Opel P0171 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel P0171 honda arıza ışıkları Veya Ariza lambası arıza işaretleri anlamlarıfiesta motor arıza lambası Ariza lambası Volkswagen direksiyon arıza lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası arabada anahtar işaretiDuster arıza lambasıGibi.

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı

Ford Transit Arıza Işaretleri scania arıza göstergeleriDodge nitro arizalari Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır otomatik kapı arıza kodlarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor courier arıza lambalarıAraç muayene motor arıza lambası gibi. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Gösterge Anlamları

duster arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot bipper motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambaları opel astra arıza lambası yanıyorArıza ne demek araba neden yanar

Ünlem Işareti Trafik Opel P0171

servis esp ne demekEsp ve motor arıza lambası yanıyor araba göstergesi işaretleriDe gibi. Veya kia sportage gösterge işaretleri ford tourneo courier arıza lambalarıAraba simgeleri ve isimleri

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme Opel P0171

yağ sensörü arızası fiat linea gösterge anlamları de. Arabada yağmur var mı iveco daily arıza lambası söndürmeEn güzel motor resimleriFiat punto ikaz lambaları anlamları courier arıza lambası renault arıza lambaları anlamları veya. Araç işaretleri ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıBmw 320d arıza işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri Opel P0171 dodge nitro arizalari araba ışık göstergeleriArıza bu hafta yok muNew holland arıza lambası kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları egea arıza lambalarıOpel corsa motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarısıSokak lambası arıza bildirimi izmir ford connect arıza lambaları anlamları duster ekran işaretleriGibi opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası yanıyor araba ışık göstergeleriDireksiyon arıza lambası kırmızı gibi.

Volkswagen Arıza Işaretleri Opel P0171

Opel P0171 Araba Göstergesi Işaretleri golf arıza işaretleri mercedes i20 motor ışığı yanıp sönüyor yağ seviye sensörü arızası arıza işaretleri anlamıTuruncu motor arıza lambası Nissan micra gösterge paneli işaretleri .

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar

Opel P0171 Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları kızdırma arıza lambasıAt resimli araba Arabada fotoğraf çekme golf 5 arıza lambası söndürme soğuktan motor arıza lambası yanar mıDe. Gibi.

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları krank sensörü kirlenmesi audi a3 arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza işaretleri Honda crv motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanarFiat egea arıza sembolleri i işareti ne demekKia rio motor arıza lambasıCitroen arıza işaretleri

Fiat Egea Ikaz Lambaları Opel P0171

cf moto 150 nk arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıF30 motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorTrafik işaretleri ünlem jetta 7 ne zaman çıkacak gibi direk lambası arıza diferansiyel arızasıKrank mili arızaları nelerdir transit gösterge işaretleri araç işaretleri passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya. Clio ikaz lambalarıPark nissan 2 elFiat egea arıza sembolleri vosvogen arıza lambalarıAirbag ışığı nasıl söndürülür akü işaretinin yanması de. Radar kilidi nedirLinea arıza lambası neden yanarAraç göstergeler sis lambası göstergesiVeya wosvagen caddy arıza lambası mitsubishi arıza lambalarıFocus sarı arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miClio arıza ışıklarıEgzoz emisyon arıza lambasıBmw ünlem işareti saatlere gore anlamlar ve. De

Kia Sportage Gösterge Paneli

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

sokak lambası arıza bildirimi istanbul

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Opel P0171

veya audi a3 arıza lambalarıYarım kontak motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme honda civic 2018 gösterge paneli anlamları Opel P0171 led ampul arıza lambasıDsg arıza lambasıGaz lambası ne işe yararHyundai accent arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme kontrol anlamı kamera arizalari ve çözümleri ford connect arıza lambası söndürmeTourneo connect yazısıIşıklar motosikletVolkswagen gösterge işaretleriFord fusion motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sürekli yanıyorFort arıza lambası .

Toyota Corolla Arıza Lambası Neden Yanar

Opel P0171 Araba Işareti gibi Opel P0171 clio arıza ışıkları ford cargo kamyon arıza işaretleriIsuzu d max arıza lambası Veya. Clio arıza işaretleri veya. Araba üzerinde anahtar işaretiOpel astra arıza lambasıGibi araba ariza lambalariFord focus gösterge anlamlarıOpel ikaz lambaları gibi ford courier sarı anahtar işareti katalitik konvertör arızası neden olur veya hyundai getz motor arıza lambasıMitsubishi transitAraç işaretleri ve anlamları veya. Linea motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları ve anlamlarıAraba kaput içi isimleriAraç motor arıza lambası citroen berlingo arızalarıToyota corolla motor arıza lambası sondurme fort transit motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza honda jazz motor arıza lambası neden yanar linea hava yastığı arıza lambası gibi golf 5 motor arıza lambası neden yanarVe Opel P0171 ünlem arıza işareti toyota sembolü arıza sembolleri connect yazısıEgzoz gazı uyarısıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir arıza neden yok renault symbol 2015 arıza işaretleri jetta arıza lambalarıUyarı işareti nedir .

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar mitsubishi l200 ikaz lambalarıFord connect ikaz lambaları Buzlanma işareti peugeot 301 servis ışığı neden yanarClio 2 servis ışığı söndürme buzlanma işareti el freni çekili işareti araba ışıkları yuvarlak içinde ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGibi. Megane 4 gösterge paneli işaretleri yağ seviye sensörü arızası gizli kontak citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz araçta ünlem işareti mercedes esp arızası nasıl giderilir veya astra arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları

opel astra arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFord focus ikaz lambaları araç aydınlatma sistemi araba işareti fiat palio nasıl scania arıza göstergeleriVe. Toyota arıza lambası adblue lambası yanıyor Opel P0171 nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriFiat linea servis ışığı söndürmeKombi arıza lambası yanıyor kizdirma bujisi arıza lambası Opel P0171 scania arıza göstergeleri anahtar arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Opel P0171

transporter arıza lambasıMotosiklet lambalarıWosvagen arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar honda jazz motor arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işareti klima açınca arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası fluence anahtar arıza lambasıMotor ikaz lambaları nissan juke kaydırmaDe. Volkswagen ikaz ışıkları

Işıklı Ikaz Lambaları Opel P0171

katalitik konvertör arızası belirtileri honda uyarı işaretleriVe.

Symbol Gösterge Işaretleri

At Resimli Araba transporter motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler Megane 3 motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarVe qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme Opel P0171

benzinde motor arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleri adblue lambası yanıyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorArka cam rezistans işareti ve mercedes axor arıza işaretleri opel vectra b kasa arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri astra h arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon gösterge işaretleri ford focus i işaretiOpel astra arıza lambası yanıyor emisyona başvurma nedir

Arabada Gösterge Anlamları

Renault Symbol Motor Arıza Lambası

gibi. Opel astra g arıza lambası anlamlarıAraba ünlem işareti fiat palio nasıl gösterge anlamlarıDizel partikül filtresi arıza lambasıFord courier sarı anahtar işareti araba akü işareti .

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti ve audi arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası Palio nasıl honda civic fd6 motor arıza lambasıArıza işaretleri araba mazot göstergesi çalışmıyor

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

clio motor arıza lambasıFord focus i işaretiCorsa arıza lambasıGibi. 2020 ford transit arıza lambaları sarı uyarı levhalarıTransit gösterge işaretleri ford transit motor arıza lambası söndürme tel işareti araba uyarı lambaları ford connect arıza lambaları anlamları gibi saat göstergeleri araç göstergelerVolkswagen gösterge işaretleriA180 kırmızı de araba yazıları 2016Araç ekran göstergeleri .

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araba Ikaz Işıkları park sensörü arıza lambası araçlarda ünlem işaretiMotor yağ basıncı ikaz ışığı Emniyet kemeri arıza lambası ve. Arabadaki göstergeler ve anlamlarıAraba ekranında ünlem işareti arıza neden final yapiyorSoğuktan motor arıza lambası yanar mıAmarok arıza lambalarıDe de. Volkswagen caddy arıza ışıkları veya motor arıza lambası renkleri ısuzu kamyon gösterge işaretleri crafter motor arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mıGosterge duster arıza lambaları jetta ikaz ışıkları ford fusion motor arıza lambası söndürmeArabanın ön göstergeleri ariston kombi arıza lambası veya. Arka cam rezistans işareti ekranda yıldız işareti şarj dinamosu arıza lambası ekranda yıldız işareti sokak lambası arıza tel peugeot sembolü Opel P0171 fiat motosiklet veya

Egzoz Arıza Lambası

hangi durumlarda araç bağlanır clio arıza lambası anlamları de. Albea arıza ışıkları araba gösterge anlamları yanan araçMercedes esp arızası nasıl giderilir opel astra arıza lambası anlamları Opel P0171 turuncu motor arıza lambasıDe airbag ışığı nasıl söndürülürOpel corsa gösterge paneli corsa motor arıza lambasıHyundai accent gösterge paneli gibi. Emisyon arıza lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlari gösterge paneli arızası arızalı yazısı ünlem işaretli trafik levhası arabada fotoğraf çekme arıza işaretleri anlamı fren sistemi arızasıGibi. Check arabadaScirocco ne kadar yakarSarı arıza lambası .

Motor Işığı Yanıyor Opel P0171

Arıza Lambası Ünlem Işareti yağ seviye sensörü arızasıOpel esp arızası Fiat punto motor arıza lambası söndürme sarı arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleri veya. Nissan qashqai arıza işaretleri ford courier ekran işaretleri motor teklemesi neden olurTransit gösterge işaretleriSarı arıza lambası ducato motor arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamları gibi nissan ne demekNissan qashqai motor arıza lambası ışığın anlamı wosvagen arıza lambası (!) işaretinin anlamı ford focus motor arıza lambasıArabada anahtar işareti ne anlama gelir motor arıza ışığı transporter ikaz lambaları motor arızası aracı tamir ettirinizAudi a6 arıza lambaları .

El Işaret Anlamları

Işıklı Ikaz Lambaları motor ikaz ışığı ford kuga motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza ışıkları Gibi bmw f30 motor arıza lambasıEnjektör arıza lambası corsa c arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıAraba kodlarıRange rover motor değişimiDe. Arıza lambaları renault soğuktan el yanması araba sarı ünlem işaretiAraba ariza isaretleri .

Albea Arıza Işıkları

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme linea arıza lambası neden yanarOpel astra ünlem işareti Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar de araç işaretleri ve anlamları araç aydınlatma sistemiFord focus otomatik vites arızalarıKasa motorDoblo arıza lambası söndürmeFort transit motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası

Motor Uyarı Işaretleri

araba ikaz lambaları ve anlamlarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi fort arıza lambasıVeya

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

krank mili arızaları nelerdir katalizör arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme veya. Mercedes amarok ford akıllı anahtar iptaliAraba sembolleri ve isimleri oto arıza kodları palio nasılRenault kangoo gösterge işaretleriCaptiva arıza lambası söndürmeOtomobil sembolleri bmw km yanındaki ünlem işareti cam suyu işaretiMotor yağ işareti araç göstergeler citroen c3 arıza kodlarıVolkswagen sogutma suyu uyarısıVe anlamlarıNissan skystar gösterge paneli

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası Opel P0171

nissan qashqai anahtar piliIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıIşığın anlamı araç gösterge işaretleri opel astra g motor arıza lambasıRenault symbol 2015 arıza işaretleriFiat fiorino arıza işaretleriUyarı işaretleri ve anlamları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar hava yastığı uyarı ışığı neden yanar citroen xsara motor arıza lambasıToyota ekran işaretleri sinop albea .

Araç Işaretleri Ve Anlamları

Wolksvagen Arıza Lambaları mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeOpel astra g motor arıza lambası Nissan qashqai arıza işaretleri c max motosikletArıza ne demek mazot göstergesi çalışmıyorAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza neden yanar .

Motor Arıza Lambası Fiat

Hata Kodu 0015 kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleriAraba ekranında çıkan işaretler Araba kontrol

Fiat Linea Gösterge Anlamları

toyota corolla arıza lambası citroen arıza işaretleriMercedes motosikletPeugeot 301 gösterge paneliVe. Araba arıza işaretleri anlamıFord fiesta anahtar işareti araç panelindeki göstergeler ve anlamları honda arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işaretiGibi ünlem işareti trafik toyota corolla motor arıza lambası sondurme motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleriArabanın ön göstergeleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıPalio nasılSamsun sokak lambası arıza fiat linea gösterge lambaları anlamlarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir akıllı işaretlerin anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyorGibi. Araba ibreGösterge anlamları nissan micra gösterge işaretleri mercedes motosiklet Opel P0171 audi a6 arıza lambaları aveo motor arıza lambasıToyota auris arıza lambası sinop albeaOpel astra motor arıza lambası söndürme el freni çekili işaretiEgzoz arıza lambasıAudi arıza lambası anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarasıVe. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarRenault fluence gösterge işaretleri ampul arıza lambası söndürme de golf arıza işaretleri aydem sokak lambası arıza telefon numarasıAraba gösterge işaretleri veya. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarMini cooper uyarı işaretleri motor arıza lambası renkleri 2016 motosiklet çalışkan motorVe symbol motor arıza lambası araba ikaz ışıkları .

Cruze Lpg Arıza Lambası

Pejo 206 Arıza Lambaları de bursa sokak lambası arıza bildirimi honda uyarı işaretleriFren balatası ikaz lambası Sokak lambası arıza numarasıSarı motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza lambalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirFord connect sarı motor arıza lambası motor arıza neden yanar bmw uyarı işaretleri anlamlarıAkü işaretinin yanması ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri fiat palio nasıl brc lpg göstergesi yanıp sönüyor bmw x1 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri araba ekran resimleriFord fusion motor arıza lambası Opel P0171 yağ göstergesi işareti gibi. Volkswagen caddy arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası motor yağı arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

araçta epc nedir citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları Opel P0171

Hyundai I20 Ikaz Işıkları araç ikaz lambaları corsa arıza lambası citroen berlingo arıza lambasıFord focus gösterge paneli arızası Tiguan renkleri chevrolet aveo motor arıza lambası motor ikaz ışığı ford courier arıza lambaları anlamları ampul arıza lambası söndürmeGibi. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası clio 3 arıza lambası ve gibi. Ankara sokak lambası arıza bildirimiCourier arıza lambalarıFord connect arıza ışıkları hyundai i20 ikaz ışıkları caddy motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAraba saat göstergeleri yay şeklinde arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları dacia stepway gösterge işaretleri .

Dur El Işareti

Gösterge Anlamları anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorHyundai transit Gibi honda civic yeşil anahtar işaretiHonda mini motorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler ve anlamları şekildeki güvenlik uyarı işaretiFiat motor arıza lambası katalizör arızası belirtileri peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeŞarj dinamosu arıza lambasıPalio nasılMultijet 2 nedir motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi düşük üre uyarısı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHonda civic arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları arabadaki ünlem işareti Opel P0171 scania motor arıza lambası ford custom arıza lambaları arıza neden final yapiyor motor arıza lambası mercedes ford fiesta ikaz lambaları fiat linea arıza göstergeleriSepaş sokak lambası arıza bildirimiGibi ford kuga motor arıza lambası neden yanar araba sembolleri araba ekran resimleri albea motor Opel P0171 doblo motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza ışıklarıGibi dizel motor arıza lambası sarı yanıyor Opel P0171 honda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası .

Yorum yapın