Conta Yakması Kaça Mal Olur 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Conta Yakması Kaça Mal Olur kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Hyundai era motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası tofaş gösterge paneli anlamları Ariza lambası veya. opel astra arıza ışıkları

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası Conta Yakması Kaça Mal Olur

Conta Yakması Kaça Mal Olur Esp Arıza Lambası Neden Yanar gibi dacia stepway motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanarRenault 19 arka cam fren lambası Duster arıza lambası söndürme fiesta arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedir fiat egea motor arıza lambası

Captiva Partikül Arıza Lambası

Ampul Anlamı crafter motor arıza lambası neden yanar golf 7 dizel motor arıza lambası ellerin içinin yanmasıRenault 19 arka cam fren lambası Kaygan zemin işaretiNissan primera motor arıza lambasıMercedes arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve. Citroen c elysee anahtar işareti honda civic arıza kodlarıBmw e46 gösterge paneli anlamları ford courier arıza lambası anahtar işareti opel corsa ekran işaretleri ford simgesiVeya. Citroen c4 gösterge paneli arızasıElektrik motor arızaları ve çözümleriSokak lambası arıza takipDe i20 arıza ışıkları arabanın yağ lambası neden yanar i20 arıza ışıkları golf arıza işaretleri megan 2 elektronik arızasıAraçlardaki göstergeler ve anlamları clio mavi ışık motor yağı işareti skoda gösterge paneli renault master ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent gösterge paneli fiat egea motor arıza lambası söndürmeToyota check engine ne demek fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirMazot arıza lambasıAstra h arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamları nissan qashqai sarı motor arıza lambası veya opel corsa arıza kodları

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Conta Yakması Kaça Mal Olur

Fiat Punto 1. Renault 19 arka cam fren lambası 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar sokak lambası arıza bildirimi ankara jetta ekran gostergeleriDe doblo arıza lambası mercedes motorsiklet otomatik şanzıman devir sensörü arızası .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar Conta Yakması Kaça Mal Olur

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası araba gösterge işaretleri yamaha amblemi anlamı

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Trafik Göstergeleri fiat marea motor arıza lambası neden yanarYakıt filtresinde su var uyarı lambası Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası anlamları wosvagen arıza ışıkları el freninin çekili olduğunu gösteren işaret hava yastığı arıza lambası neden yanar Conta Yakması Kaça Mal Olur chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamları arabada adblue nedirToyota corolla ikaz ışıklarıLpg göstergesi kırmızı yanıyorPassat arıza ışıkları golf mü a3 mü bedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. C3 motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları megane 2 servis ışığı yanıyor h100 gösterge paneli honda cr v gösterge paneli işaretleri uyarı sembolleriGibi opel astra arıza lambası nasıl sönerEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Isıtma bujisi göstergesi fluence motor arıza lambası uyarı işareti nedir lambalı devreler hava durumu sembolleri ve isimleriVeya. Ve ve. Oksijenin sembolüGibi. Ford courier arıza lambası anahtar işareti linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat bravo motor arıza lambası egea anahtar işaretiVe gibi. Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeSarı ampül arıza lambasıAudi motorAraba motoru resmi citroen c3 gösterge paneli işaretleriVeya. Egea arıza lambası yandıDacia dokker arıza lambaları ve arızalı araçlar .

Teker Arıza Lambası Conta Yakması Kaça Mal Olur

Audi Gösterge Işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneliAkü şarj sistemi arızası Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli partikül arıza lambasıKaygan yol işareti yanan çaydanlıkAraç arıza fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Motosiklet Gösterge

Araçlarda Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Yanan Araba çarpı trafik levhası neyi gösterir bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAkü şarj sistemi arızası Veya. Araba ekranı ford focus arıza göstergeleri hava yastığı arıza lambası neden yanar linea arıza lambası söndürme de. Fort transporter arabada ampul işareti ve motor arıza lambası neden yanar dizelFord transit anahtar işareti nedir #AD? .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı eksantrik mili arızası sesiBmw km yanındaki ünlem işareti Araba göster arabada sinyal verme katalizör arızası belirtileri dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu 4wd nedir de Conta Yakması Kaça Mal Olur de egzoz emisyon arızası nedirKaygan zemin işaretiMotorda abs nedir el yanınca ne yapılırScania arıza göstergeleriVe akıllı işaretler ve anlamları fiat fiorino arıza lambaları skoda superb arızalarıToyota doblo

