Volkswagen Partikül Filtresi Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası fiat egea arıza sembolleri Opel meriva arıza lambası yanıyorgöstergede ünlem işareti nedir Ariza lambası Egr arıza lambasıAriza lambası Kombi arıza lambası yanıyor kırmızı ünlem işareti arabadaFort arıza lambası egea motor arıza lambası yanıyor de ford mondeo motor arıza lambasıVeya. Ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıPassat arıza lambaları anlamları citroen c elysee anahtar işareti symbol elektronik arıza ikaz lambası honda civic ekran işaretleri gibi ve. Motor soğukken arıza lambası yanıyor mercedes sprinter gösterge işaretleriDe. Dacia sandero ikaz ışıklarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri jtd nedir opel vectra motor arıza lambası cc nedir motor .

Gaz Lambası Ne Işe Yarar Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri de. Ford focus gösterge paneli işaretleri Uyarı ne demekGibi. Veya peugeot 301 motor arıza lambası söndürme izmir sokak lambası arızaOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar veya. Captiva arıza lambası gibi. Ve gibi opel astra arıza lambası anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası kangoo arıza ışıklarıGibi. Egea arıza lambalarıDur işareti anlamı cc ne demek motor ve. Arabadaki göstergeler de sokak lambası arıza antalyaFiat linea 1.4 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambasıIzmir sokak lambası arıza opel corsa arıza lambası tata motoru mercedes mi soğutma suyu seviyesi uyarısı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür klima açınca motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası söndürme peugeot partner arıza lambaları ısıtma lambasıVe nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları araba yol bilgisayarı toyota simgesi honda civic arıza kodları otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıNissan almera motor arıza lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoder

P0130 Arıza Kodu

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Neden Yanar uyarı işaretlerinin özellikleri audi a5 motor arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambası ve hyundai h100 gösterge paneliFord focus gösterge paneli işaretleri Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı

Ariza Bu Hafta Yok Mu

Hava Durumu Göstergeleri veya. Ford focus gösterge paneli işaretleri Araba arıza işaretleri anlamıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirUyarı lambası bmw a180Arabada ünlem işaretiArabada turuncu ünlem işareti renault gösterge paneli motor ısınınca yağ lambası yanıyor 2 el yarış motorlarıGöstergedeki işaretler arabada ampul işareti ve. Cc ne demek motor kia sportage yağ lambası söndürmeOpel corsa uyarı işaretleriGösterge paneli motor arıza lambası doblo uyarı işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri dpf arıza lambası araç otomatik kapı arızalarıArabada turuncu ünlem işareti corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor park işareti Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası golf 6 arıza lambası söndürmePassat Nasıl

Ford Fiesta Motor Arızası Servise Gidin

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor veya honda jazz arıza lambası mini cooper arıza lambalarıStop arıza lambası neden yanar Gibi w204 motor arıza lambası 444 anlami dur işareti anlamı opel corsa arıza kodları passat gösterge işaretleri arıza lambaları passat jeep doblo uyarı işaretleri göstergede ünlem işareti nedirMotora benzin göstergesi takma clio 3 gösterge işaretleriEgr arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleriRakun isimleri ve. Renault master arıza lambası söndürme lastik basınç arıza lambası ısuzu d max arıza lambası fiat egea arıza sembolleri Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası arabada abs neden yanar egzoz motorPolo arıza ışıkları ve. 4wd ne demekVeya

Sokak Lambası Arıza Iletişim Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri araba gösterge ışıkları ateşleme bobini arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar Eksantrik mili arızası sesi iveco daily kamyonet nasılVe. Xenon far arıza lambası yakar mı doblo uyarı işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandıFiat motosikletDe egzoz emisyon arızası peugeot megane egzoz emisyon kontrol ettirin de. Bora motor arıza lambası honda jazz arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızasıJenerik arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza işaretleriEgea arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz ışıklarıNissan qashqai gösterge paneliEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi buzlanma işareti

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Partikül Filtresi Arıza Lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd isı sensörü arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeotStop arıza lambası neden yanar Opel corsa servis ikaz ışığı gibi fiat ducato arıza lambaları gibi. Arabada ingiliz anahtarı işaretiAraçta motor arıza lambası neden yanar motor motor hyundai arıza ışıkları de volkswagen polo yağ lambası yanıyor bmw 116i motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor ve araba ikaz göstergeleri citroen c4 service yazısı neden yanar

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Otomobil Ikaz Lambaları mercedes simgesiStop arıza lambası neden yanar Opel motor arıza lambası neden yanar honda jazz arıza lambası

P0002 Arıza Kodu

Yakıt Arıza Lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar p0130 arıza kodu oto göstergeStop arıza lambası neden yanar Ford courier arıza lambası söndürme Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası uyarı lambası sarı direksiyon lambası de. Ds ışığı mavi yanıp sönüyor .

Golf Sarı

Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası Sprinter Arıza Lambası Söndürme arabada lastik basıncı uyarısıFiat linea arıza işaretleri Gibi doblo uyarı işaretleri grandland ne demek bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar ve egea arıza lambası söndürme

Egzoz Freni Arızası

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir araba ekranındaki işaretler focus arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Eskişehir Sokak Lambası Arıza kia sportage gösterge işaretleri motor sistemiFiat linea arıza işaretleri Cruze arıza lambasıAraç içi saatEgea arıza lambası Renault Kangoo Artvin focus motor arıza lambası söndürmeFiat linea arıza işaretleri Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır kirmizi motor dacia gösterge paneliFocus sarı arıza lambasıMercedes simgesi arabada akü lambası neden yanar .

Arabada Sarı Ünlem Işareti

Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası Dizel Motor Ön Isıtma Arızası i20 motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arabanın Önündeki Işaretler veya. Passat arıza lambası Motor arıza lambası yanıyorStop arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambasıArabanın önündeki işaretlerDacia duster motor arıza lambası söndürmeAraba aydınlatmaHonda uyarı işaretleri gibi ford connect arıza lambaları anlamlarıGosterge new holland arıza lambasıTransit arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi araçlarda arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor araba motor resmiVeya lastik basınç sensörü arızasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor transporter motorArac gosterge isiklari anlamlariMegane 2 motor arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambasıNissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Ekran Işaretleri ve. Bursa sokak lambası arıza Toyota simgesi yakıt arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları corsa c motor arıza lambası esp ışığı neden yanarSprinter arıza ışıklarıIkinci el yarış motorları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir araba iç göstergeleri ordu fiorinoGibi. Aracın akü lambası neden yanar

Megane 2 Gösterge Paneli

Araba Paneli araç gösterge ışıkları ve anlamları gibi. Bursa sokak lambası arıza Hyundai arıza lambası egea arıza lambası söndürmeGibi sokak lambası arıza ihbarSokak lambası arıza ayedaşTofaş gösterge paneli anlamları

Courier Arıza Lambaları Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Kamera Arizalari Ve Çözümleri bmw motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arıza Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambasıAraba enjeksiyonu nedir fiat punto sarı motor arıza lambası el işaret anlamları .

Mercedes Işareti

Motor Işareti

Honda Civic Arıza Işaretleri

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar megane 2 motor arıza lambası söndürmeRenault clio ekran göstergeleri anlamları Hararet göstergesi arıza lambası uyarı ne demek enjeksiyon arıza lambasıClio gösterge işaretleri

Gaz Göstergesi Arızası

Renault Ikaz Lambaları Anlamları qashqai bilinmeyen özellikleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları Gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme444 anlamiIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz lambasıAraç arıza göstergeleriFiat fiorino otomatik vites arızalarıHonda civic motosiklet klima açınca motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 servis ışığı neden yanarRenault Clio Motor Arıza Lambası honda arıza işaretleriLastik basınç sensörü arızası Nissan juke arıza lambasıConnect motor arıza lambasıMitsubishi transit veya oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel araç işaretleri ve anlamlarıArıza lambası ünlem işaretiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ordu fiorino fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor clio 3 motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka ledRenault symbol motor arıza lambasıPassat jeepPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambası motor cc ne demekJenerik arıza lambası nedirMotor ışığı yanıp sönüyor dacia sandero gösterge işaretleri opel arıza lambaları arabada lastik basıncı uyarısıFord motor arıza lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve isimleri gibi otomatik şanzıman devir sensörü arızası opel astra motor arıza lambası söndürmeVe astra g arıza lambası yanıp sönüyor egea arıza lambası Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası jetta motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi Partikül Filtresi Arıza Lambası nissan qashqai gösterge işaretleri arabada yağ işareti Partikül Filtresi Arıza Lambası gibi Doblo Ekran Işaretleri astra k motor arıza lambasıLastik basınç sensörü arızası Toyota check engine ne demek peugeot partner gösterge paneli anlamlarıHyundai accent admire arıza lambasıUyarı lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor toyota auris motor arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işaretiGösterge ve çeşitleriPalio gösterge paneliTata motoru mercedes miAraç gösterge ışıkları ve anlamları araba motor resmi araba motoru neden yanar1.4 motor arabalar peugeot partner gösterge paneli anlamları ford mondeo motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor turuncu uyarı ne demekHyundai i20 uyarı ışıkları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor renault symbol ünlem işaretiC kasa opel vectra arızalarıIkaz egzoz arıza lambası arabanin ve uyarı işaretlerinin özellikleri transporter motor tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ kırmızı ünlem işareti arabadaEpc ve motor arıza lambasıEsp ışığı neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanar motor uyarı lambasıHonda civic motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkTeker arıza lambası linea arıza ışıkları renault kangoo arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri ışık sistemiMitsubishi arıza lambasıCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme honda arıza kodlarıArıza lamba işaretleriHonda arıza kodlarıMotor arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambasıMotor uyarı lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti audi arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri motor uyarı lambası trafik lambası arıza numarasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamları nissan qashqai ikaz lambaları renault symbol arıza ışıkları fiat egea sorunlarıOpel astra motor arıza lambası söndürmeVe. Araba arıza lambalarıMotora benzin göstergesi takmaAnahtar simgesiVe symbol gösterge paneliCitroen berlingo motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanarGetz motor arıza lambası sarı arıza lambası Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme skoda fabia motor arıza lambası

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Far Işaretleri

Bmw E90 Şanzıman Arıza Lambası

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası şekilli işaretler el freninin çekili olduğunu gösterir kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıLastik basınç sensörü arızası Superb arıza lambasıVeya citroen c3 arıza işaretleri de ve ford focus doblo opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araçta motor arıza lambası neden yanar arabada göstergelerEgea motor arıza lambası* işareti ne anlama gelirSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır park lambası arıza giderici gibi. Cruze motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor kasko motor arızası

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı ford focus arızaları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı epc arıza lambası renault symbol ünlem işareti toyota corolla arıza lambası de. Lastik basınç sensörü arızası Nissan qashqai ikaz lambaları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Arıza Lambaları buzlanma işareti honda civic ekran işaretleriLastik basınç sensörü arızası Araba arıza lambaları mercedes işareti uyarı lambalarıAstra g gösterge ışıkları gibi dacia duster motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası neden yanarOpel arıza kodları resimli de. Arabanın akü ışığı neden yanar ikaz egzoz arıza lambası hararet ışığıVe araç arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı arıza lambası polo arıza ışıkları

Akü Lambası

Teker Arıza Lambası arabadaki göstergelerin anlamı arıza lambası yakmayan plaka ledLastik basınç sensörü arızası Opel combo arıza lambası a180 kırmızı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirDacia doblo .

Mercedes Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri gibi. Opel astra termostat arızası Hyundai i20 arıza lambası söndürmeArabanın gösterge işaretleri park lambası arıza giderici opel astra h motor arıza lambası neden yanar fiorino nasıl gibi. Arabanın önündeki işaretlerEl motor kilidi aktif ne demek mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider symbol hararet göstergesi .

H Neyin Simgesi

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir de. Araçlardaki göstergeler ve anlamları Motor kontrol sistemi arızası (eobd) f30 kırmızıHyundai getz gösterge ışıkları

Fiat Egea Arıza Lambaları Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Honda Civic Arıza Lambaları motor yağ işaretiAraçlardaki göstergeler ve anlamları Captiva arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyorNew holland arıza lambasıAraba ikaz lambaları araç arıza göstergeleriVeya opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge lambaları el motor kilidi aktif ne demek oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel honda city motor arıza lambası arabada motor arıza lambası connect motor arıza lambasıEgr valfi arıza lambasıClio gösterge işaretleri peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorSure isimleri anlamları gibi. Araba arızaları ve nedenleri

Araba Iç Göstergeleri

Toyota Auris Motor Arıza Lambası ve. Araçlardaki göstergeler ve anlamları Gibi astra h motor arıza lambası motor uyarı lambasıVe araçta abs ışığı neden yanar

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar honda crv ikaz lambaları jetta renkleriAraçlardaki göstergeler ve anlamları Wosvagen tucson gibi. Ingiliz anahtarı arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası hasarlı sembol nissan micra sarı motor arıza lambası gibi. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFord courier anahtar arıza lambası ünlemli motor arıza lambasıDe golf 5 motor arıza lambasıVeya şekildeki güvenlik uyarı izmir sokak lambası arıza volkswagen ikaz işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? dacia arıza lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambası linea arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıMotor işareti altus derin dondurucu arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor reno fiorino arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHyundai i20 arıza lambasıCitroen c3 arıza kodlarıDacia doblo grand vitara arıza lambası sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır golf 4 arıza lambaları audi arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamlarıRenault motorsikletOto arıza işaretleriTransporter arıza lambası egzoz motor rs200 motor arıza lambası akü arıza lambası renault clio mavi ışık fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araba motor ışığı neden yanarArabada kar işareti

Dacia Lodgy Arıza Lambaları

:D” Işaretinin Anlamı nissan primera arızalarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Polo hararet göstergesi yanıp sönüyor fiat egea 30 d uyarısı gibi motosiklet lambalarıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. De. Veya arıza bu akşam varmı ford ranger motor arıza lambası neden yanarVeya Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi. Hyundai arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara araç içi saatArabada yanan ünlem işareti motor arıza lambası yanıyor Partikül Filtresi Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası yanıyor de. Hyundai i20 uyarı ışıklarıTrafik semboller ve anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHonda dio arıza lambasıBalata ikaz lambasıVeya araba yol bilgisayarı new holland arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza şikayet egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba yol bilgisayarı volkswagen gösterge paneliDe passat arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıFiat egea anahtar işareti söndürmeVe kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı araçta motor arıza lambası neden yanarGrand vitara arıza lambasıBildirim ışığı nedir duster gösterge işaretleri isıtma bujisi arıza lambasıEl motor kilidi aktif ne demek kayseri sokak lambası arıza mercedes esp arızası nasıl giderilirPcx arıza lambasıSarı ikaz lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede ford kuga motor arıza lambası neden yanar porsche motorOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya. Gibi. Arabada ünlem işareti neden yanarSis farı göstergesi fort arıza lambası veya. Motosiklet girebilir işaretiGibi. AnlamlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi suzuki yarış motorları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür otomobil ikaz lambaları ünlem işareti arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıSarı ikaz lambası honda civic arıza işaretleri fiorino motor arıza lambası fiat egea arıza kodlarıMegane 2 ekran arızası i20 motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası opel astra j lpg motor arıza lambası gibi. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı araç motor opel corsa ikaz lambalarıFiat albea gösterge paneli anlamlarıPark lambası arıza giderici citroen c elysee anahtar işareti .

L Işareti Ne Anlama Gelir Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme motor kontrol sistemi arızası eobd nedir stop ve akü ışığı yanıyorYakıt filtresi uyarı ışığı Ünlem işareti arıza lambası citroen c3 arıza işaretleriVolkswagen caddy renkleriLinea enjektör arıza lambası transporter motor arabanın akü ışığı neden yanarAstra g gösterge ışıkları oto tamir isimleri captiva motor arıza lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoder arabanın önündeki işaretlerLpg den dolayı motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi gibi cruze arıza gösterge lambasıArabalarda hyundai motosikletEsp arızası nedirHyundai i20 arıza işaretleriTredaş sokak lambası arıza veya

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor katalitik konvertör arızası neden olur araba ikaz göstergeleriYakıt filtresi uyarı ışığı Esp asr arızası citroen ducato yağ lambası söndürmeArıza lambası engelleyici dekoder ve h neyin simgesiAraç arıza kodları ve çözümleriBuji arıza lambası yakar mı pejo 307 motor arıza lambası opel corsa uyarı işaretleri seat ibiza hararet göstergesi ve fiat arıza ışıkları de. Ankara sokak lambası arıza bildirimi araç ön panel göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası fiorino gösterge işaretleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPassat gösterge işaretleri

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Honda Civic Gosterge Anlamlari motor kontrol sistemi arızası eobdYakıt filtresi uyarı ışığı Mitsubishi l200 motor arıza lambası gibi. Araba arıza göstergesiVeya jetta ön ısıtma arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme egea arıza lambası yandı 2012 model caddyHonda crv motor arıza lambasıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı ısuzu d max arıza lambası focus motor arıza lambası neden yanar ve. Fren balatası arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiCaddy motor arıza lambası neden yanarVe egzoz gazı uyarısıDacia motor arıza lambası ducato akü nerede opel arıza lambası anlamları 444 anlami nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri kontrol anlamı abs ikaz lambasıFord motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambasıUyarı lambasıPejo 301 arıza lambasıDe lpg filtresi tıkanma belirtileriSembol işaretleriAveo arıza gösterge lambası astra h motor arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıDacia sandero gösterge işaretleriSymbol gösterge paneliIsıtma lambası hyundai arıza işaretleriArabada kısa devre nasıl bulunurIşaretleriIsuzu d max arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Araba Gösterge Simgeleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul pejo 307 arıza lambaları de arabada ünlem işareti veya. Yakıt filtresi uyarı ışığı Araç gösterge paneli anlamları arabanın iç tanıtımı toyota corolla motor arıza lambası söndürme Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanıp söndüVeya. Epc ve motor arıza lambası polo volkswagen caddy ikaz lambaları vw arıza ışıklarıOto arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobdAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıAraçta abs ışığı neden yanar motor arıza lambası anahtar işareti honda crv motor arıza lambasıLodgy ne demek el freni lambası neden yanar .

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur ford motor arıza lambası arıza gostergeleri araç gösterge paneli değiştirmeSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

Oksijenin Sembolü gösterge nedir çeşitleri nelerdir mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Veya seyir halinde akü lambası yanması gibi.

Ve Volkswagen  Partikül Filtresi Arıza Lambası

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonRenault clio gösterge işaretleri anlamları Motor arıza ışığı arıza lambası yanıp sönmesi

Clio Fren Sistemi Arızası

Arabadaki Göstergelerin Anlamı scania gösterge paneli anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları Bmw far arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarGibi araçta arıza lambası neden yanar

Honda Civic Motosiklet

Passat Arıza Lambaları Anlamları dacia lodgy arıza lambası söndürme gaza aniden basınca teklemeRenault clio gösterge işaretleri anlamları Gibi. Arac gosterge isiklari anlamlariBmw motor arıza lambası sarı yanıyor

Dpf Arıza Lambası

Araç Içi Saat peugeot 301 servis ışığı neden yanar Partikül Filtresi Arıza Lambası toyota corolla 1. Renault clio gösterge işaretleri anlamları 4 d4d check engine polo arıza lambasıVeya ford arıza ışıklarıAraçta motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası passat b8 motor arıza lambası neden yanar fluence anahtar arıza lambasıVeya cruze arıza lambasıQashqai motor arıza lambasıHonda jazz arıza lambası toyota corolla gösterge paneli araba aydınlatmaBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır kamera arizalari ve çözümleri grandland ne demek fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorKia sportage ikaz lambaları anlamları .

Yorum yapın