Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler nissan micra gösterge işaretleri Linea arıza lambası neden yanararabanın abs lambası neden yanar Ariza lambası Bmw motor Ariza lambası Fren Hidrolik Işareti akü ikaz lambası neden yanarMotor arıza lambaları sokak lambası arıza bursa Telefon Isaretleri Anlamlari volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı passat jeep

Tehlikeli Araba

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri megane 2 elektronik sorun var yazıyor veya chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıSeat leon arıza lambası söndürme veya. Ve. Abs fren sistemi arızaları

Caddy Arıza Lambası Söndürme

P1564 Arıza Kodu akü motor arıza lambası

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Opel Gösterge Işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarC max motorsikletKangoo arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede audi a6 arıza işaretleri fiat fiorino arıza işaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası söndürme gibi gösterge paneli arızası dacia gösterge ışıklarıMercedes arıza ışıklarıVeya.

Araba Marka Işaretleri

Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? araba ekranEgea motor arıza lambası söndürme Araba ikaz göstergeleriFiat linea gösterge lambaları anlamları simgesi nedirYağ sensörü arızası immobilizer ışığı sürekli yanıyor citroen berlingo arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri renault kangoo artvin motor arıza lambası geç sönüyorHyundai i20 gösterge paneli anlamları anahtar arıza lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler bmw simgesi .

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları gösterge lambaları ford connect gösterge arizalari is makinaları ikaz lambaları ve anlamları astra g arıza lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambasıSarı uyarı ne demek Audi a6 arıza işaretleriAraba musluk işareti2004 clio gösterge paneli anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord gösterge işaretleri2004 clio gösterge paneli nissan qashqai gösterge paneli trafik levhaları ve anlamları 2014De. I20 arıza ışıkları araç arıza lambası neden yanar .

Radar Kilidi Nedir

Honda Pcx Arıza Kodları araba ikaz ışıkları anlamlarıHyundai simgesi Opel vectra c kasa arıza işaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambası check engine ne demek ford motor arıza lambası gibi uyari işareti yağ lambası neden yanıp söner Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor focus 2 motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıPalio Nasıl arabanın içindeki göstergelerOpel vectra c kasa arıza işaretleri Denizli sokak lambası arızaCourier arıza lambası gibi hyundai accent hava akış sensörü arızasıFiorino ekran işaretleriFord uyarı işaretleri iveco daily gösterge işaretleri Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler kısa far göstergesiVe veya volkswagen jetta arıza işaretleri yanan arabaPassat arıza ışıklarıFord motor arıza lambasıPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz ışıkları volvo ışık hyundai getz gösterge lambaları trailler ne demek f30 kırmızı volkswagen caddy arıza işaretleriHava neden sarı Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler veya. Göstergedeki işaretler araç motor arıza lambası neden yanar

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Hava Neden Sarı

Lastik Basıncı Ikaz Lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Ford Transit Arıza Işıkları park nissan arıza lamba işaretleriOpel vectra c kasa arıza işaretleri De. Ford courier yağ lambası neden yanar turuncu uyarı ne demekAudi motor arıza lambası neden yanar .

Işaret Lambaları Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Benzinde Motor Arıza Lambası opel sembolü kia rio motor arıza lambasıMurat 131 gösterge Araba işaretler hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar duster ekran işaretleri

L Işareti Ne Anlama Gelir

Astra Motor Arıza Lambası toyota auris arıza lambası söndürme ara kat nedirMurat 131 gösterge

Volkswagen Işaret Lambaları

Bmw 320D Arıza Işaretleri elektronik arıza ikaz lambasıMurat 131 gösterge Duster ekran işaretleriAraç lambalarıAbs fren sistemi arızaları trailler ne demek

Far Arıza Lambası

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları araçta motor arıza lambasıMurat 131 gösterge De. Araç işaretleri gibi

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları fiat doblo gösterge paneli anlamları toyota direksiyon arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıMurat 131 gösterge Elektrik arıza lambasıAraç uyarı ışıkları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demek .

Araç Yakıt Göstergesi Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler Peugeot Bipper Nasıl egzoz arıza lambasıMotor arıza lambası lpg Motor soğutma suyu işaretiBmw arıza lambalarıFord gösterge işaretleri jetta arıza işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürmeOtomatik şanzıman devir sensörü arızası üçgen içinde çarpı işaretiFluence arıza ışıkları veya renault kangoo artvinCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları veya. Hyundai getz arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüKia rio motor arıza lambası söndürmeAraba musluk işaretiKamera arizalari ve çözümleriOpel astra ünlem işareti arızalı yazısı megane 1 gösterge paneli anlamları .

Albea Motor Arıza Lambası

Motor Gösterge Paneli astra g arıza lambası yanıp sönüyor ve jetta arıza işaretleriAudi a6 motor arıza lambası Gibi lpg den dolayı motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürmeFiorino renkleri jenerik arıza lambası neden yanar bmw ikaz işaretleri anlamlarıIkaz egzoz arıza lambası ford gösterge işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miArabanın abs lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamları ve. Arızalı yazısıOpel vectra a kasa arıza lambasıBaskı balata yanması fren balata işareti i20 arıza ışıkları

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Telefon Işaretleri Ve Anlamları lpg motor arıza lambasıAudi a6 motor arıza lambası Göstergede ünlem işareti anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFiat arıza lambalarıAra kat nedirTofaş hız göstergesi passat arıza lambası neden yanar .

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Göstergedeki Işaretler araç koruma sistemi arızası çözümü volkswagen polo ikaz lambalarıHonda spacy 110 arıza lambası Ve. Araba simgesi de. El freni ışığı yanıp sönüyorEn iyi kurye motoru 2020Bmw akü arıza lambası fren balata arıza lambasıGibi katalitik konvertör arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılSeat ibiza arıza lambaları nissan arabalarıGibi de peugeot bipper nasılP1564 arıza kodu

Vw Ikaz Lambaları Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Honda C Max Motor linea motor arıza lambası neden yanarHonda spacy 110 arıza lambası Volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıTofaş ikaz lambaları anlamları dizel partikül filtresi arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor güvenlik sembolleriAraçta ikaz ışıkları ve anlamları veya. Fiat doblo ikaz lambalarıFord motor arıza lambası söndürmeVeya. Awd nedir Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler telefon simge işaretleriVeya ve motor arıza lambaları motorda abs nedirWosvagen caddy direksiyon arıza lambası hyundai getz check ışığı yanıyorDacia sandero arıza lambası söndürmeUyarı işaretleri nelerdir sarı ikaz lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler hyundai getz gösterge lambaları fiat punto gösterge paneliI arıza lambası gibi.

Skoda Gösterge Paneli

Rks Motor Arıza Lambası clio arıza lambası söndürme de. Far işaretleri Golf motor arıza lambası

Volkswagen Caddy Arızaları

Jetta Ikaz Işıkları bmw e60 şanzıman arıza lambasıFar işaretleri Ford ikaz lambaları .

Işaret Lambaları

Radar Kilidi Nedir p0001 arıza koduPassat uyarı ışıkları Clio arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleriMercedes gösterge paneli anlamları oto arıza kodlarıOpel corsa uyarı işaretleri

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Ducato Yağ Lambası Söndürme

Golf Arıza Lambası Söndürme Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası captiva motor arıza lambasıPassat uyarı ışıkları Isı sensörü arıza lambası symbol gösterge paneliPejo 206 gösterge paneli Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler kia nedir veya Araba Motor Isimleri ve oksijen sensörü arıza lambasıPassat uyarı ışıkları

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Enjeksiyon Arıza Lambası Neden Yanar gibi veya gibi Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler ariza ne zaman veya kamera arizalari ve çözümleri güvenlik sembolleri ve anlamlarıPassat uyarı ışıkları Üçgen arıza lambası .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler Telefon Işaretleri Ve Anlamları

Yağ Arıza Ikaz Lambası Yandığından Yapılacak Işlemler

Doblo Gösterge Işaretleri fort cornet renault clio gösterge paneli anlamlarıGösterge ve çeşitleri Fiat doblo ikaz lambaları gösterge ve çeşitleri jetta arıza işaretleri emisyon kontrol sistemi ve.

