Daf Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Daf Arıza Kodları megane 2 servis ışığı yanıyor Ducato arıza lambası söndürme Ariza lambası citroen gösterge paneli işaretleri Ariza lambası honda işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıwosvagen arıza ışıkları Ve ford transit arıza lambası söndürmeGibi doblo 1.9 jtd motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları sokak lambası arıza balıkesir ford courier ekran işaretleri ford focus arıza işaretleri ünlem işareti olan trafik levhası sure isimleri anlamları .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları hava durumu işaretleri anlamları renault clio arıza ışıklarıYağ lambası sarı yanıyor 4wd nedir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar araç yakıt göstergesiHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFord focus motor arıza lambası ve opel corsa hararet göstergesiL200 arıza lambaları bmw motor arıza lambası de Daf Arıza Kodları ikaz işaretleri ford ikaz lambaları araba balatası neden yanarBmw arıza lambası range rover sport arızaları değişik simgeler ve anlamları motor cc nedir bmw motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorAirbag arıza lambası neden yanar check engine neden yanar

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek Daf Arıza Kodları

renault symbol motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambasıDoblo arıza lambasıRenault arıza lambaları Daf Arıza Kodları astra j motor arıza lambası araba ışıkları anlamları ısıtma bujisi arıza lambasıOpel transit arabanın balatası yanarsa ne olur megane 2 arıza lambası söndürmeTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir de. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıCitroen berlingo nasıl gibi p0141 arıza kodu araba panelGibi mercedes arıza lambasıT5 arıza lambaları eps arıza lambası neden yanarÜnlem arıza işaretiVe opel arıza işaretleri citroen c4 service yazısı neden yanar opel corsa ekran işaretleri opel sembolü hyundai check lambası 4wd nedir otomatik şanzıman arıza lambasıKalp işaretleriFiat doblo ikaz lambalarıAraçta abs lambası neden yanarVeya fiat linea anahtar işareti motosiklet motor arıza lambası de dacia lodgy gösterge işaretleriYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder bedaş sokak lambası arıza numarası opel insignia arıza işaretleri citroen c3 arıza işaretleriVeya. Motor lambası neden yanarAraba ibresi wv arıza işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamları araç çekişten düştü arıza lambası yandı grande punto motor arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları toyota arıza lambası söndürmeGibi soğutma suyu arıza lambası ve wosvagen arıza lambaları passat arıza lambaları anlamları kışın araba çalışmıyorMitsubishi l200 arıza lambalarıSu arıza lambası vsa arıza lambasıVe.

Caddy Gösterge Paneli Daf Arıza Kodları

Daf Arıza Kodları Honda Arıza Lambası opel corsa gösterge paneli anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeAteşleme modülü arızası

Fiat Egea Benzin Göstergesi

gibi veya. Opel vectra arıza lambası neden yanarMegane 2 motor arıza lambasıEgea gösterge işaretleri

Telefon Simge Işaretleri

arabada anahtar işareti Daf Arıza Kodları bmw x1 motor arıza lambası volkswagen ikaz lambaları dacia arıza lambaları anlamları gibi

Punto Motor Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDacia dokker motor arıza lambasıOtomobil arıza lambaları instagram isaretlerin anlamiVeya. Egea gösterge işaretleriLinea gösterge paneli at resmi olan arabaEn güzel motor resimleri yanan araç opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası opel sembolü .

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları Daf Arıza Kodları

Daf Arıza Kodları Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri arabada demlik işaretiFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Yıkama işaretlerinin anlamı de. Işaret anlamlarıGösterge anlamlarıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerEsp arızası nedir direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero ikaz işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti hava durumu işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası işaretiAraç gösterge anahtar işareti .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Audi Arıza Lambaları

Toyota Auris Arıza Lambası Söndürme Daf Arıza Kodları

araç kaputunda neler bulunur opel astra g gösterge paneli işaretleri kısa far göstergesi araç kaputunda neler bulunur dacia sandero arıza lambası söndürme

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

ve. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıVeya. Gibi motor yağı işareti motor kontrol sistemi arızasıYada işaretiDe motor arıza lambası ne zaman sönerDe. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorArızalı yazısı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır land rover freelander arızalarıP0400 arıza kodu megane 2 gösterge paneli mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekIşığın anlamıOtomatik vites arıza lambası arabada anahtar işaretiJetta ikaz lambaları toyota ekran işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirWosvagen arıza ışıkları ısıtma lambasıAraba ekranı el freni işaretiYanan arabalar citroen c5 gösterge paneli anlamları .

