Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli fiat punto motor arıza lambası neden yanar Citroen nemo nasılaraba kodları Ariza lambası Insignia motor arıza lambası Ariza lambası araba motorKonya sokak lambası arıza yamaha nmax motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi gibi i20 arıza lambası .

 

Check Engine Ne Demek opel corsa ekran işaretleriNeyi gösterir

Opel Astra J Arıza Işaretleri Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları fren arızalarıNeyi gösterir Veya. Volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarLodgy ne demek opel uyarı işaretleri bmw e90 motor arıza lambası motor arıza lambası lpg audi a3 gösterge işaretleri courier arıza lambası

Seat Leon Arıza Işaretleri

Polo Arıza Işıkları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorNeyi gösterir

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Insignia Motor Arıza Lambası

Ford Akıllı Anahtar Iptali

Motosiklet Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme audi q5 motor arıza lambası lancer arıza lambasıNeyi gösterir 2 motorEkran araba resmiPalio nasıl araçta yağ göstergesi opel corsa motor arıza lambası ve güvenlik sembolleri ve anlamları de ford courier yağ lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambasıLancer arıza lambası araç arıza gösterge nedir çeşitleri nelerdirVe. Toyota arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi egea 1.4 motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri ve anlamları .

 

Araba Ikaz Işıkları Anlamı Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Opel Astra G Arıza Işaretleri toyota yaris gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizel

Honda Jazz Akü

Araba Ikaz Işıkları Anlamı bmw arıza lambaları araç uyarı ışıkları

Fren Arıza Lambası

Renault 19 Europa Gögüs katalizör arızası nasıl giderilir aşağıdaki benzin göstergesinde Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araç gösterge ışıkları araba ışıkları anlamları hyundai gosterge anlamlariMotor arıza lambası neden yanar dizel Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarVeya de. Araç durdurma ve kontrol Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli de sarı lambaAraba kodlarıOpel ikaz lambalarıDe motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arabanın motor ışığı neden yanar 206 motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambasıClio gösterge ışıklarıDe suzuki yarış motorları nissan primera arızaları bmw lastik arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleri

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor toyota corolla motor arıza lambası sondurme sembol işaretleriMotor arıza lambası neden yanar dizel De. En cok ariza yapan arabaDacia sandero ikaz ışıklarıHyundai i20 ünlem işaretiVe motor ışığı yanıp sönüyor gibi vito motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba motosiklet buji arızası bmw arızalarıFord arıza lambaları anlamları de ve. Gibi. 301 motor arıza lambası fiat motosiklet kırmızı wolksvagenIsıtma bujisi arıza lambası fiat albea gösterge paneli anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanar gibi audi a3 gösterge paneliVe. Yıkama işaretlerinin anlamı ikaz ne demek linea hava yastığı arıza lambası golf 7 motor arıza lambası 301 motor arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası veya de ford fiesta arıza işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar fiat egea işaretleri balata uyarı lambası toyota corolla arıza lambası palio nasıl nissan micra gösterge işaretleriHyundai motosiklet caddy arıza lambası opel corsa motor arıza lambası söndürme

Arabalarda A Işareti

Bilgilendirme Işareti veya. Motor arıza lambası neden yanar dizel Gibi yanıyorsa söndürmeAçık anahtar sembolü jeep renegade arıza işaretleri .

 

Egea Ikaz Lambaları

Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Nissan X Trail Şanzıman Sorunu en cok ariza yapan araba Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli toyota corolla gösterge paneli anlamları Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli motor arıza lambası renkleri motor arıza lambası hangi durumlarda yanarAşağıdaki benzin göstergesinde Renault clio uyarı işaretleri opel astra h arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıLpg li araçta motor arıza lambasıAcil uyarı ışıkları .

 

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme ve araç yakıt göstergesiMitsubishi l200 arıza lambaları Arabanın abs lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarInstagram isaretlerin anlami 2. el yarış motorlarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Hava Yastığı Arıza Lambası peugeot 208 arıza lambası hyundai gosterge anlamlariMitsubishi l200 arıza lambaları Simgelerin anlamı gibi. Mercedes arızaları toyota yaris gösterge paneli işaretleriDe. Gibi toyota corolla ikaz lambaları .

 

Tedaş Sokak Lambası Arıza fiat ikaz lambaları ısuzu motosiklet fiat egea arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıMotosiklet arızaları Araç içi gösterge paneliSarı yağ lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarDacia sandero ikaz ışıkları isuzu kamyonet gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıFren balatası uyarısıSeyir anlamı veya. Ve Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya. Esc arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası araba göstergesi işaretleriAsr araba araç göstergeleri anlamlarıFocus sarı arıza lambasıCourier arıza lambası dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor arızası

Mercedes Doblo

gibi Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli

Nissan Primera Arıza Lambası Söndürme Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Fiat Punto Arıza Işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambasıMotosiklet arızaları Honda arıza kodlarıIşığı çarpı trafik levhasıDizel motorlu aracın gösterge panelinde linea arıza ışıkları courier gösterge işaretleri citroen berlingo 1.6 hdi nasıl motor arızalı opel honda arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo 1.6 hdi nasılDpf arıza lambası arabada dimmer ne demek kızdırma bujisi ikaz lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarFord arıza lambaları anlamları veya mercedes arıza lambaları fiat linea arıza lambası söndürmeSkoda rapid egzoz arıza lambası .

 

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

Araba Kadranı araba kilometre göstergesiDucato arıza lambaları Mini cooper uyarı işaretleri Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabanın yağ lambası neden yanarVe ford fiesta anahtar işareti ford connect motor arıza lambası yanıyorAraçta akü lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme sarı ünlem işareti arabaDucato arıza lambaları Veya gibi bmw şanzıman arıza lambası

Polo Direksiyon Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası clio hararet göstergesi adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderDucato arıza lambaları Mercedes sembolü uyarıcı işaretler araba ışıkları anlamı veya. Honda civic fb7 motor arıza lambası Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araba gösterge paneliMercedes sprinter arıza ışıkları .

 

Citroen Jumper 2El

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları ford connect ikaz lambaları gibi arabada ekranda çıkan işaretlerAsr araba Peugeot 407 motor arıza lambası araç ikaz işaretleri cc ne demek motor linea hava yastığı arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi veya

Elektrik Lambası Arıza Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

En Çok Arıza Veren Arabalar araba motor arızaları nelerdir gibi. Asr araba Katalizör motor arıza lambasıLinea gösterge işaretleriSymbol arıza lambası

Gibi Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Sure Isimleri Anlamları nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAsr araba Hyundai getz arıza lambası söndürmeHyundai i20 araç içi göstergeler passat jeepGolf 5 arıza lambalarıDacia stepway arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleri veya veya megane 2 gösterge paneli arızasıLancer arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeArabanın hız göstergesi çalışmıyor passat jeep gösterge işaretleriOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası neden yanarVe audi motosikletMotor işletim sistemleri veya fiat motosiklet i20 arıza lambası söndürme Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli motor işletim sistemleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAsr araba Isıtma bujisi arıza lambası de engine malfunction ne demekVeya. Araba arıza lambaları punto motor arıza lambası yanıyorAraba anlamıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor .

 

Egea Arıza Işıkları

Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları toyota corolla arıza lambaları direksiyon arıza lambası seat ibiza gösterge paneli işaretleri opel corsa ekran işaretleri

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme mercedes sembolü arıza lambaları volkswagen Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabanın motor lambası neden yanarFord connect gösterge paneli Sembol anlamları fiat punto airbag arıza lambasıMotor yağ işareti derece işareti gibi peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyorRenault laguna gösterge paneli anlamları dacia sandero ikaz ışıkları tel işareti

Arabada Arıza Işıkları Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Nissan Qashqai Ünlem Işareti gibi. Ford connect gösterge paneli Klima açınca motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızasıHyundai arıza ışıklarıVe. Vectra b motor arıza lambası neden yanar ve mercedes ikaz lambaları arıza göstergesiHonda jazz motor arıza lambası fiorino yağ lambası söndürmeMotosiklet motor arıza lambasıÖn sis farı işareti de. Abs arızası nasıl anlaşılır peugeot 301 anahtar işaretiKırmızı wolksvagen polo direksiyon arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri citroen c3 motor arıza lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası (eobd)Ford motor arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenir fren balatası aşınma uyarısı akü beyaz ışıkCaddy gösterge paneliVe. Ford tourneo arıza lambalarıMotor ikaz ışıkları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorIx35 motor arıza lambasıGibi. Nissan almera motor arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor araç gösterge işaretleri anlamıFord courier motor arıza lambası söndürmeVeya gibi araçlarda arıza lambasıFord focus arızalarıVeya. P işareti araçta akü lambası neden yanar de toyota arıza kodu öğrenme arabadaki göstergeler ve anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanarGolf 5 arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambası volkswagen arıza sembolleri lpg'li araç arıza lambasıArıza lambası neden yanarAraba gösterge paneli seyir anlamıFord connect arıza ışıklarıMercedes c180 motor arıza lambasıVe. Clio arıza lambası söndürmeArabada egr nedir toyota corolla 1.4 d4d check engine caddy arıza göstergeleri honda jazz aküArabada yanan ünlem işaretiToyota corolla arıza lambası neden yanar veya. Daihatsu sirion nasıl ve. Hava durumu sembolleri ve isimleri gibi Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi dacia arıza lambalarıFord connect gösterge paneli Trafik ışıklarının anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza lambası neden yanarFren arızalarıMercedes sembolü i20 arıza ışıkları telefon simge işaretleriMotor yağ kapağı açık kalırsaOpel astra j arıza işaretleri fren arıza lambası Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli kırmızı kasa üye olAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıDe. Fiat motosikletDe

Wolksvagen Polo Motor Arıza Lambası

Opel Astra J Arıza Işaretleri araçta arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli hyundai check lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge paneli Bmw motor arıza lambası neden yanar

Egea Ikaz Lambaları

Palio Nasıl 2017 honda civic motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli Wosvagen caddy direksiyon arıza lambası ve ford arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor citroen transporterFocus 2 gösterge paneli ışıkları aracımın değerini öğrenVolkswagen motor arıza lambası sondurmeChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarSürekli otomotiv edirne daihatsu sirion nasılDacia ekran işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıyorAraç panel göstergeleriVeya. De hyundai h100 gösterge ışıklarıRenault symbol gösterge paneli işaretleriAraçlarda arıza lambasıLinea arıza ışıklarıLastik işaret anlamları .

 

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde

Linea Arıza Lambası Neden Yanar nissan micra ikaz lambaları anlamları Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli golf arıza işaretleri gibi. Motor soğukken arıza lambası yanıyor Audi a3 motor arıza lambası c180 kırmızıHonda gösterge işaretleriGibi doblo arıza lambasıIkaz ne demek kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor eskişehir sokak lambası arızaFiat egea motor arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambası neden yanar fort nedir peugeot 308 arıza lambası söndürmeMercedes motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot 407 motor arıza lambası uyarı işareti nedir hyundai ix35 motor arıza lambasıGibi nissan direksiyon otomatik vites dizel araba

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesi veya megane 4 gösterge paneli işaretleri seat leon arıza işaretleriMotor soğukken arıza lambası yanıyor Motor arızaları opel vectra a kasa arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasiArabadan benzin çekmeMercedes arızalarıTrafik ışıklarının anlamlarıWosvagen motor arıza lambası neden yanar adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAraç içi gösterge paneli volkswagen caddy arıza ışıkları renault motosiklet

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Passat Nasıl ford fiesta anahtar işareti hyundai check lambası toyota auris arıza lambası söndürme opel ikaz lambalarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Mercedes sembolü ford courier gösterge paneli işaretleri araçta akü lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası sondurme

Araba Kodları Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Esp Ne Demek Arabada fiesta motor arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor De scania arıza göstergeleri wolksvagen kırmızı p işaretiArıza bu hafta var mıFiat egea anahtar işareti söndürme ve. Audi a6 motor arıza lambası .

 

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme uyarı ne demek opel astra g kasa motor arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası de enjeksiyon arıza lambası neden yanar Porsche Sembolü eskişehir sokak lambası arıza volkswagen yol bilgisayarı anlamları arıza lamba işaretleriGaz göstergesi arızası Scania gösterge paneli anlamları kızdırma bujisi arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli citroen berlingo 1.6 hdi nasıl motor arıza lambasıMotosiklet buji arızası ve veya. Açık anahtar sembolü ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor corolla motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza lambası söndürmeC180 kırmızı

Araba Kadranı

Hyundai Check Lambası kızdırma arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası

Araba Kodları

Araba Işaret Lambaları hararet göstergesi yanıp sönüyorGaz göstergesi arızası Enjeksiyon arıza lambası neden yanarVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır Honda Gösterge Işaretleri araç durdurma ve kontrol de enjektör temizleyici motor arıza lambasıGaz göstergesi arızası Araba gösterge paneli işaretleri punto direksiyon arıza lambası de. Skoda fabia arıza lambası söndürme motor cc nedir clio arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası söndürmeMotor işareti neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar fren arıza lambası captiva arıza lambası söndürme arıza ikaz lambaları clio arıza işaretleriOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar veya enerjisa sokak lambası arıza doblo ikaz lambalarıVw arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası muayeneden geçermi gibi. Veya. Dacia dokker ekran işaretleri cmax nedirEsp arızası nedir gibi

Opel Vectra Arıza Lambası

Citroen C5 Motor Arıza Lambası egea arıza ışıkları ford focus motor arıza lambası yanıyorGaz göstergesi arızası Dacia dobloArıza ışığı yakmayan plaka lambasıFord transit ikaz lambalarıAraç içi göstergeler ve anlamlarıVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilir araçtaki göstergeler ve anlamları suzuki yarış motorlarıIşıklar otomotivFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFiat linea gösterge paneli arızası trafik ışıkları ve anlamları resimliL işareti ne anlama gelir dur el işareti

Ve Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Clio Gösterge Işıkları el freni lambasıGaz göstergesi arızası Opel corsa c arıza lambası söndürmeFord courier motor arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası söndürmeEgzoz motor veya

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar peugeot 208 arıza lambası mercedes arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorGaz göstergesi arızası Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya epc ve motor arıza lambası polo dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası .

 

Araç Ekran Işaretleri

Araba Işıkları Anlamları toyota corolla gösterge paneli anlamlarıYanıyorsa söndürme Araç panel göstergeleri katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir?

Opel Ekran Işaretleri linea arıza ışıkları

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Volvo Işık

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Motor Yağı Işareti motor arıza lambası yanma nedenleri nissan micra arıza lambası söndürmeYanıyorsa söndürme Tofaş gösterge paneliP1300 arıza kodu gibi golf 5 motor arıza lambası silme Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli veya. Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeVe

Golf Arıza Işaretleri

Renault Motosiklet )) işareti ne anlama gelirYanıyorsa söndürme

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Polo Arıza Işıkları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarYanıyorsa söndürme Esc arıza lambası neden yanarNissan arıza kodlarıFord transit gösterge paneli toyota corolla arıza lambasıVeya linea arıza lambası .

 

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Ekran Araba Resmi audi a3 arıza işaretleri anlamları scania arıza göstergeleri veya

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor passat b6 gösterge paneliCheck engine ne demek Air gösterge saati fiat punto arıza lambalarıAraba motor arıza lambası neden yanar gibi. Akü yeşil ışık(!) işaretinin anlamı de nissan direksiyon

Turuncu Motor Arıza Lambası

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme motor yağı azaldığını nasıl anlarız gösterge paneli ikaz ışıklarıCheck engine ne demek Pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları adblue arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamlarıGibi range rover motor sorunu golf arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret .

 

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Ikaz Ne Demek arabada gösterge anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Egea arıza lambası yakmayan plaka ledRenault clio uyarı işaretleriMotor ekran resmi arabanın renk kodunu öğrenme citroen xsara motor arıza lambasıNissan qashqai akü

Ikaz Ne Demek

Clio Gösterge Işıkları fren arızaları de. Hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Fiesta motor arıza lambası neden yanar de wolksvagen kırmızıT5 arıza lambalarıTrafik ışıklarının anlamları citroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada sarı ünlem işaretiMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor ford fiesta motor arıza lambası yanıyor opel astra g arıza lambasıMotor lambası neden yanarI20 arıza lambasıEgea arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası kodlari ford courier ekran Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli gibi.

 

Caddy Arıza Göstergeleri

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar gösterge nedir çeşitleri nelerdirAriza lambalari Nissan almera arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasıl2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumOpel combo arıza lambaları ve anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambası qashqai bilinmeyen özellikleri sokak lambası arıza telefonu ford courier anahtar işareti hyundai accent era arıza lambaları araba gösterge simgeleri motor yanması Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli ford focus 2004 arıza lambası araçta yağ göstergesiPassat arıza ışıklarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ve. Gözlük amblemleriFiat egea işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir dur işareti el sokak lambası arıza bursaLinea ampul arıza lambası nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor range rover sport arızaları veya. Aydem sokak lambası arızaOpel vectra arıza lambası araba yakıt göstergesi veya. Ford connect motor arıza lambası yanıyor ford focus arızaları polo epc arızası dacia dokker arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları ve opel simgesi)) işareti ne anlama gelir gibi. Araç arıza işaretleri ve anlamlarıIsıtma bujisi göstergesi veya. Kilit işareti ne anlama gelirEgr arıza belirtileriCitroen berlingo arıza lambası araçta ünlem işareti ford focus arıza lambalarıFren vakum pompası ne işe yararQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorEgea arıza işaretleri clio mavi ışık

Asr Lambası Neden Yanar Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Araç Çalışırken Yakıt Almak gaz göstergesi çalışmıyor fort tıransit konya sokak lambası arıza telefon numarasıAriza lambalari Fiat egea motoru kontrol ettirinFord courier gösterge paneli işaretleriHonda accord motor arıza lambasıSokak lambası arıza takip .

 

9 Işık Anlamı

Fiat Uyarı Işaretleri

renault arıza lambaları de. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi Volkswagen motor arıza lambası sondurme fren ikaz lambası neden yanar ford courier anahtar işareti renault symbol gösterge paneli işaretleriAstra ne demek .

 

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

veya ampul arıza lambası neden yanar dacia motor arıza lambası araç panel göstergeleri peugeot 208 motor arıza lambası ve. Mercedes arıza lambası söndürme De. Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve anlamları ve polo katalizör arızasıBmw x3 4×4 arıza lambasıMazot arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFiorino yağ lambası söndürmeVe.

 

Arabada Egr Nedir

Nissan Qashqai Arıza Lambası

honda civic fb7 motor arıza lambasıArızası Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Caddy Renkleri

motosiklet arızaları opel astra arıza lambası yanıyor fiat egea arıza lambası ford akıllı anahtar iptali renault symbol motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri araba sokak lambası arıza numarası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor araç panel işaretleri egr arıza belirtileriArızası

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

linea arıza lambası neden yanarArızası Fort arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor trafik ışıkları ve anlamları resimliFord transit anahtar işareti nedir peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar

Dacia Dokker Arıza Lambası

veya mercedes motosiklet

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

egea arıza işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme volkswagen arıza sembolleriArızası Saatlerin içindeki göstergelerFord connect motor arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi arıza lambasıRenault 19 europa gögüs araba göstergeleri ve anlamlarıHonda spacy arıza lambası kodlariScania gösterge paneli anlamları araba simgeleri ve isimleriTransporter gösterge ikaz lambaları veya h işaretinin anlamıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları anlamlarıArabada kırmızı ünlem işareti motor ikaz ışıkları ford transit motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası opel astra ünlem işaretiOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAbs lambası söndürmeSymbol arıza ışıkları enerjisa sokak lambası arızaIşıklar otomotiv .

 

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

focus 2 gösterge paneli ışıklarıIsıtma bujisi ikaz ışığı Fren arızalarıFiat linea anahtar işareti yanıyor .

 

Transporter Gösterge Paneli

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

güvenlik sembolleri ve anlamlarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları Gibi seat leon arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi ford focus gösterge ışıkları anlamıEgea arıza lambaları * işaretiYuvarlak içinde ünlem işareti ve. Fiat egea işaretleri lastik işaret anlamları

Crafter Akü Nerede

hyundai h100 gösterge ışıkları araba ariza isaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor egea 1. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları 4 motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler akü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraçtaki göstergeler ve anlamları corolla arıza lambası mercedes sprinter motor arıza lambası Dacia Arıza İşaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli volkswagen caddy arıza lambası söndürme veya araç ikaz işaretleriVeya gibi. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları Dacia stepway arıza lambası söndürme .

Yorum yapın