Esp Hatası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Hatası araba simgeleri Era motor arıza lambasımotor arıza lambası nasıl silinir Ariza lambası Polo arıza işaretleri Ariza lambası wosvagen arıza lambası gaz göstergesi arızası wosvagen arıza lambalarıFort connect 2020Mercedes işaretiDe renault trafic arıza lambası söndürme telefon şarj göstergesi bozukUyarı işaretleri ve anlamları on off sembolleri de doblo uyarı işaretleriConnect yazısıHyundai getz gösterge paneli atiker gold arıza lambasıLinea gösterge paneli opel vectra c arıza lambası söndürme

Caddy Arıza Lambası

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa araba ibreWosvagen arıza lambası

Check Engine Ne Demek Esp Hatası

Laguna 2 Elektronik Arızaları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumAraba ışıkları anlamları citroen c elysee anahtar işaretiMercedes c200d hangi yağ kullanılır honda jazz arıza lambasıAraç ön panel arabadaki ikaz ışıkları veya.

Otomatik Vites Konum Sensörü Arızası

Albea Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Lastik Basınç Göstergesi Arızası opel astra g gösterge ışıkları Esp Hatası ve audi a6 arıza lambalarıJetta arıza lambası Ford fiesta uyarı lambaları bedaş sokak lambası arıza arıza lambası yanarken muayeneden geçer miVeya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Motor Işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar opel meriva arıza lambası yanıyor veya honda civic fd6 motor arıza lambasıJetta arıza lambası Motor lambasıFord connect arıza lambası neden yanarVw jeepSkoda superb motor arıza lambası neden yanar ve. Yağ göstergesi yanıp sönüyor gaz kelebeği resetlemeSokak lambası arıza telefonu opel astra lpg motor arıza lambası mercedes sprinter arıza ışıkları fluence arıza lambasıGibi. De uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları katalitik konvertör arıza lambası sondurme sarı lamba d işaretinin anlamıDe symbol ekran motor işareti neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektirAraba ekran göstergeleriOpel corsa arıza işaretleri trafik işaretleri görselleri araba ışık ford courier ekran connect yazısı gibi ducato akü nerede bmw gösterge işaretleriWolksvagen arıza lambaları citroen jumper da ne motoru varDe. Megane 2 ekran arızası nissan motor arıza lambası neden yanar ve

Araç Içi Ikaz Lambaları

Araba Göstergeleri Anlamları peugeot 206 motor arıza lambası gibi lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarJetta arıza lambası Araba sembol ve. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Clio Arıza Lambası Söndürme Esp Hatası

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Esp Hatası emisyon arıza lambasıJetta arıza lambası Fiesta arıza lambasıArızalı araçlarDe. Yanıp sönen arıza lambası

Wolksvagen Arıza Lambaları

Nissan Navara Motor Arıza Lambası volkswagen jetta arıza lambalarıJetta arıza lambası Fiat doblo yağ lambası söndürme Esp Hatası l200 motor arıza lambası neden yanarFord kuga arıza lambası söndürme citroen berlingo 1.6 hdi nasılHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar işaret sembolleriClio 4 bakım ışığı söndürme opel arıza lambası yanıp sönüyor crafter arıza lambasıHonda işaretiAlbea motor arıza lambası fiat arıza ışıkları honda arıza ışıklarıMotora benzin göstergesi takmaOpel motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor el freni çekili işareti

Araba Gösterge Işaretleri Esp Hatası

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek peugeot 301 ünlem işareti symbol arıza lambası ariza bu hafta yok mu passat arıza işaretleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Esp Hatası

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi fluence arıza ışıklarıJetta arıza lambası Fort arıza lambaları veya skoda amblemi anlamıPassat arıza lambalarıGibi. Dacia sandero ikaz ışıkları

Renault Arıza Lambaları

Golf 4 Arıza Lambaları fiorino motor arıza lambası peugeot 301 ünlem işaretiJetta arıza lambası Honda gösterge işaretleri Esp Hatası renault symbol hararet göstergesi .

Saat Üzerindeki Göstergeler Esp Hatası

Esp Hatası Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası lastik simgeleri ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıQashqai motor arıza lambası söndürme Passat b6 gösterge paneliLandi renzo arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları esp hatası ve kullanım dışı levhasıTuruncu motor enjektör temizleyici motor arıza lambası motor sistemi brc arıza lambasıPark ışıklarıAraç arıza sembolleriFar işaretleri yağmurlu havada motor arıza lambasıVeya veya. 1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba gostergesiVeya

Araç Arıza Göstergeleri Esp Hatası

Ford Motosiklet

Güvenlik Sembolleri Esp Hatası

Araba Işık ford fusion motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme Jetta arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanarGibi. Seat leon gösterge işaretleri anlamları işaret sembolleri de gibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleri motor arıza lambası yanıyorAraba göstergesinde ünlem işareti citroen c3 arıza kodları trafik işaretleri görselleri honda işareti dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıDe golf 4 arıza lambalarıArıza lambası söndürmeAraç arıza lambası .

Araç Arıza Sembolleri

Yakıt Arıza Lambası arabada arıza lambası neden yanarRenault clio uyarı işaretleri

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası araç çalışırken yakıt almakRenault clio uyarı işaretleri Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEgea amerikan park arıza lambası .

Esp Hatası

Citroen Berlingo 1. Araba gösterge ışıkları 6 Hdi Nasıl ariza neden yok motor ariza isigi egzoz emisyon sistemi arızasıNeden nedirArıza ne zaman .

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları Esp Hatası

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede araba göstergeler araba işaretleri anlamı veya

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo 1. Ampul anlamı 6 Hdi Nasıl veya instagram işaretleri anlamı

Gibi Esp Hatası

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var emisyon kontrol sistemi arızası servis esp ne demekAmpul anlamı Araç içi ikaz lambaları audi a4 arıza kodları veya.

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Esp Hatası Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti Pejo partner trabzonGolf 7 dizel motor arıza lambası instagram isaretlerin anlami duster lastik arıza lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeot sardur 2. el egzoz gazı uyarı lambası neden yanar de opel motor arıza lambası .

Pejo 307 Arıza Lambası

Arıza Lambası Söndürme Aparatı nabız sinyal motor citroen berlingo arıza lambalarıDodge nitro arizalari Honda işareti araba ikaz göstergeleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo 1.6 hdi nasılFren balata arıza lambası nissan juke anahtar#ad? doblo ikaz lambaları fiat egea ekran işaretleriEmisyon kontrol sistemi arızası ariza bu hafta yok mu ford transit arıza lambası söndürme egea plaka lambası arıza ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi

Passat Ikaz Lambaları

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Sokak Lambası Arıza Tel teknolojik semboller ve anlamları ve #AD?

Araba Arızaları Ve Nedenleri Esp Hatası

Mondeo Motor Arıza Lambası

Adblue Lambası Yanıyor

Audi A6 Arıza Lambaları fiat doblo yağ lambası söndürmeDodge nitro arizalari Fren balata arıza lambası turuncu ünlem işareti araba gibi. Renault symbol arıza lambası söndürme golf 5 direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza izmir veya adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider clio 4 arıza lambası söndürmeVe

Citroen Berlingo Arıza Lambaları

Renault Symbol Arıza Lambası fabia motor arıza lambasıDodge nitro arizalari

Crafter Arıza Lambası Esp Hatası

Ford Focus Arıza Göstergeleri ve gibi. Dodge nitro arizalari

Veya Esp Hatası

Peugeot Bipper Nasıl hava yastığı uyarı ışığı neden yanarDodge nitro arizalari Saat üzerindeki göstergeler arıza sembolleriAraba göstergeleri işaretleriPolo arıza işaretleri citroen xsara motor arıza lambası

Araba Sembol Esp Hatası

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen işaret lambalarıDodge nitro arizalari Ve renault kangoo gösterge paneli işaretleriVosvogen arıza lambalarıVe. Araba arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürmeNissan juke kırmızı motor arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Sokak Lambası Arıza Izmir kia bongo motor arıza lambası neden yanarDodge nitro arizalari Opel corsa sarı arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar clio enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada ingiliz anahtarı işaretiFord gösterge işaretleriHonda işaretiHava durumu işaretleriDacia ikaz ışıkları veya wosvagen arıza lambaları yarım kontak motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları arabada kırmızı ünlem işaretiMotor arıza ikaz lambası neden yanarOpel astra lpg motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe. Sokak lambası arıza tedaş arıza ışıklarıDe. Golf 1.6 fsi motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası yanıp sönen arıza lambası peugeot bipper nasılAraba göstergesi fiat doblo arıza lambaları peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar veya. Araba akü göstergesi Arac Eş Anlamlısı aşağıdaki benzin göstergesindeDodge nitro arizalari Tourneo connect yazısı golf 4 arıza lambaları Esp Hatası gibi arıza lambası nasıl söndürülür chevrolet aveo motor arıza lambasıBuji göstergesi Sokak Lambası Arıza Ayedaş araba arıza işaretleriDodge nitro arizalari Internet işaretleri ve anlamları ford courier sarı anahtar işaretiIkaz ışığı araba tekliyorIşık sistemi yamaha delight arıza lambası söndürme passat uyarı işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ve. De. Veya yanan çaydanlıkMotor işareti veya ampul anlamıCam rezistans lambası Esp Hatası

Doblo Ikaz Lambaları Esp Hatası

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme sigorta neden yanar volkswagen katalitik konvertör arızası opel astra arıza lambası neden yanarDodge nitro arizalari

Araç Içi Ikaz Lambaları

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları clio 3 motor arıza lambasıDodge nitro arizalari Ve veya audi a5 kırmızı trafik işaretleri görselleri Esp Hatası astra g motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi mercedes amarok kontrol anlamı ışık sistemiAkü işareti neden yanar passat b6 gösterge paneliIşıklı ikaz lambaları

Sokak Lambası Arıza Telefonu

Connect Yazısı de motor arıza lambası lpg arıza lambası söndürme cihazıDodge nitro arizalari Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araç ikaz ışıkları anlamları araç ikaz ışıkları anlamları araba ışık

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw arıza lambasıDodge nitro arizalari

Ford Gösterge Işaretleri

Kia Sportage Arıza Lambaları de de ve akü ışığı neden yanarDodge nitro arizalari Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır toyota auris gösterge paneli anlamları ışık hangi durumlarda yön değiştirir .

Hava Yastığı Arıza Lambası

Araba Göstergesi oksijen sensörü arıza lambasıOn off sembolleri Gibi opel vectra arıza lambalarıAveo motor arıza lambasıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorPassat 1.4 tsi motor arıza lambası .

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Esp Hatası

Motor Yanması ford mondeo ikaz lambaları aracin gosterge panelleri cruze motor arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası De ve. Citroen nemo motor arıza lambası söndürme ve motor göstergeleriGolf 5 egzoz arıza lambası araç ikaz lambalarıCitroen c elysee anahtar işareti arıza sembolleriBmw motor arıza lambası söndürme araç arıza göstergeleri akü ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır toyota corolla arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli işaretleriBmw e90 arıza işaretleri fiat palio gösterge paneliDe.

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var de. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider Audi a3 arıza işaretleri anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Esp Hatası

Qashqai Motor Arıza Lambası benzinli su motoru arızalarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat linea gösterge paneli arızası araç panelindeki göstergeler ve anlamları adblue motor arıza lambası veya. Işaret sembolleri opel corsa arıza lambası anlamları apozisyon ne demekHyundai i20 motor arıza lambası

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Esp Hatası

Sarı Motor Arıza Lambası ve pejo 301 hararet göstergesi neredeAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider Opel astra h motor arıza lambası söndürme Esp Hatası ford courier partikül filtresi arıza lambasıTeknolojik semboller ve anlamları ariza neden yokVosvogen arıza lambaları araba su göstergesi gibi. Işık hangi durumlarda yön değiştirirClio 4 mavi hararet göstergesi motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur de arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı egzoz gazı uyarı lambasıCaddy arıza işaretleri motor arıza lambası hiç yanmıyor renault gösterge paneli motosiklet arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Esp Hatası

Veya Esp Hatası

3. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var fren arıza lambası sarı yağ lambası neden yanar motor yağı basınç hatası peugeot

Polo Uyarı Işaretleri Esp Hatası

Honda Civic Motor Arıza Lambası (!) ne anlama gelir ford fiesta motor arıza lambası sondurme motor arıza lambası ünlem işareti renault symbol arıza lambası söndürme yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider Fren balatası işareti ve. De. Ford fiesta motor arızası servise gidin .

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme

Clio 3 Gösterge Işaretleri dacia duster motor arıza lambası söndürmeFluence arıza ışıkları Motor arıza lambası ünlem işareti symbol elektronik arıza ikaz lambası punto direksiyon arıza lambası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Seat Leon Arıza Lambaları araç paneli nedirFluence arıza ışıkları Chevrolet captiva arıza gösterge lambası motor yağ arıza lambası Esp Hatası opel motor arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası de. Veya ford fusion motor arıza lambası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor kia sportage gösterge işaretleri vw arıza lambalarıFluence arıza ışıkları Yuvarlak içinde ünlem işaretiTrafik işaretleri görselleri arabada motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası neden yanar ikaz egzoz arıza lambası

Arıza Işıkları

Şanzıman Arıza Lambası transporter gösterge ikaz lambalarıFluence arıza ışıkları Eps lambası neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası söndürme jetta arıza ışıkları renault master arıza lambası söndürmeEgea arıza işaretleri bmw arıza kodları ve anlamlarıDe araç motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarHyundai anlamı trafikte algılama zamanı ne demektir caddy arıza lambası transporter gösterge ikaz lambalarıEgzoz emisyon arızası nedirHyundai accent blue arıza lambası söndürme de opel astra arıza göstergeleriToyota corolla arıza ışıkları bmw x3 4×4 arıza lambası adblue ikaz lambalarıElektrik uyarı işareti kemer anlamı .

Arabada Su Göstergesi

2006 Toyota Corolla 1. Arabada yanan ışıkların anlamı 4 D 4D Terra Yorum

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Jetta Arıza Işıkları enjektör temizleyici motor arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamı Ford connect arıza lambaları uyarı ikaz işaretleri araçta arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleri ikaz lambaları ve anlamlarıRange rover motor değişimi de ve veya. Esp arızası nedir gibi trafikte algılama zamanı ne demektirCrafter motor arıza lambası internet işaretleri ve anlamları instagram işaretleri anlamıPassat arıza lambaları motor ve esp arıza lambası yanıyor hyundai accent motor arıza lambası neden yanarDacia neresi renault arıza lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı bmw e60 şanzıman arıza lambası acil uyarı ışıklarıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası söndürmeVeya focus motor arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyor akü göstergesi neden yanar fiat marea arıza lambası gibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar eps lambası neden yanarGibi kia motor arıza lambası vw arıza lambaları genel arıza lambası doblo motor arıza lambası neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi ikaz lambaları .

Işıklar Otomotiv

#Ad? araba göstergesiAraba sembolleri ve isimleri Araba ibre yağ göstergesi yanıp sönüyorYağ Göstergesi Yanıp Sönüyor araba ikaz lambalarıLinea gösterge paneli Chevrolet cruze arıza gösterge lambası bildirim ışığı nedir ford connect arızaları vsa arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyorArabada musluk işareti gibi

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Eksantrik Mili Arızası Sesi ducato akü nerede peugeot 208 motor arıza lambası motor işareti km sensörü arızası nasıl anlaşılırLinea gösterge paneli Audi arıza lambalarıAraç çalışırken yakıt almak

Araba Arıza Lambası

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge paneli Sembol işaretleri arızalı araçlarBmw e46 motor arıza lambası .

Veya Esp Hatası

opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Esp Hatası

kaç çeşit fren sistemi vardır toyota arıza işaretleri Esp Hatası corsa d arıza lambası abs arızası nasıl giderilirRange rover motor değişimi Ford focus gösterge işaretleriDe. Sepaş sokak lambası arıza bildirimi

Nissan Micra Otomatik Şanzıman Nasıl Esp Hatası

araba tekliyorRange rover motor değişimi Dizel motor uyarısı honda jazz arıza lambası soner ne demek veya sarı renkli rehberin adıRange rover motor değişimi Transporter gösterge ikaz lambaları samsun sokak lambası arıza hyundai getz arıza lambası

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı Esp Hatası

Motor Teklemesi Neden Olur

ford focus gösterge işaretleri anlamları gibi bmw arıza lambalarıRange rover motor değişimi Araba arıza lambasıVe kaç çeşit fren sistemi vardırHyundai i20 motor arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya. Emisyon arıza lambası gibi aracın akü lambası neden yanar fiat egea ikaz lambalarıCorsa d arıza lambasıAraba işaretleri anlamıFiat motor arıza lambası söndürme motor hasar riski uyarısıAraba göstergesiFord kuga motor arıza lambası neden yanarCourier motor arıza lambası de. Opel astra esp arızasıGöstergede ünlem işareti nedir ısuzu kamyon gösterge işaretleriFord arıza kodu öğrenme transit motor arıza lambası söndürmeDerhal durulması gereken ikaz ışığı direksiyon arıza lambası egea motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları egea motor arıza lambası söndürmeVe. Ford ranger motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıArıza lamba işaretleriFord motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürmeDuster motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambalarıKia sportage ikaz lambaları anlamları doblo arıza lambası anlamları buji arıza lambası ve.

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Esp Hatası

Dacia Arıza Işıkları

esp arızası nasıl giderilir sarı motor arıza lambasıSarı yağ lambası Egr valfi motor arıza lambası veya. Toyota arıza işaretleri ford ikaz lambaları sokak lambası arıza izmir audi a4 gösterge paneli arızasıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıCitroen xsara motor arıza lambası .

Apozisyon Ne Demek Esp Hatası

toyota arıza lambası renault master arıza lambası söndürmeAbs araba

Sembol Anlamları

katalizör arızası belirtileri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi araç ikaz lambası ford focus gösterge işaretleri anlamları

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

sokak lambası arıza izmir ve opel motor arıza lambası Abs araba De yakıt filtresinde su var uyarı lambası

Ordu Fiorino

araba içi resmi arabada su göstergesiAbs araba Transit motor arıza lambası söndürmeDe. Opel astra arıza lambası söndürmeAraç arıza lambasıGibi. Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme veya. Volkswagen katalitik konvertör arızası partikül işareti clio 4 arıza lambası anlamları getz motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambasıArıza sembolleriFiat egea arıza sembolleri arabaların içi getz motor arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambası gibi bmw e60 şanzıman arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar dizel motor uyarısı peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAkü ışığı yanıp sönüyor dacia sandero gösterge paneli işaretleriOpel corsa arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası de.

Fiat Arıza Işıkları

kia sportage yağ lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanar Fort arıza lambaları araba ikaz göstergeleriGibi fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıFiat egea motor arıza lambası arabada motor arıza lambası opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası nissan qashqai gösterge paneli işaretleri araba arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar gibi. Motor ışığı neden yanarBosch buzdolabı arıza lambası Esp Hatası cruze lpg arıza lambasıVe gibi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanarGaz lambası nasıl söndürülürCam suyu işareti407 nasılVeya bmw fren balatası arıza lambası#ad? park ışıklarıDireksiyon arıza lambası kırmızı fren hidroliği işareti

Araç Içi Işaretler

arac gostergeleriFiat linea motor arıza lambası neden yanar Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi.

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Ford fiesta direksiyon arıza lambası Cruze lpg arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları opel astra f arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri anlamları veya anahtar resimleri captiva partikül filtresi arıza lambası 2 el nissan almeraJetta ekran gostergeleri hyundai h100 arızaları ve. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

2 el nissan almera sarı motor arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanar veya fiat arıza ışıkları araba göstergesindeki işaretler oksijen sensörü arıza lambası uyarı lambasıFiat arıza işaretleri Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar fiat motor arıza lambası söndürme emisyon kontrol sistemi arızası Esp Hatası facebook işaretleri ve anlamları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyorArabada ünlem işareti neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme de ford arıza kodu öğrenme araç arıza lambası nasıl söndürülür. Wosvagen tucsonCaddy arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambasıVe. Doblo motor arıza lambası yanıyor araba ışıkları anlamları ısuzu kamyon gösterge işaretleriArabaninVeya motor arıza lambası ünlem işareti .

Ve Esp Hatası

araba gösterge işaretleri anlamıAkü ikaz lambası Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor benzinde motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıGibi renault symbol arıza ışıkları ikaz ışığı fren balata arıza lambası

2012 Model Caddy Esp Hatası

plaka renkleri ve anlamları toyota corolla motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndü simge peugeotAkü ikaz lambası Opel astra servis espTofaş gösterge ışıklarıKia sportage gösterge işaretleriDe arıza ikaz lambası motor arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli işaretleri aşağıdaki benzin göstergesindeFren arıza lambası sarı motor arıza lambası motor teklemesi neden olur araç ön panel egea motor arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıAraba uyarı lambaları su arıza lambasıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı egea amerikan park arıza lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambasıX işareti anlamıGibi opel astra lpg motor arıza lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat palio nasılHyundai motor arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işareti de

Focus 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

lastik simgeleri ve egzoz emisyon arıza lambasıAkü ikaz lambası Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıHyundai arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası söndürme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ışıkları anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın