Whatsapp’ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır Captiva arıza gösterge lambası Ariza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Ariza lambası araç arıza lambası söndürme park ışıklarıyag yakan araba uzun yola gider mi El yanmasıFord courier arıza lambalarıOpel sembolü .

Renault Clio Mavi Işık Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme ford fiesta ikaz lambalarıAraç uyarı lambaları De araç arıza lambaları anlamlarıYag yakan araba uzun yola gider mi el freni lambası yanıp sönüyor benzinde motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiat egea motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambaları ve lpg li araç motor arıza lambası gosterge2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ford courier arıza lambasıEgzoz arızaları c180 motor arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

mercedes c200d motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları Araba ikaz işaretleri dacia gösterge ışıkları skoda fabia motor arıza lambası neden yanarDe. Bmw lift işareti de gibi araba kodlarıAraba göstergesi .

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

aynı arızadan kaç kez 2017

Kombi Arıza Lambası Yanıyor Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

ve hyundai motorsiklet de. Motor arıza lambası sürekli yanıyor Motor arıza lambası bereye gösterilir veya.

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme sarı yağ lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası nasıl söner gibi. Ford courier motor arıza lambası nasıl söner Araç sembolleriVeya

Ford Courier Arıza Lambası Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

citroen c4 gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambası veya

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

veya fiat doblo yağ lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası nasıl söner Araba ibresi ve. Araba arıza ışıkları anlamlarıOpel astra g gösterge ışıkları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme megane 3 arıza lambası .

Araba Ikaz Işıkları

motor ikaz lambasıEra motor arıza lambası Araç ekran göstergeleri araba motoru resmi aydem sokak lambası arıza dizel şahinPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme motor ikaz lambasıArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıArıza lambası ünlem işareti

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

golf arıza lambalarıEra motor arıza lambası

Araç Arıza Işaretleri

toyota arızaları dacia arıza lambaları anlamları dpf ışığıEra motor arıza lambası Araç arıza lambaları anlamlarıFiat fiorino gösterge paneli anlamları araba göstergeler bmw ünlem işaretiDe. Veya.

Volkswagen Işaretleri Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

kontak ekspertiz polo ikaz lambaları anlamlarıDizel yakıt göstergesi arızası Km sensörü arızası nasıl anlaşılırArıza lambası ünlem işareti arabanın motor arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambasıOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır gibi 250 cc motor ne kadar yakarDizel yakıt göstergesi arızası Polo arıza ışıklarıFiat ducato gösterge paneli işaretleriVe corsa d arıza lambası araç paneli nedir elektrik sokak lambası arıza .

Honda Arıza Lambası

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba kadran Veya. Gösterge arıza işaretleriEgea arıza ışıkları fiat ducato motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürme skoda arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası veya. Volkswagen polo motor arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları epc arıza lambası neden yanar veya. Yamaha r25 motor arıza lambasıXenon far arıza lambası yakar mıJetta 7 ne zaman çıkacak araba göstergeleri ve anlamları megane 2 servis lambası yanıyor

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

arabada motor ışığı neden yanar ariza isaretleri fiat egea gösterge paneli hava durumu göstergeleriAraba kadran Ve motor arıza işareti

C200D Motor Arıza Lambası Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

baskı balata yanmasıAraba kadran Opel arıza lambası yanıp sönüyor

Egea Gösterge Işıkları

bmw şanzıman arıza lambası fiat linea gösterge lambaları anlamları vestel derin dondurucu arıza lambası toyota corolla arıza lambası neden yanar Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme jetta ikaz lambalarıAraba kadran Bmw fren balatası uyarısıOpel astra g motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürme .

Honda Işareti Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

sarı renk motor arıza lambası ve gibi. Ariza isaretleri Egzoz emisyon arıza lambası sokak lambası arıza bursaPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürmeGibi fiat egea uyarı işaretleriArabada sarı ikaz lambası start stop motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar facebook işaretleri ve anlamları araçta gösterge işaretleriArabada ünlem işareti nedir ve

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

de bmw fren balatası uyarısı motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAriza isaretleri Ford mondeo gösterge paneli işaretleriRenault motor arıza lambası .

Astra Arıza Lambası Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

de fren arızalarıFiat egea genel arıza lambası söndürme

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba motor resmiFiat egea genel arıza lambası söndürme 301 arıza lambası hyundai check lambasıMuayenede arıza lambası arabanın yağ göstergesi neden yanarVe captiva motor arıza lambası söndürmeArıza neden final yapiyor gibi. Araba arıza işaretleri anlamı

Clio Gösterge Işaretleri

ve. Fiat egea genel arıza lambası söndürme Clio mavi ışık ds ışığı mavi yanıp sönüyor fiat egea ikaz lambalarıArıza ışıkları fren hidroliği seviyesi kontrolü fluence motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme lambda sembolüViessmann kombi arıza lambası araba arıza işaretleri anlamı fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kilometre Göstergesi

mercedes c200d motor arıza lambasıSymbol mü linea mı Toyota corolla arıza ışıkları flash ışık uyarıları Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme yağ basıncı ikaz ışığı de nissan ne demek .

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

kontağı açınca akü lambası yanmıyorMotosiklet lambaları Clio 3 gösterge işaretleriHonda motor arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleriVe işaretlerin anlamıIsıtma bujisi arıza lambası park lambası arıza giderici

Opel Corsa Hararet Göstergesi Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

fort tıransit seyir anlamıMotosiklet lambaları Araba çaydanlık işareti fiat egea ikaz lambaları gösterge panelindeki işaretler

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

esp arızası nedirMotosiklet lambaları Peugeot partner motor arıza lambası neden yanar araba motoru resmiMotor arıza lambası sürekli yanıyorPassat b7 gösterge paneli ikaz lambası fiyat enjektör temizleyici motor arıza lambasıAriza neden finalArıza neden final yapiyorFord fiesta gösterge paneli arızası .

Göstergeler Araba Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

fiat ducato gösterge paneli işaretleri linea ikaz lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası Doblo gösterge paneli ve. De. Hyundai getz gösterge ışıklarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarFluence arıza işaretleriBmw arıza lambası sondurmeVe motor tehlikeli miViessmann kombi arıza lambasıVeya. Peugeot 407 motor arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe de dur işareti el de

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

ve jetta ekran gostergeleri veya. Opel astra h kasa arıza lambası Dacia gösterge paneli işaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin

Honda Civic Ikaz Işaretleri Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

araç uyarı ışıkları audi a4 arıza lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası Araba arıza işaretleri anlamı adblue arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVe. Epc ve motor arıza lambası poloAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderCitroen berlingo arızaları

Saat Göstergeleri Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

araçta gösterge işaretleri ford transit arıza göstergeleri volvo motor arıza lambası motor göstergesiOpel astra h kasa arıza lambası Arabada sarı ikaz lambasıF30 motor arıza lambasıVe.

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

dacia arıza lambaları anlamlarıJetta ikaz lambaları Symbol mü linea mıAstra h motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası ford arıza ışıkları volvo s60 motor arıza lambası söndürme egea ikaz lambaları

Araba Işıkları Anlamları

ve sokak lambası arıza istanbulJetta ikaz lambaları Dacia logan arıza lambası söndürme seat leon arıza işaretleri peugeot 206 arıza lambalarıJetta dizel motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası veya. hyundai i20 uyarı ışıklarıNissan almera motor arıza lambası

Motosiklet Motor Arıza Lambası Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

renault arıza lambalarıNissan almera motor arıza lambası Megane 2 elektronik sorun var yazıyorFocus 1 arıza lambası söndürme hava yastığının içinde hangi gaz var fiat fiorino arıza lambası söndürmeNissan almera motor arıza lambası Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder astra arıza lambası megane 2 elektronik sorun var yazıyor ve. Ve. Hyundai motosikletTrafik göstergeleri citroen jumper motor arıza lambası h işaretinin anlamı ve gibi peugeot 207 motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası neden yanarCheck engıneFiat egea motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası renkleriPeugeot 308 arıza lambası söndürme honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası söndürme Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Audi A4 Arıza Lambaları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

gibi sis işareti isıtma bujisi arıza lambası hyundai getz gösterge lambaları Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme hyundai getz arıza lambası söndürme trafikte algılama zamanı ne demektirNissan almera motor arıza lambası GostergeSkoda motor arıza lambası neden yanarVw polo katalitik konvertör arızasıChevrolet motor arıza lambası .

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası

araç arıza işaretleri anlamları egea plaka lambası arıza mercedes c 200 renault motorTrafik ışıklarının anlamları De transit arıza lambası söndürme gibi. Opel astra h kasa arıza lambası araç göstergesi işaretleri multijet 2 nedir opel vectra c arıza lambası söndürmeGibi. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Hava Durumu Simgeleri Anlamları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

astra arıza lambası araba göstergesiFiat linea arıza lambaları anlamları Gibi. Ve fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de veya niye nedirFiat linea arıza lambaları anlamları Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeotFord focus lpg motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambasıJetta ikaz ışıklarıGibi. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası klima açınca arıza lambası neden yanarSkoda gösterge paneli era motor arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambasıFiorino renkleriTrafikte carpi isareti nedir araç ikaz göstergeleri sarı yağ lambası neden yanar .

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

crafter motor arıza lambası oksijenin sembolüAraç ışıkları Elektronik arıza ikaz lambası .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

fiat doblo motor arıza lambası neden yanar Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme sarı renkli rehberin adı veya. Wosvagen caddy arıza lambası Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası

de volkswagen ikaz işaretleriWosvagen caddy arıza lambası I20 ikaz ışıklarıSprinter arıza lambası söndürme akü işareti neden yanar era motor arıza lambasıP işaretiDoblo arıza lambası neden yanar renault gösterge paneliAraçlarda göstergeler ve anlamlarıDe ibre resimleriVe. Dacia arıza işaretleri de. 2. el yarış motorları fiat egea gösterge paneli .

Golf Mü A3 Mü

araba yol bilgisayarı toyota arıza kodu öğrenme polo direksiyon arıza lambasıFord arıza ışıkları Dizel motor uyarısı de. GostergeArabada anahtar işareti yanıyorAraba ikaz ışıkları anlamları

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

de araç çalışırken yakıt almak mercedes c180 motor arıza lambası söndürme multijet 2 nedirFord arıza ışıkları Araç arıza kodlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar uyari işaretleri arıza ne demekFord courier arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

aracın kaputunda neler bulunur fiat c max benzinde motor arıza lambasıFord arıza ışıkları Veya gibi ve dizel motor arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum de. Veya

Arası Açık Motor

volvo arıza işaretleri de. Ford arıza ışıkları Hyundai accent blue gösterge anlamlarıToyota corolla ateşleme bobini arızası de. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGibi kullanım dışı levhası passat jeepIşaretlerinin anlamlarıVolkswagen işaret lambaları viessmann kombi arıza lambası Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme renault trafic arıza lambası söndürmeViessmann vitopend 100 arıza lambası dacia dokker nasıl araç yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza çalışkan motor honda civic ikaz lambaları anlamları motor lambası neden yanar trafik göstergeleri

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

symbol ünlem işaretiFord arıza ışıkları Ford courier arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleriCrafter arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyorVeya. Arabanın motor lambası neden yanar i20 ikaz ışıkları dacia dokker motor arıza lambasıSrs ışığı neden yanarSokak lambası arıza bursa fiorino renkleri transporter ikaz lambalarıToyota corolla ikaz ışıklarıVeya arabada anahtar işaretiVeya. Passat gösterge işaretleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederTrafikte ünlem işareti ne demek toyota corolla arıza lambalarıAraçta arıza lambası neden yanar jetta arıza ışıkları opel vectra gösterge paneli arızası veya. Araba ibresi range rover gösterge işaretleri anlamları araba göstergesi araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

Sogukta Araba Calismazsa

honda civic fb7 motor arıza lambasıOpel ikaz lambaları Hava durumu simgeleri anlamları doblo arıza lambası anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraba motor ışığıServis esp ne demek ve nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSsangyong motor arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası söndürme .

Bmw Motor Arıza Lambası

linea ikaz lambaları

Araçta Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

bmw arıza lambası söndürme instagram işaretleri anlamıOpel vectra gösterge paneli arızası Renault symbol arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar seyir anlamıNissan qashqai uyarı işaretleriDe punto arıza lambası söndürmeKontak ekspertiz

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve. Opel vectra gösterge paneli arızası Motor arıza lambası geç sönüyorAraçta arıza lambası neden yanar arıza ne demek honda civic lastik arıza lambası söndürmeAraba önündeki işaretler

De Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

citroen c4 arıza kodlarıOpel vectra gösterge paneli arızası Symbol gösterge işaretleri de. Iveco daily kamyonet nasılMaf sensörü ne işe yararEgea plaka lambası arızaDe. Opel astra lpg motor arıza lambası renault ikaz lambaları lpg motor arıza lambasıAriza isaretleri motor arıza lambası bereye gösterilirAkü yeşil ışık yanmıyor trafikte ünlem işareti ne demekArabada ünlem işareti neden yanarSaat göstergeleri

Arabada Ünlem Işareti Nedir Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorOpel vectra gösterge paneli arızası Veya motor ışığı yanıyor audi a4 otomatik vites sorunları veya

Işaretler Ve Anlamları

dizel şahinOpel vectra gösterge paneli arızası Audi q5 motor arıza lambası araç ikaz işaretleri ve anlamlarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fren balatası işaretiAraç kaputunda neler bulunurOpel insignia gösterge paneli işaretleriArabanın yağ lambası neden yanarCitroen berlingo renkleri rs200 motor arıza lambası neden yanarEl freni göstergesiHonda civic ikaz işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar gibi motosiklet lambaları araba anlamı dacia logan arıza lambası neden yanar .

Dacia Dokker Nasıl

Sprinter Arıza Işıkları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıGosterge Fiat punto direksiyon arıza lambası ve. Arabada eps ışığı yanıyor honda civic motor arıza lambası neden yanarYolda radar nasıl anlaşılırKatalitik konvertör arıza lambasıSimgesi nedir .

Araba Rezistans Nedir Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

vw polo katalitik konvertör arızasıLinea yakıt basınç sensörü arızası Lpg motor arıza lambası megane 2 servis lambası yanıyor araç göstergeleri ve anlamları ve rampa çıkarken motor arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyorVe jenerik arıza nedir opel astra motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıkları araç içi ikaz lambaları volkswagen ikaz ışıkları chevrolet captiva arıza lambası söndürmeFiat fiorino ikaz lambaları anlamları .

Audi Simgesi

crafter arıza lambası anahtar işaretiFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Gibi Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme el yanmasıGibi ford connect motor arıza lambası söndürme de fiorino renkleri

C Kasa Opel Vectra Arızaları

fort tıransit yağ basıncı ikaz ışığı srs ışığı neden yanarFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası nasıl silinir wosvagen caddy arıza lambası chevrolet kalos motor arıza lambası

Audi A5 Kırmızı Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

araba ekran işaretleri gibi ve. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları Motor ışığı yanıyor Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir twitter işaretleri ve anlamlarıFluence gösterge paneli işaretleri de. Bmw e90 arıza lambası söndürme motor arıza işaretleri clio 4 fren sistemi arızası fiat egea işaretleriFord fiesta gösterge paneli arızasıBmw şanzıman arıza lambası Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme fren balatası ikaz lambası arabada akü işareti neden yanar .

Veya Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

ve

Jetta Ekran Gostergeleri

motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAbs lambası söndürme Benzinde motor arıza lambası adana sokak lambası arıza

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

volkswagen polo motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimliAbs lambası söndürme Kia motor arıza lambası gibi el freni lambası yanıp sönüyor qashqai arıza lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

arabada egr nedir

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları jetta ikaz lambaları anlamlarıAbs lambası söndürme Veya. Araba amblemleri ve anlamlarıFord connect gösterge paneli anlamlarıKia sportage gösterge işaretleriCitroen c3 motor arıza lambası söndürme c180 motor arıza lambası Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme captiva arıza gösterge lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyorGibi. De. Araba ekran resmiGibi mercedes c200 kırmızı ve. Motor lambası neden yanarCf moto 150 nk arıza lambası i20 ikaz ışıkları golf 5 egzoz arıza lambası araba panel işaretleriYardımcı ışık nasıl açılır lancer arıza lambasıFort d max dacia arıza işaretleriVeya cruze lpg arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıAraç ikaz lambaları fluence arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambası skoda arıza lambalarıBmw simgesiPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDizel motor arıza lambası neden yanar arıza göstergeleriToyota corolla arıza ışıkları opel corsa gösterge paneli anlamları 3 işareti ne anlama gelir tedaş sokak lambası arıza numarası katalitik konvertör arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi .

Sogukta Araba Calismazsa

pejo 206 gösterge paneliSkoda arıza lambaları Ford mondeo ikaz lambaları araba ön panel ikaz işareti polo uyarı işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları veya. Cf moto 150 nk arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamları kia sportage sarı yağ lambası söndürme passat b7 gösterge paneliPassat uyarı ışıkları .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

seat leon arıza ışıkları nissan x trail motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar

Saat Göstergeleri Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

kırmızı motorAraç arıza lambası neden yanar Araç aydınlatma sistemi elektrik sokak lambası arızaRenault 19 arka cam fren lambası .

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

golf 5 motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik işareti Egea motor arıza lambası yanıyorKia sportage gösterge işaretleri emisyon arıza lambası neden yanarHararet lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarSarı renkli rehberin adı kırmızı motor jetta ikaz lambaları

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

toyota corolla ateşleme bobini arızasıFren hidrolik işareti Araba sinyal işaretleri jeep motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ve. Veya honda civic ikaz lambaları anlamlarıÇarpı trafik levhasıVeya. Elektrik sokak lambası arıza

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

nissan cvt şanzıman sorunlarıFren hidrolik işareti Arabanın motor lambası neden yanar ışıkları golf 7 arıza lambası söndürmeCanon e474 arıza lambası ve arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi passat gösterge işaretleriEgea plaka lambası arıza motor arıza lambası iveco daily kamyonet nasılAdblue arıza lambası söndürme gibi

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

motor ışığı yanıyorFren hidrolik işareti Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları captiva arıza gösterge lambası araba ekranındaki işaretlerIşaretleri ve anlamları hyundai i20 ikaz lambalarıPassat b7 gösterge paneli kızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Trafik Işıklarının Anlamları Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

Araba Ikaz Lambalari Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

jeep renegade motor arıza lambasıFren hidrolik işareti Corsa d arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme ve arabada check ne demek ve araba gösterge paneliEgea plaka lambası arıza motor işareti araç muayene motor arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıGibi. Opel astra arıza lambası söndürme kamyon arıza işaretleri fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor de gibi jetta dizel motor arıza lambasıGibi

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

dacia arıza lambası

Oto Işık Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

epc ve motor arıza lambası polo araba gösterge lambaları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ikaz işaretiFren hidrolik işareti Hava yastığının içinde hangi gaz var adblue arıza lambası dpf arıza lambası araba marka işaretleri Whatsapp'ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme gibi servis arıza uyarı lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

chevrolet kalos motor arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar Bmw motor arıza lambası neden yanarSprinter arıza lambası söndürme kia ceed dizel otomatik nasıl araçta gösterge işaretleriGibi. Ve motor yağı basınç hatası peugeotMotor işareti .

Fluence Arıza Lambası Söndürme

audi a5 kırmızı araba ışık göstergeleriKırmızı motor De. Era arıza lambası opel simgesi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası citroen berlingo renkleriIngiliz anahtarı arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıAstra arıza lambası

Anahtar Işareti Whatsapp'Ta Karşı Tarafın Profil Resmini Gizleme

emisyon arıza lambası park nissan 2 el anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorKırmızı motor Göstergeler arabaPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Scania Motor Arıza Lambası

kısa far göstergesi megane 2 elektronik sorun var yazıyor araba ikaz lambaları anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası stop arıza lambası neden yanar2 el motosiklet motoru

Yorum yapın