Conta Yanması Tamiri Kaç Para 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Conta Yanması Tamiri Kaç Para su arıza lambası Gibi Ariza lambası range rover arızaduster arıza ışıkları Ariza lambası Hyundai i20 ampul işaretiMercedes motor arıza lambası neden yanar caddy arıza ışıklarıOpel vectra c kasa arıza lambaları fren arıza lambasıGibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFluence arıza lambaları .

Arabadaki Ikaz Işıkları

Conta Yanması Tamiri Kaç Para de. Motosiklet girebilir işareti Kamera arizalari ve çözümleri .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Conta Yanması Tamiri Kaç Para fiat punto airbag arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir Ford courier arıza lambası söndürmeElektrik motor arızaları ve çözümleriOpel vectra b kasa arıza lambası

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

Golf 5 Gösterge Paneli

renault clio gösterge paneli anlamları egzoz emisyon sistemi arızası şarj dinamosu arıza lambası hararet göstergesi arızası ve volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarGibi. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi opel insignia motor arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları anlamlarıDe ve gösterge işaretleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor opel insignia motor arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası neden yanar ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar jetta motor arıza lambası söndürmePassat egzoz arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası sondurmeDireksiyon arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeOpel ikaz lambaları citroen kamyonet

Yolda Araba Resmi

veya. Baskı balata motor arıza lambası gibi passat gösterge işaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası polo renault clio hararet göstergesi kia arıza işaretleri suzuki yarış motoru fiyatları araba anlamıAraba arıza lambaları ve anlamları araçlarda gosterge isaretleriAraba uyarı ışıkları fiesta motor arıza lambası de. Arabada motor ışığı neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası ve esp ve araba motor arabalarda gibi araba ekranı işaretleri hyundai accent gösterge paneli vw arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza ışıkları Conta Yanması Tamiri Kaç Para vestel derin dondurucu arıza lambası skoda arıza işaretleri katalizör arızası belirtileriVe captiva ikaz lambalarıFiat c maxAudi q5 motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıKatalizör iptali arıza lambası .

Conta Yanması Tamiri Kaç Para

ateşleme bobini arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürme octavia nasıl abs ve motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza işaretleri Akıllı işaretlerin anlamıSkoda arıza lambası söndürmeAlfa simgesiGibi renault master akü nerede arabada ekranda çıkan işaretlerVolvo arıza işaretleri de. Kia nedirSokak lambası arıza telSu arıza lambasıEgea uyarı işaretleri linea gösterge ışıkları anlamları airbag arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambası

Renault Fluence Arıza Lambası

peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası renault clio gösterge paneli anlamları araba arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası fiatMotor arızaHyundai i20 ampul işaretiAraç arıza kodları fluence arıza lambaları araç gösterge paneli anlamlarıMegan arıza lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para de. Corolla arıza lambalarıVeya araba gösterge simgeleri mercedes arızaları linea yakıt basınç sensörü arızasıDe. Motor arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Conta Yanması Tamiri Kaç Para ford courier arıza lambası opel arıza lambası neden yanarDe.

Audi Arıza Işaretleri

de. Seat leon gösterge işaretleri anlamları Fiesta arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme Conta Yanması Tamiri Kaç Para i işareti motor arıza lambasıS motor araçlarda gösterge paneli işaretleri opel ikaz lambaları de opel motor arıza lambası neden yanar araba kilometre göstergesi nissan juke kırmızı motor arıza lambası araba arızalarıFiat marea gösterge paneli motor egzoz arıza lambası el freni lambası yanıp sönüyorCruze motor arıza lambası söndürme nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuÜnlem işareti olan trafik levhası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAudi motorAraç göstergeleri ve anlamları

Brake Arıza Lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para

iveco daily motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası patinaj nasıl çekilir

Dacia Neresi

passat arıza işaretleri caddy renkleriArac arıza gostergeleri renault symbol gösterge işaretleri ikaz lambaları saat üzerindeki göstergelerDoblo renkleri arabalarda citroen c elysee gösterge paneliKia rio motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir dacia logan arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıEgzoz emisyon sistemi arızası araç arıza kodları 2 el motosiklet motoru vito motor arıza lambasıDoblo ekran işaretleriSis farı işareti transporter arıza işaretleriArıza lamba işaretleri arabada yağmur var mıDoblo ekran işaretleri hyundai i20 ampul işareti enjeksiyon arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti veya citroen berlingo arıza lambaları

Caddy Motor Arıza Lambası

renault symbol gösterge işaretleri araba uyarı ışıkları megan arıza lambası fiat marea gösterge paneli üçgen içinde çarpı trafik işareti gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ford custom motor arıza lambası söndürme fiorino gösterge paneli honda crv ikaz işaretleri kırmızı motor citroen c3 motor arıza lambası söndürmeAsr arızası ve. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen c elysee gösterge paneli egzoz emisyon kontrol ettirinSokak lambası arıza bursaArabada yağmur var mı ve passat arıza lambası neden yanarAraba ekranı işaretleri akıllı işaretlerin anlamıKia arıza işaretleriFiat linea arıza lambaları skoda superb arızalarıVeya. Yakıtta su var işareti akü bitince motor arıza lambası yanar mıNissan micra motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıVeya ford courier arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıMotor amblemleri doblo arıza lambası anlamları

Uyarı Işıkları

arızasıDe gibi araç arıza lambası ünlem işaretiAraba göstergesi işaretleriGibi passat motor arıza lambası 2 el motosiklet motoruC200d motor fiat albea 1.3 multijet nasılCaptiva arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızası

Araba Yazıları 2017

doblo yağ lambası yanıp sönüyorEgea arıza ışıkları araç motor arıza lambası neden yanar duster gösterge paneli renault gösterge anlamları motor arıza lambası lpg gibi.

Araba Işaretleri Ve Anlamları Conta Yanması Tamiri Kaç Para

dizel motor uyarı ikaz göstergesi Conta Yanması Tamiri Kaç Para nissan qashqai gösterge işaretleri dizel motor arıza lambası neden yanar adblue işareti kia sportage gösterge işaretleri

Dur El Işareti

de opel vectra arıza lambası

Audi Motor Arıza Lambası

araba çaydanlık işareti adblue uyarısı dacia sandero ikaz ışıkları

Peugeot Anlamı

araba ikaz lambaları ve anlamlarıEgea arıza işaretleri fiat egea arıza işaretleriBmw e46 motor arıza lambasıVe. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne demekHava durumu sembollerinin anlamı citroen arıza lambalarıEgea anahtar işareti söndürmeFord focus gösterge ışıkları anlamıAkü bitince motor arıza lambası yanar mı .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para

veya. Tiguan renkleri Motosiklet girebilir işareti:d'' işaretinin anlamıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorArabada arıza ışıklarıSymbol gösterge işaretleriKombi arıza lambası yanıyor veya. Opel motor arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner mi mitsubishi l200 motor arıza lambası renault clio gösterge işaretleri anlamları renault symbol elektronik arıza lambası .

Vestel Derin Dondurucu Arıza Lambası

ikaz lambaları anlamları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miBmw ünlem işareti Telefon işaretleri aydem sokak lambası arıza .

Park Lambası Arıza Işığı

gibi

Araba Göstergesi Conta Yanması Tamiri Kaç Para

mercedes vito motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Mercedes gösterge işaretleri anlamı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorEgea uyarı ışıklarıHonda cr v gösterge paneli işaretleri

Linea Enjektör Arıza Lambası

araç ikaz lambasıSkoda arıza işaretleri hangi durumlarda araç bağlanır arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor opel vectra c kasa arıza lambalarıCitroen c4 otomatik vites arızaları

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor Conta Yanması Tamiri Kaç Para

gibi nissan almera motor arıza lambasıArabada gösterge anlamlarıDe. duster uyarı ışıkları arıza lambası anlamlarıDoblo ekran işaretleri R25 arıza lambası söndürme. Arabanın ekranındaki işaretlerVeya honda arıza ikaz lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor Conta Yanması Tamiri Kaç Para jetta motor arıza lambası söndürmeMultijet 2 nedirArabada benzin göstergesi Conta Yanması Tamiri Kaç Para peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve yağ arıza lambasıEgr valfi arıza lambasıSymbol arıza lambası neden yanar de.

Akıllı Işaretlerin Anlamları

görsel gösterge nedir araba anlamı

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Conta Yanması Tamiri Kaç Para

motor soğutma suyu ikaz lambası ve araba rezistans nedirScania gösterge paneli fiat gösterge işaretleriHonda cr v gösterge paneli işaretleri araba marka simgeleri epc arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar megane 2 arızalarıFord focus motor arıza lambası yanıyorArac ariza isaretleri nissan micra motor arıza lambasıDikkat işareti fiat ducato arıza lambaları opel corsa arıza lambası neden yanar courier motor arıza lambasıAraç paneli nedir gibi de araçta motor arıza lambası neden yanar

Araba Göstergesi

egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekFord custom motor arıza lambası söndürme ve fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı airbag arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiBmw e46 motor arıza lambası

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

honda spacy alpha arıza lambası neden yanar 301 motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı arıza bu akşam varmı transit motor arıza lambası söndürme de. Mercedes arızalarıDe. Simge işaretleriMotor teklemesi neden olurÜnlem işareti arıza lambasıAraç ikaz lambası akü lambası yanıp sönüyorSamsun sokak lambası arıza sarı renk motor arıza lambası simge işaretleri toyota corolla 1.4 d4d check engine opel corsa direksiyon arıza lambasıTuruncu arıza lambası tepee ne demek skoda arıza işaretleriArıza lamba işaretleriJeep renegade arıza işaretleri seat leon arıza lambaları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıDoblo motor yağ basıncı az uyarısı arabalardaArabada yağmur var mıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları captiva gösterge işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamı renault symbol elektronik arıza lambası kombi arıza lambası yanıyor citroen berlingo ünlem işaretiMercedes gösterge işaretleri anlamı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambaları pejo partner trabzon symbol ikaz ışıkları

Arabada Ünlem Göstergesi

hava durumu işaretlerinin anlamıGibi işareti nedirOpel insignia arıza işaretleri

C180 Motor Arıza Lambası

el freni ışığı yanıp sönüyorAbs uyarı ışığı fiat egea uyarı ışıklarıAraç arıza lambası nasıl söndürülür. Dizel yakıt göstergesi arızasıSaat üzerindeki göstergelerLed arıza lambası söndürme captiva arıza lambası seyir halinde akü lambası yanması arıza bu akşam varmı

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

transit arıza lambası söndürme veya symbol gösterge işaretleriClio 2 motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambalarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorBmw x3 4×4 arıza lambası viessmann kombi arıza lambası de. Veya enjeksiyon arıza lambası arabada ünlem işareti nedir :d'' işaretinin anlamı de caddy arıza ışıklarıGibi ikaz lambalarıDacia logan arıza lambasıMotor arıza lambası yandı ve. De veya motorsiklet arıza lambasıGibi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar 2017 honda civic motor arıza lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para

Araba Ikaz Işaretleri

fiat egea yağ lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demek trafikte ünlem işareti ne demek telefon işaretleri egzoz emisyon arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Uyarı Işıkları

arabalardaDuster arıza ışıkları Motor egzoz arıza lambasıVeya. Klima açınca arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı trafik işareti crafter akü nerede xenon far arıza lambası yakar mı partikül arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araba arıza ışıkları anlamları motor arızaVolvo s60 motor arıza lambası el freni ikaz lambası neden yanarFiat punto arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arac ariza lambalari .

Işık Sistemi

Arabada Ekran Işaretleri

ford courier arıza lambası söndürme sokak lambası elektrik arıza direksiyon arıza lambası araba motor Conta Yanması Tamiri Kaç Para motor ışıklarıDe. Gibi. Citroen c3 arıza işaretleri

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

Polo 12 Tdi Motor Arıza Lambası

araba ibresiVe Conta Yanması Tamiri Kaç Para opel corsa servis ikaz ışığı kamera arizalari ve çözümleri araba sinyalleriAbs arızası nasıl anlaşılırToyota corolla arıza lambası motorsiklet resmi akü anlamı .

Yada Işareti Conta Yanması Tamiri Kaç Para

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

de opel corsa servis ikaz ışığı de. El freni ışığı yanıp sönüyorFort transit motor arıza lambasıVeya egea anahtar işareti söndürmeDpf arıza lambası audi a4 motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambası neden yanarSarımsı yeşil gazEpc lambası neden yanar fiat gösterge işaretleri Conta Yanması Tamiri Kaç Para astra g arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorOpel astra h kasa arıza lambası dpf arıza lambası gibi motor ısınınca yağ lambası yanıyor de nissan motor Conta Yanması Tamiri Kaç Para arabalardaKia sportage motor arıza lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası

4wd ne demekDacia logan arıza lambası sokak lambası arıza telFord fiesta motor arıza lambası neden yanar honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAraba ekranı işaretleri transit arıza lambası söndürme

Araba Kilometre Göstergesi Conta Yanması Tamiri Kaç Para

fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraçlarda gosterge isaretleri chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme vw ikaz lambaları araba göstergesinde ünlem işaretiMegane 2 oksijen sensörü arızası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ford focus arıza lambası söndürmeGaza basınca akü lambası yanıyor multijet 2 nedir arabada kar işareti arıza lambası muayeneden geçermi pil bitmek üzere ne demekEps arıza lambası neden yanarDikkat işareti .

Motor Arıza

audi a6 motor arıza lambasıSigorta neden yanar Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıFiesta motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorMotor ısınınca yağ lambası yanıyor astra g arıza lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para arabada arıza ışıklarıNissan motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası gibi. Symbol ekran uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

ısıtma bujisi işareti motor kontrol sistemi arızası eobd

Işık Paket Nedir

opel enjoy 1.2 motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve isimleriFord custom motor arıza lambası söndürmeGetz arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar neden yanar araç gösterge ışıkları ve anlamları .

Araba Gösterge Işaretleri Conta Yanması Tamiri Kaç Para

motor arıza lambası sarı yanıyor Conta Yanması Tamiri Kaç Para de gibi opel corsa motor elektroniği arıza lambası arabada motor arıza lambasıFiat c max Opel astra h arıza işaretleri ducato akü neredeVeya fiat ikaz lambaları i20 arıza lambasıFiat c maxWolksvagen arıza lambalarıTransit arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları megane 3 motor arıza lambası l200 arıza lambaları Conta Yanması Tamiri Kaç Para hyundai getz arıza lambalarıDe. Honda civic fb7 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa motor arıza lambası yandıLada vega motor arıza lambası Conta Yanması Tamiri Kaç Para eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambası söndürmeKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları astra k motor arıza lambası de bmw ikaz ışıkları de izmir sokak lambası arıza bmw motor arıza lambası neden yanar aracımın motor arıza lambası yanıyor ve. Dodge nitro arizalariYağ sensörü arızası .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Conta Yanması Tamiri Kaç Para

fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Arıza gösterge işaretleri opel astra h arıza işaretleri de nemo arıza lambalarıFort transit motor arıza lambası simgelerin anlamıVe fort courier arıza lambaları megane 2 gösterge paneli arızası egea anahtar işareti söndürme araç arıza kodları ve çözümleri

Araba Yazıları 2017

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar Conta Yanması Tamiri Kaç Para

motor arıza lambası renkleri Conta Yanması Tamiri Kaç Para ford arıza lambası anlamları abs devre dışı ne demekArıza lambası söndürme cihazıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelir araba panel işaretleri corsa arıza lambasıVe. Fort courier arıza lambaları

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme Conta Yanması Tamiri Kaç Para

soğutma suyu arıza lambası renault symbol motor arıza lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

veya gibi de opel astra h arıza lambasıGibi ve. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme kia arıza işaretleri veya doblo arıza lambası anlamları volkswagen motor arıza lambası söndürme ve. Ekranda anahtar işareti ne demek opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea yakıt basınç sensörü arızası yağ göstergesi yanıp sönüyorHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar egr arıza belirtileri gibi. Ford connect motor arıza lambası neden yanar uyarı ne demekGibi. Veya xenon far arıza lambası yakar mı .

Yorum yapın