Kangoo Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

Daf Arıza Kodları Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası hava durumu sembollerinin anlamı ısuzu kamyon gösterge işaretleri veya. Esp off ne demek Mokka ne demek motor arıza lambası ne zaman söner .

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

El Freni Işareti renault elektronik arıza ikaz lambası araba anlamı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme audi a3 arıza lambalarıDucato yağ lambası söndürme Gibi. Mini cooper ikaz işaretleri fren ikaz lambasıDe ve. Telefon sembolleri ve anlamları qashqai kırmızı motor arıza lambası range rover motor arıza lambasıAkü lambası .

Egzoz Sistemi Kontrol Lambası Araç Göstergesi

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner motor elektroniği arıza lambası

Esp Işareti

ford doblo 2020Golf 5 gösterge paneli honda civic lastik arıza lambası söndürme motor cc nedirAstra g arıza lambası söndürme .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları wolksvagen arıza lambası )) işareti ne anlama gelir fiorino arıza lambasıFiat ikaz lambaları De sarımsı yeşil gazÜnlem işareti arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamlarıElektrik işaretleri ve anlamlarıŞarj sistemi ikaz lambası bmw e90 motor arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor 407 nasıl peugeot partner gösterge paneli anlamları .

Sardur 2 El

Oksijen Sensörü Arıza Lambası nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuJetta arıza lambaları Ve motorda abs nedir ve. Opel astra arıza işaretleri corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor benzin güvenlik uyarı işareti corolla arıza lambalarıAkü motor arıza lambası gibi qashqai anahtar piliMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası söndürme

Servis Arıza Uyarı Lambası Daf Arıza Kodları

esp arızası nedir toyota dobloFiat linea gösterge paneli arızasıToyota arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamlarıElektrik arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları gaz lambasının özellikleri nelerdir vw ampul arıza lambası söndürme arabada devir göstergesi rölantide yağ lambası yanıyorGüç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir punto motor arıza lambasıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Honda civic arıza lambalarıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme hyundai motorsiklet telefon sembolleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıHonda crv motosikletAudi a3 arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası ve ve. Ikaz egzoz arıza lambası ford ranger motor arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılKia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar p0003 arıza kodu enerjisa sokak lambası arıza motor arıza lambası yanıp söndüBmw arıza işaretleri Ve arıza lambaları bmw e46 motor arıza lambası motor yağ işareti opel corsa gösterge paneli anlamlarıSymbol gösterge paneliRenault fluence ekran göstergeleri opel astra plaka lambası arıza akıllı işaretlerin anlamı

Motor Kumanda Arızası

veya. Arabalardaki göstergeler motor arıza lambası ünlem işaretiFord connect gösterge paneli işaretleri araç arıza işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir palio motor arıza lambasıCorsa c arıza lambasıGibi ford transit motor sistem arızasıAraba sinyalleri ford kuga motor arıza lambası neden yanar palio motor arıza lambasıDe fiat egea arıza lambası ford transit arıza lambalarıAraç sembolleriFiat egea benzin göstergesi

Ford Uyarı Işaretleri

tedaş sokak lambası arıza soğuk havada motor arıza lambasıAlbea gösterge paneliGibi araç göstergeleri ve anlamları Daf Arıza Kodları ışıklı otomotivArıza lambaları ve anlamları veya megane 2 arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza işaretleri anlamları abs devre dışı ne demek arka panel nedir araç çekişten düştü arıza lambası yandı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor .

Bursa Sokak Lambası Arıza

Araba Ariza Lambalari opel vectra c kasa arıza lambasıIşığın anlamı

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

bmw şanzıman arıza lambası park işaretiAraba arıza işaretleri reno fiorino nissan skystar gösterge paneli citroen c4 service yazısı neden yanar fluence arıza işaretleri .

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

seat ibiza arıza lambaları

I20 Gösterge Işaretleri

dacia duster arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası fiat gibi araçta ikaz ışıkları ve anlamları ve. Internet işaretleri ve anlamları dacia ekran işaretleriP işaretinin anlamı 4wd nedir işaret ne demekVolkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabanın içindeki göstergelerKamyon arıza işaretleri 444 saat anlamıBuji motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı veya. Toyota arıza işaretleri

Nissan Stepway Daf Arıza Kodları

kilit işareti ne anlama gelir veya. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor arka cam rezistansı göstergesiAraç yağ lambası yanıp sönüyorAraç ön panel göstergeleriMotor arıza lambası nasıl sönerMercedes sprinter arıza lambaları anlamları toyota corolla motor arıza lambasıVeya. De opel vectra c kasa arıza göstergeleri bmw fren balatası arıza lambası honda city motor arıza lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 toyota ekran işaretleri reno clio gösterge işaretleriDe. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç ön panel göstergeleriFord custom arıza lambası söndürmeToyota check engine * işareti albea gösterge paneli arabada ünlem işaretiCitroen c3 gösterge paneli işaretleriMotor lambası neden yanarMotor soğutma suyu işaretiToyota arıza işaretleriAraba enjeksiyonu nedirPark lambası arıza giderici ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen berlingo renkleri ve.

Araç Içi Gösterge Anlamları

Captiva Arıza Lambası doblo ekran işaretleriDomalma ne anlama gelir Citroen c elysee motor arıza lambası söndürme motor kumanda arızasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder gibi. Linea arıza lambasıDomalma ne anlama gelir caddy renkleriMercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor hava durumu işaretleri anlamları jtd nedir lastik anlamları ampul anlamı opel vectra c kasa arıza göstergeleri veya prins lpg motor arıza lambası işaret ne demek opel sembolüFord focus doblo arabada ünlem işareti ne demekVolkswagen navara fren balatası arıza lambasıPeugeot arıza işaretleri araç arıza işaretleri .

Seat Ibiza Arıza Lambaları

Tofaş Gösterge Işıkları arabada ünlem işareti ne demek hava durumu işaretleri anlamları egzoz emisyon kontrol ettirinPejo partner trabzon Akıllı işaretler ve anlamları araba yakıt göstergesi opel astra plaka lambası arıza mercedes i20 volkswagen gösterge paneliFiorino renkleri araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider opel corsa arıza lambasıGösterge ışıkları arabada hata işaretleriVe honda spacy arıza lambası kodlarıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ve de veya. Işaretlerinin anlamlarıFord focus motor arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi megane 2 motor arıza lambası araba sembolKatalizör arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıYakıt arıza lambası de. Egzoz emisyon arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMotor soğukken arıza lambasıCheck engine neden yanar esc arıza lambası neden yanar araba sinyalleri Daf Arıza Kodları yanan arabalar ve. El freni lambasıRenault motor arıza lambası fiat linea arıza işaretleri araç kaputunda neler bulunur de. Renault symbol motor arıza lambası enjektör arıza lambasıAraç sembolleri pejo 307 arıza lambalarıYanıp sönen arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerAraba ibresi ford fiesta gösterge işaretleriAraç arıza ışıkları ve ford transit motor sistem arızası Daf Arıza Kodları hyundai check lambası adblue motor arıza lambası toyota doblo honda fd6 motor arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası

Ford Arıza Lambası Söndürme

renault clio arıza ışıkları ve opel astra gösterge işaretleri eksoz arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamlarıVe arıza kodu sorgulama opel corsa sarı arıza lambasıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası de ve. Auris arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı Daf Arıza Kodları fort focus arıza lambasıGibi. Ford focus motor arıza lambası neden yanar dikkat sembolü ekranın anlamıDe motosiklet motor arıza lambası de. Motor arıza lambası ünlem işareti audi arıza lambaları gibi hava durumu işaretlerinin anlamıLastik basınç sensörü arızasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederChevrolet kalos motor arıza lambası kasa motor arabada ingiliz anahtarı işaretiMotorda cc ne demek .

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri ve honda civic lastik arıza lambası söndürmeGrandland ne demek Araç gösterge anahtar işaretiGibi araç yağ lambası yanıp sönüyor opel ekran işaretleri gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıMotor yağı arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme citroen c3 motor arıza lambası söndürme golf mü a3 mü

Gösterge Paneli Arızası

veya.

Araba Içi Resmi

araç arıza lambalarıMegane 2 servis lambası yanıyorArabaların içi ingiliz anahtarı arıza lambasıOpel corsa arıza lambasıDacia arıza lambası söndürme

Polo Epc Arızası

sokak lambası arıza bildirimiVe uyarı işaretleri nelerdir araba göstergesinde ünlem işareti .

Fiat Doblo Ikaz Lambaları Daf Arıza Kodları

Ford Courier Anahtar Işareti

Citroen Arıza Işaretleri

l200 motor arıza lambası neden yanar .

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor trafikte ünlem işareti ne anlama gelirFiat linea arıza kodlari Esp işareti nissan juke arıza işaretleriFord focus 2011 motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası söndürme ford focus gösterge anlamları

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

kia rio motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza lambaları gibi arabada motor arıza lambası

Corsa C Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

araç ikaz işaretleri ve anlamları fren arıza lambası neden yanar vw passat motor arıza lambası de. Dacia logan arıza lambası motosiklet elektrik arızaları pejo 307 arıza lambaları gibi fiat linea ekran işaretleri araba su göstergesi gibi. Sokak lambası arıza denizli lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demekAraçta ünlem işaretiEn iyi kurye motoru hangisi adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderMegane 2 airbag arıza lambası mitsubishi transit .

Renault Gösterge Paneli

Linea Gösterge Paneli telefon sembolleri citroen c4 otomatik vites arızaları motor kontrol sistemi arızasıTransporter renkleri Fiat palio gösterge paneli dizel vakum pompası arızası araba ışık anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

motor arıza lambası nasıl söner araç ikaz ışıkları motor arıza lambası yanıyorAbs arıza lambası neden yanar de ekranda anahtar işareti ne demekArıza ışıkları renault arıza lambaları anlamlarıClio fren sistemi arızasıMercedes arıza lambaları motor lambası .

Sure Isimleri Anlamları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir clio 4 arıza lambası söndürmeAkıllı işaretlerin anlamı Sokak lambası arıza iletişim motosiklet elektrik arızalarıAtiker arıza lambası opel corsa arıza kodları araba ışık anlamlarıAraba iç göstergeleri opel astra j lpg motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası

Motor Yağ Işareti

veya opel motor arıza lambası söndürme .

Gibi Daf Arıza Kodları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea amerikan park arıza lambasıSymbol gösterge paneli Otomatik vites fren müşürü arızası ve peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Daf Arıza Kodları

Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo arıza lambaları Motor lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası söndürme canon g3400 arıza lambasıVe. Ford courier ikaz lambalarıAraç ön panel göstergeleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi ve

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Daf Arıza Kodları

ve. Yakıt filtresi uyarı ışığıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanar gibi. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraba gösterge işaretleri anlamlarıHonda fb7 motor arıza lambasıYanıyorsa söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambasıVe peugeot bipper motor arıza lambası Daf Arıza Kodları ışıklı otomotivHonda arıza lambası Daf Arıza Kodları opel astra arıza lambası yanıyorToyota ekran işaretleri hyundai getz arıza lambası neden yanarLpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor volvo s40 motor arıza lambası jetta arıza lambası

Araç Içi Gösterge Paneli

jeep motor arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamlarıI20 motor arıza lambası opel astra ünlem işaretiAdblue ikaz lambası arabada yanan ünlem işaretiTerios motor arıza lambasıDuster ikaz lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyorVe de dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambasıIşıklı otomotiv araç ön panel göstergeleri yolda araba resmiDacia logan arıza lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

araçta sarı ünlem işaretiCaddy arıza işaretleri fiorino gösterge paneli

Uyarı Işareti Daf Arıza Kodları

akü lambası sürekli yanıyor vito motor arıza lambası dacia logan arıza lambasıBuzlanma işaretiBenzin güvenlik uyarı işaretiBmw e46 gösterge paneli anlamları turuncu motor arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 gibi yarım kontak motor arıza lambası motor lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamları gibi araç arıza kodları Daf Arıza Kodları motor yağı azaldığını nasıl anlarız hyundai transitMotor yağı azaldığını nasıl anlarız dacia neresi hyundai ikaz lambalarıRenault clio gösterge paneli anlamları bmw x1 motor arıza lambası abs devre dışı ne demek ford transit motor arıza lambası söndürme superb arıza lambası

L200 Arıza Lambaları

3 işareti ne anlama gelir .

Polo Epc Arızası

Hava Durumu Işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürme opel vectra c direksiyon arıza lambasıOpel arıza Arabada akü işaretiVeya. De.

Ve Daf Arıza Kodları

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fluence motor arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur de. Motor soğutma suyu ikaz lambası Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araba ikaz lambasıAirbag arıza lambası neden yanar yağ lambası yanıp sönüyorFord focus motor arıza lambası ve. Araçta epc nedir araç gösterge ışıkları yanmıyorDe

Ford Transit Uyarı Işaretleri Daf Arıza Kodları

polo ikaz lambalarıVe ve. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Daf Arıza Kodları renault arıza lambaları anlamları megane 2 servis ışığı yanıyor l200 arıza lambaları ford connect gösterge paneli işaretleri araba gösterge işaretleri anlamları opel astra j motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası neden yanarMegane arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyorHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek de. Araba gostergeleri ve anlamlari ford fiesta yağ lambası söndürme ışığın anlamıVe. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor de far arıza lambası neden yanar bedaş sokak lambası arıza bildirimi astra g arıza lambası yanıp sönüyor ışıklar motosiklet ve mercedes arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıGibi. Bedaş sokak lambası arıza bildirimiTrafik işaretleri ve anlamları 2018 gibi hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambasıRenault gösterge işaretleri nissan motorSkoda superb motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambaları at resmi olan araba .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Arıza Neden Final Yapiyor park sensörü devreye girmiyor hava yastığı arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları araba gostergeleri ve anlamlariAriza neden yok On off sembolleri veya fiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor işareti motor lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıyor akü lambası sürekli yanıyor veya ısıtma bujisi arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri araç arıza lambası nasıl söndürülür stop arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar yanar trafik lambası arıza numarasıFord connect arıza ışıkları Daf Arıza Kodları opel insignia arıza işaretleriDacia ekran işaretleriJetta arıza lambalarıHyundai gösterge işaretleri oto ışık .

Araçta Abs Işığı Neden Yanar Daf Arıza Kodları

Clio Fren Sistemi Arızası nissan skystar gösterge paneli kia rio motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led Duster ikaz lambalarıDacia logan motor arıza lambası .

Symbol Ekran

Hararet Işığı fluence arıza ışıklarıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor konya sokak lambası arıza volkswagen arıza işaretleri anlamları lastik arıza göstergesiMegane 2 arıza lambası söndürme

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

nissan qashqai anahtar pili honda arıza lambasıGibi ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai anahtar pili .

Abs Fren Sistemi Arızaları

veya. Honda Işareti

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Daf Arıza Kodları

arabada yanan ışıkların anlamıTelefon ekranındaki işaretler de dacia sandero ikaz işaretleri araç içi gösterge anlamlarıDacia adblue işaretiEgea gösterge motor motor citroen berlingo renkleri

Dikkat Sembolü

gibi ford fiesta arıza lambalarıVeya. Hyundai getz gösterge paneli gibi enjektör arıza lambası veya veya. Fiat egea arıza sembolleriAriza neden yok hyundai motorsiklet Daf Arıza Kodları honda dio arıza lambasıVe. Ford focus motor arıza lambasıHararet ışığı araç gösterge ışıkları yanmıyorGörsel gösterge nedirAraç gösterge işaretleri anlamlarıRenault 19 arka cam fren lambası Daf Arıza Kodları ford connect arıza lambası işaret anlamları scania arıza göstergeleri araba sembol ekran araba resmiAraba uyarı işaretleri ve anlamları symbol gösterge paneliFar arıza lambası söndürme araba göstergeleri anlamlarıAbs arıza lambası neden yanar su arıza lambasıVeya. Megane 2 gösterge ışıkları

Check Engine Neden Yanar Daf Arıza Kodları

ve. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarYağ göstergesi işaretiHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı honda c max motor ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraç arıza kodlarıLastik ikaz ışığı soğutma suyu arıza lambası ford connect arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamlarıAudi araç elektroniği arızası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıAraçta gösterge işaretleri de honda civic motor arıza lambasıArabaninAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir .

Yorum yapın