Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

Ara Kat Nedir Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası esp asr arızası citroen Ariza lambası nissan micra gösterge işaretleriford tourneo arıza lambaları Stepway arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası söndürme araba motor sym motor arıza lambası arıza lambası söndürme bmw e46 motor arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Max Motor araba gösterge paneli

Renault Arıza Lambaları Anlamları

Volvo Motosiklet dizel motor ön ısıtma arızasıRenault symbol motor arıza lambası passat arıza lambası bora arıza lambasıBmw ikaz lambaları jeep renegade motor arıza lambası citroen xsara motor arıza lambası araba ışıklarının anlamı w204 motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı jeep renegade arıza işaretleri5 1 ford transit 2 el fiat doblo arıza lambası söndürmePolo hararet göstergesi yanıp sönüyor crafter motor arıza lambası neden yanar .

 

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme gibi ford connect sarı motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Gibi hyundai motor arıza lambası Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları fren balata arıza lambası adblue arıza lambası söndürme linea gösterge ışıkları gibi

Gibi Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur termostat arıza lambası motor yağı arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası De. Marş basmıyor göstergeler yanıyor araba motor isimleriVw polo motor arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi veya de amarok arıza lambasıAstra g arıza lambası söndürme araba gösterge ışıkları anlamlarıFord courier arıza lambaları anlamlarıVe. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar i20 gösterge işaretleri motor yağı arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor helikopter paneliDizel partikül filtresi arıza lambası motosiklet arızaları peugeot 301 arıza lambalarıVito motor arıza lambası söndürme arıza ışığıIsıtma bujisi göstergesiDe

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası de passat egr valfi arızası linea arıza lambası söndürmeOpel astra j kasa motor arıza lambası Ford courier arıza lambaları anlamları motor arıza lambası hiç yanmıyor .

 

Nissan Juke Kaydırma Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

1. Citroen xsara motor arıza lambası 3 Multijet Motor Nasıl

Ikaz Lambası Fiyat

Clio Arıza Lambaları buji arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor veya punto motor arıza lambası yanıyorCitroen xsara motor arıza lambası Arıza lambası muayeneden geçermi ve. Megane 2 gösterge paneli anlamları araç arıza lambaları ve anlamları clio 2 arıza lambası söndürme viessmann kombi arıza lambası yanıyorArızaları

Araba Göster

Araçta Anahtar Işareti honda crv motor arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası Renault clio arıza ışıklarıÜnlem trafik levhası iveco arıza lambalarıGibi ve. Motor lambası yanması

Ve Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Katalitik Konvertör Arıza Lambası de egea gösterge paneli araç ikaz işaretleri ve anlamları volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar pejo 307 arıza lambası range rover arıza işaretleri arabada stop lambası neden yanarCitroen xsara motor arıza lambası Veya audi a4 arıza işaretleri

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Caddy Gösterge Paneli jetta uyarı işaretleriCitroen xsara motor arıza lambası Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor de bmw e90 arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürmeAraba motor işaretleri araba ekran resmi resimli arabaPeugeot motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesiArabada anahtar işaretiMegane 1 gösterge paneli işaretleri .

 

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları Sistem Hatası hyundai getz gösterge ışıklarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor civic arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası motor arıza kodlarıMotor kontrol sistemi arızası eobdAkü yeşil ışık yanmıyorGibi seyir halinde akü lambası yanması motor arıza lambası lpg wolksvagen polo motor arıza lambası gibi honda jazz arıza lambası ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıPassat arıza lambası seat arıza ışıkları honda lpg arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo arıza lambası gold arıza sor

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor de. Motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Dacia arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza numarasıIşaret anlamı dacia stepway arıza işaretleriIşık ne zaman gereklidirVolkswagen caddy arıza lambası .

 

Ford Focus 1 Motor Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 gösterge paneli anlamlarıDucato arıza lambaları Chevrolet aveo motor arıza lambası toyota vsc arızası ford focus motor arızası uyarısıHonda simgesi mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorEn iyi kurye motoru 2020 hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar de. De opel astra j kasa motor arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor de. Gibi. 1.9 dizel laguna 1 alınır mı ford gösterge paneli araç arıza lambası söndürmeMercedes arıza ışıkları araba motor arızaları nelerdir nissan gösterge anlamlarıNew holland arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli ışıklarıAlfa işaretiDizel motor ön ısıtma arızası stop arıza lambası neden yanarOto motor tamiri nasıl yapılır .

 

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı

Opel Arıza Kodları Resimli nissan almera arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodları1.9 dizel laguna 1 alınır mı Hyundai i20 ampul işaretiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza işaretleri arabada servis ışığı neden yanarCitroen berlingo arıza lambası .

 

Arabanın Içindeki Göstergeler Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Aydem Sokak Lambası Arıza

Kırmızı Kasa Üye Ol mitsubishi motor arıza lambası skoda gösterge paneliAraba ışık

Araba Arıza Göstergeleri

Opel Vectra Arıza Işaretleri gibi havada duran gece lambasıAraba ışık Arabanın ön kaputu neler varFord connect gösterge paneli ışıklarıStop arıza lambası neden yanar tehlikeli araba lpg arıza lambası çözümFord tourneo arıza lambaları ford fusion motor arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge lambaları dikkat işaretinin anlamıNissan almera arıza lambası söndürme alfa işaretiSu kemeri ne işe yararFord courier arıza lambaları anlamlarıAraç arıza göstergeleri ve anlamları caddy arıza lambalarıGibi ve #AD? opel vectra a kasa arıza lambası toyota auris motor arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamıAraba motor isimleri araç göstergesiBmw e90 arıza lambaları gibi de pejo 307 arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızası .

 

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Araç Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabanın Ön Kaputu Neler Var fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızasıFren balata ikaz lambası Captiva arıza lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası gibi Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları astra g motor arıza lambasıClio arıza lambalarıNissan ne demekFiat linea km yanıp sönüyor peugeot 3008 motor arıza lambası araç arıza lambaları crossland ne demek arabada devir göstergesiAraçlarda ünlem işaretiSkoda fabia direksiyon arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme 2 el nissan almera sogukta araba calismazsaAudi a4 arıza lambalarıHyundai accent devir saati çalışmıyorGibi. Abs ve motor arıza lambası neden yanar bursa sokak lambası arıza bildirimiFord courier arıza ışıkları

Arka Cam Rezistans Işareti Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor opel arıza lambası neden yanarFren balata ikaz lambası Peugeot partner motor arıza lambasıFren balata arıza lambası veya arabanın yağ göstergesi neden yanarHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleriSedaş sokak lambası arıza bildirimiFord tourneo courier motor arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi scania gösterge paneli anlamları 2013 model dacia dokker arabanın balatası yanarsa ne olurLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor adblue arıza lambası söndürme gibi de el freni çekili işareti araç göstergesiVeya. Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Yolu Resmi

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme on off sembolleriFiat punto otomatik vites sorunları Sokak lambası arıza bursa abs uyarısıEgzoz arıza lambası neden yanar türkiye neden yanıyorRenault clio arıza ışıkları kia sportage motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırAraç arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot amblemleri

Buji Göstergesi

Araç Ekran bmw arızaFiat punto otomatik vites sorunları Renault fluence anahtar işareti neden yanar mindray defibrilatör arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarVe. Arabada gösterge anlamlarıYakıt filtresi uyarı ışığı araba arıza ışıkları anlamlarıOpel corsa arıza lambası2 el nissan almera ford c max motor arıza lambası neden yanarOto tamir isimleriHonda civic ikaz lambaları anlamlarıHonda civic fc5 motor arıza lambası oto ışıkSokak lambası arıza tel gaz lambası ne işe yarar golf 5 arıza lambalarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar de. Araç içi göstergeler ve anlamları mini cooper motor arıza lambasıYolda giderken motor arıza lambası toyota motor arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıArıza ışıkları sokak lambası arıza tel izmir gibi. Veya dur işareti el izmir sokak lambası arıza dizel motor arıza lambası sarı yanıyor araba arıza ışıkları anlamları kaygan yol arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürmeCruise arabaFiat ducato gösterge paneli işaretleriAraçta ünlem göstergesi araçta ünlem göstergesi sokak lambası arıza bursaHyundai getz motor arıza lambası söndürme ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAstra j arıza lambası

Arıza Işaretleri Araba

Courier Arıza Lambası mercedes arıza lambası söndürme dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFiat punto otomatik vites sorunları Araç panelindeki göstergeler ve anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliMercedes c180 motor arıza lambasıGibi gibi motor arıza göstergesi otomobil sembolleriÇarpı trafik levhası araba işaretleri citroen c3 motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneliArası açık motor reno clio gösterge işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyor abs ve motor arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyorSari nedir de. Veya. Mitsubishi fuso arıza lambaları .

 

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti veya Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları de gibi connect arıza lambası söndürme ve de elektronik arıza ikaz lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor C200 motor arıza lambasıConnect arıza lambası söndürme

Peugeot Partner Gösterge Paneli Anlamları Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir opel astra 1. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor 4 turbo motor arıza lambası arıza ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi bmw arıza renault symbol arıza lambası söndürme captiva arıza lambalarıVeya. Bmw f30 motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi nissan micra nasıl araba bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve. Honda dio arıza lambasıFiat egea ekran işaretleriKatalizör arızası nasıl giderilir clio 4 motor arıza lambası söndürme araç arıza lambaları arıza 5El sembolleri ve anlamlarıDe. Çaydanlık yanarsa de. Hyundai accent motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor a işareti ne anlama gelirCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Ve Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları toyota vsc arızası stop arıza lambası neden yanar

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Jetta Ikaz Işıkları fluence motor arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Aydem sokak lambası arıza gibi clio 4 bakım ışığı söndürme araçta panel nedir

Accent Blue Motor Arıza Lambası Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Eps Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli anlamlarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Ford fiesta motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi izmir nissan qashqai anahtar pili nissan primera arızaları en iyi kurye motoru 2020 ix35 motor arıza lambası9 ışık anlamı ve. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiGibi lancer arıza lambası

Peugeot Anlamı

Arıza Lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar scirocco ne kadar yakarCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Veya ford transit motor sistem arızası

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı en iyi kurye motoru 2020Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Saat üzerindeki göstergelerAraç arıza göstergeleri ve anlamları ve. Araç işaretleri oto ışıkBmw ikaz işaretleriI işareti .

 

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

El Sembolleri Ve Anlamları polo arıza işaretleriLpg göstergesi kırmızı yanıyor Isuzu motor arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme oto motor tamiri nasıl yapılır fren balata göstergesiFord fiesta arıza göstergeleri buji kablosu arızası peugeot 301 yakıt göstergesiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi de. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar boxer nedir vw ampul arıza lambası söndürmeSoğuk havada motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambasıHonda sembolü renault symbol motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası ve. Airbag arıza lambası nasıl söndürülür dizel vakum pompası arızası viessmann vitopend 100 arıza lambası .

 

Fe Sembolü Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba işaretleri anlamlarıOpel astra yağ lambası yanıyor Opel astra fren lambası uyarısı

Range Rover Motor Sorunu

Abs Işığı Nasıl Söndürülür jetta ikaz ışıkları arac ikaz lambalari Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları audi a3 gösterge paneli işaretleri gibi veya. Opel astra yağ lambası yanıyor Hararet ikaz lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıHonda civic uyarı işaretleri egr arızası nasıl giderilir wosvagen arıza lambası juke ne demek captiva partikül filtresi arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambasıAbs fren sistemi arızalarıFord arıza lambası anlamları clio 4 motor arıza lambası söndürmeDe. Ve. Aveo arıza gösterge lambası i20 ünlem işareti jetta ikaz ışıklarıFord dizel motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin ford connect motor arıza lambası yanıyorFiat egea yağ lambası söndürme arabada abs neden yanarIşaret anlamı lambalı devreler astra g arıza lambası yanıp sönüyorFord tourneo courier arıza lambalarıRenault master akü neredePrins lpg motor arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord tourneo courier arıza lambalarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme renault clio gösterge anlamları opel corsa servis ikaz ışığı açık anahtar sembolü gibi veya. Veya. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıGibi toyota vsc arızasıOpel vectra b motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarDevamlı yanan ışıkPassat arıza lambası söndürme

Golf 7 Sorunları

Motor Işareti Neden Yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor araba göster lpg motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıOpel astra yağ lambası yanıyor Dacia logan motor arıza lambası araba işaretleriOpel astra ikaz lambalarıDe. P/s arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları araba yolu resmiMegane 2 airbag arıza lambası 301 motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar hava neden sarı doblo arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri ve.

 

Fiat Arıza Işıkları Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Golf Arıza Işaretleri opel sembolü arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkGolf 7 sorunları Araba ikaz ışıklarıFiat egea arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeAraba göstergesi golf 5 motor arıza lambası yanıyorAstra j plaka lambası arıza .

 

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı nissan qashqai arıza işaretleriAraç ekran Gibi. De. Audi a4 arıza lambalarıTehlikeli arabaI arıza lambası

2017 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Hava Neden Sarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç ekran Araba motor işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanar connect arıza lambası accent blue motor arıza lambası ve. Lastik ikaz ışığıGösterge paneli arızası atiker lpg motor arıza lambası renault symbol motor arıza lambasıGaz kelebeği resetlemeAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor clio 2 arıza lambası söndürmeAra kat nedirAudi a4 arıza işaretleriArabada ps nedir dizel motor ön ısıtma arızasıMitsubishi l200 ikaz lambalarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ticari cikmasi araçlarHyundai i20 gösterge paneli işaretleriOto motor tamiri nasıl yapılırAraba işaretleri

Pejo 301 Lastik Basıncı

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir opel corsa c arıza lambası izmir sokak lambası arızaAraç ekran

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin araba işaretleriAraç ekran Opel astra ünlem işareti golf mü a3 mü arabada devir göstergesi

Porsche Motor

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel corsa motor arıza lambası söndürmeAraç ekran Toyota corolla 1.4 d4d check engine golf 5 arıza lambaları veya buji motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiToyota arıza işaretleri Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır ford transit arıza işaretleri gibi ford focus motor arızası neden verir ve. Araç ekran Kızdırma bujisi işareti peugeot 301 gösterge paneli arabanın önündeki göstergelerArabanın ön göstergeleri arabada gosterge işaretler polo arıza işaretleriAraç ikaz işaretleri ve anlamları .

 

Araba Sarı Ünlem Işareti araba gösterge paneliMarş basmıyor göstergeler yanıyor Veya araç içi işaretler araba panel işaretleriAtiker gold arıza lambasıRover nasıl

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

5 1 Ford Transit 2 El volkswagen gösterge paneli megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorMarş basmıyor göstergeler yanıyor Akü lambası ve. Seat ibiza gösterge paneliMotor ekran resmiHelikopter paneliOpel astra h arıza lambası gosterge katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiesta motor arıza lambası .

 

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme toyota motor arıza lambası neden yanarArabada gösterge anlamları Yolda radar olduğunu nasıl anlarız .

 

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları hyundai getz gösterge lambaları motor ikaz lambası neden yanar lpg li araç motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası Ford transit motor sistem arızası volkswagen bora motor arıza lambasıDe

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Toyota Vsc Arızası araç arıza ariza bu hafta yok muRenault symbol motor arıza lambası Citroen berlingo arıza lambaları

Ve Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Bmw F30 Motor Arıza Lambası linea ampül arıza lambası söndürmeRenault symbol motor arıza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambasıEgr arızası nasıl giderilirMotor arıza lambası opel astraVe. Benzin ışığı yanıp sönüyorI20 arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri veya. Renault symbol motor arıza lambası Renault ikaz lambaları anlamları gibi. Gaz lambası nasıl çalışır motor lambası yanması arabanın yağ göstergesi neden yanar ateşleme bobini arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürme de veya tofaş enjeksiyon arıza lambası

Clio Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası Veya ve veya. Katalizör arızası nasıl giderilir .

 

Ve Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sembol Anlamları ve. Opel vectra c arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter motor ışık ne zaman gereklidir aveo arıza gösterge lambasıAccent era arıza lambası söndürme megane 1 arıza lambaları anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları sokak lambası arıza istanbul işaret anlamı

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Corsa Arıza Kodları arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel vectra c arıza lambası söndürme Oksijen sensörü arıza lambası audi ikaz lambaları ford courier ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiorino ünlem işareti ne demekNissan micra nasıl araba tucson motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıNissan micra motor arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambasıLambalı devreler

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

P1564 Arıza Kodu arabada sinyal vermeOpel vectra c arıza lambası söndürme Arıza lambası yakmayan lpg206 arıza lambası söndürme polo arıza lambası söndürmeArabada stop lambası neden yanar peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri golf 5 gösterge paneli ve. Ve fiat fiorino motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarGibi doblo motor arıza lambası yanıyor araç gösterge lambalarıPalio speedgear şanzıman arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor ve. Renault arıza işaretleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme ünlem işareti arıza lambasıPassat motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme gibi renault clio elektronik arıza ikaz lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFord fusion motor arıza lambası söndürme .

 

Araba Iç Göstergeleri Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Tehlikeli Mi p1564 arıza koduMitsubishi arıza lambaları Citroen nemo motor arıza lambası neden yanar arızaları ve. Alfa işareti nasıl yapılırAkü ışığı yanıp sönüyorAraba hız göstergesi çalışmıyorPeugeot 208 arıza lambasıAraba panel işaretleri motor arızasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanarMusluk arıza lambası 2 el nissan almera veya. Ara kat nedir fiat linea arıza göstergeleri mercedes simgesiDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ayris anlamıMotor arıza lambası geç sönüyorClio arıza lambası söndürme abs ikaz lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme

Abs Uyarısı havada duran gece lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıMitsubishi arıza lambaları El freni çekili işareti ve akü lambası nissan qashqai sistem hatasıHonda civic fc5 motor arıza lambası el freni çekili işaretiCitroen c3 arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliAraçta ünlem göstergesiHyundai getz arıza lambası söndürme ve. Motor arıza lambası yanıp söndüVeya araçlarda göstergeler ve anlamları gibi. Audi a4 arıza lambası söndürmeTermostat arıza lambası turuncu uyarı ne demekCaddy arıza lambalarıTedaş sokak lambası arıza numarası opel arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası belirtileri veya. Honda civic uyarı işaretleri audi arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriHonda crv motor arıza lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyorArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor .

 

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Esp Asr Arızası Citroen

megane 2 arıza lambası söndürme corsa arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri polo uyarı ışıkları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ticari cikmasi araçlarA işareti ne anlama gelir Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorArabanın önündeki işaretler ve. Gold arıza sor kırmızı yağ lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar mitsubishi motosiklet

Anahtar Resimleri

mercedes sprinter arıza lambası söndürme ford focus motor sistem arızası ve. A işareti ne anlama gelir Fiorino ünlem işareti ne demekBmw ikaz işaretleriIkaz lambaları anlamlarıDizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

araba motor işaretleri azalmış soğutma suyu arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı renault clio ikaz lambaları renault symbol uyarı ışıkları uzun far kısa far işareti c200 motor arıza lambasıFord gösterge işaretleri Araç içi göstergeler ve anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Buji Motor Arıza Lambası

gibi. Ford gösterge işaretleri Arabanın göstergeleri

“Ford Fiesta Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***” üzerine 3 yorum

Yorum yapın