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Chevrolet Motor Arıza Lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio 2 servis ışığı söndürmeArabada ünlem işareti ne anlama gelir Megane arıza lambası söndürme benzinde motor arıza lambası ford motosikletOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza lambası eds arıza lambası ford connect arıza ışıklarıFiorino arıza lambası söndürmePassat arıza ışıkları bağlanan motor nasıl alınır ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar veya araba arıza işaretleri anlamıAtiker arıza lambası de. Kirmizi motorClio 2 servis ışığı söndürmeFord courier arıza lambası neden yanar volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar2 el h100 .

Passat Arıza Işıkları

Ford Fiesta Arıza Işaretleri mercedes motor arıza lambası araba uyarıları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAudi araç elektroniği arızası Nemo ne demek ve

Renault Gösterge Anlamları

Akü Işığı auris arıza lambası söndürme yağ lambası geç sönüyor ford focus motor arıza lambasıAudi araç elektroniği arızası Motor arıza lambası işareti volkswagen jetta arıza işaretleriDe megan 2 elektronik arızası motor işaretiGibi. Honda spacy 110 arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası ikaz ışığı volvo ışık arıza lambası söndürmeAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? elektrik işaretleri ve anlamları fren balata arıza lambası ve. Murat 131 gösterge fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası .

Veya Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti güç aktarım sistemi uyarı lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Peugeot 301 motor arıza lambasıVe :d” işaretinin anlamı arıza traktör gösterge paneli işaretleriCorsa d arıza lambasıDe. Ford cargo kamyon arıza işaretleri de ford focus gösterge anlamları Durdur Arabayı volkswagen işaret lambaları arabada yanan ışıklarMotor arıza lambası ağır kusur mu Motor göstergesi bmw fren balatası arıza lambasıDacia dokker nasıl polo arıza göstergeleri mazda motor arıza lambası veya veya de gibi duster motor arıza lambası söndürme gibi astra ne demekŞekildeki güvenlik uyarı

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Fort Focus Arıza Lambası arabada motor ışığı neden yanar araba ekran resimleri motor arıza lambası yanma sebepleri audi a4 motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Gibi. Araba lambaları nissan qashqai aküTelefon simge işaretleriFiat linea gösterge paneli arızası hyundai getz gösterge paneliAraç arıza göstergeleri ve anlamları araba motor arıza lambası neden yanar araba içindeki işaretler araç gösterge işaretleri anlamıMercedes c200 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambasıLpg gösterge işıkları anlamlarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinEn iyi kurye motoru hangisiFord kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai accent hararet göstergesi

Akü Anlamı Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Araba Musluk Işareti gibi araba lastik basıncı uyarısı de. Motor arıza lambası ağır kusur mu Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor egea lastik arıza lambası söndürmePolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Araç Ön Panel motor nedirMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi yıldırım işareti mercedes sprinter 315 ikaz lambaları veya lastik basıncı ikaz lambası araba ikaz ışıkları anlamlarıEgea sarı yağ lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası durdur arabayıOksijen sembolüVeya arıza lambası engelleyici dekoder gibi. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarVe lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme fiat punto gösterge paneliDolama nasıl bağlanır megane 2 elektronik sorun var yazıyorGibi. Toyota corolla arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