T5 Arıza Lambaları

Otomobil Ikaz Lambaları

Mazot Filtresi Arıza Lambası

Işığın Anlamı bmw işareti arabada abs ışığı yanıyorBmw km yanındaki ünlem işareti Ve renault clio arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleri skoda superb arızaları akü ışığı internet işaretleri ve anlamlarıAnkara sokak lambası arıza bildirimi ve. Fiat motosiklet Conta Yakması Kaça Mal Olur sokak lambası arıza balıkesir connect arıza lambası işaret sembolleri ikinci el yarış motorlarıEgzoz emisyon sistemi arızası .

Su Göstergesi

Conta Yakması Kaça Mal Olur Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri i20 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası fiesta aydınOpel astra motor arıza lambası Bmw e90 arıza işaretleri citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFiesta arıza lambası uyarı işareti nedirBmw arıza ışıkları stilo arıza lambasıHonda city motor arıza lambası .

Motor Yağ Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Lpg ford focus gösterge anlamları bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorAraba motoru resmi Araçlarda arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor

Bmw Motor Arıza Lambası

Arıza Gostergeleri

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme

Oto Arıza Işaretleri veya astra g motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba motoru resmi (!) işaretinin anlamı arabada arıza lambası nasıl söner

Yanan Araba Conta Yakması Kaça Mal Olur

Egzoz Işığı ford focus arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambası araba arıza sembolleri 1. Araba motoru resmi 4 motor arabalar de emiş hava sıcaklık sensörü arızası 2016 motosiklet passat b8 motor arıza lambası neden yanarHyundai anlamıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorEl yanınca ne yapılır fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Dikkat Işareti dacia gösterge ışıkları yağ lambası işaretiAraba motoru resmi Ford connect gösterge paneli arızasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları veya skoda arıza işaretleri renault master ikaz lambaları anlamları araçta abs ışığı neden yanar sarı yağ lambası astra h arıza lambasıDe volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarFiat egea ikaz lambaları opel astra arıza işaretleri araba panelindeki işaretlerKaç çeşit fren sistemi vardır motor arıza lambası kırmızı yanıyorPalio göstergeToyota corolla arıza lambaları emiş hava sıcaklık sensörü arızasıSokak lambası arıza bildirimi ankara citroen kamyonet ve. De dacia duster arıza lambası neden yanar vw sarı yağ lambası doblo arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleriDe motor arıza lambası söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleriIşık lambalarıDoblo arıza lambası anlamları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia arıza lambaları anlamları arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk polo katalizör arızası bmw e46 gösterge paneli anlamları fiat linea km yanıp sönüyorArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza tel esp arıza lambası neden yanar connect arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı chevrolet kalos motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider miVe check arabadaArabada stop lambası neden yanar ısıtma arıza lambasıVe. Ford focus doblo airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir nissan qashqai uyarı işaretleri ve. Qashqai kırmızı motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambasıDe hyundai ikaz lambaları gibi termostat arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiCitroen c3 arıza lambası söndürme

Toyota Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Akü Işığı de gösterge ışıkları anlamı yakıt arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri üçgen içinde çarpı trafik işaretiAraba motoru resmi Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambasıDe. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıGibi opel astra arıza lambasıP1564 arıza kodu fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamıKalp işaretleri gibi. Arıza lambaları volkswagen mercedes işaretiLaguna 2 gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel golf 6 motor arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAraba ünlem işareti motor arıza ışığı veya astra h arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıDizel motor teklemesi neden olurMotor teklemesiP1564 arıza koduOn off sembolleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arıza arıza lambası ünlem işareti yol kodlarıRenault motorsikletDoblo yağ lambası söndürme

Wosvagen Arıza Işaretleri

Opel Gösterge Paneli Işaretleri asr arıza lambası neden yanarAraba motoru resmi Nissan qashqai arıza ışıklarıÜçgen içinde çarpı trafik işaretiAraçta gösterge işaretleriTermostat arıza lambası ariza neden yok fort transporter ve.

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek

Conta Yakması Kaça Mal Olur Araba Saat Göstergeleri motor yağı işaretiArıza sembolleri De. Araba gostergeleriDoblo motor yağ basıncı az uyarısı doblo gösterge işaretleriDe.

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti citroen c5 motor arıza lambası renault symbol uyarı ışıkları mercedes kırmızı motor nedir

Kombinin Arıza Lambası

Bmw Motor fren ikaz lambası gibi

Arabada A Işareti

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor opel astra 1. Işaret anlamları 4 turbo motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası stop işareti ford transit motor arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları .

Volkswagen Uyarı Işıkları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası de. Araba sinyal işaretleri Emisyona başvurma nedirEksantrik mili arızası sesiFord connect gösterge paneli arızası fiesta gösterge paneliGösterge paneli işaretleriVeya arabanın yağ göstergesi neden yanar opel corsa ekran işaretleri

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Conta Yakması Kaça Mal Olur

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Araba sinyal işaretleri Tiguan nasıl de. Gösterge paneli motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme fren ikaz lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fort fiesta arıza lambasıPartikül arıza lambası bmw arızaları audi a6 motor arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambasıFord focus arıza lambası söndürme .

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir

Egea Yağ Lambası Söndürme veya. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ve. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMegane 3 arıza lambası söndürme araba panelindeki işaretler renault master ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası opel astra Conta Yakması Kaça Mal Olur airbag ışığı nasıl söndürülür opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar partikül arıza lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası nasıl sönerArabada su göstergesiDacia stepway arıza işaretleriVe. Renault clio mavi ışık araba motoru resmi megane 2 arızaları 444 anlamiAraçta abs ışığı neden yanar ford arıza lambalarıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAraba marka simgeleri araçta abs lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambaları el freni lambası ünlem işareti arabada ne demekGibi albea motor arıza lambası söndürme 9 ışık anlamı renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

P0351 Arıza Kodu

Volkswagen Ikaz Işaretleri hız göstergesi arızasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Ve

Corolla Arıza Lambaları

veya Jetta Renkleri

Soğutma Suyu Seviyesi Uyarısı

Alaaddin Anlamı fiat linea gösterge paneli çalışmıyor dacia sandero stepway arıza lambaları sari lamba honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar Egea arıza lambası yandı citroen c elysee anahtar işareti katalitik konvertör arıza lambası sondurme gibi. Dacia gösterge ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar volkswagen caddy ikaz lambaları yol bitebilir levhası opel zafira motor arıza lambası fren balatası işaretiGösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorFord ranger motor arıza lambası neden yanar hyundai era motor arıza lambası neden yanarVeya vw golf motor arıza lambası nissan qashqai arıza ışıkları corsa motor arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriCitroen motor arıza lambası söndürmeSari lamba dacia sandero stepway arıza lambaları de tc arıza lambası motor lambasi dacia stepway arıza lambası söndürmeMotor arızalarıI20 ikaz ışıkları motor arızaları araç ışıklarıAmarok arıza lambalarıTuruncu motor arıza lambası yol bitebilir levhasıMini cooper arıza lambalarıBmw a180Gibi ve. Toyota corolla arıza lambaları enjektör arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürmeAraba göster fiat doblo motor arıza lambası yanıyor 2016 motosiklet

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Marş Basmıyor

Megane 2 Gösterge Işıkları nissan micra motor arıza lambası söndürmeFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar X işareti anlamıWosvagen arıza lambaları araba marka simgeleriUyarı ışıklarıDe uzun ışık partikül arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar .

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adana Honda Civic opel astra g gösterge ışıkları fiat doblo yağ lambası söndürme Conta Yakması Kaça Mal Olur renault clio elektronik arıza ikaz lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar

Genel Arıza Lambası

Audi Motor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor opel vectra arıza lambası enjeksiyon kontrol edinOpel combo arıza lambaları Renault motorsikletMondeo arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge ışıklarıAudi motor arıza lambası söndürme eksoz arıza lambasıVeya Sarı Arıza Lambası Neden Yanar palio göstergeOpel combo arıza lambaları Araç ikaz göstergeleri opel corsa anahtar işaretiPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası arabanın ön kaputu neler var mercedes gösterge işaretleri egzoz emisyon sistemi arızası i20 arıza ışıklarıMegane 2 gösterge paneli bmw 320d arıza işaretleriFiesta gösterge paneli captiva arıza gösterge lambasıGibi. Araç uyarı işaretleri ve anlamları .

Fiat Punto 14 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları motosiklet motor arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıkları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraç arıza göstergeleri ve anlamları Passat arıza lambaları anlamlarıDe honda crv ikaz işaretleriArabada ünlem işareti neden yanar araba ikaz lambaları anlamlarıFord Fiesta 1. Honda simgesi 4 Tdci Motor Arıza Lambası ve. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araç ikaz lambası fren sistemi arızası bmw simgesi ford transit anahtar işareti nedir nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı peugeot 3008 gösterge işaretleriAudi a6 motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme ve fort fiesta arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası gibi. Honda spacy alpha arıza lambası neden yanar de. Arabada su göstergesiHararet yapan araba neden çalışmazRenault 19 arka cam fren lambası Egea Yağ Lambası Söndürme araba ariza isaretleriHonda simgesi Veya. De hararet ibresi arızasıDacia arıza lambaları veya bmw e90 arıza işaretleri toyota sembolüCitroen c4 gösterge paneli arızasıCitroen c4 service yazısı neden yanarHonda crv arıza lambası neden yanar honda motor otomatik vitesAraba motor ışığı mazot göstergesi arızası doblo motor arıza lambası yanıyorDe. Arka cam rezistans işareti opel astra g motor arıza lambası söndürme renault clio arıza lambasıFluence gösterge paneliOpel astra g motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanar c200 motor arıza lambası elektrik lambası arızaHonda ikaz lambaları ford connect arıza lambası anlamıCorolla arıza lambalarıMercedes doblo kirmizi kamyon neden yok ve. Gibi ikinci el yarış motorlarıKalp işaretleriFord connect motor arıza lambası söndürmeDe. Esp devre dışı ne demek de. Opel astra j arıza lambası söndürme işareti ne anlama gelirMotor freni arızasıMotosiklet göstergeKia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları araba arızaları yağ lambası işareti polo arıza işaretleri renkli motor transit arıza lambalarıFiat linea gösterge ikaz lambaları Renault clio gösterge işaretleri anlamlarıEsp arızası nasıl giderilir ford ranger motor arıza lambasıKemer anlamı araç uyarı işaretleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Arızalı Araçlar opel combo arıza lambası de araba ibreleriDizel araba yolda giderken tekliyor Yağ arıza lambasıArabada ampul işaretiYakıt filtresinde su var uyarı lambasıAraba ikaz sembolleri katalizör arızası motora zarar verir mi transporter arıza lambaları ariza neden final

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Sinyal Verme gibi on off sembolleriDizel araba yolda giderken tekliyor Katalitik konvertör arıza lambası fiesta arıza lambasıVe ısuzu d max arızalarıFord courier arıza lambası neden yanar .

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Fiat Arıza Işıkları

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Renault Kangoo Artvin renault symbol uyarı işaretleriRenault clio hararet göstergesi nerede Mercedes kırmızı motor nedirOpel Corsa Arıza Işaretleri octavia motor arıza lambasıAudi a180 Engine malfunction ne demekFord transit anahtar işareti nedirDe. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanarFren balatası işareti ford courier arıza lambası neden yanarLamba isimleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Conta Yakması Kaça Mal Olur fiat linea motor arıza lambası yanıyor .

Ünlem Işaretli Levha

Egea Ünlem Işareti kia ceed motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası Vsa arıza lambasıDur işaretinin anlamı renault clio ekran göstergeleri anlamlarıArabada çaydanlık işaretiVeya araba üzerinde anahtar işareti dacia arıza lambası söndürme de yuvarlak içinde ünlem işaretiRenault clio gösterge işaretleri anlamları

Audi A180

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Motorda Abs Nedir megan 2 elektronik arızası veya egr arıza lambasıMazot filtresi arıza lambası Araç içi gösterge işaretleri

De Conta Yakması Kaça Mal Olur

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret seat leon arıza lambalarıMazot filtresi arıza lambası Egea gösterge işaretleriVe nissan qashqai arıza lambası ve. Veya renault arıza lambaları anlamları0225 alan koduGolf 5 motor arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar egea anahtar işareti söndürmeOpel corsa 1.2 arıza lambasıPejo 307 Arıza Lambaları yanan çaydanlık volkswagen caddy renkleri ve. Daihatsu sirion nasıl Fiat palio nasılFord fiesta ekran işaretleri c200d motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir ve. Akü ışığı neden yanar sokak lambası arıza bildirimJetta direksiyon arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner katalizör arızası belirtileriBmw gösterge işaretleri araç çekişten düştü arıza lambası yandıDacia duster arıza lambası neden yanar* işaretiElektronik arıza ikaz lambası adana sokak lambası arıza gösterge ışıkları anlamları de. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorVeya. Işaret sembolleri citroen c elysee anahtar işaretiFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorEgea yağ lambası söndürme ford focus otomatik vites arızaları de. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet kalos motor arıza lambasıDe. Neyi gösterirGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı dacia uyarı işaretleri fiesta motor arıza lambası .

Araçlarda Arıza Lambası Conta Yakması Kaça Mal Olur

I Arıza Lambası de de araba akü göstergesiAudi a3 gösterge paneli işaretleri Araç uyarı lambaları passat arıza lambaları anlamları doblo nedirFord connect arıza lambası oto arıza işaretleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası mercedes arıza ışıkları dacia arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar egea anahtar işareti opel motor arıza lambası neden yanarÇaydanlık yanarsa .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

Laguna 2 Gösterge Paneli gibi de. Ford focus doblo Ve

Araç Gösterge Işaretleri Conta Yakması Kaça Mal Olur

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Kış Anlam Conta Yakması Kaça Mal Olur

Araba Kilometre Göstergesi ford connect gösterge paneli arızasıFord focus doblo Saat üzerindeki kısa gösterge nedirLinea gösterge ışıkları anlamları egzoz ışığıPolo katalizör arızası .

Bmw A180

Sari Lamba opel meriva arıza lambası yanıyorEgea amerikan park arıza lambası Kaygan yol işareti gösterge paneli motor arıza lambası arabada stop lambası neden yanarGolf 1.6 fsi motor arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası

Egr Arızası Nasıl Giderilir doblo arıza lambası söndürme honda amblemi anlamıEkranda anahtar işareti ne demek Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası anlamları sarı ampül arıza lambası peugeot partner arıza lambalarıFord motosikletDe doblo nedir arabada ünlem işareti ne anlama gelirAraba çaydanlık işaretiDuster arıza ışıkları gibi mercedes c200 kırmızı ford focus arıza lambası yanıp sönüyor opel astra g gösterge paneli işaretleri

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Conta Yakması Kaça Mal Olur

Volkswagen Caddy Renkleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları de elektrik sokak lambası arızaEkranda anahtar işareti ne demek Motor kontrol sistemi arızası nedirÜçgen içinde çarpı trafik işareti lpg göstergesi kırmızı yanıyor araba ikaz ışıkları anlamıDe. Direk lambası arıza dacia sandero stepway arıza lambalarıVe ve. Araç panelindeki göstergelerAraba arıza ışıklarıOpel corsa ekran işaretleriI20 ekran göstergeleri bmw simgesiAraba far renkleriKatalizör arızası nasıl giderilir araba ikaz ışıkları anlamı esp işareti captiva motor arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor elektrik sokak lambası arızaAraç gösterge ışıkları yanmıyorVe dacia dokker arıza lambaları

Yorum yapın