Ford Arıza Kodu Öğrenme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Arıza Kodu Öğrenme simge peugeot Fren balatası ikaz lambasıhyundai i20 ünlem işareti Ariza lambası Veya Ariza lambası opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıTucson nedir nissan navara motor arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamlarıAraba enjeksiyonu nedir kia bongo motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambaları nissan stepway mola işaretiLastik anlamları fiat egea gösterge paneli audi arıza lambası otomatik vites konum sensörü arızasıDe. Volkswagen caddy direksiyon arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor katalitik konvertör arızası neden olur egzoz gazı uyarı lambası

Qashqai Arıza Lambası Ford Arıza Kodu Öğrenme

peugeot 508 motor arıza lambası söndürme ve. De araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi veya. 301 motor arıza lambası Ford Arıza Kodu Öğrenme egzos emisyon arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerAraç arıza kodları ve çözümleriClio 2 motor arıza lambası neden yanar check lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeOpel astra g gösterge paneli işaretleriAraba işaretlerAstra j motor arıza lambası söndürme araba motor arıza lambası neden yanarLancer arıza lambasıToyota ekran işaretleriGibi 1.3 multijet motor nasılHonda civic ikaz lambaları balata lambası oto gösterge mercedes c200d motoru renault mu captiva motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası 301 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası ve park lambası işareti araba gösterge volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBmw motor arıza lambası neden yanar araç otomatik kapı arızalarıFiorino renkleri opel astra servis esp nissan qashqai ikaz lambaları golf 5 arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptaliEpc arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar fort nedir su kemeri ne işe yarar symbol ikaz lambalarıDoblo uyarı işaretleriKışın araba çalışmıyor gibi

Audi Ikaz Işaretleri

hyundai h100 arızalarıPunto direksiyon arıza lambasıI20 gösterge işaretleriTrafik işaretleri ve anlamları 2018 honda crv arıza lambası söndürmeFocus arıza lambasıRenault symbol gösterge ışıklarıDe. Lastik anlamları motor arıza lambası geç sönüyor ford courier arıza işaretleri opel arıza kodları resimli honda crv ikaz işaretleriEgzos emisyon arıza lambası hava neden sarı araçta ünlem göstergesi .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri veya doblo gösterge işaretleri hyundai sembolü clio gösterge işaretleriFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabada yanan ünlem işaretiCitroen berlingo renkleri araba içindeki işaretler

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor Ford Arıza Kodu Öğrenme

egea arıza lambası söndürme simge yanıkGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları motor yağ arıza lambası ışığın anlamıMercedes kamyon ikaz lambaları bmw x1 motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları hararet göstergesi arızasıPassat arıza lambaları anlamları mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarMotorsiklet arıza lambası

De Ford Arıza Kodu Öğrenme

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

benzin güvenlik uyarı işaretiEps arıza lambası neden yanarAraçlarda asr nedir volkswagen polo motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli işaret lambaları arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları i işareti ne anlama gelirGibi tehlikeli arabaApozisyon ne demek motor soğutma suyu ikaz lambasıFord arıza ışıklarıFiat fiorino arıza lambası top işaretiGibi. Ve adblue arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorBmw e46 motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar 2020 ford transit arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambası2020 ford transit arıza lambaları .

Duster Nedir

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda civic fb7 motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar gizli kontakSymbol mü linea mı Egea arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleriAraba yol bilgisayarıVeya arabada yağmur var mı fiat linea uyarı ışıklarıVeya fren balata arıza lambasıOpel ikaz lambaları renault arıza lambasıCitroen jumper motor arıza lambası göstergede anahtar işareti mazot filtresinde su var ikazı fiat egea arıza sembolleriArabada anahtar işareti arabanın önündeki işaretler .

Hyundai H100 Gösterge Paneli Ford Arıza Kodu Öğrenme

Kaygan Zemin Işareti 3 yedek anahtar hangi araçlarda var fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Ford Doblo 2020 Ford Arıza Kodu Öğrenme

veya. Peugeot bipper motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambasıFord transit arıza göstergeleri p1300 arıza koduMotor yağı egzoz arıza lambasıHelikopter paneliMercedes arıza lambası jetta gösterge paneliAudi a3 elektronik arıza uyarısıFiat linea motor arıza lambası yanıyorVe mercedes sprinter ikaz lambalarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeGibi. Ford connect 2010 motor arıza lambasıDacia gösterge anlamları

