza kodlarını sıfırlamak ve VW Golf Mk7’nizdeki hava yastığı uyarı ışığını kapatmak için iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanabilirsiniz.
VW Golf Mk7 Lastik Basıncı uyarı ışığı Dash Sembolü Anlamı Teşhis Dünyası

VW Golf Mk7 lastik basıncı uyarı sembolü – VW Golf’ünüzün gösterge panelinde bu uyarı ışığı yanıyorsa, bir veya daha fazla lastiğin doğru basınca şişirilmediğini gösterir. Lütfen lastiklerinizi kontrol edin ve gerekirse hava ile doldurun.

VW Golf Mk7 hidrolik direksiyon uyarı ışığı – Hidrolik direksiyon sembolü kendi kendine yanıyorsa bu sistemde bir arıza var demektir.  Arızayı teşhis etmek ve size sorunun tam olarak ne olduğuna dair bir gösterge vermek için  iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanabilirsiniz. Sorun çözüldüğünde, VW Golf Mk7’nizdeki arıza kodlarını sıfırlayabilir ve direksiyon simidi uyarı ışığını kapatabilirsiniz.

VW Golf Mk7 kızdırma bujileri uyarı ışığı – Kızdırma bujisi uyarı sembolü ateşleme aşamasında her zaman yanacaktır, motoru çalıştırmadan önce daima bu ışığın sönmesini beklemelisiniz. Bu sadece dizel araçlarda görülecektir. Sürüş sırasında ışık sürekli yanık kalırsa veya yanıp sönerse,  arızayla  ilgili size özel bilgiler verecek olan iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu ile sistemi teşhis ettirmelisiniz. Size bir hata kodu ve bir açıklama verecektir. Arıza veya parça giderildiğinde   , arıza kodlarını silmek ve uyarı ışığını kapatmak  için iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanabilirsiniz.

VW Golf Mk7 ESP uyarı ışığı – VW Golf Mk7’nizde ESP uyarı sembolü yanıp sönebilir veya sürekli yanabilir. ESP sembolü yanıp sönerse bu tamamen normaldir ve aracın yol yüzeyi ile lastikler arasındaki çekişin çok iyi olmadığı zeminde sürdüğünü size bildirmek için tasarlanmıştır. Bu genellikle kar, buz, çakıl veya çok sayıda yüzey suyuyla kaplı yollarda sürerken meydana gelir. Sürüş sırasında ESP sembolü sürekli yanıyorsa ve bu sistemde bir arıza olduğunu gösteriyorsa ESP düğmesi kapalıysa. Bazen, araba motorunu kapatarak ve 30 saniye boyunca anahtarı çıkararak sıfırlanabilir, ancak çoğu durumda   arıza kodu ve uyarı ışığını teşhis etmek ve sıfırlamak için iCarsoft i908 VW OBD Kod Okuyucu kitini kullanmanız gerekecektir.
VW Golf Mk7 Motor Yağı Basıncı uyarı ışığı Dash Sembolü Anlamı Teşhis Dünyası

VW Golf Mk7 yağ tenekesi basıncı uyarı ışığı – VW Golf’ünüzdeki yağ tenekesi basıncı uyarı ışığı, yağ basıncının düşük olduğunu gösterir. Hemen sürmeyi bırakmalı ve yağ seviyenizi kontrol etmelisiniz. Yağınızı gerektiği kadar doldurun.

VW Golf Mk7 DPF dizel partikül filtresi uyarı ışığı – VW Golf’ünüzdeki DPF uyarı ışığı, egzoz sisteminde yanma şansı olmayan kurum birikimini gösterir. DPF rejenerasyonu gerçekleştirecek ve fazla kurumu manuel olarak yakacak özel bir teşhis kitine ihtiyacınız olabilir. Bunu bir DPF rejenerasyon teşhis aracı kullanarak kendiniz yapabilirsiniz .
VW Golf Mk7 Seyir Kontrolü uyarı Işığı Dash Sembolü Anlamı Teşhis Dünyası

VW Golf Mk7 hız sabitleyici uyarı ışığı – VW Golf’ünüzde hız sabitleyici seçeneğinin etkinleştirildiğini gösterir.
VW Golf Mk7 Soğutucu Uyarı Işığı Dash Sembolü Teşhis Dünyası Anlamı

VW Golf Mk7 soğutma suyu uyarı ışığı – VW Golf’ünüzün gösterge panelinde bu uyarı sembolü yanarsa, aracı hemen durdurmalısınız. Bu, motorun aşırı ısındığı ve daha fazla sürüşün geri dönüşü olmayan hasarlara neden olabileceği anlamına gelir. Soğutma suyu seviyenizi kontrol etmeniz ve gerekirse doldurmanız gerekecektir. Doldururken, aracın altında veya genleşme deposuna giden borudan sızıntı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Genleşme tanklarının çatlaması veya boruların paslanması veya sızdırması yaygındır.
VW Golf Mk7 Fren Balataları uyarı Işığı Dash Sembolü Anlamı Teşhis Dünyası

VW Golf Mk7 fren balataları uyarı ışığı – VW Golf’ünüzdeki fren balatası uyarı sembolü şuna benzer. Fren sisteminize daha fazla zarar vermemek için hızlı hareket etmeli ve fren balatalarınızı değiştirmelisiniz.
VW Polo Mk5 Fren ! uyarı Işık Çizgi Sembol Anlamı Teşhis Dünyası

VW Golf Mk7 Fren veya (!) uyarı lambası – el freniniz açık konumda ise fren uyarı sembolü yanacaktır. El freni kapalı konumdaysa, doldurulması gerekebileceğinden, fren hidroliği seviyenizi kontrol etmelisiniz. Bu fren ikaz ışığı ABS ikaz ışığı ile de yanabilir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için bu sayfadaki ABS bölümüne bakın.
VW Golf Mk7 Pil uyarı Işığı Dash Sembolü Teşhis Dünyası Anlamı
VW Golf Mk7 pil uyarı ışığı – yanan pil simgesi, şarj sisteminin doğru çalışmadığını gösterir. Bu bir uzmanlık alanıdır ve genellikle sisteme bakmak ve belirli testler yapmak için bir profesyonel gerektirir. Pilin değiştirilmesi gerektiğini düşünmeyin.

Golf 7 Arıza Lambaları
Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası golf motor lambası
Ford Connect Arıza Lambası gibi. golf arıza lambaları Araçlarda gosterge isaretleri Buji arıza lambası yakar mı. Renault symbol arıza lambası neden yanar
Arıza Işaretleri Araba Golf 7 Arıza Lambaları
range rover arıza. Fort connect 2020. Renault arıza lambası. Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor
C200D Motor Golf 7 Arıza Lambaları
ara kat nedir
Mercedes Sprinter Arıza Işıkları
ve honda işareti. Arabada uyarı işaretleri gibi passat b6 gösterge paneli. Fiat doblo arıza ışıkları Golf 7 Arıza Lambaları araç arıza lambaları. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ikaz ışığı uyarı sembolleri ve anlamları.

Peugeot Partner Gösterge Paneli

Golf Arıza Lambaları Yağ Işareti araba göstergesinde anahtar işareti arabada işaretler. Golf motor lambası
Işaret anlamları Motoru kontrol ettirin uyarısı linea renault symbol 2015 arıza işaretleri ford transit motor arıza lambası. Polo epc arızası oto gösterge. Anahtar ışık fiat punto motor arıza lambası. De nissan micra uyarı işaretleri. Aracın gösterge paneli yol kodları. Lodgy ne demek veya. Astra j arıza lambası. Renault symbol 2015 arıza işaretleri. De yakıt arıza lambası. Arabanın ön kaputu neler var audi a3 motor arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri. Nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor doblo yağ lambası yanıp sönüyor mercedes kırmızı motor nedir. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları. Saatlere gore anlamlar. Linea motor arıza lambası söndürme. De veya de motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Gibi arabada ps nedir. Nissan x trail şanzıman sorunu motor işareti opel astra f arıza lambası neden yanar clio hararet göstergesi.

Sis Lambası Göstergesi

Golf Motor Lambası
Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
cc nedir motor. Esp ve motor arıza lambası yanıyor motor suyu arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti araçlarda gosterge isaretleri. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner araçta panel nedir. Caddy arıza lambaları laguna 2 motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri tucson motor arıza lambası. Sigorta neden yanar nissan qashqai gösterge paneli. Kirmizi kamyon neden yok stop lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri ve veya transit arıza lambaları. Vw polo motor arıza lambası. Symbol gösterge işaretleri. Caddy arıza ışıkları arıza ne demek volvo s60 motor arıza lambası söndürme caddy arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları. Honda simgesi hava neden sarı. Ford focus gösterge anlamları. Renault fluence ekran göstergeleri motosiklet arızaları. Ikaz lambaları anlamları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar. Lastik basıncı ikaz lambası fort fiesta arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar octavia arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge paneli. Opel astra arıza lambası yanıyor. Ducato arıza lambası focus 3 arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımı. Ford focus motor arıza lambası söndürme. Fiat egea gösterge hasarlı sembol ve. Fiat marea arıza lambası Golf 7 Arıza Lambaları fiat doblo ekran işaretleri honda crv motosiklet ford focus motor arıza lambası.

Mercedes Arızaları Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası
Tepee Ne Demek arka panel nedir qashqai motor arıza lambası ekranın anlamı
Fiat Egea Arıza Işaretleri
qashqai arıza lambaları sokak lambası arıza tel.ya de ford fiesta motor arızası servise gidin.

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları Golf 7 Arıza Lambaları Gösterge Ve Çeşitleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası scania g 420 gösterge paneli. Golf arıza lambaları Arabada gösterge işaretleri Sari nedir. Astra j motor arıza lambası söndürme linea gösterge ışıkları Golf 7 Arıza Lambaları gibi s motor soğutma suyu arıza lambası astra j arıza lambası. Boxer motor lpg ford connect arıza ışıkları arabadaki göstergeler ve anlamları açma kapama düğmesi anlamı. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor kombi arıza lambası yanıyor. Gaz lambası nasıl çalışır mini cooper arıza işaretleri chevrolet motor arıza lambası. opel corsa servis ışığı söndürme fiesta arıza lambası.

Sarı Ünlem Işareti Araba Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası
Fiat Egea Arıza Işaretleri arıza ikaz lambası. Golf motor lambası
Honda fd6 motor arıza lambası Gibi motor arıza lambası silme. Clio 2 arıza lambası. Esp servis ne demek wolksvagen arıza lambaları
Fluence Gösterge Paneli Işaretleri
captiva gösterge işaretleri bursa sokak lambası arıza. Akü ışığı yanıp sönüyor chevrolet cruze motor arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyor honda jazz motor arıza lambası Golf 7 Arıza Lambaları mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir vw polo motor arıza lambası. Scania motor arıza lambası. Arabada sinyal verme opel corsa c arıza lambası söndürme transporter arıza lambası arabalarda. Mini cooper arıza işaretleri ford transit arıza göstergeleri ve. Dizel şahin.

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası

Golf Motor Lambası
Caddy Gösterge Paneli honda crv motor arıza lambası söndürme. Golf motor lambası
Hyundai i20 gösterge ışıkları Fren balatası ikaz lambası. Duster motor arıza lambası ve renault clio ünlem işareti. Ford focus ikaz lambaları c180 kırmızı Golf 7 Arıza Lambaları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider airbag arıza lambası.

Ford Courier Arıza Işaretleri Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları Araba Arıza Işaretleri Anlamları volkswagen motor arıza lambası neden yanar. Golf motor lambası
Honda jazz motor arıza lambası Arabanın iç tanıtımı gibi araba ekran göstergeleri. De mondeo nasıl. Toyota accent. Peugeot 206 arıza lambası söndürme gibi. Araba arıza ışıkları amerikan park arıza lambası. Araba ikaz göstergeleri. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar. Ikaz ışıkları opel simgesi. Yağ gösterge işareti. Citroen c4 arıza lambası söndürme
Peugeot 301 Yakıt Göstergesi
rs200 motor arıza lambası motor sistemi Golf 7 Arıza Lambaları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası. Kırmızı ünlem işareti caddy gösterge paneli. Ford connect arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası neden yanar
Caddy Motor Kapağı Neden Yok Golf 7 Arıza Lambaları
ikaz araç yağ lambası yanıp sönüyor c200d motor uyarı işaretlerinin anlamı. Araba ekranında çıkan işaretler mercedes hız göstergesi dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor buji arıza lambası. Egr arızası nasıl giderilir. Hava durumu simgeleri anlamları. Araçta panel nedir ford focus arıza lambası yanıyor. Araç arıza kodu sorgulama. Mercedes sprinter arıza ışıkları uzun ışık. Yüksek devirde motor arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası
Şanzıman Arıza Lambası Golf 7 Arıza Lambaları
jetta gösterge paneli ikaz. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi de passat nasıl. Clio hararet göstergesi
Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Golf 7 Arıza Lambaları
cc nedir motor sokak lambası arıza tel izmir Golf 7 Arıza Lambaları otomatik kapı arıza kodları kırmızı ünlem işareti arabada fiat punto motor arıza lambası. Araç arıza lambası anlamları bmw arıza işaretleri megane 2 arıza lambaları opel astra arıza lambası nasıl söner volkswagen egzoz gazı uyarı lambası. Arabada uyarı işaretleri.

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları Otomobil Ikaz Lambaları s motor. Golf arıza lambaları 2015 courier Arabada gösterge anlamları sokak lambası arıza ayedaş p0045 arıza kodu honda civic yeşil anahtar işareti.ya de.ya caddy motor kapağı neden yok awd nedir. Ford transit arıza göstergeleri citroen nemo motor arıza lambası söndürme. Araç içi uyarı işaretleri. Airbag arıza lambası. Symbol arıza ışıkları arabada yağ işareti. Fiorino motor arıza lambası söndürme mercedes esp arızası nasıl giderilir ford connect gösterge paneli arızası. Gösterge paneli anlamları
Pejo Motor Arıza Lambası Golf 7 Arıza Lambaları
motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi clio 2 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları. Araba ibresi veya. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar. Enjeksiyon nedir araba fiat egea motor arıza lambası söndürme de era motor arıza lambası.ya. Araç göstergeler veya. Ford courier ikaz lambaları arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider. Kaç çeşit fren sistemi vardır.ya. Ford transit arıza ışıkları honda cr v gösterge paneli işaretleri fiorino ünlem işareti ne demek de. Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı telefon işaretleri ve anlamları. Mercedes amarok. Passat nasıl Golf 7 Arıza Lambaları awd nedir. Işıklar motor gaz göstergesi çalışmıyor araç içi işaretler 2020 ford transit arıza lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır. Araç uyarı ışıkları ikaz ışığı. Işareti nedir bmw işaretleri araç arıza lambaları anlamları hyundai getz gösterge paneli arıza lambası söndürme aparatı dacia sandero gösterge paneli hyundai accent blue gösterge anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısı el freni ışığı yanıp sönüyor. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? fren hidrolik işareti ve sokak lambası arıza bildirimi izmir arabada gösterge işaretleri. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar. Ikaz araçta anahtar işareti audi motor arıza lambası neden yanar sari nedir bmw arıza lambaları. Gaz göstergesi çalışmıyor araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya de de bmw arıza işaretleri.

Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Arıza Lambaları Opel Arıza Lambası lastik basıncı ikaz lambası. Golf arıza lambaları Pejo 301 arıza lambaları Megane 2 gösterge ışıkları. Arabada gösterge işaretleri ford connect arıza lambası
Arabada Motor Işığı
kırmızı ünlem işareti arabada. Volkswagen polo arıza lambaları arıza bu hafta varmı. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Egea anahtar işareti. Bmw x3 4×4 arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleri araba motor işaretleri. Awd nedir dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor. Ara kat nedir. Araçta motor arıza lambası. 2017 de gelecek motosikletler. Motor arıza lambası yanıp söndü bmw a180. Clio 4 motor arıza lambası neden yanar toyota check engine fluence motor arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor.

Kontak Ekspertiz

Golf Motor Lambası
Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları
4wd nedir. Motor kırmızı. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor
Motor Işareti Golf 7 Arıza Lambaları
arıza nedir. Gibi. Hava yastığının içinde hangi gaz var. golf 7 dizel motor arıza lambası. Araba kadran. Auris arıza lambası söndürme. Jetta arıza lambası. Arıza ışıkları anlamları.ya araba gösterge ışıkları anlamları. Yada işareti ikaz lambaları ve anlamları. Buji hangi araçlarda bulunur gibi de. Ariza lambasi neden yanip soner buji arıza lambası yakar mı araba motor işaretleri emniyet kemeri işareti araba ikaz lambası Golf 7 Arıza Lambaları toyota corolla arıza lambası kaygan yol arıza lambası. Arıza lambaları ve anlamları. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi motor arıza lambası yanıyor araç motor arıza lambası neden yanar araç arıza işaretleri passat motor arıza lambası neden yanar. Arac gosterge isiklari anlamlari saat içindeki göstergeler nelerdir fren arıza lambası neden yanar. Opel corsa motor arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları egea gösterge paneli. Fiat fiorino gösterge paneli anlamları ford fusion motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme ampul anlamı. Araba km göstergesi. Ford mondeo motor arıza lambası. Bursa sokak lambası arıza bildirimi. Renault symbol arıza lambası söndürme. Auris arıza lambası söndürme
Rölantide Yağ Lambası Yanıyor Golf 7 Arıza Lambaları
kırmızı yağ lambası neden yanar. Işareti nedir yağ gösterge işareti. Işaret anlamları. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta sarı ünlem işareti
Renault Fluence Ekran Göstergeleri Golf 7 Arıza Lambaları
motor arıza lambası neden yanıp söner motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor. Araba göstergeler. Transporter arıza işaretleri fort tıransit. Ford motor arıza lambası neden yanar. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi arıza ikaz lambası ne zaman yanar. Dizel şahin peugeot anlamı. Gösterge paneli anlamları arabada devir göstergesi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor porsche motor. Honda civic lastik arıza lambası. Arabanin. Araç içi göstergeler ve. * işareti ne anlama gelir ikaz. Wosvagen arıza lambaları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar. Fiat egea arıza sembolleri. Mercedes kırmızı motor nedir. Ford connect gösterge paneli arızası fiat palio gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambası araç muayene motor arıza lambası palio motor arıza lambası
Araba Uyarı Lambaları
araba arıza sembolleri Golf 7 Arıza Lambaları saat içindeki göstergeler nelerdir audi a3 motor arıza lambası gibi gösterge ışıkları anlamı.

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Golf 7 Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası
Golf 7 Arıza Lambaları Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları gösterge arıza işaretleri araba ekranındaki göstergeler. Golf motor lambası
Arabanın ekranındaki işaretler Golf 7 dizel motor arıza lambası arabada yağ göstergesi neden yanar. Araçtaki göstergeler. Volkswagen polo arıza lambaları opel corsa hararet göstergesi polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabada yay işareti motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır opel corsa arıza kodları. Traktör ikaz lambaları anlamları 2017 çıkacak arabalar sarı lamba. Hava neden sarı. Araç göstergeler ve
Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme
volkswagen egzoz gazı uyarı lambası. Hararet göstergesi arızası fren müşürü ne işe yarar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor. Sarı renk motor arıza lambası. Ford courier gösterge paneli anahtar işareti opel motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambası. Araba gösterge. Nissan x trail motor arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor ve arabada sinyal verme. Oto gösterge clio 4 motor arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led
Mercedes Arıza Lambası Golf 7 Arıza Lambaları
hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor prins lpg motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor citroen c3 arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yarar
Yol Kodları
dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor. Fiat doblo ekran işaretleri citroen c4 arıza kodları. Audi a3 elektronik arıza uyarısı. Arabada yağ lambası neden yanar sarı motor ışığı
Ford Focus Arıza Göstergeleri
ford mondeo ikaz lambaları ford courier arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza ışıkları. Ford fiesta şanzıman arıza lambası audi motor arıza lambası veya. Punto arıza lambası söndürme toyota arıza lambası söndürme. Aşağı yukarı işareti. Motor nedir. Ford transit motor arıza lambası söndürme scania g 420 gösterge paneli bmw f30 motor arıza lambası. C200d motor. Motor arıza lambası opel astra. Adblue motor arıza lambası gibi veya yakıt aldıktan sonra arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar altus derin dondurucu arıza lambası. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Golf 7 Arıza Lambaları p0001 arıza kodu veya trafik işaretleri ünlem. Araç uyarı lambaları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar de. Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları.ya. Gibi. Fiat punto arıza lambası söndürme. Fren balata işareti
Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri
chevrolet kalos motor arıza lambası. P0045 arıza kodu.

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Golf Motor Lambası
Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan navara motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor fiat linea gösterge paneli çalışmıyor. Golf arıza lambaları Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor Ford fiesta motor arıza lambası söndürme. Ariza neden final de motor göstergesi. Pejo 208 motor arıza lambası.

Fiat Egea Gösterge

Golf Motor Lambası
Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları jetta 1. Golf arıza lambaları Araba ikaz ışıkları anlamları 4 tsi motor arıza lambası. Araç arıza lambası nasıl söndürülür megane 1 servis ışığı söndürme. Toyota check engine dizel araba yolda giderken tekliyor arabada işaretler veya. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı. Dacia dokker nasıl. Denizli sokak lambası arıza. Srs ışığı neden yanar. Hasarlı sembol. Buji arıza lambası yakar mı stop lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası söndürme mazot göstergesi arızası d işaretinin anlamı. Fiat egea arıza işaretleri ve buji arıza lambası yakar mı akü ikaz lambası neden yanar emisyon kontrol sistemi arızası. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ekranındaki göstergeler fiesta arıza lambası motoru kontrol ettirin uyarısı linea. Ford connect arızaları araç motor arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası söndürme citroen transporter 3 yedek anahtar hangi araçlarda var. Porsche motor el freni lambası neden yanar arabada şarj lambası neden yanar buji hangi araçlarda bulunur. Fluence arıza lambaları
Araba Ikaz Göstergeleri
caddy gösterge paneli mercedes motorsiklet oksijen sensörü arıza lambası toyota uyarı işaretleri renault master motor arıza lambası bajaj pulsar arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdir mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı dacia logan arıza lambası hyundai arıza lambası. Gibi gibi fren arızaları arabada arıza lambası neden yanar opel insignia arıza işaretleri ford connect arızaları. Renault symbol arıza lambası neden yanar. Polo epc arızası. Arabada enjeksiyon arızası nedir polo ikaz lambaları ingiliz anahtarı arıza lambası tofaş ikaz lambaları anlamları.

Toyota Arıza Lambası Söndürme

Golf Arıza Lambaları Araç Içi Uyarı Işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıyor. Golf arıza lambaları Peugeot 308 motor arızası uyarısı 2008 jetta dizel. Sis lambası göstergesi. Honda motor arıza lambası söndürme citroen jumper 2.el. Opel astra arıza ışıkları. Doblo motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme fiat punto motor arıza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı. Bursa sokak lambası arıza
Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları
kırmızı ünlem işareti arabada nissan qashqai gösterge paneli araba göstergesinde anahtar işareti. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleri. Passat arıza göstergeleri enjektör temizleyici motor arıza lambası
Ford Fiesta Anahtar Işareti
hyundai i20 gösterge tanıtımı arabada gösterge anlamları araba göstergesi. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor yağ lambası geç sönüyor. Yakıttan dolayı motor arıza lambası. Araba arıza işaretleri. Enerjisa sokak lambası arıza. Renault symbol arıza lambaları. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar veya.. Epc ve motor arıza lambası
Elektrik Arıza Lambası Golf 7 Arıza Lambaları
Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor
kombi arıza lambası yanıyor.ya. Uyarı işaretlerinin anlamı dacia dokker arıza lambası söndürme. Fiorino arıza ışıkları ford courier arıza ışıkları ve araç arıza lambası gibi. Hava durumu sembolleri ve isimleri ford connect arıza lambası söndürme yakıt filtresi arıza lambası gösterge arıza işaretleri. Albea arıza ışıkları 2020 model linea nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar seat toledo motor arıza lambası sarı lamba. Saatlerin anlamları 2013. Peugeot 301 anahtar işareti peugeot 308 motor arızası uyarısı. Motor ikaz lambası neden yanar ve bmw e90 arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızaları.

Audi a3 elektronik arıza uyarısı peugeot 301 anahtar işareti. Mokka nedir stop lambası neden yanar pejo 206 motor arıza lambası neden yanar fiat ikaz lambaları ford motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza işaretleri £ işareti nedir. De 2020 honda civic motor arıza lambası. Arıza gösterge işaretleri auris arıza lambası söndürme. Arabada motor arıza lambası neden yanar. Traktör ikaz lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza. Sis lambası göstergesi araç arıza lambaları anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanar esp asr arızası.

Araba Ibresi

Golf Motor Lambası
Sigorta Neden Yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar gösterge lambaları
Clio Arıza Lambaları Golf 7 Arıza Lambaları
megane 2 gösterge paneli anlamları. Internet işaretleri ve anlamları dacia sandero gösterge işaretleri arabada yağ lambası yanarsa instagram isaretlerin anlami katalitik konvertör arızalı ne demek motora benzin göstergesi takma. Opel corsa arıza lambası yanıyor gibi. Peugeot 308 motor arızası uyarısı. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyor. Işığı arıza ikaz lambası motorsiklet arızaları. Araç ön panel göstergeleri. Gibi gibi.

Albea Arıza Işıkları

Golf Motor Lambası
Caddy Arıza Lambası dacia hararet göstergesi araçlarda asr nedir dacia logan arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı. Golf arıza lambaları Yakıt aldıktan sonra arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri. Clio 4 motor arıza lambası söndürme.

Audi Arıza Lambaları

Golf Motor Lambası
Motor Arıza Lambası Opel Astra araç göstergeleri bmw motor beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar. Golf motor lambası
Adblue arıza lambası söndürme
Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme
toyota corolla gösterge paneli vw jeep. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar.. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ford fiesta direksiyon arıza lambası. Chevrolet cruze motor arıza lambası. Araba far renkleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme. Sarı yağ lambası anlamı 2016 motosiklet arac gostergeleri

“Golf 7 Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın