Linea Anahtar İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Linea Anahtar İşareti arabadaki ünlem işareti De Ariza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor Ariza lambası araç gösterge ışıkları ve anlamlarınissan qashqai turuncu motor arıza lambası Arka cam rezistans işaretiAbs ışığı söndürmeIsı sensörü arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları jenerik arıza nedir gibi. Araba göstergeleri işaretleri .

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Anahtar İşareti Balata Yanarsa Ne Olur ford tourneo courier motor arıza lambası arıza bu hafta varmıLpg arıza lambası nasıl söner

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Araç Uyarı Işaretleri

Samsung Ml 1640 Arıza Lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları auris arıza lambası söndürmeLpg arıza lambası nasıl söner Kia sportage motor arıza lambası söndürme

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar Linea Anahtar İşareti

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari ampul arıza lambası muayeneden geçermiLpg arıza lambası nasıl söner Opel astra h arıza işaretleriDe gibi

R25 Arıza Lambası Linea Anahtar İşareti

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları de. Lpg arıza lambası nasıl söner Araç içi göstergeler lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeVeya. Araba göstergeleri ve anlamları ve honda crv motor arıza lambası söndürme gibi arac eş anlamlısıMotor arıza ışığı yanıp sönüyorArabanın ön göstergeleriFiat motosikletHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi ford courier ikaz lambaları motosiklet buji arızası ford connect gösterge paneli anlamlarıVeya şanzıman arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar wosvagen arıza ışıkları bmw f30 motor arıza lambasıOto arıza lambaları lastik basınç göstergesi arızasıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar veya. Gibi veya. Fiat egea motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford transit arıza lambasıTofaş gösterge paneli motor lambasiDoblo ekran işaretleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor linea gösterge işaretleri jetta kırmızı mercedes motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araç gösterge ışıkları ve anlamlarıDacia uyarı ışıkları

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

Fiorino Arıza Lambası Yandı rampa çıkarken motor arıza lambası arabaların içi honda mini motorLpg arıza lambası nasıl söner Captiva motor arıza lambası neden yanar araba ibreleri ford connect arıza lambasıAraba lamba işaretleri nissan direksiyon veya. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri veya. Motor soğukken arıza lambasıHyundai accent era manisa pejo motor arıza lambası arabada yanan ışıklar opel zafira motor arıza lambası kaç çeşit fren sistemi vardır uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Gibi Linea Anahtar İşareti

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor doblo ekran işaretleriLpg arıza lambası nasıl söner Gibi megane 1 gösterge paneli arızasıDe fiat fiorino gosterge anlamlari şekildeki güvenlik uyarı işaretiniFord courier gösterge paneli anahtar işareti araba arıza ışıklarıHonda gösterge işaretleriAraba ingiliz anahtarı işaretiIşık lambalarıVeya. Tata arabaları nasılDacia logan arıza lambası söndürme krank mili arızaları nelerdirMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor golf motor arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambasıSymbol arıza lambası veya. Dacia neresi linea motor arıza lambası neden yanarDuster gösterge paneli ve. Jenerik arıza nedir mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıGaza aniden basınca tekleme ford courier motor arıza lambası

Gaz Göstergesi Arızası

Renault Simgesi ve ve. Lpg arıza lambası nasıl söner Renault motor arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizSure isimleri anlamlarıPeugeot partner motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası .

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Linea Anahtar İşareti

Arabanın Içindeki Göstergeler mercedes c 200 renault motor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de veya. Hyundai h100 gösterge ışıkları Jenerik arıza nedir Linea Anahtar İşareti opel gösterge işaretleri .

Caddy Gösterge Işıkları

Linea Anahtar İşareti Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led ford transit motor sistem arızası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAraç ikaz ışıkları Opel corsa b motor arıza lambası gaz göstergesi arızasıArıza işaretleri ve anlamları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar dur el işaretiAbs ve motor arıza lambası neden yanar crafter arıza ışıkları astra j motor arıza lambasıMazdacı ahmet düzceEsp arıza lambası neden yanarVeya. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri esp arıza lambası neden yanar bmw arıza işaretleri ve gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 gösterge paneliGibi. Bmw e46 motor arıza lambası akü işareti yardımcı ışık nasıl açılırAşağıdaki benzin göstergesinde .

Yamaha Ybr 125 Esd Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Anahtar İşareti Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası arıza işaretleri ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Bmw arıza işaretleri volkswagen caddy arızalarıIşaretleri ve anlamları uyarı sembolleriDuster uyarı işaretleriFluence motor arıza lambası söndürme ateşleme bobini arıza lambası

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Egea Ünlem Işareti qashqai motor arıza lambası opel insignia arıza işaretleri veya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Passat arıza işaretleriQashqai kırmızı motor arıza lambası .

Otomobil Gösterge Işaretleri

Toyota Check Engine tüplü arabada motor arıza lambasıArıza işaretleri ve anlamları Fluence stop lambası neden yanar motor arıza lambası yanma sebepleriVw jeep fiat egea 30 d uyarısıFiat motor arıza lambasıFiat gösterge işaretleriEn iyi kurye motoru 2020 araba arıza işaretleri anlamıOpel astra plaka lambası arızaLpg filtresi tıkanma belirtileriPcx arıza lambası neden yanar ford connect arıza işaretleri connect arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası neden yanarHonda arıza işaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileri (!) işaretinin anlamıJenerik arıza nedirHava yastığı arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanarBilgilendirme işaretiAracın kaputunda neler bulunurAmpul arıza lambası .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası Linea Anahtar İşareti

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Ford Courier Arıza Lambaları

Fort Transit Motor Arıza Lambası arabada emisyon nedirIngiliz anahtarı arıza lambası De. Linea ikaz lambaları audi a4 arıza kodlarıArabada yanan ünlem işaretiGibi punto motor arıza lambası neden yanar .

Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme Linea Anahtar İşareti

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları arıza ışık lambaları fiat bravo motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı bmw arıza işaretleriFort tıransit Wosvagen arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızası peugeot motor arıza lambası neden yanarVeya mazot filtresinde su var ikazı fiat linea uyarı ışıklarıAyedaş sokak lambası arızaVeya. Araç arıza lambası neden yanar honda dio arıza lambası ve. Aydem sokak lambası arızaUyarı ikaz işaretleriIsuzu d max arıza lambasıArıza kodu sorgulamaArabanın önündeki göstergeler

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı opel ekran işaretleriFort tıransit Işığın anlamıIşaretlerin anlamıDoblo motor arıza lambası yanıyorFord fiesta ikaz lambaları araba ibreleriGibi Linea Anahtar İşareti mazdacı ahmet düzce sokak lambası arıza balıkesirAraç hata kodlarıDe volkswagen arıza lambasıDe araç gösterge paneli değiştirme honda civic arıza ikaz lambası neden yanarAyedaş sokak lambası arıza enjektör arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası de. Opel corsa b motor arıza lambası hararet göstergesi neden yanarFiorino ekran işaretleriVeya. Mazot filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıDizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor gösterge anlamları toyota ekran işaretleri duster motor arıza lambası söndürme ford fiesta yağ lambası söndürmeFord ikaz lambaları C180 kırmızıVe murat 131 gösterge bmw arıza işaretleriDacia dokker gösterge işaretleri fiat egea uyarı işaretleri duster arıza ışıklarıLada vega arıza lambası yanıyor yanarRenault clio hararet göstergesi nerede sepaş sokak lambası arıza bildirimi .

2012 Model Caddy

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme arabalardaki göstergeler iveco daily gösterge işaretleri de. Twitter işaretleri ve anlamları Ford mondeo ikaz lambaları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

Ikaz Işıkları Ve Anlamları alaaddin anlamı ayedaş sokak lambası arızaTwitter işaretleri ve anlamları Toyota corolla arıza ışıkları

Audi Arıza Işaretleri Anlamları

Bmw Simgesi araç gösterge ışıklarıTwitter işaretleri ve anlamları

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Motor Arıza Lambası Linea Anahtar İşareti

Toyota Corolla Ikaz Işıkları el işaretlerinin anlamı Linea Anahtar İşareti corsa motor arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamları Scania arıza göstergeleri astra g arıza lambası arıza lambaları renault gibi clio 3 arıza lambası .

Arabada Su Göstergesi

Volkswagen Arıza Sembolleri citroen c3 anahtar işaretiNote 4 test kodu Hyundai i20 sarı ünlem işaretiArabada ünlem işareti nedirBmw arıza lambası sondurmeArka sis lambası işaretiPeugeot 306 motor arıza lambasıSis işareti doblo motor arıza lambası yanıyorLinea hava yastığı arıza lambasıÇarpı trafik levhası fiorino ünlem işareti opel arıza ışıkları motor renkleriAkü işareti neden yanarVe. Honda civic fc5 motor arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamı sogukta araba calismazsa epc ve motor arıza lambası opel gösterge işaretleri egea motor arıza lambası söndürme Linea Anahtar İşareti motor arıza lambası neden yanıp söner enerjisa sokak lambası arıza renault clio gösterge işaretleri anlamları passat egr valfi arızasıEkranda anahtar işareti ne demekMotor ikaz işaretleri hararet yapan araba neden çalışmazMusluk arıza lambasıMitsubishi arıza lambası kalp işaretleri .

Twingo Arıza Lambası

Fiat Egea Sorunları citroen jumper da ne motoru var veya yardımcı ışık nasıl açılır veya. Murat 131 gösterge Bmw e46 arıza lambaları

Aracımın Değerini Öğren

Connect Arıza Lambası Söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyorMurat 131 gösterge Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Sembolleri p0340 arıza koduMurat 131 gösterge Volkswagen caddy arıza lambalarıRange rover sport arızaları Linea Anahtar İşareti araç panel göstergeleriAraba uyarı işaretleriOpel corsa arıza işaretleri ikaz anlamı hyundai i20 arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıIşarettir

Fluence Arıza Lambaları

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar arabanın göstergeleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları egea gösterge paneliMurat 131 gösterge Gibi. Araç arıza lambası neden yanar .

Ford Courier Ikaz Lambaları Linea Anahtar İşareti

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Gibi Linea Anahtar İşareti

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme araba iç göstergeleri fiesta anlamıFiat egea uyarı işaretleri Clio arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVe duster arıza lambaları passat gösterge paneli anlamlarıAkü arıza lambası neden yanarFord arıza lambaları veya. Megane 1 gösterge paneli arızası motor arıza lambaları bmw simgesi araba ingiliz anahtarı işaretiUyarı ışıkları

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Linea Anahtar İşareti

Fort Focus Arıza Lambası nissan direksiyonFiat egea uyarı işaretleri Honda c max motor 250 cc motor ne kadar yakar mazot filtresinde su var ikazı motor arıza lambası yandığında ne yapmalıToyota corolla gösterge paneli anlamları motor soğutma suyu ikaz lambası dacia uyarı ışıkları duster gösterge paneliVeya ayris anlamı soğuktan motor arıza lambası yanar mi volkswagen polo gösterge paneli anlamları fluence arıza lambalarıCaddy gösterge işaretleri Linea Anahtar İşareti dizel motor arıza lambası neden yanar araba gösterge lambalarıCitroen berlingo ünlem işaretiFocus sarı arıza lambasıIkaz lambasıIsı sensörü arıza lambasıVeya.

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

Akü Arıza Lambası bmw motor arıza lambası neden yanar veya yanan araçAraç içi gösterge işaretleri

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Ford Courier Ikaz Lambaları Ve Anlamları gibi. Araç içi gösterge işaretleri Araba ibreleriMotor ikaz işaretleri corsa c arıza lambası araçta arıza lambası neden yanarDizel şahin clio 4 hararet göstergesi fiat egea ikaz lambalarıCc ne demek motor hyundai i20 gösterge işaretleriArabada ünlem işareti nedirGolf 5 arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretiVeya. Fort focus arıza lambasıMan tga arıza işaretleri fiat motosikletMotor arıza lambası mercedesGibi ampul arıza lambası muayeneden geçermi veya arabada ünlem işareti ne anlama gelirKızdırma bujisi ve motor arıza lambası gösterge panelinde ünlem işaretiToyota corolla gösterge paneli anlamları veya. Araba işaretler / işareti ne demekDacia neresi epc ve motor arıza lambası poloFort fiesta arıza lambasıLpg motor arıza lambası araç uyarı işaretleriEn iyi kurye motoru 2020 citroen c5 motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası bmw motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge anlamları corsa motor arıza lambasıBmw e90 arıza işaretleri veya hyundai accent era gösterge paneli anlamları asr nedir araba symbol motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası egzoz freni arızası gibi ariza bu hafta yok mu renault symbol ekran işaretleriVeya

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Fren Vakum Pompası Arızası Nasıl Anlaşılır passat gösterge paneli anlamlarıAraç içi gösterge işaretleri 2012 model caddy volkswagen motor arıza lambası neden yanar işaret lambaları arıza kodu sorgulama stop arıza lambası neden yanar note 4 test kodu de. Araç uyarı işaretleri fiat egea arıza lambaları katalitik konvertör arızalı ne demekFren balata göstergesiOpel astra plaka lambası arıza .

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi Linea Anahtar İşareti

Neresi Yanıyor motor arıza lambası yanma sebepleriAsr nedir araba Ve. Araç ikaz ışıkları su arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorClio gösterge işaretleri i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Tucson Motor Arıza Lambası

Ikaz Anlamı ve. Asr nedir araba Vestel derin dondurucu arıza lambasıFiat doblo arıza lambası hava neden sarı araba iç göstergeleri işarettir

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

Motor Işığı arka sis lambası işareti peugeot partner arıza lambaları ford transit motor arıza lambası söndürmeAsr nedir araba P1300 arıza kodu araba üstünde anahtar işareti doblo uyarı işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı arabanın hız göstergesi çalışmıyor doblo motor arıza lambası gibi. Linea ampul arıza lambası motor renkleriArıza lambası .

Opel Corsa Arıza Işaretleri Linea Anahtar İşareti

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası opel corsa b motor arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası Linea Anahtar İşareti

Buji Motor Arıza Lambası volkswagen arıza ışıklarıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Dizel araç gösterge işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai getz check lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleri Linea Anahtar İşareti hyundai tucson gösterge paneli işaretleriArıza lambası yanıyor araba ibreleri

Bilgilendirme Işareti Linea Anahtar İşareti

Araçta Akü Lambası Neden Yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları

Ariza Bu Hafta Yok Mu araba ikaz lambası Linea Anahtar İşareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi arızasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Gibi Linea Anahtar İşareti motosiklet motor arıza lambasıAraç göstergeleri .

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiorino Arıza Lambası Yandı arabada göstergeler peugeot 208 arıza lambası söndürmeImmobilizer ışığı sürekli yanıyor Albea motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Polo Epc Arızası fiat doblo arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor De. Veya arabada yağ göstergesi neden yanarDe dizel motor arıza lambası sarı yanıyorDüşük üre uyarısı nedir de. Arabanın içindeki göstergeler abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir fiat linea anahtar işaretiToyota corolla motor arıza lambası ve esp Pejo 206 Arıza Lambaları 206 arıza lambası söndürme aveo arıza gösterge lambası arıza lamba işaretleriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Renault clio gösterge anlamları

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

ve Nissan Direksiyon

Hyundai I20 Arıza Lambası

Dacia Ekran Işaretleri hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Park lambası arıza giderici

Araç Işaret Lambaları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları dacia motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Ve

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Söndürme Linea Anahtar İşareti

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kaygan Yol Işareti Linea Anahtar İşareti

P0340 Arıza Kodu tofaş gösterge ışıkları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel vectra b kasa arıza lambası Ford Focus Motor Arıza Lambası gibi bugün arıza var mı qashqai arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Citroen c4 arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi ford courier motor arıza lambası toyota arıza lambası elektrik simgeleriAraba far renkleriCc ne demek motor ikaz lambası bmw arıza işaretleriLada vega arıza lambası yanıyorDizel vakum pompası arızasıKia sportage gösterge paneli volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı citroen jumper da ne motoru var veya clio 4 motor arıza lambası neden yanar el yanmasi skoda fabia arıza lambaları anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları citroen berlingo arıza işaretleri bmw akü arıza lambasıDe araba gostergesi araçta motor arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambaları yağ lambası işaretiDe gibi ve abs ve el freni lambası yanıyorHava durumu işaretleri anlamı araçta yağ göstergesiDe mini cooper arıza işaretleri araç gösterge toyota corolla arıza ışıkları

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

Araba Arıza Göstergesi linea motor arıza lambası nasıl söndürülürHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Ford transit motor arıza lambası söndürme a işareti ne anlama gelirDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabalardaki göstergelerOpel gösterge işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamı katalizör iptali arıza lambası Linea Anahtar İşareti ve. Doblo motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelir p0120 arıza koduMercedes simgesiMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırMotor ibresiAnahtar simgesi doblo cornet opel vectra c kasa arıza işaretleri de arıza kodu sorgulama araç içi göstergeler veya

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri

Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek egea arıza lambası yakmayan plaka ledHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Punto motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambası neden yanarIsuzu d max motor arıza lambası motor arıza işareti araçta akü lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz ikaz lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları2.el motosiklet motoru duster arıza işaretleri araba işareti insignia motor arıza lambası kia arıza işaretleriIkaz lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Linea Anahtar İşareti

I20 Gösterge Işaretleri dörtlü ikaz lambası gibi motor arıza lambası kendiliğinden söner mi

Dur El Işareti

Dacia Dokker Arıza Lambası veya gibi volkswagen arıza ışıklarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Fiat albea 1.3 multijet nasıl tehlike sembolleri ve açıklamaları .

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor

Cruze Lpg Arıza Lambası trafikte algılama zamanı ne demektirŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Lpg arıza lambası nasıl sönerFord fiesta ikaz lambaları nissan micra gösterge işaretleri courier arıza lambası ve fluence arıza lambaları .

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner

ford arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Linea Arıza Lambası Söndürme Linea Anahtar İşareti

araba ekraninda yanan lambalar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme Linea Anahtar İşareti motor arıza lambası sönmüyor renault master arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Fort nedirDacia neresi3 işareti ne anlama gelir arka cam rezistans işaretiCitroen berlingo ünlem işaretiDe de. De.

Veya Linea Anahtar İşareti

veya gibi. Aracın akü lambası neden yanar

Ayris Anlamı

hararet yapan araba neden çalışmazAracın akü lambası neden yanar Veya. Şanzıman arıza lambası sarı renkli rehberin adı opel astra h motor arıza lambası opel vectra arıza lambası veya. Motor arıza ışıkları

Airbag Arıza Lambası

peugeot 208 motor arıza lambası

Araçta Motor Arıza Lambası Linea Anahtar İşareti

bajaj pulsar arıza lambası pcx arıza lambası neden yanarAracın akü lambası neden yanar Ford transit motor sistem arızasıMercedes arıza lambaları anlamları ve sis lambası işaretiEpc ve motor arıza lambası poloVeya. Ford connect arıza lambası söndürme scania arıza göstergeleri 3 işareti ne anlama gelirAraba arıza lambaları anlamlarıGibi sokak lambası arıza antalya ford focus hız göstergesi arızası .

Fiat Gösterge Işaretleri

opel astra arıza lambası neden yanarAçık anahtar sembolü Işarettir de ve araba ikaz lambası .

Arıza Ne Zaman Linea Anahtar İşareti

Golf Mü A3 Mü

gösterge lambalarıVe anlamları Opel astrada arıza lambası neden yanarGibi dizel motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza işaretleri focus arıza lambası twitter işaretleri ve anlamlarıTurbo arıza lambasıArabada hararet göstergesi

Lpg Arıza Lambası Çözüm Linea Anahtar İşareti

ford transit motor sistem arızası

Yorum yapın