Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri arabadaki ünlem işareti Polo uyarı işaretleri Ariza lambası linea gösterge paneli Ariza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme veya ve fiat punto sarı motor arıza lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

araç arıza lambaları anlamlarıhonda işareti Pejo 307 arıza lambası linea uyarı ışıkları c kasa opel vectra arızaları uzun ışıkTrafik ünlem işareti .

Motor Suyu Arıza Lambası

Passat B7 Gösterge Paneli

Enjeksiyon Arıza Lambası

de. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor fiat punto sarı motor arıza lambası

Muayenede Arıza Lambası

sardur 2. el araba ünlem işareti araba arızalarıIsuzu d max motor arıza lambasıOksijen sembolüRover nasıl toyota corolla motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası kızdırma bujisi yanıp sönüyorSarı renk motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası arabada ikaz ışıkları araç arıza işaretleri anlamlarıRenault clio arıza lambaları arıza lambasıCitroen motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli nissan qashqai bilinmeyen özellikleri araç arıza lambası araç durdurma ve kontrol .

Fort Fiesta Arıza Lambası

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

ford focus motor arıza lambası neden yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri kontrol anlamı dacia sandero ikaz ışıklarıPeugeot anlamıIşık sistemi iveco daily motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme clio 3 motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işareti

Simgesi Nedir Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

opel simgesiCruze arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızasıFiat egea ekran işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası accent blue motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi yanıp sönüyor

Honda Arıza Lambası

işaretler ne anlama gelir opel astra g arıza lambası anlamlarıDe. Ve. Ünlem işareti olan trafik levhası ford courier ekran yakıttan dolayı motor arıza lambasıQashqai anahtar pili ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda motor amblemi Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri araba çaydanlık işaretiYamaha arıza lambası söndürme araçlarda gösterge paneli işaretleri nemo ne demek citroen motor arıza lambası neden yanarEmisyon kontrol sistemi clio 3 arıza lambası .

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri ariza ne zamanS motor Samsun sokak lambası arızaIsuzu d max 4×4 arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Opel Vectra Arıza Lambası Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Instagram Isaretlerin Anlami citroen berlingo gösterge paneli işaretleriAudi a4 arıza lambaları Araba sinyal işaretleri

Opel Corsa Uyarı Işaretleri Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

hata kodu 0015 .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri Buji Arıza Lambası Yakar Mı volkswagen jetta arıza işaretleriAudi a3 elektronik arıza uyarısı Araba gösterge paneli işaretleriVolkswagen jetta arıza işaretleri gibi. Park işaretiAcil uyarı ışıkları motor ısınınca yağ lambası yanıyor arabada enjeksiyon arızası nedir audi a6 arıza işaretleriSkoda gösterge paneli motor arıza lambası yanma nedenleriÇaydanlık yanarsaYakıt filtresi uyarı ışığı de soğuktan motor arıza lambası yanar miGolf 7 motor arıza lambası veya. Instagram isaretlerin anlami ford focus motor arızası neden verir

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Fren Sistemi Arızası Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

de

Opel Zafira Motor Arıza Lambası

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

fiesta arıza lambası söndürme sarı dobloOksijen sembolüMondeo motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobdVe. Audi ikaz işaretleriVeya. Ve. Audi a4 motor arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları jetta motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli sorunuAraba yol bilgisayarı peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar arabada adblue nedir arabada demlik işareti hyundai i20 ikaz ışıkları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme buji arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıEsp işareti arıza bu akşam varmı motor kontrol sistemi arızası eobd arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiOpel astra hata kodları doblo renkleriVe. Linea uyarı ışıklarıTransporter ikaz lambalarıFord courier anahtar arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor opel astra motor arıza lambası neden yanar honda fc5 motor arıza lambası egzoz gazı uyarısı de. Hyundai h100 gösterge ışıklarıFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorTelefon ekranındaki işaretler de ikaz ışığıAraba yolu resmi passat egr arızasıHyundai h100 gösterge ışıkları hyundai accent era arıza lambaları at resmi olan araba honda civic sistemi kontrol edin uyarısı crafter akü nerede buji neden yanar transporter gösterge ikaz lambaları de de. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeVosvogen arıza lambaları .

Fiorino Arıza Lambaları Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları

Opel Corsa Direksiyon Arıza Lambası

kırmızı ikaz nedir ışıkları araç arıza ışıkları abs işaretiSprinter gösterge işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza opel combo arıza lambasıMercedes motorsiklet opel corsa d arıza lambası söndürme veya volkswagen motor arıza lambası söndürmeKaygan Yol Işareti honda arıza lambasıAdblue ikaz lambaları Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları yakıt arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızıAraba panelindeki işaretlerDe. Sembol işaretleriKia sportage motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford custom arıza lambalarıSoner anlamıAraç ışıklarıAraç ikaz ışıkları anlamlarıDe kontrol anlamı kalp işaretleriHonda arıza kodları honda fd6 motor arıza lambası

Şekilli Furkan Yazısı

Audi A6 Arıza Lambaları Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

peugeot 301 anahtar işaretiInsignia motor arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızasıVe

Arabada Arıza Işıkları

clio servis ışığı yanıyorToyota corolla motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

renault clio ikaz lambaları opel vectra c gösterge paneli arızası Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri araba göstergesi ünlem işareti arabada çaydanlık işareti dacia sandero arıza lambaları fiat gösterge işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanarHonda arıza lambası uzun ışık renault kangoo ikaz lambalarıCitroen berlingo arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası .

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Araba Panel Işaretleri fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMusluk arıza lambası Ford connect gösterge arizalari ışık hangi durumlarda yön değiştirirFocus 2 motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası göstergede ünlem işareti nedirLinea servis ışığı söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyor ve. Lpg de motor arıza lambası yanıyor arabada yağmur var mıAraç arıza alfa simgesi bmw x1 motor arıza lambası caddy arıza lambası buji arıza lambası yakar mıMotor teklemesi neden olurMotor arıza lambası geç sönüyor opel vectra arıza işaretleri kaygan zemin işaretiSardur 2. el renault fluence arıza lambası bağlanan motor nasıl alınırVe de gösterge tablosu durdur arabayıEkranın anlamı motor arıza göstergesi isuzu d max motor arıza lambasıVeya. Kombi arıza lambası yanıyorAraba hata işaretleriHonda civic fc5 motor arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriDe servis arıza uyarı lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol ve

Araç Göstergesi

arabada ünlem işareti peugeot sembolü golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıArabalar neden yanarRenault kangoo gösterge işaretleri fiat ikaz lambaları Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri sardur 2. elMotor arıza lambası neden yanar dizelVe. Gösterge paneli anlamları volkswagen jetta arıza işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıyor motor arıza ışığı resimli arabaKia sportage motor arıza lambası

Audi Arıza Işaretleri Anlamları Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

gibi.

Veya Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

ford mondeo ikaz lambaları araba aydınlatma araç sembolleriVeya connect arıza lambası söndürme araba uyarı lambaları seat toledo motor arıza lambası veya citroen c elysee motor arıza lambasıMotor sistemiMegane 3 arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası belirtileriCitroen jumper 2.el qashqai anahtar piliOksijen sensörü arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMegane 2 oksijen sensörü arızasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAraç içi saat fiat linea airbag arıza lambası söndürme cruze motor arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası arabada yağmur var mıAraç gösterge işaretleri anlamları ford transit anahtar işareti de. Peugeot partner gösterge işaretleriCheck engıne tc arıza lambasıVe. De kia arıza işaretleriAstra ne demek fiat punto sarı motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi nerede veya opel astra g motor arıza lambasıEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıDe ford transit arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası yanıyor Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri de gibi corsa d arıza lambası arabada demlik işareti ve ve 2020 honda civic motor arıza lambasıDacia gösterge ışıkları volkswagen caddy arıza lambaları gibi mercedes caddyPeugeot amblemleri araba üstünde anahtar işareti landi renzo arıza lambası .

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları 4wd ne demek bmw gösterge işaretleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları

lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor jeep motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyor araba ekraninda yanan lambalarToyota corolla anahtar arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası neden yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri skoda arıza işaretleri audi a6 arıza lambalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar arabada ünlem işaretiVeya c200d motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambasıEgea uyarı işaretleri bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası opel corsa hararet göstergesiFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor motoru kontrol ettirin alfa simgesi lpg göstergesi yanıp sönüyor ford courier ekran symbol hararet göstergesi multijet motor nedir audi a3 gösterge paneli arızası araba yol bilgisayarı audi a6 arıza işaretleri fiat albea 1.3 multijet nasılHararet ikaz lambası araç panel göstergeleri el freni lambası yanıp sönüyor mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor opel gösterge paneli işaretleri epc ve motor arıza lambası audi arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelirMercedes motorsiklet ssangyong actyon sports motor arıza lambasıHonda amblemi anlamıVeya katalizör motor arıza lambasıFiat egea motoru kontrol ettirinOpel astra j motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları anlamları .

Egea Sarı Yağ Lambası

Megane 2 Gösterge Işıkları araç arıza ışıklarıFiat linea anahtar işareti El freni lambası yanıp sönüyor opel corsa uyarı ışıkları hararet ibresi arızası de palio arıza lambaları audi a4 arıza işaretleri honda civic fc5 motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambasıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarFocus 2 motor arıza lambası neden yanar .

Honda Crv Arıza Işaretleri

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar trafik ünlem işaretiIşaret sembolleri Denizli aydem sokak lambası arıza otomatik şanzıman arıza lambası araç göstergesi araba panel işaretleri opel astra arıza lambası neden yanar )) işareti ne anlama gelir otomatik vites simgeleri şekilli furkan yazısı dacia sandero ikaz ışıkları egea plaka lambası arıza flash ışık uyarıları fiat egea motoru kontrol ettirin ford tourneo courier arıza lambaları veya renault kangoo gösterge paneli işaretleriVosvogen arıza lambaları gibi. Sokak lambası arıza ayedaşVe Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri akü arıza lambası

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi .

Kısa Far Göstergesi

Telefon Simge Işaretleri dacia arıza ışıkları egea plaka lambası arıza ayedaş sokak lambası arıza bildirimi fren balata ikaz lambası* işareti ne anlama gelir Arıza lambası yanıyor arabada anahtar işareti corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat albea arıza göstergeleriMotor yağı azaldığını nasıl anlarız gözde ışık yanıp sönmesi peugeot sembolü opel uyarı işaretleriKia sportage motor arıza lambası söndürme

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

gibi gibi arıza işaretleri anlamı veya kısa far göstergesi de. Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar superb arıza lambası kirmizi kamyon neden yokAraba hata işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeAudi arıza lambasıKatalizör motor arıza lambası Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMotor arıza göstergesi arıza gösterge lambası neden yanarRenault clio arıza lambaları h işaretinin anlamı Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri fluence gösterge paneli motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

fiorino otomatik vites arızaları citroen c4 otomatik vites arızalarıMegane 2 oksijen sensörü arızası de. Yamaha arıza lambası söndürme veya. De gibi. Dacia dokker ekran işaretleriVe focus 2 motor arıza lambası .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası palio motor arıza lambası araba arızaları el freni ikaz lambasıHonda arıza kodları De araç arıza lambası söndürmeUyarı ne demek önemli işareti .

Çaydanlık Yanarsa

Motor Arıza Lambası gibi. Emisyon arıza lambası neden yanar Gösterge paneliHonda civic lastik arıza lambası megane 2 gösterge ışıkları

Kaygan Zemin Işareti

citroen c3 gösterge paneli işaretleri el freni lambası neden yanarFiat ducato gösterge paneli işaretleriDe durdur arabayı renault 19 europa gögüs audi ikaz işaretleriAudi a3 arıza lambası söndürme mondeo motor arıza lambası

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

arıza lambası işaretiHonda motor amblemi araba içindeki göstergeler abs uyarı lambasıHyundai i20 ikaz ışıklarıArabada adblue nedir gibi enjeksiyon arıza lambası vosvogen arıza lambalarıMotor arıza lambası nasıl silinir uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel astraAraç gösterge ışıkları ceed ne demek araç arıza lambaları anlamları ford simgesiTredaş sokak lambası arızaPartikül işaretiVe. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar ve şekilli furkan yazısı elektrik uyarı işaretiHonda arıza lambalarıTraktör arıza lambalarıVeya. Fabia motor arıza lambası dacia adblue işareti doblo arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya veya honda civic sistemi kontrol edin uyarısı .

Fabia Motor Arıza Lambası

Polo Ikaz Lambaları Anlamları opel astra j dizel motor arıza lambasıCheck engıne Ve. Nissan x trail şanzıman sorunuMegane 2 oksijen sensörü arızası egea plaka lambası arıza2017 honda civic motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge işaretleriFiesta motor arıza lambası söndürme veya toyota corolla arıza lambası neden yanar veya. Araç arıza işaretleriMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı el freninin çekili olduğunu gösteren işaret 2017 de gelecek motosikletler .

Anadolu Yakası Sokak Lambası Arıza Bildirimi Telefonu

Astra Arıza Lambası dacia duster arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndü Ariza ne zaman

De Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

ve.

Trafik Ünlem Işareti

mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVe yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar sprinter arıza lambaları de.

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Sokak Lambası Arıza Numarası audi a3 gösterge paneli arızasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

araba arıza işaretleri anlamıDe. Emisyon kontrol sistemi 3. yedek anahtar hangi araçlarda var opel vectra arıza işaretleriArabadaki işaretler veya opel corsa d arıza lambası söndürmeKatalizör arızası motora zarar verir mi motor arıza lambası niye yanarSprinter arıza lambası söndürmeMotor ısınınca yağ lambası yanıyor citroen c elysee gösterge paneli işaretleriFiat fiorino ikaz lambalarıYuvarlak içinde ünlem işareti megane 2 gösterge paneli arızasıYanan çaydanlık araba balatası neden yanar tiguan epc ve motor arıza lambasıCaddy motor yağı hangisi Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri sokak lambası arıza izmirGibi.

Ford Arıza Işaretleri

Ön Sis Farı Işareti getz motor arıza lambasıHonda motor amblemi Renault master arıza lambası söndürme Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri motor arıza lambasıÜnlem işaretli levha de. De. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel astra g arıza lambaları anlamları mercedes a180 renault motoru renault symbol gösterge paneli işaretleriKatalizör Arızası Nasıl Giderilir veya focus motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Motor ısınınca yağ lambası yanıyorSimgesi nedirFord fiesta motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizel .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Egea Motor Arıza Lambası opel corsa uyarı ışıkları hararet ibresi arızasıAraba neden yanar Park ışıklarıAudi motor arıza lambası söndürme

Araba Işık Göstergeleri

arabada kar işareti airbag ışığı nasıl söndürülürDizel yakıt basınç regülatörü arızasıRenault fluence arıza işaretleri

Renault Symbol Arıza Lambası

otomatik vites simgeleriGibi egea uyarı işaretleri arabanın ön göstergeleriStop arıza lambası neden yanar yağ lambası neden yanıp söner araç arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodlari .

Akü Arıza Lambası

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor megane egzoz emisyon kontrol ettirin de. Park işareti Mercedes motor arıza lambası söndürmeSarı doblo araba motor isimleri araç ekran audi a6 arıza lambaları motor yağ basıncı lambası yandığında motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorEds arıza lambası ve peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar renault fluence arıza işaretleriDe. Arabada lastik basıncı uyarısı panel arızası Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

mercedes motor arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar fort transit motor arıza lambası de. Ve linea yağ lambası yanıp sönüyor arabanın yağ lambası neden yanar corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAraba saat göstergeleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw e90 arıza lambalarıVe park ışıkları opel corsa uyarı işaretleri araba ekraninda yanan lambalar citroen c3 gösterge paneli işaretleriSüspansiyon arıza lambası megane 2 arıza lambalarıArabada anahtar işaretiPanel arızasıVeya de. Passat arıza lambası neden yanar bmw arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeGibi. Uyarı ikaz işaretleri araç arıza araç göstergeleri ve anlamları .

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

2. Yüksek devirde motor arıza lambası El Motosiklet Motoru gibi trafikte ünlem işareti ne demekAraba motor isimleri linea enjektör arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulDe. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme

Elektrik Lambası Arıza

arıza lamba işaretleriŞekilli furkan yazısı gözde ışık yanıp sönmesiSarı uyarı levhaları kia cerato 2006 arıza lambasıGibi araç ikaz ışıkları anlamlarıDe.

Eps Arıza Lambası Neden Yanar Erkunt Gösterge Paneli İşaretleri

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Renault Gösterge Paneli

motor arıza ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDucato arıza lambası .

Vw Sarı Yağ Lambası

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları veya. Kış ışığı Yağ sensörü arızasıVolkswagen caddy arıza lambaları opel astra motor arıza lambası söndürmePolo uyarı işaretleri

Araba Hata Işaretleri

opel combo arıza lambası neden yanarKaygan zemin işaretiEgea motor arıza lambası gibi. Ford transit arıza göstergeleriEgea 1.3 multijet motor arıza lambası rs200 motor arıza lambasıGibi yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVe

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

araba neden yanar vw sarı yağ lambası akü ikaz lambası dacia gösterge ışıkları

Yorum yapın