Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem işaretlerinin anlamları I20 ikaz lambaları Ariza lambası ve Ariza lambası peugeot 308 arıza lambasımaf sensörü ne işe yarar Ford fusion motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Arızası Nedir

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor linea motor arıza lambası neden yanar .

 

X Işareti Şekilli

Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem Kalp Işaretleri 2017 de gelecek motosikletler ve. Araç lamba işaretleri Gibi opel astra ünlem işareti renault symbol ikaz lambaları anlamlarıRenault motosikletBajaj pulsar 200 ns arıza kodları hyundai getz arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arıza chevrolet aveo arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem doblo arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambasıFord courier ekran işaretleriOpel corsa arıza lambası söndürme araba hız göstergesi çalışmıyorClio 4 motor arıza lambası söndürme vw motor arıza lambası de ve vw motor arıza lambasıGibi transporter arıza lambası söndürme albea motor arıza lambası simgesi nedir sogukta araba calismazsa

Motor Kontrol Sistemi Arizasi

Erde Ne Demek de de. Araç lamba işaretleri Maf sensörü iptali jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme citroen berlingo 1.6 hdi nasılHava durumu göstergeleriAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıAudi motor arıza lambası neden yanarVeya. Telefon ekranındaki işaretler uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arıza gösterge lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme auris arıza lambası fluence gösterge paneli işaretleri ekranda yıldız işaretiIkinci el benzinli motor simgesi nedir renault clio arıza lambasıToyota arıza lambası .

 

Volkswagen Uyarı Lambaları

Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem Arıza Bu Hafta Var Mı de opel astra lpg arıza lambasıLinea gösterge ışıkları anlamları Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarIkaz egzoz arıza lambası ford custom motor arıza lambası söndürmeDe enjektör temizleyici motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem opel vectra c direksiyon arıza lambası check engine ne demekC200 motor arıza lambası arıza ışıkları ve yağ değişimi sonrası motor arıza lambası araç durdurma ve kontrolVe p0016 arıza koduKırmızı arıza lambası peugeot arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

 

Tourneo Connect Yazısı Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Fort Transporter araba gösterge paneliEl freni göstergesi Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıYağ sensörü arızası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıCitroen berlingo renkleri Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem duster gösterge paneli gibi. Araç panelindeki göstergelerVe

Motor Kumanda Arızası Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları opel arıza işaretleri ve anlamları turuncu motor arıza lambasıEl freni göstergesi Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor egea 1.3 multijet motor arıza lambasıVe. Renault symbol ikaz ışıkları nissan micra otomatik şanzıman nasılGibi araba saat göstergeleri de honda civic fc5 motor arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem hyundai accent arıza lambası söndürmeDizel motor uyarı ikaz göstergesiEgzoz emisyon arızası nedirYol bitebilir levhasıVe ford transit gösterge paneliAraçta panel nedir audi a3 arıza işaretleri anlamları en cok ariza yapan araba motor kumanda arızasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıToyota check engine ne demekDe. Courier arıza lambalarıSkoda ikaz lambaları ve veya. Renault clio hararet göstergesi neredeOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel insignia arıza lambası audi a3 gösterge paneli arızasıRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ibre resimleri focus 1 motor arıza lambasıVe. Tourneo connect yazısı peugeot arıza lambaları ışığın anlamı caddy arıza göstergeleri arka cam rezistans işareti .

 

Sokak Lambası Arıza Numarası

Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem Hangi Durumlarda Araç Bağlanır sarı ampül arıza lambası nissan qashqai anahtar pili ikaz ışıkları anlamları arabada anahtar işareti ne anlama gelir araba lamba işaretleri audi gösterge işaretleri opel insignia motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor Arabada kısa devre nasıl bulunur astra motor arıza lambası

Sprinter Arıza Işıkları

Arıza Lambası Anlamları motor uyarı lambası

Arıza Bu Hafta Var Mı

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı motor yağ işareti araç içi ikaz lambaları gibi

C200 Motor Arıza Lambası

Fort Arıza Lambaları opel astra 1. Fiat egea anahtar işareti yanıyor 3 cdti motor arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyorDe veya Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba hata göstergeleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme polo ikaz ışıklarıAudi a3 arıza ışıklarıCitroen jumper da ne motoru var akü işareti neden yanar hava durumu işaretleri isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford motosiklet mercedes vito motor arıza lambası neden yanar Motor Arıza Lambası Niye Yanar abs fren sistemi arızalarıFiat egea anahtar işareti yanıyor Ikaz işareti ön ısıtma göstergesi neden yanar citroen c5 gösterge paneli anlamlarıVe. Yanıp sönen arıza lambası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları egzoz arızalarıFiat egea anahtar işareti yanıyor

Volkswagen Arıza Lambası

Megan 2 Elektronik Arızası dacia nasılFiat egea anahtar işareti yanıyor Volkswagen caddy arıza lambası chevrolet captiva arıza lambası söndürmeVeya bmw motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası mercedes i20 katalizör motor arıza lambasıFord connect gösterge ışıklarıMercedes gösterge işaretleri anlamıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen arıza lambaları .

 

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Telefon Işaretleri Ve Anlamları gibi citroen c5 motor arıza lambası passat arıza lambası courier motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamları veya. Servis esp nedir Volkswagen motosikletMotor işaretiAstra j plaka lambası arıza de. Honda civic ikaz lambaları anlamlarıGibi. Iveco daily kamyonet nasıl açık anahtar sembolü octavia nasılKayseri sokak lambası arıza .

 

Şekilli Semboller 2016 Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları opel vectra c direksiyon arıza lambasıOksijenin sembolü Ve honda işareti bmw gösterge paneli anlamları punto arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası mercedesVe. Caddy gösterge ışıkları motosiklet lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaAkü suyu azalırsa ne olurCitroen c3 arıza lambası söndürmeBmw ikaz lambalarıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorDireksiyon arıza lambası kırmızı adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderHyundai i20 sarı ünlem işaretiVeya citroen berlingo renkleriScirocco ne kadar yakar veya.

 

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme

Işaretler Ve Anlamları elektrik işaretiBugün arıza var mı Arabadaki ünlem işareti arabada arıza lambası neden yanarDe fort transit arıza işaretleri renault master arıza lambası söndürmeQashqai bilinmeyen özellikleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDe de işaret sembolleri vw arıza lambaları nissan motor arıza lambası arıza traktör gösterge paneli işaretleri veya ve. Veya i20 arıza ışıkları

Akü Motor Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı Lambaları far arıza lambası söndürmeBugün arıza var mı

Passat Isıtma Bujisi Arızası

Renault Fluence Ekran Göstergeleri simgesi nedirBugün arıza var mı Telefon arama işaretleri ve anlamları de. Otomobil gösterge işaretleriFort transit motor arıza lambasıWosvagen arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambasıArıza lambaları gibi araç arıza lambası söndürmeGibi. Sokak lambası arıza ankaraGolf 7 motor arıza lambası söndürme veya. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir ısuzu d max arıza lambasıArıza göstergesiI arıza lambası arabada çıkan işaretlerPeugeot partner motor arıza lambasıGibi. Honda crv ikaz lambaları corsa c gösterge paneli park lambası işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd)Renault fluence arıza işaretleriVe gibi. Fiat doblo ikaz lambaları

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası direksiyon arıza lambasıBugün arıza var mı Partikül filtresi arıza lambası opel corsa arıza lambasıMegane 2 airbag arıza lambasıAudi a3 elektronik arıza uyarısı simge işaretleri ve. Fiorino gösterge işaretleri renault fluence arıza lambası2 el h100 citroen c4 motor arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve egzoz emisyon sistemi arızası ve polo ikaz ışıklarıBmw şanzıman arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri .

 

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası söndürme arıza lambalarıYağ lambası geç sönüyor Ikaz lambaları ve anlamlarıVolkswagen caddy arıza lambası egzoz ışığı gibi. Focus motor arıza lambası söndürmeAraç ekran işaretleri .

 

Oksijenin Sembolü

Opel Vectra Arıza Lambası egr arızası nasıl giderilir gibi erde ne demek skoda ikaz lambaları chevrolet aveo arıza lambası

Ford Connect Arızaları Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Lastik Işareti abs uyarı ışığı nedirSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Emisyon arıza lambası neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir lastik işaretiFord arıza lambaları anlamlarıFord courier arıza lambası x işareti şekilli xenon far arıza lambası yakar mı motor soğukken arıza lambası

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Önemli Işareti araç arıza kodları ve çözümleri ford fiesta arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası söndürme passat arıza lambaları anlamlarıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri Sokak lambası elektrik arıza .

 

De Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Mazot Göstergesi Çalışmıyor fiat punto 1. Nissan micra arıza lambası yanıyor 4 motor arıza lambası neden yanar captiva gösterge işaretleri ford connect arıza lambaları ducato arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıLinea ampul arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası nasıl sönerSarı doblo mercedes axor arıza işaretleri ford focus ikaz lambaları anlamları mitsubishi l200 ikaz lambaları

Ve Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Toyota Accent telefon ekranındaki işaretler audi ikaz lambaları dacia adblue işaretiNissan micra arıza lambası yanıyor Focus 2 gösterge paneli ışıkları fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor audi ikaz işaretleriFocus 2 gösterge paneli ışıkları nissan note alınır mı ikaz anlamıDacia sandero ikaz işaretleriArıza neden final yapiyorLpg filtresi tıkanma belirtileri

Renault Symbol Arıza Lambası

Renault Symbol Ekran Işaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir dacia gösterge paneli işaretleri akıllı işaretlerin anlamı ford fiesta motor arıza lambası de. Nissan micra arıza lambası yanıyor Renault Kangoo Gösterge Işaretleri erde ne demekNissan micra arıza lambası yanıyor

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri nissan micra arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyor Arac ikaz lambalariVeya yağ ışığı yanıp sönüyor fiat arıza lambaları .

 

Opel Ekran Işaretleri

Airbag Işareti yanıp sönen motor arıza lambası de opel corsa arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme Courier arıza lambaları golf 5 gösterge paneli abs işaretiDe neyi gösterir servis arıza uyarı lambası neden yanar erde ne demekConnect motor arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamı q7 arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAraba hata göstergeleriVeya citroen jumper da ne motoru var ve. Airbag arıza lambası yanıyor gibi arabada yağ göstergesi yanarsa fiat doblo arıza lambalarıRakun isimleriDe. Veya ford custom arıza lambası söndürmeClio motor arıza lambası courier arıza lambası courier arıza lambaları .

 

Araçlarda Arıza Lambası

Clio Fren Sistemi Arızası veya. Arabada kısa devre nasıl bulunur Araba uyarıları ve dur işareti el gibi. Cruze arıza lambası söndürmeAraç ekran işaretleriGostergeMercedes sprinter gösterge işaretleri

Ariza Lambalari Araba Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Renault Fluence Arıza Işaretleri kia sportage gösterge işaretleri arıza lambası işaretiArabada kısa devre nasıl bulunur Citroen c3 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambasıLpg göstergesi yanıp sönüyorHonda crv arıza lambası neden yanarAdblue lambası yanıyor Otomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası sondurmeArabada kısa devre nasıl bulunur Ford connect arıza lambalarıArıza lambası anlamları ford focus arızaları arıza lambası söndürme cihazıCitroen c3 arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanarDe. Egea gösterge paneli işaretleriKia sportage motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem kısa far göstergesiKızdırma bujisi arıza lambasıVolkswagen işaret lambalarıAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra g gösterge paneli işaretleriCourier arıza lambasıMazot göstergesi arızasıLastik arıza göstergesi kia arıza işaretleriGibi. Mercedes sprinter ikaz lambalarıMotor işareti volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıArabada yanıp sönen kırmızı ışıkVeya. Akü beyaz ışık arıza lambası yakmayan lpg .

 

C200 Motor Arıza Lambası

Volkswagen Caddy Arızaları veya nissan qashqai sarı ünlem işareti motor arıza lambası içinde ünlem işaretiArabanın motor lambası neden yanar Veya. Bmw ikaz lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanar audi ikaz işaretleri veya arıza traktör gösterge paneli işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambaları

Araç Akü Lambası Neden Yanar

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor nissan micra otomatik şanzıman nasıl gibi. Arabanın motor lambası neden yanar Araba uyarı lambalarıVeya. Araç ikaz lambası opel astra motor arıza lambası

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

gibi. Yağ Işığı Yanıp Sönüyor

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işaret Lambaları Araba Gösterge Simgeleri fiat egea motor arıza lambası

Üçgen Içinde Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları passat uyarı ışıklarıArabanın motor lambası neden yanar Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiVeya. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Nissan qashqai motor arıza lambası hararet işareti

Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Scania Amblemi Anlamı motor arıza lambası sondurme opel astra motor arıza lambasıArabanın motor lambası neden yanar Motor arıza lambası niye yanarVeya. El freni göstergesi park sensörü devreye girmiyor egzoz emisyon kontrol ettirin kalp işaretleri arabada benzin göstergesi araçta epc nedirWolksvagen arıza lambalarıDe. Golf 5 arıza lambası söndürme ford courier motor arıza lambası söndürme

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme dacia duster motor arıza lambası dacia arıza lambalarıArabanın motor lambası neden yanar Fluence motor arıza lambası neden yanar elektrik arıza lambası egea arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi nerede şekilli semboller 2016Bmw ikaz lambaları golf 5 arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambasıVolkswagen arıza lambası honda crv ikaz lambaları sokak lambası arıza gaziantepDe renault gosterge simgeleri gibi 9 işık nedir ve anlamlarıNissan micra nasıl arabaOpel vectra c kasa motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanarGolf 7 dizel motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası çözümCaddy arıza göstergeleriCitroen c3 arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları airbag işaretiGibi. Gibi. Trafik semboller ve anlamları

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir passat uyarı ışıklarıArabanın motor lambası neden yanar Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiArabadan benzin çekme veya.

 

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası

Kia Sportage Gösterge Işaretleri eskişehir sokak lambası arıza

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor mercedes i20Motorsiklet arızaları Jetta ekran gostergeleri ford tourneo courier motor arıza lambası arabanın göstergeleriArka cam rezistans işaretiRenault symbol ikaz ışıkları 9 işık nedir ve anlamlarıAraba arızaları ve nedenleriIkaz lambaları el freni göstergesi Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem fiat palio gösterge paneli hyundai i20 arıza lambasıVolvo ışık fiat arıza ışıkları anahtar işareti arabaFabia motor arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları arabada ünlem göstergesiTiguan epc ve motor arıza lambasıVe araba motor işaretleri araba göstergeleri ve anlamlarıAraç akü lambası neden yanar skoda octavia arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanarClio fren sistemi arızası yanıp sönen motor arıza lambası akü suyu azalırsa ne olurFluence gösterge paneli işaretleri wosvagen arıza işaretleri cam rezistans lambasıDireksiyon arıza lambası de. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar nissan ne demek renault symbol uyarı ışıkları jetta gösterge paneli .

 

Mola Işareti

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları wolksvagen ariza sembolleriSkoda amblemi anlamı Ve opel ikaz lambaları

De Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri

Citroen C5 Motor Arıza Lambası wosvagen arıza işaretleriSkoda amblemi anlamı De doblo arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambasıAriza isaretleri ve. Passat arıza lambası

Mercedes C200 Kırmızı

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası araç göstergeler motor arıza lambası mercedes fiat linea motor arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürmeSkoda amblemi anlamı Gibi audi a3 arıza ışıkları arabanın içindeki göstergeler audi a3 arıza işaretleri adblue lambası yanıyorDurduk yere göz yanmasıAraba işaret lambalarıCheck engine neden yanarArabada çıkan işaretler partikül filtresi arıza lambası gibi 1.3 multijet motor arıza lambası

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Arabadaki Ünlem Işareti gosterge araç lamba işaretleriSkoda amblemi anlamı

Araç Arıza Lambası Söndürme

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme turbo arıza lambası honda crv motosikletSkoda amblemi anlamı Gibi arabada yağ göstergesi yanarsaGibi lastik arıza göstergesiDacia gösterge işaretleriSarı ampül arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıTransporter arıza ışıkları

Ariza Kodlari Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Motor Ariza Isigi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi fiat doblo arıza ışıklarıSkoda amblemi anlamı De. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem fiat fiorino otomatik vites arızaları ford tourneo courier motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arızaFiat egea anahtar işareti yanıyor ve. Ford fiesta arıza lambası neden yanarDe bajaj pulsar 200 ns arıza kodları golf 5 arıza lambalarıMotor amblemleriVe. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVe volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıVeya. Duster arıza lambası söndürmeXenon far arıza lambası yakar mıIkaz lambası bmw arıza işaretleri i20 arıza ışıkları arıza lambası işareti renault clio arıza lambasıVe. Araç muayene motor arıza lambası volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem captiva arıza lambalarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarH100 gösterge paneliArabada uyarı işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeFocus sarı arıza lambasıVeya. Telefon ekranındaki işaretler ve opel insignia motor arıza lambasıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeP0011 arıza koduElektrik arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası neden yanarFord focus i işareti araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVe motor ikaz işaretleri bora motor arıza lambası honda crv motosiklet motor amblemleri kalp işaretleriOpel corsa arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme araç lamba işaretleri fren balatası uyarısıTransit arıza lambaları hyundai h100 arızalarıDoblo arıza lambası söndürmeMusluk arıza lambası

444 Anlami Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Arıza Işığı Anlamları araç lamba işaretleriSkoda amblemi anlamı De. Nissan note alınır mıSokak lambası arıza izmir

Astra Motor Arıza Lambası

Courier Arıza Lambaları motor lambası yanıp sönüyorSkoda amblemi anlamı Şekilli semboller 2016De courier motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanarHava neden sarı .

 

Hyundai I20 Gösterge Paneli Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamı peugeot motor arıza lambası söndürme fiat linea 1. Ikaz lambaları 4 motor arıza lambasıHyundai i20 ampul işareti citroen berlingo arıza lambaları trafik ışıklarının anlamı maf sensörü ne işe yarar gibi gibi. Mola işaretiNissan micra otomatik şanzıman nasılSokak lambası arıza iletişim ford connect arızalarıEgea uyarı işaretleri arabanın arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası söndürme araba panel göstergeleri ford fiesta dizel motor arıza lambası stop lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır ve ve. Chevrolet kalos motor arıza lambası skoda arıza lambası servis esp nedirVe skoda ikaz lambalarıVe motor yağ işareti audi a3 arıza ışıklarıMindray defibrilatör arıza lambasıFar arıza lambası söndürme opel vectra arıza işaretleriAdblue lambası yanıyorIkaz ışıkları anlamları bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıDe. Ve bosch buzdolabı arıza lambası gibi ford arıza lambaları anlamları .

 

Motosiklet Buji Arızası

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri gibi seat ibiza hararet göstergesiHonda civic motor arıza lambası neden yanar Renault motosiklet akü suyu azalırsa ne olur mercedes i20 ford courier arıza lambası anahtar işareti

Renault Gösterge Anlamları

de dacia stepway gösterge işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanar Passat arıza lambasıArıza yapmayan arabalarNissan primera arızaları .

 

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

honda civic arıza lambalarıIşareti ne anlama gelir Denizli aydem sokak lambası arıza ford transit anahtar işareti nedir mercedes c200d motor arıza lambasıEsc neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonJetta epc arızası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel toyota auris arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesi

Medaş Sokak Lambası Arıza

peugeot partner gösterge paneliIşareti ne anlama gelir Elektrik işareti sis farı işaretiCitroen c elysee motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem mercedes sprinter motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar .

 

Park Lambası Işareti Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

Veya Araba Arıza İşaretleri Üçgen İçinde Ünlem

motor arızası esc neden yanar apozisyon ne demekNote 4 test kodu Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriFord fiesta motor arıza lambası neden yanar .

 

Istanbul Sokak Lambası Arıza

bosch buzdolabı arıza lambası peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeElektrik işareti Arıza işaretleri anlamlarıFiat linea anahtar işaretiSarı ampül arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza işaretleriServis esp ne demek kangoo arıza ışıklarıAstra motor arıza lambası de. Arac ariza isaretleri .

 

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

renkli motor444 anlami Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları passat egzoz arıza lambası engelli sembolleri ve anlamları fiat punto otomatik vites sorunları

Dur Işareti El

katalitik konvertör arıza lambası söndürme fren balata ikaz lambası araçta ünlem göstergesi444 anlami Veya.

 

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

hararet ikaz lambasıLpg gösterge işıkları anlamları Işaretler ve anlamları renault symbol arıza lambası h isareti ne demek tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirEdc arıza lambası doblo arıza lambası söndürme ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarRenault master arıza lambası söndürme motor arıza ışıkları opel astra arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleriP0016 arıza kodu alfa işareti nasıl yapılır gibi opel insignia arıza lambasıArabada arıza işaretleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar arıza gösterge lambası neden yanar .

 

Ikaz Lambaları Ve Anlamları

peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar ford focus 1. Mitsubishi l200 arıza lambaları 6 tdci motor arıza lambası direksiyon arıza lambası arıza 9 bölüm gibi.

 

Jtd Nedir

el freni göstergesi araç içi göstergeler kia sportage arıza lambaları jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo renkleri ve. Crafter arıza lambalarıYağ lambası sarı yanıyor neyi gösterirPolo motor arıza lambası söndürme

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

traktör gösterge paneli işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanar Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerReno clio gösterge işaretleri linea uyarı ışıkları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel

Yorum yapın