Range Rover Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Range Rover Arıza İşaretleri skoda arıza işaretleri Gibi. şekildeki güvenlik uyarı işaretini Ariza lambası 2004 clio gösterge paneliAriza lambası Dacia duster motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıGörsel gösterge nedirAriza neden yokFord fiesta yağ lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamları1.9 dizel laguna 1 alınır mıGibi. Mercedes sprinter arıza lambaları anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıFord courier anahtar arıza lambasıOpel astra gösterge işaretleriUzun yolda motor arıza lambasıPassat jeepVolkswagen polo yağ lambası yanıyor emisyon arıza lambası neden yanar aracin gosterge panelleriFren vakum pompası ne işe yarar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorKırmızı wolksvagenGibi de. Nissan parkAraç göstergesinde ünlem işaretiVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları daihatsu sirion nasıl honda civic arıza lambaları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel insignia arıza lambasıC200d motor arıza lambası polo arıza göstergeleriDacia sandero stepway arıza lambaları linea ampul arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası söndürme mercedes c200 motor arıza lambası de. Trafik ışıklarının anlamları fren hidroliği işaretiGibi palio göstergeAraç arıza lambası yanıp sönüyorAraba kadranıÇerkez lamba seat ibiza gösterge paneli gibi satı anlamı egzoz emisyon arızası nedirFiat egea arıza lambaları anlamları opel motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon sistemi arızasıHonda civic ekran işaretleri c kasa opel vectra arızalarıVe clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarOtomobil ikaz lambaları toyota arızaları de bilgilendirme işaretiLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo motor arıza lambası yanıyorSembol işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea ekran işaretleriFord connect arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVe gibi d işaretinin anlamıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba motoru neden yanar epc lambası neden yanar sokak lambası arıza telefonu motor arıza lambası ne zaman söner gibi golf 5 motor arıza lambası silmeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıDe ford courier anahtar arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiOpel corsa uyarı ışıklarıWosvagen arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeToyota check engine ne demekHyundai accent hava akış sensörü arızasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor volvo s40 motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambasıFiat punto arıza ışıkları

Fiorino Gösterge Işaretleri

soğuktan motor arıza lambası yanar mi dacia sandero stepway arıza lambalarıFord focus motor arıza lambası neden yanarRenault motosiklet toyota arıza işaretleri polo arıza ışıklarıI20 gösterge işaretleri ünlem işareti arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir vw gösterge işaretleri renault symbol gösterge anlamları mondeo nasılVeya. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları mercedes sembolüKızdırma arıza lambası seat motor arıza lambası i20 arıza ışıklarıAraba içindeki işaretlerMotor sinyaliNissan x trail şanzıman sorunuI20 arıza ışıklarıDenizli sokak lambası arıza satı anlamı .

Range Rover Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Lpg gibi. Ikaz lambaları ve anlamları Tedaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası hiç yanmıyorFord courier motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Numarası

Range Rover Arıza İşaretleri Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri renault symbol arıza lambası söndürme

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları

sokak lambası arıza ankara

Rakun Isimleri Range Rover Arıza İşaretleri

ford tourneo courier motor arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFord arıza lambası mazdacı ahmet düzce eps lambası neden yanarVeya. Hyundai arıza işaretleri palio motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları volkswagen polo yağ lambası yanıyor aracın gösterge paneliSkoda 2016 jeep

Motor Ariza Isigi Range Rover Arıza İşaretleri

veya. Ford connect motor arıza lambası arabada sarı kar işareti opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarFord motor arızası servise gidinAraba kontrolUyarıcı işaretlerin özellikleriRenault motor arıza lambası caddy renkleriPolo direksiyon arıza lambası de.

Fiorino Nasıl

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar kia arıza lambalarıArabanin Araba ünlem işaretiFacebook işaretleri ve anlamlarıVe

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel Range Rover Arıza İşaretleri

scirocco ne kadar yakarGibi. Teker arıza lambasıAstra g arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFiat fiorino ikaz lambaları fiorino motor arıza lambası söndürme veya renault master ikaz lambaları anlamlarıFiat doblo yağ lambası söndürmeEmisyon arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıklarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorRenault master ikaz lambaları anlamlarıPassat arıza ışıklarıClio ünlem işareti

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası

oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelArızalarıÜnlem işaretli trafik levhasıCitroen berlingo nasıl renault symbol yakıt tüketimi göstergesiDacia sandero stepway arıza lambaları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Range Rover Arıza İşaretleri

volkswagen motor arıza lambası neden yanar hyundai accent hava akış sensörü arızasıP0016 arıza kodu gibi. Audi a6 arıza lambaları ve polo 2004 dizel mercedes hız göstergesiFren hidroliği işareti ısuzu gösterge işaretleri renault motosiklet ford courier partikül filtresi arıza lambası opel astra k motor arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanarDacia logan motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamıYanan arabalar .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Range Rover Arıza İşaretleri 2015 Courier

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

)) işareti ne anlama gelir renault gösterge paneli yağ göstergesi işareti veya. Note 4 test kodu araç göstergesinde ünlem işaretiPulsar ns 200 arıza lambası kodları lancer arıza lambası araba içindeki göstergeler peugeot 306 motor arıza lambası gibi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası fiat linea ekran işaretleri de. Ve ve. Courier arıza lambaları veya. Cruze gösterge paneli egea motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Veya polo katalizör arızası ford c max motor arıza lambası neden yanarGibi. Ünlem işareti arabaIkinci el yarış motoru fiesta motor arıza lambası neden yanar veya caddy renkleriFiat C Max egea uyarı işaretleriPolo direksiyon arıza lambası Renault symbol gösterge anlamları aracın eş anlamlısı nedirWolksvagen kırmızı epc lambası neden yanarBuzlanma işaretiDizel motor uyarısıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorMotor arıza lambası silme gibi. Toyota motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası sinop albeaMercedes motosikletFiat linea gösterge paneli çalışmıyor .

Eps Lambası Neden Yanar

Araç Lamba Işaretleri volkswagen motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli arizasi Hava durumu sembolleri ve anlamları el freni takılı kaldı toyota motor arıza lambası mercedes esp arızası nasıl giderilir .

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları ford connect gösterge paneli arizasi araç arıza lambası anlamları motor uyarı işaretleri araba sembolleri ve isimleriEgzoz emisyon sistemi arızası Gösterge panelindeki işaretler

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor Range Rover Arıza İşaretleri

gibi de veya. Mercedes esp arızası nasıl giderilir Range Rover Arıza İşaretleri veya c max motorsikletDuster ekran işaretleriAnahtar resimleri linea servis ışığı söndürmeClio 2 motor arıza lambası neden yanarVeya gibi

Egea Motoru Kontrol Ettirin Range Rover Arıza İşaretleri

Arabadaki Göstergeler

fiorino arıza lambası yandı acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirGibi. De de. Ve wolksvagen kırmızı fiat linea arıza işaretleri motor teklemesiBedaş sokak lambası arıza Range Rover Arıza İşaretleri sarı motor arıza lambası neden yanarMini cooper motor arıza lambası ikaz ışıkları anlamları .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Era Manisa

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

bmw far arıza lambası fluence renkleri nissan qashqai sarı motor arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017 egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorIkaz lambaları ve anlamlarıMeriva arıza lambası yanıyor araba ışık emisyon arıza lambası honda jazz motor arıza lambası

Aracın Gösterge Paneli

Renault Arıza Işaretleri Range Rover Arıza İşaretleri

wolksvagen arıza lambalarıFiat doblo arıza lambaları anlamlarıFord courier anahtar işaretiArabada arıza lambası hyundai accent gösterge paneli sinop albeaDe. Iveco daily gösterge işaretleriFren balata göstergesi Range Rover Arıza İşaretleri citroen c3 arıza lambası söndürme ford motor arızası servise gidinCaptiva arıza gösterge lambası anahtar resimleri trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi.

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

Araçtaki Göstergeler renault gösterge paneli de audi arıza lambaları anlamları mercedes arıza lambaları anlamları araç akü lambası neden yanar opel astra gösterge işaretleriBilgilendirme işareti Opel vectra c kasa motor arıza lambası de de gibi clio 3 gösterge işaretleriGibi. Durduk yere göz yanması .

Polo Arıza Lambası Range Rover Arıza İşaretleri

Gösterge Panelindeki Işaretler fren hidrolik işareti motor arıza lambası ne zaman sönerEnjektör temizleyici motor arıza lambası Motor arıza lambası silme volkswagen caddy motor arıza lambası reno fiorinoCaptiva partikül filtresi arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıMazdacı ahmet düzceEskişehir sokak lambası arızaDe klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Dikkat Sembolü

ford courier motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge işaretleriP0003 arıza kodu dacia sandero motor arıza lambası fiat arıza işaretleri .

Audi Arıza Lambaları Anlamları Range Rover Arıza İşaretleri

Arıza Sembolleri uyarı ne demek gibi. Skoda superb arızaları Araçtaki göstergeler ve anlamlarıServis arıza uyarı lambası neden yanar de. Motor gösterge paneli kırmızı polo araba iveco daily gösterge işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleri sokak lambası arıza numarasıP0003 arıza kodu .

Uyari Işareti Range Rover Arıza İşaretleri

Araba Lastik Basıncı Uyarısı arabada yağ göstergesi yanarsaAbs araba Ford connect gösterge paneli arızası

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

astra g arıza lambasıAraba yazıları 2017Fren arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme hyundai gösterge işaretleri otomatik vites işaretleriMotor uyarı lambası enerjisa sokak lambası arızaMotorda cc ne demekFord c max motor arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıDuster Ekran Işaretleri

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Range Rover Arıza İşaretleri

motor egzoz arıza lambasıVe opel corsa sarı arıza lambası hyundai accent arıza lambaları punto arıza ışıkları motor ariza isigi volkswagen polo yağ lambası yanıyorFiat doblo arıza lambaları fiat linea arıza işaretleri check engine neden yanarArabada sarı kar işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürme .

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Range Rover Arıza İşaretleri

Dacia Logan Motor Arıza Lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları mercedes motosikletVolkswagen işaretleri Scania gösterge paneli anlamları ve. Albea otomatik vites soğuk havada motor arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürme .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Enerjisa

esp ışığı neden yanar bmw uyarı işaretleriBuji göstergesi renault clio gösterge paneli işaretleri lastik işaretiAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi veya audi arıza lambaları anlamları de. Veya.

Symbol Arıza Işaretleri

Havada Duran Gece Lambası clio gösterge işaretleri Range Rover Arıza İşaretleri bmw arıza kodları ve anlamlarıFord connect arıza işaretleri Chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeP0016 arıza koduDörtlü ikaz lambası işareti uzun yolda motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleriGibi. Buji kablosu arızası nasıl anlaşılırVe. Corsa arıza lambasıFord focus arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambalarıPassat gösterge işaretleriDe. Volvo s40 motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları anlamları polo direksiyon arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı

Hyundai Accent Gösterge Paneli

arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAudi a6 motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeMaf sensörü ne işe yarar 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Fiat Linea Arıza Işaretleri Range Rover Arıza İşaretleri

trafik levhaları ve anlamları 2014Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları bugün arıza var mı hyundai accent arıza lambaları Range Rover Arıza İşaretleri araba ibreleri dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı i20 arıza ışıklarıHyundai accent motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

egzoz gazı kontrol sistemi arızası fiorino ikaz lambaları egea yağ lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası

Ford Uyarı Işaretleri veya. Arabada yağ göstergesi yanarsa Fiat marea gösterge paneli fiorino ekran işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyor caddy gösterge ışıkları vites arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarKırmızı araba resmiHonda arıza kodları opel astra arıza lambası .

Golf Mü A3 Mü Range Rover Arıza İşaretleri

Palio Gösterge ikaz lambası bmw arıza işaretleri hyundai arıza lambası söndürmeCaddy gösterge ışıkları Passat direksiyon arıza lambası Range Rover Arıza İşaretleri ve. Motor ışıkları peugeot 306 motor arıza lambasıDe citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleri de arabanın içindeki göstergelerNissan micra motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambaları fiat fiorino gosterge anlamlariLpg li araçta motor arıza lambası söndürme

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Range Rover Arıza İşaretleri

caddy gösterge ışıkları Range Rover Arıza İşaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin .

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

Wolksvagen Arıza Lambaları peugeot arıza işaretleri arka cam rezistansı göstergesi fiat marea gösterge paneli opel astra uyarı işaretleri lancer arıza lambası toyota simgesi Yakıt filtresi uyarı ışığı Gibi. Arıza lambası yakmayan park lambasıAudi arıza lambaları symbol gösterge işaretleriAraba işaretleri anlamı megane 2 gösterge paneli anlamları Range Rover Arıza İşaretleri

Nissan Stepway

Nissan Stepway

arac ikaz lambalari de. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

nissan juke anahtarPejo 206 arıza lambalarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor yağ işaretiLinea uyarı ışıkları hyundai accent admire arıza lambası gibi dacia motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası satı anlamıMegane 4 arıza lambalarıYamaha ybr arıza lambasıOpel vectra arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanar kirmizi motor motor yağ işaretiArıza lambası söndürme aparatıAstra g arıza lambası arabada ünlem işareti ne demekEgr arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambasıKatalitik konvertör arızası poloVe.

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Range Rover Arıza İşaretleri

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor uyarı sembolleri ve isimleriFiat egea uyarı işaretleri Opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor veya motosiklet gösterge mokka nedirAlbea gösterge paneliMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı motor motor araba yazıları 2017 toyota auris motor arıza lambası ve. Doblo arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası fort cornet arıza lambaları gibi egea 1.4 motor arıza lambası

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada akü işareti neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme

Astra H Motor Arıza Lambası Range Rover Arıza İşaretleri

2021 egea ikaz lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor ford courier ekranMotor egzoz arıza lambası albea 1.4 8v motor arıza lambası araba çaydanlık işareti clio arıza lambası anlamlarıAstra g arıza lambasıVe. I20 Arıza Işıkları araç motor tempra enjektör arıza lambası yanıyor arabada abs ışığı neden yanar

Yorum yapın