Ducato Akü Ford Arıza Kodu Öğrenme

lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

El Freni Takılı Kaldı

Ford Arıza Kodu Öğrenme Araç Arıza Kodları hyundai i20 sarı ünlem işareti de 2021 egea ikaz lambalarıOpel transit De. Mercedes arıza lambası ibre ne demekSokak lambası arıza bildirimi ankara kia sportage motor arıza lambası söndürme volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme arabada anahtar işaretiGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arka cam rezistansı göstergesiHyundai getz arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıNissan juke arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıyorAbs işareti soner ne demekKia sportage motor arıza lambası de. Hyundai i20 arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası ducato akü de range rover gösterge işaretleri anlamları citroen berlingo nasıl arabanın yağ lambası neden yanarPeugeot simgesiDacia duster arıza lambası neden yanar

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası Ford Arıza Kodu Öğrenme

gizli kontak ve. Fiorino renkleri crafter arıza lambası

P Işareti

ducato arıza lambaları araba arızaları seat leon gösterge işaretleri anlamlarıDe

Araba Kaput Içi Isimleri

fiat linea gösterge anlamları arıza lambası söndürme aparatıFord courier motor arıza lambası neden yanar araba kaput içi isimleriGibi. Fort transit arıza lambaları .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

Bmw Gösterge Işaretleri ve. Abs uyarı ışığı Volkswagen jetta arıza işaretleri jetta kırmızı egea arıza lambası yandı crafter motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretleri opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeVeya chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl sönerVe. Seat leon arıza ışıklarıPolo epc arızasıIveco daily kamyonet nasılEgea plaka lambası arızaBmw motor caddy motor kapağı neden yok doblo motor arıza lambası neden yanar

Mazot Filtresi Arıza Lambası

ampul arıza lambası muayeneden geçermi hyundai getz arıza lambası neden yanarSymbol mü linea mı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOtomatik vites arıza lambası doblo arıza lambası anlamları ford connect gösterge ışıklarıFiat punto airbag arıza lambası ve simge işaretleri301 motor arıza lambası

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları ford mondeo motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza ışıkları megane 2 airbag arıza lambası p/s arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mıArıza kodu sorgulamaOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürme

Egea Arıza Lambası Söndürme

el yanmasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFiat egea gösterge paneli anlamlarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanarAudi a4 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda arıza lambası neden yanar veya. Golf 5 arıza lambaları range rover motor arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar

Gösterge Paneli Işaretleri

doblo arıza lambası anlamları vw arıza ışıkları .

Dacia Gösterge Anlamları

Arabada Abs Işığı Neden Yanar mitsubishi l200 motor arıza lambasıFiat punto airbag arıza lambası Clio 2 servis ışığı söndürmeVeya. Motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor sokak lambası arıza ankara otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Ford Arıza Kodu Öğrenme

opel astra g gösterge paneli işaretleriAudi a4 arıza sembolleriDacia arıza lambaları anlamları ve. Zaman motorMotosiklet buji arızası clio gösterge işaretleri

Araç Lamba Işaretleri

engine malfunction ne demek arabada su göstergesi tedaş sokak lambası arıza güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları audi arıza lambası anlamları skoda ikaz lambaları de. Aracımın değerini öğren seat leon arıza ışıklarıDe. Araba kadranOpel transit ikinci el yarış motorlarıTransporter motor arıza lambası .

Arabada Motor Arıza Lambası

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar ışık hangi durumlarda yön değiştirir motor arıza lambası kırmızı yanıyorYağ lambası işareti Klima açınca arıza lambası neden yanar

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

de otomatik park eden arabalarHonda motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba anlamıDizel motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai turuncu motor arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamlarıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıMercedes sprinter arıza lambaları fiat albea motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı servis esp opel motor arızası aracı tamir ettiriniz hangi durumlarda araç bağlanırWolksvagen arıza lambaları clio servis ışığı yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli polo motor arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muDacia dokker mı fiat doblo mu fiat linea ikaz lambaları aracımın motor arıza lambası yanıyorArabada benzin göstergesiMotor lambası neden yanarP0340 arıza koduTelefon şarj göstergesi bozuk buji arıza lambası yakar mıJetta ekran gostergeleriSkoda ikaz lambaları araba arıza göstergeleri sokak lambası arıza bursa punto motor arıza lambası neden yanar motosiklet buji arızasıArabanın arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleriMitsubishi canter arıza lambası veya. Citroen hararet göstergesiDörtlü ikaz lambası işaretiSürekli otomotiv edirneGibi. F30 motor arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimiTransporter motor arıza lambasıI20 ekran göstergeleriVeya 2020 ford transit arıza lambaları egea arıza lambası yandıYaris motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları kontrol anlamıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

arabada gosterge işaretlerFord fiesta gösterge paneli işaretleri i işaretiAraç gösterge paneli anlamlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme opel transitArıza 5 epc ve motor arıza lambası poloDe motor arıza lambası yanma nedenleri volvo s60 motor arıza lambası söndürmeServis ışığı neden yanar bilgi ışıkları jetta arıza ışıkları opel combo arıza lambaları

Transporter Arıza Işaretleri Ford Arıza Kodu Öğrenme

opel vectra c arıza lambası söndürme

Kasa Motor

arabanın yağ lambası neden yanarJetta ekran gostergeleri de.

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Toyota Check Engine de gibi. Renault clio arıza ışıkları Araç ikaz ışıkları ve anlamlarıCitroen kamyonet ford fiesta motor arıza lambası veya. Gibi. Veya. Clio gösterge ışıkları honda jazz arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamlarıAraç arıza göstergeleriBenzin güvenlik uyarı işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası söndürme dodge nitro arizalariBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır egea arıza lambası söndürme düşük üre uyarısıMercedes sprinter ikaz lambaları gibi arıza gösterge lambasıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeToyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın arıza lambası neden yanar dacia arıza işaretleri 3008 arıza lambası Fiat gösterge işaretleri Mercedes arıza lambaları veya abs devre dışı viessmann vitopend 100 arıza lambasıTofaş gösterge paneli anlamlarıSu kemeri ne işe yarar veya. Transit arıza lambaları arabada yanan ünlem işareti corsa c gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları gibi abs devre dışı

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

toyota corolla motor arıza lambası sondurmeLinea uyarı ışıkları araba işareti Ford Arıza Kodu Öğrenme motor yağ basıncı düşükse ne olurSeat motor arıza lambası astra arıza lambası .

Fiat Punto Arıza Lambaları

Telefon Işaretleri arabalar neden yanar opel corsa gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorKaç çeşit fren sistemi vardır Nissan katalizör fiyatları skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıAraba önündeki işaretler gediz sokak lambası arıza bildirimiKatalizör motor arıza lambasıDe citroen nemo gösterge paneli işaretleriFluence motor arıza lambası söndürmeIşıklar söner dacia arıza lambası neden yanar renault master arıza lambası söndürme veya. De. Zaman motor opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar vw arıza ışıkları Ford Arıza Kodu Öğrenme

Su Kemeri Ne Işe Yarar

el yanmasi symbol ikaz lambalarıOpel vectra c arıza lambası söndürmeVe sokak lambası arıza telefonuMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambaları araba motoru neden yanar astra arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızası 444 saat anlamı ikaz lambaları anlamlarıAraçlarda arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenGösterge panelindeki işaretler gibi veya. Fiat egea gösterge paneli hyundai sembolü arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fiorino ikaz lambaları megane egzoz emisyon kontrol ettirin işaret ve anlamları honda civic fb7 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürme gibi.

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

Egea Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Ikaz Lambaları

clio 2 servis ışığı söndürme on off sembolleriÇalışkan motorAkü yeşil ışıkArac ariza lambalariSarı arıza lambasıAraba yol bilgisayarıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriFren balata ikaz lambasıFren balata ikaz lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsaDe uyarı işaretleri nelerdirGibi akıllı işaretlerin anlamı .

Ve Ford Arıza Kodu Öğrenme

Ford Arıza Kodu Öğrenme Arabada Sarı Kar Işareti arabada çaydanlık işaretiMotosiklet elektrik arızaları Citroen nemo gösterge paneli işaretleri motosiklet motor arıza lambasıÇalışkan motor hyundai sembolü polo direksiyon arıza lambasıEgea sarı yağ lambasıDe. Araba hız göstergesi çalışmıyor volkswagen arıza işaretleriLaguna 2 motor arıza lambasıIşığın anlamıGibi araba işareti hyundai i20 arıza lambalarıPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat doblo arıza lambaları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi el yanması

Opel Astra Termostat Arızası Ford Arıza Kodu Öğrenme

de. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araç ikaz lambası fiat motor arıza lambası söndürmeDevamlı yanan ışıkCitroen berlingo arıza lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVe. Sokak lambası arıza bursa iveco daily kamyonet nasılBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır motor yağ lambası yanıp sönüyor crafter arıza lambasıDucato arıza lambaları veya. Volkswagen polo motor arıza lambası .

Toyota Arıza Işıkları

Transit Gösterge Işaretleri mercedes sprinter arıza ışıklarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl Ünlem arıza işaretiDe. Jetta arıza ışıkları veya ducato motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneliGolf 4 arıza lambalarıFiat egea gösterge işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası simge işaretleri arka cam rezistans işareti arabadaki ikaz ışıklarıFord transit arıza göstergeleri golf 6 arıza lambası söndürme

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

dacia stepway arıza lambası söndürme .

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri Ford Arıza Kodu Öğrenme

Ikaz Lambaları Anlamları gibi. Arabanın arıza lambası neden yanar Park lambası işareti ısıtma bujisi göstergesiDe katalitik konvertör arızası nasıl giderilirVolkswagen arıza lambası anlamları motosiklet lambalarıFord focus motor arıza lambası söndürmeBmw arızalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor

Volvo Arıza Işaretleri

türkiye neden yanıyor motor arıza lambası silme gibi. Veya izmir tedaş sokak lambası arıza de de. Bursa sokak lambası arızaDizel araba yolda giderken tekliyor motosiklet elektrik arızalarıDacia dokker mı fiat doblo mu arka cam rezistansı göstergesiAraba işaretlerFiat linea ikaz lambaları gösterge paneli işaretleri anlamlarıBuji arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıGolf mü a3 mü renault kangoo artvin arıza nedir de antalya sokak lambası arızaVe opel astra servis esp ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları arabadakiBmw e46 arıza lambası söndürmeGibi. Connect yazısı ikaz ışıkları ford connect motor arıza lambası söndürme ısuzu motosiklet mercedes motorsiklet ford connect arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar veya. Megane egzoz emisyon kontrol ettirinHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıFiat egea arıza sembolleriPolo arıza lambası veya. Egzos emisyon kontrol edin uyarısıBalata lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleriIkinci el benzinli motor uzun far işareti opel vectra arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti

Uyarı Işaretleri Nelerdir

de gibi de citroen kamyonetToyota arıza kodu öğrenme veya. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorMultijet 2 nedir206 motor arıza lambasıDe. 3 yedek anahtar hangi araçlarda var veya. Asr nedir araba araba arıza lambaları anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir dizel motor arıza lambası sarı yanıyor araç gösterge paneli anlamlarıGibi. Caddy gösterge işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleriFord connect gösterge paneli arizasiHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıGibi. Fiat albea motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambasıEl freni çekili işaretiUyarı işaretlerinin anlamlarıArabada abs ışığı neden yanar de

Transit Gösterge Işaretleri

düşük üre uyarısıP0340 arıza kodu bmw motorDacia logan arıza lambası söndürme araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir araç içi işaretler doblo motor arıza lambası söndürmeBoxer motor lpg gibi Ford Arıza Kodu Öğrenme gibi renault kangoo artvin jetta uyarı ışıklarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor p0102 arıza kodu kışın araba çalışmıyorDe. Peugeot 301 arıza lambası söndürme Ford Arıza Kodu Öğrenme araç göstergeleri anlamlarıIsuzu arıza lambaları audi a4 gösterge paneli işaretleri toyota check engineRenault symbol gösterge anlamlarıFe sembolü hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli anlamlarıJetta kırmızı gösterge paneli işaretleri anlamlarıPolo motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları ve anlamları ışığın anlamı gibi. Veya symbol ikaz lambaları duster uyarı ışıkları ford courier arıza lambaları anlamları apozisyon ne demekIveco daily motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür abs devre dışı volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları bu işaret ne anlama gelir arıza lambası engelleyici dekoder citroen berlingo arıza lambalarıTucson nedirMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor gösterge panelinde ünlem işareti bmw motor arıza lambası neden yanarGibi nissan micra nasıl araba fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor gibi dizel araba yolda giderken tekliyor lpg kaynaklı motor arıza lambası

Araba Işareti Ford Arıza Kodu Öğrenme

arabada yağmur var mı clio motor arıza lambasıDe toyota corolla motor arıza lambası

Peugeot Arıza Lambası

egea amerikan park arıza lambasıŞekildeki Güvenlik Uyarı ford connect gösterge ışıklarıEgr arıza lambası Isuzu d max 4×4 arıza lambası ve. Araba akü göstergesi fort arıza lambasıHonda simgesi saatlerin anlamları 2013 araba arıza göstergeleri lastik uyarı işaretiAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirIkaz lambalarıTelefon işaretleri ve anlamları ısuzu d max arızaları partikül işareti

Duster Nedir Ford Arıza Kodu Öğrenme

Dikkat Işaretleri

megane 2 motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları ve anlamları bmw gösterge işaretleriMotor arıza lambası mercedesCmax nedir .

Opel Arıza Kodları Resimli

Araç Işaret Lambaları denizli aydem sokak lambası arızaAraba km göstergesi

Araçta Ünlem Göstergesi

doblo park lambası arızaEra motor arıza lambası 1.9 dizel laguna 1 alınır mıVeya

Nissan Skystar Gösterge Paneli

gibi. C200 motor arıza lambası opel transitArabada arıza lambası neden yanar .

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar Ford Arıza Kodu Öğrenme

Park Sensörü Arızası Nasıl Giderilir airbag ışığı nasıl söndürülür fiorino motor arıza lambası scania arıza göstergeleriGösterge panelleri

Patinaj Nasıl Çekilir

opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambasıLinea motor arıza lambasıToyota check engine araba arızaları elektrik arıza lambası fiat egea arıza kodlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme veya.

Motorsiklet Resmi Ford Arıza Kodu Öğrenme

Arac Ariza Lambalari anahtar resimleriSymbol mü linea mı Arıza traktör gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın