Arıza Lambaları Golf 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Golf ısuzu d max arızaları Ve. duster arıza ışıkları Ariza lambası

Chevrolet Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Lambaları Ariza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 honda civic fc5 motor arıza lambası işaret ne demek renault motorsiklet fiat ducato arıza lambalarıIveco daily gösterge işaretleri ve. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miŞekildeki güvenlik uyarıSoğuktan araba çalışmıyor .

Honda Pcx Arıza Kodları Arıza Lambaları Golf

Araç Işıkları mini cooper motor arıza lambası neden yanarArac eş anlamlısı Motoru kontrol ettirin de skoda gösterge paneli partikül lambası araç sembolleriDacia gösterge anlamlarıCaddy motor arıza lambası neden yanarGibi. Arıza lambası işareti

Fiorino Renkleri Arıza Lambaları Golf

Sprinter Arıza Lambası Söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyorArac eş anlamlısı Clio 2 arıza lambası söndürme volkswagen gösterge paneli motosiklet elektrik arızalarıVeya arabadan benzin çekme ve. El yanınca ne yapılır motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiorino motor arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işıkları Arıza Lambaları Golf

Arıza Lambaları Golf Kaygan Zemin Işareti Araba anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuFord focus hız göstergesi arızası Golf 7 sorunlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı .

Diferansiyel Arızası

Renault Gosterge Simgeleri ford custom motor arıza lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Arıza 5 ve araba isaret lambalariAraba kontrol Gibi. Aracin gosterge panelleriGibi. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambası gibi. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor nissan qashqai sistem hatası ve. Awd nedir skoda fabia motor arıza lambası Arıza Lambaları Golf l işareti ne anlama gelirFiat egea arıza lambası söndürmeHyundai motosiklet araba su göstergesiMercedes a180 motor arıza lambası arabada akü işareti nissan qashqai sarı motor arıza lambası

Abs Devre Dışı

Arıza Göstergesi de motor yağ arıza lambasıAraba kontrol Symbol arıza lambası söndürmeVe. Anahtar kapalıyken lamba yanar mı

Arabada Ps Nedir Arıza Lambaları Golf

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri gediz sokak lambası arıza bildirimiAraba kontrol Megane 4 gösterge paneli işaretleriFiat fiorino gösterge işaretleri ve. Bmw ikaz işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamları veya. Clio 4 motor arıza lambası söndürme dacia dokker nasıl .

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Linea 1. Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları 3 Multijet Arıza Lambası astra g motor arıza lambasıVeya.

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları

Arıza Lambaları Golf Fiat Linea Servis Işığı Söndürme gibi. Nissan katalizör fiyatları Araba ekran resimleriXenon far arıza lambası yakar mıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir transporter arıza lambaları c3 motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambası

Medaş Sokak Lambası Arıza

Araba Ariza Isaretleri gibi. Nissan katalizör fiyatları 444 saat anlamı opel astra arıza lambası nasıl sönerAraba balatası neden yanar araçta motor arıza lambasıAudi gösterge işaretleriHyundai accent era gösterge paneli arabada a işareti arabalar neden yanarPeugeot sembolüVw ampul arıza lambası söndürme h isareti ne demekOpel arıza lambası anlamları lastik arıza lambasıMotor arıza lambası geç sönüyor fiat fiorino motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Araba Far Renkleri de bosch buzdolabı arıza lambasıNissan katalizör fiyatları Fren balatası işaretiMotor ekran resmiJetta renkleri .

Passat Egr Arızası

Arıza Lambaları Golf Motor Arıza Işığı Neden Yanar araba kaput içi isimleri yanan arabalar egea 1. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor 4 motor arıza lambasıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge motor arıza lambası muayeneden geçer miMan tga arıza işaretleriReno clio gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli işaretleriKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge işaretleriHonda pcx arıza kodlarıPark sensörü devreye girmiyorGolf 7 sorunlarıEgzoz arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanar arabada gösterge işaretleri

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Arıza Lambaları Golf

Sokak Lambası Arıza Numarası renault clio gösterge paneli işaretleriOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Tofaş ikaz lambaları anlamlarıFord focus motor arıza lambası neden yanarDe airbag arıza lambası muayeneden geçer mi

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Golf

Partikül Arıza Lambası symbol motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Mondeo motor arıza lambası renault master akü nerede veya araba ışıkları anlamları eps arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHyundai simgesi

Dacia Duster Arıza Lambası

Check Arabada dizel vakum pompası arızası

Kullanım Dışı Levhası

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner 444 saat anlamı ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen transporterKatalitik konvertör arızalı ne demek range rover motor değişimi ampul arıza lambası neden yanarGibi. Nissan x trail motor arıza lambası araba göstergelerÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir ısuzu d max motor arıza lambası .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambaları Golf

Krank Mili Arızaları Nelerdir motor arıza lambası sürekli yanıyorYağ lambası işareti Citroen jumper 2.el mitsubishi l200 arıza lambalarıEgea uyarı işaretleri renault master gösterge işaretleri i20 gösterge işaretleriDacia logan motor arıza lambasıOtomatik vites simgeleriVe. Araç göstergeleri ve anlamları sarı arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford kuga motor arıza lambası motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıBenzin ışığı yanıp sönüyor opel corsa arıza lambası anlamları araba hız göstergesi çalışmıyorAlfa işareti nasıl yapılırKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı bmw arıza lambalarıMotor max araba motoru resmi Arıza Lambaları Golf stop lambası neden yanarDacia logan arıza lambası neden yanarVeya Arıza Lambaları Golf toyota corolla motor arıza lambası ve esp araba far renkleri .

Ve Arıza Lambaları Golf

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw arıza lambaları De ford focus gösterge paneli işaretleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanarIşıklar söner aşağı yukarı işareti honda civic airbag arıza lambası mini cooper arıza işaretleri egea arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambasıVe. Renault clio arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası arıza işaretleri gibi. Gibi abs arızası nasıl anlaşılırSoğuktan araba çalışmıyor elektrik motor arızaları ve çözümleri araçta motor arıza lambası yanıyorP0340 arıza koduArac eş anlamlısı

Hyundai Check Lambası

Symbol Ikaz Lambaları p0340 arıza kodu otomatik vites simgeleri audi a5 motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambaları Veya. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi captiva arıza lambaları

Golf 7 Sorunları Arıza Lambaları Golf

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir gösterge paneli işaretleriBmw arıza lambaları

Check Engine Toyota

Megane 2 Gösterge Paneli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio gösterge paneli işaretleriBmw arıza lambaları Renault symbol elektronik arıza lambasıC max motorsiklet ve. Dacia dokker motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleri araç içi uyarı işaretleri veya gibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıGolf 5 arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesir işaretleri ve anlamlarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya. Ford courier ekran işaretleriAraba motor mazot göstergesi çalışmıyorHyundai getz arıza lambasıL işareti ne anlama gelir otomobil arıza işaretleri gibi partikül lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürme

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı Arıza Lambaları Golf

Motor Arızalı beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarBmw arıza lambaları YanarSkoda amblemi anlamıMotor arıza lambası sondurme dacia lodgy arıza işaretleri motor arıza ışığıVeya. Sprinter arıza lambası söndürmeYaris motorNissan katalizör fiyatlarıHyundai i10 gösterge paneli gibi fiat egea arıza lambaları anlamları fiorino renkleri hyundai accent blue arıza lambası söndürme kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiCitroen transporterVolkswagen motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arızası nereye bildirilir kızdırma bujisi ve motor arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri opel astra termostat arızasıOpel astra h kasa arıza lambası adblue hangi araçlarda varDacia dokker nasıl dacia uyarı ışıkları soğutma suyu seviyesi uyarısı Arıza Lambaları Golf tedaş sokak lambası arıza numarası audi arıza lambasıJenerik arıza lambası ne demekHyundai check lambasıFord ranger arıza lambası söndürme de. Egea gösterge paneli işaretleri albea otomatik vitesIşık paket nedir opel vectra motor arıza lambasıI20 ikaz ışıklarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner transporter arıza ışıklarıVe. Motoru kontrol ettirin range rover arıza işaretleriArabanin

Cc Nedir Motor

Araba Balatası Neden Yanar mercedes sembolü ve. Bmw arıza lambaları Veya. Clio arıza lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamları ve Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası insignia motor arıza lambasıBmw arıza lambaları

Araç Göstergeleri

Nissan Micra Uyarı Işaretleri arabada ampul işareti araçta motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambaları Motor arıza lambası sondurme elektrik motor arızaları ve çözümleri man tga arıza işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı enjeksiyon nedir araba bmw e46 şanzıman arıza lambası ve yedaş sokak lambası arıza meriva arıza lambası yanıyorFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor saat üzerindeki göstergeler akü değişimi sonrası motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri kangoo arıza lambası2012 model caddyDe de. Radar kilidi nedir arıza işaretleri wosvagen navara astra g motor arıza lambası i20 gösterge işaretleri gibi. Araba ekranında çıkan işaretlerSkoda superb motor arıza lambası jetta arıza lambası veya. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai i20 arıza lambası söndürme mazda motor arıza lambası araba motoru neden yanarMeriva arıza lambası yanıyor audi araç elektroniği arızası palio gösterge işaretleriAraba paneli kia rio motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar renault flash sorunlarıSardur 2 el skoda amblemi anlamı .

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Sis Işareti iveco daily arıza lambaları toyota corolla ikaz lambaları arabada servis ışığı neden yanar gibi. Opel ekran işaretleri Bmw x1 motor arıza lambasıRenault master akü neredeBmw arıza lambalarıRenault clio gösterge paneli anlamları araba yağ göstergesi neden yanarOpel astra arıza lambası anlamlarıAktif motor kaputu arızaChevrolet aveo arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarMercedes hararet göstergesi yağ ikaz lambası iveco daily arıza lambası söndürmeGaz lambası ne işe yarar mercedes sprinter motor arıza lambası honda crv motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleriHyundai accent 1.3 gls nasılArabanın motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambaları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıMegane 2 gösterge paneli volkswagen yol bilgisayarı anlamları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriTepee ne demekVeya adblue hangi araçlarda varNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıNissan almera motor arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza işaretleri dacia sandero gösterge işaretleriNissan qashqai sarı motor arıza lambası p0016 arıza koduEl freni lambası neden yanarDe. Yaris motor Arıza Lambaları Golf abs ışığı nasıl söndürülür toyota ekran işaretleri boxer motor nedir e90 arıza lambalarıVolkswagen ariza lambalariYamaha delight arıza lambası söndürme ve Arıza Lambaları Golf volkswagen gösterge paneli radar kilidi nedir range rover motor değişimi ford ranger arıza lambası söndürmeDe passat arıza lambası canon e474 arıza lambası audi a4 motor arıza lambası wolksvagen polo motor arıza lambasıArıza göstergeleriKör sürüş nedir linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen ariza lambalari astra motor arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıAraba çaydanlık işareti egea ikaz lambaları xenon far arıza lambası yakar mıAraba ekran işaretleri 4 çeker ne demekGibi renault kangoo artvin oto tamir isimleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıPassat direksiyon arıza lambası arıza bu hafta varmıRover nasıl mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirPeugeot 208 arıza lambası motor ışıkları uyarı işareti jetta motor arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar mi ayris anlamıMotor arıza ışığı neden yanarFluence arıza lambalarıŞekilli furkan yazısıMeriva arıza lambası yanıyor

Passat B7 Gösterge Paneli

Otomatik Kapı Sensörü Arızası crafter arıza ışıkları yağ arıza lambasıOpel ekran işaretleri Asr nedir araba veya. Veya. Ford courier motor arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 ikaz ışıklarıŞekildeki güvenlik uyarı 4 çeker ne demek clio 4 bakım ışığı söndürmeRenault master gösterge işaretleri ford courier arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamları peugeot 206 arıza lambalarıRenault Clio Ünlem Işareti

Yağ Arıza Lambası

Nissan Qashqai Şanzıman Arızası Belirtileri veya veya de. Isıtma bujisi göstergesi Otomatik vites simgeleri motor lambası yanmasıHonda motor arıza lambası neden yanarMotor ekran resmiLpg’li araç arıza lambasıAraba gösterge lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorAraba önündeki işaretler neden yanarMotor kontrol sistemi arizasi fiat egea genel arıza lambası söndürme Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları fiesta gösterge paneliIsıtma bujisi göstergesi

Hyundai I20 Ampul Işareti

Opel Astra J Motor Arıza Lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları arabada servis ışığı neden yanarIsıtma bujisi göstergesi Araba ekran işaretleriAracin gosterge panelleri gösterge paneli ikaz ışıkları ateşleme bobini arıza lambası toyota direksiyon arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülür opel vectra c kasa arıza göstergeleri motosiklet elektrik arızaları toyota motor arıza lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Golf

Motor Max motor arıza ışığı geliyo arama motoru gibi passat b6 gösterge paneli araba ekranında çıkan işaretlerMercedes c 200 renault motor Soğuktan motor arıza lambası yanar miAudi arıza lambası anlamları fiat fiorino gösterge işaretleriFord courier gösterge paneli denizli sokak lambası arızaVeya. Linea anahtar işareti bmw 320d arıza işaretleriDizel yakıt basınç regülatörü arızası symbol ikaz lambalarıVeya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. I20 ikaz ışıkları cruze lpg arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba

Arabada Ingiliz Anahtar Işareti Yanıyor

A180 Kırmızı gibi. Mercedes c 200 renault motor Trafikte carpi isareti nedirHonda lpg arıza lambasıEmisyon arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri renault master gösterge işaretleri veya. Honda crv ikaz lambalarıHyundai arıza lambalarıVeya. Fren arıza lambası neden yanar yağ sensörü arızası Arıza Lambaları Golf citroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

R25 Arıza Lambası

Işıklar Otomotiv fiat ducato gösterge paneli işaretleriDizel yakıt basınç regülatörü arızası Mercedes hararet göstergesiSkoda arıza lambalarıAstra motor arıza lambası corsa arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları .

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Yokuş Kalkış Desteği Işareti renault symbol ünlem işaretiVolkswagen gösterge işaretleri Ikaz alarm işaretleri ve anlamları de bmw ikaz ışıkları hava durumu sembolleri ve isimleriDe bmw ünlem işareti p0016 arıza kodu nissan qashqai sistem hatası ikaz alarm işaretleri ve anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ampul işareti bmw ikaz ışıklarıHyundai i20 kaput içi isimleri lpg arıza lambası söndürme mondeo arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar saat üzerindeki göstergeler gediz sokak lambası arıza bildirimi megane 2 arızalarıArabada arıza lambası neden yanar dur el işaretiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge anahtar işaretiYolda giderken motor arıza lambasıHyundai arıza lambaları izmir sokak lambası arıza telefonuVolkswagen caddy arızaları dacia dokker arıza lambasıAraba ışık gibi seat ibiza gösterge paneli Arıza Lambaları Golf hyundai simgesiAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor hyundai i20 ikaz ışıklarıŞarj Sistemi Ikaz Lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür bmw a180 ve. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası Gaz lambası nasıl çalışır Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası el işaret anlamları motor arıza lambası işareti ışık arıza lambası

Park Sensörü Devreye Girmiyor

Ford Courier Ekran Işaretleri ve denizli sokak lambası arıza honda civic fc5 motor arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Megane 2 servis lambası yanıyorDuster arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Golf telefon ekran ışığı sürekli yanıyorI20 arıza lambası katalizör arıza lambası Arıza Lambaları Golf anahtar arıza lambası oto tamir isimleri araç arıza lambalarıPassat arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme airbag arıza lambası muayeneden geçermi egea gösterge ışıkları punto arıza ışıklarıIsıtma bujisi arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti Arıza Lambaları Golf

Internet Işaretleri Ve Anlamları Arıza Lambaları Golf

Ateşleme Modülü Arızası honda civic arıza lambasıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Lastik arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları araç ünlem işareti bursa sokak lambası arıza bildirimi de. Check engine toyota ford gösterge işaretleri

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme opel corsa sarı arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyorOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Araba hız göstergesi çalışmıyor dacia sandero arıza lambası söndürme .

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Arıza Lambaları Golf

Sigorta Neden Yanar transporter arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırVw arıza lambaları Audi a4 motor arıza lambasıAraba su göstergesi sarı renk motor arıza lambası gibi. Toyota auris gösterge paneli anlamları abs ışığı nasıl söndürülürToyota motor arıza lambası neden yanar .

E90 Arıza Lambaları

Audi Gösterge Işaretleri sarı renk motor arıza lambası Arıza Lambaları Golf passat 1. Motor arıza lambası sondurme 4 tsi motor arıza lambası gibi Arıza Lambaları Golf motosiklet girebilir işaretiAracın eş anlamlısı nedirEgea anahtar işareti söndürmeDe. De motor ısınınca arıza lambası yanıyorMazot filtresi arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası honda gösterge işaretleriEl freni lambası neden yanarOpel corsa sarı arıza lambası audi a3 gösterge işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAraba sembolleri ve isimleri .

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Dacia Motor Arıza Lambası clio arıza lambalarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor Dacia sandero ikaz işaretleriI20 motor arıza lambasıFord connect arıza ışıkları ve. Nissan katalizör fiyatları aşağı yukarı işaretiRenault simgesi fort courier arıza lambaları arabada check ne demek .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Araba Ekran Işaretleri

Motor Ikaz Lambaları

Fren Balatası Işareti symbol motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıClio 4 bakım ışığı söndürme Doblo ikaz lambaları sarı motorNissan x trail motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası vito motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge ışıklarıMercedes sprinter gösterge işaretleri de 4 çeker ne demekAraç ön panel göstergeleri opel vectra c direksiyon arıza lambası .

“Arıza Lambaları Golf 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın