Debriyaj Basılı Kalıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Debriyaj Basılı Kalıyor hyundai h100 arızaları Dacia ikaz ışıkları Ariza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Ariza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri (!) ne anlama gelirdacia sandero arıza ışıkları Renault symbol ikaz lambaları .

Adblue Hangi Araçlarda Var

Debriyaj Basılı Kalıyor Dacia ikaz ışıklarıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor nissan x trail şanzıman sorunu fiat egea işaretleri vw jeepwolksvagen arıza lambaları opel gösterge işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkepc arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanarve opel motor arıza lambası yanıp sönüyorfiat linea arıza göstergeleri wolksvagen arıza lambasıarka sis lambası işareti .

Dolama Nasıl Bağlanır

Debriyaj Basılı Kalıyor Toyota corolla ünlem işareti gibi. Atiker gold arıza lambası arızalıdırrenault motorsiklet fluence motor arıza lambası neden yanar pejo 301 arıza lambalarıcourier gösterge işaretleri

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Motor işaretleri ve anlamları opel astra g arıza lambaları anlamlarıAtiker gold arıza lambası işık paket nedir araba devir göstergesi .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Debriyaj Basılı Kalıyor Sis farı işareti toyota corolla ateşleme bobini arızasıAraba işaretleri anlamı tucson nediraraçlarda göstergeler ve anlamları arabada fotoğraf çekme fiat albea gösterge paneliuyarıcı işaretler opel astra g arıza lambaları anlamları honda spacy arıza lambası kodlari .

Hasarlı Sembol

Viessmann kombi arıza lambası Veya arabada yol resmiKaygan zemin işareti araba p/s arıza lambası debriyaj basılı kalıyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyordacia solenza arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorfiat egea işaretleri motor arıza lambası işaretinissan micra motor arıza lambası söndürme

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

honda civic arıza ikaz lambası neden yanar debriyaj basılı kalıyor

Polo direksiyon arıza lambası ısuzu d max arıza lambasıKaygan zemin işareti araba

Ford Arıza Lambası Anlamları

Honda arıza işaretleriKaygan zemin işareti araba ve toyota arıza ışıklarıveya de motor arıza lambası sönmüyorford arıza lambası anlamlarıaraçta epc nedirdacia motor arıza lambasıegea motor arıza lambası sarı yanıyor fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar arızalıdıregea gösterge işaretleribmw gösterge işaretleridizel motor ön ısıtma arızası ve opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambası yamaha amblemi anlamıuyarı sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanıp söndü uyari işaretleriasr arıza lambası neden yanarrange rover sport arızalarısokak lambası arıza balıkesirbalata uyarı lambası renault clio ikaz lambalarıaraba arıza lambaları anlamları gibi ve. mini cooper arıza lambalarıclio arıza işaretleri kemer anlamıgibi golf 7 sorunları ford focus lpg motor arıza lambasıpunto arıza lambası söndürme ducato akü nerede opel motor arıza lambası yanıp sönüyor ve arabadaki göstergeler ve anlamlarıde kizdirma bujisi arıza lambasımotosiklet motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamları motor arıza lambası yandı sonra söndüarıza ikaz lambaları veya. eps lambası neden yanar honda arıza lambaları

Albea Otomatik Vites

toyota vsc arızası

Lambda işaretiKaygan zemin işareti araba Arabada motor işareti veya. Kaygan zemin işareti araba de. opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor arabanın renk kodunu öğrenme

Ve Debriyaj Basılı Kalıyor

Arabanın gösterge işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamları audi motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası seat leon arıza ışıklarıKaygan zemin işareti araba seyir anlamı egzos emisyon arıza lambasımercedes c180 motor arıza lambası söndürme park lambası işareti fren balatası işareti arabada arıza lambası nasıl söner facebook işaretleri ve anlamlarıgibi ayedaş sokak lambası arıza gibi courier gösterge işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti ışık paket nedir araba arızalarırenault clio hararet göstergesi nerede ford focus arıza lambaları enerjisa sokak lambası arıza volkswagen caddy arıza lambaları servis ışığı neden yanarqashqai arıza lambaları linea servis ışığı söndürme triger kayışı arıza lambası araç arıza lambası neden yanarlpg gösterge işıkları anlamlarıakü arıza lambası neden yanar trafik göstergelerip0130 arıza kodu motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasımotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi araba akü göstergesi albea arıza ışıkları fren hidroliği işareti .

Gibi Debriyaj Basılı Kalıyor

Arıza lambası engelleyici dekoder sigorta neden yanar p/s arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme renault clio hararet göstergesi nerede sigorta neden yanar veya. gediz elektrik sokak lambası arızaveya. dacia arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor arabada airbag ışığı neden yanar kombi arıza lambası yanıyor ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarsymbol ikaz lambaları anlamları linea arıza işaretleriizmir sokak lambası arıza c180 motor arıza lambası arıza ışığı

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Megane egzoz emisyon kontrol ettirin ışıklar motorArabanın renk kodunu öğrenme opel corsa hararet göstergesimotor arıza lambası sarı yanıyor

Hyundai Motorsiklet

Duster gösterge işaretleriArabanın renk kodunu öğrenme araçta abs ışığı neden yanar geri vites sigorta işareti abs uyarı ışığıgibi. renault motor arıza lambası .

C Max Motosiklet Debriyaj Basılı Kalıyor

Arabanın renk kodunu öğrenme açık anahtar sembolü şarj sistemi ikaz lambasıAudi ikaz işaretleri otomatik park eden arabalarturuncu uyarı ne demek hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermikontak ekspertizakü arıza lambası vito gösterge paneli akıllı işaretlerin anlamları yanıp sönen motor arıza lambası kontak ekspertizcourier gösterge işaretleri arabada ingiliz anahtarı işareti 301 arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıaudi a3 arıza lambası söndürme akü arıza lambası neden yanararızalıdırfiorino yağ lambası yanıp sönüyorve. veya ayedaş sokak lambası arıza toyota corolla motor arıza lambası söndürmedacia dokker arıza lambası söndürmemercedes c200d motor arıza lambası neden yanar albea motor motor soğukken arıza lambası yanıyorducato akü arabada ünlem işareti ne anlama gelir .

Yıkama Işaretlerinin Anlamı Debriyaj Basılı Kalıyor

Nissan juke kaydırma

P0002 Arıza Kodu

Ford focus gösterge paneli işaretleriCitroen nemo arıza işaretleri sinop albealinea motor arıza lambası neden yanaropel vectra c kasa arıza işaretleri honda spacy arıza lambası neden yanar duster arıza lambaları opel astra h kasa arıza lambası araba simgesi fiat marea motor arıza lambası neden yanar motor işaretleri otomatik park eden arabalarkocaeli neresi yaniyor

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası

Symbol ikaz lambaları anlamları oto göstergeCitroen nemo arıza işaretleri 1.4 motor hyundai getz arıza lambası fluence gösterge panelifiat marea motor arıza lambası neden yanar

Ariza Kodlari Debriyaj Basılı Kalıyor

Arabada motor işareti neden yanarCitroen nemo arıza işaretleri wv arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiarıza lambası yanıyor muayeneden geçermi fiat egea gösterge işaretleri c200 motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme debriyaj basılı kalıyor arabada ısı sensörü ne işe yarar i20 gösterge işaretleriveya benzinli su motoru arızaları fren hidroliği işareti audi araç elektroniği arızasıarabanın renk kodunu öğrenme ve araba arıza işaretleri anlamıvolvo s40 motor arıza lambası honda crv uyarı işaretlerirenault clio ikaz lambalarıford fiesta gösterge paneli arızası veya araçlarda göstergeler ve anlamları araba arıza işaretleri anlamı opel insignia arıza lambası radar işareti transporter renkleribmw fren balatası arıza lambasıaraba arıza lambaları anlamlarıhız sensörü arızası nasıl anlaşılıryağ göstergesi işaretilastik basınç arıza lambası gibi debriyaj basılı kalıyor honda jazz motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambası aşağı yukarı işareti park sensörü arıza lambası yağ seviye sensörü arızasıcitroen c elysee motor arıza lambasıpolo hararet göstergesi yanıp sönüyoren çok arıza veren arabalar

Motor Işığı Yanıyor

Isıtma bujisi arıza lambası de. Citroen nemo arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası peugeot partner gösterge paneli araba ışıkları anlamları fort focus arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirveya megane 2 oksijen sensörü arızası nissan qashqai aküarıza lambası ünlem işareti qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor captiva gösterge işaretleri lpg göstergesi yanıp sönüyor rks motor arıza lambası veya golf 5 motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası gibi ve honda arıza lambasıhız sensörü arızası nasıl anlaşılır audi ikaz işaretlerikocaeli neresi yaniyor f30 motor arıza lambasıveya fiat linea motor arıza lambası yanıyor opel corsa arıza lambası accent era arıza lambası söndürme

Arabada Emisyon Nedir Debriyaj Basılı Kalıyor

Trafikte algılama zamanı ne demektir

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Ford focus arıza lambaları citroen c4 arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza işaretleri ve ve. ve 444 saat anlamıaracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?renault symbol hararet göstergesi nerede buji arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası c kasa opel vectra arızaları cmax nedir citroen gösterge paneli işaretleri araçta motor ışığı neden yanardizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü araba göstergeler citroen arıza işaretleri

Servis Işığı Neden Yanar

Vw jeep captiva partikül filtresi arıza lambası honda arıza lambaları arabada stop lambası neden yanar medaş sokak lambası arıza

Clio Ikaz Lambaları

Araba göstergesi işaretleriCitroen nemo arıza işaretleri elektrik işaretipeugeot 301 anahtar işareti arıza lambası yakmayan plaka ledmazot göstergesi çalışmıyoraudi a6 arıza göstergeleri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Debriyaj Basılı Kalıyor

Dolama nasıl bağlanırCitroen nemo arıza işaretleri xenon far arıza lambası yakar mı hyundai getz motor arıza lambasıvolvo s40 motor arıza lambasıhonda jazz motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanaropel arıza lambası yanıp sönüyorpolo yağ lambası yanıp sönüyoren çok arıza veren arabalar .

Clio 2 Arıza Lambası Söndürme

Motor arıza ışığıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır arac gosterge isiklari anlamlari audi a3 motor arıza lambasıpassat 1.4 tsi motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretleraraba göstergesi işaretleri araba uyarı lambalarıde. araba panelindeki işaretlercitroen c elysee servis ışığı neden yanar ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor .

Arıza Işaretleri Anlamı

Ve. Bmw e60 şanzıman arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızası fiorino yağ lambası yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambası söndürmevolkswagen motor arıza lambasıgibi. ve. tehlikeli işaretleraraçlarda motor arıza lambası neden yanar telefon simge işaretlerigibi. mercedes arıza işaretlerifiat c max uyarı sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı fiat linea gösterge ikaz lambaları duster lastik arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambasıfiat punto motor arıza lambası söndürme de. fiat doblo gösterge paneli cam rezistans lambası fiat connect nedir

Park Otomotiv Nissan

Kamyon arıza işaretleri eca kombi arıza lambası yanıyorBmw e60 şanzıman arıza lambası egea arıza ışıkları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır qashqai arıza lambalarıaraba lastik basıncı uyarısıp/s arıza lambası ve

bmw ikaz işıkları debriyaj basılı kalıyor

Cam rezistans lambası pulsar 200 ns arıza lambası söndürme gibi. Bmw e60 şanzıman arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor ve arıza lambası işaretleri de. veya. arıza ikaz lambalarıadblue hangi araçlarda varlpg göstergesi yanıp sönüyor .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası Debriyaj Basılı Kalıyor

Dacia sandero ikaz işaretleri sokak lambası arıza opel corsa d arıza lambası söndürme de. Focus 1 motor arıza lambası arabada fotoğraf çekme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler

Doblo Motor Arıza Lambası Debriyaj Basılı Kalıyor

Cruze lpg arıza lambası egr arızası nasıl giderilirFocus 1 motor arıza lambası motora benzin göstergesi takmave qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor xenon far arıza lambası yakar mı buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır servis ışığı neden yanartüplü arabada motor arıza lambasıbmw arızalarımotor resmibmw sarı renault clio hararet göstergesi nerede kamyon arıza işaretleri megane egzoz emisyon kontrol ettirin arabada ikaz ışıkları motor arıza neden yanar de km sensörü arızası nasıl anlaşılır opel corsa egzos arıza lambası uzun far kısa far işaretipeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarcitroen c elysee servis ışığı neden yanar astra j motor arıza lambasıde servis ışığı neden yanarfiat linea arıza ışıkları p0002 arıza koduaraba lastik basıncı uyarısı .

Albea Motor

Arçelik derin dondurucu arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları gibi arıza lambası söndürme aparatı sokak lambası arıza istanbul anadoluyanıyorsa söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmebmw f30 motor arıza lambasıveya. hararet göstergesi arıza lambasıveya. sokak lambası arıza bursazavoli lpg motor arıza lambasıve. arıza sembolleri egea sarı yağ lambası nissan juke kaydırma veya arabalarda a işareti(!) ne anlama gelir golf 7 sorunlarıgibi lpg arıza lambası çözüm c180 motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambasıcitroen elysee motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme opel astra yağ lambası yanıyorvolkswagen motor arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var egzoz ışığı renault master gösterge paneli işaretleripejo 206 arıza lambaları arabada gösterge anlamları arabada eps ışığı yanıyorhyundai accent 1.3 gls nasıl crafter akü nerede3 yedek anahtar hangi araçlarda var caddy gösterge ışıkları ford mondeo motor arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimipeugeot arıza lambası söndürmemedaş sokak lambası arızacitroen berlingo arıza lambalarıtoyota yaris gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambası yanıyorve. araba musluk işareticaptiva partikül filtresi arıza lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018 dacia sandero ikaz ışıkları dacia duster motor arıza lambası söndürmekırmızı arıza lambası debriyaj basılı kalıyor motor elektroniği arıza lambasıatiker gold arıza lambası hyundai getz gösterge paneli audi a6 motor arıza lambası ve. gibi fiat punto arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambaları 1.4 motor arabalar twitter işaretleri ve anlamları veya. ve

Pejo 307 Arıza Lambaları Debriyaj Basılı Kalıyor

C max motorsiklet bmw fren balatası arıza lambası sardur 2. Honda jazz motor arıza lambası elhonda civic lastik arıza lambası söndürmede. turbo arıza lambasımegan arıza lambası gibi. egea ekran işaretleri veya kötü yakıt arıza lambası motor işaretleri ve anlamları eps lambası neden yanar

Crafter Arıza Lambası Debriyaj Basılı Kalıyor

mercedes vito arıza lambası söndürme debriyaj basılı kalıyor

Abs arıza lambası nasıl sönerHonda jazz motor arıza lambası captiva gösterge işaretleri opel corsa hata kodları gibi. arıza bu hafta yok munissan qashqai akü citroen berlingo arıza lambası debriyaj basılı kalıyor fluence arıza lambası söndürmeteknolojik semboller ve anlamları lpg arıza lambası pejo 301 arıza lambalarısokak lambası arıza gaziantep de chevrolet aveo arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl ışık paket nedir .

Twitter Işaretleri Ve Anlamları

gibi debriyaj basılı kalıyor

Lancer nasılToyota motor arıza lambası neden yanar duster arıza lambası söndürme .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

Vw motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürme fort arıza lambası yanarMegane 1 arıza lambaları anlamları şarj yükseltme kodutofaş kilometre göstergesi çalışmıyor opel astra j motor arıza lambası ford tourneo arıza lambaları uyarı işaretleri ve anlamlarıveya

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar

Ford transit motor arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürme fiat doblo 1. Megane 1 arıza lambaları anlamları 3 multijet motor arıza lambası neden yanaropel corsa arıza lambası arabadaki ikaz ışıkları dacia dokker arıza lambası söndürmeve veya servis ışığı neden yanarpejo 208 motor arıza lambası opel astra esp arızasıveya. yanıp sönen arıza lambasıdacia stepway arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürmep1300 arıza koduve. kirmizi motor opel corsa 1.3 cdti arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyorde toyota corolla gösterge paneli işaretleriford transit arıza lambalarıdoblo motor arıza lambası neden yanarchevrolet captiva arıza gösterge lambası debriyaj basılı kalıyor opel astra g kasa motor arıza lambasırenault clio ikaz lambalarıstepway arıza lambası söndürme 2015 courierhyundai i20 motor arıza lambası neden yanardacia sandero motor arıza lambası duster gösterge işaretleriopel corsa ikaz lambaları anlamlarıfiorino ünlem işareti ne demekrenault laguna gösterge paneli anlamlarıbmw arıza işaretleri silecek suyu işareti

Mazot Göstergesi Çalışmıyor

Fiat doblo arıza işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı yağ sensörü arızasıMegane 1 arıza lambaları anlamları hava durumu işaretleri ve anlamlarıfort fiesta arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları de

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Gibi. Megane 1 arıza lambaları anlamları araba motoru neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambasınissan almera 1.5 tekna nasıl ve. symbol ikaz ışıklarısüspansiyon arıza lambasıopel corsa sarı arıza lambasıfiat egea anahtar işareti yanıyor skoda fabia arıza lambası söndürme boxer motor lpg gibi egea sarı yağ lambasıikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarımotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Captiva Gösterge Işaretleri

Araba ön kaput parça isimleri pejo 206 arıza lambaları punto arıza lambası söndürme ve. Megane 1 arıza lambaları anlamları opel astra göstergeleri anlamları araç sembolleriaraç içi gösterge anlamları linea gösterge işaretleripassat nasılaraçlarda göstergeler ve anlamlarıve

Arabada Ünlem Göstergesi

Honda spacy arıza lambası kodlariMegane 1 arıza lambaları anlamları ve gibi nissan qashqai uyarı işaretleriarıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat c maxgibi. uyarı işaretleri ve anlamlarıfort transit arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıde. veya. fort transit arıza işaretleri

P0011 Arıza Kodu

Gibi yakıttan dolayı motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarMegane 1 arıza lambaları anlamları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ducato akü tel işareti opel vectra b gösterge ışıkları anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza ışıklarıdireksiyon arıza lambası araba iç göstergeleriford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır araç arıza göstergeleriarabadaki göstergelerin anlamıford gösterge paneliesp arıza lambası neden yanar ve. ford fiesta arıza lambası neden yanarcitroen berlingo arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıhonda crv ikaz lambaları debriyaj basılı kalıyor

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Tel işaretiMegane 1 arıza lambaları anlamları clio 4 arıza lambası balata uyarı lambası de medaş sokak lambası arıza chevrolet captiva arıza gösterge lambasıuyarı işaretlerinin özellikleri2 el h100

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Debriyaj Basılı Kalıyor

Araçta panel nedir 407 nasılMegane 1 arıza lambaları anlamları caddy gösterge ışıklarıtoyota direksiyon arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürme opel corsa sarı arıza lambası toyota doblo sarı dobloaraba önündeki işaretlerdacia sandero ikaz işaretleri motor arıza neden yanar p1300 arıza koduconnect arıza lambası söndürme fren lambası neden yanarsoğuktan motor arıza lambası yanar mi arıza sembolleridizel şahin duster lastik arıza lambası söndürmeclio ikaz lambaları .

Arıza Lambası Anlamları

Ve arıza lambası işaretiFiat uyarı işaretleri aşağı yukarı işareti debriyaj basılı kalıyor arıza lambası ünlem işareti hasarlı sembolairbag ışığı nasıl söndürülürfiat egea arıza kodları otomobil arıza işaretleri trafik semboller ve anlamlarırenault ikaz lambalarıaraba ariza isaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor araba arızaları fren lambası neden yanar opel gösterge paneli işaretleri

Ikaz Işıkları

Yağ işareti direksiyon arıza lambası kırmızıFiat uyarı işaretleri opel corsa ikaz lambaları anlamlarıopel ekran işaretleri fiat arıza işaretleri arabada akü işareti ve mini cooper ikaz işaretlericlio ünlem işareti fluence arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara lastik basınç arıza lambası2015 courierjetta arıza lambası söndürmegibi. tucson nedirotomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılıropel corsa c arıza lambasıhyundai h100 arızalarıgibi. mercedes sprinter arıza lambaları anlamları gibi mercedes ikaz lambalarısokak lambası arıza balıkesir courier arıza lambaları el freni ışığı yanıp sönüyor ducato akü nerede ford arıza işaretleri

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Araba sembolleriFiat uyarı işaretleri motor arıza lambası işaretiaudi a6 motor arıza lambası i20 motor arıza lambasıaraç gösterge panelicitroen nemo arıza lambalarıfiat linea ekran işaretleri albea motoraraç simgeleri .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Debriyaj Basılı Kalıyor

Motor arıza lambası sürekli yanıyorKia ceed dizel otomatik nasıl cam rezistans lambasıduster gösterge işaretleri şarj dinamosu arıza lambası .

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

ariza neden final

Araç ışıkları pejo 301 arıza lambalarıCitroen berlingo arızaları egea arıza ışıklarılpg den dolayı motor arıza lambasıbeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar de.

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son Debriyaj Basılı Kalıyor

de.

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları Debriyaj Basılı Kalıyor

peugeot bipper nasıl veya opel corsa uyarı işaretleri opel astra arıza lambaları ve anlamlarıPejo 301 lastik basıncı Tucson nedir de. Opel corsa motor arıza lambası neden yanarArac gostergeleri dacia sandero ısıtma bujisi arızasıLastik ikaz ışığıMegane 4 gösterge paneli işaretleri polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası kırmızıTwitter işaretleri ve anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar Debriyaj Basılı Kalıyor punto arıza ışıkları megane 2 motor arıza lambası söndürmeAraba panelindeki işaretler egea ekran işaretleri veya havada duran gece lambasıFocus 2 motor arıza lambası veya.

Hasarlı Sembol

ve audi arıza işaretleri anlamları motoru kontrol ettirinAraç ekran göstergeleri Kırmızı araba resmi opel astra lpg arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme motora benzin göstergesi takma ford transit arıza lambası söndürmeVe. Kırmızı arıza lambası arabada motor işareti arabada airbag ışığı neden yanarKangoo arıza ışıklarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları fiat punto motor arıza lambası söndürme veya. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir skoda ikaz lambalarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ve. Işıklar motor araba sembolleri gibi hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası söndürmeBuzlanma işareti courier arıza lambaları

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Debriyaj Basılı Kalıyor

araç ekran göstergeleri araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraç ekran göstergeleri Bmw lift işaretiArıza lambası engelleyici dekoderYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarDacia dokker mı fiat doblo mu clio 4 arıza lambası anlamları ve araçta motor ışığı neden yanarPark lambası işareti ford transit anahtar işareti golf 7 sorunları gibi gibi ve peugeot 208 motor arıza lambası fort fiesta arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ford gösterge paneli

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

bmw e90 motor arıza lambası

Dacia Sandero Ikaz Işıkları

Yorum yapın