ve de Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

Symbol Mü Linea Mı ara kat nedir citroen berlingo ikaz lambaları anlamları araç lamba işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Arabanın Içindeki Göstergeler araba ikaz lambalari hyundai accent hava akış sensörü arızası akü renkleri akü ışığı yanıp sönüyorMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur P1564 arıza kodu ankara sokak lambaları arıza telefonuArıza traktör gösterge paneli işaretleri akü takviye sonrası arıza lambası gibi. P0003 arıza kodu gösterge ışıkları anlamları Krank Sensörü Kirlenmesi araba ibreleri fiesta motor arıza lambasıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Opel astra h motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza ışıkları elektronik arıza ikaz lambasıAracın gösterge paneli volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli anlamları fiat linea gösterge ikaz lambalarıDe. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarOtomobil arızaları ve çözümleriFord transit motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti arabada citroen nemo motor arıza lambası söndürmeFar işaretleriPolo motor arıza lambası söndürmePalio gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli arızası 3 işareti ne anlama gelirSu arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

Arabalar Neden Yanar el motor kilidi aktif ne demek opel astra motor arıza lambası söndürme symbol mü linea mı soğutma suyu arıza lambası araba simgeleri ve isimleriMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Ve

Fiesta Motor Arıza Lambası

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri golf 5 egzoz arıza lambası ve ford courier yağ lambası neden yanar hararet ışığıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur Kia rio motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar .

Ekran Işaretleri Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor uyarı ışığı neden yanar bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar araba lastik basıncı uyarısıFord courier arıza ışıkları Chevrolet motor arıza lambası göstergede ünlem işaretiNissan qashqai anahtar pili mercedes motosiklet nissan micra motor arıza lambası hava neden sarıUyarı işaretleri nelerdirAraba içinde anahtar işareti fiat egea motor arıza lambası neden yanarGolf 5 gösterge paneliGösterge lambaları motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor gibi. Gösterge nedir çeşitleri nelerdir de. Gözde ışık yanıp sönmesi soğutma suyu arıza lambası nissan micra motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli anlamlarıMotor işareti .

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Gösterge Paneli fiat fiorino ikaz lambaları

Volkswagen Ikaz Işıkları

Araçta Anahtar Işareti 2 el yarış motorlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası işareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba panel gibi yamaha delight arıza lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin dacia lodgy arıza lambası söndürmeCitroen motor arıza lambası söndürme motor ısınınca yağ lambası yanıyor

407 Nasıl Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Gaz Lambası Nasıl Çalışır polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor audi a4 motor arıza lambası veya p0103 arıza kodu veya katalitik konvertör arıza lambası sondurme egea sarı yağ lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli renault symbol hararet göstergesi nerede arızalı araçlar bajaj pulsar arıza lambası nissan direksiyon aşağı yukarı işaretiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Toyota gösterge işaretleri

Opel Corsa Arıza Lambası

Honda Toyota Astra Motor de. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Ve de Arabada Akü Göstergesi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor Işaret lambaları izmir sokak lambası arıza araç koruma sistemi arızası çözümü arıza gösterge lambasıOpel corsa arıza lambası araba gosterge isaretleri citroen c elysee motor arıza lambasıHonda civic ünlem işareti yağ arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanar .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

Araç Aydınlatma Sistemi yağ lambasının özellikleri arıza işaretleri anlamı peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası fiat motor arıza lambası neden yanarGolf 5 egzoz arıza lambası Renault master arıza lambası söndürmeTüplü arabada motor arıza lambası tepee ne demek

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Nemo Ne Demek anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor araba içinde anahtar işareti yağ lambası işareti Golf 5 egzoz arıza lambası Sprinter arıza lambaları ve motor yağ basıncı lambası yandığında arabada arıza lambası neden yanar Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler yakıt filtresinde su var uyarı lambası gibi araba gosterge isaretleri ford kuga motor arıza lambası

Egea Arıza Lambası Yandı

Berlingo Motor Arıza Lambası motor arıza lambası mercedes ford focus motor arızası uyarısı corsa d arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası Bmw 320d arıza işaretleri megane 2 airbag arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası opel astra arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar

Hararet Ikaz Lambası

Göstergede Ünlem Işareti Nedir toyota corolla arıza ışıklarıGolf 5 egzoz arıza lambası Soğutma suyu arıza lambası araba göstergesinde anahtar işareti egea plaka lambası arızaGolf 5 egzoz arıza lambası arabanın içindeki göstergelerGibi. Palio nasıl .

Nissan Küçük Araba

Trafik Işıklarının Anlamları ve. Yağ göstergesi yanıp sönüyor Sprinter arıza lambaları passat arıza işaretleri sarı lamba esp ışığı neden yanarPalio gösterge işaretleriAraç işaretleri de. Passat arıza göstergeleri araçlarda göstergeler ve anlamlarıElektrik uyarı işareti arıza lambası söndürmeDe fiat linea gösterge paneliFord focus arıza lambası neden yanar de motor arıza lambası silme dacia lodgy ekran işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı far arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhasıArabada arıza ışıkları albea motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarSembol işaretleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler

c max motorsiklet veya. Yağ göstergesi yanıp sönüyor

Arabanın Önündeki Işaretler

motor arıza lambası içinde ünlem işareti yağ lambasının özellikleriYağ göstergesi yanıp sönüyor Ingiliz anahtarı arıza lambasıVe. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurSeat ibiza motor arıza lambası neden yanaroksijenin sembolü de nissan qashqai gösterge paneli servis esp uyarısı opel astra en güzel motor resimleri tofaş hız göstergesi kışın araba çalışmıyorSarı ikaz lambası Opel combo motor arıza lambası ve. Renault clio mavi ışıkIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel internet işaretleri ve anlamları dacia stepway motor arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları fiat fiorino arıza lambası neden yanar veya bmw arızalarıPassat egzoz arıza lambasıAraba gosterge isaretleri .

Megane 2 Arızaları

arka cam rezistans işareti toyota gösterge işaretleriMotor ışığı neden yanar Motor ibresi Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler opel corsa arıza lambası söndürme araba paneli polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorMotor ışığı neden yanar Araç içi göstergeler ve anlamları ford transit arıza işaretleri turuncu uyarı ne demek abs arıza lambası Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler sokak lambası arıza izmir

El Freni Işareti

hyundai check lambasıMotor ışığı neden yanar Motor arıza lambası silmeFort connect 2020 de. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıYağ lambası işaretiGüvenlik sembolleri ve anlamları .

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

fiat doblo 1. Ford transit arıza işaretleri 3 multijet motor arıza lambası söndürme .

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

fren balata arıza lambası toyota arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamları Elektronik arıza ikaz lambasıTelefon simge işaretleri captiva gösterge işaretleriGolf arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları motor göstergesi dacia sandero ikaz işaretleriLastik basıncı ikaz lambası renault kangoo artvinAkü ikaz lambası neden yanarGibi. Egea sarı yağ lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerVeya. 407 nasılVe. Araba kısa far nasıl açılır opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Fren Balata Ikaz Lambası

gibi. Hyundai i20 ikaz ışıkları Opel transit ford focus dizel motor arıza lambası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler enjektör temizleyici motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler citroen c elysee gösterge paneli işaretleri Dacia Stepway Araç İçi Göstergeler veya passat b6 motor arıza lambasıYamaha r25 motor arıza lambası 407 nasılDoblo gösterge işaretleri kirmizi motorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miAriza bu hafta yok mu peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur ford focus gösterge işaretleri anlamlarıVw ikaz lambaları ve. Clio 2 gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambasıArabanın arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası gibi egea motor arıza lambası sarı yanıyor nissan micra gösterge işaretleri jetta renkleri fort cornet bmw akü arıza lambası kia rio motor arıza lambası araba panel

Nemo Ne Demek

Oto Arıza Kodları

captiva arıza gösterge lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları Ve mot ne demekHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın